WP Engine vs SiteGround Hosting: امکانات ، سرعت ، جوانب مثبت و منفی 2020

WP Engine vs SiteGround Hosting: امکانات ، سرعت ، جوانب مثبت و منفی 2020

WP Engine vs SiteGround Hosting: امکانات ، سرعت ، جوانب مثبت و منفی 2020

مقایسه WP Engine و SiteGround برای کسانی که به دنبال میزبانی وردپرس با شارژ فوق العاده با ویژگی های عالی و پشتیبانی شگفت انگیز هستند بسیار متداول است.


از یک طرف ، WP Engine – مستقر در آستین ، TX – انقلاب میزبانی وردپرس مدیریت شده را آغاز کرد و تبدیل به یک کلاهبردار مستقر شده است.

از طرف دیگر ، شما SiteGround ، مستقر در بلغارستان ، دارای ویژگی های شگفت انگیز با قیمت اقتصادی است که تقریباً هر شرکت میزبانی دیگر را منفجر می کند..

مقایسه قیمت گذاری: مقرون به صرفه در برابر حق بیمه

قیمت گذاری موتور WP – حق بیمه

WP Engine دو نوع برنامه را ارائه می دهد و بسته به برنامه ممکن است مبلغ بیشتری را از آنچه انتظار دارید بپردازید. برای برنامه شخصی آنها ، ماهانه 29.99 دلار است و برای برنامه حرفه ای ، شما می توانید در ماه 99.99 دلار بپردازید. اگر تازه وارد شوید و سعی کنید خود را با حضور آنلاین خود مستقر کنید ایده آل نیست.

این را بخاطر بسپار: برای مشاغل واقعی ، تفاوت بین هاستینگ که 10 دلار در ماه هزینه دارد و میزبانی که 50 دلار در ماه هزینه دارد بسیار مهم است. اما برای یک وبلاگ نویس بالادست تفاوت بین راه اندازی سایت و نه است. بنابراین اگر یک تجارت در حال رشد هستید ، در اینجا اسکناس ها را خراب نکنید. به تصویر کامل نگاه کنید ، به تمام ویژگی ها نگاه کنید.

قیمت گذاری SiteGround – مقرون به صرفه

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ، SiteGround برنامه های متنوعی را ارائه می دهد که یک برنامه هستند ارزش شگفت انگیز برای ویژگی هایی که می گیرید.

برنامه راه اندازی آنها با 3.95 دلار در ماه شروع می شود و گزینه هایی برای تمدید برنامه شما تا سه سال ارائه می شود. برنامه رشد آنها بزرگ با 7.95 دلار در ماه شروع می شود و برنامه هایی را شامل می شود که بدون تغییر قیمت می توانند تا سه سال تمدید شوند.

برنده: SiteGround

بررسی قیمت به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام سایت میزبانی برای شما و نیازهای شما مناسب تر باشد. SiteGround گزینه های زیادی را برای برنامه های خود ارائه می دهد ، و آنها خیلی گران نیستند. SiteGround برنده این دوره است.

پشتیبانی مشتری: هر دو عالی هستند

WP Engine: پشتیبانی 24/7 مبتنی بر ایالات متحده

از ابتدا ، WP Engine از پشتیبانی فوق العاده خود ایستادگی کرد. آنها واقعاً معتقدند که خدمات مشتری برای شرکتشان مهم است و پشتیبانی مشتری آنها نحوه عملکرد آنها را نشان می دهد. 

بهترین قسمت صدای جیر جیر کمی است که با نماینده آنها مستقیماً از رابط مدیر میزبان سرگرم می شوید.

آنها محافظت از نوشتن دیسک ، محدودیت نوشتن دیسک و پشتیبان تهیه می کنند. می توانید به یک پایگاه دانش ، پشتیبانی ایمیل و خدمات تلفنی دسترسی پیدا کنید.

SiteGround: فوق العاده سریع ، بالاتر و فراتر از آن

SiteGround هنگام صحبت از پشتیبانی مشتری بسیار شگفت آور است.

نمایندگان خدمات مشتری آنها در سراسر جهان مستقر هستند ، در دسترس 24/7. شما می توانید با آنها 24/7 تماس بگیرید ، که WP Engine ارائه نمی دهد.

برنده: کراوات

هر دو شرکت از پشتیبانی عالی مشتری برخوردار هستند ، اما لبه آن به WPE می رود ، به خصوص اگر به وردپرس نیاز دارید تمرکز کنید. WPE همچنین شامل یک پایگاه دانش است که در صورت نیاز به انجام برخی بررسی ها می توانید به آن دسترسی داشته باشید. اگر شما از داشتن پایگاه دانش خشمگین نیستید ، SiteGround اطلاعات زیادی را ارائه می دهد تا به شما در رفع هرگونه مشکل در وب سایت خود کمک کند.

سرعت

WPE

اگرچه سرعت برای هر وب سایتی مناسب است ، باید اطمینان حاصل کنید که یک شرکت میزبانی دارید که خیلی کند نشود. WPE سرعت بسیار خوبی دارد و صفحات تقریباً 1.3 ثانیه بارگیری می شوند و به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا سریعاً سایت را بکشند. این برای کسانی که به یک سایت میزبانی نیاز دارند که زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارد ، عملی است.

SiteGround

SiteGround نیز از سرعت بسیار خوبی برخوردار است و در ساعت 1.3 ثانیه حرکت می کند. با این حال ، آنها سرعت بیشتری داشتند ، اما به دلیل هجوم مشتریانی که ثبت نام کرده اند ، تلفات کمی روی سرورها وارد کرده است. با توجه به اینکه SiteGround از بیش از 250،000 مشتری پشتیبانی می کند ، قابل درک است که چرا SiteGround کندتر عمل کرده است. آنها سرورهایی در سایر کشورها دارند که به آنها کمک می کند سرعت بیشتری را ایجاد کنند.

برنده

در حالی که هر دو شرکت سرعت عالی دارند ، اگر شما یک برنده باشید ، WPE برنده است. آنها به اندازه بسیاری از مردم مشروط به سیستم نیستند ، که می تواند سرعت شما را حتی سریع تر کند. از آنجا که شما با بیش از 250،000 WPE رقابت نمی کنید ، کمی سریعتر از SiteGround خواهید بود.

مقدار

WPE

بسته به آنچه برای وب سایت خود نیاز دارید ، سایر ویژگی ها را با ارزش تر می دانید. WPE دارای 10 یا 20 گیگابایت فضای دیسک در برنامه های خود ، شامل پنل مخصوص به خود است و پشتیبانی عالی از مشتری را ارائه می دهد. اگرچه ممکن است خوب باشد ، شما باید برچسب های قیمت سنگین را در کنار برنامه ها نیز در نظر بگیرید.

SiteGround

اگر به دنبال بیشترین زوزه برای سگک خود هستید ، مطمئناً SiteGround ویژگی های ویژه زیادی را برای برنامه شما ارائه می دهد. آنها شامل cPanel ، 10 یا 20 گیگابایت فضای دیسک و دامنه رایگان هستند. پشتیبانی مشتری خود را در نظر بگیرید و SiteGround یک انتخاب عالی است. آنها نه تنها ویژگی های زیادی را شامل می شوند ، بلکه قیمت آنها بسیار رقابتی است.

برنده

در حالی که همه ارزش متفاوت را تعیین می کنند ، بر اساس تعداد مواردی که با SiteGround دریافت می کنید ، بهترین ارزش را ارائه می دهد. برای پول خود پول بیشتری دریافت می کنید ، و برای ویژگی های پایه نیازی به شمشیر بیش از حد بسیاری ندارید. این به تنهایی SiteGround را برنده ستون ارزش می کند.

امکانات

WPE

بخش ویژگی های WPE ایده آل است ، اما فقط برای کاربران WordPress است. آنها بسیاری از ویژگی های شما را با سایر سایت های میزبانی پیدا نمی کنید. شما به برنامه هایی دسترسی خواهید داشت که منحصر به WordPress ، فن آوری ذخیره ، SSL و CDN آماده و تکنولوژی ذخیره مناسب باشد. برای یک شرکت میزبانی اختصاصی بد نیست.

SiteGround

SiteGround ویژگی های زیادی از جمله ویژگی های مناسب وردپرس را ارائه می دهد. برنامه های آنها شامل ایمیل ، انتقال سایت یا راه اندازی ، نصب یک کلیک و پشتیبانی مشتری 24/7 است. نام دامنه آنها نیز برای زندگی رایگان است و این امر را برای همه عملی می کند.

برنده

هر دو سایت میزبانی وب برای کاربران وردپرس مناسب هستند ، و شاید تصمیم بگیرید که کدام سایت بهتر خواهد بود سخت کار کنید. هر دو گزینه خوب است ، و این دور یک برنده مشخص ندارد. این کراوات است ، اما خوب است که کراوات در اینجا داشته باشد. هر دو شرکت ویژگی های عالی ارائه می دهند که باعث می شود وب سایت شما پاپ شود.

خرابی / زمان تمام وقت

WPE

هنگامی که یک وب سایت را اجرا می کنید ، به یک سایت میزبانی نیاز دارید که زمان عالی را ارائه می دهد. WPE در سه ماه گذشته برخی از ناسازگاری ها را نشان داده است ، اما WPE 99.9٪ به موقع را اعلام می کند. در فوریه سال جاری ، آنها به مدت یک هفته خرابی قابل توجهی را تجربه کردند ، اما عوامل زیادی وجود دارد که می تواند باعث خرابی شود.

SiteGround

SiteGround همچنین 99.9٪ به موقع را تضمین می کند ، و برای سه ماهه آخر ، شماره ها آن را ثابت کرده اند. آنها خاموشی بیشتری را نسبت به WPE تجربه کردند ، اما این قطع شدن عمر کوتاه داشتند. بار دیگر ، این می تواند به دلیل تعداد مشتریانی باشد که در سرورهای خود دارند.

برنده

هرکسی که دارای وب سایت است نیاز به بروزرسانی قوی دارد و هر دو شرکت 99.9٪ زمان به وقت دارند. در حالی که مواردی از قبیل نگهداری و خرابی می تواند مانع یک وب سایت شود ، ممکن است عوامل بسیاری وجود داشته باشد. بسته به اینکه آیا شما می توانید دوره های کوتاه تر خرابی را پشت سر بگذارید ، یا دوره های خرابی کمتری داشته باشید ، اما ممکن است یکی بهتر از دیگری باشد. این دور کراوات است.

برای کیست?

بازاریابان

وقتی بازاریابی می کنید ، به یک سایت میزبانی نیاز دارید که تقریباً 100 درصد از زمان کار کند. SiteGround گزینه بهتری است ، حتی اگر آنها می توانند دوره متوقف شدن خرابی را تجربه کنند ، اما آنها دوام چندانی ندارند. نه تنها این ، بلکه شما یک نام دامنه خواهید داشت که برای همیشه ادامه خواهد یافت و اگر قصد دارید در زمینه برندسازی ، به ویژگی خوبی نیاز دارید. نه تنها این ، بلکه قیمت رقابتی آنها باعث می شود هر بازاریابی عاشق سایت SiteGround شوند.

توسعه دهندگان

توسعه دهندگان دوست دارند از WordPress استفاده کنند ، زیرا می توانید تقریباً از هر چیزی که می خواهید وب سایت خود را ارتقا دهید استفاده کنید. حافظه داخلی و صحنه نویسی داخلی با WPE وجود دارد ، و شامل پشتیبان گیری روزانه است که به شما امکان می دهد تمام کارهای خود را ذخیره کنید. گرچه می تواند گرانتر باشد ، اما با کیفیت WPE کیفیت بیشتری کسب خواهید کرد. استفاده از وردپرس از طریق WPE آسان است ، و اگر برنامه نویس باشید ، استفاده از WPE به شما بیشتر از SiteGround کمک می کند. اگرچه SiteGround گزینه های بسیار مناسبی را ارائه می دهد ، چیزهای بیشتری وجود دارد که از طریق WPE برای توسعه دهندگان بهتر است. شما باید تعیین کنید که چگونه باید از گزینه های موجود استفاده کنید تا مطمئن شوید WPE مناسب شماست.

صاحبان مشاغل کوچک

از آنجا که ممکن است صاحبان مشاغل کوچک وقت زیادی برای به روزرسانی وب سایت خود نداشته باشند ، SiteGround یک انتخاب عالی برای آنها است. راه‌اندازی یک وب سایت آسان است ، به موقع عالی خواهید داشت ، بسیاری از ویژگیهای عالی دارید و نیازی به به روزرسانی مداوم نیست. به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، می توانید همه چیز را تنظیم کنید ، و اجازه دهید این کار را انجام دهد. اجازه دادن به سایت میزبان برای رسیدگی به موارد فنی بیشتر می تواند در زمان بیشتری صاحب مشاغل کوچک را ذخیره کند.

شرکت های تجارت الکترونیکی

شرکت های تجارت الکترونیک بسیار زیاد هستند و داشتن یک سایت میزبانی که به آنها امکان پذیرایی از مشتریان خود را می دهد بسیار زیاد است. WPE یک انتخاب عالی برای شرکتهای تجارت الکترونیک است ، زیرا وب سایت می تواند به بازارهای خاصی خدمات ارائه دهد ، و گزینه های بیشتری برای یک شرکت تجارت الکترونیک برای حفظ رقابت وجود دارد. با این حال ، اگر دریابند که خرابی بیش از حد با WPE وجود دارد ، SiteGround یک جایگزین عالی است. نه تنها این ، بلکه آنها ارزان تر از WPE هستند ، به همان اندازه توجه نمی کنند و از سطوح حافظه مختلف استفاده می کنند. این امر بسیار عالی است اگر شرکت تجارت الکترونیک شما در تلاش است تا محصولات خود را به افراد بیشتری برساند. هیچ یک تصمیمی وحشتناک نیست و می تواند به قیمت هر شرکت میزبان پایین بیاید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector