מנוע WP לעומת GoDaddy: השווה בין מחירים, תכונות ומהירות – 2020

מנוע WP לעומת GoDaddy: השווה בין מחירים, תכונות ומהירות – 2020

מנוע WP לעומת GoDaddy: השווה בין מחירים, תכונות ומהירות – 2020

אם אתה משווה את GoDaddy ל- WP Engine, אתה משווה תפוחים לתפוזים.


GoDaddy עוסק בתמחור הנחה, בקנה מידה.

מנוע WP הוא שירות הרבה יותר איכותי וורדפרס.

כן, GoDaddy מציעה כעת את אירוח הוורדפרס המנוהל שלהם, אבל זה יותר שם שיווקי מאשר כל דבר שמתחרה במה שמציע WP Engine.

מנוע WP לעומת תמחור GoDaddy

בדרך כלל רוב האנשים יקבלו החלטה על בסיס העלות הראשונית ולא על הערך הכולל.

אנו מבינים שנקודות מחיר יכולות להיות מצב של שבירה או הפסקה עבור משתמשים רבים, וזו הסיבה שאנחנו דואגים להציג את המידע הזה לפני כל דבר אחר. עם זאת, אנו חייבים להזכיר שהמחיר הוא רק מרכיב אחד בשירות שאתה מקבל, כך שאם אתה יכול לבזבז קצת יותר ולקבל תמורה טובה יותר, אנו ממליצים בחום ללכת בדרך זו.

בסופו של דבר, המנטרה של “אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו” נכונה לשירותי אירוח כמו בכל דבר אחר.

כמו כן, כדי לוודא שהשוואה זו שווה ככל האפשר, אנו בוחנים את חבילות האירוח של WordPress של GoDaddy ולא את תוכניות האירוח הרגילות שלהם. בדרך זו תוכלו לראות כיצד הם נערמים על בסיס גורמים דומים.

תמחור אירוח GoDaddy במבט חטוף

 • תכנית בסיסית: 3.99 דולר לחודש להתחלה, 7.99 דולר לחודש לחידוש
 • תוכנית דלוקס: 4.49 $ לחודש להתחיל, 9.99 $ לחידוש
 • תוכנית אולטימטיבית: 7.99 $ לחודש להתחיל, 14.99 $ לחידוש
 • תוכנית המפתחים: 13.99 $ להתחלה, 24.99 $ לחידוש

תמחור מנוע WP

 • אישי: 34 $ לחודש (הנחה עם הקישור שלנו)
 • מקצועי: 99 דולר לחודש
 • עסק: 249 דולר לחודש
 • פרימיום: בקש מהם תמחור

כפי שאתה יכול לראות WP Engine הוא הרבה יותר מ- GoDaddy, שיכול להספיק עבור אנשים מסוימים כדי להימנע ממנו לחלוטין. עם זאת, כפי שצייננו לעיל, ערך יכול להיות אינדיקטור טוב בהרבה לאיזו אפשרות עליכם לבחור, אז אל תניחו ש GoDaddy הוא הבחירה החכמה יותר מכיוון שהיא עולה פחות. עם זאת, בהשוואה למחיר בלבד, גו אבא הוא הרבה יותר חסכוני.

המנצח: קדימה אבא

התחייבות להחזר כסף

כשמדובר בבניית אתר אינטרנט, אתה צריך להקדיש את הזמן שלך להבין איך לתכנת הכל ולוודא שהכל יתכנס. ככזו, תוכלו לבחור בתוכנית רק כדי לגלות שאתם זקוקים למשהו שונה לאחר מספר ימים של ניסוי. למרבה המזל, שירותי אירוח רבים מציעים ערבות שמשמעותה שאם אתה צריך לבטל את השירות שלך במסגרת זמן מסוימת, הם יחזירו לך ללא כל טרחה. במקרה זה, WP Engine מעניק לך עד שישים יום לשנות את דעתך, בעוד GoDaddy מציע ארבעים וחמישה.

המנצח: מנוע WP

שירות לקוחות

לפני שנפרק את התכונות והיתרונות השונים שאתה מקבל עם כל מארח, ראשית ברצוננו לבדוק כמה טוב מערכות התמיכה שלהם. לא משנה כמה אתה טוב בבניית אתרים, בסופו של דבר תצטרך לדבר עם מישהו בתמיכה טכנולוגית, לכן חובה שתהיה לך גישה אליו בכל עת ותוכל לקבל תגובות מהירות. עם זאת, ישנן ארבע שיטות עיקריות בהן מארחים משתמשים כדי לספק תמיכה, אז בואו נראה כיצד כל מארח מתארגן.

תמיכה טלפונית

כשמדובר בהתקשרות למוקד תמיכה, אינך רוצה שתמתין לנצח לפני שתגיע לאדם חי. כמו כן, עדיף שתוכל להתקשר בכל עת ביום ובלילה, כך שאם אתה עובד באתר שלך באמצע הערב, אתה עדיין יכול לקבל עזרה אם משהו ישתבש. שני השירותים מציעים תמיכה טלפונית 24 שעות ביממה, ושניהם לא מעכבים אותך זמן רב מדי.

המנצח: עניבה

צ’אט חי

עבור מרבית האנשים, המתנה בהמתנה היא אחד הדברים הגרועים ביותר שניתן לעשות, וזו הסיבה שבדרך כלל הפונקציה של צ’אט חי היא בדרך טובה בהרבה. בדרך זו אתה עדיין יכול להיפתר מהבעיה שלך בזמן אמת, אך אינך צריך לדאוג לשתיקות מביכות או למוזיקת ​​מעליות גרועה. לשני האתרים פונקציות צ’אט חי אמינות, אם כי GoDaddy לא תמיד מקוון, ולכן עליכם לוודא כי אתם מנסים להגיע אליהם במהלך שעות פעילות רגילות. בהתחשב בכך שהרבה אנשים עובדים באתרי האינטרנט שלהם בכל שעות הלילה, זה סוג של חסרון משמעותי.

המנצח: מנוע WP

אימייל

בכל הנוגע למערכות תמיכה, אינך יכול להיות בסיסי יותר מאשר לשלוח דוא”ל. זה נועד כאשר יש לך בעיה שאינה צריכה להיפתר מייד. עם זאת, אתה גם לא רוצה לחכות ימים אחדים לתגובה, ולכן חובה שהשירות יחזור אליך מייד. שוב, ל- WP Engine יש שירות דוא”ל הגון, אך מכל סיבה שהיא, ל- GoDaddy אין פונקציית דוא”ל. אמנם אתה יכול להתקשר בכל שעות היממה ולשוחח בצ’אט במהלך זמני עסקים רגילים, אך נראה לך מוזר שאתה לא יכול לשלוח דוא”ל כדי לפתור את הבעיה שלך..

המנצח: מנוע WP, ברור

פורומים

השיטה הסופית של המארחים לספק תמיכה לקהל הלקוחות שלהם היא לקבל שפע של הדרכות ומידע אחר הנוגע לסוגיות נפוצות, כך שאנשים יוכלו לחפש את הפיתרון לבעיה שלהם מבלי שיצטרכו לדבר עם מישהו או לחכות לתשובה. הן ל- WP Engine והן ל- GoDaddy קיימות מערכות כאלה, אך ל- GoDaddy יש מערך מקיף יותר של שאלות נפוצות ומידע הדרכה העומד לרשותכם..

המנצח: קדימה אבא

מהירות

בעת קביעת הערך של שירות אירוח, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לבדוק כמה טוב הוא יכול להתמודד עם מהירות עומס. בחברה המהירה של ימינו, כל דבר שנדרש לטעון זמן רב יותר מכמה שניות יכול להרגיש כמו לנצח, וזו הסיבה שהוא כה חובה שהמארח שלך לא יעשה לך פיגור. אם יש בעיות טעינה, הקהל שלך יתנתק מהדף שלך ותקבל מוניטין רע.

כדי להשוות את המהירות של שני האתרים, בדקנו בדיקות עצמאיות שנעשו על ידי אחרים כדי לראות כמה טוב הם נערמים. להלן התוצאות.

קדימה אבא

 • המהירות הטובה ביותר:31 שניות
 • המהירות הגרועה ביותר:97 שניות
 • ממוצע: 10 שניות

מנוע WP

 • המהירות הטובה ביותר: 503 אלפיות השנייה
 • המהירות הגרועה ביותר:58 שניות
 • ממוצע: 872 אלפיות השנייה

כפי שאתה יכול לראות, WP Engine הוא הרבה יותר אמין ועקבי, ואילו ל- GoDaddy יש מרווח שגיאות רחב באופן משמעותי. מכיוון שאתה לא רוצה לדאוג אם אנשים יתקשו לטעון את האתר שלך או לא, נראה ש- WP Engine היא האפשרות הטובה יותר. נראה כי הסיבה לתוצאות טובות יותר היא ש- WP Engine מוקדש לשירות אחד, ואילו GoDaddy עושה יותר מסתם אירוח וורדפרס, ולכן השרתים שלו צריכים להגיב לסוגים שונים של נתונים.

המנצח: מנוע WP

זמן עבודה

לצד זמני הטעינה, תרצה גם לוודא שהאתר שלך לא יתמוטט, וזו הסיבה שרוב המארחים מציעים מה שמכונה אחריות לזמן הפעולה. זה כדי לתת לך שקט נפשי שהדף שלך תמיד יהיה זמין ולא יהיה נתון לבעיות בחיבור לרשת, ללא קשר לאיפה בעולם אנשים מגיעים לאתר שלך. עם זאת, WP Engine אכן מציעה ערבות ואילו GoDaddy לא עושה זאת. המשמעות היא שאם אי פעם תיתקל בהשבתה בשרתים של GoDaddy, הם לא יפצו אותך, כך שיכול להיות פורץ עסקה עבור חלק.

כאשר משווים בין שני השירותים, שניהם מצוינים באחוזי אחוז זמן גבוהים, אך הקצה הוא ל- WP Engine. לא רק שלאתר זה יש דירוגים אחידים יותר של 100% uptime, אלא שהעובדה שאתה מקבל ערבות היא נגיעה נחמדה.

המנצח: מנוע WP

ערך

כעת, לאחר שראינו למה תוכלו לצפות בכל הנוגע לביצועים ואמינות, בואו לעבור על החבילות הבסיסיות שתקבלו בכל שירות אירוח. שוב, כדי לשמור על דברים הוגנים ומאוזנים, אנו הולכים להשוות בין שני האתרים המארחים בוורדפרס בלבד. זה אומר שאם תבחרו באירוח משותף רגיל ב- GoDaddy, תוכלו לקבל חבילות שונות במקצת בהתאם לצרכים שלכם.

קדימה אבא

 • בסיסי: אתר אחד, 25K מבקרים בחודש, נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים, תחום חינם, חבילת SFTP
 • מפואר: אתר אחד, מבקרים של 100K בחודש, אחסון בנפח 15 ג’יגה-בייט, תחום בחינם, תוסף SEO
 • סופי: שני אתרים, מבקרים 400K בחודש, אחסון בנפח של 30 ג’יגה-בתים, דומיין בחינם, אישור SSL אחד
 • מפתח: חמישה אתרים, 800K מבקרים בחודש, אחסון של 50 ג’יגה-בתים, תחום בחינם, אישור SSL אחד

מנוע WP

 • אישי: אתר אחד, מבקרים של 25K בחודש, אחסון של 10 ג’יגה-בתים, העברת נתונים בחינם, אישורי SSL בחינם
 • מקצועי: עשרה אתרים, מבקרים של 100K בחודש, אחסון של 20 ג’יגה-בתים, העברת נתונים בחינם, אישורי SSL בחינם
 • עסק: עשרים וחמישה אתרים, מבקרים 400K בחודש, אחסון בנפח של 30 ג’יגה-בתים, העברת נתונים בחינם, אישורי SSL בחינם
 • פרימיום: 150 אתרים, מיליון מבקרים בחודש, אחסון של 100-300 ג’יגה-בתים, העברת נתונים בחינם ותעודות SSL
 • ארגוני: 150 אתרים, חמישה מיליון מבקרים בחודש, אחסון של 400 GB-1 TB, העברת נתונים בחינם ותעודות SSL

כפי שאתה יכול לראות, WP Engine מספק ערך רב בהרבה מ- GoDaddy.

עם זאת, כפי שראינו לעיל, נקודות המחירים גבוהות בהרבה, ולכן הגיוני שתוכלו לעשות יותר. עם זאת, ברגע שאתה חורג מהחבילות הבסיסיות עם כל תוכנית, קל לראות של- WP Engine יש עוד הרבה מה להציע. כמו כן, העובדה שאתה מקבל העברת נתונים ללא הגבלה ותעודות SSL בחינם עבור האתרים שלך ללא קשר להגדרת התוכנית שלך פירושה ש- WP Engine היא כבר בחירה טובה יותר. היתרון העיקרי היחיד שיש ל- GoDaddy הוא העובדה שאתה יכול לקבל דומיין בחינם עם כל תוכנית.

אחרת, אתה מגביל את עצמך בחומרה על ידי בחירת GoDaddy כמארח WordPress שלך.

המנצח: מנוע WP

סיכום

לכן, כשמדובר באירוח וורדפרס, ברור של- WP Engine יש תכונות טובות יותר, אמינות יותר ושירות לקוחות טוב יותר. עם זאת, אם אינך רוצה או צריך להשתמש בוורדפרס לאתר שלך, ל- GoDaddy יש שפע של תכונות ויתרונות אחרים אליהם אתה יכול לגשת, מה שהופך אותו למארח מעוגל יותר..

המנצח: מנוע WP לוורדפרס, GoDaddy לכל דבר אחר

כדי לחקור את כל אפשרויות האירוח שלך, עיין בעמדת ההשוואה שלנו למנועי WP לעומת HostGator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector