بررسی معابد رسانه ای ماه مه 2020 – ارزش آن را دارید؟

Contents

میزبانی معابد رسانه ای چقدر خوب است?


به بررسی های رسمی معبد رسانه سایت 3.8 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (0 رای) جوانب مثبت

 1. ضمانت Uptime
 2. تضمین بازگشت پول
 3. انعطاف پذیری ایمیل

منفی

 1. میزبانی مبتنی بر ویندوز وجود ندارد
 2. کمبود ابزارهای ساخت وب سایت
 3. شماره زمان پاسخ

پشتیبانی4Speed4Features4Value3.5 ترانس شفافیت3.5

بررسی رسمی میزبان MediaTemple

میزبانی MediaTemple از آن زمان تاکنون ، حدود 125،000 مشتری به دست آورده اند و بیش از 1.5 میلیون وب سایت از جمله برخی از شرکت های بزرگ مانند Starbucks و Toyota میزبان بیش از 1.5 میلیون وب سایت بودند..

آنها کمی گران تر از برخی از شرکت های میزبان وب در خارج از کشور هستند ، اما برای بسیاری از افراد ، ارزش پول دارند. گزینه محبوب ترین افراد که معمولاً هنگام مراجعه به میزبانی وب مراجعه می کنند گزینه میزبانی مشترک است. MediaTemple فقط یک گزینه میزبانی مشترک را با شروع از 20 دلار در هر ماه ارائه می دهد. با این حال ، اگر شما برنامه سالانه را انتخاب می کنید ، انتظار دارید فقط 16.57 دلار در ماه بپردازید.

بهترین ویژگی های میزبانی MediaTemple

1) ضمانت بی موقع

ضمانت به موقع MediaTemple فراتر از همه انتظارات است. آنها تضمین می کنند که وب سایت شما 99.9999 درصد از زمان افزایش یابد. اگر وب سایت شما همیشه پایین آمده است – به هر دلیلی – آنها تخفیف در هزینه ماهانه شما را ارائه می دهند. به ازای هر 20 دقیقه که وب سایت شما خراب است ، آنها 20 درصد تخفیف ارائه می دهند. این شرکت در پایه خود مسئولیت اقدامات خود را بر عهده دارد. آنها قول می دهند اگر نتوانند وب سایت شما را حفظ کنند ، به شما جبران می کنند. شرکت ها عادت بدی برای اشتباه کردن و عدم تملک آنها دارند. همه اشتباه می کنند – حتی شرکت ها. این نوع مسئولیت شرکتها چیزی نیست که فقط کسی به شما ارائه دهد.

2) گزینه های پشتیبانی

اوج هر شرکت میزبانی وب پشتیبانی است. بیشتر مردم جهان حرفهایهای فنی نیستند. در حقیقت ، بیشتر افرادی که در نهایت مشتری شرکتهای میزبان وب هستند صاحبان مشاغل هستند. گفته می شود ، شرکت ها باید از آنها پشتیبانی کنند. اگر این کار را نکنند ، صاحبان مشاغل کارهایی را انجام می دهند که هر فرد متشکل از آن انجام خواهد داد – آنها به سمت شخصی خواهند رفت که به آنها پشتیبانی صحیح می کند.

MediaTemple دارای یک پایگاه داده KB (دانش بنیان) ، ویکی کاربرپسند و حتی فیدهای وضعیت سیستم زنده است. وبلاگ شرکت آنها بطور منظم به روز می شود ، و تیم های پشتیبانی آنها مستقر در ایالات متحده هستند – با آنها می توانید از طریق ایمیل ، تلفن و یک سیستم بلیط فروشی با وعده پاسخگویی در طی 24 ساعت با آنها تماس بگیرید..

3) انعطاف پذیری ایمیل

ایمیل به سرعت از محبوبیت نامه های حلزون پیشی می گیرد و به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا کاغذ را ذخیره کنند و ردپای کربن خود را کاهش دهند. با داشتن معبد رسانه ای ، شما می توانید تعداد زیادی ایمیل حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید ارتباط خود را به بهترین شکل در سایت خود مدیریت کنید. هر برنامه میزبانی مشترک با آدرس های ایمیل Google Apps for Work و 1000 آدرس ارائه می شود.

4) خط مشی لغو

MediaTemple برای اکثر برنامه های خود ضمانت برگشت 30 روزه برای پول ارائه می دهد. با این حال ، برنامه های سرور اختصاصی آنها فقط 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. این نوع ضمانت ها همیشه یک امتیاز اضافی هستند. با این حال ، به نظر می رسد آنها محدود هستند. 30 روز ضمانت برگشت پول فقط درمورد هزینه میزبانی اعمال می شود. این سرویس در مورد سایر خدمات مانند هزینه ثبت نام دامنه صدق نمی کند.

5) ایده آل برای فروش مجدد

MediaTemple یک برنامه وابسته ارائه می دهد. این برای دستیابی به مشتریان جدید بسیار عالی است ، اما آنچه MediaTemplegreat را ایجاد می کند این است که آنها امکان فروش مجدد فضای میزبان شما را به شما ارائه می دهند. به عبارت دیگر ، اگر می خواهید به شغل رایانش ابری بروید ، MediaTempleprovides روشی را ارائه می دهد. کمترین قیمت در برنامه های سرور اختصاصی آنها از حدود 2000 دلار در ماه شروع می شود. با این حال ، اگر شما می خواهید بیشتر این فضا را بفروشید ، می توانید درآمد خود را با سود کسب کنید. فروش مجدد فضای سرور نه تنها برای MediaTemple شناخته شده است بلکه از آنها حمایت می شود.

نقاط ضعف میزبانی MediaTemple

1) زمان پاسخ سریع

نه چندی پیش ، یک مطالعه انجام شده است که شامل مواردی است که می تواند یک تجربه خدمات بد مشتری را بدبخت کند – زمان پاسخ طولانی مدت در نزدیکی بالای لیست بود. در حقیقت ، شرکت هایی که عادت به پاسخ دادن بیش از حد طولانی می کنند ، غالباً مشتریان را به این روش از دست می دهند.

MediaTemple یک پاسخ 24 ساعته برای اکثر سوالات را تضمین می کند. تجربه ما می گوید که در کمتر از 12 ساعت پاسخ خواهند داد. برای بسیاری از افراد ، این عالی است. با این حال ، MediaTemple برای شرکتهای بزرگ ایده آل است. اگر من عضو یکی از این شرکتهای بزرگ تر بودم و به حمایت احتیاج داشتم ، خیلی سریعتر از این انتظار پشتیبانی را داشتم. حداقل اگر من قیمت حق بیمه را پرداخت می کنم ، انتظار پشتیبانی حق بیمه را دارم.

2) هیچ گزینه میزبانی مبتنی بر ویندوز وجود ندارد

MediaTemple فقط گزینه های میزبانی مبتنی بر لینوکس را ارائه می دهد. برای بسیاری از افراد ، این خبر خوب است. آنها لینوکس را به عنوان یک سیستم عامل قدرتمند تر می بینند که می تواند متناسب با نیاز آنها تنظیم شود. با این حال ، به نظر می رسد MediaTemple فراموش کرده است که مایکروسافت هنوز 90 درصد از سهم بازار سیستم عامل را با ویندوز در اختیار دارد. اکثر مردم هنوز هم از ویندوز – علیرغم شکایات – استفاده می کنند و بسیار عالی خواهد بود اگر MediaTemple گزینه های میزبانی مبتنی بر ویندوز را ارائه دهد.

3) Freebies استاندارد رایگان نیست

بسیاری از شرکت های میزبان وب مجموعه ای استاندارد رایگان را ارائه می دهند. این شامل سبد خرید ، نرم افزار وبلاگ و در برخی موارد اعتبار Google AdSense است. MediaTemple هیچ یک از این موارد را به صورت رایگان ارائه نمی دهد. آنها بیش از همه با اینها سازگار هستند – اما انتظار می رود که چنین باشند. بسیاری از آریش های استاندارد “قلاب” هستند که مشتری را در جهت خود می چرخانند. اگر MediaTemple شروع به ارائه بارهای رایگان معمول کند ، ممکن است افزایش کمی در پایگاه مشتری خود داشته باشد.

4) به ابزارهای ساخت وب سایت بیشتری احتیاج دارد

داشتن همه ابزارها برای سفارشی کردن وب سایت خود برای منحصر به فرد بودن آن بسیار مهم است. برخی از مشتریان احساس می کنند این ابزارها در هنگام مراجعه به Media Temple محدود است.

برخی از ویژگی های تحت پوشش می تواند تحریک کننده باشد
مشتریان شکایت کرده اند که برخی از ویژگی های تحت پوشش که به طور خودکار اعمال می شوند بیشتر ناراحتی هستند تا کمک.

خط پایین:

نه برای تازه کار. اگر به دنبال یک وب سایت میزبانی وب ساده برای یک وبلاگ شخصی هستید ، موارد بهتر در آنجا هستند. با این حال ، اگر به دنبال یک سرور اختصاصی قدرتمند هستید که دارای زمان تأمین اعتبار باشد ، زیرا شغلی برای اجرا دارید, MediaTemple پشت شما را دارد.

به سایت رسمی مراجعه کنید

معبد رسانه س&آ

هنگامی که به دنبال یافتن میزبان مناسب برای وب سایت خود هستید ، با مشخص کردن ویژگی های و مزایای مورد نظر خود ، یکی از ویژگی های و مزایای مورد نظر خود را نشان می دهد ، در حالی که هنوز نقطه قیمتی را که می توانید از آن خود کنید ، می تواند یک کار بزرگ باشد. با انتخاب میلیون ها نفر از سراسر جهان ، به نظر می رسد گزینه های بی پایان وجود دارد. در حالی که ما نمی توانیم همه آنها را مرور کنیم ، تصمیم گرفتیم حقایق را در مورد بزرگترین بازیکنان به شما ارائه دهیم ، مانند Media Temple ، یک شرکت مستقر در کالیفرنیا با سابقه طولانی و شهرت خوب.

چه زمانی Media Temple آغاز شد?

Demian Sellfors Intergress Technologies را در سال 1998 به عنوان ارائه دهنده تجارت دیجیتال راه اندازی کرد و برای سال آینده ، این شرکت بر ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود – از جمله Media Temple – متمرکز شد. در سال 1999 ، شرکت ها با حفظ نام Media Temple ادغام شدند. Sellfors مدیرعامل شد و شرکت محبوب میزبانی وب را تاسیس کرد. این شرکت که در لس آنجلس قرار دارد ، به سرعت رشد کرد و چندین برنامه مختلف را افزایش داد که باعث افزایش خدمات و ویژگی های ارائه شده می شود.

در سال 2006 ، Media Temple Grid را ایجاد کرد ، یک سرویس عمومی مبتنی بر Cloud است که به جای یک سرور واحد ، وب سایت ها را در سرورهای گروه بندی شده مختلفی مدیریت می کند. در آگوست 2013 ، آنها این ویژگی را به روز کردند.

در ژوئن 2013 ، Media Temple CloudTech را راه اندازی کرد ، که به مشتریان حق بیمه ، خدمات شبانه روزی از مهندسین ماهر ، به روزرسانی پلتفرم میزبان سرور خصوصی مجازی خود را ارائه می دهد ، و شروع به ارائه LiveChat برای تعامل در زمان واقعی با مشتریان می کند. این شرکت توسط وال استریت ژورنال برای ممیزی یک وب سایت دولتی انتخاب شد. همه شناخت و رشدی که Media Temple تجربه کرد باعث شد تا در سال 2013 توسط GoDaddy ، یکی از بزرگترین شرکت های میزبان وب ، به دست آورد..

معنی معبد Media چیست?

Media Temple اظهار داشت که گرچه آنها در 18 سال گذشته رشد بزرگی را تجربه کرده اند ، “یک چیز هرگز تغییر نکرده است: تعهد آنها به موفقیت مشتریان [“] آنها. ” آنها می گویند ، این محرک اصلی محصولاتشان است.

این امر باید تأثیر بگذارد ، زیرا اکنون میزبان بیش از 1.5 میلیون وب سایت در بیش از 100 کشور مختلف است و بیش از 125،000 شخص و شرکت با استفاده از هاستینگ ، وردپرس ، ابر و سایر سرورهای خود می بینند..

این شرکت چهار کلید موفقیت خود را در وب سایت خود ذکر کرده است:

 • سرویس
 • محصولات
 • مقدار
 • نوآوری

Media Temple افتخار می کند که برای پول خود به مشتریان بیشتری هدیه دهد ، و خاطرنشان کند که گرچه ممکن است “چند دلار بیشتر” هزینه داشته باشند ، هزینه های خرج شده برای سخت افزار سریعتر ، نرم افزار هوشمندتر و پشتیبانی با کیفیت بالا ارزش آن را دارد. آنها همچنین این شرکت را نوآوری در سراسر جهان برای ایجاد محصولات و خدمات جدید و جالب به همراه مشارکت هایی مانند کار خود برای ایجاد Helix ، اولین سرویس Cloud خصوصی OpenStack با Dell و MorphLabs به کار می گیرند..

آیا Media Temple میزبانی مشترک ارائه می دهد?

Media Temple با انتشار شبکه در سال 2006 ساختار میزبانی مشترک خود را ایجاد کرد. معماری منحصر به فرد خوشه ای طراحی شده است تا گزینه های میزبانی سریعتر و مطمئن تری را در اختیار مشتریان قرار دهد که توسط دیگران در این صنعت ارائه شده است. در هر طرح ویژگی های خاصی استاندارد هستند.

 • حافظه SSD
 • محافظت در برابر DDoS و سایر دخالت ها
 • پشتیبان گیری 30 روزه و بازیابی پرونده ها
 • 1000 صندوق نامه الکترونیکی
 • برنامه های مدیریت شده مانند WordPress ، Drupal یا ZenCart
 • کنترل پنل کاربر پسند

آنها سه برنامه میزبانی مشترک جداگانه ارائه می دهند. اگر هزینه سالانه را پرداخت کنید ، دو ماه رایگان دریافت خواهید کرد.

شخصی (20 دلار در ماه): 100 وب سایت با 100 بانک اطلاعاتی ، 20 گیگابایت حافظه SSD ، پهنای باند مقیاس پذیر 1 TB و 2000 GPU یا واحد عملکرد شبکه ، که هر ضربه یا درخواستی را که برای یک سرویس شبکه ایجاد شده است ، اندازه گیری می کند..

حرفه ای (30 دلار در ماه): 500 وب سایت ، 500 پایگاه داده ، 100 گیگابایت حافظه SSD ، پهنای باند مقیاس پذیر 2 TB ، 2000 GPU ، CDN جهانی برای یک سایت و شناسایی و حذف بدافزار برای یک سایت.

آژانس (120 دلار در ماه برای سه ماه اول ؛ 150 دلار در ماه / قیمت عادی): 2500 وب سایت ، 2.500 بانک اطلاعاتی ، 500 گیگابایت حافظه SSD ، 5 باند پهنای باند مقیاس پذیر و 4000 GPU. شما همچنین می توانید CDN جهانی ، شناسایی و حذف بدافزارها و فایروال برنامه وب را برای پنج سایت به همراه یک ثبت دامنه و یک گواهی SSL برای یک سایت دریافت کنید..

نحوه میزبانی VPS Media Temple چگونه ساختار یافته است?

Media Temple برای میزبانی VPS خود زمان 99.999 درصد زمان را تضمین می کند ، این بدان معنی است که سایت شما کمتر از یک دقیقه در هر ماه کاهش می یابد. آنها بر روی سرورهای SSD میزبان هستند که سریعترین گزینه را نشان می دهند و انعطاف پذیری مشتریان را برای انتخاب بین سرورهای مدیریت شده یا خود مدیریت می کنند..

خود مدیریت:

هر طرح شامل دسترسی کامل به SSH و ریشه ، تهیه فوری و انتخاب بین سیستم عامل های زیر است: اوبونتو ، دبیان ، فدورا و CentOS.

 • VPS خود مدیریت در سطح 1 $ 30 در هر ماه برای 2 GB RAM ، 20 GB ذخیره سازی و 2 TB پهنای باند شروع می شود.
 • پرش به سطح 2 با 50 دلار در هر ماه برای 4 گیگابایت حافظه رم ، 40 گیگابایت ذخیره سازی و 3 TB پهنای باند.

برنامه های برتر برای سه ماه اول تخفیف 20 درصدی به شما می دهد.

 • سطح 3 قبل از رسیدن به قیمت عادی 100 دلار در هر ماه 80 دلار در هر ماه 80 دلار هزینه دارد. شما 8 گیگابایت رم ، 80 گیگابایت حافظه و 5 باند پهنای باند دریافت می کنید.
 • سطح 4 (200 دلار در ماه برای سه ماه اول ، و 250 دلار در ماه / پس از آن): 16 گیگابایت رم ، 160 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 6 TB.
 • سطح 5 (400 دلار در ماه / سه ماه اول ؛ 500 دلار / ماه پس از آن): 32 گیگابایت رم ، ذخیره سازی 250 گیگابایت ، پهنای باند 7 سل.
 • سطح 6 (800 / ماه سه ماه اول ؛ 1000 دلار / ماه پس از آن): 64 GB RAM ، 500 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند 8 TB.

VPS کاملاً مدیریت شده

با همان ضمانت به روزرسانی 99.999 درصد ، کنترل پنل Plesk Onyx یا cPanel و WHM 11.5 ، پشتیبان گیری روزانه ، مهاجرت سایت و تنظیم و انواع مختلفی از ویژگی های مختلف ، VPS مدیریتی آنها با 249 دلار در ماه شروع می شود. قیمت گذاری مقیاس پذیر به شما امکان می دهد بین 2 تا 128 گیگابایت حافظه ، 30 گیگابایت و 1 TB ذخیره سازی ، و بین 2 تا 10 TB پهنای باند.

آیا می توانم میزبانی اختصاصی را از Media Temple دریافت کنم?

سه برنامه سرور اختصاصی تک مستاجر مختلف شامل خدمات متنوعی است که امکان میزبانی نامحدود دامنه ، پهنای باند ماهانه 10 TB ، 128 گیگابایت DDR3 ، حافظه رم بافر ، پردازنده های چند هسته ای اینتل Xeon ، ذخیره سازی 1 TB SSD و باتری و فلاش پشتیبان نوشتن پشتیبان. این نرم افزار بر اساس نیاز مشتریان از قبل نصب شده است.

 • خود مدیریت با 2000 دلار در ماه شروع می شود ، با مدیریت سرور خط فرمان ، دسترسی کامل به ریشه و بدون خدمات مدیریت شده.
 • سرورهای اختصاصی مدیریت شده با 2500 دلار در هر ماه شروع می شوند. شما می توانید در صورت درخواست ، یک کنترل پنل کاربر پسند و مدیریت مناطق زیر دسترسی ریشه ای داشته باشید: عملکرد اصلی ، پشتیبان گیری روزانه ، به روزرسانی سیستم عامل و برنامه ، اسکن برای امنیت و بدافزار و در صورت نیاز حذف کنید.
 • سرورهای اختصاصی کاملاً مدیریت شده 2699 دلار در ماه هزینه دارند. مدیریت سیستم و دسترسی ریشه همه توسط SysAdmin مدیریت می شود و شما پاسخهای اولویت دار را 24/7 دریافت می کنید. کلیه جنبه های میزبانی شما توسط Media Temple کاملاً مدیریت می شود.
آیا Cloud میزبان سرویس ارائه شده توسط Media Temple است?

به عنوان یک شریک آمازون WebService ، Media Temple به شما در حرکت و ساختن وب سایت خود کمک می کند ، که به طور کامل توسط SysAdmin و DevOps آنها اداره می شود. برنامه ها با هزینه 499 دلار در هر ماه شروع می شوند و شامل پشتیبانی 24/7 SysAdmin پشتیبانی می شوند. مشاوره رایگان به نمایندگان آنها کمک می کند تا درباره پروژه خود اطلاعات بیشتری کسب کنند و بهترین گزینه را برای نیازهای میزبانی Cloud خود انتخاب کنند.

آنها همچنین یک میزبان تخصصی وردپرس را در Amazon Cloud ارائه می دهند ، با معماری منحصر به فرد که شامل چندین لایه افزونگی می شود که 100٪ به موقع را تضمین می کند. وب سرور ، بانک اطلاعاتی و سرورهای پرونده افزون در مراکز دادههای مختلف پخش می شوند. مقیاس گذاری در عرض چند دقیقه اتفاق می افتد ، سایت شما بسیار ایمن است و شما تمام وقت با یک نفر کار می کنید تا مطمئن شوید سایت شما همیشه به روشی که می خواهید است. آنها دو برنامه وردپرس جداگانه ارائه می دهند ، هرکدام دارای پنج سایت ، مقیاس گذاری مبتنی بر ترافیک و انواع ویژگی های اضافی هستند. برنامه ها با 2500 دلار در هر ماه شروع می شوند.

چه ویژگی های دیگر Media Temple به مشتری خود ارائه می دهد?

Media Temple با انواع سیستم عامل های مختلف مانند Magento ، برای تجارت الکترونیکی ، به همراه بیش از 20 برنامه کاربردی دیگر کار می کند. اگر نمی خواهید یکی از برنامه های اشتراکی را که شامل گواهینامه است ، گواهی های SSL را برای سایت تجارت الکترونیکی خود خریداری کنید..

برنامه های مشترک شامل CloudFlare است که به عنوان بخشی از زیرساخت های Grid گنجانده شده است. سرعت و قابلیت اطمینان CloudFlare به همراه سطح اضافی محافظت ، سایت شما را ایمن نگه می دارد.

پشتیبانی مشتری Media Temple چگونه است?

Media Temple به خدمات مشتری خود افتخار می کند و آنها بسیار سریع ، دانش و پاسخگو هستند. مهم است که به یاد داشته باشید که چت وب و پشتیبانی از تلفن فقط برای سؤالات مربوط به فروش است. پشتیبانی فنی محدود به ارسال پیام از طریق مرکز حساب است ، اما نمایندگان به سرعت با جواب های محکم پاسخ می دهند. آنها خدمات توییتر و ایمیل را به مشتری ارائه می دهند ، همچنین.

همچنین می توانید از پایگاه داده سؤالات و اطلاعات آنها استفاده کنید ، و می توانید SideKick ، ​​افزونه وردپرس را نصب کنید که گزینه های مختلفی برای دریافت راهپیمایی برای سؤالات متداول به شما می دهد..

با پرداخت هزینه اضافی ، می توانید پشتیبانی خود را ارتقا دهید و با مهندسین مجوز کار خواهید کرد.

مراکز داده Media Temple کجا هستند و امنیت آنها چقدر امن است?

Media Temple دارای دو مرکز داده بسیار ایمن است. اولین ، که در سال 2007 تکمیل شد ، VA-IDC4 ، واقع در Ashburn ، VA است. طراحی انعطاف پذیر شامل یک قدرت و خنک کننده بهتر است و هر یک از 20 اتاق رایانه به طور مستقل کار می کنند.

دوم ، EL-IDC3 ، در ال سگوندو ، کالیفرنیا واقع شده است. این مشخصات با ردیف IV مطابقت دارد ، فضای لازم برای رشد را فراهم می کند و سطح امنیتی عمیق تری را نیز فراهم می کند.

زمان کارشان چطور است?

Media Temple زمان سرور آنها را برای سرورهای اختصاصی تضمین می کند ، و آنها پول شما را در آن جا قرار می دهند که دهان آنها باشد. آنها بسیار پایدار و با کمبود زمان بسیار اندک هستند – نشانه خوبی برای وب سایت شما. سایت های میزبان شبکه ضمانت یکسانی ندارند و تمایل به خرابی بیشتر دارند. آنها هنوز بالاتر از میانگین 99.9 درصد هستند ، اما برای 20 دلار در ماه ، انتظار می رود زمان بهتری داشته باشید.

آیا متخصصان آنها به من کمک می کنند تا وب سایت خود را جابجا کنم?

برخی سایت ها شامل مهاجرت سایت هستند ، اما برای کسانی که اینگونه نیستند ، مهندسان CloudTech سایت شما را با 150 دلار در هر سایت جابجا می کنند. آنها سایتی را که سازگار با محصولاتشان باشد ، جابجا می کنند و اگر قادر به جابجایی سایت شما نباشند ، پول شما را پس می دهند..

آیا سرعت بارگذاری صفحه مناسب دارند؟?

Media Temple خاطرنشان می کند که Grid سایت ها را تا شش برابر سریعتر می کند. بسیاری از مشتریان فعلی لزوماً با آن سرعت موافق نیستند ، اما توجه داشته باشید که بیشتر سایت های آنها سریعتر از سایر میزبان هاست.

آیا آنها خدمات خود را تضمین می کنند?

در حالی که بسیاری از شرکت های هاستینگ وجود دارند که ضمانت نامه های بسیار طولانی برای پرداخت پول را ارائه می دهند ، و گاهی اوقات به 97 روز می رسد ، Media Temple 30 روز را ارائه می دهد که زمان کافی برای شماست تا تعیین کنید که میزبان برای شما مناسب است یا خیر..

اشکال در انتخاب Media Temple چیست؟?

مشتری چند مورد منفی برای میزبانی با Media Temple پیدا نکرده است.

 • آنها سرورهای مبتنی بر ویندوز را ارائه نمی دهند
 • در حالی که تمام برنامه های آنها نسبت به بسیاری از گزینه های میزبانی مشهور ، گران تر است ، قیمت های VPS و برنامه های سرور اختصاصی آنها هزینه ماهانه قابل توجهی بیشتر دارند.
 • ابزارهای بیشتر برای ساختن وب سایتها برای مشتریانی که در طراحی وب جدید هستند ، بسیار سودمند خواهد بود. گزینه Virb آنها ، که هزینه اضافی نیز دارد ، به شما امکان می دهد سایتهای تند و با پاسخگویی به موبایل بسازید. با این حال ، دوباره ، هر ماه هزینه بیشتری دارد و مضامین پر کشش و محبوب را که محبوبیت بیشتری دارند ، ندارید.
 • بسیاری از گزینه های آنها برای افرادی که تجربه و دانش توسعه وب دارند ایده آل است. افراد یا شرکتهای بدون این ممکن است دریابند که در ابتدای یادگیری استفاده از Media Temple زمان سختتری دارند.
چرا باید Media Temple را انتخاب کنم?

Media Temple دارای لیست گسترده ای از گزینه های میزبانی است که فرصتهای مختلف زیادی برای برنامه ریزی در برنامه های شما در صورت نیاز دارد. آنها نصب با یک کلیک در چندین برنامه وب را ارائه می دهند. مبلغ محدودی در برنامه های میزبان گرید وجود دارد ، اما مشتریان میزبان اختصاصی گزینه بیشتری دارند. نمایندگان خدمات مشتری آنها با تجربه ، حرفه ای و مودب هستند.

Media Temple یک شرکت میزبانی ایده برای توسعه دهندگان با تجربه است که می خواهند میزبان پیشگویی ، با کیفیت بالا باشند و از نگرانی در مورد بودجه نگران نباشند. برای کسانی که تازه برای میزبانی و یا با بودجه سختی مواجه هستند ، ممکن است قیمت Media Temple محدود کننده به نظر برسد. هرچند توانایی رشد و قابلیت های هر طرح می تواند Media Temple را به انتخاب اول خوب تبدیل کند.

اطلاعات بیشتر در مورد MediaTemple.net

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map