12 بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس در مقایسه (مه 2020)

در دنیای میزبانی وردپرس ، چگونه می دانید چه چیزی برای شما مناسب است?


آیا احساس قریب به اتفاق نیست?

چگونه می توان انتخاب مناسبی را انجام داد?

به نظر ما ، بهتر است از طریق لنزهایی که انجام می دهند ، به شرکتهای میزبان نگاه کنید.

بهترین هاستینگ وردپرس

دنیای گزینه های میزبانی وردپرس با شرکت هایی که همه چیز را از گزینه های میزبانی مشترک مشترک از سطح ورودی تا سرورهای میزبان اختصاصی WordPress در سطح سازمانی ارائه می دهند ، پوشیده است. برای شخص یا سازمانی که فقط سعی در شناسایی بهترین هاست وردپرس برای نیازهای خود داشته باشد ، این می تواند روند انتخاب فرد را گیج کننده کند.

در این بررسی میزبانی ، ما این را بررسی خواهیم کرد که چه کسی بهترین گزینه را در انواع سوله های مختلف میزبانی وب سایت ارائه می دهد که بیشترین اهمیت را برای مشتریان دارند. وقتی کارمان تمام شد ، برخی از اصطلاحات رایج در صنعت را نیز توضیح خواهیم داد و چه ارتباطی با نیازهای خدمات میزبانی شما دارد.

بهترین برای همه: SiteGround

محل سایت

قیمت برنامه ورود به سطح: 11.95 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 500 میلی ثانیه

Uptime: 100٪

برنامه های SiteGround را مشاهده کنید

SiteGround سه مجموعه برنامه میزبانی کم هزینه را برای مشتریان وردپرس ارائه می دهد. لایه StartUp آنها میزبان یک وب سایت واحد ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد و 10،000 بازدید را می پذیرند. رده های GrowBig و GoGeek ماهانه وب سایت های نامحدود و حتی فضای بیشتر و بازدیدکنندگان بیشتری را ارائه می دهند.

مهمتر از همه ، SiteGround یک ارائه دهنده میزبانی وب است که سرعت ، زمان و ویژگی های خود را ارائه می دهد. میزبانی مبتنی بر PHP از پیش نصب شده است و این سیستم همچنین شامل یک افزونه مهاجرت سایت است که روند جابجایی را سرعت می بخشد. آنها دامنه هایی را نیز به فروش می رسانند و باعث می شوند روند جفت شدن URL وب سایت با مجموعه میزبانی وب خاص شما نسیم شود. همچنین می توانید پشتیبانی 24/7 مشتری را از طریق:

 • پست الکترونیک
 • تلفن
 • بلیط های مشکل دار
 • پشتیبانی چت

در روند نزولی ، SiteGround اختصاصی برای اختصاص دادن یک وب سایت وردپرس اختصاصی ندارد. آنها انواع دیگر میزبانی وب سایت را کنترل می کنند ، و همچنین در میزبانی سایت مدیریت شده با WordPress بازیکن بزرگی نیستند. با این وجود ، SiteGround بهترین ترکیب سرعت ، قیمت و ویژگی ها را برای همه به جز مجموعه قدرت کاربر ارائه می دهد.

بررسی کامل SiteGround را بخوانید

بهترین برای مشاغل دیجیتال: Kinsta

کینستا

قیمت برنامه ورود به سطح: 30 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 235 ms

Uptime: 99.8٪

برنامه های Kinsta را مشاهده کنید

Kinsta خود را به عنوان شرکتی که توسط توسعه دهندگان ماهر و به سود آژانس های بازاریابی دیجیتال ، طراحان گرافیک ، استارتاپ های لاغر ، کارآفرینان و تیم های طراحی داخلی ساخته شده است ، صورت می گیرد. این شرکت با ارائه مجموعه ای از خدمات میزبانی با قدرت به شکلی که باعث می شود آنها را برای افرادی که دکتری در علوم رایانه ندارند ، در قلب بسیاری از افراد در جوامع بازاریابی و طراحی به دست آورد. از همه مهمتر ، Kinsta بخشی از ارائه دهندگان کلاس کوچکی است که فقط روی شرکت های میزبان خاص وردپرس متمرکز هستند..

در Kinsta ، خواهید یافت:

 • میزبانی مشترک
 • میزبانی ابر
 • گزینه های حساب کاربری

پشتیبانی ردیف 1 به راحتی در دسترس است و کارشناسان وردپرس با صرفه جویی در فن آوری در انتظار کمک به شما هستند. با این حال ، آنها نام دامنه را به فروش نمی رسانند ، بنابراین باید با یک کار کثیف اتصال دامنه به یک سایت مقابله کنید. با این حال ، از طرف روشن ، Kinsta این کار را بسیار آسان می کند:

 • سایت های مرحله بندی را تنظیم کنید
 • یک سایت واحد را به حساب مشتری انتقال دهید
 • بطور خودکار پشتیبان گیری روزانه انجام دهید

آنها همچنین کادر فنی را در اختیار شما دارند تا بتوانند در انجام مهاجرت سایت به شما کمک کنند و این خدمات بدون هیچ هزینه ای ارائه می شود. اگر به دنبال شرکتی هستید که به شما کمک کند ، به عنوان یک طراح ، یک سایت وردپرس را به سرعت ایجاد کرده و آن را به شخص دیگری تحویل دهید ، ضرب و شتم Kinsta دشوار است.

بررسی کامل Kinsta را بخوانید

بهترین برای مشاغل با رشد بالا: WP Engine

wpengine

قیمت برنامه ورود به سطح: 35 دلار در ماه

زمان پاسخ: 650 ms

Uptime: 100٪

مشاهده برنامه های موتور WP

WP Engine به عنوان اولین شرکت های بزرگ میزبان وردپرس شروع به کار کرد و جای تعجب نیست که در نگاه مهندسین اولیه که آنرا پذیرفته اند ، شهرت خوبی را حفظ می کند. این شرکت به عنوان هدف خود از کاربر سطح ورودی فاصله گرفته است ، چیزی که گواه آن در قیمت های نسبتاً بالای سطح ورودی است. آنها با سرعت بسیار بالایی روبرو می شوند ، با ردیف بعدی 115 دلار در ماه ، و ردیف بالاتر که ماهانه 290 دلار هزینه دارد و برای کسانی که نیاز به ترافیک بالایی دارند ساخته شده است.

اگر می خواهید به سرعت صدها هزار بازدیدکننده در هر ماه داشته باشید ، معاملات واقعاً خوبی هستند. کلیه بسته های دارای WP Engine شامل هاست چند منظوره است و این شرکت دارای مراکز داده جهانی است. هرچند برای شروع مردم ، قیمت کمی تند است.

پشتیبانی مشتری در WP Engine بسیار مناسب نیست ، به خصوص در پایین ترین سطح. این شرکت فقط پشتیبانی تلفن 24/7 را به دو رده بالاتر ارائه می دهد. آنها یک شرکت آمریکایی هستند که مدت ها در فضای میزبان وردپرس بوده اند ، و این می تواند برای مشتریانی که ارزش تجربه را دارند ، بسیار معنی داشته باشد. ضمانت 60 روزه برگشت پول از WP Engine همچنین برای کسانی که می خواهند بدون در نظر گرفتن خطرات زیادی ، پروژه های خود را شروع کنند ، بسیار خوب است..

بررسی کامل موتور WP را بخوانید

بهترین برای طراحان: Flywheel

چرخ فلک

قیمت برنامه ورود به سطح: 23 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 700 میلی ثانیه

Uptime: 99٪

برنامه های Flywheel را مشاهده کنید

Flywheel جزء کلاس جدید شرکتهای میزبان وردپرس است که تأکید بر دسترسی و دوستانه بودن دارد. در این حالت ، آنها بر ارائه بستر برای طراحان و آژانس های بازاریابی متمرکز شده اند. سمت میزبانی مشاغل کاملاً مشکل آنهاست و آنها می خواهند شما بتوانید تمام انرژی های خود را برای طراحی سایت های عالی متعهد کنید.

قیمت گذاری کمی بهتر از شرکت کنندگان مشابه در همان کلاس است. ساختار قیمت مناسب از الگویی شبیه به شرکتهای بزرگتر میزبان وب مانند WP Engine برخوردار است و Flywheel نیز ارائه می دهد:

 • یک گواهی SSL رایگان
 • مهاجرت سایت رایگان
 • سایت های مرحله بندی
 • دسترسی به تعدادی از مضامین
 • پشتیبانی از فناوری های آگاه در PHP 7 و WordPress
 • منابع یادگیری بی شماری برای مشتریان خود

زمان پاسخگویی نسبت به بعضی از بازیکنان بزرگ کمی کندتر است اما 700 میلی ثانیه هنوز هم از حداقل توصیه شده 1000 میلی ثانیه بهتر است. نکته مهم این است که این شرکت منحصراً متعهد به تهیه برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده است. خودشه. آنها چیز دیگری ارائه نمی دهند.

مانند سایر رقبا که آژانس ها را هدف قرار داده و از سایت های ایستاده استفاده می کنند ، انتقال یک حساب میزبانی به مشتری یک نسیم است. اگر خودتان را بیشتر یک طراح ، بازاریاب یا بخشی از نمایندگی می دانید ، این بستر میزبانی است که می خواهید ابتدا در جستجوی خود به آن نگاه کنید. به همان اندازه که می خواهید آنرا پیدا کنید یک راه حل میزبانی وردپرس با یک کلیک نزدیک است.

بررسی کامل Flywheel را بخوانید

بهترین راه حل برای WooCommerce: LiquidWeb

مایعات

قیمت برنامه ورود به سطح: 29 دلار در ماه برای وردپرس و 39 دلار در ماه برای WooCommerce

زمان پاسخ: 152 ms

Uptime: 100٪

برنامه های WordPress LiquidWeb را مشاهده کنید

WooCommerce افزونه ای برای وردپرس است که به کاربران امکان می دهد وب سایت های تجارت الکترونیکی کاملاً برجسته ایجاد کنند. با توجه به چالش های احتمالی در راه اندازی و راه اندازی چنین سایتی ، خوب است که یک تیم پشتیبانی مدیریت شده در آنجا حضور داشته باشید تا در اتو کردن امور از شما کمک کند. Liquid Web شهرت داشتن یک راه حل میزبانی دوستانه برای توسعه دهنده را نیز دارد. اگر نگران دسترسی به آجیل و پیچ های وب سایت وردپرس هستید ، Liquid Web یک گزینه میزبانی بسیار جذاب است.

اگر در حال انجام چنین پروژه ای هستید ، احتمالاً با پشتیبانی شخصی که می داند کد نویسی کند ، این کار را انجام می دهید. آنها خوشحال خواهند شد که می شنوند که LiquidWeb همچنین دسترسی به:

 • سرورهای VPS
 • میزبانی ابر
 • سرور های اختصاصی
 • خوشه های سرور

Liquid Web از جهاتی ضد انضمامی است که شرکت هایی مانند Flywheel و Kinsta در تلاشند باشند. آنها به جای اینکه همه چیز را برای طراحان بسیار آسان کنند ، سرعت ، قدرت و دسترسی سطح پایین را ارائه می دهند. می توانید دست های خود را با مواردی مانند:

 • یک پوسته SSH
 • گواهی SSL رایگان بسته نرم افزاری
 • کنترل نسخه Git
 • دسترسی مستقیم به پایگاه داده MySQL که وردپرس را هدایت می کند

در همان زمان ، یک بار اتوماسیون و پشتیبانی وجود دارد. به عنوان مثال ، افزونه ها و هسته WordPress هر دو به طور مرتب به روز می شوند. تعمیر و نگهداری سایت نیز شامل می شود. یک داشبورد ساخته شده است تا مدیریت سایت ساده باشد و به کاربران امکان دسترسی به تجزیه و تحلیل سایت های خود را بدهد.

اگر به دنبال جدی شدن با موتور WP و تجارت الکترونیکی هستید ، Liquid Web پیشنهادات زیادی دارد. هر کس با یک فروشگاه اینترنتی مشاغل کوچک را اداره می کند ، باید جستجوی خود را در Liquid Web آغاز کند.

بررسی کامل وب مایع را مطالعه کنید

بهترین قیمت ارزان و سریع: میزبانی A2

a2hosting

قیمت برنامه ورود به سطح: 3.92 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 1730 ms

Uptime: 99٪

برنامه های میزبانی A2 را مشاهده کنید

A2 Hosting بسته ای ارزان قیمت را ارائه می دهد که محدودیتی در انتقال داده یا بازدید کنندگان ندارد. حافظه فیزیکی حتی برای برنامه های ارزان قیمت بسیار دردناک است ، اما در حدود 512 مگابایت تا 2 گیگابایت ، عددی که سایر ارائه دهندگان میزبان وردپرس نزدیک به یک دهه در آن کاهش یافته اند. به غیر از کمک DNS مدیریتی و مهاجرت سایت ، پشتیبانی رایگان زیادی برای کار مستقیم با سایت شما وجود ندارد.

این شرکت به فروش دامنه می پردازد و آنها همچنین سرورهای اختصاصی و میزبان VPS را ارائه می دهند. اگرچه مسیر ارتقاء شما کاملاً برای مقابله با شماست ، اتفاقی که برای قیمت آن انتظار می رود.

سرورهای آنها هرگز متهم به رعد و برق سریع نیستند ، اما از قیمت وحشتناک نیستند. هاستینگ ایمیل گنجانده شده است ، و افرادی که می خواهند به عنوان سرور خود وارد سرورهای خود شوند می توانند از cPanel استفاده کنند. علاوه بر وردپرس در سایت خود می توانید از CMS متفاوت نیز استفاده کنید. آنها همچنین گزینه ای را برای انتخاب از مراکز داده در ایالات متحده ، اروپا و آسیا ارائه می دهند. حتی با در نظر گرفتن این واقعیت ، انتظار بار زیاد صفحه را ندارید.

اگر با کد قدیمی وردپرس سر و کار دارید ، A2 Hosting حداقل یک گزینه جالب را شامل می شود. آنها به شما اجازه می دهند نسخه های PHP را به 5.5 برگردانید. همچنین از MySQL ، Node.JS ، SSH GIT ، Python و Ruby پشتیبانی خواهید کرد. اگر به عنوان یک توسعه دهنده تا حدودی شایسته هستید ، پیشنهاد بسیار زیادی برای بسته های میزبانی سایت وردپرس ارائه می دهد که این ارزان قیمت است.

ما این بسته را به هرکسی که دارای فن آوری زرنگی است توصیه نمی کنیم. طراحان ، بازاریاب ها و آژانس ها باید محتاط باشند مگر اینکه یک رمزگذار داشته باشند که با آنها راحت کار کنند.

بررسی کامل میزبان A2 را بخوانید

بهترین گزینه برای گزینه های میزبانی ابر ابر ردیف: Cloudways

ابرهای ابری

قیمت برنامه ورود به سطح: تا حدودی نامشخص است

زمان پاسخ: 580 ms

Uptime: 100٪

برنامه های Cloudways را مشاهده کنید

قرار دادن فن آوری میزبانی وب برتر برای کار می تواند برای افرادی که سوابق توسعه یا برنامه نویسی ندارند ، یک چالش باشد. Cloudways یک سرویس میزبانی وب است که هدف آن دسترسی آسان مشتریان به فناوریهایی مانند:

 • AWS
 • Google Cloud
 • اقیانوس دیجیتال

همه این موارد با سطح پشتیبانی فنی ، اداری و پشتیبانی مشتری لازم است تا به طراحان ، آژانسها و سایر غیر توسعه دهندگان کمک کند تا بتوانند آنقدر قدرت محاسباتی را برای کار به کار گیرند. شما یک نرم افزار مدرن را دریافت می کنید که از آن استفاده می کند:

 • محیط سبک نگینکس سبک است
 • MariaDB

کاربرانی که مایل به سازگاری با اکوسیستم قدیمی وردپرس Apache و MySQL هستند نیز خوشحال خواهند شد که در اینجا Cloudways برنامه های میزبانی را ارائه می دهد که نیازهای آنها را نیز برطرف می کند..

یکی از مشکلات مهم Cloudways این است که این شرکت برای ترسیم یک خط مستقیم از ساختار قیمت گذاری خود به یک برنامه میزبانی وب سایت وردپرس کار بزرگی انجام نمی دهد. این امر هنگامی پیچیده تر می شود که متوجه شوید برخی گزینه ها ، مانند استفاده از AWS ، از ساختار اندازه گیری ارائه دهنده ابر پیروی می کنند. به عنوان مثال آمازون از یک روش صدور صورتحساب ساعت CPU استفاده می کند که می تواند قیمت گذاری را متغیر و غیرقابل پیش بینی کند.

با روش های Cloud ، یک مجموعه میزبانی وب وردپرس دریافت می کنید که از فناوری های مدرن محاسبات ابری بهره می برد تا هم سرعت و هم ثبات را فراهم کند. اگر به دنبال بهترین میزبانی موجود برای موتور WP در ابر هستید ، ضرب و شتم در Cloudways دشوار است. ساختار قیمت گذاری غیرقابل پیش بینی ممکن است بسیاری از افراد را کنار بگذارد.

بررسی کامل Cloudways را بخوانید

بهترین حالت برای ورود به سطح: Bluehost

bluehost

قیمت برنامه ورود به سطح: 7.99 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 410 ms

Uptime: 99.99٪

برنامه های Bluehost را مشاهده کنید

Bluehost برای بسیاری از افرادی که حداقل یک حساب میزبانی وبلاگ وردپرس را اجرا کرده اند ، آماده به کار قدیمی در صنعت است. آنها نام سال دامنه رایگان را برای سال اول ارائه می دهند و البته این بدان معنی است که آنها دامنه ها را نیز می فروشند. همچنین می توانید از طریق آنها یک گواهی SSL رایگان دریافت کنید. این یک صعود برای افرادی است که می خواهند تمام مطالب خود را در یک حساب میزبانی مجزا نگه دارند.

در پایان کم ، شما 50 گیگابایت حافظه SSD دارید. با این وجود تقریباً دو برابر قیمت می توانید به یکی از برنامه های میزبانی سطح بالا آنها بروید و از یک وب سایت ذخیره سازی بدون اندازه و وب سایت های نامحدود استفاده کنید. همچنین برای کمک به شما در ارائه فایلهای استاتیک مانند تصاویر ، صفحات PDF و HTML به یک شبکه تحویل محتوا دسترسی خواهید داشت. Bluehost همچنین یکی از تنها سه شرکت میزبانی است که توسط WordPress.org به عنوان شریک زندگی توصیه شده است.

اگر به دنبال گزینه ورود به سطح هستید که میزان زیادی زوزه را برای شما فراهم می کند ، Bluehost یک انتخاب عالی است. سرعت و در دسترس بودن کاملی خواهید داشت و سایت شما ایمن و مرتباً به روز می شود. اگر به دنبال انجام کارهایی مانند نام دامنه پارک یا تولید چندین سایت بازاریابی هستید ، انتخاب خاصی است.

بررسی کامل Bluehost را بخوانید

بهترین قیمت برای Cloud Housting ارزان: HostGator WordPress Cloud

میزبان

قیمت برنامه ورود به سطح: 5.95 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 1400 میلی ثانیه

Uptime: 100٪

برنامه های HostGator را مشاهده کنید

HostGator یک آماده به کار میزبانی وب است که از سال 2002 وجود دارد ، و مورد اعتماد بسیاری از کاربران است. ارائه دهندگان ابر ارائه دهنده قیمت های ساده و برنامه ها به راحتی با بزرگ شدن یک تجارت کوچک قابل افزایش هستند. زمان پاسخگویی subpar است ، اما به روز عالی است.

اگر به دنبال یک نقشه میزبانی کسل کننده و ساده با قیمت مناسب هستید ، میزبان بیشتر از این کار را انجام می دهد. Hostgator از cPanel سعی شده و واقعی به عنوان داشبورد خود استفاده می کند. این یک محیط عالی برای افراد فاقد پیش زمینه توسعه نیست ، اما اگر کسی از صفحات کنترل قدیمی استفاده کرده باشد که توسط بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وب قدیمی استفاده می شود ، راه اندازی مناسبی نخواهد بود. شما یک بسته میزبانی سریع وردپرس چشمگیر نخواهید داشت ، اما این کار را انجام می دهد.

بررسی کامل HostGator را بخوانید

بهترین برای تصدی مدیریت شده: صفحه ای

صفحه ای

قیمت برنامه ورود به سطح: 199 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 1400 میلی ثانیه

Uptime: 100٪

برنامه های صفحه را مشاهده کنید

اگر این قیمت 199 دلار در هر ماه برای ارزانترین راه اندازی از Pagely به شما مکث بدهد ، احتمالاً شما مشتری هدف آنها نیستید. Pagely در تلاش است تا بهترین VPS را برای وردپرس به مشتریان در مقیاس سازمان ارائه دهد. پیشنهادات آنها به هزاران دلار در ماه می رسد و اندازه گیری پهنای باند را از صدها گیگابایت شروع می کنند.

پیکربندی در نظر گرفته شده است که بسیار ایمن و کاملاً مدیریت شود. تیم پشتیبانی برای کمک به مشتریان 24/7 آماده است.

اگر به دنبال یک راه حل با کیفیت بالا هستید که به شما امکان می دهد به معماری ابری AWS دسترسی پیدا کنید, صفحه ای یک انتخاب عالی است آنها بهترین دوست راه اندازی ها و مشاغل کوچک نیستند ، اما آنها قطعاً شرکتی هستند که می خواهید با رشد تقاضاهای خود به خاطر داشته باشید. سرانجام ، می توانید در جایی که مقرون به صرفه تر است خرید پکیج “ارزان” صفحه را از مقرون به صرفه نبودن با بسته های پر مصرف دیگر ارائه دهندگان ، به میزان ترافیکی وارد کنید..

بررسی کامل صفحه ای را بخوانید

بهترین راه حل برای خاک ارزان قیمت: EasyWP توسط NameCheap

namecheap 2019-ژوئن

قیمت برنامه ورود به سطح: 3.88 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 350 ms

Uptime: 99.9٪

برنامه های Namecheap را مشاهده کنید

وقتی ارزان فقط به اندازه کافی برای شما مناسب نیست ، NameCheap وجود دارد. با مهاجرت سایت ، یک نام دامنه رایگان و کمک رایگان دریافت می کنید ، و این هیچ چیز نیست. آنها بسته های میزبانی مشترک را ارائه می دهند که عملکرد مورد انتظار را ارائه می دهند.

Uptime برای شرکتی که همیشه در بررسی میزبانی وردپرس ، مطابق با پاسخگو بودن نیست ، بسیار مناسب و معقول است. شما قصد ندارید برای اساساً چهار دلار کمک های زیادی به دست آورید ، اما در این بخش قیمت می توانید بدتر عمل کنید. اگر خوشحال نیستید ، می توانید با دانستن اینکه 30 روز ضمانت برگشت پول نیز به شما ارائه می دهند ، آرام باشید.

بررسی کامل NameCheap را بخوانید

بهترین برای صاحبان دامنه: وردپرس GoDaddy

خدایا

قیمت برنامه ورود به سطح: 9.99 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 800 میلی ثانیه

Uptime: 99.8٪

برنامه های GoDaddy را مشاهده کنید

سالها پیش GoDaddy بخش بزرگی از نام دامنه را حک کرده است. جای تعجب نیست که پیشنهادات آن شامل میزبانی وبلاگ های وردپرس است. آنها راه حل های کشیدن و رها کردن زیادی دارند ، و این ممکن است برای افرادی که قبلاً دامنه خود را با آنها دارند ، قانع کننده باشد.

این شرکت واقعاً ارزان ترین یا سریعترین شرکت نیست. آنها واقعاً کلاس برتر نیستند. اگر تعدادی دامنه با آنها دارید ، نگه داشتن تمام کارهایتان در یک حساب میزبانی دارای فضیلت های آن است.

بررسی کامل GoDaddy را بخوانید

ویژگی های میزبانی وردپرس که قبل از خرید باید در نظر بگیرید

شما متوجه برخی مضامین می شوید که با ارائه دهندگان میزبان مختلف متفاوت می شوند. برخی از شرکت ها به دنبال افرادی هستند که به قدرت و سرعت خام نیاز دارند ، در حالی که برخی دیگر در تلاشند خدمات ارزان قیمت را به فروش برسانند. برخی دیگر از بخش های خاصی مانند مواردی که آژانس ها و طراحان را با ارائه پیشنهادات تهیه می کنند ، تهیه می کنند:

 • نمایش وب سایت ها
 • انتشار یک کلیک
 • کمک به مهاجرت رایگان
 • دامنه های رایگان و گواهینامه های SSL

اگر نگران کنترل سطح توسعه دهنده وب سایت هستید ، می خواهید نگران چیزهایی مانند SSH و دسترسی FTP ، در دسترس بودن صفحه کنترل های سنتی مانند Plesk و cPanel ، کنترل نسخه های Git و دسترسی به آن باشید. بانک اطلاعاتی.

افزونه های از قبل نصب شده نیز کار بزرگی است. افزودنیهای وردپرس هرگز کار ساده ای نیستند که بتوانید به تنهایی کار کنید. شما ممکن است چیزی را داشته باشید که در PHP 5.1 کارآمد داشته باشد اما اکنون از کدی استفاده می کند که در نسخه 7.3 کاهش یافته است. پیش نصب و به روز رسانی خودکار خودکار افزونه ها ، ساده ترین راه برای جلوگیری از این نوع درگیری ها است.

قیمت همه چیز نیست ، اما مهم است. مهمتر از همه ، اینکه بتوانید یک انگشت پا را در آب بچسبانید و ببینید که این تجربه چیست ، ایده خوبی است. مراقب تضمین بازپرداخت پول باشید.

همچنین درک برخی از مفاهیم اساسی مفید است. بیایید نگاهی به چند مورد از آنها بیاندازیم.

میزبانی وب وردپرس چیست؟?

میزبانی مشترک به طور گسترده ای به عنوان کمترین مطلق برنامه های میزبانی در نظر گرفته می شود. یک سیستم میزبانی مشترک به عنوان نمونه منفرد در سرور است که میزبانی وب سایت را از طریق یک سیستم عامل واحد فراهم می کند. این بدان معنی است که فضای حافظه و چرخه CPU را با وب سایت های افراد دیگر به اشتراک می گذارید.

با توجه به نگرانی بیشتر ، شما همچنین فضای سیستم فایل را با دیگران به اشتراک می گذارید. این باعث می شود کل مجموعه شما آسیب پذیر شود. کاملاً یک سایت تجارت الکترونیکی یا هر چیزی که اطلاعات حساس کاربر را در یک میزبان مشترک جمع آوری کند قرار ندهید. این رویکرد فقط باید برای وب سایتهایی با حداقل استفاده ناچیز که باید با ارزانترین قیمت ممکن تنظیم شوند ، استفاده شود. اگر می خواهید یک وبلاگ وردپرس در مورد قطارها ارسال کنید ، با میزبانی مشترک دیوانه شوید.

گزینه های مشترک نیز اغلب محدود هستند. ممکن است شما نتوانید افزونه های خود یا حتی مضامین خود را نصب کنید. بیشتر آنها دسترسی به سطح SSH را نخواهند داشت ، بنابراین توسعه دهندگان احتمالاً می توانند آنها را فراموش کنند. قابلیت شخصی سازی محدود است و معمولاً مقیاس بسته میزبانی در محیط مشترک نیز دشوار است.

وقتی به محدوده میزبان خود ضربه بزنید ، احتمالاً از مهاجرت گیر خواهید کرد. بدتر از آن ، ممکن است محدودیت هاست خود را حتی در یک روز کند برای سایت خود کشف کنید. به یاد داشته باشید ، منابع شما منابع همه افراد هستند. فقط باعث می شود کاربر دیگری مورد هجوم واقع شود و باعث شود که همه سایت های دیگر در هاست مشترک کاهش یابد یا حتی خراب شود.

WordPress Cloud Hosting چیست؟?

ساختمان تجاری ، آسمان خراش به دنبال

میزبانی ابر با استفاده از مزارع سرور گسترده برای هدایت تن منابع به سمت وظایف طراحی شده است. این باعث می شود تا جمعیت زیادی برای یادگیری ماشین به شما عزیز تبدیل شود ، و همچنین توسط شرکت هایی که نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) ارائه می دهند بسیار محبوب است. در اصل ، وردپرس گزینه دیگری برای SaaS است.

نکته جالب در مورد میزبانی ابر این است که می توانید به سرعت منابع را بالا یا پایین کنید. این می تواند برای شرکت هایی که تقاضای فصلی دارند ، یک تفاوت واقعی ایجاد کند. اگر در فصل خرید تعطیلات انتظار ترافیک گسترده ای را دارید ، یک راه حل میزبانی ابر اطمینان حاصل خواهد کرد که شما از منابع لازم برای رسیدگی به بار برخوردار خواهید بود. به همین ترتیب ، تقریباً فقط با به روزرسانی حساب خود می توانید افزایش سرعت را بدست آورید.

افت عمده میزبان ابر ، قیمت گذاری اندازه گیری شده است. AWS ، به ویژه ، برای لوایح غیرقابل پیش بینی بدنام است. این ایده خوبی است که قبل از ثبت نام در مورد قیمت گذاری قابل پیش بینی بپرسید. به عنوان مثال ، یک حمله انکار ناپذیر از سرویس ، به عنوان مثال ، می تواند شما را با یک لایحه سنگین حلق آویز کند.

میزبانی وب وردپرس VPS چیست؟?

VPS مخفف سرور خصوصی مجازی است. یک VPS اساساً مانند ماشینهای مستقل عمل می کند ، اما در واقع در یک دستگاه بزرگتر تقسیم می شود.

در ابتدا سرخ شدن ، این ممکن است مانند میزبانی مشترک به نظر برسد ، اما اینطور نیست. وجه تمایز این است که در VPS بخشی از حافظه و حافظه و CPU برای دستگاه مجازی شما حک شده است. این سیستم عامل و سیستم پرونده ای خاص خود را دارد و اینها با حساب شخص دیگری ارتباط برقرار نمی کند. این بدان معناست که حساب میزبان شما نسبت به بهترین حساب مشترک ، در بدترین VPS بسیار امن تر و پایدار است.

VPS اگر پول برای قبض بزرگتر ندارید انتخاب مناسبی است. به اندازه داشتن یک میزبان اختصاصی کاملاً مناسب نیست ، اما به ندرت متوجه تفاوت خواهید شد مگر اینکه با صدها درخواست در هر ثانیه بمباران شوید.

میزبانی وب وردپرس چیست؟?

میزبانی معامله بزرگ برای هر کسی که یک تن از تجربه توسعه ندارد. حتی توسعه دهندگان دوست دارند که حساب های خود را اداره کنند زیرا این بدان معناست که در شرکت مشکلی داشته باشید که در صورت بروز مشکل ، حاضر به وثیقه آنها باشد. اگر با یک حساب کاربری غیرفعال کار می کنید ، بهتر از این نیستید که اگر سرور وب خود را در دفتر کار خود اجرا کنید.

یک نکته مهم که باید در حساب های میزبانی مدیریت شده به خاطر داشته باشید این است که کیفیت تیم پشتیبانی بسیار مهم است. بسیاری از شرکت ها می گویند که آنها پشتیبانی مدیریت شده را ارائه می دهند ، اما اگر 40 دقیقه طول بکشد تا در صورت پاسخ ویروس بر روی سرور شما توسط Google ، 40 دقیقه به شما پاسخ دهد ، کمک نمی کند..

به طور کلی ، شرکت هایی که خود را به عنوان غیر متخصص در جهان اعلام می کنند ، با میزبانی وردپرس مدیریت شده ، کار بهتری را انجام می دهند. طراحان و آژانس ها مدت هاست که با کمبود پشتیبانی مواجه نخواهند شد. آنها فقط می خواهند سهام ها را جمع کنند و به یک شرکت دیگر بروند.

میزبانی وب وردپرس واقعی است?

آیا گزینه های رایگان در دسترس هستند؟ آره. آنها فرزندان نامشروع Bigfoot و Monster Loh Ness نیستند.

آیا آنها خوب هستند؟ نه.

بازگشت و بخش مربوط به هاست مشترک را بخوانید. اکنون تمام ایده های آن بخش را در ذهن خود نگه دارید و تصور کنید که هر کار ممکن با روشی بدتر کار می کند.

قرار نیست یک تیم پشتیبانی مدیریت شده در انتظار کمک به شما باشد. در حقیقت ، شما خوش شانس خواهید بود که از یک chatbot مبتنی بر AI کمک بگیرید. بله ، یک روز بد را با میزبانی رایگان داشته باشید ، و آرزو می کنید برای روزهایی که می توانید با یک بلندگو انگلیسی غیر بومی در یک مرکز تماس در طرف دیگر سیاره صحبت کنید.

میزبانی وب وردپرس رایگان بسیار سخت است. حتی یک بار هم نه. کد شما به اندازه کافی بد برای انجام آن کار نکرد.

توجه داشته باشید در مورد سرعت

سرعت ، مونیخ ، چراغ

سرعت بسیار زیاد است. برای اینکه کاملاً واضح باشد ، بارها را برای وب سایتهای سراسر دنیا بارگیری کنید وحشتناک هستند. عمده فروشندگان و مارک های خودروسازی سایت هایی دارند که 9 تا 11 ثانیه برای بارگیری آنها طول می کشد. اکثر رهنمودهای مربوط به عملکرد نشان می دهد که کاربران پس از شروع به ترک وب سایت ها اقدام می کنند فقط سه ثانیه. فقط محتوای قاتل 10 ثانیه مردم را نگه می دارد.

با نگاهی به سرعتهای ذکر شده ، 1000 میلی ثانیه (ثانیه) به یک ثانیه کامل تبدیل می شوند. در اولین بررسی ، شما ممکن است فکر کنید ، “عالی ، همه این سرعت ها زیر سه ثانیه است. من تنظیم شده ام! به من ارزان ترین! “

این مشکل وجود دارد: زمان پاسخگویی فقط به شما می گوید یک مرورگر و سرور چقدر طول می کشد تا پردازش آنچه خواسته HELO خوانده می شود طول بکشد. این امر فقط به Chrome ، Firefox ، Edge ، Opera یا Safari اجازه می دهد تا بدانید که یک منبع درخواستی خاص وجود دارد و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به عبارت دیگر ، مدت زمان طولانی است که سرور بتواند تلفن را انتخاب کرده و بگوید ، “سلام ، شما به یک سایت وردپرس رسیدید که روی یک پشته LAMP کار می کند.”

وقتی WordPress را به شمع اضافه می کنید ، زمان محاسبات را اضافه می کنید. کد PHP برای موتور WP مقداری میلی ثانیه برای پردازش هر کار طول می کشد. برخی از افزونه ها و یک موضوع را پرتاب کنید تا حتی کندتر شود. اگر جاوا اسکریپت در صفحه وجود دارد ، مانند بسته تحلیلی خارج از سایت ، اکنون می توانید ثانیه های کامل اضافه کنید.

ناگهان ، تفاوت بین بار بار 200 میلی ثانیه و یک بار بار 1400 میلی ثانیه مرتبط به نظر می رسد. به خصوص اگر در حال اجرای یک مجموعه سنگین هستید ، این ثانیه دوم ممکن است تفاوت بین بازدیدکنندگان باشد که محتوای شما را می بینند یا می روند.

نتیجه گیری

یافتن یک میزبان وردپرس یک عمل متعادل است. بدیهی است که شما می خواهید به همان اندازه پشتیبانی ، سرعت و کارایی که ممکن است برای دلار خود داشته باشید. البته این دقیقاً با چند دلار محدود است که می توانید در یک ماه معین از آن استفاده کنید.

به طور کلی ، شما باید به گزینه هایی مانند:

 • VPS
 • سرور های اختصاصی
 • میزبانی اختصاصی وردپرس
 • میزبان های مبتنی بر ابر

هیچ یک از این راه حل های مناسب نیست ، اما آنها معمولاً از هر آنچه در بخش های آزاد یا مشترک می بینید بهتر هستند.

شما همچنین باید موجودی مورد نیاز خود را تهیه کنید. یک توسعه دهنده داخلی که یک وب سایت واحد را فعال و راه اندازی می کند ، نیازهای بسیار متفاوتی نسبت به یک طراح در یک آژانس دارد. توسعه دهنده می خواهد یک راه اندازی واحد داشته باشد ، آنها کنترل زیادی را در اختیار دارند و مواردی مانند SSH ، FTP ، MySQL و Git را به دست می آورند. از سوی دیگر ، طراح ممکن است بی نهایت از مجموعه ای بهره ببرد که به آنها اجازه می دهد ظرف چند ماه حساب کاربری قفل ، سهام و بشکه را به مشتری تحویل دهند..

با یک ارزیابی کوتاه از خود ، می توانید به سرعت الزامات خود را تعیین کنید. یک چک لیست کتبی بسازید و مطالب این مقاله را مرور کنید. حتماً مورد خط خط بودجه را نیز درج کنید. با مقایسه لیست چک خود در برابر نقاط قوت و ضعف هر شرکت میزبان ، شما خیلی سریع فهمیدید کدام یک یا دو نفر مناسب ترین نیاز شما هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map