SiteGround לעומת GoDaddy 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

בואו ונגש לזה: אם אתה מחליט בין SiteGround ל- GoDaddy, אנו ממליצים על SiteGround כמארח הערך הכולל הטוב ביותר. תקבל תמיכה ברמה העליונה, תכונות טובות יותר, ואירוח כולל באיכות גבוהה יותר. GoDaddy עשוי לפתות אתכם בעסקת האירוח המתוקה שלהם, המובילה בהפסדים בסכום של $ 1 לחודש, בכדי להכניס אתכם לדלת, אך כשמשווים בין תכונה לפי תכונה, SiteGround זוכה בידיים למטה..

מחירים  |  ערךתמיכה  |  UPTIME  |  מהירות  |  תכונות  |  סיכום  


SiteGround היא אחת מחברות האירוח הצומחות במהירות בעולם, וכנראה המארחת הטובה ביותר עבור רוב האנשים. עם תמיכת לקוחות ללא דופי, תכונות מעולות ומחירים נמוכים יש הרבה מה לאהוב בחברת אירוח עולמית זו.

4.8

סוקר

4.9

משתמשים (79 הצבעות)

לעומת

GoDaddy אינו זקוק להכרה – זה ככל הנראה ספק המארחים ושמות הדומיינים המוכרים ביותר בעולם. עם זאת, זה דומה למקדונלד’ס של אירוח – זול, המוני בשוק, אך לא טוב במיוחד. בהשוואה לכל מארח אחר, המארח האחר בדרך כלל מנצח. עם זאת, אם אתה דומיין GoDaddy נאמן, יכול להיות שווה להתמיד איתם לפרויקטים קטנים ותמיכה טלפונית מעולה..

3.4

סוקר

4.1

משתמשים (26 הצבעות)

תמחור

ציון: 4.5

התמחור של SiteGround מתחיל להיות נמוך עד גיחוך עבור התכונות שאתה מקבל. התלונה האחת מצד מרבית המשתמשים היא העובדה שהתמחור קופץ למחיר מלא אחרי השנה הראשונה, כמעט כפול. SiteGround מציע הנחות מדהימות רוב הזמן – כך שתמיד תוכלו למצוא מבצע טוב. כל דבר מ- SiteGround המשותף לאירוח ייעודי הוא מחיר סביר מאוד.

StartUpGrowBigGoGeek
מחיר מבצע3.95 $ לחודש$ 5.95 לחודש7.95 $ לחודש
מחיר רגיל11.95 $ לחודש11.95 $ לחודש34.95 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםבינייםמקצוענים

צפה בתמחור

ציון: 5.0

התמחור של GoDaddy נמוך מאוד ומצוין למתחילים. עם פרומואים המציעים אירוח כלכלי במחיר של $ 1 לחודש בלבד, האירוח הוא כמעט חינם. עם זאת, דבר אחד שיש להיזהר ממנו הוא שיעורי ההתחדשות. לאחר סיום התקופה הראשונה אירוח הכלכלה יעלה עד 8.99 דולר לחודש, אז היזהרו מהנעילה.

כלכלה דלוקס ממש
מחיר מבצע1.00 דולר לחודש7.99 $ לחודש12.99 $ לחודש
מחיר רגיל8.99 $ לחודש11.99 $ לחודש16.99 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםעסק קטןאתרים עם תנועה גבוהה

צפה בתמחור

ערך

ציון: 5.0

אתה לא תמצא ערך אירוח טוב יותר מאשר SiteGround, איננו יכולים לשיר את שבחיהם מספיק. עם תמיכה 24/7, גיבויים יומיים ו- SSL בחינם, SiteGround מכסה את כל היסודות שאתה צריך כדי להתחיל.

התחלנו לשדרג מחדש בכדי ללכת על תוכנית GrowBig – תקבלו ללא הגבלה אתרי אינטרנט, כפול מהאחסון ושלב וורדפרס (סמוך עלינו שאתה רוצה את זה). בנוסף, אתה מקבל הגירה בחינם, מה שחוסך המון טרחה. התלונה היחידה שלנו לגבי ערך SiteGround היא שטח הדיסק המוגבל, שיכול להתמלא במהירות.

ציון: 4.0

הערך של GoDaddy די טוב למה שאתה מקבל. אתה משלם מחירים מוזלים עבור מארח בשוק המוני. לדוגמה, מה שאתה מקבל עם תוכנית הכלכלה (שנמכרת כעת במחיר של $ 1 לחודש) הוא אתר אחד, רוחב פס בלתי מוגדר, ואחסון של 100 ג’יגה-בייט ודומיין בחינם. גם כאשר המחיר קופץ למחיר מלא של 8.99 $ לחודש, זה עדיין ערך הגון. עם זאת, אנו ממליצים ללכת לדלוקס מכיוון שאתה מקבל אתרים ואחסון ללא הגבלה (תוך סיבה).

כל התוכניות כוללות תמיכה 24/7, שהיא חובה, כמו גם ניטור אבטחה והגנת DDoS.

שתי בעיות גדולות עם תוכניות אירוח משותפות אלה של GoDaddy: אין אישור SSL בחינם, שהופך להיות הסטנדרט בתעשייה, כמו גם מגבלה של 1 GB למסדי נתונים. אם אתה מפעיל WordPress ויש לך כמה תמונות באיכות גבוהה, אתה יכול לעבור את מגבלת בסיס הנתונים במהירות. משתי הסיבות הללו, אנו גורמים ל- GoDaddy נקודה מלאה.

שירות לקוחות

ציון: 5.0

תמיכת הלקוחות של SiteGround היא אפי ברצינות. אתה מקבל תמיכה 24/7/365 באמצעות טלפון, דוא”ל וצ’אט. סוכני תמיכה הם ידידותיים, מועילים, ובאמת עוברים מעבר לפתור את הבעיות שלך.

בדוק את סקירת ה- SiteGround המלאה שלנו כדי לראות את השבחים שלקוחותיהם שרים – הכל מסתכם בתמיכה. הם פיצחו את העוגיה הזו. אם אתה מתחיל, תמיכה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך, אז עבור עם SiteGroun על כל מארח אחר לצורך היבט זה. 

פרטים נוספים

ציון: 4.0

GoDaddy מתגאה בתמיכה הטלפונית הפועלת 24 שעות ביממה, וזה לגמרי הגיוני עבור בסיס הלקוחות שלהם בשוק המוני. אחת מנקודות התורפה הייתה העובדה שהטלפון היה הדרך היחידה להשיג אותם. הם שינו את זה מאז ומציעים עכשיו תמיכה בצ’אט, שעדיפו חנונים רבים באינטרנט.

תמיכה טלפונית היא בדרך כלל באיכות גבוהה יותר ככל שהם חותרים למרדף ויכולים לענות על שאלותיך מהר יותר. מצאתי שתמיכה בצ’אט מתחברת במהירות, אך עליך לדלג על כמה חישוקים כולל הזנת מספר הסיכה שלך ולחכות לתגובתם. איכות התמיכה היא בדרך כלל תגובות מהירות, בשונה מ- SiteGround, שם הן מספקות פתרונות מלאים. בסך הכל, תמיכה טובה, אך לא מושלמת. 

פרטים נוספים

אירוח Uptime

ציון: 5.0

SiteGround מבטיח זמן עבודה של 99.99%, וזה ממש טוב ככל שיהיה. בדיקות צד ג ‘מאשרות, ומציגה את הטווח בין 99.95% ל 100% חודש אחר חודש.

SiteGround מציע ניטור פרואקטיבי עם ערימת התוכנה המותאמת אישית שלהם, ו- AI כדי לסייע במניעת התקפות בוט אגרסיביות. אל תדאגו עם זמן העבודה עם SiteGround, הם מכסים את זה.

ציון: 3.5

זמן הפעילות של GoDaddy טוב למדי, לרוב במחיר של 99.95% ומעלה. ביקורות ממשתמשים ברחבי האינטרנט מעורבות, אך לרוב זמן השבתה / השבתה אינו מוביל כעניין מרכזי.

ל- GoDaddy יש אחריות זמן לשרת – – (אזהרה – ז’רגון חוקי!) – אבל זה רק מכסה 99.90% (חסר שם 0,09) – מה שאומר שאירוחך יכול להיות מושבת במשך 43 דקות בחודש, והם מחשיבים את זה כרגיל. דמיין את אתר האינטרנט שלך למטה במהלך תקופת קניות מכרעת כמעט שעה! יתר על כן, GoDaddy נותן לך רק אשראי של 5% בחזרה – וזה אולי רק פרוטות. אנו חושבים שהם צריכים להיות בעלי סטנדרטים גבוהים יותר וזיכוי בחודש מלא.

מהירות

ציון: 4.5

SiteGround מציע מספר רמות של אופטימיזציה למהירות: אופטימיזציה של CDN, Cloudflare, זיכרון מטמון דינמי ושירות זיכרון זכרון. כל אלה עוזרים בשיפור מהירות האתר שלך באמצעות טכנולוגיה מובנית של SiteGround.

בנוסף, צוות התמיכה בלקוחות שלהם תמיד זמין לתת יד ולהציע טיפים כיצד להאיץ את האתר שלך. יתכן שיש מארחים מהירים יותר בחוץ, אבל זה אחד הטובים ביותר לערך.

ציון: 3.5

GoDaddy נופל באמצע החבילה ככל שמבחני המהירות עוברים. הם מנסים למכור לך את התוכנית האולטימטיבית שלהם להשיג יותר כוח ועיבוד מהיר יותר, וזה משפשף אותי בצורה הלא נכונה. גם תוכניות כלכלה צריכות מהירות!

על טוויטר GoDaddy אמנם מקבל כמות תלונה נכונה, אך בכנות ציפתה ליותר מארח זה פופולרי.

GoDaddy לא ערך את רשימת האירוח המהיר ביותר שלנו. בדוק את הפוסט הזה אם אתה רוצה ללכת עם מנצח.

תכונות

ציון: 5.0

ל- SiteGround יש מגוון מכל התכונות הטובות ביותר מבין כל המארחים. לא רק שהם מציעים כלים מותאמים אישית משל עצמם כדי להקל על חייך, אלא שהם ממנפים cPanel, Cloudflare וטכנולוגיות אחרות של צד שלישי..

האהוב עלי על הפיצ’רים כולל הצגה של וורדפרס, טכנולוגיית מהירות זיכרון בזיכרון, וכל מערך אפשרויות השדרוג ש- SiteGround מספק.

ראה את כל התכונות

ציון: 3.5

לא מעריץ ענק של התכונות של GoDaddy בתוכניות בסיסיות. רוב האנשים מתחילים את האתרים שלהם ב- WordPress בימים אלה, וכל עוד GoDaddy מקיים אירוח וורדפרס, שוב אתה צריך לשדרג כדי לקבל את הבמה של WordPress למשל. בתוכניות אירוח הכלכלה של GoDaddy, אינך מקבל SSL בחינם, אינך מקבל גיבויים והם אינם מבצעים הגירות..

בעוד של- GoDaddy יש כמה כלים בהתאמה אישית שהם בנו, עבור חברה גדולה כזו הייתי מצפה מהם להציע יותר תכונות מאשר מארח קטן יותר וסקראפי כמו SiteGround – אבל הם חייבים להרוויח את הרווחים שלהם. בסך הכל, התכונות בסדר, לא נהדרות.

ראה את כל התכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map