بررسیهای InterServer ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه ریزی هاستینگ

میزبانی InterServer چقدر خوب است?

به بررسی های رسمی سایت InterServer 4 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (0 رای) جوانب مثبت


 1. برنامه VPS بسیار قابل تنظیم
 2. بارهای عالی
 3. ضمانت Uptime 99.5٪
 4. ضمانت قفل قیمت
 5. طول عمر اثبات شده

منفی

 1. میزبانی نامحدود نامحدود نیست
 2. میزبانی VPS دارای یک منحنی یادگیری شیب دار است
 3. گزینه پشتیبان گیری وجود ندارد

پشتیبانی4.5Speed4.5 ویژگی های 3.5Value3.5 ترانس شفافیت4

بررسی رسمی میزبانی InterServer ما

میزبانی InterServer از نیوجرسی مستقر است و آنها از سال 1999 در این زمینه فعالیت می کنند. آنها تبلیغات زیادی نمی کنند ، اما مجدداً مجبور نیستند. بسیاری از مشاغل آنها ناشی از اعتقاد آنها به خدمات باکیفیت است.

بهترین ویژگی های میزبانی InterServer

شباهت زیادی با میزبانی InterServer وجود دارد. افراد فروش دوستانه بودند و من باید با چند نفر از تیم اجرایی آنها شخصاً صحبت کنم. در اینجا بهترین چیزی است که من از تجربه خودم دوست داشتم.

برنامه VPS بسیار قابل تنظیم

برنامه VPS آنها بسیار قابل تنظیم است. تقریباً همه چیز توسط کاربر قابل تنظیم است. شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید از سیستم عامل مورد نظر خود استفاده کنید ، میزان رم مورد استفاده شما ، میزان CPU مورد نیاز خود را تعیین کنید. با بسیاری از شرکت های میزبان ، برنامه VPS آنها با مجموعه ای از “bloatware” همراه است – مجموعه ای از نرم افزارهای اضافی که شما به آن احتیاج ندارید. در مورد میزبانی InterServer اینگونه نیست. شما آنچه را پرداخت می کنید انتخاب می کنید و فقط آنچه را که استفاده می کنید پرداخت می کنید.

بارهای عالی

من متوجه شدم که سایت من به خصوص سریع بارگیری می شود ، بنابراین آن را زمان بندی کردم و داده ها را با سایر شرکت های میزبانی که امتحان کرده ام مقایسه کردم. نیازی به گفتن نیست ، میزبانی InterServer به سرعت رضایت بخش بود. در این زمینه شکایتی ندارم.

سرعت مانند این همیشه ضروری است. وقتی وب سایت خود را می سازید ، باید مراقب باشید که چند افزونه را در سایت خود نصب کنید. هرچه افزونه های بیشتری نصب کنید ، سایت شما کندتر و واکنش نشان می دهد. اگر خیلی آهسته بار برود و واکنش نشان دهد ، می تواند بر تجربه کاربر – به ویژه برای دستگاه های تلفن همراه تأثیر بگذارد. یک شرکت میزبانی سریع با بار بارگذاری عالی به این معنی است که می توانم افزونه های بیشتری نصب کنم که سایت من بدون پاسخ دادن به تجربه کاربرانم ، پاسخگوتر شود..

ضمانت Uptime

یاد گرفتم که با ضمانت های به موقع مراقب باشم. بسیاری از تضمین های به موقع از بسیاری از شرکت های میزبان مختلف ، هیچ گونه جبران خسارتی را ارائه نمی دهند و حتی آن را در SLA – توافق نامه سطح خدمات خود ذکر نمی کنند. ضمانت به معنای زیادی نخواهد بود ، مگر آنکه تجارت بخواهد با نوعی جبران خسارت از سخنان خود بک آپ بگیرد. میزبانی InterServer دارای 99.5 درصد ضمانت میزبانی به موقع است. آنها مراقب بودند که بگویند مشتری را به صورت مشتری به مشتری جبران می کنند. جالب توجه – آنها 100٪ ضمانت برق بدون وقفه را ارائه می دهند.

در تست های خودم ، به مدت 30 روز جامد 100 درصد زمان به روز پیدا کردم. من اینجا شکایتی ندارم.

چیزهایی که به معنای تجارت است

بسیاری از شرکت های میزبان – و بسیاری از مشاغل ، به همین منظور – دسترسی به ToS یا شرایط خدمات خود را ارائه می دهند. چیزی که آنها به حساب نمی آیند افرادی هستند که آن را می خوانند. در حقیقت ، برخی از این اسناد ToS به گونه ای نوشته شده اند که گویی به این بستگی دارند که شما وقت خود را برای خواندن آنچه شما امضا می کنید به شما بستگی دارد..

من هنگام خواندن سند ToS تهیه شده توسط میزبان InterServer ، این تجربه خوشایند را تجربه کردم. این کاملاً واضح ، کامل و آسان بود. این همچنین بدان معنی است که میزبانی InterServer با مشخص کردن قوانین و ضوابط خود و شفاف بودن در مورد آنچه ممکن است انتظار داشته باشید سعی دارد شفاف باشد..

ضمانت قفل قیمت

بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب سعی می کنند با ارائه قیمت پایین در ابتدا مشتریان را به خود جلب کنند و بعد از اینکه قفل شدند و از خدماتشان استفاده کردند ، شروع به شارژ بیشتر آنها می کنند. میزبانی InterServer ضمانت قفل قیمت را ارائه می دهد. به عبارت دیگر ، آنها به شما قول می دهند که چنین کاری انجام نمی دهند. قیمتی که آنها در ابتدا به شما پیشنهاد می کنند ، قیمتی است که آنها در تمام مدت زمانی که از آنها به عنوان ارائه دهنده میزبان خود استفاده می کنید ، ارائه می دهند.

طول عمر اثبات شده

این چیز دیگری است که من در شرکت های میزبان به دنبال آن می گردم. میزبانی InterServer از سال 1999 مشغول به کار بوده است – این 16 سال است و هنوز هم قوی است. در آن زمان ، آنها دست به تعویق ننشسته اند ، هیچ گونه تعمیرات اساسی خاصی انجام داده اند یا واقعاً شیوه انجام کار را تغییر داده اند. مشتری ها انتظار دارند سطح خاصی از کیفیت را از آنها انتظار داشته باشند ، و میزبانی وب InterServer ارائه می دهد. آنها یک سرویس شبانه پرواز نیستند. آنها برای ماندن اینجا هستند.

خطرات جانبی میزبانی InterServer

همانطور که قبلاً گفتم ، هیچ ارائه دهنده هاستینگ بدون گناه نیست. اینها چیزهایی است که ما در مورد آنها مطمئن نبودیم.

میزبانی نامحدود نامحدود نیست

با مرور سایت آنها متوجه می شوید که میزبانی InterServer چندین برنامه نامحدود ارائه می دهد. اما ، به لطف وضوح و شفافیت ارائه شده توسط سند ToS ، می توانید به سرعت کشف کنید که میزبانی نامحدود دقیقا نامحدود نیست. این را بررسی کنید – مستقیماً از شرایط خدمات آنها.

“هیچ حساب میزبانی مشترک تنها مجاز به استفاده از بیش از 20٪ از منابع سرور به طور همزمان نیست. یک حساب واحد در هر زمان معین به 250،000 گره محدود می شود. مشتریانی که روی پلتفرم میزبانی مشترک نامحدود SSD با استفاده از بیش از 1 گیگابایت فضا به SATA منتقل می شوند. “

من این را در مورد آنها می گویم – حداقل آنها مقدم هستند.

میزبانی VPS دارای یک منحنی یادگیری شیب دار است

یک برنامه میزبانی VPS بسیار قابل تنظیم وجود دارد. از آنجا که بسیار قابل تنظیم است ، دارای یک منحنی یادگیری شیب دار است. اگر به دنبال برنامه VPS هستید که همه چیز برای شما انتخاب شده است ، این برنامه VPS شما به دنبال آن نیستید.

گزینه پشتیبان گیری وجود ندارد

من این واقعیت را دوست ندارم که هیچ گزینه پشتیبان ندیدم. هیچ گزینه پشتیبان گیری خودکار یا دستی وجود ندارد. این باعث می شود از داده های من پشتیبان تهیه کنید. مشکلی نیست ، اما سایر ارائه دهندگان میزبانی از پشتیبان گیری خودکار ارائه می دهند – که می تواند تغییر خوبی در سرعت و آرامش باشد.

خط پایین

من میزبانی InterServer را دوست دارم. آنها مقرون به صرفه هستند ، اعتیاد به مواد مخدره زیادی ندارند و به وعده های خود عمل می کنند. تا زمانی که شرایط خدمات را می خوانید ، دقیقاً می دانید از آنها چه انتظاری دارید. آنها از سال 1999 قابل اعتماد بوده اند ، و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی دهند. رشد آنها کند بوده است – و به نظرم این یک چیز خوب است. کند و ثابت بدان معنی است که میزبانی InterServer از مخاطبان قابل توجهی و وفادار برخوردار است. سلام ، من نمی توانم با آن استدلال کنم! مشاهده ویژگی های بیشتر

اطلاعات بیشتر در InterServer.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map