بررسیهای میزبان در ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

میزبان میزبان چقدر خوب است?


به بررسی نظرات میزبان سایت رسمی 2.4 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (9 رای) جوانب مثبت

 1. قیمت های عالی را ارائه دهید
 2. ویژگی های عالی را ارائه دهید
 3. گزینه های میزبانی را در همه سطوح ارائه دهید
 4. 60 روز ضمانت برگشت پول
 5. میزبانی مستقر در ایالات متحده & پشتیبانی

منفی

 1. عدم وجود میزبانی وردپرس مدیریت شده
 2. تعداد محدودی از برنامه های سرور اختصاصی
 3. شرایط خدمات کاملاً واضح نبود

پشتیبانی

بررسی میزبان میزبان رسمی ما

Hostwinds یک شرکت میزبان مستقر در ایالات متحده است که به نظر می رسد یک درجه کوچکتر از بقیه باشد. گذشته از چند سیب بد در مورد ارسال چند شکایت ضعیف در مورد میزبانی Hostwinds ، آنها اتفاقات خوبی زیادی برایشان می گذرد که باعث می شود آنها یک بازیکن قدرتمند در صنعت باشند.

بهترین ویژگی های میزبان میزبان

اولین چیزها ابتدا ، اجازه دهید در مورد بهترین ویژگی های Hostwinds صحبت کنیم. این بهترین چیزهایی بود که من در مورد Hostwinds لذت بخش دیدم.

قیمت های عالی

Hostwinds دارای قیمت های عالی است. از سال 2016 ، ارزانترین برنامه میزبانی آنها با 3.50 دلار در ماه شروع می شود. از آنجا به آنجا می رود ، میزبانی تجارت و فروش مجدد میزبانی وب. آنها برنامه های میزبانی بی نظیری دارند. آنها VPS برای هر ماه 7.50 دلار بودجه دارند و یک Minecraft اختصاصی – مانند بازی ویدیویی – گزینه میزبانی دارند تا بازیکنان بتوانند با دوستان خود جمع شوند و بازی کنند..

بسیاری از ویژگی های عالی

مشخصات سخت افزاری تقریباً به همان اندازه سطح بالا نیست که ممکن است انتظار داشته باشید ، اما آنها این قیمت را با قیمت پایین تر جبران می کنند. در میان ویژگی های آنها ، می توانید انتظار داشته باشید که:

 • گزینه های راه اندازی فوری
 • مهاجرت رایگان
 • حساب های FTP نامحدود
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • زیر دامنه نامحدود
 • نامحدود حساب های MySQL
 • پهنای باند نامحدود و فضای دیسک

همه این موارد را با این گزینه جفت کنید که سخت افزار خود را به سرعت و به راحتی بروزرسانی کنید و یک پخش کننده خوب در زمینه ارائه دهندگان میزبانی وب دارید.

گزینه های میزبانی در همه سطوح

در سطح ، به نظر می رسد که Hostwinds طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی دارد – و آنها انجام می دهند ، اما نه به عنوان بسیاری که ما می خواهیم ببینیم. آنها میزبانی وب ، میزبانی VPS ، گزینه های سرور اختصاصی و حتی گزینه سرور ابری را به اشتراک گذاشته اند. بسیاری از اینها سطوح مختلفی دارند – آنها حتی یک گزینه VPS برای بودجه نیز دارند. نکته ای که واقعاً بی نظیر است سرور Minecraft آنهاست.

60 روز ضمانت برگشت پول

در حالی که اکثر ارائه دهندگان میزبانی مشغول ارائه 30 روز ضمانت برگشت پول هستند ، Hostwinds مشغول ارائه 60 روز ضمانت برگشت پول است. این دو برابر چیزی است که استاندارد صنعت ارائه می دهد. مطمئن نیستند که آنها ضمانت نامه برگشت پول را بدهند یا شرایط خدمات آنها را به همان شکلی که می خواهم دوست داشته باشند روشن نکنند. این بدان معنی است که شما یک فرصت خوب برای تجربه خدمات خود برای خود یا دو ماه کامل دریافت خواهید کرد تا تصمیم بگیرید که آیا این مناسب برای شماست.

میزبانی مستقر در ایالات متحده

در حالی که بسیاری از شرکت ها – حتی خارج از صنعت میزبان – مشغول برون سپاری فعالیت های تجاری خود در خارج از کشور هستند ، هاست ویندز هنوز کاملاً مستقر در ایالات متحده است. آنها نه تنها سرورهای خود را در خاک ایالات متحده میزبانی می کنند ، بلکه پشتیبانی آنها مستقر در ایالات متحده است. این خبر خوبی برای هرکسی در ایالات متحده است که به دنبال میزبانی مستقر در ایالات متحده است.

پشتیبانی مستقر در ایالات متحده

تمام پشتیبانی از Hostwinds دقیقاً در اینجا در ایالات متحده مستقر است. آنها دارای خدمات سریع و کارآمد 24/7 ساله هستند. اگرچه می توانید آنها را از طریق تلفن دریافت کنید ، اما می توانید بلیط پشتیبانی نیز ارسال کنید. با توجه به شرایط خدمات خود ، آنها به کلیه بلیط های پشتیبانی ایمیل در طی یک ساعت پاسخ می دهند. تجربه ما می گوید که آنها ظرف 15 دقیقه به بلیط های ایمیل پاسخ می دهند.

Downsides of Hostwinds Hosting

همه آنچه را که می درخشد طلا نیست و این ما را در صنعت میزبانی شامل می شود. در اینجا نکات جانبی میزبان میزبان هاست.

عدم وجود میزبانی وردپرس مدیریت شده

شما فکر می کنید که با هر آنچه که Hostwinds میزبان WordPress مدیریت شده ارائه می دهد ، ارائه می شود. آمار مختلفی در مورد اینترنت در مورد میزان استفاده از اینترنت از وردپرس وجود دارد ، اما این یک قطعه قابل توجه است. اگر بخواهند این پیشنهاد را بدهند ، به خوبی میزبان خدمات خواهد بود.

تعداد محدودی از برنامه های سرور اختصاصی

Hostwinds چندین نوع برنامه مختلف میزبانی ارائه می دهد – مشترک ، VPS ، اختصاصی و Minecraft. برخی از این موارد حتی گزینه تخفیف نیز دارند. با این حال ، وقتی برخی از این برنامه ها مطرح می شوند ، گزینه های زیادی ارائه نمی دهند. برنامه سرور اختصاصی آنها فقط یک گزینه دارد. برنامه VPS آنها دو تا است – یک برنامه منظم و یک تخفیف. اگر آنها می خواهند یک نوع برنامه را ارائه دهند ، آنها می توانند سطح های مختلفی از طرح را ارائه دهند – کاری که Hostwinds انجام نمی دهد.

شرایط خدمات کاملاً واضح نبود

به شرایط سرویس نگاه کردم و آنچه را که دیدم دوست نداشتم. هزینه های پنهان بسیاری وجود دارد که آنها برای برخی از افراد که به طور واضح بیان نشده اند ، اعمال می شود ، مانند راه اندازی مجدد سرور و بارگیری مجدد سیستم عامل. نمونه های زیادی از آنها با استفاده از زبان آزاد وجود دارد ، که چیزها را برای تفسیر در هوا می گذارد. این امر به طور قانونی می تواند آنها را قادر به انجام آنچه می خواهند ، بدون توجه به شرایط خدمات می گویند.

خط پایین

Hostwinds چیزهای زیادی برای آنها پیش می رود. به نظر می رسد آنها مقیاس پذیر هستند ، فضای نامحدود دیسک و پهنای باند ، ایمیل نامحدود و حساب های FTP و موارد دیگر دارند. در مورد نحوه انجام مشاغل ، شکایات زیادی درباره اینترنت وجود ندارد. برخی از آنها وجود دارد ، اما به نظر می رسد بین آنها تعداد اندک و بسیار دور است. به نظر نمی رسد آنها خدمات به مشتریان ضعیفی داشته باشند ، همان تجربه ای بود که ما با آنها داشتیم. در کل ، به نظر می رسد که Hostwinds به عنوان یک میزبان میزبان یک بازیگر خوب است.

مشاهده ویژگی های بیشتر

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است

اطلاعات بیشتر در مورد Hostwinds.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map