بررسی Web.com در ماه مه 2020 – قیمت گذاری و برنامه های میزبانی

مرور وب سایت.com – آیا آنها ارزش آن را دارند؟?

Web.com یک شرکت میزبانی وب است که مقر آن در جکسونویل ، فلوریدا است. Web.com که در سال 1997 تأسیس شد ، یکی از طولانی ترین و شناخته شده ترین ارائه دهندگان میزبانی وب در بازار است. در پایان سال 2014 آنها بیش از 3.3 میلیون مشترک داشتند. این شرکت همچنین دارای Network Solutions و Register.com.


وب سایت چقدر خوب است?

Web.com احتمالاً به دلیل رونق بخش dotcom به دنباله برانگیز بوده است ، اما خدمات آنها نمی تواند در بازار امروز ادامه یابد که اینقدر با شرکتهای میزبان مبتکرانه و با قیمت مناسب اشباع شده باشد. Web.com برای خدمات بسیار محدود و اساسی ، قیمتهای گزافی را پرداخت می کند. مطمئناً هیچ میزبان وب کامل نیست و مناسب بودن هر شرکتی به پروژه شما بستگی دارد. اما Web.com دلایل بسیار کمی برای توصیه آنها ارائه می دهد. در حالی که آنها می توانند بر روی شناخت نام و شرکتی خود تأثیر بگذارند ، خدمات Web.com تقریباً در همه بخش ها به طور جدی وجود ندارد.

بررسی های وب.com 2.2 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (0 رای) جوانب مثبت

 1. برنامه های مبتنی بر لینوکس و ویندوز
 2. Uptime عالی
 3. کشیدن و رها کردن سایت سازنده

منفی

 1. فقط میزبانی مشترک
 2. در هر نوبت فروش بیشتری پیدا می کند
 3. هزینه بسیار بالا – برنامه ها همه جانبه نیست
 4. چندین شکایت از دفتر بهتر تجارت
 5. تجربه خدمات مشتری ناامید کننده
 6. گمراه کننده وعده های مقدماتی و نرخ های تجدید

SummaryIf Web.com به دلیل قیمت پایین مقدماتی توجه شما را به خود جلب کرد ، مراقب باشید که نسخه خوب را بخوانید. Web.com ممکن است برخی از ویژگی های خوب داشته باشد که برای کسانی که تازه وارد هاستینگ شده اند جذاب باشد ، اما تعداد بسیار کمی از آنها ارائه می دهد که باعث می شود آنها برای مدت طولانی سرمایه گذاری خوبی باشند. پشتیبانی2Speed2.5 ویژگی ها2.5Value2Transparity2

بررسی رسمی میزبانی وب وب سایت ما

ممکن است شما Web.com را از آگهی های تلویزیونی آنها با صاحبان مشاغل کوچک بسیار تکنیکی ، یا شاید از حمایت مالی آنها در تور PGA تشخیص دهید. به عنوان یکی از بزرگترین و طولانی ترین میزبان وب در حال اجرا در دسترس ، Web.com از شناسایی نام عالی و بودجه تبلیغ گسترده ای برخوردار است. اما از آنجا که صنعت میزبانی وب در سال های اخیر به جهش و مرزهایی رسیده است ، Web.com نتوانسته است از سطح خدمات رقبای جدید خود پیروی کند..

بهترین امکانات میزبانی وب

Web.com نوید برخی خدمات جذاب را می دهد ، اما رشد فزاینده استانداردهای صنعت باعث می شود که آنها از لحاظ ظاهری بسیار اساسی به نظر برسند. در اینجا چند دلیل وجود دارد که ممکن است شخصی بخواهد برای یک وب سایت مشترک مشترک با وب سایت ثبت نام کند:

برنامه های مبتنی بر لینوکس و ویندوز

Web.com هر دو برنامه میزبانی مبتنی بر لینوکس و ویندوز دارد. آنها تنها شرکتی نیستند كه این انتخاب را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، GoDaddy هر دو سیستم عامل را نیز ارائه می دهد. اما این انتخاب میزبان مبتنی بر لینوکس و ویندوز به دلیل اینکه اکثر شرکت های میزبانی وب فقط یک مورد را پیشنهاد می دهند ، نادر و نادر تر می شوند..

یک صفحه تجاری فیس بوک برای شما ایجاد می کند

Web.com قول می دهد برای مشتریان جدید یک صفحه کسب و کار Facebook ایجاد کند. این پلاک بازاریابی بدیهی است که به صاحبان مشاغل قدیمی ، با تکنیک کمتر متمایل است. اما ایجاد یک صفحه فیس بوک احتمالاً یکی از ساده ترین کارهایی است که هر کسی می تواند در اینترنت انجام دهد. به خصوص با توجه به آن در حال حاضر بزرگترین جمعیت رو به رشد فیس بوک در حال حاضر شهروندان سالخورده است, دشوار است تصور کنید که کسی آنقدر از فکر ایجاد صفحه فیس بوک استرس داشته باشد که این سرویس بسیار جذاب باشد. شاید این یک نقطه فروش برای کسانی باشد که ترجیح می دهند همه باهم اینترنت را گول بزنند ، اما برای کسانی که حتی ابتدایی ترین صلاحیت اینترنت را دارند ، توصیه می کنیم 10 دقیقه وقت بگذارید تا صفحه کسب و کار فیس بوک خود را تهیه کنید.

خرید و ثبت نام دامنه

ثبت نام با Web.com شامل یک ثبت دامنه رایگان است که آنها به جای اینکه از طریق یک ثبات شخص ثالث کار کنند ، خودشان این کار را انجام می دهند. اما مراقب نرخ تجدید باشید. در حالی که سال اول شما رایگان است ، Web.com 37 دلار در سال هزینه می کند تا دامنه شما را تمدید کند ، که بیش از دو برابر استاندارد صنعت معمولی است. به عنوان مثال ، GoDaddy 14.99 دلار برای تجدید دامنه شما پس از سال اول هزینه دارد. سرویس هایی مانند NameCheap حتی هزینه کمتری نیز خواهد داشت. اگرچه دامنه رایگان هنگام ثبت نام ممکن است وسوسه‌انگیز باشد ، اگر قصد دارید از Web.com به عنوان ارائه دهنده میزبانی وب استفاده کنید ، دامنه خود را در جایی دیگر خریداری کنید. این البته ، مگر اینکه شما فقط قصد داشته باشید که URL را برای یک سال اختصاص دهید.

قیمت گذاری مقدماتی پایین

وب سایت.com برای مشتریان جدید نرخ مقدماتی کاملاً پایینی را ارائه می دهد. بسته سازنده وب سایت آنها فقط در ماه اول 1.95 دلار است. چاپ خوب ، با این حال ، کاملاً باید مورد توجه قرار گیرد. این تنها ماه اول است که پس از آن نرخ ها بیش از 1000٪ تا 22 دلار در ماه افزایش می یابد. این امر همچنین گران تر می شود اگر موارد اضافی مانند گواهینامه های SSL ، گزارش گیری معیارهای کلیدی و غیره را اضافه کنید.

Uptime عالی

ما ممکن است تا به این نقطه ، هر یک از افراد حرفه ای مرتبط با Web.com را داشته باشیم. اما واقعیت موضوع این است که آنها واقعاً زمان بسیار عالی دارند. با 99.99 درصد برای یک دهه گذشته ، سابقه آنها در اینجا غیرقابل استفاده است.

نقاط ضعف میزبانی وب

Web.com از نظر حرفه ای وب و مشتریان متوسط ​​اعتبار بسیار وحشتناکی دارد. در واقع بسیار وحشتناک است که باعث تعجب شما می شود که چگونه می توانند یکی از بزرگترین و طولانی ترین شرکتهای در حال اجرا در تجارت باشند. در اینجا برخی از دلایل اصلی چرا باید به دنبال خدمات میزبانی وب در جای دیگری هستید:

ساختار قیمت گذاری هم گران و گمراه کننده است

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Web.com برخی گزینه های مقدماتی قیمت گذاری وسوسه‌انگیز را دارد که احتمالاً برای اولین بار از استادان وب جذاب است. اما برخلاف سایر ارائه دهندگان میزبانی وب ، Web.com خدمات خود را مانند بسته ها ساختار نمی دهد. تشخیص اینکه چقدر خدمات آنها بدون قرار دادن وسایل در سبد خرید شما هزینه می شود ، بسیار دشوار است. علاوه بر این ، مشخص نیست چه نوع ذخیره و محدودیت ترافیکی را برای آن پرداخت می کنید زیرا این امر به روشنی در هیچ جای سایت آنها تفکیک نشده است. (برای دیدن شرکتی که کار بسیار خوبی در این زمینه انجام می دهد ، از میزبانی A2 هاستینگ دیدن کنید)

بسیاری از مواردی که به عنوان بخشی از قیمت ثابت با سایر شرکت ها استاندارد می شوند ، با وب سایت هزینه های اضافی دارند. ابزارهای ساخت سایت ، گواهینامه های SSL ، نظارت بر اندازه گیری ها … همه اینها هزینه اضافی دارند ، در بالای 22 دلار در هر ماه بالا که آنها برای بیشترین برنامه پیشنهادی خود هزینه می کنند. پرداخت تنها زمانی است که شما می توانید خط به صورت تفکیک هزینه واقعی و خدماتی را که دریافت می کنید مشاهده کنید.

می توانید انتظار داشته باشید که در هر نوبت با Web.com روبرو شوید ، همه اینها به زبان گیجی و گمراه کننده همراه است. آنها توصیه می کنند برای بهینه سازی سایت خود برای موبایل هزینه های اضافی بپردازید. فراموش کنید که قالب های وردپرس بی شماری رایگان وجود دارند که شامل این موارد هستند. همچنین می توانید مبلغی اضافی بپردازید تا آنها بتوانند از “نیاز بازاریابی آنلاین” خود مراقبت کنند ، جایی که در واقع آنها سایت شما را به فهرست هایی مانند YellowPages.com ارسال می کنند. آنها همچنین توصیه می کنند هزینه های اضافی برای امنیت پرداخت کنند. آیا این چیزی است که از آغاز برنامه های میزبانی آنها کاملاً غایب است?

حول وب سایت آنها حفر شوید و ممکن است به جای “وب سایت” در “برنامه های میزبانی” قرار بگیرید. این برنامه های هاستینگ با قیمت مناسب تری دارند و در ابتدایی ترین برنامه خود با قیمت 12.95 دلار در ماه تمدید می شوند. اما پس از تحقیقات بیشتر متوجه خواهید شد که این محصولات در اصل همان محصولات (هاستینگ وب ، دامنه و ابزارهای ساخت وب سایت) هستند اما با نام های مختلف و قیمت های مختلف. زبان سایت آنها با اکثر شرکتهای میزبان بسیار متفاوت است. این باعث می شود که فرد گمان کند که شاید آنها از استفاده از کلماتی مانند “میزبانی” به نفع کلماتی مانند “طراحی وب سایت” خودداری کنند تا در افرادی که کاملاً سبز در وب هستند ، فریب دهند..

تعداد بسیار زیاد شکایات مربوط به دفتر بهتر تجارت

از نوامبر 2016 ، Web.com تا به حال 567 شکایت مشتری در مورد آنها شکایت کرده است دفتر بهتر تجارت. اینها تنها شکایاتی هستند که طی سه سال گذشته ثبت شده اند. بیشتر آنها مربوط به اتهامات اشتباه و ناسازگاری در صورتحساب است و موارد زیادی مربوط به توافق نامه های سطح سرویس نشده است. حتی برای چنین شرکت بزرگی ، این تعداد واقعاً مبهم کننده است و برای هر کسی که فکر می کند با آنها تجارت کند ، می تواند پرچم قرمز باشد.

فقط میزبانی مشترک

Web.com VPS یا برنامه میزبانی اختصاصی را ارائه نمی دهد. آنها فقط سه برنامه مختلف ارائه می دهند – همه آنها در سرورهای مشترک. این نشانگر این امر است که Web.com برای مشتریانی که به دنبال مقیاس هستند ساخته نشده است و تقریباً به طور انحصاری به وب مسترهای تازه کار متوسل می شود. هرکسی که قصد دارد تجارت الکترونیکی را در وب سایت خود وارد کند ، باید در جای دیگری جستجو کند.

فاقد خدمات پشتیبانی مشتری با تن از Upsells

Web.com تقریباً تمام خدمات پشتیبانی مشتری خود را به مراکز تماس خود هدایت می کند. آنها فاقد ویژگی های گفتگوی زنده هستند که اکثر شرکت های مدرن اکنون ارائه می دهند. این لزوماً نشانگر عدم وجود پشتیبانی نیست ، اما متأسفانه Web.com خود را بازخرید نمی کنند. از یک چیز ، به نفع همه خواهد بود که منابع عیب یابی محکم را بصورت آنلاین در دسترس داشته باشید ، مانند HostGator رقیب. همچنین اگر مشتریان قادر به ارائه بلیط های پشتیبانی به خودی خود باشند ، می توانند در زمان زیادی صرفه جویی کنند (در حال حاضر ، این کار فقط از طریق پشتیبانی تلفن با باطن انجام می شود). در عوض ، تنها راه برای کمک از وب سایت تماس تلفنی است. و هنگامی که با شما تماس می گیرید ، پرسنل پشتیبانی آنها آموزش دیده اند که پس از حل مشکل شما ، شما را با خرید و فروش بمباران کنند.

خط پایین

اگر شما هر زمان را در کلیه خریداران ارائه دهنده میزبانی وب سپری کرده اید ، یک نگاه به صفحات اصلی Web.com کافی است تا این ایده را به شما ببخشید که مدل تجاری آنها به نوعی با هنجار متفاوت است. به طور آشکار گمشده توضیحات مفصلی در مورد سطح خدمات مختلف آنها ، بحث در مورد دیسک و ترافیک سایت یا هرگونه ذکر امنیت می باشد. به نظر می رسد Web.com مشتریانی را هدف قرار می دهد که چیزی در مورد راه اندازی و راه اندازی یک وب سایت نمی دانند ، و بنابراین بهتر از پرداخت هزینه بسیار بالایی برای خدمات فوق العاده بی پروا نمی دانند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map