بررسیهای IBM Softlayer ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه ریزی هاستینگ

Contents

میزبانی IBM Softlayer چقدر خوب است?

IBM Softlayer به عنوان یک سایت میزبانی مقیاس بزرگتر طراحی شده است و به میزبانی وب سایت های متعدد در یک زمان مجهز شده است. ما سه طبقه مختلف بسته های موجود را دوست داریم و نحوه بسته بندی بسته ها بر اساس عملکرد مورد انتظار.


به سایت رسمی مراجعه کنید بررسیهای IBM Softlayer 3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. مرکز پشتیبانی تمام وقت
 2. 3 نوع سرور ارائه می دهد
 3. سرویس 100٪ Uptime

منفی

 1. قیمت گذاری در وب سایت مبهم است
 2. هیچ پیشنهاد اولیه بسته بندی برای مشاغل کوچک وجود ندارد
 3. بررسیهای مرکز پشتیبانی بد
 4. قیمت ها بسیار بالاتر از سایر نرم افزارهای میزبانی است

Support2.5Speed3.5Features3.5Value2.5Transparity3 سکوی میزبانی وب IBM Softlayer در سال 2005 تاسیس شد. این سیستم میزبانی مبتنی بر ابر در مقیاس سازمانی که از نظر ویژگی های خاص و انعطاف پذیر است ، ارائه می دهد و انواع مختلفی از محصولات خود را برای متناسب سازی آن با نیازهای خاص شرکت.

چه کسی باید از IBM Softlayer استفاده کند

IBM Softlayer به عنوان یک سایت میزبانی مقیاس بزرگتر طراحی شده است و به میزبانی وب سایت های متعدد در یک زمان مجهز شده است. در حالی که این سبک میزبانی وب برای وب سایت شخصی یا یک بلاگر ایده آل نیست ، شرکتی با پنج یا شش وب سایت مختلف از این مدل میزبانی بهره مند می شود.

امکانات

لیست ویژگی های IBM Softlayer واقعاً بی پایان است. با این حال ، بسیاری از بررسی ها به همین نتیجه می رسند: بهترین ویژگی در مورد IBM Softlayer این است که کنترل کامل بر شبکه را به توسعه دهندگان می دهد. کاربران بطور خودکار کنترل کابل های اترنت ، کنترل پریز برق و تغییر در صفحه کنترل را با حداقل تعامل با تیم فنی دارند..

ویژگی های دیگری که IBM Softlayer دارد به آن می پردازد ، توافق 100٪ سرویس سطح سرویس (SLA) و کنترل کامل خدمات از طریق رابط برنامه نویسی برنامه (API) است. به علاوه ، با داشتن 17 موقعیت جغرافیایی و یک مرکز پشتیبانی تمام وقت ، همیشه در صورت بروز هرگونه اتفاقی ، کسی را در حال تماس و آماده کمک به خود خواهید داشت.

کدام نوع سرور مناسب شماست?

IBM Softlayer در سه گزینه مختلف سرور ارائه می شود: سرورهای اختصاصی ، CloudLayers و سرورهای مدیریت شده. نوع سرور مورد نظر شما بستگی به هدف شما برای سرور دارد.

سرورهای اختصاصی برای کسانی است که می خواهند سرورهای خود را مدیریت کنند ، خصوصاً برای صاحبان مشاغل متوسط ​​و متوسط ​​تا سطح سازمانی. گزینه اختصاصی سرور در طیف گسترده ای قرار دارد ، از پردازنده های انفرادی تا راه اصلی هگزا ، دارای سرور تا اتصال به سرور و حداکثر 32 گیگابایت DDR3 Random Access Memory (RAM) و حتی انتخاب شما از سیستم عامل ها.

سرور CloudLayer برای کسی که می خواهد انعطاف پذیری زیادی در یک سرور داشته باشد مناسب است. CloudLayer با قیمت گذاری های ساعتی یا ماهانه بدون قرارداد کار می کند ، در کمتر از پنج دقیقه مستقر می شود و به عنوان قابل تنظیم ترین طرح از این سه شناخته شده است. برنامه ها متفاوت است ، اما گزینه های حداکثر 16 هسته ، 64 گیگابایت رم با هارد 250 گیگابایت در دسترس است به شرط انتخاب سرور Bare Metal.

سرورهای مدیریت شده برای کسانی طراحی شده اند که نمی خواهند سرور خود را مدیریت کنند ، از این رو این نام را دارد. سرورهای مدیریت شده برای مشاغلی که نیاز به میزبانی بیش از یک وب سایت دارند مناسب است ، اما نمی خواهید با بروزرسانی ها و نظارت سرورها همگام باشید. زمان استقرار برای این سرورها کمتر از یک روز است و قراردادهای ماهانه در دسترس هستند. علاوه بر این ، این گزینه راه حلهای کاملاً سفارشی سرور را برای تجارت شما و همچنین پشتیبان گیری روزانه و اقدامات امنیتی پیشرفته اجرا شده ارائه می دهد.

طرفداران

 • بسیاری از داوران دوست دارند که هر طرح چگونه قابل تنظیم باشد
 • همه سرورها قابل انعطاف هستند و دارای تغییرات مختلف هستند ، به گونه ای که می توانید برنامه خود را متناسب با تجارت خود تنظیم کنید
 • 17 موقعیت جغرافیایی در سرتاسر جهان (نقطه حضور)
 • مرکز پشتیبانی تمام وقت
 • سه برنامه مختلف شامل سه نوع مختلف سرور است که همه آنها اهداف مختلفی را ارائه می دهند
 • زمان عالی رتبه بندی ، با حمایت 100٪ توافق نامه سطح سرویس (SLA) پشتیبانی می شود

منفی

 • قیمت گذاری در وب سایت مبهم است؛ درک اینکه برای چه چیزی پرداخت می کنید سخت است
 • برخی از ویژگی های محبوب که انتظار می رود بخشی از بسته باشند هزینه اضافی دارند
 • در حالی که IBM Softlayer در گذشته به دلیل خدمات مثال زدنی به مشتری شناخته شده بود ، بررسی های اخیر نشان می دهد که این مرکز پشتیبانی در بهترین حالت خنثی است.
 • هیچ بسته اصلی “اساسی” وجود ندارد ، این سیستم میزبانی برای صاحبان مشاغل کوچک یا افراد طراحی نشده است
 • قیمت این نرم افزار میزبانی در مقایسه با سایر نرم افزار هاستینگ بالاست
 • برخی از کاربران برای بلیت های ایجاد شده (ساعت ها به جای تبلیغات بیست دقیقه ای) زمان نوبت دهی کندتر را تجربه می کنند.

خط پایین

IBM Softlayer دارای ویژگی های ممتازی است و از حافظه ، حافظه رم ، سرعت پردازش و استقرار بسیار قابل تنظیم است ، IBM Softlayer چیزی برای همه دارد. ما سه طبقه مختلف بسته های موجود را دوست داریم و نحوه بسته بندی بسته ها بر اساس عملکرد مورد انتظار. بعلاوه ، IBM دارای یک مرکز پشتیبانی در سراسر جهان برای تماس با ما است و می گوید که در طی بیست دقیقه به همه بلیط ها مراجعه می شود.

با این حال ، اخیراً داوران دچار نقصان در خدمات به مشتریان شده اند. پشتیبانی اغلب برای پرداختن به یک مسئله بیش از یک روز طول می کشد. نکته دردناک دیگر هزینه خدمات است – قطعاً برنامه كاری برای كسب و كارهای متوسط ​​و بزرگ تأسیس شده است.

در کل ، IBM Softlayer یک انتخاب برتر برای مشاغل متوسط ​​و بزرگ است. این نرم افزار میزبانی خدمات خود را متناسب با نیازهای شغلی بر اساس سرعت ، محدودیت های زمانی ، حافظه مورد نیاز و اتصال تنظیم می کند. گران خواهد بود ، اما سفارشی سازی و کنترل می شود.

به سایت رسمی مراجعه کنید

سؤالات و پاسخهای IBM Softlayer

در دنیای متصل امروز ، هیچ چیز مهمتر از داشتن یک شبکه قوی برای حفظ شغل شما نیست. در حالی که در زمان های قدیم که به معنای ایجاد و ایجاد زیرساخت ها بود تا دفاتر مختلفی با یکدیگر صحبت کنند ، امروزه می توانید از همه چیز در ابر مراقبت کنید. شبکه‌سازی مبتنی بر ابر سریعتر ، ارزانتر و نیاز به نگهداری کمتری دارد و موجز آینده است و علائمی از کند شدن را نشان نمی دهد.

از آنجایی که میزبانی ابر به سرعت عادی شده است ، شرکت های بیشتری در حال ارائه راه حل هایی برای مشاغلی هستند که می خواهند سرعت ، اتصال و امنیت را در نوک انگشتان خود داشته باشند. یکی از این روشها ، برنامه SoftLayer IBM است که می تواند همه نیازهای شبکه خود را به بزرگ و کوچک ارائه دهد.

برای بیش از یک دهه کامل ، SoftLayer در تلاش بوده است که کارها را برای کسب و کارها آسانتر کند ، اما اخیراً با توجه به افزایش IBM ، راه حل هایی را ارائه می دهد که SoftLayer می تواند به عنوان منبع اصلی درآید. به همین ترتیب ، شرکت های بیشتری به دنبال این برنامه هستند تا نیازهای آنها را برآورده سازد.

اگر به SoftLayer علاقه دارید ، بدون شک تعجب خواهید کرد که آیا این یک سرمایه گذاری صحیح است. به همین دلیل ، ما لیست کاملی از سوالات و پاسخ های مربوط به نرم افزار را گردآوری کرده ایم تا بتوانید برای خود تصمیم بگیرید.

سوالات متداول در مورد IBM SoftLayer

تنظیم آن چقدر آسان است?

SoftLayer یکی از ساده ترین برنامه ها برای تنظیم است. اگر به یک شبکه ابری سریع و آسان احتیاج دارید ، می توانید در عرض چند دقیقه کار خود را فعال کنید. اگر می خواهید چیزی یکپارچه تر ، مانند سرور مدیریت شده باشد ، می توانید همه چیز را در یک روز کاری واحد تنظیم کنید.

با این حساب ، اگر بخواهید مجبورید زمان بیشتری را برای سایر برنامه ها و افزودنی ها اختصاص دهید. در حالی که این روند پیچیده نیست ، بسته به این که سیستمهایی را که می خواهید اضافه کنید و چند مورد می تواند زمان بیشتری داشته باشد. بسته اصلی برای نصب بسیار ساده است ، اما برنامه های دیگر کمی بیشتر طول می کشد.

چه نوع سیستم پشتیبانی با SoftLayer در دسترس است?

یكی از بهترین مواردی كه برای SoftLayer پیش می رود ، سطح برتر پشتیبانی مشتری است. بخشی از آنچه این برنامه را بسیار مؤثر می سازد این است که شما اعضای سرویس ساعت و تکنسین هایی دارید که می توانید هرچه سریع تر مشکلی را که ممکن است داشته باشید برطرف کنید.

SoftLayer همچنین دارای یک برنامه پشتیبانی از خود ، به نام KnowledgeLayer است. این سیستم دارای طیف گسترده ای از ابزارهایی است که شما می توانید از طریق آن به تنهایی برای رفع هرگونه مشکل فنی با نرم افزار استفاده کنید ، به این معنی که باید بتوانید از بیشتر مشکلات درون خانه مراقبت کنید. KnowledgeLayer همچنین تالار گفتگو دارد که در آن می توانید بسیاری از مواردی که ممکن است رخ دهد را عیب یابی کنید.

در مورد خدمات به مشتریان ، شما می توانید هر زمان ، بیست و چهار ساعت در روز با تیم پشتیبانی SoftLayer تماس بگیرید. بلیط ها طی یک روز پاسخ داده می شود و مرکز تماس با ما فوراً برای کمک اضطراری پاسخ می دهد. شما هرگز از کمک گرفتن با SoftLayer دور نیستید.

آیا Softlayer کاملاً کار برکنار شده است?

بخشی از دلیل محبوبیت شبکه رایانش ابری این است که دیگر لازم نیست نگران خراب شدن شبکه باشید. با استفاده از سیستم های قدیمی سیم مسی ، اگر یک مودم یا سرور کار خود را متوقف کند ، می تواند کل شبکه را خراب کند.

با استفاده از SoftLayer ، دیگر هیچ نگرانی در مورد مشکلات اتصال به شبکه وجود ندارد ، زیرا افزونگی کامل دارد. با داشتن طیف گسترده ای از نقاط حضور ، می توانید شغل و فعالیت خود را در تمام طول روز و بدون وقفه ادامه دهید.

چه ویژگیهایی بدون پشتیبانی فنی قابل انجام است?

اگرچه تیم پشتیبانی SoftLayer استثنایی است ، اما شما نمی خواهید که برای هر شماره ای که پیش می آید با آنها تماس بگیرید. خوشبختانه ، این نرم افزار با ابزارهای اتوماتیک زیادی همراه است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به اصطلاح پشتیبانی از پشتیبانی فناوری ، از مشکلات در خانه مراقبت کنید.

با استفاده از ابزارهای SoftLayer ، می توانید مجدداً راه اندازی مجدد سرورها ، بارگیری مجدد سیستم عامل ها و مراقبت از بسیاری از جنبه های سرویس دیگر همراه با KnowledgeLayer.

با کدام سیستم عامل کار می کند?

یکی دیگر از دلایل عالی برای استفاده از راه حل های مبتنی بر ابر این است که آنها می توانند در بسیاری از سیستم عامل های مختلف قابل اجرا باشند. به این ترتیب ، لازم نیست که به صورت جسمی به خطوط شبکه خود وصل شوید تا در دفاتر مختلف صحبت کنید ، و اگر سیستم عامل های مختلفی دارید ، هنوز می توانید بدون مشکل ارتباط برقرار کنید.

SoftLayer فرقی ندارد و می توان آن را بر روی دستگاه های ویندوز ، مکینتاش یا لینوکس نصب کرد. شما می توانید هر سیستم عامل را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد ، و نرم افزار SoftLayer را به همان اندازه ارزشمند می سازد.

سرعت بارگذاری چیست؟ درباره ترافیک برون مرزی?

وقتی نوبت به حفظ فعالیتهای تجاری خود می رسد ، می خواهید مطمئن شوید که ارتباطی دارید که هم قابل اطمینان باشد و هم سریع. شما نمی خواهید برای پردازش هر نوع اقدامی از طریق شبکه ، برای همیشه صبر کنید ، به همین دلیل به سرعت های بالا دستی و ترافیک برون مرزی نیاز دارید.

با استفاده از SoftLayer می توانید به حداکثر سرعت 100 مگابیت بر ثانیه برسید ، که برای انجام سریع و کارآمد تجارت کافی است. در مورد ترافیک برون مرزی ، این نرم افزار حداکثر 5 ترابایت ترافیک را امکان پذیر می کند ، که برای بیشتر مشاغل بسیار است.

در مورد RAM ، بسته به نوع بسته ای که انتخاب می کنید ، SoftLayer دارای حداکثر رم 32 گیگابایتی DDR3 است.

می توانید بعد از نصب خدمات را ارتقا دهید?

برای برخی از مشاغل ، ممکن است شما فقط به یک بسته اصلی نیاز داشته باشید تا کارگران و دفاتر مختلف خود را با یکدیگر همگام کنید. اما اگر تصمیم دارید تجارت خود را گسترش دهید ، می خواهید خدمات و راه حلهای خود را به روز کنید ، به این معنی که می خواهید به شبکه موجود خود اضافه کنید.

با استفاده از SoftLayer ، آنها بدون توجه به اینکه در کدام سطح قرار داشته باشید ، خدمات را آسان می کنند ، به این معنی که با رشد کسب و کار شما ، شبکه مبتنی بر ابر شما نیز گسترش خواهد یافت. به روزرسانی آن بسیار آسان است ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید تا این اتفاق رخ دهد.

مقیاس پذیر SoftLayer است?

نکته بسیار مهم به همان روشی که شما می خواهید تعداد سرویس های خود را ارتقا دهید ، نکته مهم دیگر ، امکان مقیاس کردن همه موارد در صورت لزوم است. امروز ممکن است شما فقط دو دفتر داشته باشید که نیاز به اتصال دارند ، و فردا ممکن است یک دوجین داشته باشید. اگر شبکه شما مقیاس پذیر نیست ، نمی توانید تجارت خود را بطور موثر گسترش دهید.

خوشبختانه ، SoftLayer هرگز مقیاس راه حل های شبکه خود را آسان تر نکرده است ، به این معنی که هر چقدر هم به امتیاز شما نیاز داشته باشید ، می توانید آن را عملی کنید. خواه دهها دفاتر داشته باشید یا صد نفر در سراسر جهان پخش شوند ، SoftLayer کاملاً مقیاس پذیر است ، همانطور که لازم دارید.

می توانید با SoftLayer یک شبکه ترکیبی داشته باشید?

داشتن گزینه هایی برای شبکه شما مهمترین مشاغل یکپارچه اداره شده است. اگرچه سیستم های ابری مطمئناً این روزها محبوب تر هستند ، اما بعضی اوقات شما هنوز هم باید برای برخی از نقاط شبکه به یک شبکه مسی استاندارد وصل شوید.

SoftLayer با داشتن یکپارچه سازی یکپارچه با سرورهای فیزیکی و ماژول ها ، امکان داشتن یک شبکه ترکیبی را به شما می دهد ، بدون توجه به جایی که مجبور به اتصال هستید ، کنترل کامل را به شما ارائه می دهد..

چه نوع سرورهای ابری موجود هستند?

با استفاده از SoftLayer ، سه گزینه اصلی برای سرورهای ابری وجود دارد. در حقیقت ، راه حل های اساسی cloud از طریق یک بخش SoftLayer به نام CloudLayer ارائه می شود. اجرای این برنامه آسان است و راه حلهای فوری را در عرض چند دقیقه ارائه می دهد. گزینه های سرور موجود فلز عمومی ، خصوصی و برهنه هستند. در اینجا تجزیه و تحلیل هر یک با توجه به گزینه های ذخیره سازی و بارگذاری است.

 • سرورهای عمومی: حداکثر هشت هسته ، 8 گیگابایت رم و 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی
 • سرورهای خصوصی: حداکثر هشت هسته ، 32 گیگابایت رم و 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی
 • فلز لخت: حداکثر 16 هسته ، 64 گیگابایت رم و 250 گیگابایت انبار
آیا SoftLayer سرورهای مدیریتی در دسترس دارد؟?

اگر ترجیح می دهید شبکه شما توسط شخص ثالث اداره شود ، پس از آن گزینه SoftLayer را در اختیار دارید. در این حالت ، دیگر لازم نیست نگران مدیریت سیستم خود و یا هر مشکلی که پیش آمده است باشید. درعوض ، تیم فنی SoftLayer تمام جزئیات و مشکلات مدیریت روزانه ممکن است مراقبت کند.

از آنجا که این یکپارچه تر از یک شبکه ابری استاندارد است ، سرورهای مدیریت شده ممکن است نصب یک روز طول بکشند ، و برای حفظ آنها نیاز به یک قرارداد ماهانه دارند..

چه ویژگی هایی با سرورهای مدیریت شده ارائه می شود?

بخشی از دلیل استفاده از سرور مدیریت شده این است که بار زیادی از شانه های شما می کشد تا بتوانید بیشتر بر روی اداره شغل خود تمرکز کنید. برای شرکت های کوچک ، یک سرور مدیریت شده ممکن است یک راه حل بهتر باشد ، حتی اگر ممکن است کمی بیشتر هزینه کند. برخی از ویژگی های برجسته که با یک سرور مدیریت شده ارائه می شود عبارتند از:

 • راه حلهای کاملاً قابل تنظیم
 • پشتیبان گیری روزانه
 • نظارت کامل و جامع
 • اقدامات امنیتی پیشرفته
 • رابط های جداگانه برای شبکه های عمومی یا خصوصی
 • قفسه اختصاصی مجازی
 • پشتیبان گیری EVault

به طور کلی ، ویژگی های اضافه شده ای که می گیرید بیش از ارزش هزینه اضافی نیست ، و اگر در حال حاضر یک تیم IT اختصاصی ندارید ، می توانید گزینه های دیگری را ارائه دهید که در غیر این صورت برای شما در دسترس نخواهد بود.

آیا برای استفاده از SoftLayer باید قرارداد امضا کنید?

یکی دیگر از مزایای خارق العاده استفاده از شبکه های مبتنی بر ابر این است که شما مجبور نیستید به یک ارائه دهنده خدمات متکی باشید تا همه موارد را برای شما مدیریت کند. به این ترتیب ، اگر از خدمات خود ناراضی هستید می توانید به یک ارائه دهنده دیگر که امور را به شکلی متناسب با نیازهای شما جابجا می شود ، تغییر دهید.

با SoftLayer ، شما ملزم به ثبت نام برای قراردادهای طولانی نیستید. اگرچه خدمات و ویژگی های ارائه شده بیش از ارزش یک معامله چند ساله است ، اما می توانید به سادگی در برنامه های ماهانه ثبت نام کنید ، به شما این امکان را می دهید تا اگر در هر زمان ناراضی هستید ، خدمات خود را فسخ کنید..

گزینه های ذخیره سازی در دسترس هستند?

برای کار کامل شبکه های مبتنی بر ابر ، باید بتوانید فایل ها و داده ها را در ابر ذخیره کنید تا در صورت لزوم به طور همزمان به نقاط مختلفی دسترسی پیدا کنید. به جای ارسال اطلاعات هر بار که به کسی بخواهید به آن نگاه کند ، فقط می توانید آن را در ابر بارگذاری کرده و از راه دور آنها را باز کنید. با استفاده از SoftLayer ، پنج گزینه مختلف ذخیره سازی وجود دارد: ذخیره بلوک ، ذخیره فایل ، ذخیره شی ، ذخیره پشتیبان و سرورهای ذخیره انبوه.

 • بلوک ذخیره سازی: اگر مجبورید مجموعه های بزرگی از داده ها را ذخیره کنید ، می خواهید بتوانید همه آنرا یک بار و نه به صورت قطعه بارگذاری کنید. این گزینه ذخیره سازی به شما امکان می دهد نیازهای خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید و حداکثر تا دوازده سل را بارگیری کنید.
 • ذخیره سازی پرونده: برای مقادیر کمتری از داده ها ، مانند پرونده ها و پوشه ها ، می توانید از سیستم ذخیره سازی یکپارچه پرونده SoftLayer استفاده کنید. شما می توانید مقدار فضای مورد نیاز خود را بین 20 گیگابایت و 12 تن تنظیم کنید.
 • ذخیره سازی شی: اگر داده های تصادفی زیادی دارید که باید سازماندهی و جمع آوری شوند ، SoftLayer برنامه ای دارد که به شما کمک می کند تا همه چیز را در کنار هم و به خوبی نگه دارید. این سیستم همچنین مقیاس پذیر است ، بنابراین می توانید از حجم عظیمی از داده های سست مراقبت کنید.
 • پشتیبان گیری: برای عملکرد یک تجارت ، همه چیز باید تا حد امکان از آن حمایت شود. با استفاده از SoftLayer می توانید یک سیستم پشتیبان یکپارچه داشته باشید که به طور خودکار داده ها را ذخیره می کند یا به شما امکان می دهد این کار را بصورت دستی انجام دهید. ذخیره سازی پشتیبان خود را متناسب با نیاز خود سفارشی کنید. بهترین بخش این است که داده ها رمزگذاری می شوند ، بنابراین می توانید در صورت لزوم اطلاعات حساس را ذخیره کنید.
 • سرورهای ذخیره سازی انبوه: برای کسانی که می خواهند دستگاه های ذخیره سازی انبوه خود را ادغام کنند ، SoftLayer به شما امکان می دهد یک راه حل اختصاصی SAN یا NAS را با استفاده از سرورهای مورد نظر خود ایجاد کنید. این شبکه همچنین می تواند برای امنیت بهتر رمزگذاری شود.
گزینه های امنیتی در دسترس هستند?

هر زمان که با شبکه های مبتنی بر ابر سر و کار دارید ، امنیت همیشه یک نگرانی اساسی است. از آنجا که به طور بالقوه می توانید داده های حساس را در چندین نقطه باز ارسال کنید ، می خواهید مطمئن شوید که هیچ پتانسیلی برای ضبط یا خراب شدن این داده ها در حمل و نقل وجود ندارد. به همین دلیل ، SoftLayer گزینه های امنیتی متعددی برای تجارت شما دارد.

 • نرم افزار امنیتی: SoftLayer یک سیستم امنیتی اختصاصی دارد که به شما در محافظت از سرورهای فیزیکی و همچنین خود برنامه در مقابل نفوذ خارجی کمک می کند.
 • فایروال ها: برای محافظت از امنیت بهتر ، SoftLayer به شما امکان می دهد فایروال هایی را برای محافظت از داده های خود ، در صورت مناسب بودن ، تنظیم کنید.
 • صدور گواهینامه SSL: در بیشتر زمان ها ، هنگام انتقال داده ها ، امنیت لازم نیست ، نه در زمانی که قبلاً ذخیره شده باشد. برای محافظت از داده های خود ، SoftLayer دارای مجوز لایه ای Secure Socket Layer می باشد ، و اطمینان حاصل می کند که همه داده ها با اطمینان در سراسر شبکه حرکت می کنند.
 • انطباق: تهدیدهای جدید هر روز بیرون می آیند ، و شما باید به روز بمانید. SoftLayer دارای تیمی از کارشناسان امنیتی است که می دانند این تهدیدات چیست و راهکارهایی را برای محافظت در برابر آنها به کار می گیرد.

اطلاعات بیشتر در مورد Softlayer.com

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map