بررسی راه حل های شبکه ماه مه 2020: در حال مرگ دایناسور است یا ارزش آن را دارد؟

میزبانی راه حل های شبکه چقدر خوب است?


بررسی راه حل های شبکه 2.2 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (3 رای) جوانب مثبت

 1. تعداد زیادی از برنامه های میزبانی در دسترس است
 2. ضمانت Uptime 99.99٪

منفی

 1. برخی از بدترین نظرات همیشه
 2. پشتیبانی از نیازها کار می کند
 3. هزینه های لغو گزاف
 4. تلاشهای غیر ضروری در Upsell

پشتیبانی2Speed2Features2.5Value2Transparity2.5

بررسی رسمی میزبان راه حل های شبکه ما

راه حل های شبکه از سال 1979 مشغول به کار هستند. در یک مقطع زمانی ، آنها یکی از بهترین راه حل های میزبانی موجود بودند. از زمان دستیابی آنها توسط Web.com در سال 2011 ، به نظر می رسد که آنها در سراشیبی حرکت کرده اند.

بهترین ویژگی های میزبانی راه حل های شبکه

روی کاغذ ، به نظر می رسد که میزبانی شبکه Solutions یک راه حل مناسب است.

برنامه های میزبانی زیادی

با راه حل های شبکه ، شما می توانید قبل از 10 سال میزبانی خود را پرداخت کنید. بیشتر میزبانی ها مربوط به صاحبان مشاغل کوچک است. شبکه راه حل ها میزبان اختصاصی وردپرس ، میزبانی مشترک ، میزبانی VPS و میزبان شیرپوینت را ارائه می دهد. برنامه های میزبانی تجارت الکترونیکی و وب سایت تلفن همراه نیز موجود است.

ویندوز و سرورهای مبتنی بر لینوکس

مرکز داده های شبکه راه حل ها دارای سرورهای مبتنی بر لینوکس و ویندوز است که به دلخواه مشتری در دسترس هستند. هیچ یک بهتر از دیگری نیست – این ترجیح شخصی است. برخی از افراد از گزینه های سفارشی سازی موجود با Linux استفاده می کنند و برخی دیگر از آشنایی سرورهای مبتنی بر ویندوز لذت می برند.

ضمانت Uptime

اگر لینوکس را به عنوان گزینه سرور خود انتخاب کنید ، Network Solutions 99.99 درصد ضمانت به موقع را ارائه می دهد. برای سرورهای مبتنی بر ویندوز ، Network Solutions 99.9 درصد ضمانت به موقع را ارائه می دهد. کمی عمیق تر حفر شدم و شرایط خدمات آنها را باز کردم تا ببینم چه نوع ضمانتی ارائه می شود. متأسفانه ، هیچ گونه اطلاعاتی درباره جبران خسارت وارده در رابطه با این ضمانت ارائه نشده است.

گزینه های سفارشی و پیشرفته موجود است

راه حل های شبکه به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه برای نیازهای میزبان وب شما شروع می شود ، اما با وجود همه راه حل های پیشرفته موجود ، آنها می توانند بسیار سریع گران شوند. آنها بسته های منحصر به فردی مانند بسته ویژه بازاریابی فیس بوک را ارائه می دهند و می توانند وب سایت شما را به طور کامل بسازند. Network Solutions با افزودنیهای مختلف شامل بسته های بازاریابی در جایی که سایت شما را به ثبت های محلی و همچنین موتورهای جستجوی گوگل ، یاهو و بینگ ارسال می کنند ، بسته فروشگاهی است که به شما امکان می دهد چیزهایی را در سایت خود بفروشید و یک بسته کامل تجارت الکترونیکی . هر یک از این بسته ها به طور جداگانه فروخته می شوند.

نرم افزار ساختمان وب سایت گنجانده شده است

هرکدام از بسته های میزبان آنها شامل دسترسی به نرم افزار ساخت وب سایت آنها می شود. ما از قابلیت های آن خوشحال شدیم. می توانید اشکال ، نقشه ها ، پیوندهای رسانه های اجتماعی و سایر عناصر را مستقیماً به سازنده وب سایت مبتنی بر وب بکشید. شما حتی می توانید کدهای کشیدن و رها کردن مانند JavaScript را در HTML بکشید. برخی دیگر از شرکتها برای برخی از این قابلیت ها هزینه اضافی می پردازند. این یک تغییر سرعت بود که فهمیدیم که می توانیم بیشتر این کارها را به صورت رایگان انجام دهیم.

خطرات جانبی میزبانی شبکه

میزبانی وب یک تجارت جدی است. در هر کجا که نگاه کنید ، ممکن است متوجه شوید که شبکه راه حل ها یک سیستم عامل میزبانی ضعیف است.

برخی از بدترین نظرات همیشه

این یکی قرار است به کارهای چوبی بیاید. راه حل های شبکه دارای برخی از بدترین بررسی هایی است که من در مورد یک شرکت میزبان وب می خوانم. به نظر می رسد که پشتیبانی به عنوان یک شوخی ، باعث می شود که شما از طریق حلقه ها پرش کنید تا دامنه ها را از آنها دور کنید ، و آنها هرگز مطابق وعده عمل نمی کنند. دامنه ها را گم کرده اند ، مبلغ گزافی به آنها تعلق می گیرد ، و برای بدست آوردن پشتیبانی ، ممکن است چندین هفته – بعضی اوقات ماه ها – طول بکشد ، فقط برای پیدا کردن این که پشتیبانی در اینجا نبود..

پشتیبانی از نیازها کار می کند

وقتی به صفحه پشتیبانی راه حل های شبکه نگاه می کنید ، بیش از 26 راه حل پشتیبانی مختلف پیدا خواهید کرد. نیمی از آنها برای فروش نیمی از آنها برای پشتیبانی است. این صفحه گیج کننده است و ممکن است خیلی طول بکشد تا آنها به سؤال شما پاسخ دهند. برخی از راه حل های پشتیبانی حتی به شما نیاز دارند که به آنها ایمیل بزنید. بسیاری از راه حل های پشتیبانی چندین کانال مختلف دارند که فقط به سردرگمی می افزاید. راه حل های شبکه ادعا می کنند که پشتیبانی 24/7 دارند ، اما بسیاری از راه حل ها فقط در ساعات کاری ایالات متحده موجود است. داشتن پشتیبانی 24/7 ایمیل دقیقاً یک نقطه فروش نیست. شما می توانید در هر زمان معین به هر کسی ایمیل بفرستید و تا روز کاری بعدی پاسخی دریافت نکنید.

هزینه های لغو گزاف

راه حل های شبکه برخی از هزینه های لغو ناخوشایند را دارند. هر چه قرارداد اولیه شما طولانی تر باشد ، شارژ کامل بیشتر خواهد شد. به مدت یک سال ، آنها برای پرداخت هزینه کمتر از 40 دلار به شما پرداخت می کنند. برای یک قرارداد 10 ساله ، آنها حداکثر 180 دلار برای انصراف از شما هزینه می کنند. وقتی واکنش به درخواست های لغو شما شروع می شود ، خراشیدن سطح شروع نمی شود. اگر شما درخواست لغو را لغو کنید ، که اکثر آنها مورد تقدیر قرار نمی گیرند ، شما را با تلاش های فرخنده و وعده هزینه های پایین تر بمباران می کنند..

تلاشهای غیر ضروری در Upsell

زمانی بود که می توانید در رستوران فست فود قدم بزنید و گزینه یک همبرگر ، سیب زمینی سرخ کرده و یک نوشیدنی به شما داده می شود. این تمام منو بود. دوره و زمانه عوض شده. راه حل های شبکه گزینه های فروش غیر ضروری دارد. به نظر می رسد که آنها سعی می کنند شما را در هر مرحله از راه نیک کرده و سیر کنند. اگر یک ویژگی خاص را می خواهید ، هزینه اضافی دارد. از این گذشته ، هر فروش واحدی که انجام می دهد بدون نیاز به گفتن مشتری از قبل ، در یک برنامه اشتراک خودکار تمدید شده است.

خط پایین

من تعداد زیادی از میزبان وب را مرور کرده ام. من این کار را انجام می دهم زیرا من با همه این میزبان ها تجربه دارم. راه حل های شبکه یکی از راه حل های میزبانی وب است که من صادقانه می توانم در برابر آن توصیه کنم. در یک مقطع زمانی ، آنها انحصاری در ثبت دامنه وب برگزار کردند و به عنوان یک راه حل مناسب برای نیازهای میزبانی وب شما دیده می شدند. اکنون ، حتی با پشتیبان Web.com ، این هشدار دهنده است که بفهمید چند نفر تلاش می کنند از راه حل های شبکه دور شوند.

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map