بررسیهای Dot5Hosting در مه 2020 – میزبانی قیمت ها و برنامه ها

چقدر خوب Dot5Hosting است?

در حالی که برخی از آن به عنوان آن یاد می کنند عموی مست قدیمی میزبانی وب, Dot5Hosting رویکردی یک اندازه و مناسب برای میزبانی وب ارائه می دهد ، زیرا تنها یک گزینه برنامه میزبانی (فقط هوشمندانه ترین حرکت تجاری) را دارند. آنها بر ارائه میزبانی برای افراد و صاحبان مشاغل که به دنبال میزبانی وب هستند که متناسب با بودجه آنها باشد ، تمرکز می کنند.


ما فکر نمی کنیم این میزبان اصلی ترین مسابقه در آنجا باشد ، اما به خواندن ادامه دهید تا در مورد چگونگی رقابت های Dot5Hosting بیشتر بدانید..

بررسی های Dot5Hosting 2.4 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. تاریخ پایدار
 2. موارد اضافی
 3. تضمین بازگشت پول
 4. تک سایز
 5. بسیاری از ویژگی های نامحدود
 6. پشتیبانی مشتری

منفی

 1. عملکرد پانل کنترل
 2. هزینه های خاتمه
 3. Uptime / Downtime
 4. بدون رسانه اجتماعی

SummaryDot5Hosting یک شرکت میزبان باتجربه است که به دنبال ارائه میزبانی برای کاربران روزمره است که به دنبال این هستند که صدای بیشتری برای جنجال خود پیدا کنند. آنها فقط یک برنامه نامحدود دارند که به مشتریان خود ارائه می دهند که همراه با ضمانت برگشت پول به همراه هزینه های اضافی بسته بندی می شوند. آنها پشتیبانی 24/7 مشتری دارند اما از قدرت رسانه های اجتماعی برای کمک به مشتریان استفاده نمی کنند. این میزبانی ممکن است برای نیازهای خاص شما خوب کار نکند. پشتیبانی2.5Speed2Features2.5Value3Transparity2

بررسی رسمی ما Dot5Hosting

بیایید صادق باشیم – Dot5Hosting هنوز در تلاش است تا به دوران مدرن برسد. سایت آنها هنوز در اوایل 00 (مانند 2002) گیر کرده است. من کل تاریخ آنها را نمی دانم ، اما من کاملا مطمئن هستم که آنها تغییر زیادی نکرده اند.

اگر شما از آن دسته پسرها یا گالی ها هستید که به اندازه کافی چیز خوبی را دوست دارد ، سلام Dot5Hosting ممکن است راهی باشد.

مثل این است که عموی بی سرپرست شما که با همان مشروب ارزان قیمت از فروشگاه گوشه برای نوشیدنی روزانه خود می چسبد – برای عمو هال به اندازه کافی مناسب است ، پس چرا تغییر کنید?

Dot5Hosting دارای یک بازار هدف از افراد و صاحبان مشاغل است که باید میزبانی وب خود را در بودجه کمتری نسبت به بسیاری از شرکتها که در اختیارشان قرار دارد ، قرار دهند و هنوز هم با وب سایتهای با بودجه بهتر رقابت کنند. تعجب می کنید که چقدر خوب انجام می دهند؟ ادامه مطلب را بخوانید تا درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برخی از نکات برجسته سریع Dot5Hosting:

 • فضای ذخیره سازی نامحدود دیسک
 • دامنه رایگان با ثبت نام
 • دامنه های نامحدود
 • امنیت 24/7
 • قیمت گذاری ویژه مقدماتی با قیمت 5.95 دلار در ماه شروع می شود

برخی چیزهای نه چندان خوب که ما در سراسر وب شنیده ایم:

 • پشتیبانی مشتری کند است و پاسخی آهسته ندارد
 • یکی از آن شرکتهایی که توسط EIG (در سال 2007 خریداری شده) به دست آمده است که فقط پوسیدگی دارد
 • ادعا می کند که کارت های اعتباری مدت ها پس از لغو شارژ شده اند (بزرگ بدون هیچ)

این یک بررسی سرمقاله مبتنی بر بررسی ها و رتبه بندی های Dot5Hosting بصورت آنلاین است. مطمئن باشید وقتی می خواهید تصمیم نهایی خود را بخوانید که در مورد آنچه کاربران درباره این سرویس می گویند خوانده اید ، مطالعه کنید و وب سایت آنها را برای کسب اطلاعات بیشتر برای تصمیم گیری تحصیلی بررسی کنید..

بهترین ویژگی های Dot5Hosting

تاریخ

Dot5Hosting با توجه به اینکه از سال 2002 مشغول به کار بوده است دارای سابقه ای بسیار پایدار است. این توسط EIG در سال 2007 بدست آمد (او صاحب Bluehost و HostGator نیز هست).

موارد اضافی

رفتن با Dot5Hosting به عنوان میزبان وب شما یک مجموعه اضافی اضافی را به شما و تجارت شما اعطا می کند. اینها شامل نام دامنه ، اعتبار Google Adwords ، اعتبار یاهو ، چرخ دستی های خرید ، بازاریابی ایمیل با مخاطب ثابت ، ایجاد سایت ، قالب ها و بسیاری از ویژگی های دیگر است.

تضمین بازگشت پول

آنها اگر از خدمات میزبانی وب در طول 30 روز اول راضی نیستید ، ضمانت برگشت پول ارائه می دهند. آنها هزینه میزبانی شما را بازپرداخت می کنند ، اما تنها درصورتی که با کارت اعتباری پرداخت کرده باشید. اگر می خواهید نام دامنه خود را که به طور رایگان در آنها ثبت نام کرده اید ، نگه دارید ، باید 15 دلار برای نگهداری آن پرداخت کنید. این ضمانت برگشت پول به شما مدت بیشتری می دهد تا تعیین کنید که آیا شما از این خدمات راضی هستید یا نه.

یک اندازه متناسب با همه برنامه ها است

این واقعیت که آنها یک اندازه را ارائه می دهند متناسب با همه برنامه ها است ، خوب است ، اما همچنین بسته به آنچه که می خواهید از تجربه میزبانی وب خود خارج شوید ، نیز می تواند بد باشد. برنامه یک ساله آنها معمولاً کمی زیر 13 دلار در ماه است ، و برنامه دو ساله آنها معمولاً کمتر از 12 دلار در ماه است ، اما آنها قیمتهای تبلیغاتی را برای معرفی شما با خدماتشان اجرا می کنند. برای شروع ، میزبانی فقط با قیمت 5.95 دلار وجود دارد.

ویژگی های نامحدود

بسیاری از ویژگی های نامحدود ارائه شده در زیر Dot5Hosting وجود دارد که می تواند این سرویس میزبانی را با ارزش نگاه دیگری کند. این شامل ذخیره سازی دیسک ، امکان میزبانی دامنه های نامحدود ، جعبه های ایمیل POP3 ، پایگاه داده های MySQL ، دامنه های پارک شده ، زیر دامنه ها ، پاسخگویی خودکار و ارسال حساب های ایمیل است..

پشتیبانی مشتری

شما می توانید از طریق شماره تلفن رایگان و یا با استفاده از میز کمک برای ارسال بلیط پشتیبانی به پشتیبانی مشتری برسید. گزینه تلفن فقط در ایالات متحده در دسترس مشتری ها است. همچنین اگر می خواهید در مورد میزبانی وب بیشتر بیاموزید ، یک پایگاه دانش و راهنمای کاربر را در مرکز راهنمایی ارائه می دهند.

خطرات جانبی Dot5Hosting

عملکرد پانل کنترل

Dot5Hosting به جای cPanel از vDeck استفاده می کند و برخی از کاربران ممکن است دریابند که این کارکرد یکسانی ندارد. همچنین ممکن است هنگام عادت به چشم کمتری بر روی چشم ها بیفتد. من نگاه کردم و در واقع با رابط cPanel استاندارد متفاوت است. مبتدیان اهمیتی نمی دهند ، اما متخصصان ممکن است رویکرد استاندارد را بخواهند.

هزینه های خاتمه

اگر می خواهید قبل از اتمام دوره برنامه انتخابی ، حساب خود را ببندید ، مگر اینکه در دوره تضمین برگشت پول انصراف دهید ، آنها هزینه اتمام کار را دارند..

Uptime / Downtime

هیچ مشخصه ای در وب سایت وجود ندارد که اطلاعاتی را در مورد زمان پایان یا خرابی آنها ارائه می دهد. به نظر نمی رسد که در مورد این موضوع شکایات زیادی وجود داشته باشد ، اما داشتن اطلاعات هرچه بیشتر ممکن است همیشه برای تصمیم گیری های آموزش دیده درباره اینکه کدام سرویس ها را انتخاب کنید خوب است..

بدون رسانه اجتماعی

بسیاری از شرکت ها از طریق رسانه های اجتماعی پشتیبانی را ارائه می دهند ، بنابراین این یک روند کاهشی است که اگرچه در رسانه های اجتماعی حضور دارند ، اما در واقع از آن اندازه که می توانند با رقبای خود مقایسه کنند ، استفاده نمی کنند. وقتی من رسانه های اجتماعی را نمی بینم ، فکر می کنم – خوب ، این شرکت حتی سعی نمی کند. این یک نشانه است که آنها اردک های خود را به طور متوالی ندارند بنابراین من از شرکت هایی مانند آن جلوگیری می کنم.

خط پایین

گوش دهید ، شاید شما با یک حساب قدیمی Dot5Hosting یک دوست دارید و او مانند “این عالی است که من مشکلی ندارم” – خوب او نمی داند که در مورد میزبانی بسیار است یا او یک توسعه دهنده است و می تواند مشکلات را به تنهایی برطرف کند.

ما Dot5Hosting را به عنوان یک دایناسور که تغییر نکرده است مشاهده می کنیم و در حال پوسیدن است. پایگاه کاربر آنها رو به زوال است (طبق اطلاعات شخص ثالث) و به نظر نمی رسد که کارهای زیادی انجام دهند.

اگر می خواهید با آنها بروید ، عالی است. اما اگر می خواهید یک هاست مدرن و به روز باشید ، با مواردی مانند SiteGround ، WP Engine یا برند EIG دیگری مانند HostGator همراه شوید. شما از این راه بسیار بهتر خواهید بود.

بروید قبل از اینکه ذهنیت خود را ایجاد کنید ، برخی از شرکتها مانند Bluehost vs HostGator یا SiteGround vs WP Engine را مقایسه کنید.

ورود به روز

3/22/18 – خط پایین جدید نوشته شده ، گلوله‌های جدید در معرفی با جوانب مثبت و منفی ، چند تغییر کوچک دیگر.

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map