بررسی های صفحه ای ممکن است در ماه مه 2020: بهتر از WP Engine و SiteGround؟

میزبانی پیج چقدر خوب است?

بررسی های 3.4 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (0 رای) جوانب مثبت


 1. طراحی شده توسط آمازون
 2. امکان شخصی سازی برنامه شما
 3. وعده قضایی – 100 درصد حداکثر زمان پخش
 4. پشتیبان گیری روزانه خودکار
 5. پشتیبانی وردپرس
 6. بازدیدها / بازدید کنندگان صفحه نامحدود

منفی

 1. بدون پشتیبانی چت زنده
 2. بدون cPanel
 3. هیچ دوره آزمایشی یا ضمانت برگشت پول ندارد
 4. عدم توانایی در خرید دامنه

پشتیبانی3Speed4Features3.5Value3.5 ترانس شفافیت3

بررسی رسمی میزبانی وب

Pagely یک سیستم عامل نرم افزاری As-A-Service است. در مورد Pagely چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. تنها مسئله ای که من با Pagely می بینم این است که آنها بسیار خاص هستند. اگر به طاقچه آنها بیفتید ، واقعاً مسئله ای نیست.

بهترین ویژگی های میزبانی صفحه

واقعاً منصفانه نیست که پیج را یک سرویس میزبانی بنامیم. آنها حتی خود را اینطور نمی نامند. آنها خود را یک سرویس مدیریت شده WordPress می نامند.

طراحی شده توسط آمازون

همه درباره آمازون می دانند. در واقع ، هیچ توضیحی ندارد. مشتریان با دیدن این که صفحه خود را چگونه میزبان آمازون می دانند ، مشتریان می توانند همانطور که می گویند آمازون میزبان آنهاست ، همان صفحه را انتظار داشته باشند..

امکان شخصی سازی برنامه شما

در نگاه اول ، ممکن است به نظر برسد که Pagely فقط سه برنامه دارد. این درست نیست آنها چندین برنامه دیگر دارند که می توانند چهار سرور خصوصی مجازی داشته باشند. آنچه که در مورد Pagely واقعاً جالب است این است که لازم نیست یکی از برنامه های از پیش تعریف شده آنها را انتخاب کنید. آنها یک ویژگی دارند که می توانید برنامه خود را با آنها بطور کامل سفارشی کنید.

وعده قضایی – 100 درصد حداکثر زمان پخش

وعده داده شده 100٪ به روز. برای هر خرابی که همیشه تجربه شده است ، آنها اعتبار میزبانی را ارائه می دهند. با دیدن نحوه میزبانی آنها توسط آمازون ، من ندیده ام کسی از خرابی شکایت کند یا بخاطر خرابی مجبور به گرفتن اعتبار شود.

پشتیبان گیری خودکار

پی پیلی روزانه یک نسخه پشتیبان از وب سایت شما انجام می دهد. با داشتن امنیت عالی در شبکه ، این واقعیت که آنها میزبان برخی از بزرگترین شرکت های روی کره زمین و میزبانی در سرورهای آمازون هستند ، مشتریان می توانند از ذهنیتی برخوردار باشند که داده هایشان هرگز از بین نمی رود.

پشتیبانی وردپرس

این یکی بدون گفتن می رود Pagely با دیدن اینکه چگونه Pagely بیشتر از خدمات مدیریت WordPress به جای سرویس میزبانی استفاده می کند ، Pagely وردپرس را می شناسد. آنها یک تیم کامل از متخصصان اختصاصی آماده و آماده برای کمک به شما در هر یک از مشکلات WordPress خود دارند. برای بسیاری از افراد ، این فقط به معنای شروع کار است.

بازدیدها / بازدید کنندگان صفحه نامحدود

برخی از شرکت های میزبان شما را به تعداد بازدیدها از صفحه یا بازدید کنندگان در هر ماه محدود می کنند. این همه چیز نیست – حتی برخی از شرکت های مدیریت وردپرس نیز همین کار را انجام می دهند. در سراسر صفحه ، متوجه شدیم که Pagely در صفحه یا بازدید کنندگان صفحه کلاه قرار نمی دهد. راهی که آنها می گویند مانند این است – چرا کسی هزینه آن را می پرداخت?

نقاط ضعف میزبانی وب

Pagely در چندین زمینه فاقد است. آنها ممکن است سرعت میزبانی درجه یک و سرعت های قابل توجهی داشته باشند ، اما می توانند از عهده افزایش بازی خود بربیایند.

پشتیبانی از صفحه وجود ندارد

مردم این واقعیت را دوست ندارند که Pagely پشتیبانی چت زنده را ارائه نمی دهد. خوب ، این کاملاً درست نیست به طور pagely پشتیبانی چت زنده ارائه می دهد – اما تنها در صورتی که مایل باشید حداقل 400 دلار در ماه برای برنامه VPS بپردازید. آنها پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهند – آنها به وضوح انتظار دارند که مردم قبل از پشتیبانی مخاطب ، موضوع را به تنهایی تشخیص دهند. آنها یک سیستم پشتیبانی بلیط 24/7 دارند و ادعا می کنند که در طی دو ساعت به هر استعلام پاسخ می دهند. اما اگر برنامه VPS دارید ، چت زنده در دسترس است. پیلاک اعتبار این شخص را از دست می دهد – می فهمم ممکن است برخی افراد مبلغ بیشتری پرداخت کنند ، اما چه چیزی باعث می شود تجارت آنها از من مهم تر باشد؟ اگر Pagely بتواند خدمات پشتیبانی چت زنده را به برخی از بازیکنان بزرگ ارائه دهد ، آنها می توانند خدمات مالی پشتیبانی چت زنده را به مشاغل کوچکتر نیز ارائه دهند.

بدون cPanel

این یکی جای تعجب ندارد. با توجه به این که چگونه Pagely یک شرکت میزبان وب نیست ، به خودی خود ، هیچ دلیلی برای ارائه cPanel وجود ندارد. با این حال ، آنها یک صفحه مدیریتی از خود ارائه می دهند که به شما کمک می کند یک کار را انجام دهید – مدیریت WordPress. از این پنل ، شما می توانید از سایت خود وردپرس را از بستر سیستم خود وارد و مدیریت کنید.

هیچ دوره آزمایشی یا ضمانت برگشت پول ندارد

تعیین اینکه آیا Pagely برای شما مناسب است اگر آنها یک دوره آزمایشی یا ضمانت پس انداز پول ندارند ، می تواند دشوار باشد. آنها انتظار دارند پیش پرداخت در روز اول انجام شود. آنها توانایی صحبت با تیم فروش را به شما می دهند ، اما تیم فروش یک هدف را در ذهن داشته باشید – شما را برای خرید یک برنامه راهنمایی کند. بهترین تیم فروش در جهان نمی تواند مشخص کند که آیا Pagely برای من مناسب است یا خیر. این قطع ارتباط خاصی است که می تواند افراد را خاموش کند.

عدم توانایی در خرید دامنه

این نیز به عنوان یک تعجب آور نیست. آنها به عنوان یک سرویس مدیریت وردپرس ، از شما انتظار دارند که دامنه ای را قبلاً برقرار کنید. به عبارت دیگر ، این برای صاحبان مشاغل کاملاً جدید که تازه سعی در پوسیدن پاهای خود دارند ، نیست. این صفحه برای متخصصان فصلی است که می دانند چه می خواهند و می دانند چه کاری انجام می دهند.

خط پایین

Pagely یک سرویس خارق العاده است – اگر آنها بتوانند آنچه را که می خواهید ارائه دهند. آنها بسیار خاص هستند و بسیاری از مجانی را که از سایر خدمات میزبانی مانند اعتبار تبلیغات یا ابزارهای ساخت وب سایت انتظار دارید ، ارائه نمی دهند. اگر وب سایت دارید و می روید ، آنها آن را به صفحه شما می رسانند – اما نه لزوماً به صورت رایگان. اگر یکی از برنامه های تجاری آنها را خریداری کنید ، آنها به صورت رایگان انجام می دهند. در غیر این صورت ، آنها 100 دلار در هر وب سایت شارژ می کنند تا به شما برای Pagely منتقل شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map