بررسیهای HostMonster ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه ریزی هاستینگ

بررسیهای HostMonster ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه ریزی هاستینگ

بررسیهای HostMonster ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه ریزی هاستینگ

Contents

میزبانی وب میزبان چیست؟?

HostMonster یک شرکت میزبانی وب میزبان آمریکایی است که در سال 1996 تأسیس شده است و تحت چتر گروه بین المللی استقامتی فعالیت می کند.


میزبانی HostMonster چقدر خوب است?

HostMonster مانند بسیاری از شرکت های میزبان EIG متعلق به بسیاری از شرکت ها ، قادر به هماهنگی با استانداردهای صنعت برای سرعت ، بروزرسانی و خدمات به مشتری نیست. در حالی که بسته های امنیتی و مارک های محافظه کارانه ساده آنها ممکن است برای بسیاری جذاب باشد ، عملکرد آنها در اکثر زمینه های خدمات به طور مداوم تحت تأثیر قرار می گیرد..

به سایت رسمی مراجعه کنید بررسیهای HostMonster 2.3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (4 رای) جوانب مثبت

 1. دامنه رایگان تا یک سال
 2. دامنه ها ، دامنه های نامحدود و پهنای باند نامحدود
 3. ویژگی های امنیتی جامد

منفی

 1. بدون قیمت گذاری ماه به ماه
 2. سرعت و Uptime زیر متوسط
 3. اعتبار خدمات پس از مشتری
 4. بدون نسخه پشتیبان رایگان
 5. بسیاری از آپارات

پشتیبانی2Speed2Features3Value2.5 ترانس شفافیت2

بررسی رسمی میزبان میزبان ما.

علی رغم وضعیت آنها به عنوان جانباز صنعت ، HostMonster متاسفانه یکی دیگر از موارد کاهش خدمات و عدم نوآوری به دنبال کسب EIG است. میزبان MonsterMaster دقیقاً مانند شرکتهای خواهر iPage و FatCow ، از نظر مهمترین نشانگرهای یک شرکت میزبانی با کیفیت بسیار جدی است. یعنی: سرعت ، به موقع و پشتیبانی مشتری. یک ساختار قیمت گذاری گیج کننده ، افزایش قیمت و عدم وجود آگاهی در فروش را اضافه کنید و باید بگوییم که ما HostMonster را توصیه نمی کنیم.

بهترین ویژگی هاستینگ میزبان

در حالی که پیشنهاد می کنیم از HostMonster عبور کنید ، لازم به ذکر است ویژگی های آنها که ممکن است باعث شده شما در وهله اول به آنها توجه کنید. از یک چیز ، مارک تجاری آنها ساده و محافظه کارانه است ، که ممکن است برای کسانی که کمی تحت الشعاع شرکتهای فناوری فلاش و زبان بسیار فنی قرار دارند جذاب باشد. به علاوه ، پهنای باند نامحدود و دامنه ها قدرت خوبی دارند! اما مهمتر از همه ، آنها بسته های امنیتی کاملی ارائه می دهند ، که حتی ما تحت تأثیر آن قرار گرفتیم. اینجا حرکت شبیه چمچه زنی است

سازنده وب سایت رایگان

در حالی که وردپرس به طور کلی استانداردی برای میزبان شرکت هاست و منابع زیادی برای کمک به حتی کم مصرف ترین فناوری با بهره گیری از یک قالب و راه اندازی وجود دارد ، برای بعضی ها بسیار خوشحال می شود که از آنچه می بینید سازنده وب سایت است. HostMonster از Weebly استفاده می کند ، که بسیار بصری است و در صنعت بسیار مورد توجه است. فقط بخاطر داشته باشید که اگر شرکتی تأکید زیادی بر ارائه یک سازنده وب سایت رایگان می کند ، هدف اصلی جمعیتی بودن این افراد تکنسین نیست. برای بارگیری الگوی وردپرس نیازی به طراحی وب نیستید ، که حتی ممکن است راحت تر از کشیدن و رها کردن وب سایت شما از طریق Weebly باشد. این چیز بدی نیست ، اما در مورد عمق دانش بیشتر مشتریان خود هنگام ثبت نام در خدمات خود ، حجم زیادی صحبت می کند..

دامنه رایگان تا یک سال.

درصد مناسبی از شرکتهای میزبان این معامله را ارائه می دهند ، بنابراین HostMonster به هیچ وجه یک مسئله فراتر از این نیست. با این حال این یک فاجعه خوب است!

پهنای باند نامحدود ، دامنه ، زیر دامنه ، ایمیل و ذخیره سازی

برای واقعی بودن زیادی خوب است، درست است؟ اگر قصد دارید میزبان تعداد زیادی وب سایت کوچک و ساده باشید ، این یک معامله خوب است. اما این را باید بخاطر بسپارید که وقتی شرکت های میزبان در رابطه با برنامه های اصلی میزبانی مشترک “نامحدود” می گویند ، این بدان معنا نیست که می توانید داده های نامحدود را در وب سایت های نامحدود بارگذاری کنید. بیشتر اوقات ، و در مورد HostMonster نیز ، کلاه را روی همه داده ها قرار می دهد ، آنها فقط آن را تبلیغ نمی کنند. علاوه بر این ، سایت شما فقط می تواند داده ها را به همان سرعتی که می تواند با سرور ارتباط برقرار کند بارگذاری کند. در پایان کیفیت سخت افزار چیزی است که واقعاً تعیین می کند که برنامه میزبانی شما چقدر “نامحدود” است. اگر به میزبانی واقعاً نامحدود علاقه دارید ، توصیه می کنیم به DreamHost مراجعه کنید.

امنیت جامع گنجانده شده است

منطقه ای که HostMonster از رقابت جلوتر است ، در سطح امنیتی است که در ابتدایی ترین برنامه های خود ارائه می دهند. شامل گواهینامه های SSL ، محافظت از لینک داغ ، دسترسی به SSH ، Spam Assassin و موارد دیگر می باشد. این سرویس ها بیشترین آسیب پذیری های مهم میزبانی وب را نشان می دهد ، و پایه ای محکم برای محافظت از سایت شما ایجاد می کند.

نقاط ضعف میزبانی میزبان.

اگر HostMonster به هر دلیلی که در بالا گفته شد از شما درخواست تجدید نظر کرده است ، توصیه می کنیم مواردی را که با آنها روبرو بوده ایم مطالعه کنید. در حالی که هیچ شرکت میزبانی کامل وجود ندارد ، و تصمیم شما همیشه باید بر اساس نیازهای منحصر به فرد شما باشد ، اما برخی از بازخوردها وجود دارند که باید در هر شرکتی دلالان شوند. متأسفانه ، HostMonster در چندین زمینه نتوانسته است استانداردهای اساسی ما را رعایت کند.

گزینه های مقرون به صرفه ورود & بدون قیمت گذاری ماه به ماه

قیمت گذاری سطح ورود HostMonster تقریباً در حد استاندارد صنعت است ، اما این فقط برای ثبت نام اولیه است. اگر تصمیم دارید که پس از اتمام قیمت گذاری در سطح ورودی اولیه خود ، در انتظار ماندن آنها باشید ، چند برابر شوید. علاوه بر این ، آنها هیچ قیمتی از ماه به ماه ارائه نمی دهند. برای دریافت قیمت تبلیغاتی ماهانه ، باید 3 سال میزبانی از جلو بپردازید. این یک تعهد بزرگ برای خدمتی است که شما هنوز فرصتی برای امتحان کردن آن نداشته اید. و ضمانت 30 روزه برگشت پول معمولی به اندازه کافی طولانی نیست تا تصمیم بگیرید که آیا با چنین قراردادی طولانی مشکلی ندارید.

زیر میانگین سرعت و زمان حداکثر سرعت

سرعت و به روز بودن به احتمال زیاد دو شاخص مهم در مورد چگونگی یک شرکت میزبان خوب هستند. از این گذشته ، وظیفه آنها میزبانی وب سایت شماست. اگر آنها نتوانند آن را حفظ و کار کنند یا با سرعتی که کاربران انتظار دارند کار کنند ، دقیقاً برای آنها چه هزینه ای پرداخت می کنید؟ متاسفانه ، HostMonster فقط نمی تواند در این زمینه ارائه کند. در حالی که آنها بدترین رکوردی را که ما دیده ایم ، ندارند اما در هر دو زمینه به طور مداوم از استاندارد صنعت پایین آمده اند. در حالی که میانگین در بین شرکتهای میزبان در 99.94٪ زمان به روز و 700 بار در بار بارگذاری صفحه قرار دارد ، HostMonster از هر دو نشانگر با 99.91٪ به موقع و حدود 880ms در بار بارگیری صفحه کاسته می شود. اگر این فاکتورها برای شما بسیار مهم هستند (که باید آنها نیز باشند) ، به سرعت و به روز در A2 Hosting ، رهبر صنعت نگاهی بیندازید. شرکت دیگری که این موارد را جدی می گیرد JaguarPC است که برای هر ساعت خرابی تجربه سایت شما 10 برابر قیمت بازپرداخت می کند..

توضیح خصوصیات گیج کننده & upsells

وب سایت HostMonster کار دقیقی را برای توضیح دقیق آنچه در بسته های میزبانی مشترک آنها گنجانده شده است ، انجام می دهد ، گواهی دیگر بر این واقعیت است که آنها بدون دانش فنی زیادی مشتریان را هدف قرار می دهند. این منجر به یک فرآیند بررسی واقعاً گیج کننده می شود که در آن ممکن است هزینه های اضافی را برای ویژگی هایی که فکر می کنید در آن هزینه کنید انجام دهید. صفحه ویژگی های اولیه ممکن است شما را به این باور برساند که از نسخه های پشتیبان سایت رایگان دریافت می کنید (در صنعت بسیار معمولی است) ، اما پس از بررسی ، متوجه می شوید که این هزینه 3 دلار اضافی در ماه هزینه دارد.

خدمات پشتیبانی مشتری

در حالی که می توانید انتظار داشته باشید که خدمات مشتری HostMonster در مدت زمان معقول به سؤالات شما پاسخ دهند (حدود 10 دقیقه برای برقراری ارتباط از طریق چت فوری و 2-3 دقیقه دیگر بین پاسخ ها) ، انتظار دانسته ترین راهنما را ندارید. نکات استاندارد برای عیب یابی معمولاً حتی هنگامی که سوال شما مشخص تر است ارائه می شود. علاوه بر این ، جستجوی سریع Google تعداد زیادی از داستانهای خدمات مشتری را ناامید می کند. این تمایل به الگویی در بین شرکتهای متعلق به EIG است ، که باعث می شود ما حدس بزنیم که اولویت های پس از دستیابی به طور کلی شامل سرمایه گذاری در پشتیبانی مشتری نمی شود..

خط پایین

ما HostMonster را توصیه نمی کنیم ، تنها اگر واقعیتی داشته باشد که قیمت آنها بالاتر از حد متوسط ​​باشد اما هنوز زیر متوسط ​​عمل می کنند. ویژگی بازپرداخت مجرد آنها امنیت جامع به عنوان بخشی از میزبان مشترک اولیه آنها است. با این وجود ، در بسیاری موارد ، پرداخت مبلغ اضافی در هر ماه برای یک برنامه امنیتی برتر برای وب سایت شما با یک شرکت میزبان وب دیگر ، هزینه های مشابه را دارد و به تجربه مشتری بهتر منجر می شود..

مشاهده ویژگی های بیشتر

میزبان سوالات و پاسخ ها

آنچه باید قبل از اشتراک بدانید

HostMonster برای بسیاری از افراد که به دنبال میزبانی وب کم قیمت هستند ، گزینه ای محبوب است. به عنوان بخشی از چندین گروه گروهی – ابتدا به عنوان سه نفر شرکت های میزبان ، سپس بخشی از یک شرکت بزرگتر – این یکی از گزینه های کمتر شناخته شده است. ما به محبوب ترین سؤالاتی که مردم در مورد HostMonster دارند پاسخ داده ایم تا وقتی به دنبال یک شرکت میزبانی هستید می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

چه زمانی HostMonster شروع شد?

HostMonster در سال 1996 راه اندازی شد و در پرووو ، یوتا مستقر است. HostMonster ، Bluehost و FastDomain در همان خانواده بودند ، به رهبری مدیر عامل شرکت مت هیتون ، که مرتباً مشتریان را در وبلاگ شخصی خود در مورد تحولات در شرکت ها و خدمات آنها به روز می کرد..

این شرکت ها توسط EIG ، کنگلومرای میزبان نیروگاه خریداری شده اند که هم اکنون بیش از 40 شرکت میزبان مختلف را در زیر چتر خود دارد. مانند بسیاری از آنها ، مالکیت گروه استقامتی بین الملل باعث تغییر درک HostMonster در صنعت شده است.

در سال 2011 ، هیتون یک پست وبلاگ نوشت ، که در آن زمان نیز به عنوان مدیرعامل استعفا داد و حواشی را به دن هندی که از سال 2011 تا 2015 این سمت را بر عهده داشت ، واگذار کرد. بنیانگذار و سازنده SimpleScriptts ، اولین فروشگاه اینترنتی برنامه برای محصولات منبع باز است.

ادعای شهرت چیست HostMonster چیست؟?

براساس وب سایت HostMonster ، این شرکت از زمان شروع 20 سال پیش به قابلیت اطمینان اختصاص یافته است. آنها در خدمات با کیفیت مشتری و ارائه بسته های برتر با نیازهای مشتریان با قیمت های پایین تخصص دارند.

آنها برنامه های خود را بر روی یک بسته ساده قرار داده اند که می تواند برای مزایا و ویژگی های اضافی به روز شود. این شرکت پشتیبان گیری مطمئن و سرعت و زمانهای قابل اطمینان را ارائه می دهد. آنها برنامه های جدید خود را برای سرورهای خصوصی مجازی و میزبانی اختصاصی ، چندین برنامه و گزینه های امنیتی و نام دامنه رایگان ارائه می دهند.

وب سایت آنها از مزایای زیر برای مشتریان استفاده می کند:

 • بالاترین خدمات به مشتری
 • مجموعه ویژگی برجسته موجود است
 • تجهیزات با کیفیت
 • پشتیبان گیری مطمئن
 • حداکثر زمان تضمین شده
 • ابزارهای بسیار کاربردی برای اداره
 • شیوه های تجاری پایدار و صادقانه
صحبت از زمان به روز ، چگونگی به روز رسانی HostMonster چگونه است?

این شرکت می گوید حداکثر زمان تضمین شده را ارائه می دهند ، اما در صورتی که سایت شما درصد به روز خود را اعلام نکند ، چیزی درمورد زمان و یا تضمین آنها وجود ندارد.

حال اگر بررسی های خوبی برای وقت خود انجام دهند ، خوب است. استاندارد صنعت 99.94 درصد به روز است ، به این معنی که برای 99.94 درصد ماه ، وب سایت شما بصورت زنده ، فعال و فعال است. برخی از میزبان وب تضمین می کنند زمان بروز 99.9 درصد باشد. زمان خرابی در این سطح در هر ماه حدود 43 دقیقه است. بسیاری از میزبان وب با این ضمانت در واقع با 99.99 درصد قابل توجه روبرو می شوند – کمتر از 4.3 دقیقه در هر ماه از خرابی. اگرچه HostMonster یکی از آنها نیست. میانگین میانگین های یک ساله آنها در 99.91 درصد سقوط کرد و آنها فقط بیش از نیمی از سال از صنعت فراتر رفتند.

برخی دیگر ، اگرچه ، قوام کمی بیشتر دارند ، اما در طی یک دوره آزمایش یک ماهه.

معنای HostMonster وقتی می گویند “نامحدود”?

مطابق با شرایط و خط مشی آنها ، میزبان مادربزرگ سر منبعی را برای منابعی که مشتریان می توانند از آنها استفاده کنند تعیین نمی کند. این بدان معناست که ، در حد توان آنها ، تمام فضای ذخیره سازی ، پرونده های MySQL ، انتقال پرونده ، میزبانی دامنه و پهنای باند مورد نیاز شما را برای موفقیت در وب سایت خود به شما می دهد. برای وب سایت شما ، این بدان معنی است که تا زمانی که شما از قوانین آنها پیروی کنید ، هیچ نتیجه ای منفی یا سرعت وب سایت آهسته تر مشاهده نخواهید کرد. با این حال ، مهم است که از استفاده شما از منابع آنها ، به ویژه در دوره های رشد سریع آگاه باشید ، زیرا ممکن است واکنشهای منفی به کل سیستم داشته باشد.

برخی از آستانه های ذکر شده وجود دارد ، بیش از 200000 پرونده ، بیش از 1000 جدول پایگاه داده و بیش از 2 گیگابایت MySQL یا PostgreSQL در یک پایگاه داده می تواند باعث عملکرد منفی و کندتر سرور شود و از شما خواسته می شود این تعداد را کاهش دهید.

آیا HostMonster پشتیبان گیری منظم ارائه می دهد؟?

در حالی که آنها در مورد پشتیبان گیری امن خود صحبت می کنند ، شرایط HostMonster اظهار می کند که گهگاه آنها نسخه پشتیبان تهیه می کنند ، اما هیچگونه تعهدی برای انجام این کار ندارند. آنها همچنین ابراز می کنند که هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و یا از بین رفتن پرونده ها ندارند و حتی سعی در تهیه نسخه پشتیبان از حساب هایی ندارند که بیش از 50،000 پرونده یا 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی هستند.

خدمات مشتری HostMonster چگونه است?

این شرکت بالاترین خدمات مشتری را ارتقا می بخشد ، اما باز هم این یک منطقه دیگر است که بررسی ها با آن بسیار متنوع است. درصدی از مشتریان نسبت به خدمات و زمان پاسخگویی شرکت رنج می برند. آنها مکالمات بسیار خوبی با نمایندگان خدمات مفید داشته اند که واقعاً به تجربه کلی خود اهمیت می دهند. یک شرط بسیار بزرگتر اما چیزهای کمتری برای گفتن درباره خدمات این شرکت دارد.

مشتریان گزارش می دهند که سایت های آنها بدون اطلاع قبلی خاموش شده است ، که سایت ها نیمه کارایی هستند و این شرکت قادر به پشتیبانی از برنامه هایی نیست که خودشان در بسته های میزبان خود قرار دهند..

آنها در هر دو فیس بوک و توییتر حساب دارند ، هرچند هر دو کمی قدیمی هستند. آخرین ارسال فیس بوک در سال 2014 بود و آخرین صدای جیر جیر تنها در سال 2016 بود که در ماه سپتامبر منتشر شد.

آنها نسخه پشتیبان تهیه نمی کنند ، اما امنیت و حفاظت از سایت شما چیست?

برخی از مطالعات نشان می دهد که بسیاری از موارد 41 درصد از وردپرس هک شده است بخاطر موقعیت هایی که با شرکت میزبانش دارند HostMonster با ارائه انواع ویژگی های امنیتی ، برنامه ها و افزونه های مختلف ، برای رفع این وضعیت اقداماتی را انجام داده است.

آنها دسترسی SSH ، پشتیبانی SSL ، محافظت از Hotlink و Spam Assassin را ارائه می دهند. آنها مجوزهای SiteLock را برای معاملات تجاری آنلاین خود ارائه می دهند علاوه بر این ، برنامه های اختصاصی RAID 1 فضای ذخیره سازی آینه ای را ارائه می دهند ، که سطح محافظت بیشتری را برای داده ها و اطلاعات حساب شما ایجاد می کند..

وقتی HostMonster درباره مجموعه ویژگی برجسته موجود صحبت می کند ، منظور آنها چیست?

برای قیمت بسته ها ، HostMonster لیستی باورنکردنی طولانی از مزایا و ویژگی ها را برای مشتریان خود ارائه می دهد. آنها شامل نصب سریع برای وردپرس هستند ، اگرچه برخی از مشتریان در نصب تعدادی از افزونه های وردپرس با مشکل روبرو شده اند. HostMonster اتصال Mojo Marketplace را آسان می کند ، بنابراین می توانید از یک سیستم مدیریت محتوای متفاوت مانند دروپال یا جوملا نیز انتخاب کنید.

 • شما می توانید به یک نسخه محدود و رایگان از Weebly Sitebuilder دسترسی پیدا کنید تا سایت شما فعال و کار کند.
 • CloudFlare در برنامه های آنها ادغام شده است. پروکسی معکوس محافظت بیشتری از DDOS و حملات بی رحمانه و همچنین دیوار آتش می کند. این برنامه همچنین از قابلیت حافظه پنهان گسترده برای ارائه به سایت شما به سرعت بارگذاری صفحه بهتر برخوردار است.
 • HostMonster دارای ویژگی های تجارت الکترونیکی زیادی است تا بتوانید سایت فروش خود را فعال کنید ، از جمله Agora ، Cube Cart و سبد خرید Zen Cart ، گواهی نامه های تولید رایگان و دایرکتوری های محافظت شده با رمز عبور.

علاوه بر این ، آنها شامل ویژگی های استاندارد ، مانند بارگذاری FTP ، پست الکترونیکی ، پخش و پشتیبانی واقعی فیلم و صدا و لیست گسترده ای از اسکریپت ها هستند. برنامه ها همچنین شامل اعتبارهای تبلیغاتی Google AdWords و Bing است.

وقتی HostMonster در مورد تجهیزات با کیفیت صحبت می کند ، منظور آنها چیست?

حسابهای اشتراکی روی سرورهای عملکرد پردازنده چهارگانه و دارای پشتیبان گیری از قدرت UPS و ژنراتورهای دیزلی برای قدرت تهیه پشتیبان میزبان هستند. آنها سیستم عامل لینوکس را با یک سرور وب سایت شخصی Apache ارائه می دهند. آنها همچنین نظارت بر شبکه 24/7 و چندین اتصال اترنت 10 گیگابایتی را ارائه می دهند.

دیتاسنتر این شرکت در Provo ، یوتا واقع شده است و آنها آخرین نسخه های MySQL ، CGI ، Perl ، PHP ، Ruby on Rails و Python را ارائه می دهند. به جدیدترین سیستم SONET گره خورده است ، که از سیگنال های لیزری برای انتقال خطوط فیبر نوری استفاده می کند.

ابزارهای بسیار کاربردی برای اداره چیست؟?

HostMonster برای کنترل پنل خود cPanel را اجرا می کند. پوست کمی متفاوت به نظر می رسد ، اما این واقعیت که آنها این کار را برای سرپرستان ارائه می دهند یک گزینه عالی است ، زیرا هر کسی که به دنبال تعویض میزبان است می تواند این کار را به راحتی انجام دهد. cPanel استاندارد صنعتی برای کنترل پنل ها است. از آنجا که بسیار رایج است ، اکثر شرکت های میزبان انتقال سایت برای سایت های دارای پانل را شامل می شوند.

آنها به مشتریان آینده اجازه می دهند تا بهبودهای خود را در cPanel بررسی کنند تا ببینند در وب سایت خود چه فکر می کنند.

چه اتفاقی می افتد اگر من میزبان را دوست ندارم?

اکثر شرکت های میزبان ضمانت 30 روزه پس انداز پول را ارائه می دهند و HostMonster هیچ تفاوتی ندارد. برخی از آنها تضمین های بسیار طولانی تری دارند ، از 45 تا 97 روز ، بنابراین اگر HostMonster بهترین نیست ، مطمئناً در وسط بسته قرار دارد. شرایط آنها چند هزینه غیرقابل برگشت را ذکر می کند ، اما اینها اغلب در ارتباط با خدمات پرداخت شده برای برنامه های شخص ثالث و افزودنی ها است. تا زمانی که طی سه روز اول لغو کنید ، تمام پول خود را پس خواهید گرفت ، به جز هزینه های غیرقابل برگشت و ثبت نام دامنه رایگان برای هر نام 15.99 دلار.

هر زمان بعد از سه روز ، هزینه های خود را به جز هزینه های غیرقابل برگشت ، هزینه نام نام دامنه برای هر نام 15.99 $ و هزینه های پرداخت شده برای Postini یا یک IP اختصاص داده می شود. پس از گذشت 30 روز ، هزینه های غیر قابل استرداد و تنظیم نیز از کنسل شدن آنها مستثنی نیست.

درخواست های لغو باید از طریق تلفن یا چت آنلاین انجام شود.

چه چیزی HostMonster را در برنامه های مشترک و استاندارد خود شامل می شود?

هر سه برنامه مشترک شامل پهنای باند پهنای باند ، عملکرد استاندارد و یک دامنه شامل.

 • میزبانی اساسی (4.95 دلار در ماه ، به طور معمول 9.49 دلار در ماه): مشتریان یک وب سایت ، 50 گیگابایت فضای وب سایت و پنج حساب ایمیل دریافت می کنند. در هر حساب 100 مگابایت دریافت می شود. شما یک دامنه شامل ، پنج دامنه پارک شده و 25 دامنه فرعی دریافت می کنید.
 • میزبانی به علاوه (6.95 دلار در ماه ، به طور معمول 12.49 دلار در ماه): شما 10 سایت eb را با 150 گیگابایت فضا دریافت می کنید. هر حساب شامل یک دامنه شامل ، 20 دامنه پارک شده و 50 زیر دامنه است. حساب ها 100 حساب ایمیل دریافت می کنند و 500 مگابایت در هر حساب دریافت می کنند. این برنامه همچنین شامل 150 دلار پیشنهادات بازاریابی ، 24 دلار در سال اضافی و یک حساب SpamExperts است.
 • Prime (6.95 دلار در ماه ؛ به طور معمول 14.99 دلار در ماه): این طرح مشترک واقعاً نامحدود است ، بدون محدودیتی در وب سایت ها ، دامنه های پارک شده ، دامنه های فرعی ، حساب های ایمیل و ذخیره سازی ایمیل. فضای پهنای باند وب و پهنای باند وجود ندارد. حساب شامل یک دامنه شامل می شود. Prime شامل 200 دلار پیشنهادات بازاریابی ، 80 دلار در هر سال اضافی ، یک SpamExperts ، یک حریم خصوصی دامنه و SiteBackup Pro.

توجه به این نکته مهم است که قیمتهای پایین فقط برای دوره اول است و ممکن است قیمت ها پس از تمدید به طرز چشمگیری افزایش یابد ، همانطور که توسط برخی از مشتریان گزارش شده است.

میزبان VPS HostMonster چگونه است?

علاوه بر تأمین فوری ، میزبانی VPS شامل خدمات مدیریت شده و منابع تضمین شده نیز می باشد. همه آنها با یک نام دامنه رایگان همراه هستند و CentOS 6.5 (64 بیتی) را اجرا می کنند.

 • استاندارد (14.99 دلار در ماه ، به طور معمول 29.99 دلار در ماه): شما از هسته دوگانه ، 2 گیگابایت رم ، 30 گیگابایت ، 1 مگابایت در ماه و یک IP دریافت می کنید.
 • پیشرفته (29.99 دلار در ماه ، به طور معمول 59.99 دلار در ماه): شما از دو هسته ای ، 4 گیگابایت رم ، 60 گیگابایت ، 2 ترابایت در ماه و دو IP دریافت می کنید..
 • حق بیمه (44.99 دلار در ماه ، به طور معمول 89.99 دلار در ماه): این طرح شامل هسته سه گانه ، 6 گیگابایت رم ، 120 گیگابایت و 3 ترابایت در ماه ، با دو IP است..
 • نهایی (59.99 دلار در ماه ، به طور معمول 119.99 دلار در ماه): برنامه نهایی یک برنامه چهار هسته ای است ، که دارای 8 گیگابایت رم ، 240 گیگابایت و 4 توب بر ماه است. این همچنین شامل دو IP است.

شما دسترسی کامل به ریشه ، امکان مدیریت بیش از یک حساب از میزبان cPanel و فناوری Cloud مانند OpenStack و KVM دارید.

چه در مورد میزبانی اختصاصی از طریق HostMonster?

برنامه های اختصاصی در هر زمان ضمانت برگشت پول دارند و به شما امکان می دهند هر زمان که بخواهید ، ذخیره سازی SAN را اضافه کنید. آنها خطوط پشتیبانی اختصاصی برای مشتریان سرور اختصاصی ، دسترسی ریشه و ذخیره سازی پیشرفته ارائه می دهند. همه آنها همچنین دارای نام دامنه رایگان و CentOS 6.4 (64 بیتی) هستند

 • استاندارد (149.99 دلار در ماه): پردازنده دو هسته ای 2.3 گیگاهرتز Intel Xeon با حافظه نهان 3 مگابایت ، 4 گیگابایت رم و 500 گیگابایت (RAID 1). 5 سل / ماه و سه IP وجود دارد.
 • پیشرفته (199.99 دلار در ماه): پردازنده چهار هسته ای 2.5 گیگاهرتز Intel Xeon با 8 مگابایت حافظه پنهان ، 8 گیگابایت رم ، 1000 گیگابایت (RAID 1) و 10 ترابایت در ماه ، با چهار IP.
 • حق بیمه (249.99 دلار در ماه): پردازنده چهار هسته ای 3.3 گیگاهرتز Intel Xeon ، حافظه نهان 8 مگابایتی ، رم 16 گیگابایتی ، 1000 گیگابایت (RAID 1) ، 15 Tb در ماه و پنج IP.
آیا می توانم ماهانه پرداخت کنم?

HostMonster یکی از بسیاری از شرکت های میزبان است که گزینه های پرداخت ماهانه را ارائه نمی دهد و کمترین قیمت ممکن را هنگام ثبت نام در قراردادهای طولانی ارائه می دهد. گزینه ها شامل برنامه های 12 ، 24 و 36 ماهه هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد HostMonster.com

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector