10 רשמי הדומיינים הטובים ביותר (מאי 2020) לאירוח דומיינים

10 רשמי הדומיינים הטובים ביותר (מאי 2020) לאירוח דומיינים

10 רשמי הדומיינים הטובים ביותר (מאי 2020) לאירוח דומיינים

אז אתה רוצה לרשום שם תחום ואין לך מושג עם מי ללכת.


ראית פרסומות של גודדי.

החבר שלך סיפר לך על Namecheap.

אבל מה הכי טוב?

רושמי הדומיין הטובים ביותר

תנאים שכדאי לדעת לפני שאתה קונה לרשם דומיינים

אירוח דומיין או אירוח שמות דומיין: לרוב, המקום בו אתה רושם את שם הדומיין שלך הוא המקום בו מתארח הדומיין שלך. אבל לא תמיד. אתה יכול להעביר את אירוח שמות הדומיין שלך לספק האינטרנט המארח שלך, תוך שמירה על אותו רשם. לדוגמה, אתה יכול לרשום את הדומיין שלך ב- Namecheap ולאחר מכן לארח את שם הדומיין ב- SiteGround. וכדי להיות ברור, אירוח האינטרנט שלך שונה מאירוח הדומיין שלך. חשוב על אירוח תחום ככתובת הדיוור שלך – לפעמים זה אותו דבר כמו הבית שלך (הרשם שלך), ולפעמים אתה משתמש ב- P.O. תיבה (חברת אירוח תחום). המטאפורה עובדת, די.

Icann: שהוא ראשי תיבות של תאגיד האינטרנט עבור שמות ומספרים מוקצים. Icann הוא ארגון ללא מטרות רווח האחראי על תיאום התחזוקה והנהלים של מספר מסדי נתונים הקשורים לשטחי השמות והמרחבים המספריים של האינטרנט, והבטיח את פעולתה היציבה והבטוחה של הרשת..

מי זה: מספק מידע בסיסי לגבי שם תחום כולל מי הבעלים שלו, פרטי קשר וכו ‘(הידוע גם כפרטיות תחום)

הרשמים הגרועים ביותר

מהם רושמי תחום

לפני שיכול לקרות קסם של אתר כלשהו, ​​יש לרשום שם תחום. גרסאות של דומיינים ברמה העליונה (TLDs), מה שאנחנו חושבים עליהן כתוסף הרחבה הקלאסי. Com של אתר כמו Google.com, נמכרות על ידי חברות המכונות רשמים. יש אלפי אפשרויות לרישום שם הדומיין של האתר שלך. בואו נסתכל מקרוב על עשרה מהגדולים שבהם יתמודדתם כשאתם קונים שם.

רשם הדומיינים הטוב ביותר לרכישה החל משנת 2019

הרשם הפופולרי ביותר הוא לא תמיד הטוב ביותר. GoDaddy הוא כל כך לפני עשר שנים – או שזה?

1) שם צ’יפ

NameCheap נתפס יותר ויותר כרשם שמות התחום המעודכן. החוזק הגדול ביותר של החברה הוא שהיא מוכרת שמות מתחם .com במחיר של $ 10.99 לשנה, מה שהופך את זה לאופציה טובה יותר לטווח הארוך עבור אלו בעלי מודעות גבוהה בעלות עלות.

החלק הטוב ביותר ב- Namecheap? פרטיות בחינם ב- Whois

האם אתה רוצה שג’ו שמו יודע מי הבעלים של הדומיין שלך ואיפה אתה גר? לא חשבתי כך. קבל את הפרטיות בחינם.

כמו כן, יש להם ממשק משתמש נקי ומושך שהושקעה בו מחשבה רבה. בנוסף לשירותים אלה הם מספקים גם WhoisGuard שהוא “שירות המציע הגנת פרטיות עבור הדומיין שלך, תוך שמירה על בטיחות הנתונים הרגישים שלך” בחינם. בחיסרון, זמינות תמיכת הלקוחות מוגבלת מעט יותר. המשרד מעדיף כרטיסי צ’אט חי ומיילים באמצעות תמיכה טלפונית ישירה. עם זאת, היא הפכה אגרסיבית יותר בשיווק לרוכשים לראשונה, ומציעה מבצעים עד 0.48 דולר.

NameCheap נכנסה גם היא לשוק של הרחבות ייחודיות ברמה העליונה, כמו. נייד וסטודיו, שפעמים רבות פונה לאנשים שמוצאים את השוק הנוכחי במחיר מופקע וממכר יתר. בהתחשב ביעילות העלות היחסית שלה, NameCheap הפך פופולרי בקרב אנשים המחפשים להעביר שמות דומיינים מרשמים אחרים.

2) גוגל

קשה לחשוב על מוצר או שירות שענקית החיפוש הגדולה אין לו אצבע, ולכן אין זה מפתיע לראות את גוגל מתפשטת כעת בשוק שמות הדומיינים. החברה לא יוצאת מגדרה לקדם את עצמה כספקית שמות הדומיינים הטובים ביותר, אך היא מציעה דומיינים. Com החל מ- $ 12 לשנה. גוגל מציעה גם מבנה מחירים שממריץ רכישה לטווחים ארוכים יותר, ומבטיח עד 10 שנים תמורת 120 דולר. גוגל פופולרית במיוחד בקרב אנשים שרוצים הגנת פרטיות של WHOIS (פרטיות תחום) כלולים ברכישות שלהם ללא עלות נוספת.

זה קל לשימוש, מרושע ומתעדף בפשטות ובמהירות. דומיינים של גוגל חופפים לשירותי גוגל אחרים כמו Google Docs ו- YouTube ומציעים הרשמות פרטיות בחינם ממאות הרחבות דומיין שונות. לאחר שנרשמים לשם דומיין, הם מקלים על קבלת חבילת G עבור דוא”ל.

3) לרחף

Hover, שבבעלותו אחד השמות הוותיקים ביותר בעסק, Tucows, הוא ניסיון של חברת האם שלה למתג את עצמה מחדש ולהקים מחדש את הרלוונטיות בשוק. אתה יכול לתפוס שם דומיין. Com בשיעור הסטנדרטי לכאורה של 12.99 דולר לשנה, והגנת הפרטיות של WHOIS תיכלל. רחף הוא רשם שמות הדומיינים הטוב ביותר עבור מי ששונא את המכר של מוצרים נוספים, כגון שירותי אירוח. הם אומרים לך את כל מה שאתה צריך לדעת מבלי שתצטרך לדאוג להיפגע עם הפרסום אחרי הפרסום. בגלל זה, רישום שם תחום מעולם לא היה קל יותר.

בצד החיסרון, תמיכה טלפונית זמינה רק לחלק מכל יום, וגם Livechat מנוקד מבחינת הזמינות. בנוסף, הם אינם מציעים אירוח אתרים.

4) דינאדות

אם אתה מחפש ערימה של תוספות בחינם, Dynadot בהחלט ייתן לרשם שמות תחום לרוץ עבור כספם. שמות .com. בשנה הראשונה נמכרים ב -8.40 דולר והחידושים הם 11.20 $ בלבד. חבילת בונה האתרים של החברה כוללת עיצוב מגיב בחינם עם עמוד אחד. אתר זה מציע גם אירוח בדוא”ל וזה נהדר אם ברצונך לקבל הודעות דוא”ל מקצועיות יותר המצורפות לשם הדומיין שלך. נקודת מכירה גדולה לכל מי שמחפש לדגום את השוק היא אפשרות מחיקת Grace המאפשרת להחזיר שם דומיין תוך 5 ימים מרגע הרישום שלו..

5) NameSilo

NameSilo הוא רשם תחומים שאפשר לסמוך עליו והם שקופים בתמחור. אם תירשמו ל- NameSilo, לא תופתעו עם שום טקטיקות התעסקות במחיר כמו עמלות נסתרות או חיובי העברה. הם גם לא ינסו לגרום לך לשלם עבור שירותים שאינך זקוק להם. NameSilo מציעה שם תחום של תשעה דולר בשנה הראשונה.

