000WebHost بررسی ها ماه مه 2020 – میزبانی قیمت ها و برنامه ها

000WebHost بررسی ها ماه مه 2020 – میزبانی قیمت ها و برنامه ها

000WebHost بررسی ها ماه مه 2020 – میزبانی قیمت ها و برنامه ها

میزبانی 000WebHost چقدر خوب است?

بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که یک ارائه دهنده میزبانی وب که رایگان باشد یا در ویژگی های آن محدود کننده باشد ، تبلیغات پرشکوه باشد یا قابل اعتماد نباشد. آه – البته در استفاده از هاست 000WebHost نقاط ضعف وجود دارد. در حقیقت ، در مورد هر ارائه دهنده میزبانی وب رایگان می توان همین پایین آمدن ها را گفت.


مشاهده سایت رسمی 000WebHost بررسی 1.8 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (6 رای) جوانب مثبت

 1. آنها آزاد هستند
 2. آنها بدون آگهی هستند
 3. آنها یک سیستم پشتیبانی شایسته ارائه می دهند
 4. آنها چندین ویژگی رایگان را در ورای میزبانی وب ارائه می دهند

منفی

 1. چندین شکایت کاربر
 2. آنها به عنوان غیرقابل اعتماد بیرون می آیند
 3. آنها به عنوان کلاهبرداری بازاریابی خاموش می شوند

پشتیبانی1.5Speed2.5 ویژگی های2.5Value1.5 ترانس شفافیت1

بررسی رسمی میزبانی ما 000WebHost

در مورد میزبانی 000WebHost چندین چیز را می توان گفت. آنها سه صفر را به اسم خود از $ 0.00 دریافت می کنند و معنی آن را می دهند. آنها یک ارائه دهنده میزبانی وب رایگان هستند و برای میزبانی وب سایت خود سدی از شما نمی دهند.

بهترین ویژگی های میزبانی 000WebHost

بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که یک ارائه دهنده میزبانی وب که رایگان باشد یا در ویژگی های آن محدود کننده باشد ، تبلیغات پرشکوه باشد یا قابل اعتماد نباشد. به نظر نمی رسد این مورد با میزبانی 000WebHost اتفاق بیفتد.

آنها آزاد هستند

اولین چیزی که در مورد میزبانی 000WebHost متوجه خواهید شد این است که آنها رایگان هستند. آنها برای خدمات خود یک سکه نمی پردازند. آنها از ویژگی های قابل ارتقاء برخوردار نیستند که با استفاده از آنها سعی می کنند از طریق نیل به نیکل بپردازند و به شما پرداخت کنند. رایگان به معنی رایگان است. تنها راهی که پرداخت می کنید این است که اگر وب سایت خود را بسته بندی کنید و به جای دیگری بروید.

آنها بدون آگهی هستند

نه تنها آنها وب سایت شما را با تبلیغات فرومایه نمی کنند بلکه شما مجاز به میزبانی تبلیغات شخصی خود در سایت خود خواهید بود. برای بسیاری از افراد ، تبلیغات منبع درآمد است. با مشاهده اینکه چگونه آنها هیچگونه درآمدی را از تبلیغاتی که به سایت شما وارد می کنند ، کسب نمی کنند ، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانند پول کسب کنند.

000WebHost هاستینگ می تواند عملیات خود را انجام دهد زیرا آنها توسط هاستینگ24 حمایت می شوند – یک شرکت میزبانی وب با پرداخت هزینه و گزینه ارتقاء در صورت پیدا کردن نیاز به میزبانی پولی.

آنها یک سیستم پشتیبانی شایسته ارائه می دهند

فقط به این دلیل که آنها وب سایت شما را به صورت رایگان میزبانی می کنند به این معنی نیست که آنها از پشتیبانی شما امتناع می ورزند در حال حاضر ، آنها ممکن است خدمات تلفنی 24/7 یا حتی چت زنده را ارائه ندهند ، اما آنها یک سیستم پشتیبانی بلیط الکترونیکی را ارائه می دهند. در تجربه من – مجبور شدم از آن استفاده كنم – نه تنها آنها سریع به سؤال من پاسخ دادند ، بلكه آنها آگاه بودند و به من كمك كردند تا مسئله خود را حل كنم. مسئله من به اندازه برخی از افرادی که من در مورد آنها خواندم فنی نبود ، اما این واقعیت که من نیازی به کشیدن دندان برای گرفتن پشتیبانی از یک سرویس رایگان نداشتم ، قطعاً یک مزیت بود. واقعاً احساس می کرد که آنها بهترین منافع من را در ذهن دارند.

آنها چندین ویژگی رایگان را در ورای میزبانی وب ارائه می دهند

فقط به این دلیل که آنها یک سرویس دهنده میزبانی وب رایگان هستند ، به این معنی نیست که آنها از ویژگی های خوبی برخوردار نیستند. آنها به شما 1.5 گیگابایت فضای دیسک ، 100 گیگابایت ترافیک ، PHP ، MySQL ، FTP ، cPanel ، سازنده وب سایت ، نصب خودکار و موارد دیگر را به شما پیشنهاد می دهند..

وقتی ویژگیهای آنها را بصورت جانبی با Hosting24 ، نسخه ارتقاء آنها مقایسه می کنید ، ممکن است به همان اندازه که فکر می کنید دریافت نکنید ، اما – باز هم ، این رایگان است. بزرگترین ویژگی شما برای داشتن ارائه دهنده میزبانی وب رایگان این واقعیت است که آنها با مجبور کردن تبلیغات در سایت شما مانع تجربه وب سایت شما نمی شوند. همه چیز مقدماتی است – شما می توانید سایت خود را به شکلی که می خواهید بسازید.

نزولات میزبان 000WebHost

آه – البته در استفاده از هاست 000WebHost نقاط ضعف وجود دارد. در حقیقت ، در مورد هر ارائه دهنده میزبانی وب رایگان می توان همین پایین آمدن ها را گفت.

چندین شکایت کاربر در سراسر اینترنت وجود دارد

وقتی چیزی را به صورت رایگان دریافت می کنید ، مردم می گویند نباید شکایت کنید. با این حال ، اگر می خواهید خود را به عنوان یک ارائه دهنده میزبانی وب معتبر و رایگان موقتاً پیاده کنید ، باید بتوانید تحویل بگیرید. افرادی که با میزبانی وب 000WebHost مشکلی داشته اند ، کسانی هستند که احساس می کنند ارائه دهنده میزبان از قوانینی که برای خود تعیین کرده اند پیروی نکرده است. آنها از پرونده های حذف شده ، گزینه های پشتیبان گیری و موارد دیگر شکایت دارند.

آنها به عنوان غیرقابل اعتماد بیرون می آیند

با همه شکایاتی که در آنجا وجود دارد ، متداول ترین آنها این است که آنها غیرقابل اعتماد هستند. یکی از شکایات من در مورد جایی که آنها فقط از 42MB با فضای دیسک استفاده می کردند وجود داشت و وب سایت آنها خاموش شد. دلیل اولیه این امر این بود که آنها به نوعی کلاهبرداری را اجرا می کردند. اما ، با توجه به جزئیات آنچه مشتری گفته است ، و این واقعیت که این یک وب سایت تجاری نیست ، باعث می شود که شما دو بار فکر کنید. پس از خاتمه این سایت ، آنها دیگر به عنوان مشتری میزبان 000WebHost در نظر گرفته نمی شدند که باعث می شد آنها برای پشتیبانی مشتری واجد شرایط نباشند. این یک Catch-22 دائمی با مشتری در انتهای تلخ چوب بود.

آنها به عنوان کلاهبرداری بازاریابی خاموش می شوند

اکنون ، این تجربه من نبود ، اما این شکایت مردم بود. بسیاری می گویند که میزبانی وب 000WebHost به عنوان کلاهبرداری خاموش می شود. آنها می گویند به این دلیل است که هر زمان که به پشتیبانی مشتری نیاز داشته باشند ، راه حل آنها این بوده است که آنها را برای به روزرسانی و پرداخت هزینه میزبانی وب خود انجام دهند. این باعث می شود آنها به عنوان کلاهبرداری در بازاریابی کنار بیایند. آیا تا زمانی که مشکلی نداشته باشید و بعد مجبورید هزینه بپردازید ، این برنامه رایگان است?

خط پایین

برای ارائه دهنده خدمات میزبانی وب رایگان ، به نظرم آنها برای کار با آنها بسیار قابل اعتماد و دلپذیر هستند. با این حال ، من مجبور هستم هر آنچه را كه آنها می گویند صرفاً به دلیل رایگان بودن ، با یك دانه نمك بردارم. اگر من در حال ساختن وب سایت تجارت الکترونیکی بودم ، میزبان 000WebHost را انتخاب نمی کردم. با این حال ، اگر من فقط می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چند عکس در کنار هم قرار دهم ، این راهی برای پیشروی خواهد بود.

مشاهده ویژگی های بیشتر

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است

اطلاعات بیشتر در 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector