ספקי האירוח VPS הטובים ביותר – השוו מחירים ותכונות לשנת 2020

ספקי האירוח VPS הטובים ביותר – השוו מחירים ותכונות לשנת 2020

ספקי האירוח VPS הטובים ביותר – השוו מחירים ותכונות לשנת 2020

אירוח VPS הוא המשולב המושלם של מחיר וביצועים.


עם כל כך הרבה אפשרויות, הנוף מבלבל, עם זאת.

אנו מפרקים את אירוח ה- VPS הטוב בעולם שיסייע לכם להחליט.

האירוח הטוב ביותר עבור עסקים קטנים

יכולת לאזן את האיזון הנכון בין יעילות עלות לבין כוח מנהל בעת תשלום עבור פתרון אירוח יכול להיות אתגר.

עם זאת, אחת האפשרויות היותר מושכות היא פנייה לספק VPS.

מה זה VPS Hosting?

VPS מייצג “שרת פרטי וירטואלי.” הרעיון שעומד מאחורי VPS הוא שתהיה סביבה כמו שיש שרת פיזי משלך מבלי לשלם עבור עלויות החומרה שמגיעות עם קבלת מחשב שלם לעצמך.

במיוחד עבור אנשים וארגונים הזקוקים להגדרות בגודל הגון, מציאת חברת אירוח VPS הטובה ביותר יכולה לעשות את ההבדל העיקרי. זה מאפשר לך שליטה רבה יותר משמעותית ממה שאתה יכול להשיג עם אפשרויות אירוח רבות אחרות, והמחיר סביר מספיק בשביל שרוב האנשים ירגישו בנוח עם זה.

בהשוואה זו של VPS אירוח, נסקור את עשר חברות ה- VPS המובילות, את האפשרויות שהם מציעים ואת היתרונות והחסרונות שלהם. בסיום, נסקור גם כמה מהיסודות של מה שעושה ספק אירוח ומדוע ייתכן ואינך רוצה ללכת בכיוון הזה. נדון גם כיצד VPS משווה לחלופות, כמו אירוח משותף, שרת ייעודי ואירוח ענן.

1. אירוח InMotion – מנוהל & ענן VPS

אירוח רגישות מנוהל

המחיר הנמוך ביותר: 27.99 דולר לחודש בהסכם לשנתיים

זמן תגובה: 635 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של VPS של InMotion

כמו חברות רבות המציעות תוכניות אירוח VPS, InMotion מספקת מספר שירותים שונים. טוב לדעת, למשל, שתוכלו לעבור לשרת ייעודי. חברי צוות התמיכה של החברה נדרשים להשלים יותר מ -160 שעות אימונים לפני ההתמודדות עם לקוחות, כך שתהיו בידיים טובות כשאתם מתקשרים לתמיכת לקוחות..

יתרון גדול לאנשים שאינם מתמצא בתחום הטכנולוגי הוא ש- InMotion מציעה אפשרויות ניהול מנוהלות וגם שירות עצמי באמצעות תוכניות VPS שלהם. אם אתה משווק עם ניסיון מועט בהגדרת שירותי אירוח או התמודדות עם דברים כמו מערכת ההפעלה עצמה או גישה לשורש, תוכנית מנוהלת תבטיח שמישהו יהיה שם כדי להדריך אותך בכל התהליך. הם אפילו מציעים שירותי עיצוב אתרים כך שתוכלו להקים את כל העסק בלי להתעסק יותר מדי.

