نظرات WebHostingPad – به دنبال ارزانترین میزبان وب هستید؟

Contents

WebHostingPad چیست؟?

WebHostingPad در سال 2005 تأسیس شد و بازارهایی را برای وب مسترهای بودجه مانند استارت آپ ها یا صاحبان مشاغل کوچک به دنبال ارائه دهنده خدمات میزبانی بسیار کم هزینه تأسیس کرد. WebHostingPad یکی از ارزان ترین هاست های موجود در بازار است.


میزبانی وب WebHostingPad چقدر خوب است?

WebHostingPad قیمت کم دیوانه وار است ، و ابتدایی ترین برنامه آنها با کمتر از دو دلار در ماه آغاز می شود. و برای چنین قیمت های پایین ، آنچه را که می پردازید در هنگام ارائه خدمات آنها دریافت می کنید. WebHostingPad نیازهای اساسی شما مانند میزبانی وردپرس ، ایمیل و ویژگی های امنیتی را پوشش می دهد. اما اگر انتظار دارید که از آنها برای محافظت از داده های خود استفاده کنند و یا تجربه خود را برای چنین قیمت ارزان واقعا استثنایی کنند ، خیانت می کنید. بنابراین ثبت نام برای WebHostingPad یک فاجعه در انتظار وقوع است یا این یک حرکت هوشمندانه برای یک مدیر وب سایت با بودجه است؟ ما می گویم ، این کمی از هر دو است.

به سایت رسمی مراجعه کنید بررسیهای WebHostingPad 2.8 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (2 رای) جوانب مثبت

 1. احتمالاً ارزانترین میزبان وب در آنجا
 2. با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 3. مشتریان وفادار به لحاظ تاریخی

منفی

 1. راه زیر میانگین زمان حداکثر & سرعت
 2. فقط از اطلاعات شما در نسخه پشتیبان تهیه می کند "اختیار"
 3. اگر بعد از مدت زمان بازپرداخت 30 روزه خود را لغو کنید ، بازپرداخت نمی شود
 4. خدمات مشتری Stellar نیست

خلاصه شما آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید. وقتی کمتر از 2 دلار در ماه هزینه می کنید ، شکایت زیاد است. اما آیا WebHostingPad یک معامله کلی است ، یا این یک فاجعه کاملاً محجبه است؟ در ادامه بخوانید تا تصمیم بگیرید کدام یک می تواند برای شما باشد. پشتیبانی2.5Speed3Features3Value3Transparity2.5

بررسی رسمی میزبانی وب WebHostingPad

اگر این بررسی را می خوانید ، احتمالاً به دلیل قیمت بسیار پایین آنها به WebHostingPad جذب می شوید. بنابراین احتمالاً سوال شما این است که آیا این حقیقت خیلی خوب است؟ وظیفه ما با این بررسی WebHostingPad مدیریت انتظارات شماست.

بهترین ویژگی های میزبانی وب WebHostingPad

در واقع دلایل بسیار قانع کننده ای برای ثبت نام در WebHostingPad وجود دارد. آنها بهترین میزبان در هر دسته از ویژگی ها نیستند ، اما از نظر قیمت بسته بندی بد نیست. قیمت پایین را به عنوان ارتباط ناپذیر با هر جنبه ای از خدمات آنها در نظر بگیرید و ممکن است تعجب های دلپذیری را پیدا کنید. اما ابتدا بیایید در مورد قیمت گذاری WebHostingPad صحبت کنیم …

قیمت گذاری WebHostingPad فوق العاده مقرون به صرفه است

اگر احساس می کنیم در این مرحله یک اسب مرده را ضرب و شتم می کنیم ، ما را ببخشید ، اما WebHostingPad بسیار ارزان است. در WebHostingPad یک سرویس میزبانی وب ارزان تر پیدا نمی کنید. در واقع ، آنها آنقدر ارزان هستند که در صفحه اصلی تبلیغ می کنند این است که شما آنچه را می پردازید دریافت نمی کنید – بیشتر از آنچه می پردازید دریافت می کنید. با مبلغی 1.99 دلار در هر ماه برای اساسی ترین بسته آنها ، ما شما را برای یافتن یک سرویس میزبانی وب ارزان تر به چالش می کشیم. ما می خواهیم شرط بندی کنیم که قیمت های پایین اولین چیزی است که شما را به WebHostingPad تبدیل کرده است.

مشتریان وفادار به لحاظ تاریخی

WebHostingPad نرخ گردش مالی بسیار کمی دارد. بیشتر مشتری های آنها مدت زمان طولانی با آنها بوده اند. این ممکن است یکی از دلایلی باشد که آنها بسیار مقرون به صرفه هستند – آنها مجبور نیستند همیشه با باز کردن و بسته شدن حساب ها سر و کار داشته باشند. آنها تعداد بیشتری از حساب را باز می کنند. آنها بیش از 75000 مشتری ثابت دارند. با توجه به اینکه در سال 2005 درهای خود را باز کردند ، کاملاً گفتن است. آنها 11 سال است که باز هستند ، به این معنی که اگر رشد آنها را با سرعت خطی بسنجید ، آنها سالانه بیش از 6000 مشتری کسب می کنند – هر سال از آن زمان. آنها باز کرده اند.

برنامه های WebHostingPad شامل cPanel

این واقعیت که آنها از چنین ظرفیتی استاندارد در صنعت با چنین هزینه کم برخوردار هستند ، یک نکته عالی است. داشتن cPanel در نوک انگشتان شما برای انتقال سریع ، آسان و آشنایی برای کسی که به دنبال کاهش هزینه ها از وب سایت قدیمی و پریمیوم خود است ، می کند. cPanel قابل اعتماد است ، قابلیت ارائه نصب یک کلیک (با اسکریپت های مناسب) را دارد ، و یکپارچه با وردپرس کار می کند. حتی برخی از میزبانان مدیریت شده بوتیک مانند Rackspace cPanel را ارائه نمی دهند.

با ضمانت برگشت 30 روزه پول

این همیشه خوب است که یک شرکت 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه دهد. اگرچه این استاندارد است ، اما برخی از شرکت ها چنین چیزی را ارائه نمی دهند. اگر به پایگاه مشتری آنها – مبنای مشتری در حال رشد آنها – نگاهی بیندازید ، مشتریانی که خواهان بازپرداخت هستند ، احتمالاً بین تعداد کمی و دور هستند. شاید به دلیل کمتر از دو دلار در ماه ، چرا زحمت لغو آن را دارید?

امنیت درجه نظامی استاندارد است

این وضعیت ناامیدکننده و مرزی با مرز است که بسیاری از شرکتهای میزبانی وب برای تأمین امنیت اولیه اطلاعات شما هزینه اضافی را شارژ می کنند. این امر معمولاً در مورد شرکت های میزبان وب بودجه صادق است ، اما WebHostingPad نیست. با برنامه های وردپرس خود یک اسکنر بدافزار خودکار و بدافزارهای قرنطینه و حذف نرم افزار دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی WebHostingPad نیمه بد نیست!

ما با کمال تعجب شگفت زده شدیم که متوجه شدیم پشتیبانی WebHostingPad از طریق چت زنده ارائه می شود. ما حتی بیشتر خوشحال شدیم که متوجه شدیم که آنها طی یک دقیقه به سؤالات ما پاسخ دادند. و با این حال دوباره خوشحال شدیم وقتی پاسخ سریع ما دریافت می کنیم بسیار مفید بودند. به گفته این ، ما به هیچ وجه ادعا نخواهیم کرد که پشتیبانی WebHostingPad بسیار عالی است ، فقط متوسط. پشتیبانی 24/7 ادعای آنهاست ، اما رسیدن به آنها در ساعات کار سخت تر است. و هنگامی که سرورهای آنها پایین می روند (بعداً در این مورد گسترش خواهیم داد) ، رسیدن به آنها تقریبا غیرممکن است. مطمئناً آنها SiteGround نیستند. اما از قیمت ، پشتیبانی از WebHostingPad به مراتب بهتر از آن چیزی است که انتظار داشتیم.

خطرات جانبی میزبانی وب WebHostingPad

برخی ناامیدی های عمده با WebHostingPad وجود دارد که علیرغم قیمت های بسیار پایین ، احتمالاً برای بسیاری از کاربران بالقوه دلالان خواهد بود..

