بررسیهای Resellerclub ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

میزبانی وب Resellerclub چقدر خوب است?


به بررسی رسمی سایت Resellerclub 2.7 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (11 رای) جوانب مثبت

 1. 24/7 ویژگی پشتیبانی
 2. گزینه های زیادی برای ارائه پیشنهادات
 3. 99.9٪ میزبان Uptime
 4. ساختار قیمت گذاری عالی
 5. می توانید مکان سرور خود را انتخاب کنید

منفی

 1. بررسی های میزبانی ضعیف
 2. زمان پاسخگویی ضعیف
 3. قیمت دامنه بالاتر
 4. مشکلات مربوط به روزرسانی های شماره بحرانی

پشتیبانی2.5Speed2.5 ویژگی های 3.5Value2.5Transparity2.5

بررسی رسمی میزبانی Resellerclub ما

همه ارائه دهندگان میزبانی وب به طور خاص به فروشندگان مراجعه نمی کنند. بسیاری از وب مسترها مجبور هستند با فروش مجدد فضای میزبانی از یک ارائه دهنده میزبانی وب سر و کار داشته باشند که از راه فروش بسیار کمی ارائه می دهند. Resellerclub یک رویا مدیر وب است که به حقیقت می پیوندد.

بهترین ویژگی های میزبانی Resellerclub

آنها به عنوان یک ارائه دهنده میزبانی وب که صرفاً روی فروش مجدد متمرکز هستند ، نسبت به سایر ارائه دهندگان دیگر از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند. تنها ارائه دهندگان دیگری که من دیده ام که دارای ویژگی های بیشتری نسبت به Resellerclub هستند ، مواردی هستند که به شرکتهای بزرگ پذیرایی می شوند.

ویژگی های پشتیبانی عالی

درباره تنها ویژگی پشتیبانی که میزبانی Resellerclub فاقد آن است ، شماره تلفن مستقیم است. آنها یک سیستم بلیط پشتیبانی 24/7 ، ایمیل و چت وب زنده ارائه می دهند. چت وب زنده همیشه از ویژگیهای قابل قبولی برخوردار است زیرا بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب از ارائه این کار کوتاهی می کنند.

ویژگی های بیشتر از آنچه می توانید چوب تکان دهید

میزبانی وب Resellerclub مخصوص افرادی است که فضای میزبانی را مجدداً فروش می کنند. وبلاگ نویسان و فریلنسرها آنچه را که اینجا جستجو می کنند پیدا نمی کنند. همانطور که برای وب مسترها طراحی شده است ، می توانید ویژگی هایی را پیدا کنید که به آنها خدمات داده می شود – نه متوسط ​​صاحب مشاغل کوچک شما که به دنبال میزبانی وب سایت هستند. هر یک از برنامه های خود از MySQL ، PHP Hypertext Preprocessor (PHP) ، Apache ، Perl ، Python ، Drupal ، WordPress ، Joomla و SuperSite Storefront پشتیبانی می کند..

برنامه ها ، برنامه ها و برنامه های بیشتر

میزبان نمایندگی فروش تقریباً هر چیزی را که یک مدیر وب سایت می تواند به آن امیدوار باشد ارائه می دهد. آنها برنامه های دسته کوچک موسیقی جاز ، سرورهای اختصاصی ، سرورهای مدیریت شده ، میزبانی VPS ، هاست مشترک ، گواهینامه های Comodo ، امنیت SiteLock ، پشتیبان گیری CodeGuard و موارد دیگر را ارائه می دهند. این فقط برای شروع کار است. هر یک از برنامه های خود این گزینه را به شما می دهد تا از سرور ویندوز یا سرور لینوکس انتخاب کنید. آنها چهار برنامه میزبانی شخصی ، 10 برنامه VPS ، دو برنامه مشترک و چهار سطح خدمات با برنامه میزبانی مجدد خود دارند.

تیم فروش آگاه

آنها تیم فروش خوبی دارند. من واقعاً دوست دارم وقتی با آنها صحبت کردم ، آنها احساس نمی کردند که به من چیزی را که نیازی به آن ندارم ، به من فشار دهند. آنها محصولات خود را به خوبی می شناسند و می دانند چه محصولی نمی خواهد برای من کار کند. آنها مسئله را تحت فشار قرار ندادند ، که خوب بود.

تأیید 99.9 درصد به موقع میزبانی

اطلاعات شخص ثالث تأیید می کند که آنها 99.9 درصد میزبان به موقع را تجربه می کنند. در سال 2010 ، به نظر می رسید که آنها دارای مشکلات به موقع هستند ، اما به نظر می رسد از آن زمان این موارد را از بین برده اند. برای هرکسی که به دنبال دیدن یک ارائه دهنده میزبانی وب قابل اطمینان باشد ، ممکن است آنچه را که می خواهید با میزبانی Resellerclub جستجو کنید.

ساختار قیمت گذاری عالی

همیشه نمی توانید همه را خوشحال کنید وقتی قیمت ها می آید. با این حال ، من هرگز ساختار قیمتی کاملاً شبیه این را ندیده ام. بیشتر بسته ها با 30 درصد تخفیف به نوعی ارائه می شوند. علاوه بر این ، به نظر می رسد که آنها واقعاً سعی می کنند قبل از خرید ، شما را امتحان کنند. این باعث می شود احساس کنم که آنها سعی می کنند محصول خود را بفروشند و نه اینکه شما را به نوعی قرارداد ببندند.

شما باید مکان سرور خود را انتخاب کنید

این ویژگی بی نظیر است. وقتی با آنها تنظیم می شوید ، از شما سؤال می کنند که می خواهید وب سایت خود را میزبانی کنید. آنها سرورهای استراتژیک در سراسر جهان دارند و شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید که به مکان منزل شما نزدیک باشد.

Downsides میزبان Resellerclub است

بعضی اوقات ، بعضی چیزها برای درست بودن خیلی خوب هستند. این ممکن است در مورد میزبانی Resellerclub اتفاق بیفتد.

بررسی میزبانی ضعیف

هر جا که به اینترنت بروید ، میزبانی Resellerclub با بررسی های ضعیف مواجه است. به نظرم جالب است که بسیاری از این بررسیها حداقل 4 سال داشتند. با این حال ، آنها را از برخی موارد جدید بهانه نمی کند. حل کردن آن به یک کارمند ناراضی یا شخصی که تجربه بدی داشت نیز دشوار است – تعداد زیادی از آنها وجود دارد که حساب کنید.

زمان پاسخ پشتیبانی ضعیف

این ممکن است همراه با بررسی های میزبان ضعیف آنها باشد ، اما یکی از مباحثی که می توانید در رابطه با میزبانی Resellerclub در انجمن های آنلاین پیدا کنید ، این است که چه مدت طول می کشد تا پرسنل پشتیبانی بتوانند با آنها در مورد مسئله خود تماس بگیرند. آنها بین دو روز تا چند هفته متغیر هستند. برای من ، انتظار بیش از چند ساعت وقتی مشکلی با سایت خود دارم غیرقابل قبول است.

قیمت دامنه بالاتر

آنها ممکن است هنگام فروش برنامه های خود قیمت های خوبی داشته باشند ، اما شما می توانید هنگام ثبت نام دامنه خود جای دیگری را جستجو کنید. تقریباً انگار این جایی است که آنها پول خود را می گیرند. این امر منطقی است ، زیرا آنها ارائه دهنده فروش مجدد هستند. اگر بیشتر وقت فروش می کنید ، بسیار راحت تر است که بتوانید به مکان دیگری بروید که به دنبال جای دیگر و سپس وارد کردن آن باشید.

مشکلات مربوط به روزرسانی های مهم

یکی از شکایاتی که من به صورت آنلاین پیدا کردم این بود که افراد با بروزرسانی های مهم موضوع مشکلی دارند. هر زمان که یک به روزرسانی مهم برای مسئله وجود دارد ، مردم شکایت می کردند که هنگام دریافت بارگیری یا نصب آن ، مشکلی برای دریافت آن یا دریافت خطایی دریافت کرده اند.

خط پایین

بسیاری از موضوعاتی که من با میزبانی Resellerclub پیدا کردم از چهار سال پیش ناشی شده است. در سالهای اخیر ، یافتن مشکلی با آنها دشوارتر است. آنها برنامه های زمانبندی کاملی ، قابل تنظیم دارند و هر آنچه را که یک مدیر وب سایت می تواند به آن امیدوار باشد فراهم می کند.

مشاهده ویژگی های بیشتر اطلاعات بیشتر در مورد ResellerClub.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map