نظرات میزبان میزبان24 مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

میزبانی وب چقدر خوب است?

اگر بودجه دارید ، این یکی از بهترین ارائه دهنده هاستینگ است که می توانید درخواست کنید. Hosting24 بیشتر روی ارائه قیمت پایین تر از ارائه محصول با کیفیت تمرکز دارد.


بررسی هاستینگ24 2.6 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. پهنای باند نامحدود و فضای دیسک برای برنامه های میزبانی مشترک
 2. مدل قیمت گذاری عالی
 3. ثبت دامنه رایگان
 4. تعداد 12 طرح برای انتخاب
 5. Uptime عالی

منفی

 1. گزینه های پشتیبانی محدود
 2. فقط یک سیستم عامل ارائه دهید
 3. خدمات طراحی حرفه ای آنها کمبود دارد

پشتیبانی2Speed2.5 ویژگی های2.5Value2.5Transparency3.5

بررسی رسمی میزبانی وب24 ما

Hosting24 یک ارائه دهنده میزبانی وب است که در سال 2007 تأسیس شده است. آنها براساس این اصل رقابت می کنند که اگر قیمت پایین داشته باشند ، مشتری بیشتری کسب می کنند. تا حدودی ، این درست است. با این حال ، هنگامی که این ارائه دهنده هاستینگ به دست می آید ، آنچه را برای آن پرداخت می کنید ، دریافت خواهید کرد.

بهترین ویژگی های میزبانی وب24

اگر بودجه دارید ، این یکی از بهترین ارائه دهنده هاستینگ است که می توانید درخواست کنید. اگرچه آنچه را برای آن پرداخت می کنید ، در بعضی مناطق ، چیزی بیشتر از آنچه می پردازید دریافت می کنید – مانند پهنای باند نامحدود و فضای دیسک.

پهنای باند نامحدود و فضای دیسک برای برنامه های میزبانی مشترک

همیشه خوب است که یک ارائه دهنده هاستینگ وب پهنای باند نامحدود و فضای دیسک را ارائه دهد. اگرچه نسبتاً رایج است ، اما استاندارد نیست. سایر ارائه دهندگان میزبانی وب براساس میزان پهنای باند و فضای دیسک شما استفاده می کنند. حداقل ، شما هرگز کاربران شکایت نخواهید کرد که از پهنای باند ماهانه خود فراتر رفته اید. وقتی به میزبانی VPS می روید ، آنها کلاه را در پهنای باند و فضای دیسک قرار می دهند. با این حال ، آنها مقدار زیادی سخاوتمندانه ارائه می دهند.

مدل قیمت گذاری عالی

برای میزبانی مشترک که با 3.99 دلار شروع می شود ، مطمئناً ارزش پول خود را بدست می آورید. با شروع به پهنای باند نامحدود و فضای دیسک به عنوان یک ویژگی ، همیشه خوب است بدانید که آنها دیگر به این دلیل که مبلغ کمتری پرداخت می کنید ، از سایر ویژگیها استفاده نمی کنند. این شامل پشتیبان گیری هفتگی ، 99.9 درصد ضمانت به موقع و بیش از 50 قالب برای انتخاب در هنگام ساخت وب سایت شما.

ثبت دامنه رایگان

هر یک از برنامه های آنها همراه با ثبت نام دامنه رایگان به علاوه تمدید رایگان تا زمانی که مشتری باقی بمانید همراه است. این ویژگی عالی است که توسط بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب ارائه نشده است.

تعداد 12 طرح برای انتخاب

Hosting24 به عنوان 12 برنامه میزبانی برای شما انتخاب کرده است که هشت مورد از آنها برنامه میزبانی VPS است. همه آنها دارای فضای نامحدود دیسک یا پهنای باند نیستند. در حقیقت ، تمام برنامه های میزبانی VPS محدودیت هایی دارند. با این حال ، با توجه به اینکه این محدودیت ها بسیار زیاد است ، جای تردید است که با مشکلاتی روبرو شوید. در حقیقت ، تفاوت بین هشت برنامه مختلف میزبانی VPS میزان فضای دیسک و پهنای باند شما می باشد. با شروع طرح شماره 1 ، 10 گیگابایت پهنای باند و 1 ترابایت فضای دیسک دریافت می کنید. با هر برنامه بعدی ، شما باید 10 گیگابایت پهنای باند دیگر را در یک ترابایت فضای دیسک دیگر بدست آورید – در کل تا 80 گیگابایت پهنای باند و 8 ترابایت فضای دیسک. این برای بسیاری از افراد بیش از حد کافی است.