צפו בסקירה המלאה של InMotion Hosting

2. A2 אירוח – מנוהל & VPS לא מנוהל

a2 אירוח vps אירוח -

המחיר הנמוך ביותר: 5 דולר לחודש עבור VPS שאינו מנוהל לחלוטין

זמן תגובה: 279 שניות

זמן עבודה: 99.66%

צפה בתוכניות אירוח A2

אפשרות העלות הזולה ביותר של A2 מושכת מאוד מערך לקוחות ספציפי. אם יש לך את הכישורים הטכניים הנדרשים כדי להתמודד עם הפעלת שרת בעצמך, זיוף מעל 5 $ בלבד לחודש הוא ככל הנראה הבחירה הטובה ביותר עבור VPS אירוח על בסיס מחיר לביצוע. ההצעה הזולה אינה מטריפה, כפי שתסתדר עם ליבת מעבד בודדת, אך היא יכולה להיות מאוד חסכונית כל עוד אינך מתכנן להריץ משהו אינטנסיבי חישובי, כגון FFmpeg להעלאת וידיאו ו המרות.

אם אינכם בטוחים באמת מה לוח בקרה על אחת כמה וכמה כיצד להשתמש בו, קיימת אפשרות אירוח שרת VPS מנוהל שתעזור לכם לתת מענה לצרכים אלו. זה לא מעט יקר מההצעה הבסיסית שלהם, אבל בערך $ 35 לחודש הפיתרון המנוהל עדיין תחרותי. תקבל יותר ליבות מעבד ושטח דיסק עם ההתקנה הזו, כך שתרצה לבדוק את זה שלנו, גם אם אתה מפתח הארדקור עם כישורי ניהול שרתים..

המהירות היא גם יתרון מרכזי עבור אירוח A2. תוכנית השרתים הווירטואליים נועדת בזמן פחות מ -300 שניות בזמן תגובה, ומעניקה לך טוב ככל שניתן לצפות מחבילת אירוח ייעודית..

צפה בסקירת A2 אירוח מלאה

3. Bluehost

אירוח

המחיר הנמוך ביותר: 18.99 $ לחודש מבוא ו- $ 29.99 לחודש לאחר מכן

זמן תגובה: 2,200 ms

זמן עבודה: 99.98%

צפה בתוכניות אירוח של Bluehost

בעוד שהמחיר במשרה מלאה בסך 30 דולר לחודש הוא די סטנדרטי בתעשייה, Bluehost מציעה כמה אפשרויות שעשויות להפוך אותו ליותר מושך. בפרט, החברה מספקת דומיין בחינם עם כל אחת מתוכניות האירוח שלה, ושם תחום בחינם מקפיד למעשה עם החשבון במשך כל חיי התוכנית. זו לא רק הצעת היכרות. יש גם תקופת אחריות להחזר כספי של 30 יום.

כמו כן, אתה מקבל שטח דיסק שטח גדול של 30 ג’יגה-בתים, אך החברה מציעה שטח אחסון SSD מחוץ לקופסה. באופן דומה, תקבלו שתי ליבות מעבד בשרת עם אפילו התוכנית במחיר הנמוך ביותר. על ידי שימוש ב- KM hypervisor, החברה גם מבטיחה כי כל גרם משאבים שאתה משלם עבורם מובטח להיות מחויב לשרת הווירטואלי שלך.

מבחינת החיסרון, זמן התגובה של Bluehost הוא תהומי. אם אתה מחפש להריץ משהו שאינו מגיב באופן ידוע לשמצה, כגון וורדפרס, זה הופך את Bluehost ל’לא קשה ‘. החוויה של משתמשי הקצה שלך תעבור מכאובה לאט עד סף.

תמיכת לקוחות היא יתרון גדול גם עבור Bluehost. זמן הפעילות הוא יציב, ותוכלו לצפות לסיוע בכל פעם שיש בעיות.

צפה בסקירה המלאה של Bluehost

4. HostGator

אירוח vps

המחיר הנמוך ביותר: 29.99 דולר לחודש

זמן תגובה: 1,610 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של Hostgator

בהסמקה ראשונה, ההצעות של HostGator לא נראות הכי מטורפות כשמשווים השוואות אירוח VPS. הם מתומחרים בחפיסה, אבל לפחות הם לא מנסים להערים אתכם עם הצעות מבוא ערמומיות. שם HostGator באמת מצטיין בשטח הדיסק הכולל שהם מציעים. אתה מקבל שטח אחסון של 120 ג’יגה-בייט בכוננים במצב מוצק באמצעות התוכנית הנמוכה ביותר, ומתגמדת בקלות רבים מהמתחרים.

אם אתם מחפשים לעשות אתר אינטנסיבי לאחסון, למשל משהו כבד עם קבצי צילום או PDF, זה נהדר להשיג שטח דיסק כזה. תעריך את זה גם אם אתה מנסה להגדיר אירוח וורדפרס משלך וצריך לארח המון תוכן.

HostGator הוא שירות VPS שקיים עסק כמעט שני עשורים. הם מספקים תמיכת לקוחות 24/7 בכל קו טלפון ללא תשלום. עם משרדים ומרכזי נתונים בארבע יבשות, הם גם מעניקים ללקוחותיהם פריסה טובה של מקומות עם מכונות ל- VPS שישמשו בהן.

עם זאת, החיסרון של עובדי ה- DIY הארדיים הוא ש- HostGator נוטה לרוב למכירת שירותים ללקוחותיהם. הם שמחים למכור לך שם תחום, כתובת IP וסיוע ב- SEO. מצד שני, זה נהדר עבור, למשל, סוכנות שיווק שאין לה המון תמיכה טכנית בצוות שלה.

צפה בסקירת Hostgator המלאה

5. iPage

אירוח

המחיר הנמוך ביותר: 19.99 $ לחודש

זמן תגובה: 708 שניות

זמן עבודה: 99.75%

צפה בתוכניות אירוח של iPage

iPage מתפקד כספק השרתים VPS הטוב והלא נהדר שמשרת חלק מסוים בשוק. הם מתמקדים בעיקר בשמות דומיינים ובאירוח וורדפרס מנוהל, אך הם מציעים שירותי אירוח VPS אם אתה יודע לאן לחפש. במחיר הנמוך מהממוצע, אתה מקבל הרבה תכונות סטנדרטיות, כולל:

 • גרעין CPU יחיד עבור ה- VPS שלך
 • שטח דיסק של 40 GB
 • שומן רוחב פס אחד
 • VPS יחיד
 • גישה חופשית ל- cPanel

ההתקנה הרגילה שלהם היא הפצה לינוקס, CentOS, שיש לה מוניטין יציב. אין שום אפשרות של Windows, אך תהיה לך גישה לערימת LAMP בסדר. גרסת ה- PHP היא 5, וזה, למרבה הצער, מעט מתוארך. עם זאת, תמיכה מנוהלת זמינה ללא עלות נוספת.

אם אתם מחפשים לבנות אתר מאובטח ומודרני ביותר התלוי בקוד מהיר של ברק לעבודה, iPage אינו נהדר. לאנשים שרק זקוקים ליכולת לארח סקריפטים דינמיים, עם זאת, זהו ספק אירוח אתרים ששווה להסתכל עליו. לא תקבל מערכת בעלת ביצועים גבוהים, אך תקבל מערכת הגונה למחיר.

צפה בביקורת המלאה של iPage Hosting

6. רשת נוזלית

אירוח VPS נוזלי - -

המחיר הנמוך ביותר: 29 דולר לחודש

זמן תגובה: 603 שניות

זמן עבודה: 100%

צפו בתוכניות אירוח אתרים נזילות

Liquid Web היא עוד חברת אמצע האריזה שיש לה טוויסט קטן. המערכת שלהם משתמשת בארכיטקטורת VPS בענן ולא בהגדרת ניהול השרת הסטנדרטית יותר שבה חברות רבות משתמשות.

לגישה זו היתרונות והחסרונות שלה. מקצוען מרכזי הוא שבמערכת מבוססת ענן מדרגיות היא הרבה יותר פשוטה. אם אתה צריך לעבור לאחסון נוסף, לדוגמה, אתה יכול פשוט לבצע כמה לחיצות בלוח הבקרה של חשבונך ותוכל לקבל את זה תוך מספר דקות. בהגדרה מסורתית יותר, משימה זו מחייבת מומחה לתמיכה בשירותים מנוהלים כדי לספק מחדש את השרת הוירטואלי שלך, וכנראה שתתקע באפשרותך להתקין הכל מחדש.

עם זאת, זה לא VPS אמיתי. זה פשוט מתפקד כמו אחד. הבחנה זו ככל הנראה אינה עניין גדול עבור מרבית המשתמשים מכיוון שגם VPS בענן וגם תצורות וירטואליות רגילות מסתמכות על אותו רעיון, אספקת משאבים מאוסף גדול יותר של משאבי חומרה. בענן, פשוט תצייר מבריכה גדולה בהרבה.

Liquid Web הוא ספק שירותי אירוח מנוהלים במלואה. אמנם תהיה לך גישה מלאה לשורש, אך לא תישאר לבד במדבר אם משהו יתעסק. הם מציעים רק מערכות הפעלה לינוקס ברובד הנמוך ביותר, אך שרתי Windows זמינים אם תעלה אפילו מדרגה אחת.

צפה בסקירת האינטרנט הנוזלית המלאה

7. GoDaddy

godaddy vps אירוח

המחיר הנמוך ביותר: $ 19.99 לחודש מבוא ו- $ 29.99 לחודש לאחר מכן

זמן תגובה: 697 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של GoDaddy

GoDaddy היא סוג של החברה המצויה בכל מעצבן. הם בנו בעבר שם שמכר שמות דומיינים בזול לכלוך, אך זה נסוג בעבר. בימינו הם פשוט מציעים מעט מהכול, כולל גם VPS וגם שרתי אירוח ייעודיים. למרבה הצער, GD יכול להיות די מונע מכירות, ואתה יכול לצפות להרבה שטויות במסך הקופה המציעות למכור לך שירותי SEO, תעודת SSL וכמעט כל דבר אחר שאינו בכליה אנושית..

לחברה הפוך אחד העיקרי הולך על זה. כל רוחב הפס אינו מודד לחלוטין. אם ה- VPS שלך יכול להתמודד עם העומס, לא אכפת להם עם כמה תנועה אתה פוגע בו. אתה מקבל גם שלוש כתובות IP ייעודיות הכלולות בכל חשבון שרת VPs. במיוחד כשאת מארחת המון דומיינים במערכת יחידה, זה יכול להיות נחמד.

עם זאת, ראו הוזהרתם שחשבון לא מנוהל עם GoDaddy הוא מקרה של השארת מוות במדבר. הם יחייבו אותך בשמחה בעזרה, אך אסור לך לעבור עם חשבון לא מנוהל דרכם אלא אם אתה בטוח מאוד בכישורי הניהול שלך. החברה כוללת תקן cPanel.

כל שרת מארח משתמש בשני מעבדים עם 6 ליבות כל אחד. פירוש הדבר שתשתף את כוח העיבוד שלך עם מכונות אחרות.

GoDaddy הוא לא מועדף על אף אחד, אבל זה יכול להיות מאוד שימושי אם יש לך הרבה פריטים שאתה רוצה לשמור על חשבון אחד. לדוגמה, אם אתם מארחים 100 שמות דומיינים וכולם דורשים אישורי SSL משלהם, נחמד שיהיה הכל במקום אחד.

צפה בסקירה המלאה של GoDaddy

8. Dreamhost

אירוח VPS של חלומות - -

המחיר הנמוך ביותר: 10 דולר לחודש

זמן תגובה: 418 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של Dreamhost

אם אתם מחפשים מערך דומה לזה שמציע GoDaddy, יש הרבה מה לומר עבור Dreamhost. המחיר נמוך בהרבה, ולחבילה המינימלית יש 10 GB פחות שטח דיסק. הכל פועל בכונני SSD, ואתה עדיין מקבל רוחב פס בלתי מוגבל ובלתי מוגדר. תקבל גם אישור SSL בחינם.

צוות התמיכה בלקוחות החברה זמין לשיחות טלפון 24/7. בונוס אחד חשוב הוא שהם זורקים גיבויים אוטומטיים לאנשים שמפעילים אתרי וורדפרס. זהו גם פיתרון מנוהל במלואו, ו -10 דולר לחודש הם בקלות הזול ביותר אליו אתה מתכוון לקבל עזרה מנוהלת. ניתן להרחיב במהירות גם זיכרון RAM. עם זאת, מבחינת החיסרון, Dreamhost לא עושה את חלונות.

המהירות ב- Dreamhost היא מהירה מאוד, במיוחד עבור שכבת התמחור הזו. באופן דומה, קשה להתלונן על זמן פעולה של 100%.

צפה בסקירה המלאה של Dreamhost

9. רוח המארחת

אירוח VPS - -

המחיר הנמוך ביותר: 4.49 $ לחודש עבור אירוח מבוסס Linux, שאינו מנוהל

זמן תגובה: 1,093 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של Hostwinds

Hostwinds מציעה פתרונות מנוהלים וגם לא מנוהלים. המערכת המנוהלת הזולה ביותר מתחילה ב -5.17 דולר לחודש, אך זה עולה ל -10.99 דולר לחודש לאחר תום תקופת ההיכרות. תקבל את ההצעה הסטנדרטית למדי של:

 • ליבת מעבד אחת
 • אחסון SSD בנפח 30 GB
 • TB אחד של העברת נתונים
 • זיכרון RAM אחד של GB

יש גם אפשרויות ניהול מנוהלות של Windows.

תמיכת לקוחות זמינה 24.7, אך החברה מנסה להזיז משתמשים בתור הצ’אט החי שלה. העברות אתרים הינן בחינם, ו- Hostwinds אכן מתחזקת מספר מרכזי נתונים. יש גם חומת אש בדרגה ארגונית.

במאזן זה, הצעת המחיר לביצועים אינה נהדרת אצל Hostwinds. זאת, מחוסר דרך טובה יותר לנסח זאת, אפשרות שהיא קיימת אם אתה רוצה לחפש במקום אחר.

צפו בסקירה המלאה של Hostwinds

10. 1 and1 IONOS

אירוח VPS של 1 ו- 1

המחיר הנמוך ביותר: 2 דולר לחודש עבור אירוח מבוסס Linux, שאינו מנוהל

זמן תגובה: 918 שניות

זמן עבודה: 100%

מבט 1&1 תוכניות אירוח של IONOS

אם אתה רוצה אפשרות אירוח VPS הזולה ביותר והכי חסרת סלסולים, IONOS ככל הנראה הדרך ללכת. החל מ -2 $ בלבד לחודש, אתה מקבל ליבת מעבד וירטואלית יחידה ורק חצי מגה זיכרון RAM. יש גם רק 10 ג’יגה-בייט של שטח SSD, אך שוב, זו האפשרות זולה לכלוך המספקת שרת אירוח אתרים בר-קיימא..

באופן לא מפתיע, ברובד זה עומדות בפניך בחירות מערכת הפעלה מבוססות לינוקס בלבד. עם זאת, אתה בוחר את מרכזי הנתונים שלך ב:

 • ארצות הברית
 • גרמניה
 • ספרד

המשתמשים יכולים גם לבחור מבין אובונטו, דביאן או CentOS.

דבר מעניין הוא שאם אתה רוצה לשלם 30 $ לחודש לתעשייה, אתה יכול לקבל הגדרה די מרושעת. ברמה זו אתה מקבל את הבחירה של cPanel או Plesk עבור לוחות בקרה, ואתה מקבל גם את התוספת של Archlinux ו- OpenSUSE. תמורת 20 דולר נוספים לחודש, אתה יכול להוסיף את Windows. אולם באופן המסקרן ביותר, תוכנית השכבה הגבוהה יותר כוללת ארבע ליבות מעבד וירטואליות, 160 GB של אחסון SSD ו- 8 GB של זיכרון RAM. זו חבילה די טובה לטווח המחירים. ניהול חומת אש כלול גם.

צפה ב -1&סקירה של IONOS

הבנת אירוח VPS

סריקת דרך עשר חברות VPS המובילות, אתה מקבל תחושה די טובה לגבי מראה הענף. מרבית החברות מקבצות כ- 30 דולר לחודש עם הנפקותיהן. בדרך כלל הם גובים יותר עבור אירוח מנוהל, וגם חלונות הם בדרך כלל נוספים.

הדבר הגדול שיש להבין על מארחי VPS הוא שהם קרובים לשימוש בשרת ייעודי שתוכלו להשיג מבלי לשלם עבור מכונה אחת. וירטואליזציה היא תהליך בו המשאבים של מחשב יחיד או אוסף מחשבים המשתמשים בתוכנת ענן מחולקים בין המשתמשים. בממשק הווירטואליזציה, טכנאי מחברה מספק משאבים רק לשרת שלך.

לדוגמה, חברה עשויה להשתמש במכונה עם ארבעה מעבדים אשר לכל אחד מהם 56 ליבות. כל ליבה תומכת בשני חוטים. תוך שמירה על כמה ליבות לטיפול בצרכים ניהוליים, הדבר מאפשר להם לספק את המקבילה של כ -400 ליבות וירטואליות למשתמשים מבלי שאף אחד יחפוף. הם עשויים גם להשתמש במשהו כמו 500 TB לאחסון במערך RAID, ולהעניק אותו באופן דומה.

כל אחד מאותם שרתים מותנים מתנהג כאילו הוא מכונה משלו. ניתן להתקין מערכת הפעלה על כל תוכנה וכל תוכנה שתחפצו, וזה היתרון הגדול של VPS. אתה מקבל:

 • קרוב לחוויה של מכונה יחידה
 • בקרה מנהלית מוחלטת על מערכת ההפעלה
 • גישה למופע שרת מלא בהרבה פחות ממחיר מכונה יחידה

מערכות הפעלה חשובות מאוד. אם אינך מכיר את לינוקס, כדאי ללמוד עליה, במיוחד אם אינך מעוניין לשלם את הפרמיה עבור Windows בשרת. יתכן שתרצה לשכור או להתקשר עם מישהו שמכיר את לינוקס כדי להבטיח שיש לך עזרה כשאתה זקוק לה.

והכי חשוב, לא תהיה מוגבל באופן שאתה מגדיר את תצורת המערכת שלך. לדוגמה, יתכן שיהיה צורך באתרי אירוח תמונות להתקין GD בכדי לאפשר טיפול ללא מאמץ בסוגי הקבצים. על פיתרון משותף, לא תוכל לעשות זאת.

חסרונות אירוח VPS

החיסרון בשימוש ב- VPS הוא שיש מגבלות על כמות המשאבים שתוכלו להשתחרר. שרתים ייעודיים ואפילו מופעי ענן ענקיים יכולים להיקלע לאלפי הדולרים. אלה בדרך כלל מאפשרים למשתמשים לפרוס בכל מקום בין שתיים ל 96 ליבות לשרת. רוב האנשים לא צריכים כל כך הרבה כוח אש, וזו הסיבה ש- VPS הוא בחירה נהדרת עבור לקוחות מודעים בעלות הזקוקים לסביבה בה הם שולטים באופן מלא.

סיכום

אירוח VPS הוא אפשרות פופולרית מכיוון שלעתים קרובות היא מאפשרת לאנשים להשיג את המיטב משני העולמות. התמחור הוא הגיוני, בדרך כלל מתחת ל 50 $ עבור תוכנית ברמת הכניסה. במקביל, אתה מקבל את מה שפועל באופן שרת יחיד לעצמך. אם אתם מחפשים להפיק את המרב מההתאמה האישית מבלי שתצטרכו לשבור את הבנק, ספק VPS שווה מבט ארוך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector