بررسی FastDomain ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

بررسی FastDomain ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

بررسی FastDomain ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

میزبانی FastDomain چقدر خوب است?

در نگاه اول دلایل زیادی وجود دارد که سرانجام بر سر میزبانی FastDomain به عنوان ارائه دهنده میزبان مورد نظر خود ، میزبانی سریع FastDomain را حل کنند. این بخشی است که ما می توانیم به برخی از مناطق نوری بپردازیم که احساس کردیم FastDomain Hosting ممکن است به سرعت کم شود..


بررسیهای FastDomain 1.7 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. میزبانی پایدار برای سایتهای اصلی
 2. پشتیبانی فنی خوب
 3. ارزش قیمت شگفت انگیز است

منفی

 1. آنها ممکن است خیلی ساده باشند
 2. جایی برای به روزرسانی وجود ندارد
 3. بیش از حد قربانی شده است

پشتیبانی1.5Speed1.5 ویژگی های 2 Value2 ترانس شفافیت1.5

بررسی رسمی میزبانی FastDomain ما

FastDomain از سال 2005 به فعالیت مشغول است. آنها بخشی از گروه بین المللی استقامتی ، گروهی هستند که نظارت می کنند و شرکت اصلی چندین ارائه دهنده میزبانی وب هستند..

بهترین ویژگی های میزبانی FastDomain

در نگاه اول دلایل زیادی وجود دارد که سرانجام بر سر میزبانی FastDomain به عنوان ارائه دهنده میزبان مورد نظر خود ، میزبانی سریع FastDomain را حل کنند.

آنها بسیار باورنکردنی هستند

اول و مهمترین نکته ، FastDomain به طرز چشمگیری سر راست است. FastDomain به جای ارائه 30+ راه مختلف برای میزبانی وب سایت خود ، فقط یک گزینه دارد. حال ممکن است روی یک سطح یک گزینه برای رضایت هر کسی کافی نباشد. از این گذشته ، نیازهای میزبانی به حدی متنوع است که یافتن راه حلی که می تواند به صورت همه اندازه متناسب باشد ، تقریباً غیرممکن است. با این حال ، این دقیقاً فرضی است که FastDomain را برای چند نفر جذاب می کند.

میزبانی پایدار برای سایتهای اصلی

اگرچه به نظر می رسد مخاطب تخصصی و محدودی دارند ، اما مانترا با اندازه یکسان و کاملاً جدید را به یک سطح کاملاً جدید می برند. اگر آنچه را که می خواهید با آنچه ارائه می دهند مطابقت داشته باشد ، ممکن است خودتان یک بازی مطابق در بهشت ​​پیدا کرده باشید. آنها ویژگی های بیشتری را در یک برنامه میزبانی خود ارائه می دهند تا اینکه هر مدیر وب سایت بتواند امیدوار باشد از آن استفاده کند ، بنابراین اگر در مخاطبان آنها قرار گرفتید تعجب نکنید..

پشتیبانی فنی شایسته

کل فرضیه FastDomain این است که مردم را در اسرع وقت ممکن بالا بکشیم و بروند. به همین دلیل است که آنها فقط یک برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهند. با فرضیه ای از این دست انتظار می رود مخاطبان آنها گروهی از نظر فنی نباشند. این بدان معناست که افرادی که آنها برای پشتیبانی فنی استخدام می شوند باید از نظر فنی کافی باشند تا شکاف ها را پر کنند. ساعات خدمات مشتری آنها در طول سال 24/7 باز است. آنها همان سطح خدمات را از طریق چت زنده و کانالهای تلفنی ارائه می دهند. برای پایان دادن به پشتیبانی پشتیبانی خود ، FastDomain همچنین میزبان سیستم عالی پشتیبانی نامه الکترونیکی است.

ارزش قیمت شگفت انگیز است

من قبلاً اشاره کردم که FastDomain ممکن است به دنبال یک مشتری با سایز یک اندازه باشد. این ممکن است به نظر می رسد مخاطبان متخصص را قادر به پذیرایی از برخی افراد با فکر فنی که مجموعه ای از نیازهای خاص را بر عهده دارند ، نباشد. ممکن است این سوال را بپرسید که چقدر ممکن است با توجه به آنچه در یک برنامه میزبانی دریافت می کنید ، صحیح باشد. FastDomain 67 ویژگی و دلایل خارق العاده را بیان کرده است که باعث می شود آنها از هم متمایز شوند. به نظر می رسد که آنها ممکن است همه چیز را در زیر نور خورشید و سپس برخی از آنها پشتیبانی کنند.

نقاط ضعف میزبانی FastDomain

این بخشی است که ما می توانیم به برخی از مناطق نوری بپردازیم که احساس کردیم FastDomain Hosting ممکن است به سرعت کم شود..

آنها ممکن است خیلی ساده باشند

علیرغم تعداد قابل توجهی از ویژگی هایی که میزبانی سریع ممکن است ارائه دهد ، صرفاً داشتن یک نوع برنامه یک اندازه مناسب برای میزبانی ممکن است یک بازگشت بزرگ برای چندین نفر باشد. آنها مطمئناً زیاد تخیل نمی کنند. آنچه می توان گفت این است. FastDomain برنامه های میزبانی VPS ، برنامه های میزبانی ابری یا برنامه های میزبانی اختصاصی را ارائه نمی دهد.

این ویژگی یا همین عدم ویژگی ها می تواند بسیاری از افراد را به سمت خود دور کند. چندین نفر به VPS و برنامه های اختصاصی میزبانی نیاز دارند. فقط واقعیت این است که FastDomain نه VPS و نه برنامه میزبانی اختصاصی را ارائه نمی دهد باعث می شود که همان افراد به دلیل نیازهای میزبانی خود به جای دیگری بروند..

جایی برای به روزرسانی وجود ندارد

فقدان برنامه هاستینگ نیز به معنای عدم امکان ارتقاء برنامه است. من این را قبلاً بیان کردم ، اما مجدداً ذکر می کند. FastDomain Hosting برنامه های VPS را ارائه نمی دهد. FastDomain Hosting برنامه های میزبانی اختصاصی را ارائه نمی دهد. سرانجام ، FastDomain Hosting برنامه های میزبانی ابر را ارائه نمی دهد.

اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید اجرای یک وب سایت ساده است ، ممکن است FastDomain برای شما مناسب باشد. با این حال ، اگر قصد دارید یک سایت تجارت الکترونیکی را راه اندازی کنید ، ممکن است در جای دیگری بهتر خدمت کنید ، زیرا FastDomain برنامه هایی را ارائه نمی دهد که به شما یا تجارت شما امکان می دهد مقیاس یا رشد کنند..

بیش از حد قربانی شده است

FastDomain چیزهای زیادی است. آنها ویژگی های زیادی را ارائه می دهند. آنها ویژگی های بسیاری را برای نزدیکی خاک ارزان ارائه می دهند. با این حال ، به نظر می رسد که آنها برای رسیدن به این سطح مجبور بودند چیزهای زیادی را فدا کنند. بسیاری از افراد از میزان به روز بودن خود شکایت می کنند. چندین نفر دیگر از میزان خدمات مشتری دریافت می کنند. در نتیجه چندین سایت در نتیجه FastDomain را توصیه نمی کنند.

خط پایین

اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید اجرای یک وب سایت اساسی است ، FastDomain بلیط شماست. آنها مقرون به صرفه ، مملو از ویژگی های هستند و تا زمانی که سایت اصلی شما هیچ الزام تجارت الکترونیکی را نداشته باشد ، شما طلایی هستید. با این حال ، این جایی است که افراد با FastDomain درگیر مشکلات می شوند. افراد ارائه دهنده هاستینگ را بر اساس معیارهای مختلفی انتخاب می کنند – بسیاری از آنها ویژگی های تجارت الکترونیکی هستند. این ویژگی ها شامل سبد خرید ، توانایی برنامه نویسی ، گواهی SSL و موارد دیگر می باشد. مهمتر از همه اینها ، اگر نمی توانید وب سایت خود را مقیاس بندی کنید ، می دانید – درست از محل کار – که در آینده با رشد خود از یک ارائه دهنده هاستینگ به دیگری منتقل خواهید شد.

موضوعی که باید از خود بپرسید این است – آیا شما در مخاطبان تخصصی آنها قرار می گیرید؟ آیا قصد دارید هرگز رشد نکنید؟ اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است به شما خدمات داده شود تا به جای دیگری بنگرید.

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector