بررسی Site5 – آیا Site5 میزبانی سایت شما مناسب است؟

Contents

Site5 هاستینگ چیست?

Site5 در سال 1999 در جریان رونق دات کام و مستقر در دالاس ، تگزاس ، مستقر در سایت است ، Site5 یک شرکت میزبانی وب تحت عنوان گروه بین المللی استقامتی است. EIG همچنین در میان دیگران صاحب Bluehost و HostGator است. Site5 در یک تجربه میزبانی وب بوتیک متخصص در زمینه طراحان و توسعه دهندگان تخصص دارد.


میزبانی سایت5 چقدر خوب است?

Site5 یک شرکت میزبانی ممتاز با پشتیبانی حداکثر سرعت ، سرعت و پشتیبانی فنی است. آنچه واقعاً آنها را از رقبای خود جدا می کند این است که آنها کاملاً ارائه می دهند محاکمه 30 روزه رایگان. اینها همه نقاط فروش خوبی دارند ، اما در کل Site5 بسیار ابتکاری نیست و از بیشتر رقبا قیمت بالایی دارد. برخی از مزایای آنها ممکن است باعث شود ارزش شما در موارد خاص باشد ، اما اکثر میزبان های دیگر همین کار را انجام می دهند و یا ارزان تر می کنند.

به بررسی های سایت رسمی 5 مراجعه کنید 3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (3 رای) جوانب مثبت

 1. برنامه های مقیاس پذیر
 2. پهنای باند نامحدود و فضای دیسک
 3. میزبان وب سایت های چندگانه
 4. گواهینامه های SSL استاندارد می آیند
 5. انتخاب مکان های سرور چندگانه
 6. 30 روز آزمایشی رایگان

منفی

 1. ذخیره سازی درایو حالت جامد
 2. گرانتر از بیشترین
 3. فقط یک دامنه در ارزان ترین برنامه

SummaryThere چیزی نیست که Site5 آن را انجام دهد که لزوماً اشتباه است ، ما فقط انتظار داریم قیمت های برتر و بازاریابی محور توسعه دهندگان بیشتر شود. در کل ، سرعت ، به موقع و پشتیبانی کاملاً مناسب هستند. اما اگر قابلیت های چند سرپرست یا مجموعه ای از چندین مکان برای فروش نقاط مهم شما هستند ، Site5 می تواند یک انتخاب عالی باشد. افرادی که در جستجوی میزبان بودجه یا تجربه ای با ارزش عالی هستند باید در جای دیگری جستجو کنند. پشتیبانی3.5Speed3Features3Value3Transparity2.5

بررسی رسمی میزبان سایت 5 ما

سایت5 با داشتن تجربیات فراوان و وعده های بسیار زیاد و هدفمند برای طراحان و توسعه دهندگان ، بسیاری از ویژگی های جذاب را دارد که باعث شده است که آنها یک شهرت و پایه مشتری مداری محکم کسب کنند. اما آیا واقعا میزبانی سایت Site5 با توجه به قیمت های ممتازی که می پردازند ارائه می دهد?

بهترین ویژگی های میزبانی سایت5

Site5 قطعاً ظاهر دانستن اینکه چه کاری انجام می دهند ، ظاهر را نشان می دهد. صفحه اصلی براق آنها را با شخصیت های کارتونی HostGator یا GoDaddy متمایز کنید و به نظر می رسد که گزینه میزبانی پیشرفته تر را انتخاب می کنید. و چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد!

توسعه دهندگان واقعی ، بسیاری از تجربه

اگر پیشینه فنی دارید ، Site5 از برنامه نویس صحبت می کند که می تواند واقعاً اینگونه احساس کند که در نهایت شما یک ارائه دهنده هاستینگ پیدا کرده اید که به زبان شما صحبت می کند. آنها ادعا می کنند که سرعت سرور خود را حفظ می کنند زیرا آنها هرگز بیش از حد به سرورهای اشتراکی خود با داده های بیش از حد بسیاری از مشتری آسیب نمی رسانند. کادر پشتیبانی آنها کاملاً داخلی ، مسلط به انگلیسی است و در واقع تجربه فنی خود را دارند. مهندسان داخلی آنها پرتال Site5 Backstage را متناسب با نیازهای توسعه شما ساخته اند. آنها با این فرض شروع می کنند که شما هم می دانید چه کاری انجام می دهید ، و اعتماد به نفس شما به عنوان مشتری در حال طراوت است (البته به شرط آنکه شما واقعاً بدانید که چه کاری انجام می دهید).

برنامه های Site5 مقیاس پذیر هستند

برنامه های Site5 تقریباً با کمتر از پنج دلار در ماه شروع می شود. پس از آن چندین گزینه ارتقاء وجود دارد که به شما امکان می دهد با رشد وب سایت خود ، برنامه خود را تهیه کنید. در سطح آنها ، سه برنامه اساسی وجود دارد که از میزبان میزبان با 4.95 دلار در هر ماه ، hostPro با 8.95 دلار در ماه شروع می کنند و سرانجام با سرعت 11.95 دلار در ماه به سرعت لایتنینگ حرکت می کنند. این فقط برای برنامه های میزبانی مشترک آنها است. می توانید به سمت میزبانی نمایندگی ، میزبان VPS و حتی سرور اختصاصی خود بروید.

پهنای باند نامحدود و فضای دیسک

هر ارائه دهنده میزبانی وب که می تواند پهنای باند و فضای نامحدودی را در اختیار شما قرار دهد ، همیشه ارزش نگاه دوم دارد. تعداد زیادی از ارائه دهندگان میزبانی وب در خارج وجود دارد که سعی می کنند در مورد میزان انتقال اطلاعات بین بازدید کنندگان ، خود و خود سایت ، کلاه بگذارید. از این گذشته ، وقتی مقدار فضای دیسک مورد استفاده خود را از نزدیک تماشا می کنید ، یک سردرد اضافی است. اکثر وب سایت ها قرار نیست از 10 ترابایت فضای دیسک استفاده کنند ، بنابراین داشتن ذهنی که می توانید به همان اندازه که لازم است از آن استفاده کنید ، همیشه یک ویژگی خوب برای ارائه دهنده میزبان خود است. پهنای باند نامحدود به معنای این است که شما هرگز نگران نخواهید بود که کاربران خود را به خطایی مبنی بر فراتر از حد پهنای باند خود نگران کنید..

Backstage Site5 به قابلیت های چند مدیر اجازه می دهد

یکی از ویژگی های عالی در مورد برنامه hostPro Site5 این است که به شما امکان می دهد چندین وب سایت را از یک حساب مجزا میزبان کنید. هر یک از این وب سایت ها با پنل مدیریت Site5 Backstage خود همراه خواهند بود که به شما امکان می دهد این اطلاعات را سازماندهی کنید. شما این کار را با برنامه hostBasic ، که فقط یک دامنه اجازه می دهد ، دریافت نمی کنید. مطمئناً این بدان معناست که شما باید از برنامه hostPro یا بالاتر استفاده کنید ، اما این یک ویژگی عالی است که اساساً برای کسری از قیمت قابلیت های یک حساب نمایندگی فروش را به شما می دهد. اگر این قابلیت یک مزیت مهم برای شما باشد ، این ویژگی به تنهایی ممکن است برای جابجایی شما به سمت Site5 کافی باشد.

سایت خود را از بین سرورهای جهانی میزبان سایت خود باشید

با داشتن ده ها سرور واقع در چهار قاره مختلف ، همه در نزدیکی metropoplexes های بزرگ ، Site5 به شما این مزیت را می دهد که بتوانید مکانی را انتخاب کنید که سایت شما در سطح جهان میزبان باشد. اگر رتبه بندی محلی در اولویت کسب و کار شما باشد ، می تواند در سئو به شما امتیاز بیشتری بدهد.

گواهینامه های SSL استاندارد می آیند

هر وب سایتی که دارای سایت تجارت الکترونیکی باشد ، از اهمیت گواهینامه های SSL اطلاع دارد ، همچنین می تواند در صورتی که میزبان وب شما از قابلیت های تجارت الکترونیکی رایگان برخوردار باشد ، اما برای امنیت اساسی آنها هزینه هایی را تحریک کند. گواهینامه های SSL تراکنش های وب را رمزگذاری و محافظت می کنند ، و اعتماد و پول مشتریان خود را به دست می آورند. اگر قصد دارید تجارت الکترونیکی را در سایت خود گنجانید ، باید گواهینامه های SSL را از یک طریق دریافت کنید. طراوت آور است که بدانید با Site5 دیگر مجبور نیستید پول دیگری را برای این کار واریز کنید ، زیرا ممکن است برای آن بودجه نداشته باشید.

ادغام سایت وردپرس Site5

Site5 مانند بسیاری از وب هاست ها ، نصب های یک کلیک را برای وردپرس ، برنامه های میزبانی وردپرس مقیاس پذیر و خدمات به مشتریان ارائه می دهد که به خوبی در زمینه های مختلف و خارج از این سیستم مدیریت محتوا مشهور است. با این حال ، آنها مرحله بندی وردپرس را ارائه نمی دهند ، با توجه به اینکه این ابزار برای طراحان و توسعه دهندگان چقدر می تواند مهم باشد ، یک حرکت نزولی محسوب می شود ، اهداف جمعیتی خود اعلام شده Site5.

محاکمه 30 روزه کاملاً رایگان

بسیاری از شرکت های میزبان وب ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، اما Site5 یکی از تنها هاست های وب است که در واقع به شما امکان می دهد تا خدمات خود را برای یک ماه کامل بصورت رایگان امتحان کنید. این تقریبا یک اسب شاخدار در جهان میزبان وب است.

نقاط ضعف میزبانی سایت5

بسیاری از شکایات ما در مورد Site5 پایین می آید. آنها نسبت به سایر شرکت های هاستینگ که همان خدمات (یا بعضی اوقات بهتر) خدمات را ارائه می دهند ، گرانتر هستند. برای یک میزبان وب پریمیوم با هدف توسعه دهندگان ، ما از ابزارهای خلاقانه تر انتظار داریم.

آنها بازپرداخت متغیر انجام نمی دهند

این یک چیز است که تا زمان معینی ضمانت بازپرداخت پول داشته باشید – استاندارد صنعت 30 روز است. Site5 دارای ضمانت برگشت پول 45 روزه است. با این حال ، هر ارائه دهنده میزبانی دیگر که من تا به حال دیده ام ، پس از تجاوز بیش از علامت تعیین کننده ، بازپرداخت قابل توجهی را ارائه می دهد ، که در این حالت 45 روز است Site5 بازپرداخت ارائه نمی دهد. اگر میزبانی به ارزش شش ماه پرداخت کرده اید و در روز 46 لغو می کنید ، بازپرداختی به شما نمی دهند. به علاوه ، برای به دست آوردن بهترین قیمت در اکثر برنامه ها ، بعضی اوقات مجبور هستید دو سال خدمات با ارزش را نیز پرداخت کنید. این مقدار زیادی از پول نقد برای کنار گذاشتن مقدم است ، بنابراین قطعاً قبل از خرید از دادگاه آزمایشی رایگان استفاده کنید.

آنها درایوهای حالت جامد ندارند

بدون SSD بدان معنی است که کل عملکرد وب سایت شما درایوهای سخت مکانیکی قدیمی و قدیمی را کاهش می دهد که می توانند وب سایت شما را به شدت کند کنند. تقریباً هر ارائه دهنده میزبانی وب دیگر که ارزش نمک خود را دارد ، درایوهای حالت جامد را به عنوان یک قطعه استاندارد از تجهیزات ارائه می دهد. مطمئناً ، Site5 هرگز سرورهای خود را با تعداد زیادی مشتری بارگذاری نمی کند. اما این فقط ممکن است به این دلیل باشد که سخت افزارهای زنگ زده قدیمی آنها به معنای واقعی کلمه نمی توانند آن را بگیرند.

قیمت گذاری Site5 برای آنچه بدست می آورید بسیار سنگین است

Site5 خوب است اما هیچ دلیلی نمی بینیم که قیمت آنها به همان شکلی که قیمت دارند ، قیمت گذاری کنند. تقریباً با همان قیمت ، A2 Hosting سرعت و زمان به روز را ارائه می دهد که بسیار بیشتر از Site5 است. گزینه دیگر با قیمتی مشابه SiteGround ، که پشتیبانی کاملاً استثنایی از مشتری را ارائه می دهد که Site5 را از آب خارج می کند. یا برای تقریباً نیمی از قیمت ، HostGator تمام ویژگی های یکسانی Site5 را دارد به علاوه برخی زنگ ها و سوت های اضافه شده.

خط پایین

Site5 یک میزبان کاملاً مناسب و دارای روکش زیبایی شناختی و خوش ذوق است که مطمئناً مورد توجه طراحان و توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت. خدمات آنها دارای نکات جالب توجه زیادی است که آنها را برای وب مسترهایی که دارای تقاضای طاقچه هستند ، بسیار عالی می کند. اما اگر یک مدیر وب سایت تازه کار هستید که به دنبال یک میزبان بودجه هستید ، دلیلی برای تحمل قیمت حق بیمه برای خدمات متوسط ​​وجود ندارد. طراحان و توسعه دهندگان نیز باید قبل از انتخاب Site5 تحقیقات قابل توجهی انجام دهند. میزبان وب بوتیک زیادی وجود دارد که ویژگی های بیشتری را برای پول خود به شما ارائه می دهند.

مشاهده ویژگی های بیشتر

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است

سؤالات متداول درباره میزبانی سایت 5

Site5 چقدر طول کشیده است؟ رسالت شرکت چیست؟?

در طول رونق دات کام ، دو دوست یک شرکت میزبانی را بر اساس این فلسفه راه اندازی کردند که میزبانی باید سرگرم کننده ، آسان ، قابل اعتماد و در دسترس باشد – مهمتر از همه ، این نباید دردناک باشد. ماتی فندک و راد آرمسترانگ سایت Site5 را از سال 1999 شروع کردند و در حالی که آنها این شرکت را در سال 2008 به صاحبان فعلی فروختند ، همچنان درگیر این شرکت هستند و با هم همکاری می کنند تا پروژه های دقیق تری را تکمیل کنند.

Site5 در پنج منطقه مجزا دارای اولویت بالایی است که شامل موارد زیر است:

 • هیچ سرور بارگیری نشده: فلسفه میزبان شرکت با عملکرد تضمین شده از سرورهای سطح بالای آنها پایه گذاری شده است.
 • بدون پشتیبانی برون سپاری: همه تکنسین ها و اعضای سرویس و پشتیبانی کارمندان Site5 هستند.
 • بدون حیله: Site5 مفتخر است به میزبانی وب روشن و با درک آسان و ویژگی هایی که ارائه می دهد.
 • تضمین بازگشت پول؛ Site5 یک ضمانت برگشت پول بدون دردسر 45 روزه را ارائه می دهد.
 • توسعه دهندگان و مهندسان داخلی: همانطور که تکنسین های پشتیبانی همه آنها کارمندان Site5 هستند ، توسعه دهندگان و مهندسین آنها نیز برای بهبود خدمات ارائه شده خود تلاش می کنند.
برنامه هاستینگ Site5 چیست؟?

Site5 طیف گسترده ای از برنامه ها و برنامه های میزبانی را ارائه می دهد ، که شامل موارد زیر است:

 • میزبانی وب
 • میزبانی وب ابر
 • میزبان نمایندگی فروش
 • میزبان نمایندگی فروش ابر
 • VPS کاملاً مدیریت شده
 • VPS بدون کنترل
 • Cloud VPS

همه برنامه ها شامل بسیاری از ویژگی های مختلف ، از جمله پهنای باند پهنای باند ، فضای دیسک بدون اندازه ، مهاجرت رایگان ، تهیه نسخه پشتیبان از فاجعه و پشتیبانی 24/7.

سرورهای Site5 کجا قرار دارند؟ چه مکانهایی می توانم برای میزبانی سایت خود انتخاب کنم?

سرورهای Site5 در سرتاسر جهان واقع شده اند و به مشتریان این امکان را می دهند که سایت های خود را در چه میزبانی انتخاب کنند. Site5 دارای سرورهای مرکزی ، شرقی و غربی ایالات متحده است. مونترال ، تورنتو و ونکوور ، کانادا؛ و جوآئو پسائوا و سائوپائولو ، برزیل و همچنین آمستردام ، بخارست ، پاریس ، سنگاپور و هنگ کنگ.

Site5 چه برنامه های میزبانی مشترک را ارائه می دهد?

Site5 سه سطح مختلف را برای برنامه های میزبانی وب ارائه می دهد که همه این موارد شامل فضای دیسک بدون پهنای باند و پهنای باند ، نصب اسکریپت یک کلیک و همچنین مهاجرت رایگان و ضمانت برگشت پول 45 روزه است..

عدم تحقق در Site5 بدان معنی است که هیچ محدودیتی برای میزان فضای دیسک یا پهنای باند کاربران در حساب های خود وجود ندارد. این کار به منظور ایجاد آرامش به مشتریان امکان ایجاد وب سایتهای مورد نیاز خود را بدون نگرانی در مورد رسیدن یا فراتر از حد آنها ایجاد کرده است. تا زمانی که مشتریان از شرایط خدمات و خط مشی استفاده از منابع پیروی کنند ، در استفاده عادی به خوبی باقی می مانند؛ این شرکت می گوید که٪ 1.1 که خارج از استفاده عادی است ، معمولاً قوانین و توافق نامه ها را نقض می کند.

مشتریان میزبان وب مشترک می توانند یکی از 13 مکان مختلف را برای مکان های سرور خود انتخاب کنند ، که هنگام در نظر گرفتن موقعیت های جغرافیایی اکثر کاربران خود مشتری ، ایده آل است. هر چند برای مشتریانی که سایتی را در خارج از دالاس انتخاب می کنند ، هر ماه 1 دلار هزینه اضافی وجود دارد.

هر طرح میزبانی وب مشترک همچنین شامل پشتیبان گیری کامل شبانه از هر پرونده است و در صورت نیاز به راحتی قابل دسترسی می باشند. رابط Backstage Site5 ، ورود به سیستم سریع و کارآمد را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند تمام اطلاعات مهم خود مانند ثبت دامنه ، صورتحساب و حساب های وابسته را از دیگر واقعیت ها پیدا کنند. آنها همچنین به هر کاربر SiteAdmin ، پوست cPanel سفارشی می دهند که به کاربران امکان می دهد اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد سرورها ، بانک اطلاعاتی ، حساب های FTP ، دامنه ها و مشاهده آمار وب سایت دریافت کنند..

برنامه های مشترک با آنها شروع می شود میزبان, که هر ماه با 4.95 دلار در هر ماه شروع می شود. برای کسانی که برنامه یک ساله می خواهند ، آنها با هزینه ماهانه 5.95 دلار شروع می شوند.

hostPro, ردیف دوم برنامه های میزبانی مشترک سایت Site5 ، برای یک برنامه دو ساله از 8.95 دلار در ماه شروع می شود. یک برنامه یک ساله از هر ماه با 9.95 دلار شروع می شود و در این مرحله ، مشتریان می توانند یک قرارداد ماهانه را انتخاب کنند که از 10،95 دلار در هر ماه شروع می شود. علاوه بر همه موارد موجود در hostBasic ، کاربران به وب سایتهای نامحدودی دسترسی پیدا می کنند.

بالاترین سطح این شرکت است hostPro + Turbo, که برای یک برنامه 24 ماهه با 11.95 دلار در ماه شروع می شود. یک سال با این بسته در هر ماه 12،95 دلار هزینه دارد و یک قرارداد ماهانه با 13.95 دلار در ماه شروع می شود. مشتریان در این سطح یک IP اختصاصی و همچنین کنترل MultiAdmin را دریافت می کنند که به هر وب سایت روی حساب یک صفحه کنترل جداگانه می دهد..

چه برنامه Cloud Web را Site5 ارائه می دهد?

سه برنامه میزبانی وب Cloud5 از Site5 ، به منظور به حداقل رساندن زمان کمبود زمان پست الکترونیکی و فعالیت وب سایت ، به مشتریانی که دارای بودجه IT کوچک اما نیازهای به موقع سطح بالا هستند ، طراحی شده اند. Site5 یک قدم بالاتر از میزبانی وب مشترک با همان کیفیت سخت افزار و زمانهای طولانی به عنوان سرور VPS به مشتریان Cloud می دهد.

همه مشتریان Cloud از وب سایت های نامحدود ، IP اختصاصی ، پشتیبان گیری و Backstage بهره می گیرند. هر مشتری همچنین به SiteAdmin و MultiAdmin دسترسی دارد.

 • به علاوه طرح با هزینه 20 دلار در هر ماه با تعهد 12 ماهه آغاز می شود. به علاوه 10 گیگابایت فضای دیسک و 100 گیگابایت پهنای باند را ارائه می دهد. برای یک برنامه ماه به ماه ، کاربران می توانند انتظار داشته باشند که هر ماه با 25 دلار شروع شود.
 • ردیف سطح متوسط, پیشرفته, برای یک برنامه 12 ماهه با 27 دلار در ماه شروع می شود و مشتریانی که می خواهند هر ماه 30 دلار بپردازند 30 دلار است. این طرح پیشرفته به کاربران 20 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند 200 گیگابایتی می دهد.
 • سطح برتر Site5 ، حق بیمه, فضای دیسک 40 گیگابایتی و پهنای باند 500 گیگابایتی را در اختیار کاربران قرار می دهد ، در هنگام خرید یک کاربر برنامه 12 ماهه ، 36 دلار هزینه ماهانه و در هر ماه 40 دلار هزینه.
گزینه های VPS Site5 چیست؟?

Site5 تعداد قابل توجهی از گزینه های VPS را ارائه می دهد ، با 10 گزینه مختلف کاملاً مدیریت شده. آنها برای به روزرسانی نرم افزار ، ارائه نظارت مداوم ، و پاسخ سریع و پیشگیرانه از مشکلات یا حملات تلاش می کنند. آنها همچنین هرگونه رفع مشکلات امنیتی را بر عهده خواهند گرفت.

برنامه های کاملاً مدیریت شده با قیمت 55 دلار در هر ماه شروع می شود VPS2, که شامل یک آدرس IP ، SiteAdmin / MultiAdmin و Softaculous یا cPanel / WHM و Softaculous ، 2 هسته ، 1 گیگابایت حافظه ، 50 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند 800 گیگابایتی است. انتخاب بین پانل های کنترل ماهانه 10 دلار اضافی هزینه دارد ، اما انتخاب cPanel / WHM به کاربران 2 آدرس IP رایگان می دهد. همچنین مشتریان می توانند از پشتیبان گیری از راه دور به مدت 30 روز به قیمت 7 دلار اضافه کنند.

بالاترین ردیف, VPS11, شامل 16 هسته ، 20 گیگابایت حافظه ، 1000 گیگابایت فضای دیسک و 7TB پهنای باند برای یک آدرس IP با انتخاب SiteAdmin / MultiAdmin و Softaculous است. باز هم ، انتخاب بین دو گزینه کنترل پنل 10 دلار هزینه دارد و کاربران cPanel / WHM و Softaculous دو آدرس IP رایگان دریافت می کنند. تهیه نسخه پشتیبان از راه دور به مدت 30 روز می تواند با 125 دلار در هر ماه اضافه شود.

اگر مشتریان دسترسی روت داشته باشند ، می توانند یکی از 11 گزینه مختلف کنترل نشده VPS را انتخاب کنند. اولین, UVPS1, در هر ماه با 25 دلار ، برای 2 هسته ، 1 گیگ حافظه ، 50 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند 800 گیگابایتی شروع می شود. دسترسی کامل به ریشه ، و همچنین انتخاب الگوی سیستم عامل CentOS ، Debian یا Ubunto. انتخاب cPanel / WHM برای مجوز 10 دلار اضافه می کند و مشتریان می توانند هر ماه مجوز Softaculous را با قیمت 1.25 دلار اضافه کنند.

بالاترین سطح VPS بدون کنترل آنها, UVPS11, شامل بسیاری از ویژگی های مشابه ، از جمله قالب سیستم عامل ، یک آدرس IP و همان هزینه های صدور مجوز برای cPanel / WHM و Softaculous است ، اما 16 هسته ، 24 گیگابایت حافظه ، 1200 گیگابایت فضای دیسک و 8tb پهنای باند را اضافه می کند که از هر 600 دلار شروع می شود. ماه.

11 گزینه Cloud VPS نیز به طور کامل مدیریت می شود ، با بسیاری از افزودنیهای مدیریت شده مشابه: پشتیبان گیری از راه دور در هر ماه 5 دلار اضافه می کند ، و گزینه کنترل پنل 10 دلار اضافی در هر ماه هزینه دارد. پایین ترین سطح آنها ، CVPS1 ، به 2 هسته ، 768 مگابایت حافظه ، 15 گیگابایت فضای دیسک و 600 گیگابایت پهنای باند به مشتریان می دهد و از 60 دلار در هر ماه شروع می شود. بالاترین سطح ، CVPS11 ، دارای 16 هسته ، 20 گیگابایت حافظه ، 400 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند 7TB است و هر ماه با 1490 دلار شروع می شود..

آیا Site5 برنامه فروشندگان ارائه می دهد؟?

Site5 دارای سه برنامه میزبانی مجدد از فروش است که از هر ماه 2395 دلار شروع می شود و شامل سه آدرس IP ، cPanel / WHM ، سرورهای اختصاصی DNS ، نرم افزار صورتحساب و پشتیبان گیری و همچنین 50 گیگابایت فضای دیسک و 500 گیگابایت پهنای باند در هر ماه است. بالاترین لایه در هر ماه 49.95 دلار برای همین ویژگی ها هزینه دارد ، اما 120 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند 1000 گیگابایتی را در اختیار شما قرار می دهد.

CloudOne, گزینه میزبانی وب Cloud ، هزینه ماهانه 50 دلار و شامل 50 گیگابایت فضای دیسک و 500 گیگابایت پهنای باند ، همراه با ویژگی های مشابه برنامه های غیر Cloud.

سایت 5 hostPro برنامه میزبانی مشترک به شما امکان مدیریت چندین دامنه از یک حساب را نیز می دهد ، که در صورت بودجه می توانید از آن به عنوان یک حساب نماینده فروش استفاده کنید..

درباره ضمانت برگشت مالی Site5 برای من بگویید.

Site5 یک ضمانت برگشت پول 45 روزه با بازپرداخت کامل در وب مشترک و میزبانی وب Cloud مشترک آنها و همچنین نمایندگی فروش و فروشندگان میزبان Cloud را ارائه می دهد. آنها قول هیچگونه ابتلا به ابتکار و صید را نمی دهند. تمام برنامه های VPS ، شامل مدیریت ، کنترل نشده و Cloud ، دارای ضمانت 15 روزه برگشت پول هستند. ضمانت نامه برای ثبت نام ، انتقال و تمدید برای نام دامنه اعمال نمی شود و با فعال شدن حساب شروع می شود.

Site5 همچنین 99.9 درصد ضمانت به موقع را ارائه می دهد ، و برای سرورهای اختصاصی ، نمایندگی فروش ، نیمه اختصاصی ، مدیریت شده و سرورهای اختصاصی مدیریت شده ، دارای اعتبار 100٪ اعتبار ، با 100٪ اعتبار برای فاکتورهای آینده برای هر چیزی کمتر از 95٪ به موقع خواهد بود. گزینه های Cloud آنها (اشتراکی ، فروشندگان و VPS های مدیریت شده) با ضمانت حداکثر 99.99 درصد و در هر زمان کمتر از 99.5 درصد به موقع ، مشتریان می توانند از اعتبار 100 درصدی برخوردار شوند.

بعلاوه ، اعتبارات مربوط به هر حادثه به مشتریانی داده می شود که بیش از شش ساعت در انتظار پاسخ پشتیبانی فنی بوده اند. به طور متوسط ​​، پاسخ ها در عرض چند دقیقه ارائه می شود ، اما در صورت طولانی شدن بلیط از شش ساعت ، مشتریان می توانند برای هر بلیط یک دلار اعتبار درخواست کنند..

اطلاعات بیشتر در Site5.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map