ל- NameSilo שפע של תכונות שונות בהן תוכלו להשתמש בחינם. תכונות אלה כוללות העברת שמות תחום, נעילת רישום, ניהול DNS, ניהול תיקים והעברת דוא”ל. רשמי שמות דומיינים אחרים יחייבו אותך בדרך כלל עבור שירותים כאלה, אך אלה הם ללא תשלום באמצעות NameSilo. זה יכול להיות מסובך לנווט ב- NameSilo, יש רק כל כך הרבה טקסט בעמוד אחד, שהוא יכול להיות עסוק מאוד. שלא לדבר על כך שהאתר מעט מתוארך.

אוקי רושמי תחום:

רשמי הדומיינים הללו אינם טובים במיוחד – והם גם לא רעים לחלוטין. חלקם אוהבים אותם חלקם שונאים אותם, אנו מתעמקים מדוע להלן.

6) GoDaddy

בקלות השם הגדול ביותר בחסימה הוא GoDaddy. ל- GoDaddy הייתה בעבר מעקב חזק בקרב דומיינים בהארדקור בגלל נכונותה להציע מבצעים קבועים על רישומי שמות חדשים, אך היא קיצצה משמעותית בשימוש חוזר בקודי קופונים. עלויות מחירים נלוות העלו את התעריף השנתי לרישום רגיל. Com מ 7.99 $ ל 14.99 $, אם כי בדרך כלל קונים חדשים יכולים לקבל הנחות בשנה הראשונה בטווח של 99 סנט. גודאדי מציע גם גישה למגוון רחב של TLDs שונים, כולל אפשרויות רבות מעבר לים.

ותבינו את זה – לפני כמה ימים האשימו אותי 17.99 $ לצורך חידוש – הם ידעו שאני נעול מכיוון שהייתי קרוב לתאריך החידוש.

אז אתה יודע מה, אני לא סומך עליהם כל כך הרבה – הם מנסים לנצל אותי.

GoDaddy מנהל שמות דומיינים בשמם של יותר מ- 17 מיליון אנשים וישויות. המשרד הוא רשם הדומיינים הברור הטוב ביותר עבור אלו שדורשים תמיכה בלקוחות, בזכות זמינות הטלפון 24/7.

מדוע כדאי לך ללכת עם GoDaddy – אם כל הדומיינים שלך כבר שם, כמה דולרים נוספים בשנה כדי לשמור עליהם ביחד.

גם – יש להם תמיכת לקוחות די מוצקה 24/7.

בונוס נוסף – אם אתה קונה המון דומיינים יש להם מועדון רוכשי דומיינים בהנחות גדולות – די כמו אמזון פריים.

7) גנדי

גנדי נוקטת מעט שונה מהרשמים האחרים בתחום מבחינת ההצעות שלה. במקום לספק גישה לכל TLD שמתחת לשמש, גנדי מתמקד בהיצע ספציפי שהוא הפופולרי ביותר. המשרד משתמש במבנה תמחור שמתגמל נפח, כך שבעלים שמבצעים רכישות של יותר מ 12,000 $ בשנה איתם מקבלים הנחות תלולות כמו 8.80 $ לשנה. המחיר ההתחלתי שלהם הוא 15 $ לשנה עבור .com, כך שהחברה אינה מייצגת בחירת רוצח עבור אנשים שרוצים לעשות רק מעט עסקים או רק לרשום קומץ של שמות מתחם. עם זאת, זוהי בחירה מצוינת עבור מוכרי דומיינים וקונים בנפח גדול.

ברישום הדומיין שלך נכללים שני דפי אינטרנט בחינם המארחים באתר שלך, “בלוג גנדי” (תבנית האינטרנט לבלוגים של גנדי), אישור SSL בשווי שנה, אימייל ועוד ועוד. גנדי ממוקמת בצרפת, כך שתמיכת הלקוחות שלהם לא תשרת אותך במידה רבה, אלא אם כן אתה שולט בצרפתית. אין תמיכה בצ’אט חי או במספר טלפון שאתה יכול להתקשר אליו, כך שרק באמצעות הדוא”ל תוכלו להשיג אותם.

8) Hostgator

מאז 2002, HostGator הוא עסק הרואה את עצמו יותר מספק שירותי אירוח אתרים מאשר מוכר תחום. החברה אינה כבדה במיוחד לדחוף שמות דומיין כעסק, אבל מחיר של 12.95 דולר לשנה עבור מחיר .com הוא תחרותי למדי. תכונה אחת גדולה שעוזרת לשמור על ספק זה תחרותי היא שהם מציעים אירוח wordpress. מבחינת החיסרון, בעלי תחום צריכים להיות מוכנים שיימכרו אליהם. עם זאת זה יכול להועיל למתחילים יחסית שרוצים שחברת אירוח תעזור להם להקים אתר שלם.

9) Bluehost

Bluehost הוא גורם נוסף במשחק של הצעת שם דומיין בחינם לצד תוכנית אירוח אתרים בתשלום. Bluehost גם מגביר את האנטה על ידי הצעת אישור SSL בחינם לכל מי שיש לו חשבון אירוח של וורדפרס. הם גם מספקים אפשרויות PHP לאנשים שרוצים לארח תוכן אינטרנט דינמי. ניתן להכות בקלות בעלות ההרשמה לראשונה של Bluehost בסך 11.99 $, כמו גם דמי חידוש 15.99 $ לשנה..

ממש ישר – הרשמים הגרועים ביותר:

לא – אנחנו לא אוהבים את אלה.

הם בית ספר ישן, יקר ולא טוב ללקוחות שלהם. קנו באמצעות אלה על חשבונכם – הזהרנו אתכם!

10) name.com

כנראה ש- Name.com אינה החברה הראשונה שרוב התחום יעבור אליה, אך הצעה של שם דומיין בחינם יחד עם כל תוכנית אירוח של וורדפרס מחויבת להפוך אותה לאטרקטיבית לקהל ספציפי. רשימת TLDs של החברה מעוררת מחשבה מוחלטת לגלול בהם וזה פלוס מובהק עבור הקונה שעליו רק להיות בעל שם תחום. COFFEE או. Equipment. דומיינים .com. בשנה הראשונה נמכרים במחיר של 8.99 $ ודמי חידוש נכנסים לסכום של 12.99 דולר.

המשרד אינו ספק התחום הטוב ביותר מבחינת שירות לקוחות. Name.com מציע תמיכה טלפונית בימים שני עד שישי, וצ’אט חי זמין בכל יום במשך חלק מהיום.

11) 1 ו 1

1and1 מנסה להפנות את תשומת ליבך עם הצעת רישום אגרסיבית לשנה הראשונה ב 99 סנט. לרוע המזל מחיר ההתחדשות עולה במהירות ל -15 דולר. זוהי בחירה טובה עבור אנשים שמתכוונים לקנות שם דומיין ולבצע העברת תחום לרשם דומיינים אחר בשנה הבאה. אם אתה מחפש להתיישב עם רשם דומיינים יחיד, ל- 1and1 אין הרבה דברים מעבר למדד הרגיל של מכירות אירוח נלוות נלוות..

חשוב גם להיות בטוח שאתה קורא את האותיות הקטנות של חוזהן כדי להבין טוב יותר את חלון הביטול. אם אי פעם תרגיש שאתה צריך לבטל זה לא יהיה קל, והם יסרבו או לא יתנו החזר כספי. יתר על כן, 1&אינטרנט 1 אינו מציע DNS פרמיום, או כל אמצעי אחר לאבטחת דומיינים. מה שהם מציעים הוא בסיסי, ואין באמת שום דבר ייחודי או מושך שיגרום לכם לבחור אותם על פני רושמי דומיינים אחרים.

12) פתרונות רשת

Ugghh – פתרונות רשת זה הכי גרוע.

ה רק בגלל שהם עדיין קיימים זה בגלל שהם היו פעם המקום לרשום אותו. ומאז הם מוציאים את לקוחותיהם הגוססים.

הם גבה צפונה מ- $ 30 + לחידוש – יותר מ כפול מה שגובים רשמים אחרים. השטנים!

רשם שמות דומיינים זה, הנכס הנרכש של Web.com, מציע תוכניות רבות ושונות הכוללות תכונות בסיסיות של תמיכת לקוחות. אמנם יש להם אתר שנראה נהדר וזה משהו שאפשר לדפדף בו בכל יום, אך החברה הזו הצליחה מאוד להיות יועצת IT, אך מאז לקחה לא מעט מחלוקות מאז שנות התשעים..

התמיכה היא גם דלה מאוד, ללא מערכת צ’אט חי או כרטיסים; רק מספר טלפון שאתה יכול להתקשר אליו. אתה יכול לשלם עבור תמיכה בפרמיה. זה נכון. אתה צריך לשלם להם כדי לעזור לך בהעברות, העברות, הגדרת SSL, בין דברים חשובים אחרים.

יתר על כן, הם אינם מציעים שום התחייבות להחזר כספי. אם אינך מרוצה ממה ששילמת עליו, הם יכולים באותה מידה לומר לך לבעוט בסלעים. ללא אפשרות להחזר, אין מצב שזה יכול להועיל לך בשום דרך.

13) Web.com

Web.com טוען שהיא מציעה אירוח אתרים אמין ובמחיר סביר. הם עוסקים בעיקר בגורמים עסקיים ועסקים מעל אנשים אישיים ופרטיים. הם מציעים שירותים המסייעים לעסקים לייצר לידים ופתרונות שיווקיים. אתה יכול אפילו לקבל סיוע באופטימיזציות למנועי חיפוש. עם זאת, זה באמת המקום בו החיוביות מתחילות ומסתיימות ב- Web.com.

גם מחירי החידוש שלהם מקוממים. תצטרך לשלם 35 דולר לשנה עבור חידוש. בהתחשב בזה, כדאי פשוט לחפש במקום אחר תכניות הגון לטווח הארוך.

באתר האינטרנט.com יש כמה מאמרי עזרה מאוד מסורבלים באתר שלהם. דפי העזרה לעיתים קרובות הם מעורפלים מכדי שיוכלו להועיל לאנשים עם בעיות או חששות ספציפיים. לדוגמה, אם אתה מחפש עזרה בהעברת אתר האינטרנט שלך, אין שום דבר שקשור להעברה.

14) eNom

eNom לא מצטיין ברישום תחום, אלא מקבל את שמו על ידי מכירת שמות דומיין משומשים אחרים. בגלל זה, זה יכול להיות בעייתי כאשר עובדים איתם. יד אחת לא יודעת מה עושה היד השנייה.

אם המשווק יאפשר לתוקף של שם הדומיין שלך, eNom יכול לגרום לך לשלם הרבה כסף על עסקה חדשה וארוכת טווח..

פקודות אחזור לדומיין

אז שם הדומיין המועדף עליך נלקח על ידי מישהו אחר – מה מטלטל!

אז הכל אבוד? לא בהכרח. אם השם שאתה רוצה מוחלף כמו הובו על ידי מישהו שאינו משתמש בשם אך עדיין משלם את דמי ההרשמה, הפיתרון שלך הוא: סדר אחורה.

סידור מחדש של תחום אינו מוגן טפשים, אך יש סיכוי הגון מאוד שתוכלו לאסוף תחום זה – בזמן. אם המסדר האחורי לא עובד? צור שם חדש …

מחוללי שמות מתחם

יש הרבה ויכוחים בשאלה האם כדאי לך לעבור עם שם תחום קצר כמו “דולפין” עם TLD חדש (.co, .us, .guru), או להיות יצירתי, כמו “trydolphin”, בשילוב עם המסורת..

זה מוכן לוויכוח, ליתרונות ולחסרונות לשניהם, אבל כדי להתחיל, מדוע לא לייצר עשרות רעיונות תחום תוך שניות? הרכבנו רשימה של 22 מחוללי שמות מתחם שעושים את העבודה כדי להביא לך רעיונות רבים יותר ממה שאתה יכול להתמודד. קח את זה לסיבוב!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector