نظرات میزبانی وب WebHostingHub ممکن است مه 2020: میزبان خوب یا بد؟

نظرات میزبانی وب WebHostingHub ممکن است مه 2020: میزبان خوب یا بد؟

نظرات میزبانی وب WebHostingHub ممکن است مه 2020: میزبان خوب یا بد؟

میزبانی وب WebHostingHub چقدر خوب است?

WebHostingHub یک شرکت میزبانی وب مشهور است که هم مثبت و هم منفی دارد. با مجموعه قیمت و ویژگی رقابتی ، مطمئناً بررسی می شود. ویژگی های زیر مجموعه شامل پاسخ آهسته چت ، بازاریابی تا حدودی فریبنده و سایر موارد است.


نظرات WebHostingHub 3.3 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (2 رای) جوانب مثبت

 1. تضمین بازگشت پول
 2. cPanel استاندارد با نصب نرم افزار اسکریپت Softaculous
 3. دامنه های نامحدود در برنامه های میزبانی مشترک
 4. پشتیبانی تلفنی 24/7 مستقر در ایالات متحده

منفی

 1. شماره چت زنده
 2. فقط میزبانی مشترک در دسترس است
 3. Uptime کمتر از رقبا
 4. بار پاسخگویی به بلیط پشتیبانی آهسته

پشتیبانی3.5Speed3Features3.5Value3.5 ترانس شفافیت3

بررسی رسمی WebHostingHub ما

WebHostingHub برای مشاغل بزرگ نیست. آنها خدمات خود را بیشتر به مبتدیانی که از ابتدا شروع می کنند و کسانی که می خواهند کاری نکنند برای حفظ یک وبلاگ کوچک انجام می دهند ، هدایت می کنند.

بهترین ویژگی های WebHostingHub

بسیاری از مردم ادعا می کنند که WebHostingHub یکی از بهترین شرکت های میزبان وب در حال حاضر در بازار است و به همین دلیل است.

تضمین بازگشت پول

WebHostingHub دارای ضمانت برگشت پول است که طول کل سه ماه را شامل می شود. این بدان معناست که اگر به هر دلیلی از خدمات آنها راضی نیستید ، زیرا آنها پول شما را پس می دهند – البته نه کامل. در عوض ، آنها بازپرداخت شما را از زمانی که ثبت نام کرده اید تا زمانی که لغو کرده اید ، ارزیابی می کنند.

cPanel استاندارد با نصب نرم افزار اسکریپت Softaculous

WebHostingHub cPanel استاندارد خود را با نصب اسکریپت Softaculous ارائه می دهد. وقتی آنها را با مجانی خود که در زیر مشاهده می کنید ، متوجه می شوید که بیش از 300 برنامه به صورت رایگان و با نصب یک کلیک در دسترس هستند.

دامنه های نامحدود در برنامه های میزبانی مشترک

WebHostingHub به شما امکان می دهد دامنه های نامحدودی را در برنامه میزبانی مشترک داشته باشید. این امر بسیار عالی است اگر شما در تجارت دامنه ها فعالیت دارید. می بینید ، بسیاری از شرکتهای میزبان وب فقط به شما این امکان را می دهند که یک دامنه در هر حساب داشته باشید. اگر می خواهید تعداد بیشتری اضافه کنید ، باید هزینه بیشتری بپردازید. در مورد WebHostingHub اینگونه نیست. این بدان معناست که می توانید یک دامنه را ثبت کنید و آن را پارک کنید ، فقط منتظر کسی باشید که به آن نیاز داشته باشد و حاضر است برای انتشار آن هزینه ای را برای شما پرداخت کند.

پشتیبانی تلفنی 24/7 مستقر در ایالات متحده

به نظر می رسد این پشتیبانی یکی از مواردی است که شرکت های میزبان وب دریافت می کنند یا نمی کنند. وقتی افراد برای میزبانی وب ثبت نام می کنند ، نیاز به پشتیبانی دارند. واقعاً هیچ راهی وجود ندارد. استخدام افراد بصورت شبانه روزی برای ارائه پشتیبانی از مشتریان بین المللی ، موضوعی است که سایر شرکت های میزبان وب می توانند از آن یاد بگیرند.

بیشتر از آزادهای استاندارد

WebHostingHub 301 برنامه مختلف را بصورت رایگان ارائه می دهد که با اشتراک شما همراه هستند. مهمتر از آن ، آنها نصب نرم افزار اسکریپت Softaculous را ارائه می دهند تا بتوانید هر یک از این برنامه ها را با یک کلیک نصب کنید. و اگر این کافی نبود ، آنها بیش از 200 دلار اعتبار تبلیغاتی برای کمک به شما در کسب و کار خود را از زمین ارائه می دهند.

خطرات جانبی WebHostingHub

با تمام مواردی که WebHostingHub ارائه می دهد ، ممکن است دشوار باشد که از درهم و برهمی نگاه کنیم تا ببینیم که واقعاً در مورد چه چیزی هستند.

تاکتیک های بازاریابی احتمالاً فریبنده

WebHostingHub پیوندی در صفحه اصلی خود دارد که شما را به بررسی سایت سوق می دهد تا بتوانید WebHostingHub را با سایر بازیگران بازار بزرگ مقایسه کنید. بیش از یک نفر ادعا کرده است که این ویژگی به نفع WebHostingHub کاملاً مغرضانه است. آنها این واقعیت را ذکر می کنند که شما نمی توانید یک بررسی منفی در مورد آنچه WebHostingHub در این سایت نقد و بررسی پیدا کنید. با این حال ، اگر فراتر از آن یک سایت بررسی به سایر سایتهای نقد و بررسی بپردازید که از تجربه آنها با WebHostingHub به شما خبر می دهند ، حدود 38 درصد (در یک سایت بررسی مجدد) از آنها منفی هستند.

تجربه چت زنده وحشتناک

بیشتر اوقات می گویم صرفاً ارائه ویژگی چت زنده چیز مثبتی خواهد بود. با این حال ، تجربه من می گوید که آنها بدترین گفتگوی زنده من تا به حال دیده ام. وقتی سعی کردم آنها را آنلاین کنم ، بیش از 10 دقیقه در زندان قرار گرفتم. وقتی توانستم آنها را به خط برسانم ، به نظر می رسید که طرف مقابل تکنسین پریشانی است و نمی تواند از گفتگو ادامه دهد. زمان انتظار بین پاسخ های به ظاهر نوشتاری وی ، زمان هایی بیش از پنج دقیقه طول داشت.

فقط میزبانی مشترک در دسترس است

اگر برنامه های بزرگی برای رشد وب سایت خود دارید ، بهتر است در جاهای دیگر خدمت کنید. WebHostingHub چیزی فراتر از برنامه های میزبانی مشترک ارائه نمی دهد. این بدان معنی است که آنها برنامه VPS یا برنامه میزبانی اختصاصی را ارائه نمی دهند. برنامه های میزبانی مشترک ، هر چند برای مبتدیان بسیار عالی است ، هنگامی که وب سایت شما برای مقابله با مخاطبان بزرگتر نیاز به مقیاس دارد ، به شما ضعیف عمل می کند.

Uptime کمتر از رقبا

زمان کار با یک وب سایت تجاری ، Uptime کاملاً مهم است. هرچه وب سایت مشتری کاهش یابد ، به دلیل پتانسیل درآمد از دست رفته احتمال بازگشت مشتری بیشتر خواهد بود. خرابی با مشتری شاد برابر نیست. اگرچه زمان به روز رسیدن آنها 99.42 درصد بود ، اما در مقایسه با رقبای خود ، متریک به طرز شگفت آور کم است.

بار پاسخگویی به بلیط پشتیبانی آهسته

عالی است که WebHostingHub خطوط پشتیبانی تلفنی 24/7 را ارائه می دهد. نکته جالب این نیست که وقتی از سیستم پشتیبانی بلیط الکترونیکی آنها استفاده می کنید ، پاسخ ها می توانند بیش از 24 ساعت طول بکشد. در صورت نیاز به پشتیبانی ، 24 ساعت انتظار ممکن است معادل داشتن بیش از 24 ساعت خرابی برای وب سایت شما باشد. ارائه پشتیبانی سریع برای بقای هر شرکت میزبانی وب بسیار مهم است.

خط پایین

اگر به دنبال میزبانی وبلاگ کوچک یا وب سایت مبتنی بر سرگرمی هستید ، WebHostingHub گزینه ای است. با استفاده از رابط کاربری آسان ، بیش از 300 برنامه که آنها با نصب یک کلیک و خطوط پشتیبانی تلفنی 24/7 ارائه می دهند ، به دنبال یک شرکت میزبان میزبان وب هستید. با این حال ، اگر به دنبال ایجاد شغلی با میزبانی وب و امکانات و پشتیبانی از بهترین کلاس هستید ، در جاهای دیگر بهتر خدمت خواهید کرد.

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector