بررسیهای Google Cloud در ماه مه 2020 – میزبانی قیمت ها و برنامه ها

میزبانی Google Cloud چقدر خوب است?


بررسیهای Google Cloud 3.3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (5 رای) جوانب مثبت

 1. اجرای فوق العاده
 2. صورتحساب در صورت افزایش در دقیقه
 3. شبکه عالی مرکز داده های عالی
 4. آسان برای استفاده و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ با BigQuery

منفی

 1. فقط سه مرکز داده
 2. گزینه های کمتر نرم افزاری از AWS
 3. نه برای تازه کار

پشتیبانی3Speed3Features3.5Value4 ترانس شفافیت3

بررسی رسمی میزبانی Google Cloud ما

میزبانی Google Cloud بیشتر سرویس IAAS است – زیرساخت به عنوان یک سرویس. Google ، کنگلومرا عظیم دره سیلیکون که همه ما عاشق آن شده ایم و می دانیم همچنین خدمات میزبانی را ارائه می دهد.

در سطح پایه ، گوگل از این سایت های Google استفاده می کند. مدت هاست توسط بخش های آموزشی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد تا وب سایت های ساده و حتی اینترانت های ساده تری ایجاد شود. در حال حاضر ، آنها در تلاش نیستند تا با سایر سیستم عامل ها و ارائه دهندگان میزبانی وب رقابت کنند. درعوض ، آنها تلاش خود را در صنعت IAAS انجام می دهند.

بهترین ویژگی های میزبانی ابر Google

دو رقیب اصلی Google شامل خدمات وب آمازون (AWS) و میزبانی RackSpace هستند. آنها به شدت تحت تأثیر لینوکس هستند – به ویژه نوع گوگل لینوکس. بله – Google نوع لینوکس مخصوص به خود را دارد.

اجرای فوق العاده

پلتفرم Google Cloud از عملکرد عالی برخوردار است. برای آزمایش این ، ما مجبور بودیم حداقل دو سرویس مختلف را با هم مقایسه کنیم. ما از تست RackSpace استفاده کردیم زیرا RackSpace از لحاظ عملکرد تمایل به رقیبان خود دارد. در این حالت ، Google Cloud از RackSpace بهتر عمل کرده است. وقتی Google Cloud را در برابر RackSpace آزمایش کردیم ، توانستیم با یک vCPU از پلتفرم Google Cloud به اعداد محک بزنیم ، در حالی که برای دستیابی به همان شماره ها ، دو RCSU را RackSpace گرفت..

صورتحساب در صورت افزایش در دقیقه

گوگل یک ماشین حساب قیمت بسیار پیشرفته دارد و حتی الگوریتم های محاسبه آنها را عمومی می کند – درست به کد JSON لخت. با ادامه این همه الگوریتم ، Google با افزایش سطح دقیقه شما را برای شما صورتحساب می دهد. آنها یک ماه را 720 دقیقه تعیین می کنند و برای اهداف محک ، اگر کل ماه را در محک صرف کرده باشید ، برای 720 دقیقه صورتحساب شما می شود.

وقتی بسته IAAS آنها را خریداری می کنید ، قیمت ها از 6092 دلار در سال شروع می شوند و با بسته برنامه وب هشت سرور آنها شروع می شوند.

شبکه عالی مرکز داده های عالی

این نباید شگفت آور به نظر برسد ، اما استاندارد شبکه سازی Google درجه یک است. وقتی VM های خود را تنظیم می کنید ، می توانید به راحتی و به سرعت شبکه های خصوصی مجازی ایجاد کنید. این شامل زیر شبکه های عمومی و خصوصی برای ترتیب دادن VM های شما می باشد. همچنین می توانید به فایروال ها ، دروازه ها و روترها دسترسی پیدا کنید. اگر خط فرمان لینوکس را می شناسید می توانید تنظیم کنید: پیمایش در مسیر خود در اطراف سیستم عامل Google Cloud ، نیازی به پیش زمینه در فناوری اطلاعات ندارد. با این حال ، اگر می خواهید از خدمات حداکثر استفاده را ببرید ، به احتمال زیاد بهترین شرط بندی شما برای داشتن یک شرط است.

آسان برای استفاده و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ با BigQuery

مخاطب هدف برای پلتفرم Google Cloud فقط کاربران قدرت نیستند. آنها از رابط خط فرمان استفاده می کنند تا با سایر رقبا در صنعت IAAS همگام باشند. این شامل مایکروسافت لاجورد ، خدمات وب آمازون ، RackSpace با مدیریت ابر و IBM / SoftLayer ، که همه افراد با تجربه مدیریت IT هستند – نه تنها کاربران قدرت.

اگر در این گروه قرار گرفتید ، پلتفرم Google Cloud انجام کارهای روزمره مانند اختصاص آدرس IP موقتی برای ذخیره آدرس IP را آسان می کند..

طرفین میزبانی وب Google Cloud

مواردی وجود دارد که ما دریافتیم Google Cloud می تواند بهتر انجام دهد. این همان چیزی است که ما پیدا کردیم.

فقط سه مرکز داده

Google Cloud فقط سه مرکز داده دارد – در سطح جهان. آنها یکی در آیووا در ایالات متحده ، یکی در بلژیک ، آلمان و دیگری در تایوان. مهم نیست چقدر ممکن است Google Cloud در تست های محک خود عمل کند ، وب سایت شما و داده های شما به همان سرعت و ضعیف ترین پیوند به پیش می روند. این فیزیک اساسی است. اگر من یک پخش کننده Blu-ray از طریق کابل RCA به HDTV وصل کرده ام ، قصد ندارم کیفیت بالایی را تحویل بگیرم. مجبور کردن ویدیو از طریق کابل RCA ، کابل که قادر به کیفیت بالا نباشد ، باعث می شود تا فیلم من با کیفیت عالی پخش نشود. حلقه ضعیف کابل RCA خواهد بود. برای به دست آوردن HDTV از پخش کننده Blu-ray ، باید یک دستگاه پخش Blu-ray ، کابل HDMI و HDTV داشته باشم. هر پیوند باید بتواند پهنای باند را اداره کند.

همین اصل در مورد اینترنت صدق می کند. هنگامی که Google Cloud فقط دارای سه مرکز داده است ، شبکه ای که اینترنت مبتنی بر آن استوار است ممکن است وب سایت شما را کند کند. هرکسی که کمترین ارتباط شما بین شما و منابع شما باشد ، تجربه کاربر را تعیین می کند.

من این را برای پلت فرم Google Cloud می گویم. آنها به تازگی یک مرکز داده در کارولینای جنوبی در ایالات متحده افتتاح کرده اند.

گزینه های کمتر نرم افزاری از AWS

اگر شما می خواستید یک مقایسه کنار هم با خدمات وب آمازون و پلت فرم Google Cloud انجام دهید ، می فهمید که پلتفرم Google Cloud به شدت فاقد است. خدمات وب آمازون گزینه ها و بسته های خدمات بسیار بیشتری نسبت به پلتفرم Google Cloud ارائه می دهد.

نه برای تازه کار

پلتفرم Google Cloud برای تازه کار نیست. من در اینجا این را ذکر می کنم زیرا این یک منفی بالقوه است و باعث می شود افراد از این راه دور شوند – حتی اگر Google این کار را عمدا انجام داده باشد برای رقابت با بزرگترین بازیکنان در زمین بازی IAAS ، در صورت داشتن پیش زمینه در مدیریت IT بهترین استفاده خود را از این سرویس خواهید داشت..

خط پایین

وقتی پلتفرم Google Cloud را با تمام رقبای خود مقایسه می کنید ، تقریباً مشابه Microsoft Azure قرار دارد. اگر دستگاه مجازی مورد نظر من بر اساس هسته لینوکس باشد ، من قطعاً برای سازگاری آن ، بستر Google Cloud را انتخاب می کردم. به همین ترتیب ، اگر ویندوز VM انتخاب من بود ، بستر Microsoft Microsoft Azure را انتخاب می کردم. پلتفرم Google Cloud هر دو سرویس بسیار خوبی دارند و از هم رده بندی می کنند ، از Microsoft Azure پیشی گرفته است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map