Register.com بررسی ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

میزبانی سایت Register.com چقدر خوب است?


Register.com بررسی 2.3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (0 رای) جوانب مثبت

 1. دسترسی به FTP
 2. تهیه پشتیبان سایت برای 3 روز گذشته
 3. پشتیبانی 24/7 تلفن و ایمیل

منفی

 1. بسیار گران قیمت
 2. آنها برای ابزار ساخت سایت خود شارژ می کنند
 3. صفحات فروش گیج کننده
 4. آنها برای ایمیل اضافی شارژ می کنند

پشتیبانی2Speed2.5 ویژگی های2.5Value2Transparity2.5

بررسی رسمی میزبانی ما ثبت نام کنید

Register.com یکی از شرکتهای اصلی ثبت نام دامنه است که هنوز در تجارت امروز است. آنها خط تولید خود را با میزبانی وب گسترش داده اند. منطقه ای که به نظر می رسد می درخشد در منطقه پشتیبانی مشتری است.

بهترین ویژگی های میزبانی سایت Register.com

Register.com سه بسته میزبانی وب را ارائه می دهد – همه با پشتیبانی عالی مشتری. بالاترین سطح آنها – بسته تجارت الکترونیکی – از پردازش کارت اعتباری و ویژگی های سبد خرید پشتیبانی می کند.

دسترسی به FTP

تعداد بسیار کمی از ارائه دهندگان میزبانی دسترسی دیگر به FTP ارائه می دهند. اگرچه این یک راه حل فنی تر است ، اما امکان انعطاف پذیری و سفارشی سازی بیشتری نیز فراهم می کند. FTP یک استاندارد اینترنتی است که مخفف پروتکل انتقال فایل است. این پروتکل به شما این امکان را می دهد که فایلهای از هر نوع را به جلو و عقب بین رایانه و سرور آنها برای شخصی سازی کامل منتقل کنید.

پشتیبان گیری سایت

اگرچه این یک ویژگی استاندارد برای برخی از ارائه دهندگان میزبانی است ، اما به نظر می رسد بسیاری دیگر از آن گم شده اند. با استفاده از Register.com ، سایت پشتیبان شما نه تنها ، بلکه به شما امکان دسترسی به ویژگی ای را می دهد که آنها File Restore می نامند. بازگردانی فایل به شما امکان می دهد نسخه سایت خود را به عقب برگردانید تا خطایی را که ممکن است انجام شود پاک کنید. ما فهمیدیم که این بین سه روز گذشته فقط اطلاعات شما را نگه می دارد ، اما واقعیت این است که آنها اصلاً این موارد را داشتند.

پشتیبانی 24/7 تلفن و ایمیل

اینجاست که Register.com می درخشد. آنها پشتیبانی 24/7 ساله در طول سال از طریق تلفن و ایمیل دارند. اگرچه آنها چت زنده را ارائه نمی دهند ، اما دریافتیم که هر بار که با ما تماس می گرفتیم یک نماینده پشتیبانی صالح دریافت می کردیم – و چندین بار در روز تماس می گرفتیم. این امر به دلیل گرایش در مشاغل قابل توجه است که باعث می شود افراد مدت زمان طولانی برای دستیابی به یک نماینده پشتیبانی زنده زندگی کنند.

نقاط ضعف میزبانی سایت Register.com

متأسفانه ، بیشتر دوست نداشتن درباره ثبت نام اینجاست. پس از آن دوست داشتیم – یک اتفاق نادر.

بسیار گران قیمت

اگر این واقعیت را در نظر بگیرید که Register.com یکی از ثبت کنندگان اصلی وب بوده است ، این یک سورپرایز جزئی است. در حال حاضر ، GoDaddy شایع ترین ثبت کننده وب در شبکه امروز است. بسیاری از ارائه دهندگان میزبان دیگر از ویژگی ثبت نام GoDaddy به عنوان نوع خود استفاده می کنند. با این حال ، برو بابا فقط برای ثبت نام دامنه شما فقط 14.99 دلار هزینه دارد. Register.com در هر سال 35 دلار برای آدرس dot-com هزینه می کند – افزایش 250 درصدی از محبوب ترین ثبت کننده شبکه.

این با توجه به اینکه بسیاری از افراد از ارائه دهندگان میزبانی وب برای پارک دامنه استفاده می کنند ، بسیار مهم است. با افزایش 250 درصدی در ثبت نام دامنه ، خیلی سریع افزوده می شود ، و ثبت نام.com یکی از بدترین مکان ها برای ثبت نام و پارک دامنه ها است.

آنها برای ابزار ساخت سایت خود شارژ می کنند

هر ارائه دهنده میزبانی دیگر که ابزارهایی را برای ساده سازی تجربه ساخت وب شما ارائه می دهد ، این ابزارها را به صورت رایگان ارائه می دهد. Register.com برای ابزار ساخت سایتشان هزینه دارد. این تقریباً احساس می کند که اگر Register.com سعی دارد شما را نیکل و نیش کند – تلاش می کند هر سکه ای را که بتواند از شما بگیرد. وردپرس ابزارهای ساخت سایت بهتری را با قالب به صورت رایگان ارائه می دهد. مهمتر از آن ، استفاده آسانتر از وردپرس است اما اصرار دارد که برای ابزاری که هر ارائه دهنده میزبانی دیگر به صورت رایگان ارائه می دهد ، شما را شارژ کند..

صفحات فروش گیج کننده

هر زمان که این خط مقدم را مشاهده کنید ، “ما وب سایت شما را به صورت رایگان می سازیم” ، مطمئناً چیزی است که ارزش جستجو دارد. چه کسی نمی خواهد از خدمات مانند آن استفاده کند?

مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که چاپ خوب به وضوح به شما می گوید که آنها برای این سرویس ماهانه 94/95 دلار به شما پرداخت می کنند. حتی گرانترین گزینه میزبانی کمتر از 30 دلار در ماه است ، پس کدام یک است؟ آیا آنها وب سایت شما را به صورت رایگان ایجاد می کنند یا اینکه مبلغی نزدیک به 100 دلار در ماه برای آن هزینه می کنند?

پس از حول شرایط سرویس آنها ، فهمیدم که آنها برای خدمات ساخت سایت خود 799 دلار هزینه کردند ، به علاوه 94.95 دلار در هر ماه. من مطمئن نیستم که این به عمد فریب خورده باشد یا این بدان معناست که آنها شما را به قیمت 1139.40 دلار از شما هزینه نمی کنند که در طی 12 ماه آینده هزینه ای برای شما خواهد داشت.

آنها برای ایمیل اضافی شارژ می کنند

این وقتی کمی مسخره پیدا کردیم. هر ارائه دهنده میزبانی دیگر شامل میزبانی ایمیل به عنوان بخشی از بسته میزبانی وب سایت است. Register.com نه تنها این دو ویژگی را از هم جدا می کند بلکه اگر می خواهید ایمیل خود را مدیریت کنید ، باید با استفاده از یک مجموعه مختلف اعتبارنامه برای مدیریت ایمیل خود به یک پورتال دیگر وارد شوید و سپس وب سایت خود را انجام دهید. هیچ یک از سه بسته میزبانی یک آدرس ایمیل واحد ارائه نمی شود.

آنها ممکن است با دسترسی به 5 مگابایت ذخیره سازی در هر سال 999 دلار برای شما هزینه مقرون به صرفه داشته باشند ، اما گرانترین بسته آنها با 10 صندوق پستی و 100 مگابایت ذخیره سازی با هزینه 99.99 دلار در سال است. نامه الکترونیکی کالایی نیست که بتواند از این طریق فروخته شود – حتی Google ایمیل سفارشی دامنه ای را با 10 برابر بسیاری از ویژگی ها با قیمت مناسب تر ارائه می دهد.

خط پایین

در بهترین حالت ، Register.com بر ناآگاهی مردم طعمه می زند. میزبانی وب آنها ممکن است قابل اعتماد باشد و ممکن است خدمات مشتری ستاره ای داشته باشند تا بتوانند با آن کار کنند ، اما هزینه خدمات خود را بیش از حد شارژ می کنند و آنها قادر به ارائه مؤلفه های کلیدی مانند ایمیل نیستند که باید با هر بسته میزبانی همراه باشد..

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map