نظرات HostPapa – آیا میزبانی وب HostPapa برای سایت شما مناسب است؟

نظرات HostPapa – آیا میزبانی وب HostPapa برای سایت شما مناسب است؟

نظرات HostPapa – آیا میزبانی وب HostPapa برای سایت شما مناسب است؟

Contents

HostPapa چیست؟?

HostPapa یک هاست مستقر در کانادا است که در سال 2009 تأسیس شده است. HostPapa یکی از ارزانترین وب سایتهای سازگار با محیط زیست در بازار است که سرورها ، مراکز داده و دفاتر آنها را با 100٪ انرژی تجدید پذیر توانمند می کند. علاوه بر برنامه های میزبانی مشترک ، آنها همچنین خدمات VPS و نمایندگی فروش را ارائه می دهند.


میزبانی HostPapa چقدر خوب است?

برای یک شرکت میزبان آگاه از لحاظ زیست محیطی ، HostPapa بسیار مقرون به صرفه است و همه چیزهایی را که بیشتر وب مسترهای تازه کار می توانند به آن نیاز داشته باشند ارائه می دهد. HostPapa برای مشتری با ذکاوت و ایده آل ایده آل است که می خواهد یک وب سایت ساده ایجاد کند و یک ترافیک یا قابلیت ایمیل را پیش بینی نمی کند. اما مجموعه ای از هزینه ها و محدودیت های پنهان ممکن است برای هر مدیر وب سایت که قصد دارد با وب سایت خود دست و پنجه نرم کند ، ناامید کننده باشد. در حالی که آنها برنامه های به روز شده ای را ارائه می دهند که ممکن است این کار را انجام دهند ، قیمت گذاری HostPapa ارزان نیست ، و برنامه ابتدایی چیز دلخواهی را باقی می گذارد.

به بررسی رسمی سایت HostPapa 2.9 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (3 رای) جوانب مثبت

 1. ضمانت Uptime 99.99٪
 2. یکی از ارزان ترین هاست های سبز موجود
 3. دامنه های نامحدود
 4. پشتیبانی به زبان های انگلیسی ، فرانسوی و اسپانیایی
 5. ثبت نام دامنه رایگان با اشتراک یک ساله

منفی

 1. هزینه های لغو گران قیمت
 2. سرور آهسته
 3. پشتیبانی 24/7 واقعا 24/7 نیست
 4. محدودیت های جدی ایمیل
 5. بدون برنامه میزبانی مقیاس پذیر

پشتیبانی2.5Speed3Features3Value3.5Transparity2.5

بررسی رسمی میزبان ما

HostPapa در لفاظی بین المللی و دوستدار محیط زیست بسته بندی شده است که برای بسیاری از مشتریان غیرقابل انکار است. آنها همه اصول اولیه را با پهنای باند نامحدود و ضمانت به موقع و پشتیبانی از چندین زبان برای بوت شدن پوشش می دهند. اما HostPapa در مورد برنامه های میزبانی مشترک آنها ، دارای ویژگی های مهم و ملاحظات مهمی از برنامه اصلی خود است یا فقط با پرداخت هزینه های پنهان قابل دسترسی نیست. در ادامه بخوانید تا تصمیم بگیرید که خدمات آنها برای شما مناسب است یا خیر.

بهترین ویژگی هاستینگ میزبان

سرانجام! یک هاست سبز که در واقع مقرون به صرفه است! اگر می خواهید در مورد رد شدن کربن از صفحه وب ساده خود ، کمی آرامش داشته باشید ، قیمت گذاری HostPapa آنها را به گزینه ای آسان تبدیل می کند. ابتدایی ترین طرح HostPapa فقط 6 دلار در ماه هزینه دارد ، جایی که GreenGeeks رقیب 10 دلار قیمت دارد. شرکت های دیگری مانند A2 Hosting و Dreamhost در برنامه های جبران کربن شرکت می کنند ، اما HostPapa با قیمت بسیار مناسب کاملاً سبز است.

100٪ با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر

اخیراً شرکت های میزبان بیشتری شروع به گفتگو در مورد تلاش های خود برای ارتقاء خدمات دوستدار محیط زیست می کنند ، چه با ارائه گزینه کار برای خانه و یا فروش برنامه های ویژه برای میزبانی سبز. با این حال ، HostPapa تنها شرکت میزبانی است که ما از آن می شناسیم که در واقع پایداری را در مأموریت شرکت خود ادغام می کند. از لپ تاپ های کارمندانشان گرفته تا سرورهایی که سایت شما در آنها میزبان است ، همه چیز از 100٪ منابع انرژی تجدید پذیر استفاده می شود. بعلاوه ، همه مشتریان خود این امکان را دارند که نشان های قدرت سبز خود را در سایت های خود نمایش دهند. مطمئناً این تلاش ها ستودنی است و بدیهی است که آنها را برای هر وب سایتی با خم زیست محیطی مناسب می کند.

ضمانت Uptime

HostPapa ضمانت حداکثری 99.99 درصد را ارائه می دهد ، و بیشتر بررسی های Hostpapa به این واقعیت کم و بیش صادق است. با این حال ، به نظر نمی رسد آنها روند جبران کنندگی کاربران خود را در هنگام غرق شدن در زمان پایین تر از نرخ تضمین شده ، انجام دهند. درصورتی که نرخ به روز خود را زیر ضمانت قرار دهید ممکن است نیاز به تماس با مشتری داشته باشید تا در صورت بازپرداخت درخواست بازپرداخت کنید.

دامنه های نامحدود & پهنای باند

هر برنامه میزبانی مشترک که HostPapa از آن استفاده می کند دارای پهنای باند نامحدود است ، این یک امتیاز اضافی دوست داشتنی است که در صورت بروز وب سایت شما ویروسی به شما می دهد. ارزانترین طرح فقط 2 دامنه (هنوز بهتر از بسیاری از میزبان های بودجه) ارائه می دهد ، اما برنامه های به روز شده آنها دامنه های نامحدودی را ارائه می دهند. بعلاوه یک نام دامنه کاملاً رایگان با اشتراک یک ساله در سرویس های آنها دریافت خواهید کرد ، یک قدرت عالی که باعث می شود روند به روزرسانی و راه اندازی وب سایت شما ساده شود.

HostPapa WebMail شامل محافظت در برابر اسپم / ویروس قوی است

ابتدایی ترین طرح HostPapa شامل 100 آدرس ایمیل است و برنامه های به روز شده شامل موارد نامحدود هستند. این کمابیش در بین وب هاست ها استاندارد است ، اما HostPapa با ویژگی های امنیتی ایمیل خود که حتی با برنامه اصلی خود گنجانده شده ، کار بزرگی انجام می دهد. برخی از رقبای بزرگ نام در این زمینه به طور جدی کوتاهی می کنند (ما به دنبال شما هستیم ، HostGator!).

پشتیبانی HostPapa به چند زبان

HostPapa پشتیبانی از مشتری را به زبان های انگلیسی ، فرانسوی و اسپانیایی ارائه می دهد. وب سایت آنها همچنین می تواند به طور کامل به اسپانیایی ترجمه شود. شاید این مسئله برای شما مهم نباشد اگر همه کارکنان شما به زبان انگلیسی مسلط صحبت کنند ، اما این ویژگی می تواند برای هر شغلی با حضور بین المللی یک مزیت بزرگ باشد..

VPS مقیاس پذیر & گزینه های برنامه فروش مجدد

برای افرادی که مایل به ارتقاء وب سایت خود و توسعه تجارت خود هستند ، HostPapa سه برنامه VPS مبتنی بر لینوکس و مبتنی بر ویندوز را ارائه می دهد. آنها همچنین پنج سطح متفاوت از گزینه های حساب نمایندگی فروش را ارائه می دهند. هر طرح اجازه می دهد تا دامنه های نامحدود ، پایگاه داده های MySQL ، 3 آدرس IP و قیمت گذاری انعطاف پذیر وابسته به میزان فضای مورد نیاز خود باشد.

طرفین میزبانی میزبان

قیمت گذاری HostPapa ممکن است برای چنین سرویس سبز عالی باشد ، اما وقتی قیمت های آنها را با ویژگی هایی که سایر ارائه دهندگان میزبانی ارائه می دهند مقایسه می کنید ، در بسیاری از زمینه ها کم می شوند. علاوه بر این ، وب مسترها باید مراقب هزینه های پنهان باشند.

هزینه های لغو گران قیمت

HostPapa 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. با این وجود ، هزینه‌های پنهانی با توجه به شرایط خدمات آنها به این متصل وجود دارد. به نظر می رسد در صورت انصراف از ثبت نام دامنه رایگان سود می برند – برای ثبت نام دامنه به علاوه یک هزینه راه اندازی یک بار 19.95 دلار هزینه شما 24/95 دلار است. این بدان معناست که اگر دو سال پیش پرداخت کنید که 118 دلار هزینه دارد ، بیش از 40 دلار را از دست می دهید.

پشتیبانی HostPapa واقعاً 24/7 نیست

HostPapa از پشتیبانی 24/7 تبلیغ می کند ، اما این کاملاً درست نیست. پشتیبانی روزهای آخر هفته 24 ساعت است ، اما آخر هفته خدمات مشتری فقط از ساعت 6 صبح تا 7 بعد از ظهر در دسترس نیست. به علاوه ، بارها وجود داشته است که بیش از 10 دقیقه منتظر پاسخ از طریق پشتیبانی چت زنده آنها هستیم. با آن زمان پاسخ ، ممکن است ما نیز به تازگی ایمیلی ارسال کرده ایم.

یکپارچه سازی WordPress HostPapa – بدون مدیریت وردپرس

HostPapa با سیستم های وردپرس ، جوملا و سیستم های محبوب تر مدیریت محتوا ادغام می شود. با این حال ، آنها هیچ برنامه وردپرس مدیریت شده ای را ارائه نمی دهند. اگر قصد دارید از مقیاس استفاده کنید ، این چیزی است که باید در خاطر داشته باشید.

محدودیت های جدی برای ایمیل در مورد برنامه اصلی

مطمئناً ، 100 آدرس ایمیل ممکن است برای یک تجارت کوچک مقدار زیادی داشته باشد ، اما وقتی ظرفیت سرور پست الکترونیکی خیلی کم باشد ، این تعداد خالی به نظر می رسد. مشتریان اعلام کرده اند که پس از ارسال حداقل 300 ایمیل در روز ، به محدوده صندوق پستی خود رسیده اند. با چنین کلاه کم ، می توانید هر برنامه ای را برای خداحافظی از لیست پستی قوی ببوسید. ممکن است شما بتوانید 100 آدرس ایمیل برای مشاغل خود داشته باشید ، اما کارکنان شما باید هرکدام از روزانه 3 ارتباط الکترونیکی خود را محدود کنند. برای جلوگیری از این محدودیت ها ، می بایست برای یک برنامه به روز شده هزینه بپردازید. برای تقریباً همین قیمت در هر ماه ، Site5 قابلیت های ایمیل کاملاً قدرتمندی را برای مدیریت لیست های پستی شما ارائه می دهد.

خط پایین

روی سطح ، HostPapa به عنوان یک شرکت میزبان جذاب به نظر می رسد. آنها دارای امتیاز A + با BBB هستند ، مسئولیت شرکت را جدی می گیرند ، و در کل از اعتبار نامطلوبی برخوردار هستند. ما با صمیمانه HostPapa را برای مشتریانی که دارای محیط زیست هستند و قصد دارند یک صفحه ساده ایجاد کنند که مدیریت زیادی را انجام ندهد ، توصیه می کنیم. اما اگر به دنبال ویژگی های قوی تر هستید ، تعداد زیادی میزبان دیگر نیز وجود دارند که می توانند قیمت بیشتری را برای ارزان تر ارائه دهند.

مشاهده ویژگی های بیشتر

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است

سوالات متداول میزبان میزبان

ضمانت برگشت پول HostPapa چیست؟?

می توانید سفارش خود را با HostPapa ظرف 30 روز پس از خرید خود لغو کنید. به دلیل خط مشی ممکن است برخی از هزینه ها و ثبت دامنه ها بازپرداخت نشوند. اگر اطلاعیه ای را که می خواهید لغو کنید ، ندارید واجد شرایط دریافت بازپرداخت در خریدهای خود نیستید.

فرآیند پشتیبانی مشتری مانند HostPapa چیست؟?

HostPapa یک گزینه چت زنده برای پشتیبانی مشتری دارد که معمولاً سریعترین راه برای رسیدن به شخصی است. همچنین می توانید برای هر مسئله ای که با وب سایت خود دارید به شما یک ایمیل یا تماس بفرستید. وقتی بلیط خود را قرار می دهید ، خواهید دید که در آن صف هستید. می توانید بلیط خود را در آن قرار دهید و می توانید ببینید که شماره شما از طریق وب سایت در حال آمدن است. HostPapa از فرانسوی ، انگلیسی و اسپانیایی پشتیبانی می کند. در حالی که آنها پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهند ، زمان پاسخگویی در ساعات خاموش بیشتر است.

آیا HostPapa روی تلفن همراه کار می کند?

HostPapa برنامه ای را برای دستگاه های iOS و Android ارائه می دهد. در حالی که از برنامه استفاده می کنید ، لازم نیست از طریق وب سایت وارد سیستم شوید. نمای دستگاه ها کمی از وب سایت معمولی خلاصه شده است و در صورت نیاز به خدمات انتخابی ، باید وارد وب سایت شوید. در غیر این صورت ، شما باید بتوانید از این برنامه برای دسترسی اصلی در حرکت استفاده کنید.

سرورهای HostPapa کجا قرار دارند?

دفتر مرکزی HostPapa در تورنتو ، کانادا است. آنها از امنیت هنری برای محافظت از اموال و امنیت سایبری عالی برای هر مشتری برخوردار هستند.

HostPapa چه محصولاتی را ارائه می دهد?

HostPapa برنامه هایی برای میزبانی افراد و مشاغل یکسان دارد. آنها محصولات و خدمات متنوعی را ارائه می دهند ، از جمله: میزبانی وب ، میزبان نمایندگی فروش ، خدمات وب سایت تلفن همراه ، میزبان و سازندگان Google Apps ، امنیت و صدور گواهینامه Lock Site ، CloudFlare و راه حل های بازاریابی ایمیل. شما می توانید خدمات خود را متناسب با نیازهای خود برای اجرای موثر وب سایت خود تنظیم کنید.

چگونه می توان دامنه خود را تمدید کردم?

برای تمدید دامنه خود ، باید وارد حساب HostPapa خود شوید. می توانید از منو گزینه “دامنه” را انتخاب کنید و سپس موارد جدیدی را که می خواهید تمدید کنید انتخاب کنید. سپس برگه “گزینه های تجدید” را انتخاب کنید ، که می توانید بر روی “نوسازی مجدد” کلیک کرده و سپس ارسال کنید. شما را به صفحه ای می برد که می توانید انتخاب های خود را تأیید کنید و سپس پرداخت خود را پردازش کنید.

اگر تمدید نشود ، آیا دامنه خود را از دست خواهم داد?

اگر دامنه شما قبل از اینکه فرصت تمدید داشته باشید منقضی می شود ، گزینه های مختلفی دارید. شما یک پنجره پنج روزه برای تمدید دامنه خود پس از تاریخ انقضا دارید و پس از آن ، هرگونه اعلان متوقف می شود. اگر دامنه خود را تمدید نکنید ، آن منقضی می شود و به نظر می رسد رها شده است. شما حداقل 31 روز پس از انقضا دارید که سعی کنید آن را از دوره برگزاری پس بگیرید ، اما ممکن است توسط شخص ثالث خریداری شود ، که در آن شما حق دامنه را از دست می دهید. اما اگر پس از 44 روز خریداری نشده باشد ، وارد یک دوره 30 روزه Redemption Grace Period می شود که می توانید دوباره دامنه را خریداری کنید. طی کردن این مسیر گرانتر است ، اما در صورت عدم تمدید ، بازپرداخت دامنه امکان پذیر است.

چه معنایی دارد که دامنه من در آن باشد "رستگاری"?

دوره بازخرید می تواند 30 روز پس از دوره اولیه ترمیم اولیه ادامه یابد. شما می توانید دامنه را ادعا کنید ، و هزینه 70 دلار و هزینه تجدید عادی را نیز شامل می شود. از آنجا که تلاش برای بازپس گیری دامنه گران تر است ، بهتر است قبل از انقضا آن را تمدید کنید. شما می توانید تمدید خودکار را برای اطمینان از اینکه هیچ هزینه ای را از دست ندهید تنظیم کنید.

آیا یک گزینه تمدید خودکار برای دامنه من وجود دارد?

بله ، این یک ویژگی امنیتی است که به عنوان گزینه پیش فرض با هر خرید دامنه ارائه می شود. اگر نمی خواهید ویژگی تجدید خودکار در دامنه شما باشد ، باید آن را به صورت دستی تغییر دهید. این مانع از انقضا دامنه ها به طور تصادفی می شود ، بنابراین وب سایت خود را گم نمی کنید. 15 روز قبل از منقضی شدن دامنه ، تجدید خودکار به اطلاعات پیوندی که ارائه کردید صورتحساب می شود.

12. آیا می توانم CPU ، RAM یا حافظه بیشتری را به حساب وردپرس خود اضافه کنم

می توانید این کار را از طریق پیوند “افزودن منابع” در زیر برگه “افزودنیها” در کنترل پنل HostPapa انجام دهید. هزینه خاصی برای محصولات خاص وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. اگر نیاز به پایین آمدن دارید ، می توانید آن مسیر را نیز طی کنید ، به ویژه اگر هزینه محصولاتی را که استفاده نمی کنید پرداخت کنید.

OHWM چیست؟?

OHWM مخففی برای بهینه سازی هاست برای وردپرس است. این سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده از طریق HostPapa است. این ایده آل برای بهینه سازی تجربه وردپرس است و محصولات سریع و مطمئن را ارائه می دهد. این یک روش عالی برای استفاده از وردپرس برای هر پلتفرم وبلاگ است.

ManageWP چیست؟?

ManageWP برنامه ای است که توسط HostPapa استفاده شده و به کاربر اجازه می دهد تا به چندین سایت WordPress دسترسی پیدا کند. می توانید از طریق کنترل پنل یا وب سایت ManageWP به برنامه دسترسی پیدا کنید. ابزارها و ویژگی های زیادی برای افزایش تجربه شما در وردپرس وجود دارد و باعث می شود تا ترافیک بیشتری به سایت شما وارد شود.

اگر وب سایت من پایین بیاید ، آیا حساب من به سرور دیگری منتقل می شود?

اگر سرور خاموش باشد ، HostPapa تلاش خواهد کرد تا سرور را در اسرع وقت بازگرداند و کار کند. نادیده گرفتن سرورها بسیار نادر است و انتقال سایت شما به سرور دیگر در واقع زمان بیشتری طول خواهد کشید اگر شما فقط منتظر ما باشید تا سرور را بازیابی کنیم. علاوه بر این ، اگر یک سرور در حال اصلی شدن باشد ، دسترسی به سایت شما برای انتقال آن به سرور دیگر غیرممکن است. در حالی که HostPapa بخاطر ناراحتی عذرخواهی می کند ، جابجایی سریع سایت شما به سرور دیگر آسان تر و سریع تر نخواهد بود.

چه موقع به روزرسانی ها به طور معمول برنامه ریزی می شوند?

هنگامی که یک بروزرسانی برنامه ریزی شده است ، HostPapa اعلان ها را از طریق ایمیل به هر مشتری ارسال می کند. ممکن است در طول روز شرایط اضطراری رخ دهد که سرورها را خاموش می کند. برای اطمینان از نگهداری صحیح سرورها ، HostPapa به سرعت و کارآمد عمل خواهد کرد. HostPapa میزان ترافیک احتمالی را در نظر می گیرد تا اطمینان حاصل کند که نمی تواند بیشترین مصرف کنندگان را به هر وب سایت مهار کند.

درخت بازسازی چیست?

یک درخت بازسازی یک سرور میزبان وب مشترک است که شامل میلیون ها فایل مختلف است. هنگامی که حجم بالایی از مراجعه به سرور مشترک وجود دارد ، می تواند در سایت فساد ایجاد کند. بررسی مجدد درخت و یا بررسی سیستم های پرونده ای ، فساد را برطرف می کند و این روند می تواند در هر جایی از یک تا چهار ساعت به طول انجامد. در موارد خاص ، ممکن است این سیستم حداکثر هشت سال طول بکشد.

اطلاعات بیشتر در مورد HostPapa.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector