بررسیهای موخاهوست مه 2020 – میزبانی قیمت ها و برنامه ها

چقدر خوب میزبانی Mochahost است?

در حالی که موچاهوست طرفدارانش – و مضرات – آنها سالهاست که هستند و مشتریان زیادی دارند.


آیا آنها مناسب شما هستند?

با قیمت پایین سنگ (فقط با 1.95 دلار شروع می شود) ، 100٪ ضمانت در زمان و 100٪ ضمانت سرعت ، Mochahost ارزش دارد اگر در لیست شما باشد نگاهی بیندازید.

به بررسی سایت رسمی موچاهوست 2.3 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (8 رای) جوانب مثبت

 1. پهنای باند نامحدود و فضای دیسک
 2. سازنده وب سایت آسان
 3. ضمانت بدون خطر 180 روزه
 4. ضمانت تخفیف مادام العمر
 5. 100 درصد ضمانت Uptime
 6. نام دامنه رایگان طول عمر

منفی

 1. تبلیغات کمی مبهم است
 2. گزینه های میزبانی کمتر از بیشترین گزینه ها
 3. گزینه پشتیبان گیری یکپارچه نیست
 4. کنترل پنل هزینه اضافی
 5. پشتیبانی خارجی
 6. چندین بررسی بد

پشتیبانی2Speed2.5 ویژگی های2.5Value2Transparity2.5

بررسی رسمی میزبان ماچاهوست

Mochahost یک ارائه دهنده میزبانی است که در سال 2002 تأسیس شده است. اینها بیش از 14 سال است که در تجارت فعالیت می کند. روی سطح ، Mochahost یک بازیکن و رقیب محکم در صنعت میزبانی وب است. با این وجود تعداد معدودی از افراد وجود دارند که ممکن است غیر از این بگویند. همانطور که در بررسی های کاربران زیر مشاهده می کنید ، آنها عاشق زیادی نمی شوند.

ما SiteGround را به عنوان جایگزین مشابه با پشتیبانی شگفت انگیز و هزینه کم توصیه می کنیم.

بهترین ویژگی های میزبانی Mochahost

دست در پایین ، چندین ویژگی وجود دارد که Mochahost به افرادی ارائه می دهد که کاملاً بی نظیر هستند. خود این ویژگی منحصر به فرد نیست ، اما روشی که آنها ارائه می دهند.

1. پهنای باند نامحدود و فضای دیسک

Mochahost پهنای باند نامحدود و فضای دیسک را در تمام برنامه های میزبانی خود ارائه می دهد. اگرچه این کاملاً بی نظیر نیست ، دیدن این ویژگی همیشه خوب است زیرا بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب پهنای باند و فضای دیسک نامحدودی را ارائه نمی دهند. تعداد زیادی از افراد به دلیل قرار دادن کلاه بر روی این دو اندازه مقصر هستند. عدم نگرانی در مورد آن اطمینان حاصل خواهد کرد که کاربران هرگز خطای “فراتر از پهنای باند” را دریافت نخواهند کرد.

2. سازنده وب سایت آسان

همچنین یک ویژگی استاندارد ، امکان ساخت وب سایت ها به راحتی با استفاده از نرم افزار WYSIWYG نیز یک مزیت است – همه ارائه دهندگان میزبانی وب این را ارائه نمی دهند. WYSIWYG برای “آنچه می بینید همان چیزی است که می کنید” کوتاه است. به عبارت دیگر ، شما هیچ مهارت کد نویسی برای ساختن وب سایت خود ندارید. این ویرایشگر بصری است و وب سایت شما راهی را که می خواهید روی صفحه مشاهده کنید به عنوان بازسازی آن ارائه می شود – تمام برنامه نویسی برای شما مراقبت می شود.

3. ضمانت بدون خطر 180 روزه

این قطعاً ویژگی ای است که علاقه من را کم رنگ کرده است. همه ارائه دهنده هاستینگ شش ماه ضمانت برگشت پول را ارائه نمی دهند. در ادامه با شرایط خدمات ، این بدان معنی است که می توانید ظرف شش ماه اول فسخ کنید ، اما بازپرداخت کامل 100 درصدی دریافت نخواهید کرد. در عوض ، شما بازپرداخت متغیر دریافت خواهید کرد. پس از شش ماه ، شما حق دریافت بازپرداخت را نخواهید داشت. این مطمئناً چیزی است که باید در خاطر داشته باشید.

4. تضمین تخفیف مادام العمر

این یک ویژگی منحصر به فرد است. این بدان معنی است که قیمت شما هرگز تغییر نخواهد کرد. اگر با نرخ تخفیفی ثبت نام کنید ، همیشه با نرخ بهره خواهید بود – آنها هرگز قیمت های خود را بر روی شما بالا نمی برند. در حال حاضر این بدان معناست که شما می توانید با هزینه کمتر از 2 دلار در هر ماه در برنامه کم هزینه ترین آنها ثبت نام کنید. اگر می خواهید Mochahost را به عنوان ارائه دهنده میزبان خود نگه دارید ، این بدان معنی است که شما هرگز بیش از دو دلار در ماه نمی پردازید – تا کنون.

5. 100 درصد ضمانت Uptime

این نیز در آینده بی نظیر است. هر ارائه دهنده میزبانی دیگر که من تاکنون دیده ام ، حداکثر 99.9 درصد ضمانت به موقع را دارد. موچاهوست 100٪ ضمانت به موقع ارائه می دهد. به عنوان بخشی از این ضمانت ، اگر وب سایت خود را پیدا کنید ، میزبان رایگان را جبران می کنید. جالب اینجاست که آنها یک صفحه وضعیت سرور ندارند که به شما بگوید مشکل فنی را تجربه می کنید یا نه. در هر صورت ، این ویژگی است که در هیچ جای دیگر دیده نمی شود.

6. نام دامنه رایگان با طول عمر

هنگامی که برای نام دامنه ثبت نام می کنید ، حدود 15 دلار در سال هزینه می کند. با این حال ، با Mochahost ، شما یک نام دامنه رایگان در طول عمر دریافت می کنید. به عبارت دیگر ، نه تنها یک نام دامنه رایگان برای شروع کار ندارید ، بلکه موچاهوست پیشنهاد می کند که سالانه هزینه میزبانی نام دامنه شما را پرداخت کند..

Downsides of Mochahost Hosting

هرچه که به نظر می رسد موچاهوست جذاب باشد ، مواردی وجود دارد که ما فاقد آنها هستیم.

1. تبلیغات کمی مبهم است

همانطور که در ضمانت 180 روزه بدون ریسک ذکر شده در بالا ، من مجبور شدم به شرایط خدمات شیرجه بزنم تا دقیقاً بدانم منظور از “بدون ریسک” چیست..

بله ، اگر این سرویس را ظرف 180 روز دوست ندارید می توانید پول خود را پس بگیرید – اگرچه دارای امتیاز عالی است.

اگر می خواهید بازپرداخت کامل داشته باشید ، می توانید آن را دریافت کنید ، اما فقط در مدت 30 روز – و باید آن گزینه را انتخاب کنید.

به نظر می رسد که تبلیغات آنها مبهم است یا گمراه کننده ، با توجه به اینکه این ویژگی از بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وب نیست.

2. گزینه های میزبانی کمتر از بیشتر

من مطمئن نیستم که آیا این را به عنوان یک طرفدار یا نتیجه گیری مطرح کنم. حتی اگر آنها گزینه های میزبانی کمتری نسبت به اکثر آنها داشته باشند ، اگر شما برای اکثر آنها کافی باشد ، چه می کنید. آنها شش گزینه لینوکس و شش گزینه ویندوز دارند – در اکثر موارد ، این می تواند آنچه مردم به دنبال آن هستند را راضی کند.

3. بدون گزینه پشتیبان گیری مجتمع

این همچنین به تحقیقات دیگری نیاز داشت تا این موضوع را کشف کند. Mochahost از داده های آنها نسخه پشتیبان تهیه نمی کند ، اما نه برای استفاده مشتری. تنها در موارد اضطراری از آن استفاده می کند.

به عبارت دیگر ، اگر می خواهید با آنها میزبان باشید ، باید راه حل پشتیبان خود را بفهمید.

در سال 2019 ، این واقعاً به اندازه کافی خوب نیست.

4. هزینه کنترل پنل اضافی

این یکی احساس می کرد که اگر موحاهوست در تلاش است شما را لقب دهد و پوزه کند. آنها هنگام انتخاب صفحه کنترل بیشترین انتخاب را دارند ، اما اینها رایگان نیستند.

کاربران لینوکس گزینه های بیشتری نسبت به کاربران ویندوز دارند زیرا می توانند از cPanel ، Easy Web Panel ، WHM و Plesk انتخاب کنند..

کاربران ویندوز با پنل وب سایت و پنل پلسک گیر افتاده اند ، با توجه به اینکه پلسک هزینه های بیشتری دارد.

5. پشتیبانی خارجی

من این واقعیت را دوست ندارم که بیشتر پشتیبانی آنها در بلژیک واقع شده باشد. اگرچه دانش دارند ، آنها باید مستقر در ایالات متحده باشند – به ویژه با توجه به اینکه مرکز داده های آنها در شیکاگو در ایالات متحده واقع شده است.

6. چندین بررسی بد

من چندین بررسی بد درباره Mochahost را به صورت آنلاین خوانده ام. اگر این فقط یک یا دو بررسی بود ، می توانستم به راحتی آنرا به یک کارمند ناراضی یا چیزی که در این زمینه وجود دارد ، بداند.

با این حال ، هنگامی که چندین بررسی بد را در چندین سایت مختلف مشاهده می کنید ، شروع به تعجب می کنید که در پشت صحنه چه می گذرد.

خط پایین

به نظر می رسد که Mochahost یک ارائه دهنده وب محکم است. با این حال ، وقتی شیرجه می خورید و مشتری می شوید ، داستان به نظر می رسد تغییر می کند. به نظر می رسد تجربه ما با بررسی متفاوت است – این همه بد نیست. البته ما فقط به منظور بررسی ، این کار را انجام می دادیم اما تجربه مشتری را داشتیم. ما این واقعیت را دوست داشتیم که خدمات 24/7 بود و به نظر می رسد آنها سریعتر از برخی بررسی های ادعا شده هستند.

تقریباً باعث می شود فکر کنم انگار که آنها در یک مقطع چندان خوب نیستند ، اما به نظر می رسد که آنها عمل خود را تمیز کرده اند ، که این یک چیز خوب است برای دیدن.

مشاهده ویژگی های بیشتر

اطلاعات بیشتر در مورد Mochahost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map