بررسی Myhosting.com مه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

بررسی Myhosting.com مه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

بررسی Myhosting.com مه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

Contents

میزبانی Myhosting.com چقدر خوب است?

MyHosting.com یک شرکت خصوصی است که در خدمات میزبانی وب سایت تخصص دارد. سطح دسترسی آنها در سراسر جهان گسترش یافته و ارائه خدمات در 180 کشور جهان است. آنها خدمات متنوعی از جمله ، نام دامنه ، خدمات VPS و بسیاری از خدمات دیگر ارائه می دهند. بسته های میزبانی آنها گزینه های مختلفی را برای هرکسی که به دنبال گسترش حضور آنلاین خود هستند فراهم می کند. آنها خدمات عالی برای مشتری ارائه می دهند و به شما در انتخاب بهترین برنامه برای شرکت یا شرکت خود کمک می کنند.


به سایت رسمی مراجعه کنید بررسی Myhosting.com 4 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (11 رای) جوانب مثبت

 1. بسیاری از گزینه های برنامه های میزبانی مشترک
 2. سازنده کامل سایت
 3. میزبانی دامنه نامحدود
 4. با ضمانت برگشت 30 روزه پول

منفی

 1. هزینه سایت سازنده موبایل اضافی
 2. هزینه پشتیبان اضافی
 3. شکایات خیلی ضعیف از حمایت

پشتیبانی4Speed4Features4Value4Transparency4

بررسی رسمی میزبانی Myhosting.com ما

Myhosting.com در تورنتو ، کانادا به عنوان یک شرکت تابعه SoftCom واقع شده است. آنها در میزبانی وب مشترک ، ارائه میزبانی ایمیل ، راه حل های VPS ، سرورهای Microsoft SharePoint ، سرورهای Microsoft Exchange و همچنین راه حل های مدیریت مهاجرت تخصصی تخصص دارند..

بهترین ویژگی های میزبانی وب MyHosting.com

مراکز داده آنها در تورنتو ، کانادا و روچستر نیویورک قرار دارند و مراکز داده با سطح بالا را با شبکه های فیبر نوری ارائه می دهند.

برنامه های میزبانی مشترک

Myhosting.com گزینه های زیادی را در هنگام میزبانی مشترک ارائه می دهد. آنها برنامه هایی را برای کاربران شخصی ، کاربران تجاری و کاربران تجارت الکترونیکی ارائه می دهند. آنها برنامه های VPS و گزینه های میزبانی اختصاصی دارند. آنها همچنین سرورهای تبادل اختصاصی دارند تا از تمام نیازهای ارتباطی شما مراقبت کنند.

گزینه های میزبانی مبتنی بر لینوکس و مبتنی بر ویندوز

Myhosting.com این توانایی را دارد که شما یک برنامه میزبانی مبتنی بر لینوکس یا یک برنامه میزبانی مبتنی بر ویندوز را به شما ارائه دهد. بسیاری از شرکت های هاستینگ یا هر دو یکی یا دیگری را ارائه می دهند. به عنوان یک امتیاز اضافی ، اگر به برنامه کاری خود ارتقا دهید ، می توانید هر دو راه حل مبتنی بر Linux و Windows را تحت یک حساب کاربری داشته باشید.

سازنده کامل سایت

Myhosting.com یک سازنده کامل سایت را در اختیار شما قرار می دهد. پس از همه ، آنها میزبان وب سایت هستند. این امر فقط برای آنها معنی دارد که یک سایت سازنده کامل و کامل داشته باشند تا به صاحبان مشاغل کاملاً جدید کمک کنند تا اولین وب سایت خود را بسازند. cPanel آنها به شما امکان می دهد اسکریپت های نصب یک کلیک را داشته باشید و به شما امکان میزبان تعدادی از سیستم عامل وب سایت مانند جوملا را می دهد! یا WordPress.

میزبانی دامنه نامحدود

بسیاری از شرکت های میزبان در آنجا یک کلاه اطلاعات را روی توانایی های میزبانی شما قرار می دهند. نه Myhosting.com – آنها میزبان دامنه نامحدود را ارائه می دهند. به عبارت دیگر ، آنها اهمیتی نمی دهند بازدید کننده شما چقدر باشد ، وب سایت شما چقدر بزرگ است یا شغل شما چقدر بزرگ است. راستش ، شرکتهای میزبان وب سایت بیشتری باید میزبان دامنه نامحدود را ارائه دهند. تعداد بسیار کمی از صاحبان مشاغل کوچک تاکنون میزبان داده های زیادی هستند که سرورها را به طور جدی تحت فشار قرار می دهند. در واقع ، این ویژگی است که وب سایت شما را قادر می سازد در حال رشد و مقیاس باشد و Myhosting.com را قادر می سازد تا از نیازهای شغلی خود مراقبت کند که چه زمانی و چگونه می خواهید.

با ضمانت برگشت 30 روزه پول

اگرچه این استاندارد است ، برخی از شرکت های میزبان در خارج از کشور هستند که 30 روز ضمانت پس انداز پول را می گیرند و فقط مبلغی معتبر را به شما پیشنهاد می دهند. به عبارت دیگر ، هیچگاه بازپرداخت کامل از برخی میزبان وب دیگر دریافت نخواهید کرد. Myhosting.com 30 روز ضمانت برگشت پول به شما می دهد. تا زمانی که ظرف 30 روز اول کنسل کنید ، بازپرداخت 100 درصدی به شما می دهند.

نقاط ضعف میزبانی وب Myhosting.com

هیچ شرکت میزبانی وب بدون نقص آن نیست. من می ترسم Myhosting.com هیچ تفاوتی ندارد ، می ترسم. در واقع ، مواردی کاملاً وجود دارد که Myhosting.com می تواند روی آنها تمرکز کند تا بهتر شود.

هزینه های سایت ساز موبایل هزینه های اضافی

از همه مواردی که هزینه اضافی برای آن پرداخت می شود ، Myhosting.com نباید برای سازندگان سایت موبایل شارژ اضافی داشته باشد. افراد زیادی وجود دارند که با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود به اینترنت دسترسی پیدا می کنند. در حقیقت ، بیشتر محتمل است که کاربر از طریق دسک تاپ به سایت شما از طریق تلفن همراه دسترسی پیدا کند. Myhosting.com هزینه های اضافی را برای بهینه سازی وب سایت تلفن همراه شارژ می کند ، جایی که سایر خدمات میزبانی مانند Bluehost این ویژگی را به عنوان بخشی از بسته های استاندارد درج می کنند..

هزینه پشتیبان اضافی

اگر داده هایی که در وب سایت خود نگهداری می کنید مهم ، حساس یا سخت است (می خواهیم شرط بندی کنیم حداقل یکی از این سه مورد است) ، با Myhosting.com بسیار مراقب باشید. اگر نمی خواهید هزینه بیشتری برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود بپردازید ، باید این کار را به صورت دستی و سخت افزارهای فیزیکی یا سرویس های ابری رایگان انجام دهید. در حالی که این یک مسئله ناامید کننده معمول در بین میزبان های معامله گر است (WebHostingPad و GoDaddy در این بخش واقعاً بهتر نیستند) ، میزبان وب زیادی وجود دارد ، مانند میزبانی A2 ، که مرتباً از داده های شما بطور رایگان نسخه پشتیبان تهیه می کنند ، یا حتی گزینه را به شما می دهند. پشتیبان گیری دستی از سایت خود.

هزینه مهاجرت اضافی

این فقط بازاریابی ضعیف است. مطمئناً ، Myhosting یک سرویس مهاجرت مدیریت شده را ارائه می دهد. با این حال ، آنها 45 دلار برای آن هزینه می کنند. اگر افراد به دنبال یک میزبان جدید هستند ، تقریباً می توانم تضمین کنم که آنها به این دلیل نیستند که قصد دارند Myhosting را جستجو کنند ، زیرا شرکت های هاستینگ بهتری وجود دارند که به صورت رایگان این کار را انجام می دهند. ما می دانیم که وقتی یک متخصص اختصاص داده شده به یک صاحب تجارت کمک می کند تا داده های خود را تغییر دهد ، هزینه های نیروی کار نیز درگیر می شود. با این حال ، این هزینه ای است که باید توسط شرکت میزبان جذب کند – در این حالت ، Myhosting باید آن هزینه ها را جذب کند. پرداخت هزینه برای ترغیب صاحبان مشاغل کوچک برای انتخاب Myhosting به عنوان یک بستر میزبانی وب مورد نظر.

شکایات بسیار ضعیف از حمایت

هر جا که به اینترنت نگاه کنید ، اینترنت با بررسی های ضعیف از Myhosting.com روبرو است. مردم از انتخاب آنها به عنوان سکوی انتخابی میزبان خود پشیمان می شوند. مطمئناً در وب سایت آنها به شما می گویند که طی 10 دقیقه پاسخی از طرف متخصص پشتیبانی دریافت خواهید کرد. با این حال ، این پاسخ کنسرو شده فقط به شما می گوید که یک متخصص پشتیبانی به پرونده شما اختصاص یافته است. مردم شکایت کرده اند که فقط برای یافتن پاسخ ، از سه روز تا دو هفته به هرجای دیگر می رسد – حتی بیشتر طول می کشد تا آنها را برای حل مسئله برای شما بگیرد. هیچ بهانه ای برای این نوع پاسخ زمان وجود ندارد. اگر می خواهید ببینید شبکه پشتیبانی مشتری عالی چه شکلی است ، SiteGround را بررسی کنید.

خط پایین

روی سطح ، به نظر می رسد Myhosting یک شرکت سنگ جامد است. با این حال ، آنها چندین معامله شکن دارند. از هزینه های اضافی و پنهان گرفته تا تعداد شکایات حمایتی که در سرتاسر اینترنت وجود دارد ، من دو بار فکر می کنم و در مورد Myhosting توصیه می کنم. با این حال ، بررسی های مثبت در مورد آنها نیز وجود دارد. برخی افراد آنها را دوست دارند. من می گویم که بسیاری از بررسی ها توسط همین افراد ارسال شده است. به عبارت دیگر ، هنگامی که به سایت نقد و بررسی می پردازید ، متوجه می شوید که اکثر شکایات فقط توسط چند نفر ارسال شده است. این مورد را با یک دانه نمک در نظر بگیرید که Myhosting را میزبان وب سایت خود قرار دهید.

مشاهده ویژگی های بیشتر

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است

سؤالات متداول درباره MyHosting.com

ضمانت به موقع چیست؟?

MyHosting مفتخر است 100٪ ضمانت به موقع ارائه دهد. اگر به هر دلیلی سرورها در حال کار نباشند ، کلیه مشتریان اعتبار 1 تا 1 را به حساب خود دریافت می کنند.

محدودیت انتقال فضا و داده چیست؟?

در برنامه های میزبانی وب ، MyHosting به شما امکان می دهد فضای نامحدود دیسک و انتقال داده نامحدود را در حساب خود داشته باشید.

اگر چیزی در مورد MyHosting دوست ندارم ، چه چیزی می تواند تضمین کند?

اگر از MyHosting ناراضی هستید ، می توانید تمام پول خود را پس بگیرید. شما سی روز فرصت برداشت دارید و تمام پول شما قابل استرداد است.

گزینه های پشتیبانی ارائه شده توسط MyHosting چیست؟?

هر مشتری میزبان به پشتیبانی زیادی از مشتری دسترسی دارد. شما می توانید از طریق ایمیل ، چت های زنده یا پشتیبانی تلفنی 24/7 استفاده کنید تا به شما در رفع هرگونه مشکل کمک کند. مهم نیست که در کدام کشور هستید ، می توانید به شخصی برسید که بتواند هر مشکلی را که دارید حل کنید.

سیاست پشتیبان گیری برای MyHosting چیست؟?

از سرورهای VPS بطور مرتب پشتیبان تهیه می شود ، همراه با پشتیبان هایی که می توانید از طریق کنترل پنل کنترل کنید. با این حال ، برای برنامه های میزبانی مشترک ، ضمانت تهیه نسخه پشتیبان یا بازیابی وجود ندارد. اگر در نظر گرفته شود که یک اورژانس است ، MyHosting قادر خواهد بود برای هزینه اضافی از پشتیبان تهیه کند.

آیا MyHosting به من امکان انتقال دامنه موجود را می دهد?

می توانید دامنه موجود خود را با استفاده از MyHosting منتقل کنید. آنها به شما در طی فرایند کمک می کنند تا از صحت کار آن اطمینان حاصل کنید.

آیا پروفایل MyHosting برای میزبانی در لینوکس یا ویندوز کار خواهد کرد?

بسته به نیاز شما می توانید از MyHosting برای لینوکس یا ویندوز استفاده کنید. اگر به دنبال یک نقشه شخصی هستید ، باید لینوکس داشته باشید. برنامه های تجارت و تجارت الکترونیکی می توانند از هر سیستم عامل استفاده کنند. اگر به دنبال یک برنامه VPS هستید ، با ویندوز و لینوکس کار خواهد کرد.

از چه تعداد آدرس ایمیل می توانم استفاده کنم ، و چه مقدار فضای در دسترس است?

شما می توانید 10 تا 50 حساب ایمیل داشته باشید که با برنامه شما در دسترس هستند. در صورت بروز نیاز ، همیشه می توانید برای جابجایی ایمیل های بیشتر به روزرسانی کنید. اگر برنامه میزبانی مشترک را انتخاب کنید ، فضای نامحدودی در دیسک وجود دارد که به شما امکان می دهد تا تعداد ایمیل های مورد نیاز خود را ذخیره کنید.

تجدید قیمت گرانتر از قیمت مقدمه است?

اگر قادر به پرداخت پیش پرداخت باشید MyHosting تخفیف های اضافی به شما ارائه می دهد. اگر بتوانید شش ماه خدمات را به صورت پیش پرداخت بپردازید ، پس انداز زیادی می کنید. MyHosting تبلیغات مختلف زیادی دارد ، بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت ها به همان زمان باقی بمانند.

آیا خدمات مدیریتی ارائه شده توسط MyHosting وجود دارد?

MyHosting بسیاری از برنامه های مدیریت شده را ارائه می دهد. می توانید به عنوان بخشی از برنامه خود ، ایمیل Exchange را داشته باشید. برای اطمینان از داشتن همه موارد مورد نیاز خود ، باید ببینید که با هر طرح چه خدماتی ارائه می شود.

آیا من با هر یک از برنامه های میزبانی دامنه ای خواهم داشت?

MyHosting دامنه ای را برای شما فراهم می کند. هر برنامه میزبانی مشترک که شما انتخاب می کنید به شما این فرصت را می دهد که یک دامنه رایگان بدست آورید. برای اطمینان از اختصاص دامنه به شما ، باید هنگام ثبت نام دامنه را ثبت کنید.

MyHosting چه اقدامات امنیتی را ارائه می دهد?

MyHosting به امنیت خود افتخار می کند. آنها از برنامه های متنوعی از جمله HackerWise ، StopTheHacker و SiteLock استفاده می کنند تا وب سایت شما ایمن و ایمن باشد.

آیا می توانم یک ثبت دامنه مستقل دریافت کنم?

هنگام استفاده از MyHosting می توانید یک دامنه مستقل بدست آورید. آنها با Tucows همکاری می کنند و مشارکت آنها به شما امکان می دهد نام دامنه را ثبت کنید. پس از ثبت نام دامنه ، این مورد متعلق به شما خواهد بود.

آیا VPS میزبان بخشی از خدمات خود است?

برنامه های VPS برای استفاده با لینوکس و ویندوز در دسترس هستند. اگر شما یک توسعه دهنده هستید یا یک شغل دارید ، برنامه های VPS آنها برای شما کار می کند. تمرکز اصلی آنها کمک به شما در ارائه بهترین خدمات ممکن است است. برنامه های VPS برای هر کسی که به دنبال گسترش حضور آنلاین خود باشد ایده آل است.

پشتیبانی فنی چه زبانی را ارائه می دهد?

اگر به پشتیبانی فنی احتیاج دارید ، MyHosting فقط از انگلیسی استفاده می کند. می توانید به زبانی دیگر درخواست کمک کنید.

دفتر مرکزی در کجا واقع شده است?

MyHosting یک شرکت مستقر در کانادا است. می توانید دفتر مرکزی آنها را در تورنتو ، کانادا پیدا کنید. آنها در منطقه زمانی استاندارد استاندارد واقع شده اند ، مانند سایر شهرهای بزرگ.

از کجا می توانم مراکز داده MyHosting را پیدا کنم?

MyHosting دارای مراکز داده در تورنتو ، کانادا و روچستر ، نیویورک است. آنها از Equinix و Earthlink Enterprise Data Centers استفاده می کنند تا بهترین خدمات مشتری را در اختیارشان قرار دهند.

آیا MyHosting از زبانهای مختلف توسعه پشتیبانی خواهد کرد?

زبان های مختلفی وجود دارد که MyHosting از آنها پشتیبانی می کند. این برای سرورهای لینوکس و ویندوز کار می کند ، و شما می توانید انتخاب کنید که کدام زبان برای شما کار می کند. اگر از Windows استفاده می کنید ، می توانید از ASP.NET ، PHP ، Visual Studio ، Perl و پشتیبانی از Microsoft SQL ، MYSQL و PostgreSQL از Microsoft استفاده کنید. اگر از سرورهای لینوکس استفاده می کنید ، سرورهای استاندارد LAMP در دسترس هستند. همچنین می توانید از APACHE ، MYSQL و PHP برای نیازهای زبان توسعه خود استفاده کنید.

آیا برنامه وابسته MyHosting.com وجود دارد?

بله ، و برنامه وابسته به کمیسیون فروش پرداخت می کند. شما می توانید آن را تنظیم کنید تا بتوانید کمیسیون های مکرر نیز داشته باشید.

آیا می توانم چندین سایت و دامنه را در حساب خود داشته باشم?

اگر چندین سایت دارید ، برنامه های اشتراکی MyHosting به شما امکان می دهد همه این موارد را در کنار هم قرار دهید. میزبانی دامنه نامحدود و رایگان به شما امکان می دهد چندین دامنه را به یک سایت یا زیر فهرست اختصاص دهید. اگر میزبان VPS را انتخاب می کنید ، بدون نیاز به باز کردن چندین حساب ، می توانید چندین وب سایت را روی حساب خود میزبان کنید.

اگر من یک مصرف کننده غیر فنی باشم ، چه خدماتی می توانم خریداری کنم?

برنامه هاستینگ یک سازنده سایت در دسترس دارد. برای ایجاد سایت خود می توانید از بین صدها قالب انتخاب کنید. بدون توجه به سطح مهارت شما ، تنظیم و یادگیری نحوه طراحی سایت آسان است. اگر شما یک مصرف کننده هستید ، یک وب سایت سازنده سایت دریافت خواهید کرد. برنامه های تجاری با دو سایت ساز ارائه می شود. و برنامه تجارت الکترونیک سه مورد دارد. آنها با ویندوز و لینوکس کار می کنند تا بتوانند براساس نیاز خود سایت خود را طراحی کنید. در صورت رشد به منظور تردد خود می توانید سازندگان سایت بیشتری خریداری کنید.

آیا MyHosting انتخاب مناسبی برای وب سایت تجارت الکترونیک خواهد بود?

کاملا. MyHosting برنامه های مختلفی برای وب سایت های تجارت الکترونیکی دارد و آنها برای خواسته های تجارت الکترونیکی طراحی شده اند. MyHosting دارای گواهینامه SSL است ، و ابزارهایی را که برای اداره یک فروشگاه آنلاین لازم دارید ، به شما می دهد.

MyHosting برای یک سایت وردپرس چقدر سازگار است?

MyHosting پشتیبانی وردپرس را برای هر آنچه شما نیاز دارید ارائه می دهد. آنها شامل یک برنامه نصب کننده هستند که برای کمک به هرگونه نصب و استفاده از WordPress ایده آل است. حتی اگر تازه کار باشید ، قادر خواهید بود حساب WordPress خود را در هیچ زمان کار نکنید.

آیا MyHosting از PrestaShop پشتیبانی می کند?

اگر از مضامین وب سایت PrestaShop استفاده می کنید ، MyHosting شما را در خود جای داده و از شما پشتیبانی می کند تا به شما در هرگونه مسئله کمک کند.

آیا می توانم وب سایت موجود جوملا را با MyHosting جابجا کنیم?

متأسفانه MyHosting نمی تواند زمینه مهاجرت جوملا را فراهم کند. با این حال ، آنها برنامه ای را ارائه می دهند که به شما در انتقال وب سایت جوملا به حساب MyHosting کمک می کند.

آیا پشتیبانی Mygento با MyHosting وجود دارد?

Magento با هر برنامه میزبانی موجود در دسترس است. شما قادر به مهاجرت Magento نخواهید بود ، اما می توانید درخواست دریافت کنید. برنامه به شما امکان می دهد تا همه موارد مورد نیاز خود را از حساب Magento خود مهاجرت کنید.

آیا پنل های کنترل با MyHosting ارائه شده اند?

تمام سرورهای VPS دارای پانل های کنترل WHM / cPanel یا Plesk هستند. بسته به اینکه از سیستم استفاده می کنید ، می توانید انتخاب کنید که کدام یک برای شما کار کند.

چگونه می توانم از حساب MyHosting بپردازم?

برای پرداخت می توانید از هر کارت اعتباری اصلی استفاده کنید. MyHosting همچنین پرداختهای انجام شده از طریق PayPal را می پذیرد.

آیا MyHosting از گالری تصاویر و میزبانی تصاویر پشتیبانی خواهد کرد?

این امر به شما خوشحال خواهد شد و می دانید که گالری یکی از محبوب ترین آلبوم های عکس آنلاین است. همچنین به شما امکان می دهد برنامه های خود را به اشتراک بگذارید و با هر حساب میزبانی رایگان ارائه می شود.

حداقل یک مدت قرارداد چقدر است؟?

MyHosting اجازه می دهد تا مشتریان به طور همزمان یک ماه بپردازند. اگر به دنبال یک بازه زمانی طولانی تر هستید ، می توانید تا سه سال (36 ماه) پیش پرداخت کنید.

آیا خدمات CDN وجود دارد?

CloudFare CDN برای هرکسی که نیاز به یک سرویس CDN دارد ارائه می شود.

MyHosting چه بسته های نمایندگی فروش ارائه می دهد?

می توانید از یک بسته VPS نمایندگی فروش که در ویندوز و لینوکس کار می کند استفاده کنید. شما همچنین می توانید با یک VPS نماینده فروش سفارشی ، خود را بسازید.

اطلاعات بیشتر در MyHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector