بررسیهای JaguarPC مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

Contents

میزبانی JaguarPC چیست؟?

JaguarPC یک شرکت میزبانی خصوصی مستقر در کلرادو است که در سال 1998 تأسیس شده است. آنها انواع برنامه های میزبانی مشترک ، ابری و VPS را برای انواع نیازهای تجاری ارائه می دهند. JaguarPC دارای سرورهایی در کلرادو اسپرینگز ، آتلانتا ، شیکاگو ، دالاس ، نیویورک و ایالات متحده است. در طی اواسط اواخر دهه 2000 ، JaguarPC تعدادی شرکت میزبان کوچکتر مانند Hostingzoom ، Wowvps و Devpond را به دست آورد..


میزبانی JaguarPC چقدر خوب است?

JaguarPC سال از سال آغاز رشد آنها سال به سال رشد مداوم و چشمگیر را نشان داده است. با سرمایه گذاری های مکرر در شبکه و سخت افزار ، تقریباً به تطبیق 100٪ ضمانت به موقع خود نزدیک شده اید. اما در حالی که برنامه های میزبانی مشترک آنها ، بیشتر قیمت های رقابتی دارند ، ممکن است برخی از کاربران متوجه شوند که شرکت های دیگر برای ارزش دلار ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند.

به بررسی های رسمی سایت JaguarPC 3.1 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. پشتیبانی از ویندوز و لینوکس میزبانی
 2. ضمانت 100٪ Uptime
 3. منابع پشتیبانی گسترده
 4. بسته های فراگیر

منفی

 1. خط مشی لغو دقیق
 2. نه رقابتی ترین ارزش

پشتیبانی3Speed3.5Features3Value3Transparency3

بررسی رسمی میزبانی JaguarPC ما

اگر میزبانی با یک شرکت کوچکتر ، خصوصی برای شما مهم باشد ، از JaguarPC جزء بهترین های موجود در بازار است. با نزدیک به دو دهه تجربه میزبانی ، آنها تازه کار نیستند. علاوه بر این ، توافق نامه سطح خدمات آنها شامل 10 برابر غرامت برای هر ساعت خرابی که سایت شما تجربه می کند ، می باشد. گفته می شود ، اگر می خواهید ویژگی هایی مانند فضای دیسک ، ذخیره ایمیل و دامنه های دلار به دلار را مقایسه کنید ، JaguarPC از میزبان های دیگر کم است.

بهترین ویژگی های میزبانی JaguarPC

JaguarPC در بسیاری از بخش ها به طور گسترده بر روی منحنی ناقوس می نشیند ، اما چندین نکته جالب برای ذکر آنها دارد ، همچنین بعضی از مکان هایی که واقعاً می درخشند..

پشتیبانی از ویندوز و لینوکس

مگر در مواردی که به یک سیستم عامل نسبت به دیگری وفادار باشید ، این موضوع به نظر شما تفاوت چندانی نخواهد داشت. اما این واقعیت که JaguarPC هر دو گزینه را ارائه می دهد ، نشان از فناوری و سرمایه گذاری در تجهیزات دارد.

100 درصد ضمانت Uptime

JaguarPC آنچه در بهترین صنعت میزبانی وب ارائه می دهد بهترین تضمین به موقع است. برای هر ساعت خرابی که وب سایت شما تجربه می کند ، JaguarPC 10 برابر هزینه آن ساعت را به شما بازپرداخت می کند. JaguarPC با وجود چنین خطرهای گران قیمت ، کار بزرگی را برای اطمینان از اینکه آنها مجبور نیستند بیش از این بازپرداخت ها چنگ بزنند ، انجام می دهد. JaguarPC طی چند سال گذشته به طور متوسط ​​99.98٪ زمان به روز داشته است و آنها را در بین برخی از معتبرترین شرکت های میزبانی وب در صنعت مانند Dreamhost ، A2 Hosting و SiteGround قرار داده است..

شش مرکز داده ، پنج در ایالات متحده.

JaguarPC دارای چندین مرکز داده است: پنج در ایالات متحده و دیگری در ایالات متحده. این به کسب و کارها امکان میزبانی وب سایت خود را بر روی سرور در منطقه خود می دهد ، چیزی که به طور بالقوه برای کسب و کارهایی که در درجه اول به مشتریان محلی خدمت می کنند سودمند است. همچنین نشان می دهد که زیرساخت های شبکه JaguarPC گسترده است – چیزی که به طور معمول سرعت بارگذاری صفحه را نشان می دهد.

گفتگوی زنده + پشتیبانی تلفنی + انجمن های تخصصی راهنما کاربر

JaguarPC منابع قابل توجهی را برای تقویت پشتیبانی مشتری خود اختصاص داده است. نه تنها مشتریان 24/7 دسترسی به چت زنده ، پشتیبانی تلفنی و بلیت الکترونیکی دارند ، بلکه تالارهای گفتگوی فعال و آموزشهای خودیاری نیز وجود دارد. این بدان معناست که متداول ترین موضوعاتی که مشتریانشان با آن روبرو می شوند به وضوح ایندکس شده و قابل جستجو هستند و باعث می شوند تا شما حتی از مشکل در رسیدن به پشتیبانی مشتری صرفه جویی کنید. علاوه بر این ، اکثر مشتریانشان از میزان پشتیبانی از ارائه شده و سرعت حل مشکلات آنها ابراز خرسندی می کنند.

Freebies عالی و اندک فروش

حتی برنامه های اصلی JaguarPC شامل پشتیبان گیری روزانه رایگان ، استفاده از SSL ، نقل و انتقالات ، ایجاد سایت ، فیلتر اسپم ، محافظ رمز عبور و مدیریت DNS است. این یک لیست بسیار گسترده است ، و این باعث می شود تا یک روند تمیز و شادابانه بررسی کنید که شما را با خرید و فروش های بزرگ همراه نمی کند..

خطرات جانبی میزبانی JaguarPC

از نظر عدد ، بزرگترین انفجار برای باک شما نیست

اگرچه JaguarPC یک سرویس عالی و یک ضمانت فوری به موقع ارائه می دهد ، اگر بخواهید خدمات آنها را به صورت دلاری و از ویژگی های مختلف دلار را به دلار اختصاص دهید ، بسته بندی آنها به خصوص قابل رقابت نیست. میزبان غول هایی مانند HostGator و GoDaddy مشخصات مشابه و بعلاوه هزینه های رایگان بیشتری را ارائه می دهند. در مقایسه با سایر بازیکنان کوچکتر ، ایستادگی های خارج از خانه مانند SiteGround و A2 هاستینگ از آنها در بخش خدمات مشتری یا بخش های سرعت بیشتر است. اگر واقعاً نگران تخصیص پول خود در حد مجموعه ویژگیهای خاص هستید ، JaguarPC ممکن است کوتاه بیاید..

خط مشی لغو دقیق

اگرچه قابل درک است ، JaguarPC دلسوزترین سیاست کنسل کردن را ارائه نمی دهد. پس از اتمام ضمانت نامه برگشت پول 30 روزه استاندارد ، بدانید که برای کنسل کردن مبلغ زیادی پول دریافت نخواهید کرد. آنها شما را بابت خدمات اضافی مانند ثبت نام دامنه ، به شما بازپرداخت نمی کنند و فقط شما را برای هزینه های میزبانی بازپرداخت می کنند. آنها قبل از تاریخ لغو هیچ چیزی بازپرداخت نمی کنند – این بدان معنی است که آنها بازپرداخت شما را ارزیابی نمی کنند. فرم لغو را در cPanel و داشبورد حساب مدیر خود پیدا خواهید کرد.

خط پایین

JaguarPC آنچه را که احتمالاً بهترین توافق نامه سطح سرویس در صنعت میزبان برای زمان به روز است ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها قابل اعتماد ، دوستانه ، با قیمت متوسط ​​هستند ، و راه روشنی برای مقیاس برنامه میزبانی شما ارائه می دهند. اینها دلایل عالی برای میزبانی سایت شما با JaguarPC است. با این حال ، JaguarPC هنگامی که به طور همزمان با برخی بازیکنان بزرگ دیگر ارزیابی می شود ، به راحتی تحت الشعاع قرار می گیرد. سخت است که در مورد بازپرداختهای به موقع مبهوت باشید زیرا می توانید در مورد سرعت های سریع رعد و برق یا خدمات باورنکردنی مشتری باشید. و اگر همه چیز مربوط به ارزش دلار خدمات آنها باشد ، میزبان شرکت ها در هر زمان برنده می شوند. اما JaguarPC یک میزبان محکم و مطمئن است که ما با خوشحالی توصیه می کنیم – اگر بسته های آنها همه آنچه را که می خواهید با قیمتی که می خواهید بپردازید ارائه می دهند ، پس ما احساس می کنیم از خدمات آنها راضی هستید..

مشاهده ویژگی های بیشتر

سوالات و پاسخ های JaguarPC

1. هنگامی که شرکت شروع به کار کرد?

گرگ لاندیس می خواست شرکتی ایجاد کند که ارائه دهنده خدمات اینترنتی و خدمات میزبانی وب را ارائه دهد که به دلایلی از دیگران متمایز است: خدمات استثنایی و پشتیبانی. در سال 1998 ، Jaguar PC متولد شد و به سرعت از یک عملیات یک نفره به یک ارائه دهنده پیشرو رشد کرد و میزبان بیش از 300000 دامنه بود. آنها این شرکت را از هوستون به کلرادو اسپرینگز در سال 2010 منتقل کردند ، جایی که هم اکنون این دفتر مرکزی است.

2. در مورد مراکز داده چیست?

JaguarPC چهار مرکز داده مختلف ارائه می دهد ، که همه آنها بالاترین سطح کیفیت و فناوری را ارائه می دهند. سه مرکز داده مستقر در ایالات متحده ، در آتلانتا ، دنور ، و هیوستون ، قفس های شرکت ، Row1-2 JPC ، کابل کشی مرتب و برچسب ها و سوئیچ های اضافی از قفس قدیمی را ارائه می دهند. این امکانات با نظارت تصویری 24/7 و امنیت مسلح تضمین شده است و فقط با داشتن مجوز امنیتی می توان از کارتهای مجاورت و اسکنر دستی بیومتریک در آتلانتا و دسترسی دستی بیومتریک در هیوستون استفاده کرد. این امکانات با منابع خنک کننده پیشرفته و منبع تغذیه ، و دسترسی به بیش از 100 دستگاه حامل به خوبی نگهداری می شوند.

 در مرکز داده های پادشاهی متحده ، JaguarPC یک مرکز داده جمع آوری کاربردی و قابل اعتماد ، با فضا برای سرورهای منفرد و کابینت های کامل به طور یکسان فراهم می کند. مرکز داده 3 درجه 3.9.982 درصد با زمان 24/7 امنیت فعال و پست فرعی در محل را تضمین می کند..

3. خدمات مشتری Jaguar PC چگونه است?

JaguarPC راه های مختلفی برای دستیابی به شرکت از طریق حساب های فعال رسانه های اجتماعی در فیس بوک و توییتر که در آنجا با مشتریان تعامل دارند و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد هر موقعیتی که ممکن است مشتریان تجربه کنند ، انواع مختلفی از مشتریان خود را ارائه می دهد. آنها وبلاگی را ارائه می دهند که باید در هنگام انتخاب یک شرکت میزبانی وب ، به همراه جزئیاتی درباره شرکت و برخی از برنامه ها و خدمات آن ، نشانگرهایی را ارائه دهند. در تالار گفتگوی انجمن ، مشتریان می توانند با دیگران بحث و گفتگو کرده و از اوضاع خود اطلاعاتی کسب کنند و یک صفحه وضعیت شبکه شبکه مستقیم درباره هرگونه مشکل خرابی صحبت می کند. یک پایگاه دانش شامل مقالاتی است که در مورد بسیاری از متداول ترین مشکلی که مشتریان با آن روبرو هستند.

پشتیبانی فنی 24/7 همراه با پشتیبانی تلفنی در ایالات متحده و کانادا و همچنین مشتریان بین المللی و همچنین چت زنده و سیستم بلیط وجود دارد..

اگرچه آنها به پشتیبانی عالی خود افتخار می کنند ، اما بسیاری از مشتریان دریافتند که زمان پاسخگویی را که از JaguarPC به آن منتظر مانده اند کاملاً دریافت نمی کنند ، در حالی که برخی از مشتریان اظهار داشتند که بین 15 تا 25 ساعت طول می کشد تا بلیط های آنها پاسخ دهند. . هنگامی که کسب و کار شما به وب سایت شما متکی است و در حال کار است ، تجربه خرابی مانند آن می تواند برای خط پایین شما مضر باشد.

برخی از مشتریان خدمات برجسته مشتری را گزارش داده اند و سایت خود را در عرض چند دقیقه پشتیبان گیری می کنند ، در حالی که برخی دیگر خاطرنشان کردند که سایت های آنها ساعت ها بدون هیچ گونه پاسخی کاهش یافته است.

4- چه نوع برنامه های اشتراکی ارائه می دهد Jaguar PC؟?

JaguarPC برنامه های مختلف میزبانی را ارائه می دهد. میزبانی مشترک cPanel شامل نصب های یک کلیک برای انواع برنامه ها ، مانند WordPress ، Joomla ، Drupal ، Ruby on Rails ، Python PHP5 و Coppermine است. آنها سه برنامه مشترک متفاوت دارند ، همه با خدمات مدیریت شده.

 • هاستینگ خصوصی (3.97 دلار در ماه برای یک قرارداد 36 ماهه): 35 گیگابایت فضای SSD ، 100 گیگابایت پهنای باند ، 25 کل بانک اطلاعاتی MySQL ، حساب های پست الکترونیکی و FTP.
 • میزبانی وب (6.97 دلار در ماه برای یک قرارداد 36 ماهه): 75 گیگابایت فضای دیسک SSD ، 1000 گیگابایت پهنای باند و انتقال داده و 100 کل بانک اطلاعاتی MySQL ، پست الکترونیکی و FTP مشترک. این طرح شامل 100 دامنه پارک شده ، پشتیبان گیری روزانه ، دسترسی ایمن به SSL ، RV Sitebuilder و Softaculous است. همچنین CloudFlare ، یک گواهی SSL ، LiteSpeed ​​و Spam Expert را دریافت می کنید. راه اندازی با این حساب رایگان است.
 • میزبانی مشاغل (24.94 دلار در ماه برای یک قرارداد 36 ماهه): 125 گیگابایت حافظه SSD ، 5000 گیگابایت پهنای باند و بانک اطلاعاتی MySQL نامحدود ، حساب های ایمیل و FTP و دامنه های پارک شده. سرورها نیمه اختصاصی هستند و LiteSpeed ​​را در کنار تمام مزایای برنامه میزبانی وب قرار می دهد. شما یک آدرس IP اختصاصی ، پیش فرض RapidSSL ، تنظیم رایگان و یک مورد شامل ثبت نام دامنه دریافت می کنید.
5- آیا JaguarPC از سرورهای اختصاصی پشتیبانی می کند?

سرورهای اختصاصی JaguarPC با یک توافق در سطح سرویس 10 برابر 99.999 درصد به روز رسانی را ارائه می دهند. آنها چهار برنامه مختلف را ارائه می دهند که همه آنها دارای دسترسی به ریشه ، پهنای باند بدون پیمایش 10 مگابیت بر ثانیه ، راه اندازی مجدد از راه دور ، ترافیک خارج از مرز نامحدود است. یک بستر برای توسعه وب سایت و برنامه های کاربردی وجود دارد و شما توانایی اجرای هسته های سفارشی را دارید.

 • Intel Xeon E3-1230v2 (با 127 دلار در ماه شروع می شود): 4x هسته 8 GB DDR3 RAM ، هارد دیسک 2 × 500 GB.
 • Intel Xeon E3-1230v5 (با 167 دلار در ماه شروع می شود): حافظه نهان 8 مگابایت با هسته 4 برابر ، 16 گیگابایت رم ECC ، هارد دیسک 2x 1 TB.
 • Intel Xeon E5-2620v3 (با 227 دلار در ماه شروع می شود): حافظه نهان 15 مگابایتی با 6x هسته ، 32 GB رم ECC ، 1x 512 GB SSD و هارد دیسک 1x 1 TB SATA.
 • 2x Intel E5-2620v3 (با 267 دلار در ماه شروع می شود): حافظه نهان 15 مگابایتی با هسته 6x ، 32 GB ECC RAM ، 1x 512 GB SSD و هارد دیسک 1x 1 TB Sata.
6. آیا JaguarPC میزبان نمایندگی را پیشنهاد می دهد?

فروشندگان JaguarPC راه حل های بسیاری را که شرکت برای مشتری خود ارائه می دهد قدردانی می کنند.

چهار برنامه مختلف برای فروشندگان در ایالات متحده و ایالات متحده وجود دارد که هردو برنامه ارائه دهنده انواع مختلفی از ویژگی های نامحدود مانند پهنای باند ، حساب فروش مجدد ، آدرس های ایمیل ، بانک اطلاعاتی و حساب های FTP هستند. همه نمایندگان فروش مزایای زیر را نیز دریافت می کنند:

 • Overselling فعال است
 • سرویس دهنده های سفارشی
 • CloudLinux و Litespeed
 • SSL سریع به صورت رایگان
 • دامنه زندگی
 • مهاجرت حداکثر 25 حساب
 • حساب کاربری فروشنده ، دامنه و SSL
 • RVSiteBuilder
 • پشتیبان گیری روزانه R1Soft

بیشترین تفاوت در سطح حساب این است که بالاترین سطح فروشندگان حساب در هر دو ایالات متحده و ایالات متحده ، به عنوان مثال ، 20٪ تخفیف برای فروش مجدد VPS و سرورهای اختصاصی دریافت می کنند..

در ایالات متحده ، RZ1 زمانی که به مدت سه سال پیش پرداخت می کنید ، 11.21 دلار در ماه است. RZ2 برای یک برنامه پیش پرداخت سه ساله 14.96 دلار در ماه هزینه دارد. RZ3 با یک برنامه پیش پرداخت سه ساله 22.46 دلار در ماه است و RZ4 با پیش پرداخت سه سال پیش از هر ماه 29.96 دلار هزینه دارد.

7. آیا JaguarPC میزبان VPS را پیشنهاد می کند?

میزبانی VPS در JaguarPC شامل پشتیبانی از سنگ معدن ویندوز ، CentOS ، دبیان ، سوسیس و فدورا در چهار برنامه کاملاً مدیریتی متفاوت است..

 • 1 (27 دلار در ماه در یک برنامه پیش پرداخت 12 ماهه): 30 گیگابایت فضای دیسک ، 1.5 گیگابایت رم ، 2 هسته ، 10 باند پهنای باند ، بدون هزینه راه اندازی.
 • 2 (47 دلار در ماه در یک برنامه پیش پرداخت 12 ماهه): 60 گیگابایت فضای دیسک ، 3 GB RAM ، 2 هسته ، 15 TB ، بدون هزینه تنظیم.
 • 3 (67 دلار در ماه / در یک برنامه پیش پرداخت 12 ماهه): فضای دیسک 90 گیگابایت ، 4 گیگابایت رم ، 3 هسته ، پهنای باند 20 TB و هزینه ای برای تنظیم نیست.
 • 4 (97 دلار در ماه در یک برنامه پیش پرداخت 12 ماهه): فضای دیسک 120 گیگابایتی ، رم 6 گیگابایتی ، 4 هسته ، پهنای باند 25 TB ، و هیچ هزینه راه اندازی.

این برنامه ها شامل دامنه های نامحدود ، نامه الکترونیکی ، پایگاه داده های MySQL و حساب های FTP و پهنای باند ورودی می باشد. علاوه بر این ، مشتریان از CloudFlare ، دو IP سفارشی ، دسترسی روت و سرور به یک دسک تاپ از راه دور ، پشتیبان گیری روزانه و یک صفحه کنترل – از cPanel ، WHM یا Plesk استفاده می کنند..

8. من به میزبانی ابر ابر علاقه دارم – آیا می توانم آن را در JaguarPC پیدا کنم?

JaguarPC نه برنامه مختلف میزبانی Cloud ارائه می دهد ، با کمترین شروع در 32 دلار در ماه و ارائه 2 هسته ، فضای دیسک 20 گیگابایت ، حافظه 1 گیگابایت ، پهنای باند 5 TH ، 1 VE و 2 آدرس IP. . ابر 9 ، از طرف دیگر 12 هسته ، 370 گیگابایت فضای دیسک ، حافظه 16 گیگابایتی ، پهنای باند 30 TB ، 8 VE و 8 آدرس IP را ارائه می دهد..

9- وقت تمام وقت آنها چگونه است?

در اکثر شرکت های میزبان در سراسر صنعت ، 99.9 درصد به روز رسانی تضمین شده است ، به این معنی که در هر ماه مشخص شده ، سایت شما برای کمی کمتر از 45 دقیقه کاهش می یابد. به همین دلیل شرکت های معدودی وجود دارند که در صورت تضمین به موقع بودن ، به آن درصد خواهند رسید. به همان اندازه که دوست داریم بدانیم که وب سایت های ما هرگز ، هرگز فرو نمی روند ، این همیشه واقعیتی با فناوری نیست. با این حال ، JaguarPC تضمین های مختلفی را ارائه می دهد ، در بعضی از نقاط در وب سایت خود مبنی بر اینکه آنها 99.999 درصد ضمانت را ارائه می دهند در حالی که شرایط خدمات ضمانت 100 درصد به روز بودن شبکه را ذکر می کند ، به این معنی که تمام روترها ، سوئیچ ها و کابل کشی خواهند بود. عملکرد 24/7 ، مگر اینکه برنامه ریزی برای نگهداری وجود داشته باشد. توافق نامه در سطح سرویس آنها خاطرنشان می کند که 100 درصد بروزرسانی شامل نرم افزاری روی سرور شما ، خرابی سخت افزار ، سرویس ها یا تلفن های همراه نیست.

در صورت خرابی شبکه ، به مشتریان 1000 درصد خرابی داده می شود. این بدان معناست که اگر شبکه به مدت یک ساعت کاهش یابد ، به مدت ده ساعت خرابی اعتبار می گیرید. پرداخت ماهانه شما به تعداد روزهای ماه و 24 ساعت در روز تقسیم می شود تا اعتبار دقیقی به شما بدهد. برای دریافت اعتبار ، شما باید ظرف هفت روز بلیط تهیه کنید ، از جمله شماره بلیط مربوط به شماره اصلی که در درخواست گزارش شده است.

10. آیا JaguarPC ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد؟?

اگر یک مشتری میزبان مشترک با JaguarPC هستید ، واجد شرایط دریافت 45 روز ضمانت برگشت پول هستید. این طولانی ترین صنعت نیست ، اما قطعاً فراتر از ضمانت 30 روزه است که توسط بسیاری از شرکت های دیگر ارائه می شود. طبق استاندارد ، ضمانت فقط هزینه های میزبانی را شامل می شود ، نه هزینه های تنظیم ، مجوزها ، ثبت دامنه یا سایر افزونه ها. شما همچنین واجد شرایط برای جابجایی یا سرورهای اختصاصی نیستید.

11. آیا آنها می توانند در انتقال وب سایت من کمک کنند?

بسیاری از مشتریان نسبت به خدماتی که در انتقال سایتهای خود از یک میزبان به JaguarPC دریافت کرده اند ، توجه دارند که این شرکت انتقال آنها را یکپارچه کرده است ، حتی اگر سایتها با cPanel کنترل نشده باشند. این خبر عالی است ، زیرا بسیاری از شرکت های میزبان تنها در صورت انتقال یک سایت cPanel به دیگری به شما کمک می کنند. مهاجرت از همه برنامه ها رایگان نیست ، اما در برنامه های میزبانی VPS و Cloud ، و همچنین در برخی از برنامه های سرور مشترک و اختصاصی گنجانده شده است.

12. آیا JaguarPC دارای سرعت بارگذاری صفحه خوبی است?

JaguarPC مانند بسیاری از شرکت های میزبان دیگر هیچ ادعایی در مورد سرعت های سریع “چشمگیر” ندارد ، اما سرورهای SSD و ادغام CloudFlare ، و همچنین بسیاری از مؤلفه های دیگر ، به سرعت بخشیدن به سرعت بارگذاری صفحه شما کمک می کنند. برخلاف سایر شرکت ها ، JaguarPC در حفظ این سرعت های محکم بسیار مطمئن و سازگار است. با تعداد زیادی بازدید کننده وب انتظار بارگذاری سریع وب سایت ها ، اطمینان از اینکه بارهای سریع شما برای موفقیت آنلاین شما مهم است.

13. آنچه JaguarPC را جدا از مسابقه قرار می دهد?

JaguarPC یک برنامه کاملی از برنامه های مدیریت شده دارد و برخلاف سایر شرکت هایی که برنامه های مدیریت شده را ارائه می دهند ، بازو و پا را شارژ نمی کند. آنها با پیشرفت وب سایت شما مسیر روشنی را برای ارتقاء برنامه شما فراهم می کنند و در هر سطح پشتیبانی مداوم و قابل اطمینان را ارائه می دهند. برنامه ها شامل طیف گسترده ای از ویژگی ها هستند و این شرکت حتی پس از گذشت 20 سال هنوز توسط همان شخصی که شروع به کار کرده است ، اداره و اداره می شود – آن نوع طول عمر و اشتیاق این روزها بسیار نادر است..

14. منافع میزبانی با JaguarPC چیست؟?

چند شرکت میزبانی کامل وجود دارد – بررسی های منفی اغلب می توانند از نظر مثبت در بسیاری از صنایع مختلف فراتر روند. گفته می شود ، بررسی های منفی JaguarPC اغلب در حدود زمان پاسخ پشتیبانی مشتری خود می چرخند.

آنها در ارتقاء زمان های طولانی خود ، لیست های مختلف در چند مکان در وب سایت خود ، ثبات چندانی ندارند..

مزایای میزبانی با کامپیوتر جگوار چیست؟?

میزبانی با JaguarPC درهایی را برای شرکتی باز می کند که درصد بی سابقه ای را تضمین می کند و با ضمانت بسیار سخاوتمندانه از آن حمایت می کند. این شرکت رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد و همچنین 45 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

آنها راه اندازی فوری ، کمک به مهاجرت وب سایت و پشتیبانی از مشتری را در همه سطوح ارائه می دهند تا مطمئن شوند سایت شما به سرعت بلند می شود و به طور مداوم در کار می ماند.

اطلاعات بیشتر در JaguarPC.com

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map