نظرات CoolHandle در ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

نظرات CoolHandle در ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

نظرات CoolHandle در ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

Contents

CoolHandle: یک میزبان مرتبط در سال 2020?

این شرکت میزبان در سال 2001 توسط گروهی از متخصصان IT که می خواهند وارد بازی میزبانی وب سایت شوند ، تأسیس شده است. این سایت چندین سال به طور مستقل اجرا شد تا اینکه در سال 2010 توسط ProNetHosting خریداری شد و از آن زمان تاکنون بخشی از تیم ProNet بوده است. این سایت توسط یک گروه پشتیبانی از شرکت اصلی و همچنین شرکت جدید اداره می شود. CoolHandle در لس آنجلس ، کالیفرنیا مستقر است.


میزبانی وب CoolHandle چقدر خوب است?

وقتی با بسیاری از وب سایتهای میزبانی دیگر در خارج مقایسه می شود ، CoolHandle هیچ کاری انقلابی انجام نمی دهد. اگرچه تیم اصلی آرزوهای بالایی برای تغییر بازی میزبانی وب (حداقل مطابق با بیوگرافی آنها) داشت ، اما هنوز این قول را عملی نکرده اند. با این وجود ، آنچه را برای این شرکت می پردازید ، دریافت می کنید ، بنابراین درگیر فکر کردن نیستید که کاری مهمتر از برخی دیگر از هاست های دیگر در آنجا انجام دهد..

به سایت رسمی مراجعه کنید بررسیهای CoolHandle 3.1 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. سرعت سریع
 2. میزبانی VPS در دسترس است
 3. در مقیاس گذاری وب سایت ها بسیار عالی است

منفی

 1. پشتیبانی مشتری عقب مانده است
 2. گرانتر از سایر سایتهای مشابه

SummaryCoolHandle منحصراً برای سیستم عامل های مبتنی بر لینوکس است که این موضوع باعث افتخار سایت می شود. آنها سه برنامه برای هاستینگ و سه برنامه برای VPS ارائه می دهند. شما همچنین می توانید فروش مجدد انجام دهید ، و آنها یک برنامه سه لایه دیگر نیز برای آن دارند. هر نسخه به شما انتظار می رود ویژگی ها و پاداش های بیشتری را می دهد ، و هر بار به زیبایی مقیاس می بخشد. در کل ، یک سایت مناسب ، اگر قابل توجه نباشد. پشتیبانی2.5Speed4Features3.5Value3Transparity2.5

بررسی رسمی ما CoolHandleHosting

برای کسانی از شما که هنوز هم به CoolHandle علاقه مندید ، موارد و مزایده های این شرکت میزبانی را بخوانید.

در اینجا با برنامه ها و ساختار قیمت گذاری آنها اطلاعات کسب خواهید کرد ، همچنین می توانید ببینید چه چیزی مؤثر است و به این ترتیب نمی دانید انتظار دارید.

درست از دروازه ، شما می خواهید CoolHandle قول خود را برای معرفی معیارهای طلای جدید برای سرعت و قابلیت اطمینان ارائه ندهد ، بنابراین اگر نگران این شرکت باشید که پشت حرف خود نگران باشد ، می تواند چیزی از پرچم قرمز باشد..

به طور کلی ، به نظر می رسد که این سایت سعی در ارائه مشاغل کوچک دارد ، اما کمک به هر کسی که از قبل نمی داند چه کاری انجام می دهد ، کار خارق العاده ای انجام نمی دهد. پشتیبانی مشتری بزرگترین شکایت این سایت است ، بنابراین انتظار ندارید مشکلات شما به همان سرعت یا کارآمد مانند سایر سایت ها حل شود.

بهترین ویژگی های CoolHandle میزبانی

اگرچه این سرویس میزبانی هیچ چیز قابل توجهی ندارد ، اما مزیت های زیادی برای پیوستن به آن وجود دارد. بنابراین ، اگر می خواهید با CoolHandle به پایان برسید ، می توانید انتظار داشته باشید که همه آنچه را برای آن پرداخت می کنید و سپس برخی از آنها را دریافت کنید. با توجه به این نکته ، در اینجا ویژگی های برتر این سایت ذکر شده است.

سرعت سریع و قابل اعتماد

در مقایسه با برخی از سایت های میزبانی که در آنجا وجود دارد ، CoolHandle سریعتر از اکثر موارد است. حتی ممکن است شما از سرعتی که بدست می آورید تحت تأثیر قرار بگیرید و این یکی از بهترین ویژگی هایی است که هنگام ثبت نام به دست می آورید.

دلیل بالا بودن سرعت این است که CoolHandle افزونگی داخلی زیادی دارد و آنها از بعضی از بهترین شبکه ها برای جلوگیری از زمان تاخیر استفاده می کنند. این شرکت در لس آنجلس در کنار دوازده ارائه دهنده بزرگ اینترنت در کشور مستقر است ، بنابراین شما سیستمی به دست می آورید که قابل اعتمادتر از آن چیزی باشد که انتظار دارید.

همچنین ، CoolHandle از چندین ارائه دهنده بالادست Tier-1 استفاده می کند ، به این معنی که می تواند از قطع شدن و افزایش سنبله در ترافیک آنلاین جلوگیری کند تا اطمینان حاصل کند که شما بدون توجه به وضعیت موجود ، همان سطح سرعت و کیفیت را بدست می آورید..

مقیاس پذیری عالی

هنگامی که نوبت به کار یک وب سایت می رسد ، معمولاً از آنجا که ترافیک بیشتری ایجاد می کنید ، کوچک و بزرگتر می شوید. CoolHandle کار بزرگی را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید صفحه وب خود را به صورت تدریجی ارتقا دهید تا بتوانید تقاضا را ادامه دهید. برای شروع ، بسته های میزبان به طرز شگفت انگیزی تنظیم می شوند و پس از آماده شدن برای رفتن به VPS و میزبانی اختصاصی ، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. حتی اگر هر بخش فقط سه مرحله برای انتخاب دارد ، شما به همان میزان که می خواهید با هر سرویس دریافت کنید.

انتقال دامنه فله

اگر شما در تجارت و خرید و فروش نام دامنه هستید CoolHandle انجام این کار را از طریق آنها بسیار آسان می کند. قیمت ها مناسب هستند ، و شرکت می داند چگونه دامنه ها را اداره کند ، بنابراین اگر این چیزی است که شما به آن علاقه مند هستید ، می توانید سود زیادی کسب کنید. هم اکنون می توانید حداکثر 18 دامنه را با سایت ثبت کنید.

برنامه های پاداش

اگر شرکت خود را بر روی لینوکس راه اندازی کنید ، از این رو از ویژگی های برنامه نویسی که توسط CoolHandle ارائه می شود ، راضی تر خواهید بود. همه کاربران جدید اسکریپت Fantastico را بصورت رایگان دریافت می کنند که به شما امکان می دهد WordPress ، Image Gallery و OSCommerce و سایر برنامه ها را بارگیری کنید. این سایت همچنین با برنامه هایی مانند سبد خرید ذن ، Ruby on Rails ، Python و PHP5 سازگار است. حتی اگر خیلی تمایل دارید می توانید یک بسته بهینه سازی موتور جستجو را به صورت رایگان دریافت کنید.

مورد دیگری که در مورد CoolHandle دوست دارید این است که از cPanel محبوب استفاده می کند تا بتواند وب سایت خود را مدیریت کنید ، این بسیار بهتر از تلاش برای طی کردن یک سیستم اختصاصی است.

طرفین میزبانی وب CoolHandle

مهم نیست که وب سایت یا سرویس چقدر خوب باشد ، همیشه منفی هایی به آن متصل می شوند. در این حالت ، CoolHandle مشکلات زیادی ندارد. با این حال ، موضوعات رایج می تواند برای خاموش کردن بیشتر افراد کافی باشد ، بنابراین قبل از پیوستن به این مسئله توجه داشته باشید.

خدمات محدود به مشتری

یکی از بزرگترین شکایات مربوط به این شرکت این است که خدمات مشتری غالباً در دسترس نیست و در بعضی مواقع می تواند ناکارآمد باشد. در وب سایت اعلام شده است که ارائه دهندگان خدمات 24/7 را دارد ، اما یک تست از این ادعا ثابت می کند که این اکثراً نادرست است.

از یک طرف ، اگر با تیم پشتیبانی تماس بگیرید ، معمولاً در یک دوره کوتاه کسی را دریافت خواهید کرد. با این وجود ، در جایی که اوضاع واقعاً به سمت پایین می رود ، سیستم بلیط و گپ سایت است. به نظر می رسد اعضای پشتیبانی در مواقع تصادفی وارد سیستم می شوند و از کار می روند ، این نشان می دهد که سایت دارای تیم اختصاصی بزرگی برای رسیدگی به هر مشکلی نیست.

در کل ، پشتیبانی مشتری در بهترین حالت و در بدترین حالت وحشتناک است. ناامید کننده ترین جنبه این است که به نظر نمی رسد قوام زیادی داشته باشد ، به همین دلیل برخی از بررسی ها مخالف هستند. اگر با پشتیبانی در تماس باشید ، آنها می توانند دوستانه و مفید باشند و مشکل شما را سریع حل کنند. با این حال ، مواقعی وجود خواهد داشت که شما نمی توانید برای مدت طولانی پاسخی دریافت کنید که ناامید کننده باشد.

سرانجام ، سایت آموزش های ویدیویی ارائه می دهد تا به مشتریان کمک کند تا مشکلات عادی را حل کنند ، اما کتابخانه اطلاعات محدود است و به مشکلات پیچیده کمک نمی کند ، به این معنی که اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، می توانید مشکل سختی برای رفع مشکل داشته باشید. اشکالات قابل توجه.

قیمت گذاری

مانند همه سایت های میزبانی ، CoolHandle برای ثبت نام برای اقامت طولانی مدت به شما پاداش می دهد. این بدان معناست که اگر ماه به ماه بروید ، مبلغ بیشتری پرداخت خواهید کرد اما اگر بسته شش یا دوازده ماهه را انتخاب کنید ، در کل می توانید مبلغ بسیار کمتری بپردازید. وقتی یک ماه یکبار انجام می دهید ، قیمت گذاری طرح از 29.95 دلار برای بسته اصلی تا 49.95 دلار برای نصب Pro متغیر است. وقتی صحبت از برنامه های VPS می شود ، شما حداقل 49.95 دلار پرداخت خواهید کرد تا 149.95 دلار.

با این حال ، اگر تصمیم به خرید یک برنامه بلند مدت دارید ، می توانید مبلغ پرداختی به ازای هر ماه 4.95 دلار را کم کنید. این یک نکته قیمتی ستاره ای است ، اما این بدان معنی است که شما مدت طولانی در این سرویس قفل شده اید ، به این معنی که اگر مشکلی دارید یا می خواهید میزبان ها را تغییر دهید ، شانس ندارید..

این سایت همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، اما برخی از کاربران با دریافت بازپرداخت در حالی که در آن دوره هستند مشکلاتی را گزارش داده اند. این موضوع تا حدودی به دلیل عدم تحقق سرویس خدمات مشتری است ، اما جای نگرانی است که یک وب سایت در وهله اول این مشکل را داشته باشد.

در کل ساختار قیمت گذاری وحشتناک نیست ، اما از سایر سایت هایی که دارای ویژگی های مشابه و سیستم های پشتیبانی بهتر هستند ، گران تر است.

خط پایین:

اگر مجبور بودید سرویس وب هاستینگ را برای وب سایت خود انتخاب کنید ، حتماً بهتر است برای جستجوی گزینه های دیگر و مقایسه قیمت و ویژگی ها اقدام کنید. اگرچه این به این معنا نیست که ثبت نام با CoolHandle ایده بدی است ، این بدان معناست که بسیاری از سایت های هاستینگ دیگر وجود دارند که خدمات بهتری دارند و ارزش بیشتری دارند که نوعی هدف این سایت را خراب می کنند. اگر قبلاً با این سایت امضا کرده اید ، احساس نکنید که مجبور هستید سوئیچ کنید ، به ویژه اگر از خدمات آن راضی باشید.

به طور خلاصه ، CoolHandle یک سرویس میزبانی وب مناسب و معقول است ، اما شما می توانید بهتر عمل کنید.

مشاهده ویژگی های بیشتر

سؤالات متداول درباره میزبانی CoolHandle

برای کمک به ارائه هرچه اطلاعات بیشتر در مورد CoolHandle ، ما لیستی از سؤالات را گردآوری کرده ایم که می تواند بینشی اضافی در مورد این سرویس به شما ارائه دهد تا بتوانید با هر دو چشم باز وارد شوید. اگر در اینجا سؤالی را نمی بینید که نیاز به پاسخگویی دارید ، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مستقیماً در وب سایت آنها با CoolHandle تماس بگیرید.

برنامه های میزبانی ارائه شده توسط CoolHandle چیست?

این سایت دارای سه سطح مختلف میزبانی است: Starter ، Business و Pro. آنها هرکدام ویژگی های یکسانی را ارائه می دهند ، اما شما در مقیاس بالا از همه چیز بیشتر می گیرید. در اینجا چیزی است که شما می توانید از هر لایه انتظار داشته باشید.

 • پيش غذا: پنج دامنه ، پنج دامنه پارک شده ، پنج زیر دامنه ، پنج پایگاه داده MySQL ، پنج جعبه ایمیل و پنج حساب FTP. همچنین فضای نامحدود و پهنای باند دیسک دریافت می کنید.
 • کسب و کار: صد از هر مورد شامل دامنه ها ، زیر دامنه ها ، دامنه های پارک شده ، پایگاه داده های MySQL ، حساب های FTP و پایگاه های داده PostgreSQL. همچنین یک هزار حساب ایمیل و فضای نامحدود دیسک و پهنای باند دریافت می کنید. گزینه دریافت آدرس IP اختصاصی و SSL خصوصی در این سطح وجود دارد.
 • حرفه ای: مقدار نامحدودی از همه چیز بدست می آورید. همچنین می توانید یک آدرس IP اختصاصی و SSL خصوصی دریافت کنید.

هرچه حساب های VPS پیش می رود ، CoolHandle دارای سیستم سه لایه دیگری است. هر سطح دارای یک نام دامنه رایگان و یک آدرس IP اختصاصی است. آنها به شرح زیر تشریح شده است:

 • VPS 01: 512 مگابایت رم ، 20 گیگابایت ذخیره سازی و 500 گیگابایت پهنای باند
 • VPS 02: یک گیگابایت رم ، 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند 1000 گیگابایتی. شما همچنین با این بسته یک سرور مدیریت شده دریافت می کنید
 • VPS 03: دو گیگابایت رم ، 60 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند 2000 گیگابایتی. علاوه بر سرور ، می توانید یک آدرس IP اختصاصی دیگر نیز دریافت کنید
آیا CoolHandle میزبان سرور اختصاصی را ارائه می دهد?

بله ، می توانید از طریق CoolHandle این نوع خدمات را دریافت کنید. این سایت به کلیه بسته های سرور اختصاصی به شرح زیر می پردازد: پردازنده Intel 3GHz ، دو گیگابایت رم ، 160 گیگابایت حافظه (x2) و دو باند پهنای باند. با سرورهای اختصاصی ، شما همچنین یک آدرس IP اختصاصی و یک گواهی SSL خصوصی دریافت می کنید.

آیا CoolHandle با ویندوز کار می کند?

همانطور که در حال حاضر کار می کند ، این سایت فقط سیستم عامل لینوکس را ارائه می دهد. با این وجود ، می توانید پیوندی به یک سرویس سازگار با ویندوز با نام CoolWinHosting پیدا کنید. با این حال ، به نظر می رسد این سایت متفاوت از CoolHandle است و خدمات و قیمت گذاری های مختلفی دارد.

آیا سایت تضمین به موقع ارائه می دهد؟?

بله ، CoolHandle قول می دهد 99.9٪ به وقت خود را تجربه خواهید کرد. آزمایش های مستقل نشان می دهد که این موضوع دقیق است.

آیا می توانم CoolHandle را در رسانه های اجتماعی پیدا کنم?

بله ، تیم پشتیبانی در فیس بوک و توییتر فعال است و آنها با مشتریانی که از طریق این کانالها با آنها ارتباط برقرار می کنند تعامل دارند.

آیا اگر CoolHandle را در پنجره تضمین فسخ كنم بازپرداخت كامل ارائه می دهد?

بله ، اما فقط در صورت خرید یک بسته استاندارد. در صورت دریافت نسخه های اضافی و اضافی دیگر ، برای آن خریدها بازپرداخت نمی شود. با مقایسه با سایر سایتها ، این یک سیاست بازگشت استاندارد به نظر می رسد.

آیا سایت خدمات فروش مجدد ارائه می دهد?

بله ، می توانید از طریق CoolHandle اقدام به فروش مجدد کنید. این سایت دارای سه سطح سرویس است که بسته به سطح شما از 35 گیگابایت فضای دیسک و 250 گیگابایت پهنای باند تا 200 گیگابایت فضای دیسک و 1000 گیگابایت پهنای باند می باشد. شما همچنین به آدرس های IP اختصاصی و دسترسی به اسکریپت هایی مانند PHP و WordPress دسترسی پیدا می کنید.

آیا برای راه اندازی وب سایت از طریق این شرکت هزینه ای وجود دارد?

خیر ، هیچ هزینه اضافی برای راه اندازی و راه اندازی سایت شما وجود ندارد. CoolHandle همچنین نرم افزار رایگان سازنده وب سایت را برای کمک به شما در شروع کار فراهم می کند.

وقتی می گویند پهنای باند نامحدود و فضای دیسک ، آیا واقعاً نامحدود است?

مانند همه سایت های میزبانی ، شما هرگز نمی توانید از همه چیز واقعا نامحدود بگیرید. به این ترتیب ، شما به دلیل مناسب بودن این شرکت ، تحت محاصره قرار می گیرید ، بنابراین اگر متوجه شدید که این برنامه نامحدود محدودیت هایی دارد ، تعجب نکنید..

آیا می توانم از طریق CoolHandle یک سایت پخش ویدیو را برگزار کنم?

از نظر فنی ، بله با این حال ، شما باید مطمئن شوید که از منابع کافی برای اطمینان از تأخیر در سایت خود اطمینان حاصل می کنید. خوشبختانه هر طرح با پهنای باند نامحدود و فضای دیسک همراه است ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که از یک برنامه پخش ویدیویی استفاده می کنید تا اطمینان حاصل شود که پخش قابل اطمینان است. CoolHandle از پسوند FFMPEG در دسترس است ، اما مشخص نیست که برای انجام کارآمد و بدون هیچ گونه تأخیر ، نیاز به کدام لاین دارید..

آیا برنامه ارجاعی توسط این سایت ارائه شده است؟?

بله ، CoolHandle برای مشتریانی که مشاغل جدید به سایت ارجاع می دهند دارای برنامه پاداش است. قیمت گذاری دقیق و پاداش ذکر نشده است ، اما می توانید برای دریافت اطلاعات به طور مستقیم با شرکت تماس بگیرید.

آیا دامنه های رایگان را از طریق CoolHandle دریافت می کنم?

بله ، شما با هر بسته بندی یک دامنه رایگان دریافت می کنید. با این حال ، اگر می خواهید دامنه های مختلفی داشته باشید ، باید هزینه های اضافی را برای اولین بار از اول بپردازید.

آیا می توانم دامنه فعلی خود را به این سایت منتقل کنم?

بله ، CoolHandle شما را قادر می سازد دامنه ها را با هزینه ی اسمی به آنها منتقل کنید. قیمت به برنامه افزودنی مانند .com یا .net بستگی دارد. آنها یک لیست قیمت گذاری در سایت دارند.

آیا CoolHandle از اسکریپت هایی مانند جوملا ، مگنتو و دروپال پشتیبانی می کند?

اگرچه این سایت مانند این اسکریپت ها موجود نیست ، می توانید بدون هیچ مشکلی از طریق سرویس از آنها پشتیبانی کنید. چارچوبی برای تحقق آن وجود دارد.

آیا سایت خدمات پشتیبان ارائه می دهد?

نه ، اینطور نیست با این حال ، مشتریان به ابزارهایی دسترسی دارند که به شما امکان می دهد همانطور که می بینید پشتیبان خود را ایجاد کنید.

آیا CoolHandle ویژگیهای امنیتی را اضافه کرده است?

بله ، سایت مانیتورینگ مرکز داده ایمن را ارائه می دهد که شامل نرم افزارهای ضد ویروس و ضد اسپاسم است. همچنین شامل 24/7 نظارت از داده ها است.

چگونه می توانم هزینه خدمات ارائه شده توسط CoolHandle را بپردازم?

سایت کلیه اشکال عمده پرداخت از جمله کارتهای اعتباری مانند ویزا و مستر کارت و همچنین پی پال را در اختیار شما قرار می دهد.

آیا هنگام ورود به سایت باید مجبور شوم قرارداد ببندم?

نه ، CoolHandle به هیچ کاربری برای امضای قرارداد نیاز ندارد. با این حال ، هنگامی که شما یک برنامه قیمت گذاری شش یا دوازده ماهه را تهیه می کنید ، مجبورید ظرف مدت 30 روز کنسل کنید تا بازپرداخت کامل دریافت کنید زیرا این برنامه ها با تخفیف همراه هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد CoolHandle.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Adblock
  detector