بررسی های نارنجی کوچک ممکن است در مه 2020 – میزبانی قیمت ها و برنامه ها

یک میزبان کوچک نارنجی چقدر خوب است?


بررسی های کوچک نارنجی 3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (2 رای) جوانب مثبت

 1. چندین برنامه مشترک برای انتخاب
 2. آدرس های ایمیل نامحدود از هر دامنه
 3. پشتیبانی عالی
 4. ارائه انواع میزبانی

منفی

 1. فضای دیسک و پهنای باند محدود در تمام برنامه ها
 2. نمی توان سایتهای تلفن همراه ایجاد کرد

پشتیبانی3Speed2.5Features3.5Value2.5Transparency3.5

بررسی رسمی میزبان ما “یک نارنجی کوچک”

یک نارنجی کوچک یک ارائه دهنده میزبانی وب کوچک و در عین حال قدرتمند است که گزینه ها و ویژگی های بسیار خوبی دارد. رابط کاربری آنها آسان است و گزینه های میزبانی آنها پیدا کردن آنچه را که می خواهید آسانتر می کند. واقعاً خوب است که یک شرکت میزبان پیدا کنید که سعی کند شما را نیکل و نیش کند.

بهترین ویژگی های میزبانی Orange یک نارنجی کوچک Small

به عنوان یکی از معدود شرکت هایی که بیشتر از آنها مخالف است ، یک نارنجی کوچک دقیقاً همان چیزی را که انتظار دارید از یک شرکت میزبان باشد بسته بندی می کند – با یک زن و شوهر گیلاس اضافی در بالا.

چندین برنامه مشترک برای انتخاب

یک نارنج کوچک کوچک یک کار عالی در تلاش برای اطمینان از دستیابی به آنچه می پردازید انجام می دهد. آنها به جای داشتن برنامه های استاندارد کوچک ، متوسط ​​و بزرگ ، پیشنهادات خود را تقسیم کردند تا سعی کنند متناسب با نیازهای شما باشند. اگر فقط به یک وب سایت کوچک احتیاج دارید زیرا فقط می خواهید یک زن و شوهر از تعطیلات سال گذشته را برای دیدن بقیه خانواده خود ببینید ، پس دیگر نیازی نیست مبلغی را برای میزبان خود بپردازید به عنوان پسر بعدی که شروع به کار کرده است. وب سایت تجارت الکترونیکی.

میزبان وب سایت صادقانه

در مورد سازگاری چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. یک بازاریابی بازاریابی که من دیده ام مردم بارها و بارها از آن استفاده می کنند ، سوءاستفاده و اضافه برداشت است. ممکن است در بعضی موارد کار کند ، اما یک نارنجی کوچک مخالف است. آنها دقیقاً آنچه را که وعده می دهند تحویل می دهند بدون اینکه سعی کنند شما را بر چیزهایی که نیازی به آن ندارید ، واگذار کنند. علاوه بر این ، آنها از منابع خود بهتر از بعضی از رقبای خود استفاده می کنند. اگر مقدار مشخصی از منابع را برای سرور پرداخت می کنید ، این دقیقاً همان چیزی است که شما بدست می آورید – بدون قربانی کردن کیفیت اگر بیشترین استفاده را داشته باشید.

انواع میزبانی وب

یک نارنجی کوچک تقریباً برای همه برنامه دارد. آنها دارای استاندارد اشتراکی مشترک ، VPS و برنامه میزبانی اختصاصی هستند ، اما در هر طرح نیز گزینه های مختلفی دارند. علاوه بر این ، آنها یک دسته ویژه برای صاحبان مشاغل که در تلاش برای ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیکی هستند ، دارند. برنامه های تجاری شامل گواهینامه SSL رایگان با هر طرح است. اوه ، بله – آنها همچنین میزبان نمایندگی فروش دارند.

آدرس های ایمیل نامحدود از هر دامنه

آدرس های ایمیل باید برای بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی استاندارد باشد. با این حال ، اینگونه نیستند. در حقیقت ، من برخی از شرکت های میزبان را دیده ام که اصلاً ایمیل ارائه نمی دهند. خوب است بدانید که یک پرتقال کوچک نه تنها ایمیل ارائه می دهد ، بلکه تعداد نامحدودی آدرس ایمیل برای هر دامنه ارائه می دهند. این بدان معناست که اگر یک وب سایت تجارت الکترونیکی را راه اندازی کنید ، هر کارمند می تواند آدرس ایمیل خود را داشته باشد ، با اعتبار خود را کامل کند..

انتخاب فوق العاده برنامه های وب

اینجاست که یک Orange کوچک فراتر از تواناییها و مسئولیتهای عادی شرکتهای میزبان است. وقتی با A Orange Orange ثبت نام می کنید ، می توانید WordPress را با یک کلیک نصب کنید. تقویم می خواهید؟ انتخاب عالی! تقویم ، نرم افزار سبد خرید و موارد دیگر را با انتخاب فوق العاده A Orange Orange از برنامه های وب نصب کنید.

پشتیبانی عالی

کادر پشتیبانی آنها آگاه و سریع هستند. شما به پشتیبانی تلفنی و ایمیل 24/7 دسترسی دارید. آنها چت زنده نیز دارند ، اما آخر هفته در دسترس نیست. با این حال ، حتی حمایت آخر هفته آنها سریع است. به علاوه ، آنها واقعاً از راه خود خارج می شوند تا همه مسائل شما را حل کنند.

شرکت اختصاصی به Going Green

یک پرتقال کوچک 150 درصد از انرژی مصرفی خود را با گواهی های انرژی تجدیدپذیر مطابقت می دهد. علاوه بر این ، آنها به کارمندان خود اجازه می دهند از راه دور ارتباط برقرار کنند – آنها از خانه کار می کنند. این بدان معناست که آنها نیازی به پرداخت هزینه زیادی برای فضای اداری ندارند ، به علاوه این باعث می شود اتومبیل های بیشتری از جاده خارج شوند. کارمندانی که از راه دور ارتباط برقرار می کنند تمایل به روحیه بالاتری دارند و شادتر هستند – و این در خدمات مشتری خود نشان می دهد.

میزگردها به پایین Orange یک پرتقال کوچک

درست وقتی فکر کردیم که میزبانی کوچک نارنجی کامل است ، ما مواردی پیدا کردیم که فکر می کنیم می توانند پیشرفت کنند. این همان چیزی است که ما پیدا کردیم.

فضای دیسک و پهنای باند محدود در تمام برنامه ها

آنها کلاه داده را در تمام برنامه های خود قرار می دهند. هنگامی که ارائه دهنده هاستینگ ، پهنای باند و فضای نامحدودی را ارائه می دهد ، انتظار ندارند که مشتریانشان از منابع نامشخص استفاده کنند. با این حال ، با قرار دادن این محدودیت ها بر روی افراد ، این بیشتر یک مانع ذهنی است که می تواند یک عامل استرس را اضافه کند ، و این باعث می شود مردم از نزدیک ببینند که از پهنای باند و فضای دیسک چقدر استفاده می کنند.

نمی توان سایتهای تلفن همراه ایجاد کرد

یک نارنجی کوچک نرم افزار ساخت وب سایت را ارائه می دهد. با این حال ، کاری که آنها انجام نمی دهند ارائه نرم افزاری است که می تواند به افراد در ساخت نسخه های موبایل وب سایت های خود کمک کند. با توجه به اینکه هر چه بیشتر مردم با استفاده از دستگاه های تلفن همراه در اینترنت مرور می کنند ، فکر می کنید که یک نارنجی کوچک متوجه خواهد شد که به نفع آنهاست که می تواند راهی آسان برای ایجاد وب سایت های موبایل ارائه دهد..

خط پایین

یک پرتقال کوچک از فراتر و فراتر از آن فراتر می رود تا اطمینان حاصل شود که آنها نه تنها آنچه مشتری خود را نیاز دارند ، بلکه آنچه را می خواهند نیز دارند. از دید مشتری ، این واقعاً می تواند به نفع آنها باشد. با این حال ، وقتی متوجه می شویم که نمی توانیم سایت های تلفن همراه ایجاد کنیم ، در واقع باعث می شود که ما بخواهیم به جای دیگری برویم.

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map