بررسی های Rackspace می 2020: آیا Rackspace بهترین میزبان شماست؟

بررسی های Rackspace می 2020: آیا Rackspace بهترین میزبان شماست؟

بررسی های Rackspace می 2020: آیا Rackspace بهترین میزبان شماست؟

Contents

Rackspace چیست؟?

Rackspace یک شرکت میزبانی وب مستقر در سن آنتونیو است که در میزبانی مدیریت شده برای مشاغل و شرکت ها تخصص دارد. راک اسپیس در سال 1998 توسط پات کاندون و دیرک الموهوف تأسیس شد و دارای مراکز داده در دالاس ، سان آنتونیو ، ونکوور و هنگ کنگ است. Rackspace به تازگی به مدیریت جهانی آپولو فروخته شد ، بنابراین برخی جزئیات ممکن است از زمان معامله تغییر کرده باشد.


میزبانی Rackspace چقدر خوب است?

Rackspace یک شرکت میزبان برتر با پشتیبانی و خدمات اضافی است که به مشاغل اختصاص دارد. آنها برای کاربر متوسط ​​شما نیستند ، با شروع میزبانی از رقم های سه گانه در هر ماه. مطمئناً این قیمت سنگین است ، اما مزایای آن بیشمار است. این شرکت هیچ قصدی وعده نمی دهد و تجربه بیشتری با OpenStack نسبت به سایر شرکت های موجود در بازار دارد. مطمئناً اگر به دنبال میزبانی یک وب سایت واحد هستید ، بهترین تصمیم Rackspace نیست. اما آنهایی که به دنبال میزبانی ، سرویس های ابری و خدمات زیرساختی مدیریت شده هستند ، همه را در یک مورد مشاهده می کنند. با این حال ، رقبای خدمات وب آمازون و Google Cloud اوراق بهادار خدمات بزرگتری را با هزینه قابل توجهی کمتر ارائه می دهند.

مشاهده مشخصات بیشتر Rackspace نظرات 4.2 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (3 رای) جوانب مثبت

  • پشتیبانی هوادار
  • تن از ویژگی ها
  • تجارت گرا

منفی

  • قیمت گذاری راک اسپیس برای یک کاربر متوسط ​​گران است
  • ساختار حساب های گیج کننده
  • لایه های مختلف پشتیبانی مشخص نیست

SummaryRackspace به دنبال یک کاربر میزبان کوچک نیست ، بلکه آنها فقط بر روی مشاغل متمرکز هستند و یک راه حل فنی هستند ، بلکه فقط یک فروشنده دیگر است. با این حال ، کاربر بودن در مقیاس سازمانی ، برخی ویژگی ها هنوز وجود ندارد. پشتیبانی4Speed4.5Features5Value3.5 ترانس شفافیت4

بررسی رسمی میزبانی Rackspace ما

Rackspace براساس پشتیبانی مشتری متعصب و دست آنها از خدمات مدیریتی ، دارای شهرت بالایی است. این شرکت بیش از یک بار “Nordstrom of cloud.وی گفت: “بازار هدف آنها مشاغل متوسط ​​و بزرگی است که می توانند قیمت بالاتری را داشته باشند ، و مخصوصاً برای شرکتهایی که دارای یک فناوری اطلاعات لاغر هستند مناسب است. کسانی که به دنبال انحصار خدمات میزبانی هستند اما همان بوتیک احساس می کنند باید به WP Engine ، یک راه حل مدیریت شده وردپرس بدون خدمات ابری مراجعه کنند..

بهترین ویژگی های میزبانی Rackspace

Rackspace طی چند سال گذشته تغییراتی در نامگذاری و ارائه خدمات ارائه داده است زیرا آنها سعی می کنند جای پای خود را بازیابند و تصمیم می گیرند که در سایه خدمات وب آمازون ، شبکه های زوج و سایر ارائه دهندگان بسیار ارزان ، نوع شرکتی را می خواهند در آن شرکت کنند. برند برتر سطح بالای آنها در این تغییرپذیر مهم است زیرا بسیاری از رقبا در این بازار روبرو شده اند.

خدمات مشتری Rackspace سریع و درجه یک است

در ابتدایی ترین برنامه ها ، به ایمیل ، چت زنده و پشتیبانی از تلفن دسترسی دارید – به طور کلی ایمیل های زیر 20 دقیقه با پاسخ های بسیار دقیق پاسخ داده می شوند و معمولاً پاسخ های چت زنده در کمتر از یک دقیقه دریافت می شوند. به Rackers می توان از طریق تلفن 24/7 رسید و از طریق تلفن بسیار مفید هستند.

بخش اعظم کارکنان پشتیبانی برای فراتر از آن پشتیبانی می کنند. در یک سطح زیرساخت ، پشتیبانی وارد نخواهد شد و تغییراتی را برای شما ایجاد می کند ، اما در شرایط خطرناک ممکن است آنها به جلو بروند و به هر حال این کار را انجام دهند. برنامه های پایان بالاتر این امر را امکان پذیر می کند ، که می تواند در زمان و اندوه زیادی صرفه جویی کند. Rackspace خود را به ارائه پشتیبانی در سطح جهانی و به طور کلی ارائه می دهد.

ویژگی های فراوان & برنامه های وب

Rackspace دارای چندین ویژگی است و می تواند بیشترین تنظیمات را برای سایت شما انجام دهد. هنگام صحبت با یک مدیر حساب ، آنها پیدا می شوند تا ویژگی های مورد نیاز خود را پیدا کرده و راه هایی برای بهبود ساختار شما باشند. رسانه های غنی ، برنامه های تلفن همراه ، تجارت الکترونیکی ، سیستم های SharePoint ، SaaS و بسیاری از آنها در Rackspace در دسترس هستند و یکپارچه اجرا می شوند. سخت افزار آنها درجه یک است و به شما امکان پذیر می کند تا آنجا که لازم است بسیاری از سرورهای مرتبط.

100٪ Uptime

Rackspace سرورهای اختصاصی را خاموش می کند و از اطلاعات شما بصورت روزانه نسخه پشتیبان تهیه می کند ، به آنها امکان می دهد در صورت مواجهه با تهدیدهای خرابی ، موارد را به سرعت تنظیم و جابجا کنند. از آنجا که بسیاری از سرویس های وب آمازون را به بارگیری بیش از حد سرورهای خود متهم کرده اند ، به نظر می رسد که Rackspace این جنبه را به درستی دریافت کرده است. آنها واقعاً شماره هایی را برای اثبات آن دارند. از سال 2005 ، Rackspace تقریبا 99.99٪ زمان به روز کامل داشته است.

قیمت گذاری Rackspace مبتنی بر استفاده است

سرورهای اختصاصی Rackspace با شروع از 499 دلار در هر ماه ، به ازای هر سرور و 1،249 دلار ، مطابق با فضای سرور شما استفاده می كنند. مدیران حساب آنها خدمات مورد نیاز خود را بر اساس نیازهای تجاری شما ارزیابی می کنند و نرخ ساعتی مناسب برای برنامه شما را پیشنهاد می کنند. این نوع از مدیریت سرورهای هوشمند برای مشاغلی که برنامه ریزی برای مقیاس کردن دارند و می خواهند خدمات میزبانی و خدمات ابری خود را با آنها انجام دهند ، بسیار مفید است.

طرفین میزبانی Rackspace

Rackspace کامل نیست و آنها در پاسخ به تغییرات در صنعت اقدام به آزمایش برنامه ها و خدمات مختلف قیمت گذاری کرده اند. و از آنجا که آنها برخی از گرانترین ارائه دهندگان در اطراف هستند ، بنابراین ارزش این را دارد که وقت خود را از نزدیک ببینید که در آن جا کم می شوند و چشم خود را برای هرگونه دلال بدرقه می کنند..

پنل مدیریت و ساختار مورد نیاز کار می کنند

پایان عقب آنها مطابق بسیاری از استانداردها بسیار تمیز و سریع است. اما هنوز تمیز کردن این کارها وجود دارد. اگر به cPanel عادت دارید ، آنها از آن استفاده نمی کنند ، بنابراین برای عادت کردن با سیستم دیگری آماده شوید. نکته منفی دیگر این است که اگر چندین حساب کاربری دارید ، باید چندین مورد از آنها وارد سیستم شوید. این سازمان کاملاً بصری نیست و می تواند یک منحنی یادگیری شیب دار را برای افرادی که در ارائه دهندگان میزبان سطح ابتدایی تر استفاده می شوند ، ایجاد کند..

لایه های اضافی

اگر می خواهید وضعیت حساب خود را تغییر دهید یا در مورد قیمت گذاری بحث کنید ، باید با یک مدیر حساب اختصاصی بحث کنید ، نمی توانید به سادگی وارد شوید و آنرا تغییر دهید. اگر شما کسی هستید که دوست دارد از طریق همه چیز قدم بگذارد ، این می تواند فایده ای داشته باشد ، اما اگر شما مقداری از کنترل را دوست دارید و یک نگرش DIY دارید ، این می تواند یک مانع اضافی باشد.

پشتیبانی بلیط زمان می برد

بعضی اوقات ، شما نمی خواهید به تلفن برید و با کسی صحبت کنید. برای مواقعی که فقط می خواهید بلیط را آتش بزنید و مشکل خود را برطرف کنید ، شاید 30 دقیقه صبر کنید. این سریع تر از بسیاری از میزبان هاست ، اما به سرعت به اندازه Siteground نیست. با این حال ، گاهی اوقات آنها پیشنهاد می کنند مکالمه تلفنی خود را در بلیط تهیه کنید ، اما مفید است. آنها همچنین قول پاسخ فوری به موقعیت های “اضطراری” را می دهند ، اما ممکن است تعریف شما از وضعیت اضطراری متفاوت باشد.

برداشت اول بسیار زیاد است

وب سایت Rackspace می تواند برای افراد غیرمذهبی که به خوبی از ابر و VPS آگاهی ندارند ، گیج کننده باشد. Rackspace خدمات گسترده ای را ارائه می دهد و برنامه های آنها را می توان در تعداد نامحدودی از روش ها ترکیب کرد ، به این معنی که اولین بازدید شما از وب سایت آنها می تواند مانند یک سرپیچ بی هدف در لابیننت سرگردان شوید. بعلاوه ، برای خرید ابتدا باید ثبت نام کنید و خود را با ایمیل های تبلیغاتی بمباران کنید. اگر فقط به دنبال دریافت اطلاعات بیشتر هستید ، از خودتان یاری کنید و صندوق ورودی اصلی خود را به عنوان ایمیل مخاطب قرار ندهید. با این حال ، Rackspace کار فوق العاده ای را انجام می دهد که سوار شدن آن به آسانی پای را آسان می کند ، بنابراین اگر بتوانید این مرحله را از این مرحله ابتدایی عبور دهید ، می توانید از قایقرانی صاف انتظار داشته باشید.

خط پایین:

نکته اصلی این است که Rackspace برای مشاغل ، به ویژه مشاغل دارای وب سایت های بزرگ و یا از نظر فنی پیچیده است. اگر یک فروشگاه Magento را راه اندازی کرده اید و به میزبانی پیچیده نیاز دارید ، Rackspace را در نظر بگیرید. اگر به دنبال شریک فناوری هستید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. Rackspace از بسیاری از رقبای ابر خود در پشتیبانی از مشتری و به موقع خود فراتر رفته است. اما آیا این کافی است تا قیمت های پریمیوم خود را جبران کنیم؟ برای برخی ، جواب یک مشتاق بله است. اما اگر به دنبال گزینه ای ارزانتر با مدیریت کمتر دستی ، ویژگی های آشناتر هستید و از کمی خرابی نمی ترسید ، با خدمات دیگری خوشحال تر خواهید شد.

مشاهده ویژگی های بیشتر

سؤالات متداول میزبان Rackspace

آنچه در مورد Rackspace بی نظیر است?

میزبانی وب Rackspace ارائه دهنده خدمات میزبانی وب است که بزرگترین ارائه دهنده میزبانی Cloud مدیریت شده است. این سرویس بیش از نیمی از شرکت های Fortune 100 را ارائه می دهد و یک رهبر صنعت در Gartner Magic Quadrant برای میزبانی وب مدیریت شده با Cloud محسوب می شود. میزبانی Rackspace هم به شرکتهای بزرگ و هم برای مشاغل کوچک خدمت می کند ، با تیمی از متخصصین ماهر آماده ارائه بهترین و به روزترین راه حل های میزبانی وب از مدیریت امنیتی تا میزبانی وب سایت ، راه حل های تجارت الکترونیکی برای مدیریت بانک اطلاعاتی و میزبانی ایمیل..

Rackspace چه نوع خدمات میزبانی ارائه می دهد?

میزبانی Rackspace میزبان اختصاصی ، خدمات وب آمازون ، میزبان Microsoft Cloud یا Azure و Openstack Cloud را ارائه می دهد. برای میزبانی اختصاصی ، Rackspace بیش از 3000 مهندس میزبان را در سراسر لینوکس ، ویندوز و Vmware ارائه می دهد. برای سرویس های وب آمازون ، Rackspace دارای بیش از 370 متخصص حرفه ای دارای مجوز AWS است که از 11 منطقه عمومی AWS پشتیبانی می کند. برای Microsoft Cloud / Azure ، Rackspace پنج بار شریک میزبانی مایکروسافت در سال است که برنده این جایزه بیشتر از سایر ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب در حال حاضر در دسترس است. سرانجام ، برای Openstack Cloud ، Rackspace یکی از بنیانگذاران سرویس میزبانی وب سایت به همراه ناسا است ، به این معنی که Rackspace صد بار بیشترین تجربه را در جهان داشته است.

ویژگی های برتر Rackspace چیست؟?

میزبانی Rackspace برای چهار کیفیت برتر توسط کاربران بررسی شده است. این چهار کیفیت برتر پشتیبانی ، ویژگی ها ، ارزش و پشتیبانی هستند. در سراسر صفحه ، میزبانی Rackspace با بالاترین امتیاز کاربران در زمان بروز ، رتبه دوم در ویژگی ها و کمترین پشتیبانی و ارزش را از آن خود کرده است..

چند مشتری می تواند در Rackspace میزبان باشد?

مانند اکثر سیستم عامل هاستینگ وب سایت که خدمات میزبانی مشترک ارائه می دهند ، محدودیتی برای تعداد دامنه های شخصی که می توان از طریق سیستم عامل های میزبانی Rackspace میزبانی کرد ، وجود ندارد. اگر میزبان دامنه ها از طریق Rackspace باشد ، مشتری می تواند همه چیز را روی سرور Cloud کنترل کند.

آیا Rackspace برای کسانی که با وب هاستینگ تازه یا ناآشنا هستند مشکل خواهد بود?

میزبانی rackspace ممکن است برای کسانی که با خدمات میزبانی وب آشنایی ندارند و یا ناآشنا هستند دشوار باشد ، اما بستگی دارد. سطح دشواری شخص در مواجهه با خدمات میزبانی Rackspace بیشتر به میزان آشنایی و میزان تجربه آنها با مدیر سیستم برای سرورهای میزبان وب لینوکس یا ویندوز بستگی دارد. با این حال ، خدمات خاص میزبانی Cloud مخصوص مشتری ها و مشتریانی که تازه وارد هاست وب سایت هستند و می خواهند میزبانی وب سایت خود را از ابتدا شروع کنند ، به جای اینکه دارای ویژگی های از پیش نصب شده مانند خدمات لینوکس یا ویندوز سرور ویندوز سرور هستند ، اختصاص داده شده است..

چه کاری می تواند از طریق سرور Cloud از طریق میزبانی Rackspace انجام دهد?

تا زمانی که قانونی باشد و از سیاست استفاده قابل قبول Rackspace پیروی کند ، می توان از طریق میزبانی Rackspace از طریق سرور ابری کاری انجام داد. سرویس میزبانی وب Rackspace Cloud یک دسترسی نامحدود ، دارای سطح root / Administrator ، لینوکس یا ویندوز از نوع سرویس میزبانی وب سایت است که می تواند بر روی هر نوع برنامه یا سرویس از یک سرور سنتی ، فیزیکی یا اختصاصی بدون کنترل از طریق Cloud اجرا شود..

آیا Rackspace می تواند در نصب بسته نرم افزاری به من کمک کند?

اینکه میزبانی Rackspace با نصب یک بسته نرم افزاری به مشتری یا مشتری کمک کند ، بستگی به میزان خدمتی دارد که مشتری یا مشتری آن را امضا کرده و برای آن پرداخت می کند. برای حساب های مدیریت شده زیرساخت Cloud ، مشتری یا مشتری وظیفه نصب و نگهداری همه نرم افزارها روی سرور خود را دارند ، اما در مورد سرورهای Cloud با عملیات مدیریت شده ، Rackspace در هنگام نصب و نگهداری بسته های نرم افزاری خاص پشتیبانی فنی ارائه می دهد. و حتی تنظیمات سرور.

آیا می توانم توزیع متفاوتی را در سرور Cloud Rackspace نصب کنم؟ یا باید شروع کنم?

با میزبانی Rackspace ، می توانید توزیع متفاوتی را در سرور Cloud خود نصب مجدد کنید. نیازی به شروع همه کارها نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه Rebuild را در کنترل پنل فشار دهید و سپس آنها می توانند توزیع جدیدی را انتخاب کنند. اما قبل از انجام این کار ، اطمینان حاصل کنید که از همه داده ها نسخه پشتیبان تهیه شده است ، زیرا این احتمال وجود دارد که این فرایند نصب مجدد یک توزیع جدید و متفاوت ، باعث حذف هرگونه داده قبلی از توزیع قدیمی که در سرور وجود دارد ، شود. روند بازسازی توزیع جدید و متفاوت نیز به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را از توزیع قدیمی و قبلی ذخیره کنید.

اگر در سرور Cloud اشتباه کنم ، چه اشتباهی می کنم?

اگر کسی قصد سرور Cloud خود را به هم ریخت ، گزینه های بسیاری برای اصلاح مسئله دارد. با Rackspace ، اگر مشتری دچار مشکل شود ، می تواند سرور را مجدداً راه اندازی کند ، همه داده ها را از سرور به صورت پشتیبان تهیه کند ، یا فقط سرور را پاک کرده و از ابتدا شروع کند. آنها همچنین گزینه ای را برای راه اندازی مجدد در حالت نجات اضطراری و تلاش برای رفع مشکلات خود ، یا در صورت لزوم با پشتیبانی فنی تماس می گیرند و اگر هیچ یک از راه حل های فوق این کار را انجام ندهند. بهترین و آسانترین راه برای جلوگیری از بروز هرگونه اشتباه در سرور Cloud ، نگه داشتن نسخه پشتیبان مرتب و ایجاد نسخه پشتیبان جدید قبل از تلاش برای ایجاد هرگونه تغییر در تنظیمات اصلی سرور یا قبل از نصب برخی نرم افزارهای جدید است..

آیا Rackspace برای سرورهای Cloud تخفیف می دهد?

بله ، میزبانی Rackspace برای سرورهای Cloud تخفیف ارائه می دهد اما تخفیف های مختلفی وجود دارد که براساس استفاده.

آیا می توانم ذخیره سازی اضافی را برای سرور خود بخرم?

مشتریان می توانند در هر زمان با سرویس Cloud Block Storage میزبان Rackspace میزبان اضافی از حافظه موجود را اضافه کنند ، اما اختصاص فضای ذخیره سازی بومی برای یک سرور Cloud براساس نوع Cloud Server است که یکی را انتخاب می کند..

برای عملکرد سرویس ، در صورت وجود تفاوت بین سرورهای ابری استاندارد و عمومی چیست?

تفاوت های قابل توجه و قابل توجهی در عملکرد خدمات بین سرورهای ابری استاندارد و عمومی در میزبانی Rackspace وجود دارد. اول ، سرورهای ابری با هدف عمومی از درایوهای حالت جامد یا SSD سریعتر استفاده می کنند ، در مقایسه با اختصاص دیسک ریسندگی استاندارد که توسط سرورهای هدف استاندارد استفاده می شود. دوم ، سرورهای ابری با هدف عمومی دارای 120 گیگابایت رم در مقایسه با سرورهای ابداع استاندارد هستند که فقط 30 گیگابایت رم در دسترس دارند. سرانجام ، حداکثر پهنای باند شبکه برای سرورهای ابری با هدف استاندارد 300 مگابیت در ثانیه شبکه عمومی و 600 مگابیت در ثانیه شبکه خصوصی است ، در حالی که برای سرورهای ابری با هدف عمومی ، حداکثر پهنای باند شبکه 10،000 مگابیت بر ثانیه است که می تواند بین هر دو مقدار بین شبکه های عمومی و خصوصی تقسیم شود. مشتری می خواهد.

آیا اگر سرور من خاموش باشد باز هم مبلغی از شما دریافت می شود?

بله ، میزبانی Rackspace هنوز حتی اگر سرورهایی که از آنها برای میزبانی وب سایتهای خود استفاده می کنند در هر زمان و هر زمان دیگری خاموش است ، به مشتریان خود صورت می گیرد. هنگامی که سرور ایجاد می شود ، به مشتریان مقدار مشخص و اختصاصی رم و فضای هارد دیسک در دسترس داده می شود. تا زمانی که آن سرور وجود داشته باشد ، دیگر هیچ کس قادر به استفاده از منابعی نخواهد بود. دلیل اصلی این است که چرا مشتریان در هر ساعت صورتحساب می دهند حتی اگر و در حالی که سرورها خاموش هستند. اگر مشتری مایل به متوقف کردن تحمل هزینه های سرور خاموش باشد ، باید آنها را در کنترل پنل حذف کند..

همچنین ، اگر مشتریان بخواهند جلوی پرداخت یک سرور را بگیرند ، اما هنوز هم نیاز دارند و یا می خواهند تنظیمات آن سرور را حفظ کنند ، بهترین گزینه آنها ایجاد تصویری از Cloud Server است. تنظیمات سیستم روی دیسک سیستم در تصویر حفظ می شود و تصویر در Cloud Files ذخیره می شود و از طریق برگه ذخیره شده تصاویر در کنترل پنل قابل دسترسی خواهد بود. با این وجود هزینه ای در رابطه با ذخیره سازی Cloud Files وجود دارد اما به میزان قابل توجهی کمتر از هزینه اجرای یک سرور فعال است. مشتریان همچنین برای اینکه در سرور بعدی خود داشته باشند ، باید داده ها را از دیسک داده خود در Cloud Block Storage یا Rackspace Cloud Backup ذخیره کنند. سپس مشتریان می توانند سرور اصلی را حذف کنند ، با این اطمینان که همیشه می توانند با استفاده از تصویر ذخیره شده از سرور قدیمی و داده های ذخیره شده قدیمی خود ، سرور جدیدی را تهیه کنند. پس از بازیابی سرور خود از تصویر ذخیره شده ، تفاوت اصلی بین سرورهای آنها در این خواهد بود که سرور جدید آنها دارای یک آدرس IP متفاوت از نسخه قبلی است. با استفاده از سرور جدید ممکن است نیاز به مشتریان باشد که هرگونه سوابق DNS مرتبط را به منظور بازتاب آدرس IP جدید به روز کنند.

چه تعداد کاربر می تواند بر روی هر دستگاه برود?

تعداد مشتری یا کاربران در یک میزبان سرور Cloud بستگی به اندازه سرورهای Cloud مشتری و نوع سیستم عامل خریداری شده آنها دارد.

آیا گروه های امنیتی در شبکه های ابری پشتیبانی می شوند?

بله ، گروه های امنیتی در شبکه های ابری در Rackspace پشتیبانی می شوند. Rackspace از بهترین و به روزترین نرم افزار استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند سرورهای Cloud و سایر خدمات میزبانی وب آنها برای استفاده و ذخیره داده ها امن و ایمن است. اطلاعات بیشتر در مورد Rackspace.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector