WP Engine vs iPage: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

WP Engine vs iPage: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

WP Engine vs iPage: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

هنگامی که نوبت یافتن میزبان وب مناسب است ، می توانید تمام وقت خود را صرف جستجوی سرویس های فردی کنید ، بنویسید که چه ویژگی ها و مزایایی را ارائه می دهد و سپس جزئیات را خودتان مقایسه کنید. یا ، می توانید به ما اعتماد کنید تا مقایسه را برای شما انجام دهیم و باعث صرفه جویی در وقت شوید. ما یک سری بررسی های بی پایان داریم که بهترین میزبان را در مقابل یکدیگر قرار می دهد تا بتوانید ببینید که چگونه آنها کنار هم جمع می شوند. در این قسط ، ما به دنبال WP Engine و iPage Hosting هستیم.


نکته مهم اینجاست که WP Engine یک میزبان وب استاندارد نیست. در حالی که بیشتر خدمات انواع مختلفی از صفحات وب را به شما ارائه می دهند ، WP Engine صرفاً به وردپرس اختصاص داده شده است. به این ترتیب ، اگر شما علاقه ای به ایجاد سایت وردپرس ندارید یا گزینه های بیشتری را می خواهید ، پس باید در جای دیگری جستجو کنید.

همچنین از آنجا که WP Engine فقط برای سایت های وردپرس در دسترس است ، ما قصد داریم این دو را بر اساس ویژگی های مشابه مقایسه کنیم. این درست نیست که قیمت ها و مشخصات آن را از iPage که به صفحات وب استاندارد مربوط هستند ذکر کنید زیرا هیچ چیز قابل مقایسه ای در WP Engine وجود ندارد. بنابراین ، روند بررسی ما کمی متفاوت از معمول خواهد بود ، اما نتایج حتی از این طریق خواهد بود.

قیمت گذاری

مثل همیشه ، ما می خواهیم ابتدا هزینه را از این راه خارج کنیم. برای بسیاری از افراد ، قیمت گذاری می تواند منع کننده باشد ، بنابراین ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که قبل از غواصی بیشتر در هر سایت ، می دانید چه می کنید. گفته می شود ، هنگامی که شما می خواهید قیمت هر میزبان را بدانید ، می دانید چه ارزشی را برای هر میزبان فراهم کرده است تا بتوانید تشخیص دهید که بیشترین لقمه را برای جلبک خود به دست آورده اید. در اینجا قیمت های استاندارد برای هر دو سایت ذکر شده است.

موتور WP

 • میزبانی استاندارد: 29 دلار در ماه
 • میزبانی حرفه ای: 99 دلار در ماه
 • میزبانی مشاغل: 249 دلار در ماه
 • میزبانی حق بیمه: برای اطلاع از نرخ ها تماس بگیرید

iPage

 • میزبان WP Starter: برای شروع 3.75 دلار در ماه ، سپس به 10.49 دلار در ماه حرکت می کند
 • میزبان ضروری WP: 6.95 دلار / ماه برای شروع ، سپس به 12.49 دلار در ماه می رود

همانطور که مشاهده می کنید ، WP Engine به طور قابل توجهی بالاتر از iPage است ، به این معنی که ممکن است تمایل بیشتری برای انتخاب گزینه ارزان تر داشته باشید. با این حال ، همانطور که بعداً به آن خواهیم رسید ، یک دلیل مهم برای اختلاف قیمتها وجود دارد که این موضوع دوباره به ارزش مربوط می شود. به طور کلی ، اگر در ساخت سایت وردپرس با کیفیت بالا جدی هستید ، WP Engine موارد بیشتری برای ارائه دارد. با این حال ، فقط با صرف هزینه iPage مزیت بارز دارد.

برنده: iPage

تضمین بازگشت پول

نکته دیگری که باید در مورد قیمت گذاری بررسی کرد این است که اگر تصمیم بگیرید که خدمات را دوست ندارید ، یک میزبان بازپرداخت کامل ارائه می دهد یا خیر. از آنجا که ساختن وب سایت زمان زیادی می برد و قطعات پیچیده زیادی وجود دارد که باید با هم همکاری کنند ، مشکلات یک سرویس ممکن است به راحتی آشکار نباشد ، این بدان معنی است که شما ممکن است متوجه شوید که تنها پس از به پایان رسیدن سایت ، جزئیات مهمی را از دست می دهید. و در حال دویدن به همین ترتیب ، بسیاری از میزبان ها ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد خدمات را ابتدا تست کنید تا مطمئن شوید که همه چیز مطابق با استانداردهای شماست. هر دو میزبان چنین تضمینی را ارائه می دهند که iPage سی روز را برای تغییر نظر شما فراهم می کند ، و WP Engine شصت روز به شما می دهد.

نه تنها بهتر است که زمان بیشتری برای بازی با ویژگی های سرویس داشته باشید ، بلکه داشتن چنین پنجره طولانی همچنین نشان می دهد که WP Engine اطمینان دارد که شما آنچه را می گیرید دوست دارید. این یک امتیاز مهم در مقایسه دو میزبان است.

برنده: موتور WP

پشتیبانی مشتری

در مورد ارزش ، در حالی که مهم است که در مورد هر میزبان بر اساس ویژگی هایی که ارائه می دهند ، قضاوت کنیم ، در می یابیم که واقعاً بهتر است ببینیم که در صورت اشتباه پیش می رود. مهم نیست که چقدر سایت خود را ایجاد کنید اتفاقاً اتفاق می افتد که شما را مجبور به تماس با خدمات مشتری می کند ، بنابراین ضروری است که آنها هر بار پاسخگو و مفید باشند. گفته می شود ، چهار منطقه مجزا وجود دارد که یک میزبان می تواند پشتیبانی را ارائه دهد ، بنابراین بیایید آنها را از هر نظر مقایسه کنیم.

پشتیبانی تلفن

اگر بلافاصله نیاز به حل مسئله دارید ، معمولاً بهترین روش تماس با کسی است که به شما کمک کند. وقتی در مورد ساخت وب سایت صحبت می کنید ، همیشه بهتر است در تمام ساعات شبانه روز با کسی تماس بگیرید ، فقط در صورتی که شب ها دیر کار کنید و با مشکل روبرو شدید. با توجه به این نکته ، هر دو میزبان پشتیبانی 24/7 تلفنی را ارائه می دهند ، و هیچ یک از شما انتظار طولانی ماندن در انتظار را ندارد.

برنده: کراوات

چت زنده

این یکی دیگر از گزینه های محبوب است زیرا به شما امکان می دهد بدون نیاز به گوش دادن به Muzak خسته کننده در حالی که منتظر هستید ، نتایج فوری را بدست آورید. باز هم ، نکته مهم اینجاست که شما می توانید یک روز یا شب به یک نماینده برسید تا مسئله شما به سرعت حل شود. هر دو میزبان همانند پشتیبانی تلفن ، 24 ساعت دسترسی و زمان پاسخ سریع دارند.

برنده: کراوات

پست الکترونیک

اگر مشکلی دارید که نیازی به توجه فوری ندارید ، اما هنوز می خواهید با کسی در تماس باشید ، باز کردن بلیط و ارسال ایمیل راهی عالی برای رفع آن است. با این حال ، شما می خواهید مطمئن باشید که منتظر پایان روزها برای پاسخ نیستید. در غیر این صورت ، کل روند را به سخره می گیرد. iPage و WP Engine هر دو دارای سیستم بلیط هستند و بسته به زمان باز شدن بلیط شما انتظار پاسخی دارید که معمولاً در همان روز یا حداقل طی 24 ساعت ارائه می شود..

برنده: کراوات

انجمن ها / آموزش ها

سرانجام ، برای کسانی که دوست دارند اطلاعات بیشتری در مورد رفع مشکلات بدون تکیه به یک متخصص پشتیبانی فنی کسب کنند ، بسیاری از میزبان ها به انجمن ها دسترسی پیدا می کنند که در آن می توانید جواب های مربوط به موضوعات مشترک را بیابید و دریابید که چگونه در صورت بروز آنها را برطرف کنید. در این راستا ، هر دو میزبان دارای مقالات و آموزش های گسترده ای هستند که تقریباً تمام مباحثی را که می توانید تصور کنید ، پوشش می دهد ، و هر دو آنها به خوبی سازماندهی شده اند به طوری که نیمی از وقت خود را صرف تلاش برای یافتن اطلاعات صحیح نمی کنید.

برنده: کراوات

همانطور که می بینید ، وقتی صحبت از پشتیبانی می شود ، هم با iPage و هم با WP Engine ارزش زیادی کسب می کنید ، به این معنی که مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید انتخاب نخواهید شد..

سرعت

اکنون زمان آن رسیده است که به جنبه های فنی تر میزبان ها بپردازیم. اولین موردی که ما به آن نگاه می کنیم اینست که سایت شما به سرعت زنده می شود ، زیرا این احتمالاً یکی از مهمترین موارد برای مخاطبان شماست. صرف نظر از اینکه صفحه شما به چه میزان طراحی شده است یا چقدر تعاملی است ، اگر به سرعت بارگیری نشود ، نمی توانید افراد کافی را برای وقت خود صرف کنید. به این ترتیب ، ضروری است که بارهای بار سریع باشد ، به این معنی که برای رسیدن به همه چیز فقط چند ثانیه یا کمتر طول می کشد. اگر مخاطبان شما باید ده یا بیست ثانیه برای صفحه شما صبر کنند ، آنها دیگر نمی توانند به دیدن آنچه در آن است ، بپیوندند.

موتور WP

 • بهترین زمان بار:69 ثانیه
 • زمان بدترین بار:94 ثانیه
 • میانگین: 48 ثانیه

iPage

 • بهترین زمان بار: 965 میلی ثانیه
 • زمان بدترین بار: 30 ثانیه
 • میانگین: 90 ثانیه

همانطور که مشاهده می کنید ، iPage از میانگین و سرعت بهتری برخوردار است. با این حال ، این مبتنی بر صفحات وب استاندارد است و سایتهای وردپرس آن را در نظر نمی گیرد. بنابراین ، برای درک بهتر چگونگی عملکرد WP Engine ، باید فقط به هاستهای دیگر وردپرس نگاه کنیم. هنگام انجام این کار ، WP Engine بهتر از اکثر است ، در حالی که برخی از میزبان ها 30 ثانیه طول می کشد. در کل ، هرچه میزبانی وردپرس پیش می رود ، WP Engine در صدر قرار دارد.

برنده: از لحاظ فنی iPage است ، اما WP Engine در مقایسه با همسالان خود بهتر است

خرابی / زمان تمام وقت

نکته بعدی که باید سرعت را بررسی کنید ، زمان بروز است. این درصدی است که سایت شما بماند و هیچ خرابی یا خرابی را تجربه نکند. معمولاً میزبان ها ضمانتی را برای این رتبه بندی ارائه می دهند ، به این معنی که اگر زمان به روز شما کمتر از درصد مشخصی باشد ، شما حق دریافت نوعی غرامت را دارید. WP Engine ضمانت 99.95٪ را ارائه می دهد ، اما iPage آن را ندارد. در اینجا میانگین درصد برای هر کدام ذکر شده است.

 • موتور WP: 95٪
 • iPage: 84٪

اگرچه می بینید که WP Engine کمی بهتر است ، زیرا تفاوت در کسری از درصد اندازه گیری می شود ، ما می توانیم بگوییم که آنها تقریباً یکسان هستند. با این حال ، با توجه به این واقعیت که WP Engine ضمانت ارائه می دهد ، به معنای بهتر بودن آنها است.

برنده: موتور WP

مقدار

بنابراین ، اکنون که ما دیدیم که هر دو میزبان چقدر قابل اعتماد هستند ، آنها تا چه حد از ویژگی ها و مزایای آن استفاده می کنند؟ برای قیمت ماهانه خود چه خدماتی می کنید؟ در اینجا مختصری از آنچه از هر دو شرکت انتظار دارید را ارائه می دهیم.

موتور WP

 • بسته استاندارد: 1 وب سایت ، 25K بازدید در ماه ، 10 گیگابایت ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، گواهینامه های SSL رایگان
 • بسته حرفه ای: 10 وب سایت ، 100K بازدید در ماه ، 20 گیگابایت ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، گواهینامه های SSL رایگان
 • بسته بندی تجاری: 25 وب سایت ، 400K بازدید در ماه ، 30 GB ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، گواهینامه های SSL رایگان
 • بسته بندی حق بیمه: 150 وب سایت ، 1 میلیون بازدید در ماه ، 100-300 گیگابایت ذخیره سازی ، داده های نامحدود ، گواهینامه های SSL رایگان
 • بسته بندی سازمانی: 150 وب سایت ، 5 میلیون بازدید در هر ماه ، ذخیره سازی 400GB-1TB ، داده های نامحدود ، گواهینامه های SSL رایگان

iPage

 • WP Starter Package: 1 دامنه رایگان ، فضای نامحدود دیسک ، حساب نامحدود پست الکترونیکی ، کنترل پنل سفارشی ، مضامین از قبل نصب شده و افزونه ها
 • بسته بندی ضروری WP: 1 دامنه رایگان ، فضای نامحدود دیسک ، حساب نامحدود پست الکترونیکی ، میلیون ها بازدید در هر ماه ، پشتیبانی متخصص ، امنیت پیشرفته

متأسفانه ، iPage در مورد تمام جزئیاتی که با اشتراک خود می کنید تا حدودی مبهم است ، بنابراین ما قادر به ارائه جزئیات بیشتر از آنچه ما قرار می دهیم نیست. با این حال ، همانطور که می بینید ، آنها قابل مقایسه هستند ، با iPage در فضای باز با ذخیره سازی نامحدود و تعداد بازدیدهای بالاتر در هر ماه. از طرف دیگر WP Engine به شما امکان ایجاد وب سایت های بیشتری را می دهد و پهنای باند نامحدودی دارد که هر دو جزء اساسی هستند.

در پایان ، به نظر می رسد که میزبانی iPage WordPress برای هر کسی که تازه وارد سیستم باشد ایده آل نیست و نمی خواهد بیش از یک یا دو سایت ایجاد کند. iPage با ارائه ابزارهایی برای ساختن یک صفحه اصلی با افزونه ها و قالب ها به شما کمک می کند ، بنابراین شروع به کار بسیار ساده تر است.

با این حال ، اگر به وردپرس کاملاً آگاه هستید و می خواهید کارهای دیگری بیش از یک سایت واحد انجام دهید ، WP Engine راهی بهتر برای رفتن است. نه تنها ظرفیت بیشتری کسب می کنید بلکه ویژگی های اضافی نیز برای کمک به ساختن وب سایت های پیشرفته به شما کمک می کند. با توجه به اینکه همه چیز تقریباً برابر با سرعت ، بروزرسانی و خدمات به مشتریان است ، به نظر می رسد که هر دو سایت پیشنهادات زیادی دارند.

برنده: iPage برای مبتدیان ، WP Engine برای کارشناسان

برای کشف گزینه های میزبانی بیشتر ، ببینید چگونه WP Engine در مقابل Squarespace در پست Squarespace در مقابل WP Engine ما ایستاده است. آیا WP Engine می تواند Bluehost برتر باشد؟ در پست WP Engine در مقابل پست Bluehost ما اطلاعات کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector