بررسی میزبان Namecheap در ماه مه 2020 – به اشتراک گذاشته شده ، EasyWP و VPS

Contents

Namecheap Hosting چیست؟?

به یاد بیاورید که وقتی GoDaddy برای بنیانگذار فیل خود تیراندازی کرد ، دچار مشکل شد?


خوب Namecheap از اخلاق بالایی برخوردار شد و به مشتریان شوکه شده کمک کرد تا به سکوی خود بروند.

وقتی می خواهید یک نام دامنه بخواهید ، اینها به سراغشان می روند ، اما میزبانی آنها چیست?

این شرکت در سال 2000 توسط مردی به نام ریچارد کرکندال تأسیس شد و به طور مستقل نیز متعلق به آن است.

Namecheap برای اولین بار از وجود خود ، تنها ثبت نام های دامنه را ارائه می داد ، اما از سال 2007 آنها برای ارائه گزینه های میزبانی مشترک نیز گسترش یافتند. دفاتر Namecheap در مرکز لس آنجلس قرار دارد و تاکنون آنها دارای لیست مشتری بالغ بر دو میلیون نفر هستند.

میزبانی Namecheap چقدر خوب است?

همانطور که از نام این سایت پیداست ، این سایت به دلیل نام دامنه ارزان شناخته شده است.

اما اکنون آنها در حال بدبختی های عسل هستند و ادعای خود را در هاستینگ وب می کنند.

فقط با 10 دلار در سال.

با گذشت بیش از پانزده سال ، این شرکت به عنوان یک ثبت کننده دامنه شهرت کاملی کسب کرده است ، و خدمات میزبانی وب خوب است ، حتی اگر آنها به اندازه سایت های دیگر قابل توجه نباشند. در کل ، بهترین چیز در مورد Namecheap ، قیمت است ، اما آنها خدمات بسیار خوبی با مشتری دارند و آنها هر آنچه را برای رسیدن به وب سایت خود لازم دارید ارائه می دهند. اگر به دنبال چیز ساده و سر راست هستید ، با فرض اینکه می خواهید پس انداز کنید ، Namecheap می تواند گزینه مناسبی باشد. اما اگر به چیزی محکم تر نیاز دارید یا می خواهید چندین سایت را میزبانی کنید یا کارهای بسیار پیچیده ای انجام دهید ، Namecheap می تواند بسیار محدود کننده باشد.

به بررسی رسمی میزبانی Namecheap سایت 3.6 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (2 رای) جوانب مثبت

 1. مقرون به صرفه
 2. پشتیبانی مشتری شایسته
 3. ثبت کننده دامنه با تجربه
 4. رابط کاربر پسند
 5. زمان های قابل اطمینان
 6. ویژگی های شایسته کسب و کار

منفی

 1. امکانات محدود ارائه شده است
 2. برنامه های ارزشی بسیار محدودتر است
 3. برای شرکتهای بزرگ یا میزبانی بسیاری از سایتها ایده آل نیست
 4. مسائل می توانند بطور منظم شعله ور شوند

خلاصه هرچقدر سرویس های میزبانی وب می روند ، Namecheap مطمئناً در ردیف برتر نیست. با این حال ، برای هر کسی که به دنبال چیزی مقرون به صرفه و بدون هیچ گونه لکه برداری است ، می تواند گزینه خوبی باشد. قیمت گذاری بهترین چیز در مورد آن است ، اما این بدان معنی نیست که ارزش زیادی دارد. پشتیبانی3.5Speed3Features3Value4.5 ترانس شفافیت4

بررسی رسمی میزبان نام کاربری ما

این شرکت در سال 2000 توسط مردی به نام ریچارد کرکندال تأسیس شد و به طور مستقل نیز متعلق به آن است. Namecheap برای اولین بار از وجود خود ، تنها ثبت نام های دامنه را ارائه می داد ، اما از سال 2007 آنها برای ارائه گزینه های میزبانی مشترک نیز گسترش یافتند. دفاتر Namecheap در مرکز لس آنجلس قرار دارد و تاکنون آنها دارای لیست مشتری بالغ بر دو میلیون نفر هستند. Namecheap دارای اعتبار ICANN است.

بهترین ویژگی های میزبانی Namecheap

قبل از اینکه به مسائل بیشماری که در مورد Namecheap Hosting اتفاق می افتد غرق شویم (متأسفانه تعداد کمی از آنها وجود دارد) ، بیایید با نگاه کردن به کارهایی که آنها انجام می دهند خوب شروع کنیم. فعالیت در این مدت طولانی و داشتن مشتری های بسیار زیاد (به این ترتیب آنها می گویند) به معنای این است که آنها باید چند کار را به درستی انجام دهند ، بنابراین باید جنبه های مثبتی را که با گرفتن یک دامنه و وب سایت ارزان از Namecheap به دست می آید را برجسته کنیم..

1. مقرون به صرفه

چهار برنامه وجود دارد که شما می توانید از بین آنها انتخاب کنید و همه آنها با مقایسه با سایر سایت ها به طرز مسخره ای ارزان قیمت هستند. جایی که Namecheap واقعاً می درخشد ، در قیمت گذاری مقدماتی خود قرار دارد که برای بسته بندی Value با 9.88 دلار شروع می شود. لیست قیمت گذاری به شرح زیر است.

 • مقدار: 9.88 دلار برای شروع ، 38.88 دلار در سال تجدید می شود
 • حرفه ای: 19.88 دلار برای شروع ، 78.88 دلار در هر سال تجدید می شود
 • نهایی: 29.88 دلار برای شروع ، با 129.88 دلار در سال تجدید می شود
 • تجارت حرفه ای: 19.88 دلار برای شروع ، 17.98 دلار در هر ماه برای تمدید

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید با قیمت بسیار پایین مقدماتی شروع کنید. اما آیا پول زیادی را می گیرید؟ نه دقیقا. اما بعداً وارد آن می شویم.

2. سریع و آسان سوار شدن

هر وقت با یک سایت میزبانی جدید ثبت نام کردید ، باید تمام اطلاعات خود را بدست آورید و همه چیز را به دست آورید. بعضی از سایت ها می توانند این مسئله را بدون نیاز به پیچیدگی انجام دهند ، این بدان معنی است که اگر شما از قبل با طرح آن آشنایی ندارید ، می تواند گیج کننده باشد و زمان بیشتری را از زمان لازم ببرد. Namecheap ، خوشبختانه ، روند حرکت را بسیار ساده می کند. به محض ثبت نام ، یک ایمیل خوش آمدید دریافت می کنید و بلافاصله می توانید وارد سیستم شوید. همه چیز به روشی کارآمد تنظیم شده است ، به این معنی که شما به هیچ وجه چرخش نخواهید یافت و مجبورید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

3. پشتیبانی

به نظر می رسد هنگام بررسی مشتری ، اختلاف نظر با سیستم پشتیبانی وجود دارد. از یک طرف ، برخی از کاربران ادعا می کنند که به آنها فرضیه داده شده است ، در حالی که از طرف دیگر افراد مختلف می گویند پشتیبانی مشتری بهترین چیز در مورد سایت است. با تجربه محدود ما باید بگوییم که ، در کل ، خدمات ارائه شده کمی بالاتر از حد متوسط ​​است و زمان پاسخگویی نسبتاً سریع است.

نکته ای که ما ترجیح می دهیم این باشد که اگر آنها پشتیبانی تلفنی دارند ، اما شما می توانید چت زنده انجام دهید ، این بدان معنی است که شما باید در طی یک ساعت یا حدوداً مشکل خود را برطرف کنید. گزینه دیگر باز کردن بلیت است که بسته به حجم مشتری می تواند از پنج ساعت تا یک روز کامل طول بکشد.

4. مدیریت وب سایت

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، Namecheap فقط برای هرکسی که به صفحات و نیاز به ویژگی ها یا عملکردهای زیادی نیاز ندارد ، مناسب است. بیشتر شکایاتی که ما دیده ایم از کاربرانی است که می خواهند برنامه ها و برنامه های اضافه شده زیادی را در وب سایت خود ادغام کنند که برای این هاست ایده آل نیست.

گفته می شود ، با فرض اینکه سادگی بازی آخر شماست ، Namecheap کارها را برای شما آسان می کند. پس از شروع کار در سایت خود ، قسمت انتهایی بسیار مینیمالیستی و کاربر پسند است ، به این معنی که برای حرکت از طریق گزینه های منو نیازی به مدرک علوم کامپیوتر ندارید. برخی حتی ممکن است بگویند خیلی ساده است.

5. گزینه های پشتیبان گیری

هر زمان که وب سایت را مدیریت می کنید ، باید اطمینان داشته باشید که به طور مرتب از مطالب خود نسخه پشتیبان تهیه می کنید. Namecheap با این وجود بسیاری از این فشارها را بر دوش شما قرار می دهد و هفته ای دو بار از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه می کند. در حالی که ما توصیه می کنیم که باید این کار را به تنهایی انجام دهید ، این یک ویژگی خوب است که آنها ارائه می دهند ، بنابراین اگر این کار را فراموش کرده اید ، بلندمدت پیچیده نخواهید شد.

6. ویژگی های وب سایت

در حالی که ویژگی های اضافی که Namecheap ارائه می دهد در مقایسه با سایر سایت ها محدود است ، مواردی که ارائه می دهد بسیار خوب هستند.

 • نرم: در مورد نصب اسکریپت ها و برنامه های شخص ثالث ، این برنامه کار را آسان می کند با این کار به شما امکان می دهد همه چیز را با یک کلیک قرار دهید.
 • CloudFlare: این برنامه شخص ثالث می تواند به سرعت بخشیدن به سایت شما و ایجاد تلفن همراه شما کمک کند. Namecheap به شما امکان می دهد برای عملکرد بهتر با CloudFlare ادغام شوید.
 • Google Apps: برای هر کسی که Google را دوست دارد ، می توانید برنامه های شرکت را از طریق Namecheap بر روی وب سایت خود نصب کنید

7. بی وقفه

وقتی به هر سایت میزبانی مراجعه می کنید ، همه آنها ادعا می کنند که اطمینان از اطمینان بیش از 99٪ از زمان به روز دارند. تا آنجا که ما می توانیم بگوییم ، Namecheap بیان نمی کند آنچه را که می توانند ارائه دهند درصورتی که این درصد کاهش یابد ، به این معنی است که ضمانت آنها فقط ممکن است وعده های خالی باشد.

با این گفته ، ما هیچ مسئله مهمی با زمان بروزرسانی ندیدیم ، به این معنی که به نظر می رسد آنها همه چیز را تحت کنترل خود دارند. بیشتر شکایاتی که ما دیده ایم مربوط به ویژگی ها و اسکریپت ها است که به درستی کار نمی کنند ، اما به نظر می رسد هیچ کس با بسیاری از زمان های بروزرسانی این مشکلات را ندارد. البته گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می دهد ، اما به نظر می رسد کلی سایت به قول خود عمل می کند.

8- ثبت دامنه

مهمتر از همه ، Namecheap به عنوان ثبت کننده دامنه ها شروع به کار کرد ، و به همین ترتیب ، این کاری است که سایت به طرز چشمگیری انجام می دهد. اگر به دنبال خرید دامنه هستید و در جاهای دیگر میزبان آن هستید ، Namecheap انجام این کار را فوق العاده آسان می کند. در حقیقت ، بسیاری از سایتهای اصلی از این سرویس استفاده می کنند و سپس یک سایت میزبانی متفاوت را به سر می برند زیرا بسیار مقرون به صرفه است و استفاده از آن بسیار آسان است. به طور کلی ، حتی اگر از Namecheap برای میزبانی وب استفاده نمی کنید (احتمالاً شما آن را دریافت نخواهید کرد) ، می تواند گزینه ای فوق العاده برای خرید دامنه باشد.

Downsides of Namecheap Hosting

اکنون که به سمت مثبت Namecheap توجه کرده ایم ، باید سکه را بچرخانیم و ببینیم چه کار نمی کند. متأسفانه ، در این حالت ، موارد بد از وزن خوب بالاتر است ، اما اگر به یک سایت میزبانی ارزان نیاز دارید و نیازهای اضافی زیادی ندارید ، ممکن است نیازی به نگرانی در مورد هیچ یک از این موارد نباشید.

1. گزینه های محدود

Namecheap هنگام جستجوی خدمات میزبانی ، تعداد دامنه ها و پایگاه داده هایی را که می توانید در اختیار داشته باشید ، کلاه قرار می دهد. بدیهی است هرچه بسته شما ارزان تر باشد ، کمتر می شوید ، اما در این حالت محدودیت ها بیشتر از آنچه انتظار دارید بود. در اینجا تفکیک است.

 • بسته بندی ارزش: سه دامنه ، فضای دیسک 20 گیگابایتی ، پنجاه پایگاه داده و پنجاه حساب ایمیل.
 • حرفه ای: ده دامنه ، 50 گیگابایت فضای دیسک ، 100 پایگاه داده و حساب ایمیل
 • نهایی: پنجاه دامنه ، 50 گیگابایت فضای دیسک ، 100 پایگاه داده و حساب ایمیل
 • تجارت حرفه ای: فضای دیسک 20 گیگابایتی و پهنای باند 5000 گیگابایتی

همانطور که می بینید ، به همان اندازه که انتظار دارید ، پول خود را دریافت نمی کنید. با این وجود ، اگر مشکلی برای ماندن در زیر آن کلاهبرداری ها مشاهده نکردید ، می فهمید که Namecheap بسیار مقرون به صرفه تر از رقابت است. با این حال ، شما همان سطح عملکرد و عملکرد را به دست نخواهید آورد ، بنابراین باید آن را نیز در نظر داشته باشید.

نکته دیگر در مورد این کلاه ها این است که آنها به اندازه سایت های دیگر سرراست نیستند. از آنجا که شما از هر جنبه محدود هستید ، به این معنی است که شما می توانید به دلایل مختلف نیاز به به روزرسانی پکیج خود داشته باشید. به عنوان مثال ، شما ممکن است یک سایت و دامنه داشته باشید ، اما اگر به بیش از 20 گیگابایت فضای دیسک نیاز دارید ، باید مجدداً به روز شوید. به همین ترتیب ، اگر به پایگاه داده های بیشتری نیاز دارید ، باید ارتقا پیدا کنید و غیره. سایر خدمات میزبانی چیزهایی را به وجود می آورند که به هنگام بزرگتر شدن ارتقاء یافته و ویژگی های بیشتری را اضافه می کنید. با نام Namecheap ، شما ممکن است یک وب سایت واحد را به کار خود ادامه دهید و بدون در نظر گرفتن میزان درآمد شما ، باید بروزرسانی کنید.

2. سرعت

یکی دیگر از عمده ترین محدودیت های Namecheap سرعت در بارگذاری صفحه شما است. با فرض اینکه شما می خواهید مردم به وب سایت شما نگاه کنند ، باید اطمینان حاصل کنید که مدت زمان زیادی طول نمی کشد. در غیر این صورت ، مشتریان شما قبل از دیدن هر چیزی ، گزاف گویی می کنند. بنابراین ، شما باید یک سرویس میزبانی پیدا کنید که بتواند اطمینان حاصل کند که سایت شما به سرعت ظاهر خواهد شد ، مهم نیست که از چه وسیله ای استفاده می شود.

از این نظر ، Namecheap چندان عالی نیست. باز هم ، اگر یک صفحه ساده و بدون برنامه های گرافیکی یا برنامه های پیچیده زیادی دارید ، احتمالاً لازم نیست نگران باشید. اما اگر سایت شما دارای ویژگی های اضافی یا قابلیت های دیگری است ، ممکن است برای برخی از مشکلات دچار مشکل شوید. به طور کلی ، Namecheap به هیچ وجه نزدیک به صفحه رقابت نیست.

3. ضمانت برگشت پول

در حالی که همیشه بهترین نشانگر قدرت یک شرکت نیست ، یکی از راههای درک این که چقدر یک تجارت قابل اطمینان خواهد بود ، این است که آیا آنها ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند یا خیر. این بدان معناست که این شرکت 100٪ در پشت محصول خود ایستاده است که این امر احساس امنیت و راحتی به مشتریان می دهد.

با توجه به این موضوع ، Namecheap چنین تضمینی را ارائه می دهد ، اما از نظر دامنه بسیار محدود است. اکثر سایت های میزبانی که ارائه چنین معامله ای را انجام دهند ، این کار را برای سی روز انجام می دهند. در اینجا ، شما فقط دو هفته فرصت دارید تا تصمیم بگیرید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر ، که زمان کافی در کتاب ما نیست. بنابراین ، ما باید این موضوع را به عنوان یک منفی ذکر کنیم ، زیرا به نظر می رسد این سایت امیدوار است تازه کارهایی را جذب کند که نمی دانند دو هفته برای ارزیابی یک شرکت میزبان خیلی کوتاه است. اگر Namecheap به خدمات خود اطمینان بیشتری می داد ، پس از آن حداقل سی روز ارائه می داد.

4. فقط لینوکس

اگرچه این محدودیت لزوماً برای محکوم کردن سایت کافی نیست ، اما شایان ذکر است که Namecheap فقط سرویس هایی را برای لینوکس ارائه می دهد ، به این معنی که کاربران ویندوز یا مک از شانس نیستند. نکته جالب توجه در این زمینه این است که به نظر می رسد این سایت برای کاربران وب سایت نخستین بار در نظر گرفته شده است ، که به احتمال زیاد از لینوکس برای تنظیم صفحه خود استفاده نمی کنند. با این وجود ، این همان چیزی است که سایت برای ارائه دارد.

خط پایین

در کل ، وقتی به همه جوانب مثبت و منفی نگاه می کنیم ، باید بگوییم که تنها کاری که Namecheap برای آن انجام داده است این است که آنها قیمت های پایین تری نسبت به رقابت دارند. اگر می خواهید برای نگهداری دامنه خود به این شرکت تکیه کنید ، بنابراین ما این کار را به شدت توصیه می کنیم ، زیرا این بهترین کاری است که انجام می دهد. با این حال ، هنگامی که صحبت از خدمات میزبانی می شود ، Namecheap مشکلات بیش از حد زیادی دارد تا آن را به یک راه حل مناسب تبدیل کند.

این گفته می شود ، اگرچه ، شما نوع شخصی هستید که نسبت به عملکرد بیشتر به قیمت آن اهمیت می دهد ، می توانید به Namecheap فرصت دهید. با این حال ، قیمت های پایین تر به معنای ارزش بهتر نیستند ، به این معنی که می توانستید فقط با اندکی پول بیشتر بتوانید از ویژگی ها و عملکردهای بهتری برخوردار شوید ، و مجبور نیستید با هر سردرد دیگری که در پایین خط است برخورد کنید.

به طور خلاصه ، Namecheap به عنوان یک ثبت کننده دامنه عالی شروع به کار کرد و سپس تصمیم گرفت که تلاش خود را در میزبانی وب انجام دهد. با این حال ، زیرا این هدف اصلی نبوده است ، این سایت در خدمات میزبانی تخصص ندارد ، به این معنی که عملکرد کمتری دارد.

خط آخر خرید دامنه شما در اینجا است اما میزبان آن در جای دیگر است.

مشاهده ویژگی های بیشتر

سؤالات متداول میزبان Namecheap

اگر هنوز در مورد Namecheap در حصار هستید یا به فکر ورود به سیستم با آنها هستید ، در اینجا سؤالات متداولی که افراد در مورد خدمات دارند ، در اینجا آورده شده است. اگر نمی توانید آنچه را که به دنبال اینجا می گردید پیدا کنید ، بنابراین پیشنهاد می کنیم مستقیماً با وب سایت تماس بگیرید. آنها باید بتوانند به هر سؤالی که دارید پاسخ دهید ، اگرچه باید در نظر داشته باشید که آنها سعی می کنند بسته ای را به شما بفروشند ، بنابراین ممکن است بهتر از آنچه در واقع است به نظر برسد..

آیا می توانید از طریق Namecheap میزبان چندین وب سایت باشید?

بله ، می توانید اگرچه در تعداد محدود هستید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که شما در فضای دیسک و پایگاه داده ها قفل شده اید ، به این معنی که حتی اگر شما فقط دو سایت را میزبانی کنید ، ممکن است نیاز به ارتقاء سطح بالاتری داشته باشید تا امکان ذخیره بیشتر داده ها فراهم شود. با این وجود ، Namecheap به شما امکان می دهد حداقل در سه سایت و حداکثر پنجاه میزبان باشید.

چه نوع میزبانی در دسترس است?

Namecheap چهار نوع سرویس مختلف میزبانی را ارائه می دهد. به اشتراک گذاشته شده ، نمایندگی فروش ، VPS و سرورهای اختصاصی.

آیا اگر سایت برنامه میزبانی آن ثبت نام کرده اید ، سایت دامنه های رایگان ارائه می دهد?

نه ، Namecheap دامنه رایگان را ارائه نمی دهد. از آنجا که شروع به کار به عنوان ثبت ، شما باید دامنه های خود را جداگانه خریداری کنید. خوشبختانه ، آنها بسیار مقرون به صرفه هستند.

آیا هزینه های مخفی وجود دارد?

خوشبختانه ، Namecheap نسبت به قیمت گذاری و هزینه های آن بسیار مقدم است ، به این معنی که شما نباید قبل از ثبت نام ، هیچ گونه اتهامی را که در لیست ذکر نشده و به شما نشان داده نشود پیدا کنید.

آیا اگر وب سایت ندارم می توانم ایمیل خود را از طریق Namecheap میزبانی کنم?

بله ، این سایت خدمات میزبانی ایمیل اختصاصی را ارائه می دهد. می توانید فضای دیسک و ذخیره فایل را برای ایمیل های خود و همچنین محافظت در برابر ضد هرزنامه دریافت کنید.

آیا Namecheap ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد؟?

بله ، اما فقط چهارده روز (دو هفته) معتبر است. با این حال ، اگر شما یک برنامه سرور اختصاصی را انتخاب می کنید ، این گزینه را ندارید. همچنین ، اگر در طول دو هفته اول هزینه های اضافی متحمل شوید ، این مبلغ بازپرداخت نمی شود.

آیا این سایت ساختار متفاوت پرداخت برنامه را ارائه می دهد؟?

بله ، Namecheap با توجه به نحوه پرداخت هزینه خدمات آن بسیار متنوع است. در صورت تمایل می توانید ماهانه ، سالانه ، دوسالانه یا حتی سه ساله پرداخت کنید. با این حال ، برنامه Business Pro فقط برای تمدید ماهانه در دسترس است ، بنابراین شما نمی توانید برای یک سال کامل پیش پرداخت کنید. در کل ، هرچه بیشتر از جلو صرف کنید ، در طولانی مدت بیشتر پس انداز خواهید کرد.

در مورد نحوه پرداخت هزینه ، سایت کلیه کارتهای اعتباری مهم و همچنین PayPal و حتی BitCoin را در اختیار شما قرار می دهد.

Namecheap چه نوع گزینه های پشتیبانی مشتری را دارد?

روش اصلی تماس با تیم پشتیبانی از طریق سیستم بلیط یا از طریق باز کردن چت زنده است. آنها در حال حاضر خدمات تلفنی ندارند. همچنین می توانید برای یافتن پاسخ برای مشکلات عادی ، به پایگاه داده دانش سایت بروید.

مراکز داده Namecheap در کجا واقع شده اند?

آنها مکانهای بیشماری در آمریکای شمالی مانند دالاس ، ققنوس و آتلانتا دارند. دفتر مرکزی این سایت در لس آنجلس قرار دارد. اگر خارج از ایالات متحده باشید ، Namecheap همچنین دارای مراکز داده در انگلیس و اروپا است.

آیا Namecheap برای مراکز داده خود افزایشی دارد?

بله ، مانند همه سایت های میزبان ، Namecheap برای قدرت ، ویژگی های امنیتی و شبکه افزایشی دارد.

آیا سایت در زمان به روز خود ضمانتی ارائه می دهد؟?

اگر برنامه سرور اشتراکی یا اختصاصی دریافت کرده باشید ، Namecheap 100٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهد. اگر یک نماینده فروش یا برنامه VPS دریافت می کنید ، این درصد به 99.9٪ کاهش می یابد. اگر تجربه کمتر از این را داشته باشید ، می توانید واجد شرایط افزایش چرخه باشید. برای اینکه واجد شرایط شوید ، باید طی ده روز بلیط ارسال کنید.

آیا Namecheap برنامه های نامحدودی را ارائه می دهد؟?

بله ، چند برنامه ارائه شده از پهنای باند و فضای دیسک نامحدود برخوردار هستند. اما شما باید حق بیمه آن را بپردازید.

آیا Namecheap دارای سیستم کنترل پنل خاص خود است?

خیر ، سایت از cPanel استفاده می کند ، که یک سیستم استاندارد در صنعت برای مدیریت وب سایت شما است.

آیا سایت از داده های من نسخه پشتیبان تهیه می کند?

بله ، هفته ای دو بار از شما حمایت می شود ، گرچه سایت می گوید این فقط برای اهداف ترمیم است. این بدان معناست که باید از خود پشتیبان تهیه کنید. می توانید بصورت رایگان از Namecheap نسخه پشتیبان تهیه کنید.

چه نوع زبان برنامه نویسی در این سایت پذیرفته شده است?

Namecheap اجازه می دهد تا بسیاری از برنامه های استاندارد صنعت در وب سایت شما ادغام شوند. نامهای برتر MySQL ، Perl ، Ruby on Rails و PHP هستند.

آیا می توانم دامنه یا وب سایت خود را به Namecheap منتقل کنم?

بله، تو میتونی. این سایت دارای یک تیم انتقال است که به شما کمک می کند تا نام های دامنه موجود و وب سایت های مورد نظر خود را به سرورهای خود بیاورید. بهتر از همه ، اگر میزبان قدیمی شما دارای تنظیمات کنترل پنل دیگری باشد ، Namecheap آنرا با cPanel سازگار خواهد کرد. شما می توانید تمام مطالب موجود خود را بدون توجه به برنامه ای که انتخاب کرده اید منتقل کنید.

اگر من در ساخت وب سایت تازه کار هستم ، آیا Namecheap ابزاری برای کمک به من ارائه می دهد?

بله ، می توانید ابزارهای گسترده ای در صنعت پیدا کنید تا به شما در ایجاد وب سایت خود به راحتی کمک کند. متداول ترین آنها WordPress ، Joomla و Drupal است. با استفاده از Softaculous می توانید همه چیز را با یک کلیک تنظیم کنید. این ابزارها کار می کند که آیا شما یک وبلاگ ساده را راه اندازی کرده اید یا یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید.

Namecheap چه نوع گزینه های امنیتی را ارائه می دهد?

تاکنون سایت فقط از طریق دیوار آتش از اطلاعات شما محافظت می کند. این سایت همچنین دارای یک تیم امنیتی اختصاصی در خانه است که برای هرگونه مشکل نظارت خواهد کرد.

آیا می توانم از طریق Namecheap ، پخش ویدئو را در وب سایت خود ارائه دهم?

بله ، اما شما باید این کار را از طریق VPS یا برنامه سرور اختصاصی انجام دهید. اگر از یک بسته میزبانی مشترک استفاده می کنید ، نمی توانید ویدئو را پخش کنید زیرا این امر بر سرعت سرور تأثیر می گذارد.

اطلاعات بیشتر در مورد NameCheap.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map