1and1 بررسی: آیا 1 و 1 Ionos میزبان بهتر در ماه مه سال 2020 است؟

1and1 بررسی: آیا 1 و 1 Ionos میزبان بهتر در ماه مه سال 2020 است؟

1and1 بررسی: آیا 1 و 1 Ionos میزبان بهتر در ماه مه سال 2020 است؟

Contents

1 چیست&1 میزبانی یونیوس?

1&1 میزبانی سایت Ionos یک نسخه جدید 1and1 است – یک شرکت میزبانی وب و ثبت دامنه آلمانی. آنها در سال 1988 تأسیس شدند و قدیمی ترین شرکت های میزبانی وب هستند که هنوز در حال فعالیت هستند.


1and1 با داشتن مراکز داده در سراسر اروپا و همچنین در لنکسا ، کانزاس ، ایالات متحده ، یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان است.

در اواخر سال 2018 ، 1and1 مجدداً به 1 تبدیل شد&1 یونوس.

اسم جدیدی پیدا کرده است – آیا این خوب است؟?

میزبانی 1and1 چقدر خوب است?

1and1 از معروف ترین و طولانی ترین مارک های میزبانی وب در حال اجرا است. آنها از قبل از Google وجود داشته اند قدیمی هستند.

یادم می آید که 6 صفحه تبلیغات مجله آنها را در مجله های تجاری گچ زده اند – و یادم است که آنها آنقدر قشنگ به نظر می رسند که من هرگز آنها را لمس نمی کنم.

به نظر می رسد آنها بزرگ شده اند و شاید برای سال 2019 و فراتر از آن ارزش شلیک داشته باشد.

یک صفحه اصلی افتخار که یک میلیون گزینه را برای شما نشان می دهد.

گذشته از این شناخت ، چیز زیادی برای جدا کردن آنها از صدها میزبان وب با قیمت رقابتی و منحصر به فرد امروز در بازار وجود ندارد. در حالی که تعداد انگشت شماری از قدرت پردازش وجود دارد که با ثبت نام با 1and1 همراه هستند ، اما تجربه کاربر ناامید کننده است و قابلیت اطمینان آنها چیزی برای تحقق این امر نیست..

به سایت رسمی مراجعه کنید بررسی 1and1 3.3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (5 رای) جوانب مثبت

 1. قیمت گذاری مقدماتی فوق العاده ارزان
 2. فضای نامحدود دیسک ، وب سایت ها و گزینه های پهنای باند
 3. ابزار بازیابی اطلاعات از شش روز گذشته
 4. دامنه 1and1 و هاستینگ را با یک حساب مدیریت کنید

منفی

 1. بدون پشتیبانی چت زنده
 2. داشبورد سفارشی بدون cPanel گیج کننده است
 3. هیچ گزینه فروشندگی وجود ندارد
 4. عملکرد Uptime و سرعت کمتر از رقابتی است

خلاصه با چنین قیمت های مقدماتی کم (0.99 دلار در ماه برای سال اول) و وب سایت ها و فضای نامحدود ، 1and1 هاستینگ می تواند بسیار وسوسه‌انگیز باشد. اما با وجود نقصان جدی در عملکرد و تجربه کاربر ، احتمالاً پس از اتمام سال اول میلادی خوشحال نخواهید شد و قیمت های آن به نرخ عادی باز می گردد. پشتیبانی3.5Speed3.5Features3Value3.5 ترانس شفافیت3

بررسی رسمی میزبان 1and1 ما

برای انتخاب یک شرکت بزرگ و طولانی مدت به عنوان میزبان وب ، و از چند طریق ، قدرت مشخصی وجود دارد&1 Ionos ممکن است نسبت به نامهای بزرگ دیگری مانند GoDaddy بیشتر باشد.

به گفته این ، بسیاری از موارد خوب در مورد میزبانی 1and1 چیزی نیست که توسط آن منفجر شود. پیشنهادهای کمی وجود دارد که آنها را در هر طبقه ای منحصر به فرد و یا یک رهبر قرار می دهد. و علاوه بر این ، ما تجربه کاربری را به عنوان دیوانه کننده مرزی ، در بالای سرعت متوسط ​​و عملکرد به موقع مشاهده کرده ایم. اگر از قبل دامنه 1and1 دارید ، یا اگر موارد اضافی مانند اعتبار AdWords را بسیار اولویت بندی کرده اید ، یا شاید در صورت نیاز به میزبانی وب سایتهای بسیار ارزان ، به آنها توصیه می کنیم. در غیر این صورت ، ده ها شرکت دیگر وجود دارند که بدون هیچ گونه سرخوردگی ، خدمات واقعی ستاره ای ارائه می دهند.

