بررسی میزبان Greengeeks در مه 2020: آیا Greengeeks ارزش آن را دارد؟

بررسی میزبان Greengeeks در مه 2020: آیا Greengeeks ارزش آن را دارد؟

بررسی میزبان Greengeeks در مه 2020: آیا Greengeeks ارزش آن را دارد؟

میزبانی Greengeeks چقدر خوب است?

Greengeeks تمرکز خود را بر تهیه میزبانی مناسب با یک شیب محیطی متمرکز می کند. آنها مقدمات زیادی را ارائه می دهند و به خوبی با وردپرس کار می کنند. پشتیبان گیری روزانه و کمک به مهاجرت سایت یک امتیاز بزرگ است. برخی از طرف های فرعی شامل پشتیبانی هایی هستند که به اندازه سایر رهبران صنعت مناسب نیستند و ایمیلی که خارج از cPanel کنترل می شود. به زیر نگاهی بیندازید تا ببینید که آیا اینها مناسب شما هستند یا خیر.


بررسیهای Greengeeks 3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (2 رای) جوانب مثبت

 1. شرکت میزبانی وب بودجه
 2. پشتیبانی 24/7 مشتری
 3. تهیه نسخه پشتیبان تهیه روزانه
 4. میزبانی نامحدود
 5. رایگان برای تنظیم و مهاجرت
 6. برای WordPress طراحی شده است

منفی

 1. برخی از طرف های بد پشتیبانی مشتری
 2. چند هزینه پنهان برای بازپرداخت
 3. در صورت آماده سازی ، از پشتیبان گیری شارژ کنید
 4. عدم وجود ابزارهای ایجاد سایت موبایل
 5. مدیریت ایمیل از طریق cPanel امکان پذیر نیست

پشتیبانی3Speed3.5Features3Value3Transparity2.5

بررسی رسمی میزبان Greengeeks

آیا می توانید حدس بزنید که Greengeeks به کدام شهرت دارد؟ آنها به دلیل تأثیر زیست محیطی در صنعت میزبانی وب مشهور هستند. از عضویت در آژانس حفاظت از محیط زیست گرفته تا استفاده از انرژی باد برای سرورهای خود ، آنها یک شرکت متفکر آینده هستند که سیاره را در ذهن خود نگه می دارند.

بهترین ویژگی های میزبان Greengeeks

Greengeeks خدمات میزبانی در سطح بودجه است. آنها هر کاری را که پسران بزرگ انجام می دهند با نرخ تخفیف ارائه می دهند. مهمتر از همه ، آنها این کار را با توجه به محیط موجود انجام می دهند.

Greengeeks طرح سبز را در آغوش می گیرد

Greengeeks تبلیغ می کند که 300 درصد از آنها سبز است. این یعنی چی؟ این بدان معناست که برای هر واحد انرژی که مصرف می شود ، سه برابر این مقدار انرژی را در انرژی باد خریداری می کنند. تمام ایده این است که اگر از Greengeeks استفاده کنید ، فقط یک اثر کربن پایینی نخواهید داشت ، یک ردپای منفی از کربن خواهید داشت. به عبارت دیگر ، شما تأثیر مثبتی بر محیط می گذارید.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه روزانه

هر شرکت میزبان روزانه از وب سایت شما نسخه پشتیبان تهیه نمی کند. Greengeeks دقیقاً می داند که داده های شما برای شما چقدر مهم است. آنها پول خود را در جایی که دهانشان قرار دارد قرار می دهند و روزانه از پشتیبان گیری از سرور استفاده می کنند. اگر اتفاقی برای داده های شما رخ دهد ، فقط یک روز ارزش کار روی آن را از دست خواهید داد.

میزبانی نامحدود

داشتن دامنه نامحدود یک ویژگی زیبا برای یک شرکت میزبان وب است. این بدان معنی است که شما می توانید تعداد نامحدود دامنه های ثبت شده تحت یک حساب کاربری داشته باشید. این امر در ادامه شامل نامتناهی از زیر دامنه ها و حساب های ایمیل نیز می باشد. اگر به دنبال دامن زدن به دامنه ها هستید ، Greengeeks مکانی عالی برای پارک کردن آنها است.

رایگان برای تنظیم و مهاجرت

تنها هزینه ای که باید Greengeeks بپردازید ، هزینه خدمات ماهانه شما است. آنها از شما نمی توانند وب سایت خود را روی سرورهای خود تنظیم کنید و همچنین از شما برای مهاجرت به Greengeeks هزینه ای به شما نمی دهند. در صورت تمایل به انتقال داده ها از یک دامنه به دامنه دیگر ، همین اصل اعمال می شود. از این نظر ، انتقال داده رایگان است. این همه در هزینه ماهانه شما گنجانده شده است.

برای WordPress طراحی شده است

Greengeeks برای وردپرس طراحی شده است. آنها دارای cPanel عالی هستند (بدون کنترل ایمیل ، به تصویر زیر مراجعه کنید) و به یک کلیک نصب وردپرس و هر افزونه سازگار اجازه می دهند. اگر می خواهید بخش راهنمای Greengeeks را کاوش کنید ، می توانید بخش کاملی را برای کمک به شما در وردپرس اختصاص دهید. همچنین ، هنگام استفاده از WordPress با Greengeeks ، Greengeeks یک نام دامنه رایگان به شما پیشنهاد می دهد.

آنها شروع می کنند

Greengeeks بیش از آنچه شما ایجاد می کنید قالبهایی را برای شما در ساخت وب سایت خود ارائه می دهد. آنها خدمات ساخت وب سایت را به صورت رایگان ارائه می دهند. با استفاده از یکی از الگوهای آنها ، Greengeeks وب سایت شما را با تمام اطلاعات شما ایجاد می کند ، پنج آدرس ایمیل متصل به نام دامنه شما ایجاد می کند و سایت خود را به فهرست های جستجوی Google ، Yahoo و Bing ارسال می کند.

بسیاری از گزینه های مقیاس پذیر

پس از آماده شدن ، Greengeeks به شما امکان می دهد وب سایت خود را با ارائه VPS یا گزینه های اختصاصی میزبانی سرور مقیاس کنید. همه موارد استاندارد با آن همراه هستند – از جمله گواهینامه های اختصاصی SSL. گواهینامه های اختصاصی SSL برای افرادی که وب سایت های تجارت الکترونیکی خود را اداره می کنند بسیار مهم است زیرا باعث می شود معاملات وب سایت ایمن تر شود.

طرفین میزبان Greengeeks

خوب و بد از پشتیبانی مشتری آنها

Greengeeks بصورت شبانه روزی مشتریان را پشتیبانی می کند. اگرچه پشتیبانی تلفنی آنها 24 ساعت نیست ، اما پشتیبانی چت در زندگی آنها است. این بخش خوبی در مورد سیاست خدمات به مشتریان است. بخشی که ما چندان به آن اطمینان نداشتیم مربوط به زمان دریافت پشتیبانی بود – ما احساس کردیم که نمایندگان پشتیبانی مشتری آنها می توانند از آموزش های بیشتری استفاده کنند.

چند هزینه پنهان برای بازپرداخت

Greengeeks 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. آنچه به شما نمی گویند این است که هزینه های دیگر ، مانند ثبت نام دامنه ، قابل برگشت نیست. اگرچه این عمل در بین کلیه شرکت های میزبان استاندارد است ، اما دریافتیم که هزینه ثبت نام آنها سه برابر بیشتر از سایر وب سایت ها بوده است یا اینکه خودمان نام دامنه را ثبت کرده ایم. به عبارت دیگر ، احساس می شود که Greengeeks از ثبت نام دامنه سود می برد و از ارائه بازپرداخت تحت پوشش نامگذاری آن به نام دامنه امتناع می ورزد..

عدم وجود ابزارهای ایجاد سایت موبایل

Greengeeks ابزاری برای کمک به شما در ایجاد سایت موبایل ارائه نمی دهد. هر صاحب وب سایت می داند که باید دو نسخه از سایت های خود داشته باشد – یکی برای دسک تاپ و لپ تاپ و دیگری برای دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند و تبلت. اما مکان های دیگری نیز وجود دارد که می توانید به آنها مراجعه کنید.

مدیریت ایمیل از طریق cPanel امکان پذیر نیست

ما این مورد را به آنجا پرتاب کردیم زیرا هر شرکت میزبانی وب دیگری که ایمیل ارائه می دهد ، این امکان را دارد که ایمیل را از طریق cPanel بدون احتیاط خود مدیریت کند. Greengeeks این موضوع را ارائه نمی دهد. آنها ابزارهای مدیریت ایمیل را دارند ، اما از طریق cPanel در دسترس نیست.

خط پایین

Greengeeks یک شرکت میزبان وب با بودجه عالی با پیچ و تاب سبز است. آنها درک می کنند که تجارت در روز و عصر امروز چگونه کار می کند – که توسط Millennials اداره می شود. هزاره ها برای شرکت هایی که مسئولیت شرکت ها را برای مراقبت از کره زمین انجام می دهند ، دارای یک نقطه نرم هستند.

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector