WP Engine vs Bluehost Hosting – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

اگر در حال مقایسه WP Engine و Bluehost هستید ، خوب که سیب های بسیار زیبا با پرتقال ها هستند.


WP Engine یک ماشین بهینه سازی شده وردپرس همه کاره است.

Bluehost ارزان است … و مشهور است.

جواب سریع؟ اگر یک تجارت واقعی هستید که به سرعت و قابلیت اطمینان نیاز دارید ، با WP Engine (10٪ تخفیف با لینک) همراه شوید. اگر در تلاش هستید تا حد امکان ارزان تمام شوید و هیچ هزینه اضافی را هم نمی توانید از آن استفاده کنید ، با Bluehost (تخفیف بسیار زیاد با پیوند) بروید.

پاسخ طولانی می خواهید؟ بیایید به قیمت گذاری ، برنامه ها ، ویژگی ها و موارد دیگر بپردازیم!

WP Engine vs Bluehost Praching

موتور WP:

تمام برنامه هایی که موتور WP ارائه می دهد با یک آزمایش 60 روزه بدون ریسک همراه است تا بتوانید آنها را امتحان کنید و ببینید قبل از اینکه واقعاً متعهد به استفاده از این طرح شوید ، هرکدام از آنها چه پیشنهادی دارند. اساسی ترین برنامه آنها سطح شخصی است که در هر ماه 29 دلار هزینه دارد. آنها سپس نقشه ای حرفه ای را برای شما انتخاب می كنند كه می تواند ویژگی های بیشتری را به سمت یك وب سایت حرفه ای در اختیار شما قرار دهد در حالی كه هنوز هم هزینه كم 99 دلار در هر ماه را حفظ می كنید. سرانجام ، برنامه كسب وكار برای هر كس كه بهترین چیزها را می خواهد یك انتخاب عالی برای اطمینان از دریافت یك تن از ویژگی های عالی برای مقابله با کلیه ترافیك هایی است كه سایت خود را با 249 دلار در ماه بدست می آورید. WP Engine همچنین دو برنامه متفاوت بالاتر از برنامه تجاری دارد اما قطعاً این موارد بیشتر به سمت مشاغل پرمحتوا رهنمون می شوند.

Bluehost:

Bluehost یکی از میزبان های وب بهتری است که می خواهید هنگام مراجعه به این منطقه پیدا کنید زیرا آنها یک تن از قیمت های قیمت را برای شما انتخاب می کنند. بسیاری از قیمت های ویژه و مقدماتی ارائه شده توسط این شرکت وجود دارد اما از آنجایی که اینها فقط قیمت موقتی هستند ، تمام قیمت های مورد بحث در زیر نرخ کاملی و منظم هستند که شما پس از اتمام ارتقاء هزینه شما شارژ می شود. برای شروع ، برنامه اصلی آنها فقط 7.99 دلار در ماه است و از ویژگی های کافی برای ایجاد گزینه عالی برای افراد یا صاحبان مشاغل کوچک برخوردار است.

برنامه بعدی علاوه بر این ، برنامه Plus است که به 10.99 دلار در هر ماه می رسد و شامل همان ویژگی هایی است که در برنامه اصلی با اضافه کردن دسترسی نامحدود به همه چیز و همچنین محافظت در برابر هرزنامه مشاهده می کنید. ثالثاً ، یک بسته نخست ارائه شده توسط Bluehost وجود دارد که هر آنچه را که تاکنون ذکر کرده اید ترکیب می کند. علاوه بر این شامل حریم خصوصی دامنه و پشتیبان گیری خودکار نیز در صورت بروز هرگونه اتفاق در وب سایت شماست..

آخر ، یک برنامه Go PRO وجود دارد که با قیمت 23/99 دلار در هر ماه ارائه می شود. با این یکی ، شما می خواهید که همه آنچه را که در برنامه های قبلی در موردش صحبت شده بود دریافت کنید ، اما همچنین یک IP اختصاصی ، سرور با کارایی بالا و یک گواهی SSL دریافت می کنید ، این بدان معنی است که این بهترین انتخاب برای هر کسی است که ممکن است ترافیک بالایی را در سایت خود تجربه کنید.

برنده:

از نظر قیمت و ارزش ، Bluehost برنده است.

پشتیبانی مشتری

موتور WP:

تقریباً در مورد هر میزبان وب که به آن نگاه می کنید ، خدمات مشتری ارائه شده توسط WP Engine بسیار عالی است و اطمینان حاصل خواهد کرد که هر زمان که بخواهید به پشتیبانی زیادی برسید. پیوندهای زیادی در وب سایت وجود دارد تا بتوانید هرگونه پشتیبانی را که می خواهید به شما ارائه دهیم و پشتیبانی برنده جایزه از WP Engine در آنجا برای کمک به شما 24 ساعت شبانه روز ، 7 ساعت در هفته ، 365 روز در سال است..

Bluehost:

وقتی صحبت از اکثر سیستم عامل های میزبانی وب است ، می فهمید که خدمات مشتری دریافت می کنید مشابه صفحه است. برای Bluehost ، آنها با یک مرکز کمک عظیم ارائه می دهند که تضمین می کند هر آنچه را که ممکن است در اختیار داشته باشید دارید. از راهنماهای گرفته تا آموزش های ویدیویی گرفته تا موارد دیگر ، آسان خواهد بود که چیزهایی را که نمی دانید به خودتان یاد دهید و به خود بیاموزید. علاوه بر این ، کارشناسان داخلی 24.7 وجود دارند که شما همیشه می توانید در مورد هر مشکلی که ممکن است با آنها صحبت کنید ، صحبت کنید.

برنده: کراوات

سرعت

موتور WP:

یکی از مکانهای بزرگی که WP Engine خود به آن افتخار می کند ، ارائه سریع تجربه به هر وب سایتی است که میزبان آن است. آنها به لطف سخت افزار اختصاصی بالای خطی که در سرورهای مختلف پخش شده است ، بسیار سریع کار می کنند تا صفحات شما را بارگیری کنند. علاوه بر این ، آنها سیستم خاص خود را برای کمک به بارگذاری صفحات در کسری از ثانیه دارند.

Bluehost:

سرعت هر میزبان وب یک فاکتور مهم و مهم برای به خاطر سپردن است و می فهمید که Bluehost دوست دارد در مورد سرعت آنها صحبت کند و ادعا می کند آنها سریعترین خدمات میزبان وب در بازار هستند. مگر اینکه اتفاقی بیفتد که برای خدمات پریمیومی که اختصاصاً به سرویس پر سرعت اختصاص داده شده است بپردازید ، سرعت در بعضی از برنامه ها تا حدودی قابل مقایسه است. آنها از پلتفرم خود برای ارائه پهنای باند نامحدود روی سرورهای سریع استفاده می کنند ، به گونه ای که شما واقعاً با برخی از بهترین سرعتی که می توانید پیدا کنید پایان می دهید..

برنده: موتور WP

مقدار

موتور WP:

یکی از آزاردهنده ترین مشکلاتی که می خواهید هنگام صحبت از WP Engine پیدا کنید این واقعیت است که برنامه های آنها کمی گرانتر از برخی رقبا است. با این حال ، در بسیاری موارد ، ویژگی های بسیار بیشتری به دست می آورید که می تواند به قیمت آن کمک کند. فقط به دلیل گران بودن آنها به این معنی نیست که در طولانی مدت ارزش پول شما را نخواهد داشت.

Bluehost:

تقریباً همه چیز در مورد Bluehost ارزش خوبی خواهد داشت. از سرعت گرفته تا ویژگی ها تا به روز ، یک چیز عاشق وجود دارد. همچنین گزینه های مختلفی برای انتخاب شما در هنگام برنامه وجود دارد ، بنابراین اگر تازه وارد این برنامه هستید یا وب سایت ترافیکی بالایی دارید ، می توانید انتخاب خوبی را انتخاب کنید. برنامه های ارائه شده توسط Bluehost فقط ویژگی های بسیار خوبی را ارائه نمی دهند ، بلکه از نظر قیمت مناسب نیز هستند ، بنابراین شما هیچ مشکلی در دیدن ارزشی که از خرید خود می گیرید ندارید.

برنده:

به دلیل وجود گزینه های متنوع با Bluehost و امکان انتخاب بهترین برنامه برای شما ، Bluehost برنده این دسته است.

امکانات

موتور WP:

برخی از ویژگی هایی که می خواهید هنگام استفاده از WP Engine پیدا کنید ، بسیاری از فناوری های جدید و پیشرفته است. آنها بهترین ها را در معماری کلاس دارند و سیستم های بسیار موفقی برای حفظ امنیت سایت شما و کارآمد سریع به شما کمک می کنند. آنها هر روز 800 ساعت پشتیبانی را به مشتریان خود ارائه می دهند ، بنابراین شما هرگز نگران تلاش برای رسیدن به کسی برای کمک نیستید. سرانجام ، آنها یک تیم کامل از مهندسین دارند که برای ماندن در بالای همه جدیدترین و برترترین فناوری کار می کنند.

Bluehost:

در حالی که قبلاً در مورد برخی دیگر از ویژگی ها و مشخصات مورد بحث قرار گرفته بود ، در اینجا می فهمید که Bluehost دارای یک تن از ویژگی های عالی است که همه با هم کار می کنند تا بهترین تجربه ای را که می توانید در کل پیدا کنید ، به شما ارائه دهد. هنگامی که صحبت از Bluehost است ، برخی از موارد کلیدی که شما دوست دارید داشته باشید شامل پشتیبانی 24/7 در تمام برنامه های آنها ، نصب های یک کلیک ، پشتیبانی از نزدیک به یک میلیون سیستم ، مدیریت منابع ، سابقه اثبات شده موفقیت ، سریع خدمات می کند و به یک پوسته SSH ایمن دسترسی پیدا می کند تا همیشه سایت شما ایمن باشد.

برنده: کراوات

خرابی / زمان تمام وقت

موتور WP:

هنگامی که به صورت ماهانه محاسبه می شوید ، می فهمید که موتور WP دارای حداکثر تا 99.95٪ است که دقیقاً همان جایی است که شما می خواهید در هنگام به روز بودن در آن باشید. البته ، این می تواند بهتر باشد ، اما این واقعاً یک زمان عالی عالی است و دوست دارید که این زمان را در مقایسه با دیگر میزبان وب بسیار بهینه کنید.

Bluehost:

وقتی نوبت به زمان رسیدن رسید ، می خواهید چیزی را پیدا کنید که در سطح بالاتر از 99.95٪ و بیش از یک دوره 12 ماهه باقی بماند ، Bluehost دارای حداکثر زمان ممکن در حدود 99.93٪ است که البته وقتی همه چیز را در نظر بگیرید ، بسیار خوب است. در نظر گرفتن. این هنوز پایین تر از حد موردنظر شما در زمان بروزرسانی قرار دارد ، بنابراین این را بخاطر بسپارید زیرا بعضی از هاست ها در بازار وجود دارند که حداکثر زمان 99.98٪ آن را دارند که می تواند بسیار بهتر از آنچه Bluehost ارائه می دهد باشد..

برنده: موتور WP

حکم نهایی

اگر به همه ویژگی ها و مشخصات مختلف ارائه شده توسط این دو میزبان وب دقت کنید ، می فهمید که هرکدام مزایای قدرتمندی دارد و هرکدام نیز دارای برخی از منفی ها هستند. وقتی انتخاب کنید که کدام یک برای شما مناسب است ، واقعاً پاسخی واضح و واضح وجود ندارد ، زیرا هر شخص هنگام مراجعه به میزبان وب نیازهای مختلفی دارد و می خواهد. موارد زیر توصیه‌های من در مورد برخی از افرادی است که ممکن است به یک سرویس میزبانی وب احتیاج داشته باشند.

توسعه دهنده: موتور WP

بازاریاب: موتور WP

صاحب کسب و کار کوچک: Bluehost

شرکت تجارت الکترونیک: موتور WP

آیا Bluehost می تواند AWS برتر باشد؟ گزینه های میزبانی را با AWS Hosting در مقابل پست Bluehost ما پیدا کنید و اکتشاف کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map