Squarespace vs WP Engine: کدام یک بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

ما یک تلاش بی پایان برای ارائه بررسی های باکیفیت از بهترین سایت های میزبانی در خارج از کشور داریم و این آخرین قسط ماست. امروز ، ما به دو میزبان خواهیم پرداخت که رویکردهای متفاوتی در ارائه مطالب به کاربران خود دارند ، بنابراین قبل از شروع حتی ، باید با یک سلب مسئولیت شروع کنیم. WP Engine خدماتی است که منحصراً در وردپرس سرو کار دارد ، در حالی که Squarespace برای مبتدیان و خلاقانی که می خواهند بیشتر روی ساخت محتوا تمرکز کنند ، طراحی شده است. اینها دو بخش مختلف از کاربران است ، بنابراین بسته به این که شما چه نوع دیگری باشید ، نسبت به یک یا دیگری تمایل زیادی خواهید داشت.


گفته می شود ، بیایید ببینیم که چگونه آنها در برابر یکدیگر قرار می گیرند و کجا همپوشانی دارند تا بتوانید آنچه را ارائه می دهند بدانید. سلب مسئولیت دیگر در اینجا این است که تشخیص اینکه کدام یک “بهترین” است ، زیرا آنها به دو نیاز متفاوت پاسخ می دهند ، دشوار است ، بنابراین ما سعی خواهیم کرد تا مسائل را تا حد ممکن عینی نگه داریم.

قیمت گذاری

مانند همه بررسی های ما ، ابتدا می خواهیم به شما اطلاع دهیم که می توانید انتظار داشته باشید تا چه حد هزینه داشته باشید. معمولاً مردم این موضوع را از اولویت های اصلی خود قرار می دهند ، بنابراین ما می دانیم که می تواند یکی از ویژگی های منع هر سرویس ، هاستینگ یا موارد دیگری باشد. در این حالت ، اگر شما می خواهید تصمیم خود را صرفاً بر اساس قیمت بگذارید ، این یک چالش خواهد بود زیرا هر سرویس بسیار برای آنچه انجام می دهد ارائه می دهد. همانطور که خواهید دید ، WP Engine بسیار گرانتر از Squarespace است ، اما مقدار ارزشی که می توانید هزینه های اضافی را برای آن ایجاد کنید. بعداً به این موضوع خواهیم رسید ، اما فقط می خواهیم شما بدانید که چرا چنین اختلاف وجود دارد.

فضای مربع

 • بسته شخصی: 16 دلار در هر ماه ، 12 دلار در صورت قبض سالانه
 • بسته بندی تجاری: 26 دلار در هر ماه ، 18 دلار در صورت قبض سالانه
 • فروشگاه اینترنتی اساسی: 30 دلار در هر ماه ، 24 دلار در صورت قبض سالانه
 • فروشگاه آنلاین پیشرفته: 46 دلار در هر ماه ، 40 دلار در صورت قبض سالانه

موتور WP

 • برنامه شخصی: 29 دلار در ماه
 • برنامه حرفه ای: 99 دلار در ماه
 • برنامه تجاری: 249 دلار در ماه
 • طرح حق بیمه: درخواست نقل قول کنید

واضح است که Squarespace از مزایای استفاده در بخش قیمت گذاری برخوردار است ، مهمترین آنها این است که شما گزینه های بیشتری دارید که در همان محدوده نسبی قرار دارند. این بدان معناست که اگر شما می خواهید یک سایت با استخوان برهنه باشید ، بیشتر از آنچه لازم دارید پرداخت نمی کنید. به طور کلی ، ما باید پیروزی را به Squarespace بدهیم ، اما اگر به دنبال عملکرد بیشتر هستید ، WP Engine انتخاب بهتری خواهد بود.

برنده: فضای مربع

تضمین بازگشت پول

جنبه دیگر هزینه خدمات میزبانی این است که چه مدت به شما می دهند تا نظر خود را تغییر دهید. ساختن وب سایت کاری نیست که بتوانید به سرعت انجام دهید (نسبتاً صحبت کردن) ، بنابراین می خواهید قبل از تصمیم نهایی فرصتی برای اکتشاف و بازی با ویژگی ها و مزایای خود داشته باشید. در این حالت ، Squarespace به شما امکان می دهد تا چهارده روز خدمات خود را به طور رایگان امتحان کنید ، در حالی که WP Engine به شما شصت می دهد تا درخواست بازپرداخت کامل کنید. همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، تفاوت قابل توجهی بین این دو وجود دارد که Squarespace نمی خواهد از جلو پول بخواهد ، اما اگر بخواهید تمام آنچه را که ارائه می دهد ، ببینید فقط دو هفته زمان کافی نیست. در کل ، WP Engine معامله بهتری دارد.

برنده: موتور WP

پشتیبانی مشتری

ما قبلاً در مورد اهمیت ارزش بیش از هزینه صحبت کرده ایم ، و یکی از بهترین راه ها برای تعیین میزان ارزشی که از یک سرویس می گیرید ، چگونگی برخورد با مشتریان است. در این حالت ، هر دو Squarespace و WP Engine زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارند ، اما در مورد آن کمی متفاوت عمل می کنند.

پشتیبانی تلفن

برای بسیاری از افراد ، صحبت کردن با شخصی از طریق تلفن بهترین راه برای اطمینان از این است که می توانید مشکل خود را برطرف کنید ، زیرا می توانید در خط بمانید تا زمانی که رضایت داشته باشید که مسائل برطرف شده است. تنها افت نزولی در انتظار انتظار است ، اما WP Engine در محدود کردن زمان انتظار مشتریان خود بسیار خوب است. از طرف دیگر Squarespace شماره تلفن ندارد ، بنابراین حتی سعی نکنید با آنها تماس بگیرید. این بدان معنا نیست که آنها دور از دسترس نیستند ، اما شما نمی توانید با کسی صحبت کنید.

برنده: موتور WP

چت زنده

این بهترین چیز بعدی برای برقراری تماس تلفنی است زیرا همان سطح فوری را بدون هیچ گونه سکوت موزاک یا بی دست و پا فراهم می کند. هر دو میزبان خدمات چت عالی دارند که به سرعت پاسخ می دهند و به رفع هرگونه مشکل در زمان ضبط کمک می کنند.

برنده: کراوات

پست الکترونیک

هنگام جمع کردن این دو میزبان ، اینجاست که Squarespace بر WP Engine می درخشد. بسته به زمان روز ، WP ممکن است یا ممکن است بلافاصله از طریق ایمیل به شما بازگردد. باید بلیط را باز کنید و منتظر پاسخ باشید. در حالی که آنها به طرز گزاف زیادی طول نمی کشند (معمولاً چند ساعت یا بیشتر) ، Squarespace تعهد دارد که فارغ از زمان روز ، پاسخگوی ایمیل ها در عرض یک ساعت باشد. بنابراین ، شما هرگز مجبور نخواهید شد خیلی طولانی صبر کنید تا پاسخی برای هر چیزی بدهید.

برنده: فضای مربع

انجمن ها

اگر شما نوع شخصی هستید که دوست دارد چیزهای مشخصی را برای خود رقم بزند ، پس از آن انجمن ها و سؤالات متداول بهترین راه برای انجام این کار است زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نیاز به کسی با دیگران تماس بگیرید. هر دو میزبان از چنین منابعی در اختیار شما هستند ، اما از آنجا که Squarespace در انواع کارهایی که می تواند انجام دهد محدودتر است ، اطلاعات به اندازه آنچه در WP Engine پیدا می کنید ، عمیق تر نیست..

برنده: موتور WP

در پایان ، هر دو میزبان سوابق و تجربه عالی در زمینه خدمات به مشتری دارند ، بنابراین مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، مطمئناً مشکلات خود را سریع و کارآمد برطرف خواهید کرد ، که این نشانه خوبی از میزبان خوب است.

سرعت

حال می خواهیم جزئیات هر یک از میزبان ها را ببینیم و ببینیم که آنها می توانند تا چه اندازه عملکرد ارائه دهند. شما نمی خواهید صفحه وب شما خراب شود و همچنین نمی خواهید آن را برای همیشه بارگیری کنید. در این حالت ، ما می خواهیم ببینیم که چگونه این خدمات بهترین نتیجه را برای سایت شما ارائه می دهند تا مخاطبان شما هر بار که از صفحه شما بازدید می کنند ، تجربه خارق العاده ای کسب کنند. برای انجام این کار ، ما به بررسی میانگین رتبه بندی برای هر دو سایت پرداختیم تا ببینیم کدام یک بهتر است. علاوه بر این ، از آنجا که Squarespace به طور خودکار برای دستگاه های تلفن همراه بهینه می شود ، ما نیز برای آن نمره داریم. بیایید ببینیم که چگونه آنها انجام دادند.

فضای مربع

 • رتبه بندی دسک تاپ: 70
 • رتبه بندی موبایل: 40

موتور WP

 • رتبه بندی دسک تاپ: 95
 • رتبه بندی موبایل: N / A

ما نمی توانیم اطلاعات موثقی پیدا کنیم که نشان دهد سرعت WP Engine در یک دستگاه تلفن همراه چقدر سریع است ، اما با توجه به عملکرد آن در دسک تاپ ، باید تصور کنیم که هنوز بهتر از Squarespace است. بخشی از دلیل این که WP Engine بسیار بهتر است این است که آنها روی فرم و عملکرد متمرکز هستند ، در حالی که Squarespace بیشتر برای ارزش زیبایی شناسی ساخته شده است. به این ترتیب ، یکی از بهترین سرویس ها برای سرعت نیست.

برنده: موتور WP

خرابی / زمان تمام وقت

طرف دیگر قابلیت وب سایت این است که آیا اصلاً خراب است یا خیر. WP Engine و Squarespace هر دو از میزبانی ابری برای به حداقل رساندن زمان خرابی استفاده می کنند ، به این معنی که هر دو رکورد آهنگ استثنایی دارند. در حقیقت ، اختلاف یک درصد قابل اغماض است ، بنابراین آنها عملاً گره خورده اند.

فضای مربع: 99.99٪ به موقع

موتور WP: 99.98٪ به موقع

همانطور که می بینید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد خراب شدن سایت خود به هر دلیلی ندارید و آنها را از این نظر میزبان باکیفیت می کنید.

برنده: کراوات

امکانات

ما به شما گفتیم که در نهایت ، ما روی ویژگی ها و ارزش هر میزبان تمرکز خواهیم کرد ، بنابراین اکنون زمان آن است که ما به چیزهای مختلفی که ارائه می دهند شیرجه می زنیم. ما همچنین در مورد این واقعیت صحبت کردیم که هر سرویس برای انواع مختلفی از کاربران در نظر گرفته شده است ، بنابراین شما باید هنگام مشاهده ویژگی ها و مزایایی که با هر میزبان دارید این نکته را در نظر داشته باشید..

فضای مربع

 • بسته شخصی: دامنه رایگان ، 20 صفحه ، داده ها و پهنای باند نامحدود ، SSL Security ، تجارت الکترونیکی قادر است
 • بسته بندی تجاری: دامنه رایگان ، صفحات نامحدود ، پهنای باند و داده ها ، امنیت SSL ، حساب های ایمیل ، تجارت الکترونیکی قادر است
 • فروشگاه اینترنتی اساسی: دامنه رایگان ، صفحات نامحدود ، پهنای باند و داده ها ، امنیت SSL ، بدون پرداخت هزینه تراکنش ، ردیابی موجودی
 • فروشگاه آنلاین پیشرفته: دامنه رایگان ، صفحات نامحدود ، پهنای باند و داده ها ، امنیت SSL ، بدون پرداخت هزینه تراکنش ، ردیابی موجودی ، خدمات حسابداری ، خدمات حمل و نقل

در نهایت ، این بسته ها به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک می کند فروشگاه یا وبلاگ تجارت الکترونیکی را به راحتی و بدون محدودیت راه اندازی کنید. اگر در بسته های شخصی یا تجاری معاملات انجام می دهید ، Squarespace هزینه ای را پرداخت می کند ، بنابراین این را در خاطر داشته باشید. با این وجود ، آنها ایجاد یک فروشگاه آنلاین را در حد امکان ممکن می کنند.

موتور WP

 • برنامه شخصی: یک وب سایت ، 25K بازدیدکننده در ماه ، 10 GB ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، امنیت SSL
 • برنامه حرفه ای: 10 وب سایت ، 100K بازدیدکننده در ماه ، 20 گیگابایت ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، امنیت SSL
 • برنامه تجاری: 25 وب سایت ، بازدید کنندگان 400K در ماه ، 30 GB ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، امنیت SSL
 • طرح حق بیمه: 150 وب سایت ، 1 میلیون بازدید کننده ، 100-300 گیگابایت ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، امنیت SSL
 • برنامه تصدی: 150 وب سایت ، 5 میلیون بازدید کننده ، 400 GB-1TB ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، امنیت SSL

می بینید که این برنامه ها همه به شما امکان می دهد تا عملکرد و ترافیک بیشتری به شما ارائه دهند. با WP Engine ، شما به همه برنامه ها و قالب های WordPress نیز دسترسی پیدا می کنید ، به این معنی که می توانید با وب سایت های خود بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید انجام دهید. علاوه بر این ، افزودن گزینه های تجارت الکترونیکی به آنها آسان است و این میزبان گزینه ایده آل دیگری برای فروشگاه های آنلاین است.

گفتن اینکه کدام سایت بهتر از سایت دیگر است بسیار سخت است زیرا آنها بسیار متفاوت هستند. از یک طرف ، Squarespace ایجاد یک وب سایت زیبا و زیبا را برای خلاقان و مبتدیان آسان می کند ، در حالی که از طرف دیگر WP Engine عملکرد بیشتری به شما می دهد. با این وجود ، یک متریک که باید بیشترین توجه را به آن داشته باشیم عملکرد است و WP Engine می تواند دور تا دور Squarespace را انجام دهد. در پایان ، ممکن است سایت شما افسانه به نظر برسد ، اما به سرعت بارگیری نخواهد شد. به همین ترتیب ، ما باید عنوان را به WP Engine واگذار کنیم.

برنده: موتور WP

برای دیدن نحوه برخورد WP Engine در برابر سایر خدمات میزبانی ، بررسی WP Engine ما در مقابل پست GoDaddy یا WP Engine در مقابل HostGator Post ما.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map