Uptime عالی

آنها نه تنها 99.9 درصد ضمانت به موقع دارند بلکه آنها نیز تحویل می دهند. بسیاری از کاربران گزارش خود را از نظارت بر این متریک گزارش می دهند و می دانند که این درست است.

شرایط میزبانی خوب

اگرچه نسبتاً استاندارد است ، خوشحال است که بتوانید شرایط میزبانی آنها را ماهانه و ماه ببینید. آنها سعی نمی کنند قرارداد شما را ببندند ، و همچنین سعی نمی کنند شما را برای پرداخت یک سال پیش پرداخت کند. شاید پیدا کردن یک ارائه دهنده میزبانی وب که چنین کاری را انجام نمی دهد معمول باشد ، اما آنها در آنجا هستند.

نقاط ضعف میزبانی وب24

Hosting24 بیشتر روی ارائه قیمت پایین تر از ارائه محصول با کیفیت تمرکز دارد. این همان چیزی است که ما پیدا کردیم.

گزینه های پشتیبانی محدود

Hosting24 دارای یک سیستم چت زنده است که به خوبی قابل مشاهده است ، اما فراتر از یک سیستم ایمیل و بلیط فروشی ، چیزهای دیگری ندارند. آنها پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهند ، اما نکته جالب این است که آنها از طریق نمابر پشتیبانی می کنند. نمی توانم تصور کنم سیستم پشتیبانی فکس آنها از استفاده کم می شود.

فقط یک سیستم عامل برای انتخاب

Hosting24 فقط یک سیستم عامل را ارائه می دهد. آنها لینوکس و نه فقط لینوکس با طعم را ارائه می دهند – آنها CentOS را ارائه می دهند. اگرچه انتخاب وحشتناکی نبود ، کاش انتخاب بین ویندوز و لینوکس را می دیدم. متأسفانه ، Hosting24 این مورد را ارائه نمی دهد.

خدمات طراحی حرفه ای آنها کمبود دارد

خدمات طراحی حرفه ای ارائه شده توسط Hosting24 به شدت فاقد هستند. آنها به شما الگویی برای پر کردن شما می دهند. پس از اتمام کار ، الگوی تکمیل شده را به یک طراح وب حرفه ای ارسال می کنید. کاری که آنها انجام می دهند این است که از الگوی شما استفاده کنند ، وب سایت خود را طراحی کرده و آن را به صورت زنده فشار دهید. آنها از شما سؤال نمی کنند که آیا شما درمورد طرح یا اینکه چه احساسی در مورد آن دارید خوب هستید؟ آنها به سادگی الگوی شما را با ارزش صورت می گیرند ، حدود دو ساعت کار به وب سایت شما می دهند ، و سپس آن را به صورت مستقیم فشار می دهند. من به سختی آن را “حرفه ای” می نامم.

خط پایین

میزبانی 24 سرویس وب قابل اطمینان را ارائه می دهد. با این حال ، آنها در مناطق دیگر کمبود دارند. توانایی انتخاب سیستم ارائه دهنده شما باید استاندارد باشد. فضای نامحدود دیسک و پهنای باند باید با تمام برنامه ها استاندارد باشد. مهمتر از همه ، آنها باید پشتیبانی تلفنی را ارائه دهند. با وجود کاستی های آنها ، اگر وب سایت جدیدی را راه اندازی کرده اید و می توانید از گزینه های مناسب بودجه ارائه شده توسط Hosting24 استفاده کنید ، مطمئناً آنها به ارزش بررسی کردن هستند.  

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map