بررسیهای میزبانی Arvixe مه 2020: آیا Arvixe خوب است؟

میزبانی Arvixe چقدر خوب است?

Arvixe یک شرکت میزبان امیدوار است که دارای یک مجموعه ویژگی قوی است. آنها موارد خوبی دارند مانند طیف گسترده ای از برنامه هاستینگ ، و یک تن ابزار برای کمک به شما در شروع کار. برخی از مشکلات جانبی شامل زمان ضعیف و پاسخ پشتیبانی کند است. یکی از ناامید کننده ترین موارد پشتیبانی بد است ، بنابراین هنگام مقایسه میزبان ها این نکته را در نظر داشته باشید.


Arvixe بررسی 3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (4 رای) جوانب مثبت

 1. بسیاری از ابزارهای ساخت وب سایت
 2. انتقال نامحدود ماهانه
 3. دامنه ها و آدرس های ایمیل نامحدود
 4. هر دو سرور مبتنی بر لینوکس و ویندوز
 5. طیف گسترده ای از برنامه های میزبانی

منفی

 1. زمان ضعیف
 2. خدمات طولانی مشتری مدت زمان نگه می دارد

پشتیبانی2.5Speed2.5 ویژگی های 3.5Value3Transparency3.5

بررسی رسمی میزبانی Arvixe ما

در یک زمان از زمان ، Arvixe در صدر بود. آنها حتی پادشاه تپه تا آنجا که PC Mag بود نگران بودند. روی کاغذ ، آنها پتانسیل زیادی دارند. با این حال ، آزمایش در دنیای واقعی به ما می گوید که آنها کارهایی برای انجام دادن دارند.

بهترین ویژگی های میزبانی Arvixe

میزبانی Arvixe دارای بهترین پتانسیل هایی است که ما دیده ایم. به نظر می رسد که آنها مطالب خود را با هم دارند و به همین دلیل است.

ابزارهای توانمند ساخت وب سایت

تمام دلایلی که مردم به سرویس میزبانی نیاز دارند این است که بتوانند وب سایت ایجاد کنند. وقتی یک شرکت میزبان وب ابزارهای توانمند ساخت وب سایت را ارائه می دهد ، گویا آنها دو پرنده را با یک سنگ می کشند. این نوع ابزارها مخصوصاً برای مبتدیانی که به سختی دستهای خود را کثیف می کنند مفید است. آنها با Softaculous Script Installer سازگار هستند ، به این معنی که شما توانایی نصب برنامه ها و افزونه ها به طور مستقیم در وب سایت خود را با یک کلیک دارید.

انتقال داده های نامحدود ماهانه

بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب غالباً در انتقال داده های شما کلاه قرار می دهند. آنها یا می توانند تعداد آدرس های ایمیل شما را در دامنه خود ثبت کنند ، تعداد دامنه شما را محدود کنند ، یا به سادگی چقدر می توانید داده را بین کامپیوتر مشتری خود – لپ تاپ خود که جلوی خود دارید – و سرور آنها انتقال دهید. همچنین شناخته شده است که ارائه دهندگان میزبان محدودیت هایی را در تعداد بازدیدکنندگان یک وب سایت در هر ماه قرار می دهند. Arvixe همه این موارد را از بین می برد – به شما آرامش می دهد با انتقال نامحدود ماهانه داده ها. نیازی نیست نگران این باشید که چه پرونده هایی را انتقال می دهید یا چه اندازه بزرگ هستند – Arvixe اهمیتی نمی دهد.

دامنه ها و آدرس های نامحدود

امکان انتقال نامحدود داده به اینجا ختم نمی شود. میزبانی Arvixe همچنین به چند آدرس ایمیل مختلف که می خواهید در دامنه خود ثبت نام کنید اهمیتی نمی دهد. این به شما امکان می دهد برای هر یک از کارمندان یا همکاران خود یک آدرس ایمیل جداگانه و مجزا تهیه کنید. میزبانی Arvixe برای کسانی که در زمینه دامنه فعالیت دارند مناسب است. این بدان معنی است که شما یک نام دامنه خریداری می کنید و آن را “پارک می کنید” – شما آن را عقب نگه دارید و انتظار دارید که کسی آن را از شما بخرد.

