نظرات JustHost ممکن است در ماه مه 2020: قیمت گذاری ، برنامه ها ، Uptime و آمار

Contents

JustHost چیست؟?

JustHost یک ارائه دهنده میزبانی وب است که خدمات میزبانی اشتراکی مبتنی بر لینوکس را ارائه می دهد. JustHost در سال 2002 در گلندیل ، کالیفرنیا تأسیس شد و در سال 2012 توسط گروه بین المللی استقامتی بدست آمد.


میزبانی JustHost چقدر خوب است?

JustHost بسته های میزبانی مشترک نسبتاً استاندارد را با قیمت نسبتاً رقابتی ارائه می دهد. چیزهای زیادی وجود ندارد که آنها را از سایر شرکتهای خریداری شده EIG متمایز کند ، بلکه آنها بسیاری از علائم داستان را از این کسب نشان می دهند. اگرچه ممکن است شما از ویژگیهای جذاب قیمت گذاری مقدماتی و ثبت نام وسوسه شوید ، اما خدمات واقعی ارائه شده در بهترین حالت متوسط ​​است. JustHost در سرعت ، بروزرسانی و خدمات به مشتریان به مراتب از رقبای خود عقب مانده است. به سایت رسمی مراجعه کنید

فقط میزبان بررسی میزبان: ارزش عکسبرداری?

فقط میزبان – شاید شما یک دوست دارید با استفاده از آنها و به همین دلیل فکر کرده اید که ارزش امتحان کردن را دارند.

یا شما از سال 2002 با آنها میزبانی کرده اید و می دانید که آیا آنها هنوز هم خوب هستند.

اگر به وب نگاه کنید ، بررسی های Just Host خیلی خوشایند نیست.

ما نظر خود را به شما می گوییم و به شما اجازه می دهیم تا فکر خود را تشکیل دهید.

به نظر می رسد بسته های میزبانی مشترک فقط میزبان یک مورد جدی برای کسب و کار شما است: قیمت رقابتی ، مسیری روشن و مقرون به صرفه برای مقیاس ، فضای کافی برای ذخیره سازی و چندین مورد دیگر برای راه اندازی.

با این حال ، کیفیت خدمات ارائه شده ، در همه جا خالی است. با سرعت بارگذاری صفحه آهسته ، زیر میانگین زمان بروز ، و عملکردهای ناامیدکننده خدمات مشتری ، توصیه می کنیم از Just Host استفاده کنید. برای تقریباً با همان قیمت ، می توانید بسته های مشابه با خدمات بهتر را با SiteGround یا Bluehost (برند EIG دیگر) دریافت کنید.

بهترین ویژگی های میزبانی فقط میزبان

مطمئناً ، Just Host برخی از ویژگیهای جذاب را ارائه می دهد که باعث می شود مورد توجه شما قرار بگیرند. در اینجا دلایلی وجود دارد که آنها ممکن است چشم شما را به خود جلب کنند.

1) بسته های رقابتی از نظر فضا

با ابتدایی ترین برنامه خود ، Just Host 100 مگابایت فضای ذخیره سازی ، 100 آدرس ایمیل ، نسخه ی پشتیبان و نام دامنه رایگان و انتقال نامحدود ماهانه را ارائه می دهد. این یک بسته نسبتاً رقابتی برای قیمت پایه 3.50 دلار در ماه است. همچنین یک مسیر مشخص برای مقابله با Just Hosting وجود دارد ، زیرا دامنه های نامحدود را می توان فقط با هزینه 1.50 دلار در ماه با آنها میزبانی کرد. به راحتی می توان دید که چگونه شخصی ممکن است فقط براساس قیمت هر فضای ارائه شده علاقه مند به Just Host باشد.

2) ثبت نام فوری

فروشندگان فوری برای بسیاری از مشتریان ، به ویژه بین المللی ، یک پروسه ثبت نام طولانی مدت است. بعضی از میزبان ها برای تأیید هویت شما نیاز دارند و بسیاری از افراد برای تکمیل صحت خود نیاز دارند که در طی ساعات کاری با آنها تماس بگیرید. برای هرکسی که در خارج از ایالات زندگی می کند ، یا حتی در یک منطقه زمانی متفاوت ، حرکت در مراکز تماس فقط یک دردسر دیگر است که همه ما احساس می کنیم صنعت باید تا الان از آن رشد کرده باشد. برای اعتبار فقط میزبان ، آنها فوراً سرور شما را تأمین می کنند. روند ثبت نام آنها آسان است و سایت شما بلافاصله پس از ثبت نام آماده پخش زنده خواهد شد.

3) نام دامنه رایگان

ما به اندازه هر کس دوست داریم نام دامنه رایگان داشته باشیم. و مطمئناً اگر شما فقط یک سال با آنها میزبانی می کنید ، 10 دلار پس انداز می کند.

اما این چیزی نیست که معامله را مهر کند ، فقط یک چیز خوب است

4) 30 روز ضمانت برگشت پول

ما این را دوست داریم ، و این نشانه میزبان بزرگی است. اگر آنها مایلند ظرف 30 روز به شما بازپرداخت کامل بپردازند ، ارزش وقت شما را دارند. آنها مایلند وقت و هزینه خود را خرسند کنند ، بنابراین این یک قطعیت قطعی است که یک میزبان لرزان انجام نمی داد

5) پشتیبانی شده توسط یک شرکت بزرگ

این هم طرفدار است و هم نتیجه. آنها توسط EIG در سال 2012 خریداری شده اند که به دلایل امنیتی خوب است. می دانید که آنها نمی خواهند اجازه دهند همه چیز به زمین بیفتد و کارت اعتباری شما را به هکرها بفروشد. در بدترین حالت ، آنها شما را به سمت Bluehost حرکت می کنند. نکته منفی این است که آنها یک شرکت بزرگ هستند. ممکن است زمان انتظار آهسته ، پشتیبانی فرعی و ویژگی های خسته کننده عمومی یک شرکت بزرگ را بدست آورید.

6) ادغام برنامه و مجانی

اگر مطلبی برای انتخاب یک میزبان وب متعلق به آن وجود داشته باشد ، اینست که قدرت مشخصی وجود دارد که باید در قالب سهولت ادغام با سایر شرکت ها مانند Google باشد. Just Host یکپارچه با تمام افزودنیهای استاندارد Google و همچنین 100 سیستم عامل منبع باز دیگر کار می کند. Just Host اعتبارات تبلیغاتی Google و Bing را نیز به همراه خواهد آورد ، این یک امتیاز خوب برای وب سایت جدیدی است که به دنبال آزمایش AdWords و SEO است..

 

خطرات جانبی فقط میزبان میزبان

در حالی که مطمئناً مواردی وجود دارد که Just Host کار خوبی را در آنها انجام می دهد ، موضع ما این است که در بسیاری از مکان ها که در آن کوتاهی می کنند فاصله زیادی وجود دارد. اگر سرعت ، به روز و سرویس دهی به مشتری برای شما مهم است و بیشتر افراد آن هستند ، باید پاس سخت را به Just Host بدهید. در اینجا بیشتر در مورد آن کاستی ها و همچنین موارد دیگری که ما با خدمات آنها انجام می دهیم آورده شده است:

1) زیر میانگین صنعت در Uptime

میانگین زمان بروز فقط میزبان برای 2015-2016 به 99.89٪ رسید. از نظر یک غیرمستقیم ، این می تواند یک میانگین بسیار خوب به نظر برسد. اما اگر ریاضی را انجام دهید ، تقریباً 100 ساعت از کار افتادگی سالانه ترجمه می شود. علاوه بر این ، این یک روش قابل توجه در پشت میانگین متوسط ​​صنعت از 99.996٪ به موقع است. اگر وب سایت شما درآمدزا باشد ، هر ساعت خرابی هزینه شما را خرج می کند – این چیزی است که باید قبل از انتخاب فقط میزبان وب به عنوان ارائه دهنده میزبانی وب ، با دقت در نظر گرفته شود..

2) زیر متوسط ​​صنعت در سرعت

زمان بارگذاری صفحه برای رتبه بندی موتور جستجو و تجربه کلی کاربر شما بسیار مهم است. در صورت لزوم بارگیری بیش از حد طولانی ، کاربران نه تنها از سایت شما گزاف گویی می کنند ، بلکه اگر احساس می کنند سایت شما خیلی کند است ، سایت شما را به نتایج جستجو پایین می آورد. به همین دلیل کوچکترین عامل بارگیری صفحه Just Host بین 30-40٪ کندتر از میانگین صنعت نیست. با سرعت بارگذاری صفحه در حدود 950 میلی متر ، آنها به میزان قابل توجهی در پشت میزبان های مشابه قیمت قرار دارند. A2 هاستینگ ، سریعترین میزبانی که ما تا به امروز بررسی کرده ایم ، صفحات 2102 را بارگیری می کند. یک شرکت متعلق به EIG با هزینه مشابه ، یک نارنجی کوچک ، صفحات را در حدود 520 میلی متر بارگیری می کند.

3) پشتیبانی آهسته مشتری با Upsells به بوت

فهم سریع نظرات مشتری درباره خدمات مشتری Just Host حجم بالایی را نشان می دهد. همانطور که اغلب در مورد شرکت های EIG اتفاق می افتد ، شکایات مربوط به خدمات مشتری بلافاصله پس از کسب شروع به افزایش سنبله می کند. فقط میزبان از این قاعده مستثنی نیست. شما می توانید 10-20 دقیقه صبر کنید تا به خدمات مشتری متصل شوید ، از طریق تلفن یا چت فوری. پس از انجام این کار ، به نظر نمی رسد که پاسخ های آنها با شما در جایی که در آن قرار دارند ملاقات کند. به شما پیوندهایی به صفحات FAQs یا توصیه هایی برای عیب یابی اساسی که قبلاً امتحان کرده اید داده می شود. علاوه بر این ، در هر نوبت با فروش های بالایی روبرو خواهید شد. در حالی که upsells بدترین کاری نیست که یک شرکت می تواند به مشتریان خود انجام دهد ، وقتی فقط سعی می کنید یک مشکل را برطرف کنید ، این عمل بسیار ناامید کننده است.

4) پشتیبان گیری از سرور ضمانت نمی شود

فقط میزبان پشتیبان گیری از سرورهای هفتگی سرور را به عنوان یکی از خدماتی که ارائه می دهد ، لیست می کند ، کاری که بسیاری از رقبای خود نیز انجام می دهند ، در غیر اینصورت بیشتر. با این حال ، چاپ خوب را بخوانید و خواهید دید که این نسخه های پشتیبان تضمین نمی شوند. نه خیلی اطمینان بخش ، درست است؟ بدیهی است که امنیت داده های شما کاملاً به Just Host قابل اعتماد نیست ، بنابراین اگر باید آنها را به عنوان ارائه دهنده خدمات خود انتخاب کنید ، مطمئن شوید که از نسخه های پشتیبان دستی استفاده می کنید.

5) بدون VPS

بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی گزینه VPS را به عنوان یک برنامه ارتقاء از یک برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهند. مختص به سرور خصوصی مجازی ، به این معنی است که شما یک قسمت اختصاصی از فضا را از یک سرور اجاره می کنید. Just Host این گزینه را ندارد. علاوه بر این ، Just Host گزینه های میزبانی ابر را ارائه نمی دهد. اگرچه برنامه های میزبانی مشترک آنها به روشی قابل پیش بینی و مفید مقیاس است ، Just Host این شرکتی نیست که قصد دارد تجارت خود را با استفاده از VPS مقیاس کند..

6) بدون ایمیل Catchall

یکی از ویژگی های کلیدی که Just Host فاقد آن است ، یک ویژگی ایمیل catchall است. اگرچه فقط هاست دامنه نامحدودی از دامنه ها را ارائه می دهد ، این نامه ایمیل گیرنده می تواند آن را به گونه‌ای تنظیم کند که برخی از ایمیلهای مهم را از دست ندهید.

خط پایین:

این قیمت 3.45 دلار در هر ماه که در وهله اول شما را به سمت Just Host جذب کرده است ، با درآمد بسیار خوبی همراه است: شما تنها درصورتی که مایل باشید 3 سال خدمات خود را خریداری کنید ، آن قیمت را دریافت می کنید. به خصوص با توجه به اینکه ضمانت برگشت پول آنها فقط برای 30 روز اول خدمات در دسترس است ، این یک مقدار بسیار بزرگ از پول است که از شما خواسته می شود تا از طریق مقدماتی آن را تهیه کنید. در حالی که بسیاری خوشحال هستند که از خدمات صحیح پیش پرداخت می کنند ، همه مواردی که در نظر گرفته شده اند ، Just Host بهترین قضیه را نمی سازد که چرا باید برای چنین مدت طولانی خود را به سمت آنها بکشید. اگر می خواهید یک میزبان متعلق به شرکت را انتخاب کنید ، ما به جای آن GoDaddy یا HostGator را توصیه می کنیم ، جایی که مدل های تجاری پخته تر هستند.

مشاهده ویژگی های بیشتر نظرات JustHost 2.7 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. تنظیم سریع
 2. پاک کردن مسیر به مقیاس با میزبانی مشترک
 3. پیشنهادات رقابتی فضایی
 4. دامنه رایگان

منفی

 1. بدون VPS
 2. بدون ایمیل Catchall
 3. هزینه های برگشتی تضمینی نیست
 4. خدمات مشتری Lackluster است
 5. زیر میانگین سرعت و زمان حداکثر سرعت

پشتیبانی2Speed2Features3Value4Transparity2.5

JustHost سوالات و پاسخ ها

با وجود بسیاری از گزینه های میزبانی وب در دسترس ، چگونه می دانید کدام سرویس مناسب برای وب سایت تجاری یا سایت های شما است؟ ما می دانیم که این می تواند یک تصمیم دشوار باشد ، به همین دلیل ما بیشتر تحقیقات را برای شما انجام می دهیم. آیا با استفاده از آن فکر کرده اید؟ JustHost برای نیازهای شما به میزبانی وب؟ اگر چنین است ، شما در جای مناسب هستید. در این مقاله ، با بخش گسترده ای از سوالات متداول (سؤالات متداول) که شامل اطلاعات مربوط به رایج ترین نگرانی های مردم است ، شروع خواهیم کرد. سپس ، ما چرا انتخاب می کنیم JustHost ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد. بیا شروع کنیم:

آیا JustHost لینوکس یا ویندوز میزبان ارائه می دهد?

خدمات میزبانی وب آنها فقط لینوکس است و میزبانی ویندوز را شامل نمی شود.

آیا JustHost سعی خواهد کرد وقتی که زمان تمدید قرارداد من است ، ماهانه خود را بالا ببرم?

هنگامی که اولین شرایط خدمات خود را امضا می کنید ، تخفیف دریافت می کنید. پس از آن هر بار که تمدید می کنید برای برنامه خدمات خود با قیمت معمولی صورتحساب می شوید.

آیا برنامه های JustHost شامل یک دامنه رایگان است?

بله ، تمام برنامه های JustHost شامل یک ثبت نام دامنه رایگان است. اگر برنامه مشترک دارید ، فقط یک سال رایگان است.

اگر هرگونه خرابی داشته باشم ، آیا JustHost بازپرداخت را برای من فراهم می کند?

خیر. خدمات وب JustHost هیچ ضمانتی به موقع ندارند ، بنابراین شما هیچ کاری را برای خرابی دریافت نخواهید کرد.

آیا JustHost دارای ضمانت برگشت پول است?

بله ، اگر تصمیم گرفتید ظرف مدت 30 روز خدمات خود را لغو کنید ، می توانید هزینه کامل برنامه خود را بازپرداخت کنید. پس از مدت زمان 30 روز ، بازپرداخت برای بخشی از خدمات ماهانه که استفاده نشده بود ، اعتبار دارد. اگر قرارداد خود را فسخ كنید ممكن است برای نام دامنه خود هزینه كنید.

آیا JustHost برنامه های میزبانی سرور مجازی خصوصی (VPS) را ارائه می دهد?

بله ، آنها کاملاً این کار را می کنند. آنها چهار گزینه مختلف از میزبانی VPS ارائه می دهند ، بنابراین می توانید یکی از موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

آیا پشتیبانی مشتری JustHost دارای شماره تلفن است که من می توانم به آنها دسترسی پیدا کنم?

بله ، پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده و تلفن 24/7 در دسترس شما است.

JustHost از چه زبانهای برنامه نویسی پشتیبانی می کند?

JustHost از همه زبانهایی که روی سرورهای لینوکس اجرا می شوند ، از جمله PHP ، Python ، Perl و Ruby on Rails پشتیبانی می کند.

در صورت انتخاب JustHost گزینه های فروشندگی وجود دارد?

نه ، آنها هیچ برنامه فروشنده ای ارائه نمی دهند.

آیا JustHost به من کمک می کند تا وب سایت موجود را به سرورهای خود منتقل کنم?

نه ، آنها نخواهند شد JustHost هیچ نوع خدمات انتقال وب سایت ارائه نمی دهد.

آیا می توانم بیش از یک وب سایت در حساب خود داشته باشم?

البته ، هر طرح JustHost شامل نام دامنه نامحدود است ، بنابراین می توانید وب سایت های زیادی را که می خواهید داشته باشید.

آیا یک برنامه کنترل پنل با برنامه JustHost وجود دارد?

بله ، شما با هر برنامه میزبانی نرم افزار cPanel دریافت می کنید.

JustHost چه روشهای پرداختی را برای پرداخت ماهانه یا سالانه من می پذیرد?

آنها چک ، سفارش پول ، Discover ، American Express ، Visa ، MasterCard و PayPal را برای هرگونه پرداخت منظم برای خدمات قبول می کنند.

آیا می توانم حساب میزبانی وب خود را برای پرداخت ماهانه تنظیم کنم?

بله ، می توانید هزینه خدمات میزبانی وب خود را در هر چرخه صورتحساب مورد نظر خود بپردازید: هفتگی ، ماهانه یا سالانه. فقط به یاد داشته باشید که اگر تصمیم به ابطال دارید ، بازپرداخت شما برای مدت باقی مانده چرخه صورتحساب شما متغیر است.

آیا JustHost هر نوع خدمات پشتیبان ارائه می دهد?

خیر. در حالی که ممکن است آنها با توجه به اختیار خود از بکاپ گیری سایت های شما تصمیم بگیرند ، اما هیچ نوع خدمات پشتیبان گیری را تضمین نمی کنند. شما مسئول تهیه پشتیبان خود در خارج از سایت هستید.

آیا دانش آموزان ، مدارس یا غیرانتفاعی ها برای استفاده از خدمات JustHost تخفیف می گیرند?

دانشجویان دانشگاه های شرکت کننده ممکن است واجد شرایط تخفیف در استفاده از JustHost برای خدمات میزبانی وب باشند.

کدام برنامه JustHost بهترین برنامه برای پخش ویدئو است?

تمام برنامه های JustHost در پخش صوتی و تصویری با کیفیت بالا به همان اندازه خوب هستند.

سرویس میزبانی وب JustHost در کجا واقع شده است?

JustHost یک مرکز داده واقع در شیکاگو ، ایلینویز با بیش از 2000 سرور و چهار تکنسین در سایت در همه زمان ها.

آیا JustHost وبلاگ دارد و در توییتر قرار دارد?

آنها یک وبلاگ دارند ، اما آخرین ورود مدت ها قبل بود. آخرین ورود توییتر حتی از وبلاگ دورتر بود ، بنابراین آنها در هیچ یک از آنها فعال نیستند.

آیا می توانم از خدمات WordPress در سرویس JustHost استفاده کنم?

البته که می توانی. WordPress با استفاده از این سرویس میزبانی وب کاملاً پشتیبانی می شود.

چرا باید JustHost را انتخاب کنید
 • هنگامی که برای خدمات JustHost ثبت نام می کنید ، یک ثبت نام دامنه رایگان دریافت می کنید. یا در صورت انتخاب می توانید به جای آن یک نام دامنه منتقل کنید.
 • می توانید میزبان بسیاری از دامنه های مورد نظر خود را از طریق سرور خود داشته باشید. هنگامی که برای JustHost ثبت نام می کنید ، این مزیت را می گیرید که می توانید همه ی وب سایت های خود را از یک صفحه کنترل مدیریت کنید. تعداد وب سایت های مورد نیاز خود را به اندازه و یا به اندازه کافی داشته باشید ، زیرا هیچ محدودیتی وجود ندارد.
 • شما به موقع عالی می رسید در حالی که به روز رسانی در JustHost تضمین نمی شود ، آنها در تلاش هستند تا یک بستر میزبانی قابل اعتماد و مطمئن را برای شما فراهم کنند. سرورهای آنها از فن آوری چهار پردازنده برخوردار هستند و بک آپ گیری توسط ژنراتورها تهیه می شود. مرکز داده ها در همه زمان ها مورد نظارت قرار می گیرد ، بنابراین می توان تقریباً هرچه سریعتر به موضوع رسیدگی کرد.
 • پشتیبانی مشتری که همیشه در دسترس است. با استفاده از این سرویس میزبانی وب ، می توانید انتظار داشته باشید که همه مشکلات را به سرعت و به راحتی حل کنید زیرا همیشه تکنسین های موجود دارند. با سه روش آسان می توانید با آنها تماس بگیرید: ایمیل ، گپ و تلفن. هر سه کانال برای راحتی شما 24/7 قابل استفاده است.
 • مقرون به صرفه است و نامحدود است. از آنجا که به روزرسانی در JustHost تضمین نمی شود ، آنها می توانند قیمت های بهتری نسبت به برخی از خدمات معروف تر میزبانی وب ارائه دهند. آنچه در اینجا به شما ارائه می دهند یک سرویس با ارزش و دارای همه چیز نامحدود است. میزبانی نامحدود دامنه ، حساب های نامحدود ایمیل ، انتقال نامحدود وب سایت و فضای ذخیره سازی نامحدود. شما بیشتر می شوید و هزینه کمتری می پردازید اما می توانید زمان خرابی را تجربه کنید.
 • می توانید با کنترل پنل ادغام شوید. شما با قرارداد JustHost خود نرم افزار cPanel را دریافت می کنید که به شما امکان می دهد وب سایت های خود را به شکلی که می خواهید راه اندازی کنید و آنها را بسیار مؤثرتر تبلیغ کنید. شما می توانید از ابزارهای تبلیغاتی ، نصب برنامه ها و حتی استفاده از طرح های قالب استفاده کنید تا شما را به یک مدیر وب سایت بسیار بهتر تبدیل کند.
 • ساده است. بر خلاف سایر شرکت های میزبان وب ، JustHost سعی می کند همه چیز را تا حد امکان ساده نگه دارد تا هیچگونه سردرگمی در کار نباشد. از ثبت نام تا استفاده از نرم افزار کنترل پنل ، همه چیز برای آسان نگه داشتن کارها تنظیم شده است. کل فرایند آنها به گونه ای طراحی شده است که زندگی شما ساده تر و پیچیده تر نباشد.
 • شما cPanel دریافت می کنید. این نرم افزار رابط کنترل پنل به دلایلی برنده جوایز می باشد. بسیار کاربر پسند است بنابراین می توانید همه جنبه های حساب میزبانی خود را مدیریت کنید ، به شما امکان می دهد ایمیل ، نام دامنه ، استفاده از اطلاعات پایگاه داده و دسترسی به آمار برای همه وب سایت های خود تنظیم کنید. cPanel شما را به هاست تبدیل می کند ، نه مشتری.
 • اسکریپت های رایگان. وقتی در JustHost ثبت نام می کنید ، یک کتابخانه اسکریپت کامل دریافت می کنید ، و کاملاً رایگان است. با استفاده از SimpleScriptts ، می توانید هر یک از اسکریپت های پیشرو ، از جمله جوملا ، osCommerce ، phpBB و وردپرس محبوب را نصب کنید. این یک ابزار خوب و یک ارزش عالی است.
 • آنها ضمانت برگشت پول دارند. اگر تصمیم دارید JustHost را امتحان کنید ، واقعاً ریسک بسیار کمی وجود دارد. هر یک از برنامه های میزبانی آنها شامل 30 روز ضمانت استرداد پول است ، بنابراین تا زمانی که قبل از پایان 30 روز اول انصراف دهید ، تمام هزینه خرید خود را بازپرداخت می کنید. اگر حساب خود را بعد از 30 روز لغو کنید ، بازپرداخت دریافت می کنید که براساس مدت زمان باقی مانده در قرارداد خود ، مبلغ بازپرداختی دریافت می شود. همه بازپرداختهای پرداخت هزینه ثبت نام و راه اندازی را حذف می کند ، اما شما باید نام دامنه ای را که ممکن است هنگام استفاده از JustHost ثبت کرده اید ، نگه دارید. ریسک بسیار کمی برای امتحان کردن سرویس های JustHost وجود دارد ، اما جوایز بسیار زیادی دارد.
افکار نهایی

اگر به دنبال گزینه کم هزینه برای خدمات میزبانی وب هستید ، مطمئناً باید نگاه خوبی داشته باشید JustHost.  این شرکت میزبان وب سرویس های کاملاً اساسی دارد اما نیاز اکثر کاربران متوسط ​​را برآورده می کند.

پشتیبانی مشتری بسیار خوب است ، اما در دسترس نبودن هاست ویندوز مشکلی است.

همه چیز در اینجا اساسی است ، بنابراین کاربران پیشرفته نیاز به خرید دارند و هر مشتری شغلی می خواهد از این سرویس جلوگیری کند زیرا آنها به موقع آن را تضمین نمی کنند. در حین خواندن نظرات مشتری بصورت آنلاین ، متوجه شدیم که آنها تقریباً بسیار منفی هستند و به مشکلات جدی ، خرابی عمده و مشکلات دسترسی به مشتری اشاره نکردند..

این بررسی های بد بسیاری نشانگر برخی مشکلات جدی است ، بنابراین توصیه ما این است که در صورت انتخاب این سرویس مراقب باشید. برای کاربران معمولی که می خواهند یک قرارداد ارزان قیمت داشته باشند و با قیمت خرید کنند, JustHost ممکن است بهترین خدمات میزبانی وب برای شما باشد. برای وب سایت های تجارت و تجارت الکترونیکی ، این یک قطعی است.

اطلاعات بیشتر در مورد JustHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map