WP Engine vs Hostgator: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

WP Engine vs Hostgator: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

WP Engine vs Hostgator: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

ماموریت در حال انجام ما این است که شما بهترین مقایسه هاستینگ را در وب به شما ارائه دهیم ، و اقساط بعدی ما میزبان مورد علاقه وردپرس ما را با یکی از سایت های برتر صنعت: Hostgator قرار می دهد. با این حال ، قبل از اینکه بتوانیم به بررسی خود بپردازیم ، باید اطلاعاتی درباره این مقاله ارائه دهیم. WP Engine خدماتی است که منحصراً در وردپرس سرو کار دارد ، به این معنی که اگر می خواهید سایتی خارج از آن سیستم ایجاد کنید ، نمی توانید با آنها همکاری کنید. در مقابل ، Hostgator طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی را فراهم می کند ، و این گزینه را برای همه افرادی که دوست ندارند و یا وردپرس دوست ندارند انتخابی خارق العاده باشد. بنابراین ، برای حفظ هرچه ممکن این بررسی ، ممکن است فقط بر اساس برنامه های وردپرس آنها ، دو میزبان را مقایسه کنیم. اگرچه Hostgator راه حل های میزبانی دیگری مانند سرورهای اختصاصی یا برنامه های VPS را ارائه نمی دهد ، اما مقایسه این دو گمراه کننده خواهد بود. درعوض ، ما فقط میزبان وردپرس را برای Hostgator متمرکز می کنیم تا مطمئن شویم که شما از درک بهتر آنها در مورد نحوه جمع شدن آنها بهتر می دانید..


قیمت گذاری مانند همه بررسی های ما ، ما با هزینه شروع می کنیم. بسیاری از کاربران وب سایت های جدید اکثراً نگران این عامل هستند زیرا می تواند توانایی خود را برای شروع به صورت آنلاین از بین ببرد. به گفته این ، هر دو میزبان به دلایل مختلف شناخته شده اند ، به همین دلیل اختلاف بین مدل های قیمت گذاری اختلاف زیادی خواهد داشت. از آنجا که Hostgator بیشتر به تازگی مراجعه می کند ، به اندازه WP Engine عملکردی ندارند. بعداً به مشخصات آن خواهیم پرداخت ، اما این نکته را باید در هنگام مشاهده این اعداد به خاطر بسپاریم.

میزبان

 • طرح شروع کننده: 5.95 دلار در هر ماه
 • برنامه استاندارد: 7.95 دلار در هر ماه
 • برنامه تجاری: 9.95 دلار در هر ماه

موتور WP

 • برنامه شخصی: 29 دلار در هر ماه
 • برنامه حرفه ای: 99 دلار در هر ماه
 • برنامه تجاری: 249 دلار در هر ماه

همانطور که مشاهده می کنید تفاوت بسیار زیادی بین این دو سایت وجود دارد. باز هم ، دلیل این دلیل وجود دارد که می توانید با وردپرس با هر سرویس بتوانید انجام دهید ، اما اگر تازه وارد سیستم هستید یا قصد انجام یک تن برنامه نویسی اضافی را ندارید ، بدیهی است که Hostgator برنده واضح است.

برنده: میزبان

تضمین بازگشت پول در حالی که هزینه اولیه بهره برداری از یک سایت یکی از مؤلفه های مهم تصمیم گیری شماست ، همچنین به شما کمک می کند که اگر کارهایی را که پیش بینی کرده اید نتیجه نگیرید ، می توانید از آن استفاده کنید. بسیاری از سرویس هاستینگ نوعی گزینه بازپرداخت را ارائه می دهند تا شما در یک قرارداد با خدمتی که همه چیز موردنیاز شما را فراهم نمی کند گیر نکنید. استاندارد صنعت در اینجا سی روز است ، اما هردوی این میزبان ها بسیار بیشتر از آن را ارائه می دهند. Hostgator چهل و پنج روز به شما می دهد در حالی که WP Engine به شما شصت می دهد. این بدان معنا نیست که شما وقت بیشتری برای بررسی همه چیز دارید و مطمئن هستید که انتخاب صحیحی را انجام داده اید ، بلکه همچنین ثابت می کند که هر سرویس چقدر پشت محصولات خود ایستاده است. دادن بیش از یک ماه به شما برای مطالبه بازپرداخت کامل باید به شما بگوید که هر دو در زمینه های خود برجسته هستند. با این وجود ، در این رابطه ، WP Engine با یک مایل برنده می شود.

برنده: موتور WP

پشتیبانی مشتری از آنجا که Hostgator برای همکاری با مبتدیان وب طراحی شده است ، و WP Engine دارای عملکردهای مختلفی است ، اجتناب ناپذیر است که شما مجبور باشید از هر سیستم با پشتیبانی تماس بگیرید. این که آیا در صفحه کنترل مشکلی وجود دارد یا سوالی در مورد تنظیم چیزی در صفحه خود دارید ، ضروری است که بتوانید با کسی صحبت کنید و فوراً پاسخی دریافت کنید. از این گذشته ، اگر با سایت خود دچار بحران شده باشید ، نمی خواهید ساعت ها یا روزها منتظر بمانید تا مشکل برطرف شود. با این حساب ، بیایید نگاهی به روش های مختلفی که می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و نحوه ارائه هر سرویس را بررسی کنیم.

پشتیبانی تلفن برای مشکلات فوری ، همیشه دسترسی به شخصی از طریق تلفن که می تواند به شما در رفع سریع مسئله شما کمک کند ، خوشایند است. این گفته می شود ، فراخوانی یک خط پشتیبانی فقط برای ساعت ها در معرض خطر قرار دارد ، بنابراین می خواهید در مدت زمان کوتاهی به شخصی برسید. خوشبختانه ، هر دو سایت از زمان پاسخ عالی برخوردار هستند و شما را برای مدت طولانی منتظر نمی کنند.

برنده: کراوات

چت زنده

این روزها ، صحبت کردن با شخصی بیش از یک سرویس گپ از طریق تلفن بسیار ترجیح داده می شود تا بتوانید ضمن اینکه بازخورد فوری و عیب یابی دریافت می کنید ، افکار خود را به صورت مفصل متراکم کنید. باز هم ، شما می خواهید یک پاسخ سریع در اینجا دریافت کنید تا در حالی که منتظر پاسخ هستید ، انگشت شست خود را خسته نکنید. همچنین ، مهم است که در صورت کار دیر هنگام شب در وب سایت خود ، بتوانید در تمام ساعات شبانه روز با کسی تماس بگیرید. باز هم ، هر دو میزبان در اینجا تحسین برانگیزی انجام می دهند و راه حل های 24/7/365 را ارائه می دهند. شما هرگز نباید بیش از چند دقیقه در هر سایت صبر کنید و می توانید مشکلات خود را به سرعت و به طور موثر برطرف کنید.

برنده: کراوات

پست الکترونیک

سرانجام ، وقتی نوبت به تماس پشتیبانی می رسد ، گاهی اوقات یک ایمیل سریع تمام چیزی است که شما برای رفع مشکل خود استفاده می کنید. هنگامی که موضوع فوری نیست یا نیاز به توجه فوری ندارد ، این یک روش عالی برای پیشبرد است. به گفته این ، شما مجبور نیستید بیش از یک روز منتظر پاسخ باشید. در همین راستا ، هر دو میزبان به سرعت به سؤالات ایمیل باز می گردند که بیشتر زمان انتظار کمتر از هشت ساعت است.

برنده: کراوات

انجمن ها اگر شما نوع شخصی هستید که ترجیح می دهد تحقیق کند و جواب سؤالات خود را به تنهایی پیدا کند ، مفید است که به مطالب آموزشی دقیق و صفحات سؤالات متداول دسترسی پیدا کنید تا آنچه را که لازم دارید پیدا کنید. هر دو میزبان اطلاعات گسترده ای را در نوک انگشتان شما دارند ، اما WP Engine این خواندن را به راحتی بسیار آسان تر می کند. به همین ترتیب ، آنها در دسترسی آسان به تکنیک های حل مسئله کمی بهتر هستند.

برنده: WP Engine ، اما فقط کمی

سرعت

هنگام صحبت درباره ارزش یک سایت ، بخش عظیمی از این مسئله نهفته است که میزبان چگونه می تواند نتایج را به مخاطبان شما ارائه دهد. سرعت بخش مهمی از شهرت سایت شما است که صفحات کندتر سرعت گزاف گویی بالاتری دارند. به عبارت ساده ، شما باید اطمینان داشته باشید که میزبان شما بدون در نظر گرفتن مکان بیننده شما ، سایت شما را بدون هیچ مشکلی در حال اجرا می کند تا آنها منتظر بارگذاری صفحات شما نباشند. این روزها صبر و فضیلتی نیست که بسیاری از مردم به ویژه از طریق اینترنت داشته باشند. این نتایج حاصل از تست سرعت مستقل برای هر دو سرویس است.

میزبان

 • رتبه بندی: 75/100
 • سرعت بار: 916 ms
 • سرعت متوسط: 5 ثانیه

موتور WP

 • رتبه بندی: 73/100
 • سرعت بار:86 ثانیه
 • سرعت متوسط: 2 ثانیه

همانطور که می بینید ، تفاوت زیادی بین این دو وجود ندارد ، اما لبه آن به Hostgator می رود. بخشی از دلیل این امر به این دلیل است که Hostgator دارای سرورهای بیشتری است و می تواند داده های بیشتری را به صورت کارآمد انتقال دهد ، اما این بدان دلیل است که سایت های وردپرس شما به اندازه WP Engine عملکردی ندارند. در پایان ، ما می توانیم آن را شستشو دهیم ، اما ما این برد را بدون توجه به Hostgator می دهیم.

برنده: میزبان

خرابی / زمان تمام وقت

در کنار سرعت صفحه و زمان بارگذاری ، می خواهید مطمئن باشید که سایت شما به هر دلیلی خراب نمی شود. بسیاری از میزبان ها “ضمانت به موقع” را ارائه می دهند ، به این معنی که اگر صفحه شما برای هر دوره مهم کاهش یابد ، شما حق دریافت نوعی غرامت را دارید. WP Engine چنین ضمانتی را ارائه می دهد ، در حالی که Hostgator چنین نمی کند. با این وجود ، هنگام مقایسه این دو ، دیدن یک برنده مشخص دشوار است.

میزبان

 • بهترین نتایج: 100٪
 • بدترین نتایج: 97٪
 • میانگین:99٪

موتور WP

 • بهترین نتایج: 100٪
 • بدترین نتایج:51٪
 • میانگین:98٪

همانطور که مشاهده می کنید اختلاف کمی با WP Engine وجود دارد ، اما میانگین ها تقریباً یکسان است. همچنین ، با ارائه ضمانت WP Engine ، این بدان معناست که حتی در دوره های کم نیز می توانید برای تجربه مشکلات فنی پاداش بگیرید. باز هم ، این می تواند یک شستشو باشد ، اما ما هنوز هم Hostgator را به عنوان برنده در اینجا اعلام خواهیم کرد.

برنده: میزبان

امکانات خوب ، بنابراین ، ما دیده ایم که هر دو میزبان می توانند از نظر سکته های گسترده ارائه دهند ، اما چگونه آنها کنار هم قرار می گیرند؟ برای درک بهتر از ارزشی که از هر سرویس دریافت می کنید ، می خواهیم ببینیم با هر طرح چه گزینه ها و ویژگی هایی ارائه شده است. باز هم ، ما فقط میزبان وردپرس را جستجو می کنیم ، گرچه Hostgator گزینه های زیادی را ارائه می دهد.

میزبان

 • طرح شروع کننده: یک وب سایت ، 25K بازدیدکننده در ماه ، 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، آدرس های ایمیل نامحدود
 • برنامه استاندارد: دو وب سایت ، 200K بازدیدکننده در ماه ، 150 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، آدرس ایمیل نامحدود
 • برنامه تجاری: سه وب سایت ، 500K بازدیدکننده در ماه ، ذخیره سازی نامحدود و آدرس های ایمیل

موتور WP

 • برنامه شخصی: یک وب سایت ، 25K بازدیدکننده در ماه ، 10 GB ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، امنیت SSL
 • برنامه حرفه ای: ده وب سایت ، 100K بازدیدکننده در ماه ، ذخیره سازی 20 گیگابایت ، داده های نامحدود ، امنیت SSL
 • برنامه تجاری: 25 وب سایت ، بازدید کنندگان 400K در ماه ، 30 GB ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، امنیت SSL

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کنیم این است که WP Engine همچنین دارای برنامه های Premium و Enterprise است که میلیون ها بازدید کننده در هر ماه و حداکثر 150 وب سایت را امکان پذیر می کند. همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام مقایسه این دو سرویس ، Hostgator درمورد ذخیره سازی و بازدید کنندگان موارد بیشتری برای ارائه دارد. وقتی به برنامه های پایه هر سرویس نگاه می کنید ، با Hostgator در کل نتایج بهتری می گیرید. همچنین ، اگرچه به عنوان WP Engine امنیت و داده های کاملی ارائه نمی دهد ، اما با برنامه خود ویژگی ایمنی اضافه شده را دریافت می کنید. بزرگترین تفاوت بین این دو در چند سایت وجود دارد که می توانید فعالیت کنید و تعداد بازدید کنندگان می توانند به صفحه شما بیایند. وقتی در WP Engine می روید ، می بینید که این نقشه ها برای سایت های پر ترافیک طراحی شده است ، جایی که درخشش می یابد. با این حال ، اگر شما قصد ندارید میلیون ها بازدیدکننده در هر ماه داشته باشید ، شاید به خدمات زیادی احتیاج نداشته باشید.

برنده: میزبان برنامه های اساسی ، WP Engine برای پیشرفته

نتیجه در پایان ، هنگامی که نوبت به میزبانی وردپرس می رسد ، Hostgator گزینه بهتری برای هرکسی است که به صفحات خود نیازی به یک تن برنامه نویسی و عملکردی نداشته باشد. در صورتی که شما یک کاربر WordPress سخت نباشید ، این سرویس باید همه موارد مورد نیاز خود را برای موفقیت به شما ارائه دهد. به همین ترتیب ، ما معتقدیم که در کل انتخاب بهتری است.

برنده کلی: Hostgator از WP Engine و پست GoDaddy ما دیدن کنید تا ببینید آیا WP Engine می تواند GoDaddy را شکست دهد یا خیر. آیا A2 هاستینگور برتر میزبان A2 است؟ با خواندن پست میزبان A2 در مقابل HostGator اطلاعات کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector