میزبان WPX (Is Traffic Planet) بررسیهای ماه مه 2020 – میزبانی قیمت ها و برنامه ها

میزبانی WPX چقدر خوب است (سابقاً Traffic Planet)?

میزبانی وب WPX یک سرویس میزبانی است که در برخی از سریعترین سرعت میزبانی وب ساعت دار تخصص دارد. برنامه ها از 24.99 دلار در ماه شروع می شود که برای برخی از کاربران کمی گران است ، اما این طرح میزبانی حداکثر تا پنج وب سایت را در بر می گیرد. در مقایسه با میزبان های با قیمت بالاتر ، در اینجا پول زیادی برای پول خود دریافت می کنید!


با این حال ، ما چند میزبان دیگر بالاتر از WPX را توصیه می کنیم. اگر به دنبال بهترین میزبان کل WordPress هستید ، با SiteGround همراه شوید. اگر به دنبال سرعت فوق العاده شارژ هستید ، با A2 Hosting همراه شوید. اگر می خواهید یک میزبان ممتاز وردپرس با پشتیبانی لایه 1 ، با WP Engine یا Kinsta همراه باشید.

میزبانی WPX (آیا Traffic Planet) بررسی 3.1 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (5 رای) جوانب مثبت

 1. بارهای سریع بارگیری
 2. خدمات مشتری پاسخگو
 3. برنامه اولیه میزبان حداکثر پنج وب سایت است
 4. مهاجرت سایت رایگان
 5. نسخه پشتیبان تهیه می کند
 6. رابط کاربری آسان
 7. می توان برای سایر سیستم های مدیریت محتوا فراتر از وردپرس استفاده کرد

منفی

 1. نقطه شروع قیمت بالاتر برای برنامه ها
 2. به عنوان بسیاری از ویژگی های رابط به عنوان رقبا

SummaryTraffic Planet بر کاربرانی متمرکز است كه وب سایتهای WordPress را اجرا می كنند و به دنبال دریافت خدمتی هستند كه از این نوع وب سایت راحت تر باشد. آنها از آنجا که این تمرکز را در وردپرس دارند ، سرعت در اختیار کاربران خود قرار می دهند. پشتیبانی3.5Speed3.5 ویژگیهای2.5Value3Transparency3

بررسی رسمی میزبانی WPX ما

میزبانی وب WPX کاربران WordPress را هدف قرار داده و با سرعتی که می توانند ارائه دهند ، آنها را جذب می کند. به نظر می رسد سرعت آنها در ترکیب با خدمات به مشتریان همان چیزی است که باعث می شود افراد برای استفاده از خدمات میزبانی خود گله نکنند. آیا می خواهید در مورد خدمات آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ خواندن را برای درک بیشتر ادامه دهید.

این یک بررسی سرمقاله مبتنی بر تجربیات کاربران از بررسی های آنلاین است. وقتی می خواهید تصمیم نهایی خود را تصمیم بگیرید ، باید بررسی هایی را که می توانید همراه با جزئیات در وب سایت آنها بیابید ، مطالعه کنید.

بهترین ویژگی های میزبانی WPX

این ویژگی هایی است که کاربران کاملاً نسبت به میزبانی WPX دوست دارند.

1. سرعت

اکثر بررسیهای کاربران توجه دارند که سرعت وب سایت آنها نسبت به میزبانی قبلی که از آنها استفاده کرده اند افزایش یافته است. با توجه به نگرشی که امروزه بسیاری از افراد تمایل به آن دارند ، این امر می تواند واقعاً در مورد چگونگی عملکرد وب سایت شما هنگام نگه داشتن کلیک هایی که در سایت خود جذب کرده اید ، بسیار مهم باشد.

wpx سریعترین سی دی جهان است

آنها حتی سریعترین CDN وردپرس جهان را دارند که حداکثر سرعت سایت شما 3 برابر است.

2. خدمات به مشتری

این احتمالاً دومین ویژگی موردعلاقه است که کاربران برای این سرویس هوس می کنند. آنها از نحوه ارسال سریع بلیط ها پس از ارسال به آنها بسیار خوشحال هستند.

آنها حتی بدافزارهایی را که ممکن است به سایت شما حمله کند ، برطرف می کنند!

3. وب سایت های چندگانه

سایر خدمات غالباً به کاربران این امکان را می دهند که فقط یک وب سایت برای برنامه اصلی خود داشته باشند ، و سپس قیمت آن برای برنامه هایی که میزبانی چندین وب سایت را پوشش می دهد ، اندکی افزایش می یابد. با WPX هاستینگ ، شما قادر خواهید بود تا پنج وب سایت را در برنامه اصلی خود میزبان کنید. برنامه حرفه ای آنها تا 15 نفر را پوشش می دهد و نخبگان آنها تا 35 نفر را پوشش می دهند.

آیا شما یک بازاریاب وابسته هستید یا شخصی که فقط دوست دارد سایت های جدید را خراب کند؟ سپس با WPX بروید!

4. مهاجرت سایت

یکی از مواردی که شخص را با همان خدمات میزبانی همراه نگه می دارد این است که آنها نمی خواهند نگران انجام مهاجرت از یک سرور به سرور دیگر باشند.

wpx میزبان مهاجرت رایگان

به ما اعتماد کنید ، این یک درد در الف است!

این مسئله با WPX Hosting مشکلی ندارد. آنها مهاجرت سایت شما را به صورت رایگان اداره می کنند و این کار را در حدود 24 ساعت انجام می دهند. برخی از کاربران گزارش دادند که این کار حتی زودتر از این برای سایتهایشان انجام شده است.

5. پشتیبان گیری

آنها نسخه پشتیبان تهیه روزانه وب سایت شما را به ارزش دو هفته حفظ می کنند. اگر چیزی اشتباه پیش برود ، آنها بدون پرداخت هزینه ، آن را به نسخه پشتیبان تهیه می کنند.

6. رابط

رابط کاربری که آنها برای مدیریت وب سایت های خود برای کاربران نصب کرده اند بسیار آسان است. این می تواند یک مزیت برای افرادی باشد که هنوز در حال یادگیری هستند.

7. سیستم های مدیریت محتوا

WPX در مورد سیستم های مدیریت محتوا به عنوان برخی میزبان های دیگر که روی WordPress تمرکز دارند ، شما را محدود نمی کند ، بنابراین این سرویس میزبانی می تواند برای سایر سیستم های مدیریت محتوا فراتر از وردپرس استفاده شود. در صورتی که از قبل سیستم های مختلفی استفاده می کنید ، می تواند کمک کننده باشد.

Downsides از Traffic Planet Hosting

حال اگرچه بررسی های مثبت زیادی برای این سرویس میزبانی وجود دارد ، اما صددرصد ایده آل نیست. مانند هر شرکتی ، کاربران قصد دارند مواردی را كه دوست دارند آنها را بهبود یافته یا تغییر یافته داشته باشند. فقط چند مورد برای میزبانی وب WPX وجود دارد.

1. قیمت

کمترین برنامه ، برنامه کسب و کار است و هزینه آن 24.99 دلار در ماه خواهد بود. این در مقایسه با برخی رقبا خیلی بد نیست با توجه به اینکه میزبان حداکثر پنج وب سایت است ، اما برای کسی که وب سایت بسیار ساده تری داشته باشد که به سرعت زیادی احتیاج نداشته باشد ، برخی خدمات میزبانی وجود دارد که به اندازه گران نیستند.

2. ویژگی ها

برخی از کاربران احساس می کنند که رقبای گران قیمت نسبت به میزبانی WPX دارای مزیت بیشتری هستند زیرا ویژگی های رابط بیشتری را برای وب سایت شما ارائه می دهند.

خط پایین

نکته مهم در مورد میزبانی وب WPX این است که حتی پیدا کردن بسیاری از کاربران ناراضی از این سرویس بسیار دشوار به نظر می رسد.

امتیاز کلی برای این سرویس میزبانی بسیار مثبت است.

کاربران دوست دارند که چگونه سریع پشتیبانی به آنها برگردد ، و بسیاری از آنها بعد از مهاجرت به سرعت ، خیلی سریعتر در سایت های خود گزارش می کنند. ممکن است امتیاز کسی برای وب سایت ساده تری که فقط به دنبال حضور آنلاین است کمی بالا باشد اما کاربران با بیش از یک وب سایت دوست دارند صرفه جویی را که می توانند ماهانه با این میزبان مشاهده کنند دوست دارند..

 

میزبانی WPX vs WP Engine vs HostGator vs Pagely

میزبانی وب WPX اغلب با میزبانی WP Engine با سنگین وزن ، برند بزرگ HostGator و صفحه لمسی بالا مقایسه می شود. چگونه مقایسه می کند?

میزبانی wpx vs vs wp motor vs hostgator vs pagely

آنچه ما WPX را بیشتر از همه دوست داریم تمرکز آنها روی سرعت ، خدمات به مشتری و ویژگی های آن است ، در حالی که هنوز هم قیمت های مقرون به صرفه را برای صاحبان چند سایت ارائه می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map