نظرات FatCow: آیا میزبانی FatCow برای مبتدیان واقعا بسیار عالی است؟

Contents

میزبانی FatCow چیست؟?

FatCow یک ارائه دهنده میزبانی وب است که در سال 1998 در Burlington ، ماساچوست تأسیس شد. این شرکت یک برنامه میزبانی مشترک مشترک را ارائه می دهد که در وب مسترهای سطح ورودی مانند صاحبان مشاغل کوچک به بازار عرضه می شود. FatCow توسط گروه بین المللی استقامتی در سال 2007 بدست آمد.


میزبانی FatCow چقدر خوب است?

FatCow برای شروع صاحبان وب سایت بازاریابی می کند ، و یک مورد بسیار جذاب برای تجارت خود ایجاد می کند. آنها فقط با ارائه یک طرح جامع ، استرس زیادی در انتخاب ویژگی هایی که برای شما مناسب است از بین می برند. و با نرخ مقدماتی بسیار مقرون به صرفه ، به نظر می رسد FatCow یکی از بهترین قیمت ها برای میزبانی وب مبتدی مبتدی در بازار است. اما در حالی که FatCow از طرق مختلف سادگی و شفافیت را ارائه می دهد ، برنامه های آنها با افزایش فریبنده و فریبنده ، سرعت پایین و بروزرسانی ضعیف و نرخ تجدید زیاد همراه است..

به سایت رسمی مراجعه کنید بررسی FatCow 2.8 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (2 رای) جوانب مثبت

 1. راه حل میزبانی وب سازگار با محیط زیست
 2. دامنه های نامحدود
 3. فوق العاده قابل دسترسی برای مسئولان سطح ورودی
 4. منابع تبلیغاتی رایگان

منفی

 1. بدون VPS یا سرورهای اختصاصی
 2. vDeck به جای cPanel
 3. گواهی های SSL محدود
 4. گمراه کننده آپارات
 5. کمتر از سرعت متوسط ​​و سرعت ضعیف

خلاصه با نام طنزآمیز ، قیمت پایین مقدماتی و قالب دوستانه مبتدی ، FatCow ممکن است به نظر می رسد انتخاب طبیعی یک مدیر وب اول برای اولین بار باشد. با این حال ، بررسی دقیق تر خدمات و عملکرد آنها ، در غیر این صورت پیشنهاد می کند. پشتیبانی3Speed2.5Features3Value3Transparity2.5

بررسی رسمی میزبان FatCow

چندین چیز وجود دارد که با کمال میل می خواهیم میزبان FatCow را ستایش کنیم. یعنی ، آنها یک راه حل کوتاه مدت و کوتاه برای میزبانی وب کوتاه مدت و ساده ارائه می دهند که در کمترین مزاحمت برای افراد ناآگاه نیست. با این حال ، این عقیده ماست که FatCow برای هر کسی که به دنبال میزبانی وب سایتی فراتر از دوره پیشنهاد قیمت گذاری مقدماتی خود باشد ، گزینه ضعیفی است. میانگین سرعت و زمان به موقع پایین ، افزایش قیمت های گیج کننده و خدمات به مشتریان متوسط ​​می تواند با 4 دلار در ماه قابل بخشش باشد. اما وقتی این نرخ پس از تجدید تقریبا 13 دلار در ماه افزایش می یابد ، این موضوعات بسیار خراب تر است.

بهترین ویژگی های میزبانی FatCow

جایی که FatCow در دسترسی آسان است. از نام و طلسم عجیب و غریب آنها گرفته تا برنامه مشترک میزبانی مشترکی که ارائه می دهند ، آنها می توانند بخش بزرگی از مشکلات فنی را که ممکن است یک مدیر وب سایت در هنگام انتخاب یک هاست هاست و یک برنامه میزبانی احساس کند ، آرام کند. بعلاوه ، هیچ منفی نیست که قیمت گذاری مقدماتی آنها یک معامله شگفت انگیز است. در اینجا کارهایی که آنها درست انجام می دهند ، و دلیل اینکه آنها ممکن است ارزش توجه شما را دارند:

یک برنامه میزبان مشترک (تنها) همه جانبه

یک طرح مبتنی بر همه مبتدیان ، بدیهی است برای کسی که وب سایت هایی را برای زندگی خود ایجاد یا نگهداری می کند ، مناسب نیست. اما مخاطب هدف FatCow ناآگاه است و آنها کار ساده ای را برای ساده کردن محصول خود انجام می دهند تا برای مبتدیان قابل هضم باشد. آنها فقط یک برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهند که شامل دامنه های نامحدود ، آدرس های نامحدود ایمیل ، دیسک فضای نامحدود ، پهنای باند فراوان ، ابزار ساخت سایت کشیدن و رها کردن ، اعتبار تبلیغات دیجیتالی و نام دامنه رایگان برای سال اول است. روند كاهش دقیق آنچه نیاز به یك ارائه دهنده میزبان وب دارد می تواند برای یك مدیر وب سطح ورودی به شدت وحشت آور و استرس آور باشد. ما قدردانی می کنیم که FatCow شفافیت و سادگی زیادی را از پیشنهادات ارائه می دهد.

با یک قیمت گذاری مقدماتی عالی تا سه سال قفل شوید

برای کسانی که برای اولین بار در FatCow ثبت نام می کنند ، نرخ معرفی آنها فقط 49 دلار در سال یا حدود 4 دلار در ماه است. با توجه به اینکه بسته آنها نسبت به نام دامنه رایگان (برای سال اول) و فضای ذخیره سازی زیادی برای ایمیل و فایل های وب نسبتاً رقابتی است ، این یک ارزش بسیار عالی است. علاوه بر این ، اگر مایل به پرداخت مقدم هستید ، می توانید تا سه سال در این قیمت بسیار پایین قفل کنید.

منابع تبلیغاتی رایگان

مانند بخش عمده میزبانان وب EIG ، ورود به سایت FatCow با اعتبار بسیاری از اعتبارهای تبلیغاتی دیجیتال همراه است. این شامل 100 دلار به اعتبار Bing و AdWords و همچنین لیست رایگان در YellowPage.com است. مطمئناً ، YellowPage.com نسبتاً منسوخ و قدیمی است اثربخشی دایرکتوری های آنلاین مشکوک است, اما رایگان رایگان است.

طراحی شده توسط انرژی باد

اگر به هیچ وجه نسبت به حساسیت های شرکت حساس هستید ، این واقعیت که FatCow متعلق به EIG است می تواند کمی برای شما خاموش باشد. این قابل درک است ، اما FatCow برخی از ویژگی های بازپرداخت و بسیار غیر شرکتی دارد. یعنی ، آنها یک مهر و موم سبز دارند که آنها را 100٪ از انرژی باد تأیید می کند. آنها این کار را با جبران مصرف انرژی در کلیه مراکز داده ، سرورها و دفاتر خود با سرمایه گذاری 200٪ در گواهی های انرژی تجدیدپذیر انجام می دهند..

خطرات جانبی میزبانی FatCow

علیرغم ساختار و بازاریابی دوستانه برای مبتدیان ، تعداد معدودی از پرچم های قرمز در ارتباط با FatCow وجود دارند که باید قبل از ثبت نام با آنها در نظر بگیرید. در حالی که ما معتقدیم که خدمات آنها برای قیمت گذاری مقدماتی ارزش مناسبی دارند ، دلایل مختلفی وجود دارد که FatCow مناسب راه حل طولانی میزبانی وب نیست..

نرخ تمدید سنبله 310٪

قیمت گذاری مقدماتی FatCow بسیار زیاد است و در صورت پرداخت پیش فرض می توانید تا سه سال آن را قفل کنید. با این حال ، پس از پایان دوره ، برای شوک جدی برچسب آماده شوید. قیمت گذاری سالانه FatCow از 49 دلار در سال به 155 دلار در سال افزایش می یابد و از یک شرکت میزبان بودجه به یکی از گزینه های گران قیمت در بازار در یک نوبت از یک صفحه تقویم می رسد. اکنون ، ما خوشحالیم که قیمت های حق بیمه خدمات حق بیمه را پرداخت می کنیم. با این حال ، به عنوان بقیه بررسی ما به شما نشان می دهد ، FatCow از واجد شرایط بودن به عنوان حق بیمه بسیار کم می شود.

بارهای صفحه بسیار کند

همانطور که از نام آنها پیداست ، میزبانی FatCow سریع نیست. در حقیقت ، بار بارگذاری صفحات به طور مداوم در هر ماه برای چند سال گذشته به مراتب کمتر از میانگین صنعت بوده است. در حالی که میانگین صنعت برای زمان بارگذاری صفحه در حدود 700ms است ، میانگین FatCow در بیش از 1200ms است. این بسیار کند است و می تواند آسیب بزرگی برای وب سایت شما باشد. نه تنها می تواند به رتبه بندی موتورهای جستجو آسیب برساند ، بلکه می تواند نرخ گزاف گویی بازدید کننده شما را نیز به طرز چشمگیری افزایش دهد. با وجود چنین سرورهای درپوش ، بعید به نظر می رسد که بتوانید از پهنای باند فراوانی که در هنگام ثبت نام به شما قول می دهند ، بهره ببرید.

زیر میانگین زمان حداکثر

به طور کلی ، وب هایست های متعلق به EIG دارای بهترین سابقه ثبت با میانگین های زمان بروز نیستند. iPage نمونه ای کامل از این مورد است ، در حالی که Web.com ممکن است از این قاعده مستثنا باشد. در حالی که FatCow بدترین میانگین بروزرسانی ما تاکنون پیدا نکرده است ، پایین تر از حد متوسط ​​است ، و این چیزی است که باید هر مشتری بالقوه آنها را نگران کند. FatCow فقط با 99.9٪ به موقع فشرده می شود ، نیمی از زمان کمبود این علامت است. برای چشم انداز همه چیزها ، اکثر شرکت های میزبان وب 99.9٪ ضمانت به موقع ارائه می دهند ، به این معنی که برای هر خرابی بیش از 15 ساعت در هر سال خرابی ، بازپرداخت جزئی را صادر می کنند. FatCow چنین تضمینی را ارائه نمی دهد ، و سابقه آهنگ آنها نیز به هیچ وجه اطمینان بخش نیست.

بدون VPS یا سرورهای اختصاصی

FatCow فقط یک نوع میزبانی را ارائه می دهد: میزبانی مشترک. مطمئناً ، این امر تجزیه و تحلیل و فلج زیادی را از تصمیم گیری اولیه می گیرد ، اما می تواند به ضرر مشتریان فعلی باشد که رشد زیادی را تجربه می کنند. آنها با ارائه سرویس دهنده های اختصاصی یا خطوط VPS ، مخاطبان را بیگانه می کنند و یا نیازهای این سرویس ها را افزایش می دهند. این بدان معنی است که اگر شما در دولت ، مراقبت های بهداشتی و یا در غیر اینصورت اطلاعات حساس را ذخیره می کنید ، FatCow گزینه خوبی برای شما نیست.

بدون cPanel

FatCow به جای cPanel از یک کنترل پنل سفارشی استفاده می کند. اگرچه این لزوماً یک نتیجه نیست ، بلکه یک انحراف از استاندارد صنعت است. اگر شما به cPanel عادت دارید ، این نکته را در نظر بگیرید ، اگر قصد دارید از این واقعیت استفاده کنید که به منابع مرتبط با cPanel در وب کمک می کند ، استفاده می کنید. اگر قصد دارید در آینده FatCow را ترک کنید ، ممکن است مورد توجه باشد. برخی از وب هاست ها فقط از طریق یک شرکت میزبانی وب که از cPanel نیز استفاده می کند ، از طریق وب سایت شما انتقال می یابد. یک نارنج کوچک کوچک یک نمونه است.

اعتبار معتبر پشتیبانی مشتری

قضاوت در مورد پشتیبانی مشتری دشوار است ، اما برخی از نشانگرهای اصلی در مورد چگونگی جدی یک شرکت در حوزه خدمات به مشتریان خود وجود دارد. از یک چیز ، معمولاً اگر یک شرکت سرمایه گذاری در ساختن یک کتابخانه قوی از منابع خودیاری و راهنماهای شلیک سرمایه گذاری کرده باشد ، نشانه خوبی است. در حالی که FatCow این کار را تا حدی انجام داده است ، آنها هیچ جا در نزدیکی سطح GoDaddy یا HostGator نیستند. راهنماهای کاربر FatCow در درجه اول روی تنظیم وب سایت شما تمرکز دارند ، نه مباحث پیشرفته تر و یا مشکلات عکاسی.

برای مشکلاتی که از طریق منابع DIY قابل حل نیستند (از جمله امکانات بی شماری در آنها وجود دارد) ، FatCow همچنین تلفن ، بلیط الکترونیکی و پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. در حالی که این محدوده گزینه ها قابل تحسین است ، زمان چرخش برای هر سه کانال کمتر از سریع است. انتظار دارید حدود 15 دقیقه در حالت آماده باش یا در صف برای پشتیبانی چت صبر کنید و بیش از یک روز برای پاسخ از طریق پست الکترونیکی. برای بدتر شدن امور ، به نظر می رسد که نمایندگان پشتیبانی مشتری در درجه اول به عنوان افراد فروش و نه به عنوان کارمندان پشتیبانی آموزش می گیرند. در اینجا برخی از فروش های جدیدی که می توانید در صورت عدم ورود به سیستم FatCow برای ثبت نام در انتظار کاهش آن باشند ، آورده شده است:

فریبنده و افزایشی فریبنده

در حالی که ما به FatCow تبریک می گویم که نگاه اول خدمات خود را بسیار شفاف کرده است ، این یک داستان متفاوت است که زمان بررسی آن است. آماده باشید تا با افزودنیهای کمی که به زبان وحشتناکی مخلوط شده است ، بمباران شود. مراقب باشید از پرداخت میزبانی وردپرس خود ، که این یک روش بسیار رمزنگاری است برای گفتن اینکه می توانید برای پیش نصب برخی افزونه های متوسط ​​استفاده کنید که در غیر این صورت می توانید به صورت رایگان به آنها پرداخت کنید ، پرداخت نکنید. همچنین قبل از خرید برنامه های Google مراقب باشید (اشاره: Google این موارد را به صورت رایگان ارائه می دهد) یا پشتیبان گیری روزانه خودکار (نکته: این از قبل در بسته شما گنجانده شده است). برای کسانی که می دانند ، این یک خاموش بزرگ است. ارائه این افزودنیها به عنوان “خدمات” در اصل فقط مقدمه مبتدیانی است که هیچ چیز بهتر را نمی شناسند.

خط پایین:

FatCow می تواند یک گزینه کوتاه مدت عالی برای کسی باشد که به دنبال آزمایش یک سری چیزها در حوزه های مختلف است ، اما واقعیت موضوع این است که خدمات آنها به شدت قابل اعتماد نیستند. زمان بارگذاری صفحه آهسته و بروزرسانی متوسط ​​می تواند برای قیمت مقدماتی پایین قابل تحمل باشد ، اما این مسائل با نرخ تجدید آنها بسیار جدی می شوند. اگر نیازهای کوتاه مدت کاملاً مشخص با بودجه لازم برای تطابق با آنها دارید ، به آنها توصیه می کنیم ، اما نه به عنوان یک راه حل میزبانی طولانی مدت.

مشاهده ویژگی های بیشتر

سوالات و پاسخهای میزبان FatCow

میزبانی FatCow: آنچه شما باید بدانید

میزبانی وب FatCow دارای نامی طنزآمیز است ، وب سایتی پر از هوس – و سابقه طولانی مشتریان رضایت بخش. با این حال ، در میان این هزاران شرکت میزبانی وب ، برخی موارد باعث می شود این شرکت از سایرین متمایز شود. ما نگاهی به ارزش ها و محصولات این شرکت انداختیم و فهمیدیم که جدا از نام و نشان آن ، FatCow Hosting برنامه های کاملی دارد که باعث رضایت این مشتریان شده است.

چطور میزبانی FatCow شروع شد?

این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت های میزبان در خارج از کشور است که بنیانگذار آن جکی فویل در سال 1997 و شروع به کار در سال 1998 را آغاز کرد. تنها پس از چند سال کوتاه ، این شرکت رشد فوق العاده ای را تجربه کرد ، با افزایش درآمدها در هر سال حدود 25 درصد و گسترش سود. حاشیه 4 تا 11 درصد.

این رشد ، همراه با وفاداری به مشتری و ارائه کالاهای کاملاً محکم ، توجه گروه بین المللی استقامتی ، یک شرکت مادر در حال رشد بیش از 75 شرکت میزبان مختلف را به خود جلب کرد. Fewell ، که بیش از هفت سال در راس FatCow بود ، هنگامی که EIG در سال 2004 FatCow را خریداری کرد ، معاون رئیس بازاریابی ماند. پس از استعفا ، وی قبل از عزیمت به یک صنعت دیگر به عنوان مشاور خدمت کرد..

مانند بسیاری از شرکت های دیگر که توسط EIG خریداری شده است ، FatCow بررسی های بسیار خوبی در مورد مشتری داشته است که پس از کسب برخی از هیجان های خود را از دست داده است. آنها ادامه می دهند که آنها با ارائه خدمات عالی به مشتری و برآوردن نیازهای خود با استفاده از یک فلسفه تک قیمتی و یک قیمت ، که حتی کسانی که تازه در هاستینگ می توانند بلافاصله شروع به استفاده از آن کنند ، اختصاص داده اند تا با ارائه خدمات عالی به مشتریان ، ارزش واقعی کسب و کار را به مشتریان خود ارائه دهند..

چه چیزی FatCow را از هم جدا می کند?

میزبانی FatCow توسط سوگندنامه HeiferCratic خود اداره می شود ، که به گفته آنها “حمایت و ایجاد خلاقیت” است. سوگند می گوید که آنها می خواهند با ارائه پشتیبانی ساعتی که می توانند احساسات مشتریان خود را از طریق رسانه انتخابی خود تشخیص دهند و پرورش دهند ، که به مشتریان کمک می کند با نگرش مثبت هر موقعیتی را برطرف کنند. آنها می خواهند به مشتریان خود یک تجربه آنلاین لذت بخش و آسان ارائه دهند.

برای این منظور ، FatCow خود را در موقعیتی تمیز ، آسان برای درک و پیمایش ثبت نام ، پشتیبانی و مراقبت جامع ، و ادغام با تعدادی از ارائه دهندگان خدمات مختلف قرار داده است. متأسفانه ، بسیاری از مشتریانی که در ابتدا از این امر قدردانی کرده اند ، دریافتند که از زمان اکتساب ، FatCow به دلیل عدم برآورده کردن انتظارات منتشر شده و تبلیغ شده ، در حال عادی شدن است..

FatCow چه نوع برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد?

برنامه اصلی FatCow ، که منحصر به فرد با نام اصلی برنامه FatCow نامگذاری شده است ، فقط برای سال اول 49 دلار برای کاربران هزینه دارد. مشتریان دامنه نامحدود ، فضای دیسک و پهنای باند – تحت پوشش “oodles” را بدست می آورند ، این بدان معناست که تا زمانی که شما با شرایط خدمات خود مطابقت داشته باشید و از استفاده عادی بیش از آن برای اداره سایتی با اندازه خود استفاده نکنید ، باید خوب باشید. و با هیچ مجازات جدی روبرو نیستید.

علاوه بر این ، FatCow منابع نامحدود دیگری مانند کاربران FTP و زیر کاربران و صندوق پستی پست الکترونیکی POP فراهم می کند. شما همچنین یک نام دامنه رایگان دریافت می کنید ، و همچنین ابزارها مانند برنامه نویسی وب سایت با اشتراک رایگان در Script Barn ، امنیت SSL ، ادغام سبد خرید و 1 گیگابایت حافظه در JustCloud ، آن را راه اندازی و اجرا می کنند..

پس از سال اول ، این طرح گزینه های مختلف نوسازی دارد ، از 14.95 دلار در هر ماه برای یک دوره ، یک یا سه ماهه یا 12 ماهه ، 13.95 دلار در هر ماه برای مدت 24 ماهه یا 12.95 دلار در هر ماه برای یک دوره 36 ماهه.

آیا FatCow خدمات سرور اختصاصی ارائه می دهد؟?

میزبانی وب FatCow دارای مقیاس کشویی است که می تواند نیازهای سرور اختصاصی را در سه سطح مختلف برآورده کند. تمام برنامه ها همراه با cPanel است که استاندارد صنعت است و یک ویژگی عالی ، نام دامنه رایگان و CentOS 6.4 برای سیستم عامل آنها است.

میزبانی اختصاصی همچنین دارای پشتیبانی 24/7 از طرف متخصصان آنها است ، به این معنی که با رشد سایت شما ، از امنیت و عملکرد بالایی برخوردار خواهید بود و زمان پاسخگویی سریع را برای بازدید کنندگان خود به ارمغان می آورید. مشتریانی که سرور اختصاصی را انتخاب می کنند ، کنترل کاملی روی سرورهای خصوصی خود دارند. آنها می توانند دامنه ها و دامنه های نامحدود ، حسابهای POP3 ، بانکهای اطلاعاتی MySQL و حسابهای FTP ایجاد کنند ، با ۱۳ اسکریپت از پیش نصب شده مختلف ارائه می شوند و شامل سیاهههای مربوط به خطا و ارجاع ، دسترسی به گزارش خام و AWstats می شوند..

 • طرح استارتاپ شامل 2 هسته در سرور Intel XEON E3-1220LV2 3.5 GHZ ، با 4 گیگابایت رم ، ذخیره سازی 500 گیگابایتی ، پهنای باند 5TB و سه آدرس IP ، برای نرخ تبلیغی شروع شده 119.99 دلار در ماه است که با 149.99 دلار در ماه تمدید می شود..
 • این برنامه حرفه ای شامل 4 هسته در سرور Intel Xeon E3-1265LV2 3.2GHz با رم 8 گیگابایت ، ذخیره سازی 1000 گیگابایت ، پهنای باند 10TB و چهار آدرس IP است. این طرح دارای تخفیف مقدماتی 151.99 دلار در ماه و با 189.99 دلار در ماه تجدید می کند.
 • طرح Enterprise شامل 4 هسته با 16 GB RAM در سرور Intel XEON E3-1230V2 3.7 GHZ با ذخیره سازی 1000 گیگابایت ، پهنای باند 15TB و پنج آدرس IP با قیمت 191.99 دلار در ماه است (تجدید هزینه با 239.99 دلار در ماه).
چه می خواهم بین میزبانی مشترک و اختصاصی در میزبانی FatCow چیزی بین شما بخواهم?

هاستینگ VPS یا همان سرورهای خصوصی مجازی ، سرورهای نیمه خصوصی هستند که مشتری کمتری نسبت به یک سرور مشترک دارند ، و به شما یک سطح کنترلی را می دهند که با قیمتی کمتر از یک برنامه اختصاصی واقعی ، به هاست اختصاصی نزدیک تر باشد. شما پشتیبانی 24 ساعته کارشناسی را دریافت می کنید ، و این یک راه عالی برای قرار دادن سایت های رو به رشد با منابع انعطاف پذیر است.

برنامه های VPS میزبان FatCow شامل cPanel ، همراه با دسترسی ریشه اختیاری یا یک برنامه کاملاً مدیریتی. برنامه ها همچنین به همراه برنامه های اسکریپت و log که در برنامه های میزبانی اختصاصی ثبت شده اند ، ثبت دامنه رایگان دریافت می کنند. این طرح ها همچنین شامل دامنه ها و زیر دامنه های نامحدود ، حساب های POP3 ، پایگاه های داده MySQL و حساب های FTP.

سه گزینه برنامه مختلف وجود دارد که همه آنها شامل CentOS 6.4 هستند.

 • طرح اولیه برای نخستین دوره از 19.99 دلار در ماه شروع می شود و با 24.99 دلار در ماه تجدید می شود. این طرح شامل 1 هسته پردازنده مرکزی و 1 گیگابایت رم ، با حافظه 40 گیگابایتی ، پهنای باند 1TB و یک آدرس IP.
 • برنامه تجاری که برای نخستین دوره از 47.99 دلار در ماه شروع می شود و با 59.99 دلار در ماه تجدید می شود ، شامل 2 پردازنده اصلی ، رم 4 گیگابایتی ، ذخیره سازی 90 گیگابایتی ، پهنای باند 3TB و دو آدرس IP است..
 • برنامه بهینه شامل 4 پردازنده اصلی ، 8 گیگابایت رم ، ذخیره سازی 120 گیگابایتی ، پهنای باند 4TB و دو آدرس IP با قیمت 79.99 دلار در ماه در ترم اول و 99.99 دلار در ماه پس از تمدید است..
آیا میزبانی FatCow برنامه خاصی برای وردپرس دارد؟?

آنها دو طرح مشترک متمرکز وردپرس را ارائه می دهند ، که هر دو دارای یک کنترل پنل سفارشی ، مضامین از پیش نصب شده و افزونه هایی مانند W3 Total Cache و Jetpack هستند. مشارکت با SiteLock با از بین بردن بدافزار هنگام خواب ، امنیت و محافظت شما را افزایش می دهد و آنها با محدود کردن تعداد مشتری ، به شما سرعت بالا و زمانهای سازگار را می دهند ، سرور شما را بهینه می کنند..

 • WP Starter ، طرح اولیه ، شامل ثبت نام دامنه رایگان ، همراه با فضای نامحدود دیسک و پهنای باند ، برای 3.75 دلار در ماه برای اولین دوره خدمات.
 • WP Essential که برای نخستین دوره ماهانه 6.95 دلار در هر ماه هزینه دارد ، شامل گزینه بیشتری از مضامین و افزونه ها ، بسته امنیتی امنیتی لوکس ، پشتیبانی 24/7 متخصص و سرویس دهنده های مبتنی بر SSD است که سرعت شما را افزایش می دهد. این طرح شامل ثبت دامنه رایگان نیز می باشد.
به روز رسانی FatCow Hosting چیست و آیا تضمین شده است؟?

در حالی که میزبان FatCow در حال حاضر هیچ تضمینی را ارائه نمی دهد ، در گذشته ، آنها 99.9 درصد ضمانت به موقع را ارائه می دادند ، این بدان معنی است که سایت شما برای هر ماه کمتر از 45 دقیقه کاهش می یابد. امروزه مشتریان به طور متوسط ​​12 ماهه زمان حداکثر 12.8 ماه را 99.89 درصد مشاهده کرده اند که به طور متوسط ​​حدود 47 و نیم دقیقه از خرابی هر ماه است. با وجود این ، ماهها وجود داشته است که مشتریان 99.99 درصد زمان به وقت خود را داشته اند – که به آنها زمان کمتری داده می شود و این بدان معنی است که کمتر از پنج دقیقه از خرابی هر ماه وجود دارد..

میانگین آن بد نیست و به آنچه دیگران نیز ارائه می دهند نزدیک است ، و اگر یک ماه با یک زمان به روز خوب برخورد کنید ، سود بیشتری کسب خواهید کرد. متأسفانه ، با این حال ، بسیاری از این شرکت های دیگر تضمین می کنند که مدت زمان کار خود را تضمین می کنند ، این بدان معنی است که شما برای هر خرابی اعتبار دریافت خواهید کرد ، و این با گزینه FatCow Hosting گزینه ای نیست.

آیا تضمینی در مورد FatCow Hosting وجود دارد?

از طرف روشن ، FatCow هاستینگ 30 مشتری ضمانت برگشت پول برای مشتریانی که از برنامه میزبانی خود راضی نیستند ارائه می دهد. ضمانت آنها مشابه سایر افراد است ، با توجه به اینكه شما می توانید برای خدمات ارائه شده توسط میزبان FatCow بازپرداخت دریافت كنید. هزینه شخص ثالث ، از جمله ثبت نام دامنه 15 دلاری. این بدان معناست که ، اگر تصمیم به تغییر شرکت ها بگیرید ، می توانید نام دامنه خود را با خود ببرید.

به خاطر داشته باشید که برخلاف سایر شرکت ها ، FatCow Hosting این ضمانت را فقط در دسترس مشتریانی قرار می دهد که هنگام ثبت نام با کارت های اعتباری پرداخت کرده اند..

چگونه می توانم شروع کنم?

FatCow یک روند ثبت نام نسبتاً آسان دارد ، بدون فشار زیادی برای اضافه کردن به فروش شما. آنچه در مورد FatCow Hosting دوست داریم این است که ، از آنجا که آنها cPanel را در اکثر برنامه های خود گنجانده اند ، می توانند تقریباً برای همه وب سایت ها انتقال رایگان ارائه دهند. این بدان معنی است که وقتی تصمیم گرفتید به FatCow تغییر دهید ، فن آوری های آنها سایت شما را به سمت سرورهای خود منتقل می کند و اطمینان حاصل خواهد کرد که همه چیز درست همانطور است که شما قبل از پخش زنده طراحی کرده اید..

آیا FatCow Hosting راه حل های سبز ارائه می دهد?

این شرکت با استفاده از گزینه های سازگار با محیط زیست می خواهد مراتع خود و هر کس دیگری را سبز نگه دارد. دفاتر و مراکز داده آنها کاملاً از انرژی باد تأمین می شوند و 200 درصد انرژی را جبران می کنند. این شرکت برای هر کیلووات ساعت برق که از FatCow استفاده می کند ، دو برابر بیشتر از گواهینامه های انرژی تجدیدپذیر را به سمت تولید انرژی بادی خریداری می کند. در نتیجه ، آنها توانسته اند سالانه 999 تن دی اکسید کربن را از جو حفظ کنند.

سرورهای آنها کجا میزبان هستند?

مراکز داده FatCow در بوستون واقع شده اند ، جایی که چندین پتابه ذخیره دارند و در هزاران انبار پخش می شوند. در کنار هم ، این مراکز بیش از 2400 فوت مربع انبار دارند. از طریق سرورهای مخلوط شده آنها ، اولین دستگاهی که برای برنامه های اشتراکی در دسترس است ، همان دستگاهی خواهد بود که به مشتریانی که به دنبال دسترسی به وب سایت مشتری هستند ، خدمت می کند ، که به گفته آنها ، باعث بار سریعتر و خرابی کمتری می شود..

آیا FatCow انواع پشتیبان تهیه می کند؟?

این شرکت دارای حافظه متصل به شبکه است که به داده های دسترسی دستگاه امکان می دهد. از طریق شبکه خوشه ای ، هر دستگاه با یک دستگاه یکسان سازگار می شود که در صورت بروز خرابی یا مشکلی در واحد اولیه ، شارژ می شود. تهیه نسخه پشتیبان به یک سرور دیگر با کپی آینه از داده ها انجام می شود.

با این حال ، شرایط خدمات شرکت به وضوح بیان می کند که مشتریان وظیفه تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت ها ، محتوا و نامه های الکترونیکی خود را به یک رایانه محلی ، به همراه نسخه دیگری دارند. FatCow دارای پشتیبان گیری موقت برای مشتریان VPS است ، اما در صورت عدم موفقیت در سخت افزار ، آنها را برای مدت زمان کوتاهی حفظ می کند. شرکت تضمین نمی کند این نسخه پشتیبان تهیه کنید.

خدمات مشتری FatCow چگونه است?

این شرکت قبلاً برای خدمات خود از بررسی های عجیب و غریب دریافت می کرد ، اما در چند سال گذشته مشتری از خطوط طولانی برای پشتیبانی مشتری شکایت کرده است ، ناسازگاری برای افرادی که دارای برنامه هایی هستند که شامل پشتیبانی متخصص ، مشکلات حل نشده و همدلی کمی برای مشتریانی است که اینها را تجربه می کنند. موقعیت ها.

آنها بیش از یک راه برای دستیابی به آنها ، از طریق ایمیل یا فرم ها ، از طریق تلفن و گفتگوی زنده ارائه می دهند ، و توجه داشته باشید که تیم پشتیبانی آنها برای کمک به صورت 24 ساعته در دسترس است. علاوه بر این ، آنها یک پایگاه دانش گسترده و راهنمای کاربر برای سؤالات متداول دارند.

آیا ما FatCow را توصیه می کنیم؟?

در مقایسه با سایر میزبان ها ، FatCow برنامه ای کاملی دارد که برای سال اول بسیار مقرون به صرفه است. برنامه های اختصاصی و VPS آنها احتمالاً برای افرادی که تجربه خاصی دارند ، مناسب است ، اما برنامه های اشتراکی و وردپرس لیست گسترده ای از ویژگی ها و مزایا را ارائه می دهند تا به بهبود وب سایت شما کمک کند و به وب سایت شما را برای توسعه کسب و کار شما ارائه دهد..

اطلاعات بیشتر در مورد FatCow.com

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map