برخی از آهسته ترین بارهای ما تا به حال دیده ایم

به طور متوسط ​​، صفحات میزبان در WebHostingPad دو برابر طولانی تر از سایر ارائه دهندگان میزبانی می باشد. این مسئله بسیار نگران کننده است وقتی که تقریباً نیمی از آن را در نظر بگیرید کاربران وب گزاف گویی می کنند از صفحه ای که بارگیری بیش از دو ثانیه طول می کشد. اگر می خواهید از سایت خود درآمد کسب کنید ، میزبانی با WebHostingPad می تواند نرخ تبدیل شما را به طور چشمگیری مختل کند. در این حالت ، ما بدون قید و شرط توصیه می کنیم با یک میزبان وب سریعتر و پریمیوم تر بروید. ممکن است کمی بیشتر هزینه بپردازید ، اما بیشتر از این هزینه را با بازدید کنندگان سایت که گزاف گویی نخواهند داشت ، جبران می کنید. برای بهترین سرعت در بازار میزبانی وب ، میزبانی A2 را بررسی کنید.

Uptime Abysmal است – ضمانت Uptime بی ارزش است

WebHostingPad وعده 99٪ ضمانت به موقع را می دهد. به نظر می رسد تا زمانی که ریاضی را انجام ندهید یک ضمانت محکم است و می فهمید که 1٪ از خرابی هر سال به بیش از 87 ساعت از کار افتادگی یا هر ماه حدود 7 ساعت ترجمه می کند. برای بدتر شدن شرایط ، WebHostingPad فقط در هر ماه 8 ساعت خرابی بیش از ضمانت 99٪ شما را در قالب یک ماه خدمات رایگان جبران می کند. این بدان معنی است که وب سایت شما قبل از دریافت هرگونه پول ، باید در مدت 15 ماه در مدت زمان 15 ساعت کاهش یابد. این تعداد بلعیدن دشوار است وقتی که در نظر بگیرید که بسیاری از ارائه دهندگان بودجه اغلب فقط حدود 8 ساعت خرابی را در کل سال تجربه می کنند.

اگر به کسب و کار خود بستگی دارید که بتوانید از این طریق درآمد کسب کنید ، مانند یک تجارت الکترونیکی ، پس ارزش پرداخت آن را برای ارائه دهنده خدمات با زمان بهتر داشته باشید. با این وجود بهتر است ، به محض اینکه زیر ضمانت خود غرق شوید ، یکی را انتخاب کنید که بعد از 8 ساعت خرابی نتواند به شما جبران کند. یک دلار و نیم بیشتر در هر ماه می تواند یک رکورد آهنگ به موقع 99.99٪ را با HostGator کسب کند.

دامنه “رایگان” با بسیاری از هشدارها همراه است

WebHostingPad مانند بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب ، هنگام ثبت نام نام دامنه رایگان را به همراه خواهد داشت. اما تعداد زیادی رشته متصل شده است که ما را به توصیه در مورد استفاده از این تبلیغ راهنمایی می کند. برای یک چیز ، شما باید از یک کد کوپن استفاده کنید ، و این کد سایر تبلیغات دیگری را که ممکن است بخواهید اعمال کنید ، باطل می کند. دوم اینکه ، نام دامنه فقط برای یک سال رایگان است. پس از سال اول خدمت ، باید مبلغ ثبت نام مجدد سالانه حدود 15 دلار را پرداخت کنید. با توجه به اینکه اکثر نامهای دامنه فقط با یک بار کمتر از 15 دلار قابل خریداری هستند ، این نام دامنه “رایگان” به هیچ وجه یک معامله نیست. اگر می خواهید از WebHostingPad استفاده کنید ، توصیه می کنیم از یک کوپن متفاوت استفاده کنید و نام دامنه خود را در جای دیگر خریداری کنید. در دراز مدت پول بیشتری پس انداز خواهید کرد.

از داده ها فقط در اختیار “اختیار آنها” نسخه پشتیبان تهیه می شود

پشتیبان گیری رایگان از داده های شما عالی به نظر می رسد ، درست است؟ اما از نزدیک بخوانید:

WebHostingPad با صلاحدید ما ، نسخه پشتیبان هفتگی از حساب مشتری را می گیرد ، حداکثر از 1 گیگابایت فایلهای وب سایت. این نسخه پشتیبان شامل آدرس های ایمیل ، حساب های ایمیل ، پایگاه داده یا هر چیز دیگری به غیر از پرونده های وب سایت نیست. هر حساب کاربری بزرگتر از 1 گیگابایت در هیچ سرویس پشتیبان گیری خودکار ارائه شده توسط WebHostingPad درج نخواهد شد. در صورت احراز مشتری برای بازیابی نسخه پشتیبان ، WebHostingPad ممکن است هزینه خدمات ترمیم پشتیبان یکبار 39،95 دلار را پرداخت کند..

در حقیقت قانونی ، ممکن است در ابتدا مشخص نباشد که واقعاً این معامله چقدر بد است. “صلاحدید” آنها به این معنی است که اگر بخواهید طراحی مجدد آن را انجام دهید ، نمی توانید به صورت دستی از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. علاوه بر این ، 1 گیگابایت فایل کوچک است و فقط به پرونده های وب سایت محدود شده است ، به این معنی که می توانید تمام ایمیل ها و اطلاعات پایگاه داده خود را از دست دهید. از 1 گیگابایت از فایلها فراتر رفته و از سایت شما هرگز نسخه پشتیبان تهیه نمی شود. و در آخر اینکه ، در صورت نیاز به استفاده مجدد از نسخه پشتیبان ، باید بیش از 40 دلار چنگال بزنید و این حتی ایمیل شما را بازیابی نخواهد کرد.

به نظر می رسد این نوع سردرد در بین میزبان های معامله ای بسیار متداول است. به عنوان مثال ، رقیب GoDaddy با فرکانس پشتیبان گیری خود نیز رمزنگاری است و همچنین برای بازیابی سایت خود هزینه های گزافی را نیز به شما پرداخت می کند. اگر می خواهید تعداد زیادی از داده های مهم را در سایت خود نگه دارید ، قبل از انتخاب هاست خود تحقیقات خود را انجام دهید.

سیاست انتقال محدود

WebHostingPad انتقال مشتری داده را برای مشتریانی که مایل به انتقال وب سایت خود به سرویس های خود هستند ، تبلیغ می کند. اما در حقیقت این فقط برای سایتهایی که مقدار کمی داده غیرمعمول دارند ، رایگان است: 2 گیگابایت. و مانند پشتیبان گیری از آنها ، این انتقال شامل ایمیل ، آدرس FTP ، زیر دامنه ها یا دامنه های افزونه ای نیست که شما ممکن است داشته باشید..

خط پایین

در طبیعت بسیاری از مردم این است که به طور خودکار به سمت ارزانترین گزینه موجود حرکت کنیم. و اگر قیمت پایین اولویت اول شما در جستجوی میزبان وب است ، WebHostingPad در واقع برای آن قیمت پایین ارزش بسیار مناسبی است. اما برای وب مسترهایی که سرعت ، بروزرسانی یا پشتیبان گیری را در اولویت قرار می دهند ، WebHostingPad فقط باعث ناامیدی می شود. پرداخت حتی یک دلار بیشتر در هر ماه در هر جای دیگر ، این افراد را در یک غم و اندوه صرفه جویی می کند.

مشاهده ویژگی های بیشتر

ویژگی های برتر

 • پشتیبانی سریع
 • قیمت های مناسب
 • تن از ویژگی ها

به وب سایت رسمی مراجعه کنید

5 میزبان برتر

 • بررسی SiteGround
 • بررسی موتور WP
 • بررسیهای میزبانی A2 (قدیمی)
 • نقد و بررسی Bluehost
 • نظرات GoDaddy با مدیریت WordPress مدیریت شده است

سؤالات متداول درباره WebHostingPad

WebHostingPad چه موقع شروع شده است و ارزش های آنها چیست؟?

WebHostingPad در سال 2005 در ایلینویز توسط رهبران صنعت و جانبازانی که می خواستند میزبانی مطمئن و مقرون به صرفه ارائه دهند ، تأسیس شد. این شرکت اولویت بالایی را بر رضایت مشتری قرار می دهد و دقیقاً به مشتریان نیازهای خود را ارائه می دهد ، بنابراین مجبور نیستند هزینه های خدماتی را که می خواهند بپردازند. چندین گواهینامه ، تأیید صحت و تأیید از برخی از شرکتهای برتر بررسی کننده در اینترنت را در اختیار داشته باشید. WebHostingPad خدمات عالی را با قیمت های مناسب تضمین می کند.

WebHostingPad چه نوع برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد?

تمام برنامه های WebHostingPad مزایای نامحدود زیر را شامل می شود:

 • فضای میزبانی
 • پهنای باند
 • حسابهای ایمیل
 • حساب های FTP
 • دامنه های افزونی و فرعی
 • پایگاه داده MySQL

آنها همچنین به مشتریان خود ثبت نام و انتقال دامنه رایگان و همچنین سازنده وب سایت ، cPanel ، پیشنهاد می دهند. همچنین یک فهرست پیشرفته اسکن امنیتی و فهرست های تجاری کسب می کنید.

این شرکت دارای دو برنامه مشترک متفاوت ، Power Plan و Power Plan Plus است. بزرگترین تفاوت بین دو مورد ، چند ویژگی اضافی در Power Plan Plus است که شامل فیلتر اسپم پیشرفته ، مجوز SSL رایگان ، دسترسی به SSH و آمار پیشرفته وب است..

قیمت گذاری با توجه به طول مدت خدمات شما صورت می گیرد ، با این که یک سال از برنامه Power در ماه 3.99 دلار در ماه می آیند و یک سال از برنامه Power Plus به علاوه 6.99 دلار در ماه هزینه می کند. اگر تصمیم دارید سه تا پنج سال در سیستم Power Plan ثبت نام کنید ، ماهانه 1.99 دلار پرداخت می کنید. هزینه Power Plan Plus برای مشتریانی که برای چهار یا پنج سال خدمات ثبت نام می کنند ، به حداقل 3.99 دلار در ماه می رسد.

آیا WebHostingPad برنامه هایی را برای فروشندگان یا VPS ارائه می دهد?

WebHostingPad شش برنامه متفاوت برای علاقه مندان به یک برنامه نمایندگی فروش / VPS دارد. سرورهای خصوصی مجازی آنها از طریق VPSDepot پشتیبانی می کنند که امکان عملکرد یکسان و بدون هزینه های مشابه سرورهای اختصاصی معمولی را فراهم می آورد.

برنامه مبتدی آنها ، که از 6 ماه 29.95 دلار در هر ماه شروع می شود ، به 20 گیگابایت فضای دیسک ، پهنای باند 100 گیگابایتی و رم 1 گیگابایتی می دهد. مشتریان یک آدرس IP و یک CPU 0.5 CORE دریافت می کنند.

سطح سوم ، برنامه حق بیمه ، فضای دیسک 160 گیگابایتی ، پهنای باند 1TB و 4 گیگابایت رم را با قیمت 49.95 دلار در ماه برای یک برنامه شش ماهه فراهم می کند. همچنین سه آدرس IP و 2 CPU CORES دریافت خواهید کرد.

بالاترین سطح آنها ، برنامه مدیریت شده ، به مدت شش ماه خدمات در هر ماه 99/95 دلار هزینه دارد و سه آدرس IP ، 3 CPU CPU و بالاترین سطح ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد: فضای دیسک 300 گیگابایتی ، پهنای باند 3TB و 8 گیگابایت رم.

در این میان برنامه هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد مشخصات مورد نیاز خود را پیدا کنید. هر حساب VPS شامل بسیاری از ویژگی های رایگان ، مانند:

 • cPanel / WHM
 • نرم
 • برپایی
 • مهاجرت وب سایت
 • دیواره آتش
 • حساب نماینده فروش

همه حساب های VPS همچنین دارای حساب های نامحدود cPanel ، دامنه ها و زیر دامنه ها ، حساب های ایمیل و ارسال ، حساب های FTP و پایگاه داده MySQL هستند..

میزبان WebHostingPad WordPress چیست؟?

برنامه های WordPress این شرکت شامل انتقال رایگان ، اسکن خودکار بدافزارها و حذف آنها ، همچنین حساب های نامحدود پست الکترونیکی ، دامنه های پارک شده و فضای ذخیره سازی.

برنامه های وردپرس برای کمک به کاربران وردپرس از همه توانایی ها طراحی شده است ، و انواع مختلفی از پیشرفتهای مختلف مانند عملکرد Cloud Linux ، حافظه SSD و Global CDN را در بر می گیرد. برنامه اولیه با یک سی پی پنل طراحی شده در وردپرس با 2.99 دلار در ماه شروع می شود.

برنامه اولیه با 5 برابر قدرت محاسبات به مشتریان می دهد.

برنامه میانی ، WP Pro ، که هزینه 3.99 دلار در ماه دارد ، دارای 10 سایت ، قدرت محاسبه 2 برابر و همچنین شامل پشتیبان گیری خودکار رایگان.

بالاترین برنامه میزبانی وردپرس WebHostingPad ، WP Premium ، دارای مجوز SSL ، پشتیبان گیری رایگان خودکار و تهیه نسخه پشتیبان از تقاضا ، کمک متخصص WordPress و 25 سایت با قدرت محاسبه 3 برابر است. این طرح با 5.99 دلار در ماه شروع می شود.

آیا WebHostingPad دارای ضمانت به موقع است?

WebHostingPad دارای ضمانت حداکثر 99٪ است ، اما تنها 8 ساعت خرابی مشتری را بیش از نرخ تضمین شده جبران می کند..

فضای نامحدود دیسک برای من چه معنی دارد?

WebHostingPad به همه حسابهای میزبان پهنای باند و فضای دیسک نامحدود را ارائه می دهد ، اما فضای مورد نیاز را در فاز افزایش می دهد. هر حساب با محدودیت فضای دیسک و پهنای باند شروع می شود ، اما با افزایش نیاز سایتها ، درخواست ایمیل ساده به WebHostingPad همان چیزی است که برای گسترش هر دو مورد لازم است. به دلیل این سیستم این شرکت قادر است عملکرد سرور را بهینه کند ، زیرا تنها فضای مورد نیاز همان چیزی است که مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه ، سرویس برای مشتریان سریعتر و کارآمدتر است.

قبل از اینکه شرکت پهنای باند یا فضای دیسک را افزایش دهد ، نیاز به سهمیه فعلی به طور کامل استفاده می شود ، و صاحب وب سایت باید مطابق با شرایط و ضوابط WebHostingPad باشد.

چگونه WebHostingPad جریان می یابد?

این شرکت وبلاگ شرکتی را ارائه می دهد که بسیاری از اطلاعات مختلف را برجسته می کند که مشتریان و کاربران می توانند از آن جالب باشند ، از بحث در مورد اشکالات و راه های رفع آنها ، راه های افزایش امنیت و صحبت در مورد تغییرات و به روز رسانی های شرکت ، از جمله سطوح مختلف پاداش و پاسخ. به نیازهای مشتری.

اخیراً رهبری برای رفع بیشترین نگرانی های مشتریان خود اقداماتی انجام داده است ، اما نه تنها نظرسنجی را انجام داده است تا ببیند مدیران حساب های تأیید چه میزان در حساب های خود می خواهند ، بلکه به روزرسانی هایی را برای سیستم خود انجام می دهند.

 • سیستم صورتحساب به روز شده است: این سیستم دوباره طراحی شده است تا قابلیت ها را افزایش داده و حسابداری میزبانی شده را حتی ساده تر مدیریت کند.
 • سازنده وب سایت Weebly: WebHostingPad مشغول همکاری با Weebly است که به مشتریان امکان دسترسی به سیستم ساختمانی با کاربرد آسان را می دهد..
 • به روزرسانی های cPanel: در حالی که تغییر مضامین cPanel فعلی به موضوع Paper Lantern یک الزام برای عملکرد مناسب است ، آنها همچنین به مشتریان نشان می دهند که چگونه پوست یکپارچهسازی با سیستمعامل باعث می شود جدیدترین تغییرات رابط cPanel بیشتر به رابط x3 تبدیل شود.
 • سرورهای به روز شده: همه سرورها به جدیدترین نسخه پایدار CentOS در حال به روزرسانی هستند ، یک شرکت بزرگ که تجربه ای بهتر را برای مشتریان رقم خواهد زد..
چگونه WebHostingPad سرورهای خود را حفظ می کند?

مرکز داده N + 1 در شیکاگو است و دارای امنیت 24/7 در محل و همچنین سیستم های تهویه HVAC است. آنها هر هفته از مرکز داده پشتیبان تهیه می کنند ، اما همچنین بر اساس برنامه میزبانی انتخابی ، پشتیبان گیری های مکرر انجام می دهند. تهیه نسخه پشتیبان هفتگی شامل حساب ها و حداکثر 1 گیگابایت فایلهای وب سایت است ، و آدرس های نامه الکترونیکی ، حساب های پست الکترونیکی ، پایگاه های داده یا پرونده های وب سایت را شامل نمی شود. حساب های بزرگتر از 1 گیگابایت در تهیه نسخه پشتیبان هفتگی گنجانده نشده است ، اما شرکت یک ترمیم پشتیبان یک بار را با هزینه ارائه می دهد. آنها همچنین با پرداخت هزینه اضافی خدمات پشتیبان از تقاضا را ارائه می دهند.

در صورت قطع برق ، WebHostingPad سوخت ژنراتور را حفظ می کند که باعث می شود سایت های شما به روز و کار خود ادامه دهند.

WebHostingPad چه نوع پشتیبانی را ارائه می دهد?

برنامه خدمات 24/7 مشتری شرکت نیازهای خدمات زیر را شامل می شود:

 • خدمات مبتنی بر وب ، مانند FTP ، SSH ، cPanel ، ایمیل ، MySQL و php. آنها اطمینان حاصل می کنند که خدمات به طور عادی کار می کنند و اگر مشتریان معتقد باشند مشکلی وجود دارد ، بررسی خواهند کرد.
 • مدیریت سرور شامل نگهداری ، امنیت و پیکربندی کلیه نرم افزارهای مستقر در سرورهای آنها از جمله Apache ، MySQL و php خواهد بود..
 • نگهداری سخت افزار با نظارت منظم و تعمیرات در صورت نیاز
 • نصب اسکریپت برای اسکریپت های شخص ثالث ، که شامل پشتیبانی ، اطلاعات مربوط به استفاده ، ویژگی ها ، افزونه ها یا سفارشی سازی ها نیست.
 • تهیه نسخه پشتیبان از داده ها تضمین دسترسی به داده های از دست رفته از پشتیبان گیری های معمولی را تضمین نمی کند. مشتریان باید اطمینان داشته باشند که بطور مرتب از نسخه های پشتیبان فعلی استفاده می کنند.
 • پیکربندی اولیه ایمیل و اتصال FTP اساسی

مشتریان مسئول دانستن اصول اولیه اینترنت و همچنین ثبت نام دامنه خود و عملکرد همه اسکریپت ها و برنامه ها هستند.

آنها چت زنده ، پست الکترونیکی و پشتیبانی تلفنی و همچنین یک میز کمک را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد بلیط پشتیبانی را ارسال کنید. این شرکت با داشتن سؤالاتی درباره طیف گسترده ای از مباحث عملیاتی و همچنین پاسخ دادن به نظرات در صفحه فیس بوک و حساب توییتر ، یک بانک اطلاعاتی را در اختیار دارد..

چه می شود اگر WebHostingPad برای من نباشد?

این شرکت 30 روز ضمانت برگشت پول را برای مشتریان جدید ارائه می کند ، با حداقل پیش آگهی سه روزه قبل از لغو.

لغو VPS باید طی پنج روز انجام شود و فقط شامل پول پرداخت شده برای خدمات میزبانی می باشد. سایر خدمات ، مانند مجوزها ، سازندگان سایت یا آدرس های IP شامل نمی شوند.

WebHostingPad گزینه ای ایده آل برای مشتری است که به دنبال خدمات کم هزینه و برهنه برای میزبانی مشترک و VPS است. در حالت ایده آل ، مشتریان دانش کار در مورد اصول اولیه اینترنت و رایانه را خواهند داشت ، اما پشتیبانی مشتری شرکت می تواند در بسیاری از موقعیت های متداول کمک کند

اطلاعات بیشتر در WebHostingPad.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map