نظرات GoDaddy: آیا میزبانی وب GoDaddy برای شما مناسب است؟

نظرات GoDaddy: آیا میزبانی وب GoDaddy برای شما مناسب است؟

نظرات GoDaddy: آیا میزبانی وب GoDaddy برای شما مناسب است؟

Contents

میزبانی وب GoDaddy چیست؟?

GoDaddy بزرگترین سرویس ثبت دامنه اینترنتی در جهان است و بیش از 60 میلیون دامنه را مدیریت می کند. از سال 2018 ، آنها اکنون بزرگترین میزبان وب در جهان هستند 6.5٪ سهم بازار.


آیا آنها را برای بهترین هاستینگ بهتر می کند?

لازم نیست.

GoDaddy از روزهای “تبلیغات در حال انتشار” به طرز چشمگیری بهبود یافته است ، و آنها یک اپراتور نرم و صاف هستند که پشتیبانی همیشگی دارند.

این گفته می شود ، چیزهای زیادی وجود دارد که می خواهید قبل از کشیدن ماشه به آنها نگاه کنید.

یادداشت مخصوص: برای بقیه سال 2018 ، GoDaddy ارزانترین هاستینگ خود را ارائه می دهد با این پیوند در ماه 1 دلار شروع می شود.

میزبانی GoDaddy چقدر خوب است?

GoDaddy احتمالاً بهترین شرکت دامنه و میزبان شناخته شده است. به لطف تبلیغات تلویزیونی تحریک آمیز و به یاد ماندنی و Super Bowl ، GoDaddy به سرعت نام خود را رقم زد. تبلیغات آنها غالباً به زنان پوشیده و شوخی هایی که خود پارسونز آن را “نامناسب” و “کدر” توصیف کرده است. آنها شاید تنها کمپانی میزبان هستند که می توان از آن با نام تجاری بین المللی نام برد.

که می شود گفت, GoDaddy WalMart نام دامنه ها و هاستینگ است: ارزان ، همه جا و تعریف کسی از درجه یک نیست. آنها از لحاظ تاریخی به قیمت های پایین و مارک تجاری به مشتریان خود اعتماد کرده اند ، اما در حالی که میزبان های جدید متعددی در طی چند سال اخیر ظاهر شده اند ، آنها خدمات و فن آوری مشتری خود را بهبود بخشیده اند تا بتوانند برتری رقابتی خود را حفظ کنند..

آنها در دوره پس از پارسونز به سر می برند که فراتر از تصویر بحث برانگیز خود به یک مارک بلند مدت می روند. اگر تازه کار را شروع می کنید ، GoDaddy تمام اصول اساسی را دارد که یک مدیر مسئول تازه کار معمولی می تواند به آنها احتیاج داشته باشد. اما اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته تر ، پشتیبانی و شاید یک مارک با کیفیت تر برای بازگشت هستید ، ممکن است بخواهید به جای دیگری بنگرید.

به سایت رسمی مراجعه کنید

بررسی رسمی GoDaddy ما

تعداد بسیار کمی از افراد درباره GoDaddy نشنیده اند. آنها یک بازیگر بزرگ در دوره dot-com در اوایل دهه 2000 بودند. هنوز هم در نزدیکی و هنوز هم یکی از قوی ترین بازیکنان بازار جهانی ، اطمینان و برجستگی میزبانی GoDaddy غیرقابل انکار است.

بهترین ویژگی های میزبانی GoDaddy

گفتنی است برای اینکه بتوانید دامنه ، هاستینگ وب و ایمیل خود را در یک مکان مدیریت کنید. بخشی از دلایلی که GoDaddy به این دلیل بسیار کلان است ، این است که آنها این فرآیند را به طور باورنکردنی در دسترس برای مدیر وب روزمره قرار می دهند. اگر به دنبال ارزان ترین ، سریعترین راه برای راه اندازی و راه اندازی وب سایت هستید ، مطمئنا GoDaddy ارائه خواهد کرد.

1) ویژگی های GoDaddy فراوان است

میزبانی GoDaddy از تقریباً هر ارائه دهنده میزبانی دیگر در بازار گزینه های سطح مصرف کننده بیشتری دارد. آنها گزینه های سرور مشترک و همچنین برنامه های اختصاصی سرور و VPS را دارند. نصب های یک کلیک برای همه نامهای مورد علاقه شما مانند WordPress ، Joomla و Drupal وجود دارد. آنها یک شرکت به اندازه کافی بزرگ هستند که تقریباً می توانند سطح خدمات میزبانی را با قیمت های بسیار رقابتی ارائه دهند ، و شما می توانید شرط بندی کنید که هیچ ویژگی ای وجود نخواهد داشت. GoDaddy مجموعه ای از برنامه های 1 کلیک را دارد که آنها برای انجام برخی از کارکردهای رایج تر ممکن است در وب سایت خود انجام دهند. اگر شما یک وبلاگ را تنظیم می کنید ، آنها برنامه ای برای آن دارند. به سبد خرید نیاز دارید؟ آنها هم چنین دارند. البوم عکس؟ مشکلی نیست.

2) بارهای سریع بارگیری & Uptime جامد

GoDaddy قبلاً بسیار کند بود و در معرض خرابی ، اما در سالهای اخیر آنها پیشرفت های عظیمی را در هر دو منطقه انجام داده اند. اکنون GoDaddy با میانگین 99.99٪ و سرعت بارگذاری سرعت دارد تا بتواند رقبای بودجه خود را رقیب کند. آنها همچنین محدودیت پهنای باند ندارند. اگر صفحه شما همیشه ویروسی شود ، هجوم ناگهانی بازدید کنندگان سایت شما را خراب نمی کند. حتی اگر این اتفاق بیفتد ، GoDaddy پول شما را برای آن خرابی بازپرداخت می کند. که ما را به نکته بعدی خود می رساند …

2) ضمانت برگشت پول بدون تاریخ انقضا

بیشتر خدمات میزبانی یک ضمانت 30 روزه برگشت پول را ارائه می دهند. میزبانی GoDaddy با ارائه ضمانت برگشت پول که منقضی نمی شود ، یک قدم جلوتر آن را برداشت. برای هر پرداخت ، همیشه می توانید برای زمانی که استفاده نکردید ، در صورت عدم تصمیم به لغو ، بازپرداخت دریافت کنید. در 30 روز اول لغو؟ GoDaddy با بازپرداخت کامل به شما احترام می گذارد.

3) بیشتر از آنچه که برای آن معامله کرده اید – Google AdWords اعتبار

برای کمک به صاحبان مشاغل جدید با هزینه های زیاد برای شروع یک تجارت ، GoDaddy اعتبار تبلیغات تبلیغاتی رایگان را ارائه می دهد که بیش از 100 دلار به Google AdWords برای هر 25 دلار صرف شده است. برای رفع این اعتبار ، این اعتبارات همچنین شامل 50 دلار در تبلیغات بینگ و تبلیغات فیس بوک است. این یک امتیاز کمی خوب برای انتخاب میزبان GoDaddy است. یک مزیت قطعی از خوابیدن با شرکت بزرگ.

4) از الگوهای ساده تر – آنها وب سایت شما را طراحی می کنند (اگر می خواهید)

GoDaddy الگوهای مختلفی از جمله قالب های WordPress را ارائه می دهد. با این حال ، اگر هیچکدام از آنها واقعاً این کار را برای شما انجام ندهند ، GoDaddy از تیمی از طراحان وب سایت حرفه ای استفاده می کند که بیش از این خوشحال خواهند شد که به شما در طراحی وب سایت خود کمک کنند و آن را فقط برای شما شخصی کنند..

این بسیار عالی است که آنها می توانند سایت شما را طراحی کنند ، و مغازه های بسیار کوچک و پاپ می توانند از آنها استفاده کنند ، اما خیلی سریع می خواهید آنجا حرفه ای شوید. در پایان روز GoDaddy یک شرکت جهانی است و آنها قرار نیست زمان زیادی را با شما بگذرانند.

5) ادغام وردپرس GoDaddy

GoDaddy واردات وردپرس با یک کلیک برای سایت های خودگردان دارد ، اما یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده را نیز ارائه می دهد. این برنامه مدیریت شده از جمله موارد دیگر ارتقاء خودکار و مزایای امنیتی زیادی را ارائه می دهد.

6) امنیت GoDaddy برای قیمت بسیار جذاب است

GoDaddy یک تن از منابع را برای خنثی کردن هکرها ، اسپم ها و کلاهبرداران از انواع مختلف اختصاص داده است. بخشی از این مربوط به فناوری به روز و فوق العاده آنها است ، و بخشی دیگر نیز فقط به عنوان یک شرکت بزرگ است که در آن احتیاط کافی انجام می شود. اما این گفته ، یافتن ارائه دهنده میزبانی ایمن تر برای چنین قیمت های پایین سخت خواهد بود. آنها حتی در ارزانترین برنامه ها ، از داده های شما شبانه نسخه پشتیبان تهیه می کنند. این جایی است که احساس می کنیم آنها میزبان HostGator ، رقیب برتر خود در زمینه میزبانی بودجه ، از آب خارج می شوند. HostGator فقط هفته ای یکبار از داده های شما نسخه پشتیبان تهیه می کند ، و از عدم محافظت از هرزنامه ها و ویروس ها نگران کننده است. با همان قیمت و با ارائه بسیاری از ویژگیهای مشابه ، GoDaddy انتخاب بهتری برای مسئولان وب آگاه امنیتی است. نکته مهم این امنیت این است که GoDaddy برای حفظ اسپم یک سیاست محدودکننده اعمال کرده است ، که این بدان معناست که افزونه ها ، ویکی ها و حتی IMAP همیشه به روشی که در جای دیگر انجام می دهند عمل نمی کنند. انجام این کارها ممکن است ، فقط کارهای ویژه ای در اطراف شما انجام می شود که بعضی اوقات می تواند منجر به کار بیشتر برای شما شود. اما اگر امنیت برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، این راه حلها فقط بخشی از تجارت هستند.

یادداشت مخصوص: برای بقیه سال 2018 ، GoDaddy ارزانترین هاستینگ خود را ارائه می دهد با این پیوند در ماه 1 دلار شروع می شود.

خطرات جانبی میزبانی وب GoDaddy

حتی اگر مرتباً در والمارت خرید می کنید ، احتمال دارد که همه چیز راجع به آن دوست نداشته باشید. GoDaddy یک شرکت است ، و گاهی اوقات می توانید احساس کنید که این نور ناخوشایند فلورسنت در کل تجربه ریخته است. برای یک تجربه میزبانی شخصی تر یا خلاقانه تر ، به سراغ یکی از بچه های کوچکتر مانند SiteGround یا A2 Hosting بروید.

1) خدمات مشتری GoDaddy دست به دست شدن است

قبل از اینکه به جزئیات در مورد خدمات مشتری بپردازم ، فقط به این موضوع توجه کنید زمان انتظار ظالمانه 35 دقیقه ای با پشتیبانی گپ GoDaddy:

خدایا 35 دقیقه زمان انتظار در چیت

این فقط وحشتناک است بدون هیچ دلیلی باید 35 دقیقه در چت صبر کنم.

و 20 دقیقه بعد …

طول گپ خدادادی

من در سال 2018 چت با مشکل مواجه هستم. می توانم سریعتر از این خط را در DMV دریافت کنم!

گفته می شود ، GoDaddy است به طور کلی بسیار سریع پشتیبانی تلفن. این مکانیزم پیش فرض آنها برای پشتیبانی است – اما بیایید صادق باشیم ، گاهی اوقات شما نمی خواهید با خدمات مشتری از طریق تلفن صحبت کنید.

GoDaddy پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهد ، اما بخشی از بودن چنین شرکتی بزرگ با حجم زیادی از مشتریان به این معنی است که شما در هر فراخوان در هنگام فراخوان پشتیبانی می توانید با نوارهای قرمز و تشریفات روبرو شوید..

به طور کلی پاسخ های سرویس دهی مشتری GoDaddy سریعاً جواب می دهند ، اما آنها تمایل دارند شما را به ادبیات موجود ارجاع دهند یا شما را از طریق تمام تکنیک های عیب یابی که قبلاً امتحان کرده اید ، پیش از شروع آزمایش واقعی ، طی کنند..

این تاکتیک های dilly dallying واقعاً هنگامی که برای پایان دادن به خدمات خود تماس می گیرید نشان می دهد. خدمات مشتری GoDaddy امکان ترک شما را آسان نمی کند. این یک شکستگی بدون درد و لطف نیست و ممکن است در مورد کل تجربه طعم بدی در دهان شما بگذارد. بررسی های GoDaddy که توسط مشتریان واقعی باقی مانده است ، برخی از داستان های ترسناک را درباره بلیط های پشتیبانی می گوید.

2) برنامه میزبانی اقتصاد محدود

آنها سه برنامه دارند – اقتصاد ، لوکس و نامحدود. برنامه اقتصاد به شما امکان می دهد تا 90 زیر دامنه با یک دامنه واحد داشته باشید. همین مورد در مورد برنامه های لوکس و نامحدود آنها نیز صادق است. بنابراین بسیاری از شرکت های میزبان دیگر به شما امکان می دهند دامنه های نامحدودی داشته باشید – مهم نیست که چه برنامه ای دارید. با این حال ، GoDaddy فقط به شما امکان می دهد یک دامنه با برنامه اقتصاد خود داشته باشید. اگر می خواهید از این حد فراتر رود ، مجبور به ارتقا هستید. برای دامنه های نامحدود Myhosting.com را بررسی کنید.

3) نکات اخلاقی & مشاجرات تاریخی

این مسائل ممکن است شما را آزار دهد یا نگران نکند ، اما GoDaddy از بدو شروع به کار جنجالهای زیادی رسید. باب پارسونز یک بار ویدئویی از خودش را که در حال کشتن یک فیل در سافاری آفریقایی بود منتشر کرد. تبلیغات SuperBowl آنها ، حتی اگر کاملاً جنسی هم نباشند ، تمایل به داشتن خط های خام یا غیر حساس دارند. GoDaddy همچنین یک پشتیبان بزرگ شرکت SOPA بود & PIPA ، صورتحساب هایی را که طرفداران حفظ حریم خصوصی اینترنت در کل نادیده گرفته می شوند. آنها پس از تحریم بسیاری از مشتریان از خدمات صورتحساب خودداری کردند. GoDaddy اخیراً نام تجاری خود را در بخش عمده ای از زبان ها و تصاویر تند و زننده و جنسی که قبلاً برای بدست آوردن برجستگی استفاده می کردند ، ضد عفونی کرده است. برند جدید آنها را به عنوان قهرمان مشاغل کوچک معرفی می کند. اگر همه این بحث و جدال های تاریخی شما را از GoDaddy خاموش کرده است ، برای یک شرکت میزبانی وب تحت وب HostPapa سازگار با محیط زیست جستجو کنید که می تواند احساس خوبی در مورد پول شما به وجود آورد..

4) قیمت گذاری بالاتر در مورد تجدید ، نیکل و دیمینگ

“دامنه خود را با 0.99 دلار دریافت کنید!” 

اینگونه شما را قلاب می کنند. آنها شما را با قیمت ارزان در هر دو دامنه و هاستینگ وارد درب می کنند ، و پس از آن هزینه های تمدید زیاد است!

تمدید دامنه 14.99 دلار است ، در مقایسه با 10 $ برای NameCheap.

میزبانی ممکن است برای شروع با GoDaddy ارزان باشد ، اما تمدید ها نیز بالاتر خواهد بود. آنها می دانند وقتی شما را در سیستم می گیرند می توانند شما را نیکل کنند و سیر کنند!

اگر سازماندهی شده باشید و تمدیدهای خود را به درستی مدیریت کنید ، قیمت ارزان می تواند پرداخت کند. یا می توانید از قیمت کم آنها استفاده کنید و ثبت کنندگان دامنه را بعداً سوئیچ کنید. اما اگر فنی نیستید ، انجام این کار دشوار است.

فقط آگاه باشید که آنها شما را قفل می کنند.

 

5) پی اچ پی در میزبانی لینوکس GoDaddy قدیمی است

میزبانی مشترک مشترک GoDaddy در حال حاضر اجازه PHP 7 را نمی دهد. 

این مشکل در برخی از افزونه های WordPress مانند Wordfence است:

این نشان می دهد که میزبانی مشترک استاندارد GoDaddy در این دوره ها عقب است و گزینه خوبی برای میزبانی وب جدی نیست.

خط پایین:

پریدن در رختخواب با یک شرکت بزرگ دارای یک مزیت است: بخش عمده ای از قیمت های پایین ، راحتی و یک چیز اضافی برای بوت شدن. می توانید انتظار داشته باشید که GoDaddy برای هر نیاز میزبانی که ممکن است داشته باشید ، یک راه حل آسان ، کم هزینه و کاملاً مناسب دارد. با این حال ، تعداد بسیار کمی از وب مسترهای متخصص هرگز GoDaddy را توصیه می کنند ، اگر نه در اصل ، حداقل به این دلیل که GoDaddy برای توسعه دهندگان واقعا توسعه نیافته است. این یک فروشگاه یک فروشگاه است که باعث می شود دلار آنها نباشد زیرا آنها بهترین یا خلاق ترین خدمات را در اطراف ارائه می دهند ، بلکه به دلیل ارزان بودن و در همه جا هستند. همین اتفاق می افتد که بیش از 5 میلیون نفر در سراسر جهان دقیقاً به دنبال آن هستند.

مشاهده مشخصات بیشتر بررسیهای GoDaddy 3.4 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (26 رای) جوانب مثبت

 1. بسیاری از ویژگی ها
 2. بسیاری از تخفیف های پرواز
 3. تضمین بازگشت پول
 4. گزینه های برنامه 1-کلیک

منفی

 1. خدمات مفید مشتری نیست
 2. برنامه میزبانی اقتصاد محدود
 3. مواضع سیاسی ضد و نقیض و تاکتیکهای بازاریابی

خلاصه بعضی از افراد عاشق GoDaddy هستند ، بعضی از افراد با قطب 10 پا به آنها نزدیک نمی شوند. از لحاظ تاریخی ، GoDaddy همه چیز درباره دامنه ها و تبلیغات مربوط به زنان کمی پوشیده بوده است. اما به تازگی ، به نظر می رسد که آنها بر ارتقاء ویژگی ها و فناوری های خود متمرکز شده اند. مواردی وجود دارد که باید دوست داشته باشید مانند بسیاری از ویژگی ها و گزینه های میزبانی و ضمانت برگشت پول. همچنین بسیاری از نقاط ضعف مانند پشتیبانی از مشتری های کوچک ، یک برنامه اقتصادی محدود و احساس شرکت های غیر شخصی وجود دارد. پشتیبانی3Speed3Features4Value3.5 ترانس شفافیت3.5

سؤالات متداول درباره میزبان GoDaddy

آیا قیمتهای تجدید GoDaddy بالاتر از قیمت ورودی است?

آره. به طور متوسط ​​قیمت مقدماتی در یک برنامه میزبانی بین 40-50 lower پایین تر از چیزی است که هنگام تمدید می خواهید هزینه کنید. البته تخفیف مقدماتی در برنامه های گران قیمت بیشتر است.

آیا حداقل یک قرارداد وجود دارد و چند بار مجبور به پرداخت آن هستم?

انواع مختلفی از قراردادها در دسترس است که در هر جایی بین 3 تا 60 ماه انجام می شود. تمام پرداخت ها به صورت ماهانه و بدون توجه به برنامه شما انجام می شود.

چه زبانهای توسعه ای توسط میزبان GoDaddy پشتیبانی می شوند?

GoDaddy از PHP 5.4 ، 5.3 ، 5.4 و 5.5 سفارشی PHP.ini ، PERL و Python پشتیبانی می کند.

ضمانت به موقع GoDaddy چقدر است؟?

GoDaddy یک ضمانت حداکثر 99.9٪ را ارائه می دهد ، که در هر سال 8.76 ساعت خرابی مجاز در سال ارائه می شود. تعیین شده توسط آنها – شما می توانید با GoDaddy تماس بگیرید و اعتبار 5٪ از هزینه میزبانی ماه خود را برای آن ماه خاص درخواست کنید. اگر فکر می کنید وب سایت شما بیش از حد متوسط ​​هزینه کاهش یافته است ، حتماً شرایط خدمات آنها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که در حق خود هستید که آن اعتبار را درخواست کنید.

آیا سرورهای GoDaddy مدیریت یا اختصاصی هستند?

GoDaddy هر دو را ارائه می دهد. برای کسانی که به دنبال یک سرور کاملاً خصوصی مدیریت شده هستند ، چندین برنامه وجود دارد ، اما همچنین برنامه هایی وجود دارد که دارای سرور لینوکس است. چندین گزینه برای هر نوع تنظیمات سرور وجود دارد.

آیا GoDaddy برنامه VPS ارائه می دهد?

تعدادی برنامه سرور خصوصی مجازی مدیریت شده وجود دارد که با cPanel در دسترس هستند. همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا این برای خودتان مدیریت شده یا مدیریت شده است ، فقط توجه داشته باشید که در انتخاب برنامه خود ، کدام یک را دوست دارید انجام دهید.

سرورهای GoDaddy کجا قرار دارند?

GoDaddy در ایالات متحده مستقر است و دفتر مرکزی آن در اسکاتسدیل ، آریزونا قرار دارد. مرکز داده اصلی در Phoenix ، آریزونا واقع شده است.

آیا GoDaddy گزینه خوبی برای میزبانی تصاویر زیادی است?

اگر در مرحله میزبانی سطح ورود هستید ، محدود به 100 گیگابایت هستید ، اما برنامه های دیگر به همین روش محدود نمی شوند و بسیاری از آنها فضای ذخیره نامحدودی را ارائه می دهند. سازنده سایت GoDaddy ویژگی هایی را ارائه می دهد که بطور خاص با تصاویر در نظر گرفته شده است ، مانند گالری های عکس و فیلم.

کدام بسته‌ها را باید برای پخش ویدیو انتخاب کنم?

GoDaddy جریان ویدئویی را ارائه می دهد ، اما در برنامه های اشتراکی در دسترس نیست. از سرورهای اشتراکی می توان برای جاسازی فیلم ها از منابع دیگر مانند YouTube استفاده کرد ، اما اگر می خواهید از سرورهای GoDaddy برای پخش فیلم های خود استفاده کنید ، به یک برنامه سرور اختصاصی نیاز خواهید داشت.

آیا واقعاً پهنای باند و فضای ذخیره نامحدودی دارم?

هیچ چیز واقعاً نامحدود نیست ، بنابراین پهنای باند یا حافظه ذخیره ای نیز موجود نیست. شما باید شرایط و ضوابط قرارداد خود را با دقت بررسی کنید. مانند سایر میزبان های بزرگ ، GoDaddy در صورت شناسایی پهنای باند اضافی یا استفاده از ذخیره سازی ، این حق را برای بررسی حساب کاربری خود نیز دارد..

آیا GoDaddy ثبت دامنه ارائه می دهد؟ اگر چنین است ، چقدر هزینه دارد و آیا می توانم اطلاعاتم را خصوصی نگه دارم?

به عنوان یک رهبر در صنعت ثبت دامنه ، GoDaddy ثبت دامنه را ارائه می دهد. بسته به گزینه هایی که انتخاب می کنید ، قیمت ها متفاوت خواهد بود. با این حال ، GoDaddy دامنه های رایگان را با برنامه های میزبانی خود ارائه می دهد. این پیشنهاد در مورد برنامه های 12 ، 24 ، 36 ماهه اعمال می شود ، اما هزینه ICANN 0.18 $ را شامل نمی شود. این برای حفظ اطلاعات شما در هر سال 7.99 دلار در هر سال یا بسته به نیاز شما هزینه بیشتری خواهد داشت.

آیا تخفیف هایی در GoDaddy برای دانش آموزان ، مدارس یا غیرانتفاعی ها وجود دارد?

تخفیف ویژه ای برای دانش آموزان ، مدارس یا غیرانتفاعی ها ارائه نشده است ، اما GoDaddy دارای چند برنامه دسترسی به جامعه است که برای کمک به سازمان های خیریه طراحی شده اند. اگر فکر می کنید شما یا شغل خود به عنوان یکی از سازمانهای این گروه واجد شرایط هستید ، می توانید برای اطلاعات بیشتر برنامه GoDaddy Cares را ببینید..

آیا در GoDaddy نوعی ضمانت برگشت پول وجود دارد?

GoDaddy ضمانت برگشت پول 45 روزه محدود ارائه می دهد. با این حال ، آن را به همه محصولات و خدمات اعمال نمی شود. اگر نگران بازپرداخت پول خود هستید ، باید در مورد خریدی که از طریق GoDaddy انجام می دهید ، چاپ خوب را بخوانید.

پشتیبانی GoDaddy چیست؟ آیا آنها به چند زبان پشتیبانی ارائه می دهند?

GoDaddy خط پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد ، اما گزینه پشتیبانی چت آنلاین را ندارد ، که می تواند برای برخی از افراد مشکل ایجاد کند. پشتیبانی از GoDaddy به چند زبان مختلف از جمله: انگلیسی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی ، ترکی ، هلندی و چند زبان دیگر در دسترس است..

من به دنبال انتقال سایت خود به GoDaddy هستم. این روند چیست؟?

وقتی صحبت از وب سایت و انتقال دامنه می شود ، GoDaddy پشتیبانی محدودی را ارائه می دهد. اگر مشکل دارید ، مقدار زیادی از اسناد جامع وجود دارد که هر دو فرآیند موجود به صورت آنلاین را پوشش می دهد. سازمان های شخص ثالث دیگری نیز وجود دارند که شما را از طریق آن طی می کنند یا این کار را برای شما انجام می دهند.

آیا GoDaddy به طور خودکار نصبهای موجود جوملا را از هاست فعلی من منتقل خواهد کرد?

در حالی که هیچ گزینه انتقال خودکار وجود ندارد ، GoDaddy یک راهنمای گام به گام برای نصب هایی که در هاست فعلی خود دارید ارائه می دهد. اگر برای مهاجرت به کمک بیشتری نیاز دارید ، مستندات در دسترس است joomla.org.

آیا GoDaddy از Magento پشتیبانی می کند؟ آیا آنها پشتیبانی سایت انتقال را برای سایتهای Magento موجود ارائه می دهند?

در حالی که می توان Magento را در GoDaddy استفاده کرد ، اما توصیه نمی شود. این شرکت به شدت پیشنهاد می کند که مشتریان از VPS یا سرورهای اختصاصی برای میزبانی سایت های Magento خود استفاده کنند. GoDaddy هیچ نوع پشتیبانی از مهاجرت را ارائه نمی دهد ، بنابراین شما مجبورید آنرا مرتب کنید.

آیا میزبانی و مدیریت بیش از یک وب سایت با GoDaddy گران است?

یک برنامه سطح ورود فقط از یک سایت پشتیبانی می کند ، اما برنامه های دیگر می توانند مسئولیت بیشتری داشته باشند. هزینه میزبانی سایت های متعدد در GoDaddy به برنامه بستگی دارد و ویژگی های برنامه ، شما در انتها انتخاب می کنید.

آیا GoDaddy نرم افزاری آسان برای ساخت سایت ارائه می دهد؟ چه در مورد الگوهای قابل تنظیم است?

GoDaddy برنامه سازنده سایت را برای استفاده آسان ارائه می دهد و صدها تنظیمات قابل تنظیم را ارائه می دهد. سه نوع برنامه برای این ویژگی با مضامین مختلف و الگوهای سازگار با تلفن همراه بسته به طرحی که شما انتخاب می کنید وجود دارد.

آیا GoDaddy انتخاب خوبی برای میزبانی سایت وردپرس من است?

GoDaddy چندین بسته میزبانی ویژه WordPress را ارائه می دهد ، سه برنامه موجود شامل هاست مدیریت شده است. از آنجا که GoDaddy تا حد زیادی استفاده از وردپرس را به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا پشتیبانی و تشویق می کند ، آنها یک مهاجرت داخلی نیز ارائه می دهند تا حرکت میزبانی سایت وردپرس خود را به GoDaddy برای شما بسیار آسان کند. همانطور که با ارائه دهندگان میزبان بزرگ انتظار می رفت ، در سالهای اخیر چند حادثه امنیتی بسیار تبلیغاتی با GoDaddy رخ داده است. در نتیجه ، GoDaddy دائماً سیاستهای امنیتی خود را به روز و بهبود می بخشد.

آیا GoDaddy ویژگی های امنیتی خاصی را ارائه می دهد؟?

علاوه بر گواهینامه های SSL و گواهی های امضای کد ، GoDaddy همچنین امنیت وب سایت Sitelock را ارائه می دهد که برای شناسایی بدافزار و نظارت بر سایت شما طراحی شده است..

آیا می توانم از طریق برنامه هایی مانند Prestashop ، تجارت الکترونیکی خود را در وب سایت خود در GoDaddy میزبانی کنم؟ آیا می توانم گواهی SSL دریافت کنم تا بتوانم کارت اعتباری را بپذیرم?

بسته به برنامه میزبانی خاص شما ، Prestashop را می توان در سیستم عامل های GoDaddy و سایر راه حل های تجارت الکترونیکی جایگزین نصب کرد. GoDaddy برنامه ای را برای صدور گواهینامه SSL ارائه می دهد که از 59،99 دلار شروع می شود. همچنین اگر می خواهید پرداخت کارت اعتباری را بپذیرید ، یا گزینه های کامل تجارت الکترونیکی با استفاده از برنامه های میزبانی GoDaddy ایجاد کنید ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد. کارتهای اعتباری عمده در کلیه مناطق پذیرفته می شوند و ارزهای پذیرفته شده ای دارند. با این حال ، اگر قصد استفاده از PayPal یا Skrill را دارید ، باید بررسی کنید تا مطمئن شوید ارز مورد استفاده شما پذیرفته خواهد شد. همچنین می توانید بسته به برنامه میزبانی خود ، خدمات طراحی حرفه ای تجارت الکترونیکی را نیز در دسترس شما قرار دهید – باز هم بستگی دارد.

آیا برنامه فروشندگی ارائه شده توسط GoDaddy وجود دارد?

GoDaddy تعدادی گزینه فروشنده را ارائه می دهد. دو ردیف در دسترس است ، با 20 تا 40 درصد تخفیف بیش از قیمت خرده فروشی ، یک فروشگاه آماده تجارت الکترونیکی ، پردازش کارت اعتباری و پشتیبانی 24/7.

آیا GoDaddy یک برنامه وابسته دارد؟?

GoDaddy دارای یک برنامه وابسته گسترده است. این شرکت هم برنامه های وابسته دامنه و هم میزبانی را ارائه می دهد.

آیا GoDaddy با Google AdWords همکاری می کند تا اعتبار تبلیغاتی ارائه دهد?

به صورت دوره ای GoDaddy با Google همکاری می کند تا اعتبار AdWord را به کاربران جدید ارائه دهد.

تاریخچه GoDaddy چیست?

GoDaddy در سال 1997 توسط باب پارسونز تأسیس شد ، همچنین یک شرکت میزبانی وب است و آنها ادعا می کنند بیش از 5 میلیون وب سایت در سراسر جهان میزبان هستند. دفتر مرکزی این شرکت در اسکاتسدیل ، آریزونا است اما دارای چندین دفتر دیگر در سراسر ایالت ها و هند است. GoDaddy یکی از اولین شرکت های میزبان و رجیستری دامنه بود که آن را بزرگ کرد ، و بلافاصله پس از آنکه Solutions Network دیگر دیگر تنها مکانی برای نام دامنه ها در وب نبود ، بزرگترین نام در این زمینه شد. اطلاعات بیشتر در مورد GoDaddy.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector