بررسی خدمات وب آمازون در ماه مه 2020 – آیا بهترین AWS است؟

میزبانی وب خدمات آمازون چقدر خوب است?


بررسی خدمات وب آمازون 4 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (8 رای) جوانب مثبت

 1. ذخیره سازی خودکار مقیاس پذیر
 2. یک مدل پرداخت برای هر استفاده را با هزینه کم ارائه دهید
 3. گزینه های پشتیبانی عالی
 4. یک برنامه رایگان برای کاربران جدید
 5. پرونده های بزرگ ترابایت

منفی

 1. بسته های استاندارد در دسترس نیست
 2. قیمت ها بر حسب مکان متفاوت است
 3. شما باید میزان استفاده خود را تخمین زده و محاسبه کنید
 4. پشتیبانی از تماس سخت تر

پشتیبانی3Speed4.5 ویژگی های4.5Value4.5 ترانس شفافیت3.5

بررسی رسمی میزبان خدمات وب آمازون

سرویس های وب آمازون ، که معمولاً Amazon S3 به عنوان “راه حل ذخیره سازی ساده” خوانده می شود ، بیشتر یک راه حل ذخیره سازی ابری و سپس یک راه حل میزبانی است. اگرچه آنها بسته های معمولی ندارند که ممکن است در ارائه دهنده هاستینگ مشاهده کنید ، اما گزینه های دیگری ، گاه پر سود تر نیز در دسترس هستند.

بهترین ویژگی های خدمات وب آمازون

آمازون یک شرکت بزرگ است. آنچه که به عنوان یک کتابفروشی ساده آنلاین با موفقیت شروع شد به Wal-Mart بعدی آنلاین تبدیل شد. برای هر کالای ملموس که به فروش می رسد ، احتمالاً آمازون آن را می فروشد. در اینجا بهترین ویژگی های خدمات وب آمازون ارائه شده است.

ذخیره سازی خودکار مقیاس پذیر

آمازون امکان ذخیره سازی خودکار را فراهم می کند. این بدان معناست که هر چقدر وب سایت شما شلوغ باشد یا فضای شما به چه میزان شلوغ باشد ، آمازون به طور خودکار حساب شما را متناسب می کند. این بدان معنی است که شما هرگز خطای “فراتر از پهنای باند” را نخواهید یافت. این یکی از ویژگی های منحصر به فرد آمازون است زیرا نیازی به نگرانی در مورد اتفاقات داده های شما یا بازدیدکنندگان در صورت افزایش استفاده شما نیست.

پرداخت برای هر استفاده؛ کم هزینه

خدمات وب آمازون یک مدل پرداخت برای هر استفاده را ارائه می دهد. این یک مدل هزینه کمتری را فراهم می کند زیرا فقط هزینه آنچه را استفاده می کنید پرداخت می کنید. هیچ نرخی مسطح یا مدل در هر ماه در دسترس نیست. خدمات وب آمازون مستلزم آن است که داده های خود را در آنچه “سطل” می نامند قرار دهید. به عنوان کاربر ، برای انتقال داده های داخل و خارج سطل خود از نرخ “در هر گیگابایت” و “در صورت درخواست” هزینه ای دریافت می کنید..

خبر خوب این است که آمازون هزاران نفر از این درخواست ها را شارژ می کند. آنها پول مقصر گرسنه ای نیستند که به دنبال نیکل و سیر کردن شما در هر مرحله از راه هستند.

گزینه های پشتیبانی عالی

آمازون نوار را در هنگام پشتیبانی از مشتری بالا برده است. همانطور که احتمالاً می دانید ، آمازون چیزهای بیشتری را به جای میزبانی فضای فقط به فروش می رساند. آنها تقریباً هر کالای فیزیکی و ملموس قابل تصور را در جهان می فروشند. آنها یک مدل خدمات مشتری ایجاد کردند که دیگران سعی در تقلید از آن دارند. کارمندان آنها این توانایی را دارند که طیف گسترده ای از درخواست های مشتری را برطرف کنند و مشتریان را بدون داشتن دسته ای از نوارهای قرمز بوروکراتیک خوشحال می کنند. چهار سرویس وجود دارد که می توانید با خدمات وب آمازون به آنها دسترسی پیدا کنید. اینها شامل Basic ، Developer ، Business و Enterprise است. پشتیبانی اصلی با همه حساب ها درج شده است. در سطح پایه ، شما پشتیبانی 24/7 ساله در طول سال با دسترسی به خدمات به مشتری ، دسترسی به تالارها ، دسترسی به پشتیبانی فنی برای چک های بهداشتی ، یک مرکز منابع خودیاری و سؤالات متداول درباره محصولات را دریافت می کنید. فقط از آنجا بهتر می شوید.

یک برنامه رایگان برای کاربران جدید

آمازون یک برنامه رایگان برای کاربران جدید با ویژگی های زیر ارائه می دهد:

 • 5 گیگابایت فضای دیسک.
 • 20،000 درخواست GET (به مدل “سطل” در بالا مراجعه کنید)
 • 2000 درخواست PUT (به مدل “سطل” در بالا مراجعه کنید)
 • 15 گیگابایت انتقال داده های خروجی به مدت یک سال.

یک حساب کاربری کاملاً رایگان و قابل استفاده ، نادری در بین ارائه دهندگان میزبانی وب سایت است.

پرونده های بزرگ ترابایت

یکی از ویژگی های خوب سرویس های وب آمازون این واقعیت است که می توانید پرونده ها را به اندازه 5 ترابایت انتقال دهید. اکثر دیسک های سخت حتی به این اندازه نزدیک نمی شوند – و همه نوع داده ها را کنترل می کنند. راستش ، من هرگز پرونده ای با اندازه 5 ترابایت یا بزرگتر دیده ام. شاید اگر تصویری از یک هارد 5TB ایجاد کردید ، ممکن است به این حد برسد. نکته این است. خدمات وب آمازون تقریباً با هر پرونده ای که به آن پرتاب می کنید رسیدگی می کند – حتی بزرگترین عکس ها و فیلم ها با بالاترین وضوح.

خطرات جانبی خدمات وب آمازون

مقایسه خدمات وب آمازون با سایر ارائه دهندگان میزبانی وب امری ناعادلانه است. آنها شرکت معمولی میزبان وب شما نیستند.

بسته های استاندارد در دسترس نیست

مقایسه خدمات وب آمازون با سایر ارائه دهندگان میزبانی وب مانند مقایسه سیب با پرتقال است. هنگامی که وب سایت خود را با خدمات وب آمازون میزبان می کنید ، می توانید اسکریپت های سمت مشتری را اجرا کنید ، اما اسکریپت های سمت سرور در دسترس نیست. آنها فقط از وب سایت های استاتیک پشتیبانی می کنند. اگر قصد اجرای هر نوع وب سایت تجارت الکترونیکی را دارید ، خدمات وب آمازون برای شما کار نمی کند.

قیمت ها بر حسب مکان متفاوت است

آمازون یک شرکت جهانی است. انتظار می رود که آنها نسبت به ایالات متحده آمریکا قیمت های مختلفی را در استرالیا شارژ کنند. با این حال ، من در داخل یک کشور انتظار دارم که قیمتها ثابت بمانند. با آمازون ، شما همیشه چنین چیزی را دریافت نمی کنید. به عنوان مثال ، اگر شما در منطقه ویرجینیا شمالی ایالات متحده زندگی می کنید ، می توانید خدمات خارج از کشور را به آمازون دریافت کنید ، اما نه در هر جای دیگر.

شما باید میزان استفاده خود را تخمین زده و محاسبه کنید

مدل پرداخت به ازای هر استفاده دارای روند نزولی است. وقتی ماهانه هزینه مسطح پرداخت می کنید ، می دانید که چقدر پرداخت می کنید و مبلغی را پرداخت می کنید. هنگامی که الگوی پرداخت به ازای هر استفاده در حال انجام است ، باید میزان مصرف خود را تخمین زده و محاسبه کنید تا بتوانید به درستی بودجه خود را تهیه کنید.

خط پایین

خدمات وب آمازون بسته به نوع نگاه شما یکی از بهترین یا یکی از بدترین ارائه دهنده هاستینگ وب است. آنها راه حل مناسبی برای اجرای وب سایت های تجارت الکترونیکی نیستند. با این حال ، اگر قصد داشتن یک وب سایت استاتیک را دارید که عمدتاً برای ذخیره سازی ابری استفاده می شود ، خدمات وب آمازون پشت شما را دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map