سرورهای مبتنی بر لینوکس و ویندوز

بسیاری از شرکت های میزبان وب یا سرورهای مبتنی بر لینوکس یا سرورهای مبتنی بر ویندوز را ارائه می دهند – اما هر دو نیستند. هر کدام جوانب مثبت دارند و هر کدام منفی دارند. در حالی که بسیاری از مردم می گویند لینوکس سیستم عامل بهتری ، قوی تر و منبع باز است ، بسیاری از افراد دیگر با سرورهای مبتنی بر ویندوز و سپس سرورهای مبتنی بر لینوکس آشنا هستند. در هر صورت ، میزبانی Arvixe اهمیت نمی دهد که کدام یک را ترجیح می دهید زیرا آنها هر دو را ارائه می دهند.

طیف گسترده ای از برنامه های میزبانی

Arvixe دارای برنامه های میزبانی گسترده ای است ، از رایج ترین آنها – برنامه میزبانی مشترک. برنامه میزبانی مشترک به همراه گواهینامه های SSL ارائه می شود که برای اجرای یک وب سایت تجارت الکترونیکی بسیار مهم است. مرحله بعد سرورهای کلاس اختصاصی را ارائه می دهد ، بدین معنی که شما سرور اختصاصی خود را برای تجارت خود در اختیار دارید. تفاوت بین برنامه های میزبانی مشترک و برنامه های میزبانی اختصاصی در این است که با برنامه های میزبانی اختصاصی ، کل سرور فیزیکی و منابع همراه آن برای استفاده شماست – آنها بین مشتری های مختلف مشترک نیستند. بین برنامه های میزبانی مشترک و برنامه های میزبانی اختصاصی ، سرورهای کلاس VPS هستند که به شما امکان می دهند سرور خصوصی مجازی خود را داشته باشید. همه این برنامه ها ضروری هستند و به شما امکان می دهند تجارت خود را در هنگام رشد مقیاس کنید.

خطرات جانبی میزبانی Arvixe

همانطور که قبلاً گفتم ، میزبانی Arvixe روی کاغذ خارق العاده به نظر می رسد. با این حال ، آنها شکاف هایی برای پر کردن دارند که به سادگی غیرقابل قبول هستند.

بی موقع

با وجود این شکاف ها میزان به روز بودن شما با میزبانی Arvixe قابل انتظار است. طی یک دوره دو هفته ای ، میزبانی Arvixe به طور کلی 29 دقیقه و 41 ثانیه کاهش یافت. ما آن را تنظیم کرده ایم تا بتوانیم میزان دقیق زمان افت وب سایت ما را کنترل کنیم. قسمت تهاجمی این زمان ناچیز این بود که دلیل خاص آن نبوده است. 29 دقیقه و 41 ثانیه به طور پراکنده پخش شد – چند ثانیه در اینجا در چند ثانیه آنجا. این به من می گوید که مشکلی در ارتباط نیست و یک مشکل بزرگ هم مقصر است.

خدمات طولانی مشتری بار نگه می دارد

چندی پیش سروی انجام شده است که در آن آنها از گروه بزرگی از مردم پرسیده اند که تعریف آنها از خدمات ضعیف مشتری چیست. فاكتور شماره ی 1 كه باعث شد مشتریان یك شركت را ترك كنند و به یك شركت دیگر بروند ، نگهداشتن مردم بود. مردم دوست ندارند در حالت آماده باش قرار گیرند – به ویژه اگر به حمایت نیاز داشته باشند. مدت زمان طولانی نگه داشتن مشتری برای میزبانی Arvixe یک مشکل کاملاً قابل پیشگیری است که باید به آن توجه داشته باشید.

خط پایین

میزبانی Arvixe پتانسیل زیادی دارد. در واقع ، آنها قبلاً یکی از بهترین ها بودند. هم اکنون ، در زمان نوشتن این مقاله در پایان سال 2015 ، توصیه ما این است که به جای دیگری بنگرید. با این حال ، میزبانی Arvixe از پتانسیل کافی و تاریخچه میزبانی وب عالی برخوردار است. این باعث می شود که من بخواهم به آنها توجه کنم تا ببینم آیا می توانند شکاف ها را پر کنند و یک بار دیگر به ستاره در حال ظهور تبدیل شوند.

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map