بهترین ویژگی های میزبانی 1and1

حتی ممکن است تا آنجا پیش برویم که بگوییم همه بهترین ویژگی های 1and1 واقعاً فقط مناطقی هستند که فقط کافی هستند. اما تفکیک ویژگی های اصلی ترین طرح آنها ممکن است به آنها نسبت به سایر مارک های بزرگ مانند GoDaddy و HostGator اشاره کند..

در اینجا استانداردهای صنعتی وجود دارد که 1and1 بدون هیچ مشکلی برآورده می شود:

1) قیمت گذاری مقدماتی فوق العاده پایین

1and1 بهترین پیشنهاد را برای مشتریان سال اول در بازار میزبانی وب ارائه می دهد. در حالی که ابتدایی ترین برنامه میزبانی مشترک آنها بعد از سال اول کمی متوسط ​​7.99 دلار در ماه هزینه دارد ، اولین سال میزبانی شما فقط 0.99 دلار در ماه هزینه دارد. این حتی میزبان فوق العاده بودجه WebHostingPad (حداقل برای یک سال) را ضرب می کند.

2) پهنای باند نامحدود ، وب سایت ها و فضای وب

به خصوص وقتی در کنار قیمت گذاری ویژه مقدماتی در نظر گرفته شود ، قول بسیاری از قابلیت های نامحدود فوق العاده وسوسه انگیز است. در صورت نیاز به میزبانی دسته ای از وب سایت های مختلف برای مدت زمان کوتاه با بودجه دقیق ، یک مورد استفاده که در آن ما 1and1 را کاملاً توصیه می کنیم. از نظر تئوری ، شما می توانید این کار را با 1and1 هاستینگ زیر یک دلار در ماه انجام دهید. نه GoDaddy و نه HostGator نمی توانند این کار را برای شما انجام دهند.

البته ، نوید پهنای باند نامحدود فقط به اندازه زیرساخت هایی که از آن پشتیبانی می کند خوب است. و بعداً در مورد عملکرد 1and1 در زمینه های سرعت و زمان کمی دیرتر صحبت خواهیم کرد. برای برنامه نامحدود دیگری با قیمت مشابه با قیمت گذاری منظم (غیر مقدماتی) 1and1 ، DreamHost را ببینید.

3) دامنه رایگان می شود و با یک حساب قابل مدیریت است

1and1 با هر بسته میزبانی وب که خریداری شده است ، نام دامنه ای را می آموزد. از این گذشته ، 1and1 یکی از رایج ترین ثبت های دامنه در وب است. اگر قبلاً نام دامنه را از آنها خریداری کرده اید ، می توانید بدون ایجاد یک حساب کاربری یا ورود به سیستم ، آن سایت ها را یکپارچه کنید.

4) بسته های عالی جایزه تجاری

تقریباً هر شرکت میزبانی نوعی بسته پاداش کسب و کار گرا را ارائه می دهد. بسته های ارائه شده توسط 1and1 هاستینگ با بهترین ها رقابت می کنند. نه تنها اعتبار Google AdWords ، Facebook ، Bing و Yahoo را دریافت خواهید کرد ، بلکه یک گواهی SSL نیز به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. 1and1 بیش از صد ابزار سایت محبوب ، مانند چرخ دستی های خرید ، نمایش اسلایدها و سازندگان سایت را ارائه می دهد ، که همه آنها با یک کلیک برای نصب و در برنامه شما گنجانده شده اند. این یکی از مشکلات بسیار خوب برای خوابیدن با یک شرکت بزرگ است – آنها ارتباطاتی دارند و می توانند هزینه های زیادی را به شما بدهند..

5) 1and1 در تلاشهای میزبانی سبز شرکت می کند

این ویژگی ها لزوماً هیچ ارتباطی با تجربه شما با میزبانی 1and1 ندارند ، اما شما می توانید به راحتی آگاه باشید که در حال کار با شرکتی هستید که تأثیر آن را بر محیط زیست می داند. مراکز داده آنها با یک منبع انرژی تجدید پذیر نصب شده است و صورتحساب کاملاً بدون کاغذ را تمرین می کنند – ویژگی ای که بسیاری از مردم از آن لذت می برند. آنها هیچ HostPapa نیستند ، اما ما می توانیم از عملکرد آنها برای فعالیت های سبزتر قدردانی کنیم.

آنها کمی بالاتر از گذشته پرزرق و برق خود رفته اند.

نقاط ضعف میزبانی 1and1

اما سرویس میزبانی عالی را نمی فهمد! در اینجا موضوعات بزرگی وجود دارد که ما را از توصیه کامل میزبانی 1and1 به دور نگه می دارد.

1) خدمات مشتری سریع است ، اما خیلی مفید نیست

1and1 پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن و ایمیل را ارائه می دهد ، و در اکثر آنها خیلی سریع پاسخ می دهند. مشکلی که وجود دارد این است که تکرار آنها دانش فنی ندارد ، و این واقعاً زمانی که آنها را از طریق تلفن دریافت می کنید نشان می دهد. اگر موقعیتی برای طی کردن آنها داشته باشید و مسئله خود را به درستی توصیف کنید ، زمان و زمان زیادی را پس انداز خواهید کرد. اما واقعیت این است که اکثر مشتری ها مشکلات و مزایای میزبانی وب را نمی دانند یا دقیقاً چه مسئله وب سایت خود را خراب می کند ، فقط می دانند که چیزی خراب است و باید برطرف شود..

بخش خدمات مشتری 1and1 همچنین از ویژگی پشتیبانی مستقیم چت برخوردار نیست. این کمی عجیب است که چنین شرکتی بزرگ با منابع بسیار زیادی چنین روشی مناسب و گسترده ای را برای پشتیبانی از دست بدهد.

از آنجا که 1and1 مدت زمان طولانی است و به بسیاری از مشتریان خدمت می کند ، وب با بررسی های وحشتناک درباره آنها روبرو است. اکثریت قریب به اتفاق این بررسی های منفی ، با کمال تعجب و تردید ، به بخش خدمات به مشتری مربوط می شود. شهرت 1and1 واقعاً آنها را پیش می برد ، و بررسی ها در طول سال ها بهبود نیافته است. این امر باعث می شود كه ما باور داشته باشیم كه خدمات به مشتریان برای آنها اتفاقی افتاده است.

2) بدون cPanel ، و داشبورد آنها گیج کننده است

1and1 تصمیم دارد استاندارد صنعت را برای داشبوردهای پس زمینه ، cPanel کنار بگذارد. این لزوماً یک امر مستقل نیست. میزبان های بسیار قابل توجهی مانند Flywheel و Dreamhost از داشبورد سفارشی استفاده می کنند. از این گذشته ، cPanel جلاقی ترین برنامه در اطراف نیست و حرکت کردن آن کمی ساده تر خواهد بود. مسئله این است که داشبورد سفارشی 1and1 در واقع قادر به جذابیت و گیج کننده تر از cPanel است. در مرحله اول ، برجسته ترین منطقه داشبورد خود یک منوی فرابورس است. ثانیا ، هیچ یک از عملکردهای اصلی و رایج ترین استفاده (مانند File File یا نصب WordPress) کاملاً واضح نیستند. حداقل با cPanel ، آنقدر رایج است که منابع زیادی به صورت آنلاین وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا بفهمید چه کاری انجام دهید. این در مورد 1and1 صادق نیست و تماس با خدمات به مشتریان برای مرتب کردن یک مسئله ساده مانند “چگونه می توان دامنه دیگری را به حساب من اضافه کرد؟” باعث اتلاف وقت بسیار زیاد با فرصت های زیادی می شود تا بیشتر ناامید شوید.

3) Uptime بی تأثیر & سرعت

اگر 1and1 اثبات شده بسیار قابل اعتماد و سریع باشد ، ممکن است همه مشکلات مربوط به خدمات به مشتری و داشبورد گیج کننده بخشیده شود. اما واقعیت این است که آنها فقط متوسط ​​هستند ، شاید حتی کمی بیشتر از زمان متوسط. بارهای بارگیری صفحه 1and1 در دامنه 700-800ms قرار دارد ، که آنها را در سمت کند منحنی ناقوس قرار می دهد. و در حالی که آنها به ضمانت حداکثر 99.9٪ به روز خود اطمینان دارند ، در هیچ جایی در رده میزبانان فوق العاده قابل اعتماد مانند Siteground یا A2 Hosting نیست.

 

خط پایین

گفتن به وب سایتها و پهنای باند نامحدود با کمتر از یک دلار در ماه دشوار است اما 1and1 دلایل دیگری برای گفتن ندارد. اگر در حال حاضر دامنه های زیادی با آنها دارید ، می توانید صدای جنجال زیادی را به دست آورید ، اما ناامیدی های مربوط به سرعت ، تجربه کاربر و خدمات به مشتریان همچنان ادامه خواهد داشت.

1&1 قیمت گذاری میزبانی یونیوس & برنامه ها

گزینه های شما برای 1 چیست؟&1 میزبانی یونیوس?

گیج کننده است زیرا هر میزبان وب آن را متفاوت ارائه می کند. نیازهای شما بسته به نوع سایتی که می نویسید متفاوت خواهد بود.

چیزی که ما در مورد 1 دوست داریم&1 Ionos این است که آنها برنامه ها را کاملاً واضح بیان می کنند. آنها ساده و قابل توجه هستند.

جدول قیمت گذاری 1 و 1

در اینجا سریع توضیح گزینه ها آورده شده است:

ضروریکسب و کارکارشناس
قیمت گذاری4 دلار در ماه8 دلار در ماه14 دلار در ماه
دامنه رایگانآرهآرهآره
گواهی SSLآرهآرهآره
پشتیبانی 24/7آرهآرهآره
وب سایتها1حداکثر 5حداکثر تا 50
ذخیره سازی10 گیگابایت100 گیگابایت500 گیگابایت
بانکهای اطلاعاتی 10 (1 گیگابایت SSD)25 (1 گیگابایت SSD)50 (1 گیگابایت SSD)
حسابهای ایمیل1025500
دامنه رایگانآرهآرهآره
Lvl عملکرد اولیهپایه ایLvl 1Lvl 3
SiteLock Protection Malwareآره
شبکه تحویل محتوا (CDN)آره
بهترین برایاستارت می خوردپروژه های بزرگ وبچندین پروژه بزرگ وب

نظر کارشناسی ما؟ برنامه ها مناسب و معقول هستند ، اما اگر در سیستم عامل خاصی مانند وردپرس قرار دارید ، این برنامه هاستینگ بسیار اساسی هستند و ممکن است تمام ویژگی های مورد نظر شما را نداشته باشند.

اما اگر میزبان اصلی را می خواهید ، به دنبال این موارد باشید!

و وای اگر واقعاً آن را بخواهید ، به جزئیات می روند ، در اینجا صفحه را مرور می کنیم:

پیمایش یونی 1 و 1

مشاهده ویژگی های بیشتر

1&1 میزبانی س&مانند

1&1 یک سایت میزبانی است که دوست دارد به طور یکسان با افراد و مشاغل کار کند. اگر صاحب مشاغل یا وبلاگ کوچکی هستید ، ممکن است برخی از سایتهای مختلف میزبانی در دسترس تحقیق کرده باشید. این بعضی از سؤالاتی است که بیشتر در مورد 1 انجام می شود&1 ، به شما اطلاعات بیشتری می دهید تا در مورد سایت میزبانی تصمیم بگیرید.

کجا 1&1 دفاتر دارند?

1&1 در سراسر جهان واقع شده است. آنها دفاتر مستقر در اتریش ، آلمان ، فرانسه ، اسپانیا ، انگلیس ، لهستان ، کانادا ، ایتالیا ، مکزیک و ایالات متحده آمریکا دارند. دفتر مرکزی آنها در Chesterbrook ، پنسیلوانیا در ایالات متحده است. مرکز داده در Lenexa ، KS در یک مرکز سبز است. آنها تمام تجهیزات لازم را در اختیار کاربران قرار می دهند تا بتوانند هر آنچه را که لازم دارند ، داشته باشند.

میزبانی ویندوز 1 چه کاری انجام می دهد&1 پیشنهاد?

1&1 میزبان میزبان ویندوز و لینوکس برای هر کاربر است. می توانید از 1 استفاده کنید&1 به شما کمک می کند تا تعیین کنید که کدام خیابان برای شما بهتر خواهد بود. اگر سوالی دارید ، به راحتی به 1 برسید&1 برای کمک.

آیا ضمانت به موقع وجود دارد?

1&1 ضمانت به موقع را ارائه می دهد. آنها حداکثر 99.99 guarantee را تضمین می کنند. اگر پایین تر از درصد به موقع قرار بگیرد ، ممکن است اعتبار برای خرابی را درخواست کنید. بسته به میزان خرابی شما ، اعتبار برای خرابی دریافت خواهید کرد.

آیا امکان نگهداری چندین سایت و دامنه بر روی یک حساب کاربری وجود دارد?

بله، تو میتونی. وب سایت های نامحدود برای بیشتر 1 در دسترس هستند&1 برنامه ، اگرچه تعداد دیتابیس ها ممکن است حد داشته باشد. این می تواند بر تعداد سایتهایی که می خواهید ایجاد کنید تأثیر بگذارد. برنامه های وردپرس محدودیت های بیشتری دارند و برنامه های کم هزینه تر مشتری را به 1 یا 5 سایت محدود می کنند.

گزینه های پشتیبانی چیست؟?

1&1 انواع مختلفی از پشتیبانی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. پشتیبانی فنی 24/7 از طریق تلفن ، چت های زنده و ایمیل در دسترس است. GoToAssist آنها نوعی کمک از راه دور است. این کار نیاز به نصب نرم افزار بر روی رایانه شما و 1 دارد&1 می تواند از منطقه آنها به رایانه شما دسترسی پیدا کند.

ضمانت بازگشت پول وجود دارد?

ضمانت 30 روزه برگشت پول برای كسانی كه مایل به قطع خدمات هستند وجود دارد. همه میزبانی ابری واجد شرایط دریافت ضمانت برگشت پول نیستند ، بنابراین شما نیاز به مشورت با 1 دارید&اگر می خواهید خدمات را قطع کنید تا صلاحیت خود را ببینید یا خیر.

آیا نصب کننده های یک کلیک در دسترس هستند?

بله ، وجود دارد اگر از لینوکس استفاده می کنید ، آن را کلیک کرده است&ساخت ، بسته نصب یک کلیک. این برنامه شامل بیش از 120 اسکریپت و برنامه وب برای مشتریان خود است. اگر با این طرح پیش بروید ، با وردپرس ، جوملا ، دروپال ، مگنتو ، TYPO3 ، phpBB و Moodle همراه است.

خواهد شد 1&1 وب سایت موجود را مهاجرت کنید?

متأسفانه 1&1 به صورت رایگان یک وب سایت موجود را مهاجرت نخواهید کرد. شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا 1 داشته باشید&1 این کار را با هزینه انجام دهید. تجهیزات 1&1 استفاده هزینه ای را متحمل می شود ، به همین دلیل آنها نمی توانند به صورت رایگان از وب سایت مهاجرت کنند.

حداقل قرارداد برای استفاده از 1 چیست&1?

وقتی به دنبال گزینه های قرارداد هستید ، 1&1 حداکثر یک ماه از بیشتر برنامه های خود را دارد. اگر دوست ندارند از آن استفاده کنند ، ایده آل است. اگر از 1 استفاده نکنید&1 برای 30 روز کامل ، ممکن است واجد شرایط دریافت بازپرداخت کامل در حساب خود باشید.

صفحه کنترل که همراه با طرح است چیست?

هنگامی که با یک طرح ثبت نام می کنید&1 ، آن را کنترل پنل خود را داشته باشد. cPanel ارائه شده است ، اما فقط برای برنامه های میزبانی ابری. اگر کاربر Windows هستید ، Plesk را برای گزینه های کنترل پنل خود دارید. می توانید با هر سؤالی که دارید با یک نماینده صحبت کنید.

1&1 برای وب سایت تجارت الکترونیک مناسب است?

کاملا. آنها برنامه هایی برای میزبانی وب جهت تجارت الکترونیکی دارند. اسکریپت ها و برنامه های تجارت الکترونیکی وجود دارد. این بخشی از Click است&ساخت بسته 1&1 پیشنهاد اگر به گواهینامه SSL احتیاج دارید ، 1&1 گواهی خرید را ارائه می دهد. می توانید از برنامه های باز مانند Magento ، PrestaShop ، osCommerce یا Zen Cart برای بستر تجارت الکترونیکی خود استفاده کنید.

1 است&1 مناسب برای میزبانی تصویر و گالری ها?

بله ، آنها هستند فضای دیسک بی سیم و پهنای باند برای هر طرحی ارائه می شود. کلیک کنید&بسته نصب با یک کلیک ساخت انواع مختلفی از اسکریپت های گالری عکس را دارد. این مسئله مشکلی ایجاد نمی کند ، مگر اینکه پرونده های بزرگی وجود داشته باشد که باید بارگیری شوند. اگر در مورد بسته خود سؤالی دارید ، می توانید به شماره 1 برسید&1 برای پاسخ.

آیا می توانم از طریق 1 CDN بدست آورم&1?

بله، تو میتونی. CloudFlare با برخی از بسته های میزبانی از جمله میزبانی وردپرس رایگان است. Mirage و Railgun همراه با این بسته گنجانده شده اند ، و اگر می خواهید یک بسته حرفه ای CDN را تهیه کنید ، در دسترس است.

چه بسته هایی برای 1 بهترین هستند&1 میزبانی وب اساسی?

تعداد زیادی بسته اصلی میزبانی وب با 1 در دسترس است&1. آنها کاربر پسند و ساده برای راه اندازی وب سایت ایده آل شما هستند. بسته ورود به سطح ایده آل برای توسعه دهندگان وب است که می خواهند از یک تجارت کوچک به یک شرکت پررونق شروع کنند و ابزارهایی برای ایجاد وب سایتهای مبتنی بر HTML ساده و عملی فراهم می کنند. 1&1 یک پکیج سطح متوسط ​​قدرتمندتر ، عملکرد بهتر و حداکثر ذخیره سازی ارائه می دهد و امکان حضور حرفه ای در وب را فراهم می کند. بسته حق بیمه ارائه شده توسط 1&1 از کارایی و ذخیره سازی برتر برخوردار است و فضای وب نامحدودی را در بر می گیرد و میزبانی چندین سایت به طور همزمان. این شامل یک پشتیبانی برنامه پشتیبانی متخصص است که به شما امکان می دهد از نرم افزار توسعه بهترین استفاده را ببرید.

خواهد شد 1&1 از شروع توسعه میزبانی پشتیبانی پشتیبانی را ارائه دهید?

1&1 به کار با مشتریان خود اختصاص داده شده است و آنها روش های مختلفی برای کمک به شما در توسعه و رشد وب سایت خود دارند. 1&1 سازنده وب سایت این امکان را برای شما فراهم می کند که وب سایت ایده آل خود را ایجاد کنید. رابط کاربری ساده و شهودی به شما کمک می کند تا وب سایت خیره کننده و کاربردی خود را ایجاد کنید. الگوهای حرفه ای برای انتخاب و ویرایش برای دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. NetObjects Fusion به کاربر اجازه می دهد تا کنترل و خلاقیت کاملی برای وب سایت خود داشته باشد. 1&1 به وب سایت شما کمک می کند تا چشم افراد را از طریق 1 جلب کند&1 ابزار خبرنامه ، خروجی رسانه های اجتماعی ، و 1&1 ابزار SEO برای جلب توجه مردم است. ابزارهای قدرتمند تجزیه و تحلیل به شما امکان می دهد نحوه عملکرد وب سایت شما و نحوه بازدیدکنندگان از وب سایت شما را مشاهده کنید.

آیا 1&1 یک برنامه میزبانی وب رایگان ارائه دهید?

متأسفانه 1&1 یک برنامه میزبانی برنامه رایگان در دسترس نیست. بیشتر مشتریانی که می خواهند یک وب سایت حرفه ای داشته باشند که 24/7 کار کند ، و تجهیزات 1&1 استفاده از بهترین موارد است. بسته های میزبان شامل یک دامنه منحصر به فرد ، تطبیق اکانت های ایمیل برای مشتری هایشان ، و پشتیبانی از زبان ها و بانک های اطلاعاتی مختلف است که همه مقرون به صرفه هستند ماه اول رایگان است و می تواند برای چند ماه تمدید شود. اگر تصمیم به عقد قرارداد گرفتید ، چند ماه اول رایگان است و پرداخت ها بدون هیچ گونه هزینه پنهانی شروع می شوند. اگر تصمیم به امضای قرارداد نگرفتید ، قیمت معمولی شروع می شود ، اما شما هنوز 30 روز اول را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. اگر می خواهید برنامه خود را ظرف 30 روز اول لغو کنید ، بازپرداخت خود را دریافت خواهید کرد. این راهی برای دیدن اینکه آیا بسته را دوست دارید یا خیر ، این است که ببیند آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

چه اقدامات امنیتی اعمال می شود?

امنیت برای هر مشتری مهم است و 1&1 سعی در محافظت از هر وب سایت دارد. مرکز داده با کارایی بالا آخرین فناوری ها را دارد. آنها دارای 300 گیگابایت در ثانیه قابلیت اتصال (خارجی) و قابلیت اطمینان بالا برای میزبانی وب سایت هستند. حفاظت پیشرفته SSL شامل یک دیوار آتش خارجی است که از حملات خارجی جلوگیری می کند. بازیابی فضای وب ایمنی اطلاعات با ارزش را برای میزبانی لینوکس فراهم می کند. در صورت بروز حمله ، سرپرستان می توانند داده ها را تا 6 روز از پشتیبان گیری وب سایت بازیابی کنند. هر پرونده جداگانه ای در پوشه های جداگانه نیز قابل بازیابی است. 1&1 SiteLock اسکن های ماهانه را در برنامه های کاربردی ، SQL ، اسکنهای تزریقی و اسکریپتینگ سایت متقاطع انجام می دهد. قبل از هکرها فرصتی برای سوء استفاده از آنها ، آسیب پذیری ها برطرف شده است. اگر با 1 بروید&1 بسته SiteLock Premium ، حداکثر 500 صفحه را اسکن می کند و به کسب و کار شما آرامش می بخشد.

چه گزینه هایی برای گسترش وجود دارد?

هر زمان که می خواهید وب سایت خود را گسترش دهید ، 1&1 دارای برنامه های قابل انعطاف است. در صورت نیاز به گزینه های ذخیره سازی بیشتر و عملکرد بیشتر ، یک نسخه به روز رسانی ساده آن چیزی است که لازم است. سرورهای جابجایی 1&1 کاربرد جدیدترین فناوری و نرم افزار است. ویژگی های موجود از طریق 1&1 در هر زمان و از جمله 1 قابل ارتقا است&1 SiteLock Basic و 1&1 CDN SEO Pro ، بازاریابی موتور جستجو و ListLocal همه بخشی از بسته های اصلی میزبانی هستند. شما می توانید ویژگی های اضافی دیگری را که ممکن است لازم داشته باشید اضافه کنید و به شما کمک می کند تا هزینه های خود را کم نگه دارید و حداقل نگه دارید. برنامه های منبع باز مانند وردپرس ، جوملا! و دروپال به شما امکان می دهد ویژگی های خود را در آینده اضافه کنید. برای نصب آنها فقط به چند کلیک ساده ماوس نیاز دارند.

سیستم پشتیبانی میزبانی وب 1 چیست؟&1 پیشنهاد?

1&1 از ارائه خدمات به بیش از 13 میلیون مشتری هیجان زده است و تجربه آنها برای هر مشتری کمک زیادی کرده است. کارشناسان فنی آنها بسیار آموزش دیده اند و از طریق تلفن و ایمیل پشتیبانی 24/7 را برای هرگونه کمک مورد نیاز شما ارائه می دهند. به هر گونه سؤالی درباره محصولات آنها فوراً پاسخ داده می شود و می توانید محصول مناسبی را برای رشد کسب و کار خود بیابید. 1&1 از سال 2001 فعالیت خود را انجام داده است و آنها یکی از رهبران میزبانی سایت هستند. خدمات مشتری آنها برای میزبانی جوایز شناخته شده است و توصیفات مشتری همه توصیه 1&1. حتی اگر با میزبانی وب سایت کار کرده اید ، 1&1 می تواند هر کمکی را که شما بخواهید به شما ارائه دهد. 1&1 در اینجا به شما کمک می کند تا سایت خود را بهبود بخشیده و تجارت خود را به موفقیت تبدیل کنید.

چگونه می توانم با 1 تماس بگیرم&1 برای کمک?

چند روش مختلف برای تماس با 1 وجود دارد&1 برای هر گونه کمک شما نیاز دارید. هر گونه سؤال یا مشکلی که دارید ، می توانید با شماره های 1-866-991-2631 مستقیماً با کارشناسان تماس بگیرید. در مورد سؤالات مربوط به صورتحساب ، برای دریافت راهنمایی می توانید با شماره 1-877-300-8316 تماس بگیرید. هرگونه سفارش میزبانی وب ، می توانید آن را بصورت آنلاین یا تلفنی از طریق بخش فروش با شماره 1-844-871-2631 انجام دهید. اطلاعات بیشتر در 1and1.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector