14 بهترین ارائه دهندگان و خدمات میزبانی ابر (مه 2020)

14 بهترین ارائه دهندگان و خدمات میزبانی ابر (مه 2020)

14 بهترین ارائه دهندگان و خدمات میزبانی ابر (مه 2020)

به دنبال بهترین هاستینگ ابری هستید اما تصوری ندارید از کجا شروع کنید?


ابر به معنای چیزهای مختلف برای افراد مختلف است. 

در اصل ، ما به دنبال میزبانی سریع ، توزیع شده و مقیاس پذیر هستیم – با پشتیبانی خوب و با قیمتی که متناسب با تجارت باشد.

بهترین هاستینگ برای مشاغل کوچک

محاسبات ابری منجر به رونق گزینه های میزبانی شده است. بسیاری از خدمات هاستینگ با سرورهای ابری وارد بازار شده اند ، اما این امر باعث می شود تا مشتریان احساس سردرگمی در مورد اینکه آیا واقعاً به دنبال بهترین هاستینگ ابری هستند ، احساس سردرگمی کنند. ما به 14 مورد از گزینه های چشمگیر در بازار خواهیم پرداخت و سپس توضیح خواهیم داد که سرور مبتنی بر ابر چیست و چگونه می توانید از عضویت با ارائه دهنده خدمات میزبانی ابری بهره مند شوید.

با این تحقیق می توانید بهترین میزبان ابر را در ماه مه سال 2020 میلادی انتخاب کنید.

1. میزبانی ابر Cloudways

ابرهای ابری

قیمت شروع: 10 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 710 ms

Uptime: 99.99٪

قیمت گذاری Cloudways را بررسی کنید

Cloudways یک شرکت میزبانی است که متمرکز بر تأمین انرژی زیاد با قیمت مناسب است. آنها در بخش میزبان سرور ابری ارزانترین قیمت نیستند ، اما قیمت سرور ابر آنها مقدار بسیار خوبی را برای مقدار توان سیستمهای ارائه شده آنها نشان می دهد. این شرکت گزینه میزبانی سایت خود را در بسیاری از سیستم عامل های میزبان سرور ابری ، از جمله:

 • اقیانوس دیجیتال
 • لینود
 • Vultr
 • خدمات وب آمازون
 • پلت فرم Google Cloud

همچنین می توانید قیمت سرور ابری را پیدا کنید که با طیف گسترده ای از مقیاس مطابقت داشته باشد. برنامه 10 دلاری آنها در هر ماه نمونه ای از هسته اصلی را ارائه می دهد ، اما می توانید گزینه هایی را ارائه دهید که در هر نقطه از راه حل های دو هسته ای تا 32 هسته ای ارائه شده است. پس از ورود به دنیای 32 هسته ای ، مطمئناً با راه حل های میزبانی ابر در سطح سازمانی سر و کار دارید ، بنابراین انتظار دارید که از شمال 1000 دلار بپردازید.

Cloudways برای پشتیبانی مشتری یا پشتیبانی فنی از علائم عالی برخوردار نیست. در بسیاری از موارد ، اگر می خواهید از کدهای سفارشی یا راه حل های کمتر جریان اصلی استفاده کنید ، خودتان هستید. این احتمالاً گزینه خوبی برای افرادی نیست که دانش کمی دارند و دانش فنی ندارند ، اما آنها برای افرادی که ممکن است از قابلیت AWS بخواهند ، اما نمی خواهند به علفهای هرز همانطور که اغلب پیشنهادات آمازون می خواهد ، دسترسی پیدا کنند..

بررسی کامل Cloudways ما را مشاهده کنید

2. ابر مایع مدیریت وب مایع

مایعات

قیمت شروع: 51 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 150 میلی ثانیه

Uptime: 100٪

مشاهده قیمت گذاری مایعات وب

وب مایع آنچه را که به راحتی جزء بهترین سرویس های ابری در بازار شناخته می شود ، ارائه می دهد. هرچند که با افزایش قیمت سرور ابری ، آنها دسترسی به مشتریان در سطح ورودی را بسیار سخت می کنند. حتی اگر شما مایل به پرداخت هزینه بهترین میزبانی ابری در اطراف باشید ، تمایل آنها برای جلب خدمات خود به محصولات “مختلف” می تواند همه چیز را گیج کننده کند..

محصولات میزبانی وب ابر آنها تقریبا به چهار نوع بسته میزبانی تقسیم می شوند. به منظور مقیاس از قدرتمندترین تا قدرتمندترین ، این موارد عبارتند از:

 • سایت های ابر
 • میزبانی وب Cloud VPS
 • اختصاصی میزبان سرور مبتنی بر ابر
 • میزبانی ابر شخصی

گزینه سایتهای ابری از لحاظ عملکرد نامحدود میزبانی نام دامنه است. با این حال بسیاری از آنها می توانید با یک حساب کاربری که می توانید برای هر ماه 51 دلار دریافت کنید ، مطالبی را وارد کنید. Cloud VPS اساساً مشابه با استفاده از یک سرور خصوصی مجازی یا یک سرور اختصاصی است ، به جز اینکه در یک ابر میزبان است و به عنوان یک نتیجه بسیار مقیاس پذیرتر است. همین ایده در مورد راه حل های اختصاصی میزبانی ابر کاربرد دارد ، به جز اینکه شما به جای اشتراک منابع تقسیم شده با دیگران.

شاید جالب ترین گزینه ، میزبانی ابر شخصی باشد. این در واقع یک سیستم ابری کاملاً خاص برای خودتان است. تصور می شود که فقط برای شروع کار ماهانه 1500 دلار در ماه پرداخت می کنید. برای شرکت هایی که به قدرت شلیک قابل توجهی نیاز دارند ، این چیزی است که معدود ارائه دهندگان میزبانی وب دیگر ارائه می دهند. شما حتی می توانید نمونه خود را تقسیم کنید ، با برنامه های کم کار اجازه می دهد تا 5 سرور مجازی به طور همزمان در همان ابر در حال اجرا باشند.

نکته مهم دیگر برای مشروبات وب این است که آنها در رابطه با طیف گسترده ای از موضوعات میزبانی وب در مقیاس سازمانی ، کمک هایی را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، می توانید با:

 • انطباق PCI برای وب سایت های تجارت الکترونیکی
 • انطباق HIPAA برای ارائه دهندگان خدمات مراقبت های بهداشتی
 • میزبانی برنامه

موارد Cloud شما روی درایوهای SSD مدرن در مراکز داده که دارای ذخایر اضافی برای ذخیره و قدرت هستند ، اجرا می شود. اگر بهترین شرکت خدمات ابری مطلق را می خواهید و می خواهید برای تحقق بخشیدن به آن پول نقد بپردازید ، مطابقت با Liquid Web دشوار است. با این حال ، برای هر کس دیگری ، این یک قیمت ارزان قیمت است.

بررسی کامل LiquidWeb ما را مشاهده کنید

3. A2 میزبان Cloud VPS

a2hosting

قیمت شروع: 5.00 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: بیشتر از 1000 ms

Uptime: 99٪

A2 Hosting Cloud VPS را ببینید

اگر به دنبال یکی از گزینه های ارزان قیمت در میان ارائه دهندگان برتر ابر هستید ، A2 Hosting یک کار بسیار جذاب برای جذاب کردن مشتریان در آن طاقچه انجام می دهد. در حالی که نمی خواهید سرعت سریع رعد و برق را بدست آورید ، می توانید یک بسته چهار هسته ای با دسترسی ریشه فقط با 15 دلار در ماه دریافت کنید. نکته قابل توجه ، پیشنهادات میزبانی A2 به میزبانی VPS موازی است ، اما محدودیتی برای انتظار شما در این محدوده قیمت وجود دارد.

با این حال ، همه چیز مساوی هستند ، شرکت ارائه دهنده یک کار خوب با ارائه انگیزه است. ضمانت برگشت پول وجود دارد. هر حساب شامل یک درایو SSD رایگان و حداقل 2 TB در هر ماه از پهنای باند است. آنها همچنین پشتیبانی فنی 24/7 مشتری و مشتری را در طول سال ارائه می دهند و این شامل کمک از طریق تلفن نیز می شود.

اگر به دنبال انتخاب هرچه بیشتر گزینه ای بدون ریسک برای شروع میزبانی ابری هستید ، A2Hosting را پوشش داده است. با این وجود ، افرادی که به دنبال مراکز داده واقعی در سطح سازمانی هستند که بسیار پاسخگو هستند ، ممکن است بخواهند به جای دیگری نگاه کنند ، به ویژه با توجه به اینکه قیمت های اوج آنها برای قیمت های نسبتاً بالا ارزش فوق العاده ای ندارند. با این وجود ، در سطح پایین بازار گزینه های خوبی وجود دارد.

بررسی کامل میزبانی A2 ما را مشاهده کنید

4. SiteGround

محل سایت

قیمت شروع: 80 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 710 ms

Uptime: 99.99٪

مشاهده قیمت گذاری سایت

SiteGround تلاش می کند عملکرد خوب و نه چندان عالی را با طیف وسیعی از فریبی های آزاد که برای مردمی که رده اول بچه های جالب و باهوش فناوری نیستند ، ترکیب کند. آنها زمان های عالی را ارائه می دهند ، و زمان پاسخگویی به اندازه کافی خوب است که همه از کمترین سایتها و برنامه های وب باید به بارهای معقول برسند.

همچنین می توانید دریافت کنید:

 • دسترسی به یک CDN رایگان
 • یک گواهی SSL رایگان
 • کمک به مهاجرت رایگان با یک سایت وردپرس
 • یک آدرس IP اختصاصی
 • دسترسی به SSH و SFTP

آنها همچنین تضمین می کنند که کلیه منابع محاسبات ابری برای سیستم مبتنی بر ابر شما صرفاً به سرور شما اختصاص داده می شود. اگر به کمک IT احتیاج دارید ، آنها کارمندان زیادی دارند تا بتوانند با خدمات کاملاً مدیریت شده ، وام دهند.

SiteGround تخصیص منابع به حساب های فرعی بسیار آسان می کند. اگر در حال اداره آژانس بازاریابی یا طراحی هستید ، این امر می تواند سفارشی سازی آنچه را که در هر زیر حساب دریافت می شود ، بسیار آسان کند. به خصوص هنگام برخورد با مشتری ، می توانید از این ویژگی در کنار مقیاس پذیری پیش بینی شده از هاست ابر برای ارائه طیف وسیعی از بسته ها استفاده کنید. همچنین می توانید به حسابهای فرعی فردی خدمات DNS رایگان اختصاص دهید.

همچنین این شرکت پشتیبان روزانه را تهیه می کند. این نسخه های پشتیبان فوری در خارج از سایت حفظ می شوند و با استفاده از یک راه حل یک کلیک می توان آنها را ترمیم کرد.

SiteGround یک کار خوب در ایجاد تعادل بین نوع قدرت فنی را که شایسته شماست هنگام رفتن با یک میزبان ابری و ارائه یک تجربه کاربر پسند ، انجام دهید. کاربران پیشرفته از میزان دسترسی به آنها هیجان زده می شوند ، و سایر نقاط جهان همچنان به اندازه کافی مشتری و فناوری پشتیبانی می کنند تا بتوانند همه چیز را اداره کنند.

بررسی کامل SiteGround ما را مشاهده کنید

5- InMotion

میزبانی برای حرکت

قیمت شروع: 34.99 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 400 میلی ثانیه

Uptime: 99.95٪

میزبانی InMotion را بررسی کنید

یک ناراحتی کوچک که با فرو رفتن به پیشنهادهای InMotion همراه است این است که آنها کارهای خوبی انجام نمی دهند که مستقیماً کارها را انجام دهند. برنامه ها برای آژانس ها ، مشاغل کوچک ، شرکت ها و برنامه ها ارائه شده است. ارزانترین طرح تحت “برنامه های کاربردی” است و می تواند مانند سایر برنامه ها بتواند میزبانی را انجام دهد.

نکته مهم این است که پیشنهادات آنها صرفاً مبتنی بر لینوکس است. تقریباً اکوسیستم LAMP پشته نیز هست. اگر می خواهید سرور ابری ویندوز ، مطمئناً در جای دیگر جستجو خواهید کرد. آنها همچنین فقط دارای مراکز داده مستقر در ایالات متحده هستند.

افرادی که از اجرای پشته LAMP باریک خوشحال هستند ، مانند افرادی که WordPress ، WooCommerce یا Magento را اجرا می کنند ، خوشحال می شوند که InMotion را به عنوان نسخه ای مقرون به صرفه تر از SiteGround اما با تعداد کمتری آزاد کنید. اگر از پشتیبانی کمتری راحت هستید و می خواهید بهای کارایی را در اولویت قرار دهید ، به خصوص در بازار پایین ، InMotion بسیار سخت است. برای کاربران کمتر فن آوری و جمعیت مایکروسافت ، در بهترین حالت ، یک منحنی یادگیری خواهد بود.

این شرکت یک بازپرداخت طولانی مدت 90 روزه ارائه می دهد. اگر موقعیتی دارید که آن را امتحان کنید ، فرصتی بدون ریسک برای آشنایی با هاست جدید وب است.

بررسی کامل InMotion ما را مشاهده کنید

6. HostGator

میزبان

قیمت شروع: 4.95 دلار در هر ماه.

زمان پاسخ: 430 ms

Uptime: 99.98٪

مشاهده قیمت گذاری HostGator

برای یک شرکت غیرقانونی ارزان ، HostGator کمی تعجب آور است. در هر ماه 4.95 دلار دریافت می کنید:

 • دو هسته CPU
 • دو گیگابایت رم
 • پهنای باند غیرمتعارف
 • یک گواهی SSL رایگان

این شرکت همچنین دارای یک تجارت ثبت نام دامنه می باشد ، بنابراین می توانید تمام مطالب وب سایت خود را در یک حساب واحد نگه دارید. در حالی که کمترین هزینه حساب فقط به یک دامنه اجازه می دهد ، با رفتن به سطح بعدی ، 6.57 دلار در ماه ، میزبان دامنه نامحدود و دو برابر تعداد هسته و دو برابر رم را به شما می دهد..

همانطور که در رده های پایین شرکت های میزبان معمولی است ، می توانید انتظار یک پشته نرم افزار محدود را دارید. به یک محیط لینوکس دسترسی خواهید داشت که از برنامه هایی مانند:

 • جوملا
 • دروپال
 • مگنتو
 • وردپرس

با کمال تعجب ، شما می خواهید به تنهایی و بدون خدمات مدیریت شده به سر می برید. با این حال ، برای گزینه ارزان قیمت ، می توانید خیلی بدتر از HostGator انجام دهید.

بررسی کامل HostGator ما را مشاهده کنید

7. DreamHost

رویای خواب

قیمت شروع: 4.50 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 720 ms

Uptime: 99.96٪

DreamHost را بررسی کنید

DreamHost یکی دیگر از شرکت کنندگان در بخش میزبانی ابر کم هزینه ، DreamHost همچنین یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب است که می تواند از واضح تر بودن در مورد پیشنهادات آن بهره مند شود. اولین دلخوری بزرگی که شما را به عنوان مشتری به خود جلب می کند اینست که تنها کالاهایی که در صفحه میزبان خود درج کرده است “DreamCompute” و “DreamObjects” هستند. آنها به جای اینکه تفاوت بین موارد رایانش ابری و خدمات میزبانی ابری را روشن کنند ، آنها را تحت عنوان “محاسبه” جمع می کنند ، اصطلاحی که در دنیای یادگیری ماشین بیشتر از صنعت میزبانی وب مرتبط است..

با گذشت زمان از شخم زدن ، پیشنهاد ناامیدکننده ای برای این بخش از بازار پیدا خواهید کرد. شما یک هسته پردازنده واحد را در ارزانترین برنامه بدست می آورید و همه چیز بر اساس یک پشته منبع باز و گزینه های دیگر نیست. به نظر می رسد که چیزهایی برای کاربران Python ، Node.JS و Ruby هدف قرار گرفته است که صریحاً می خواهند به دنبال ارائه محاسبات بزرگتر از طرف شرکت هایی مانند Amazon باشند..

ساختار صورتحساب نیز عجیب است. در یک ماه معین 600 ساعت زمان محاسبه چرخه دارید. ماه ها بیشتر از این زمان هستند و یک حمله DDoS غیر قابل کشف تنها می تواند شما را به راحتی بیش از حد حساب کند که منجر به صورتحساب شود. صادقانه بگویم ، اگر می خواهید یک ساختار صورتحساب با زمان محاسبه ، AWS وجود داشته باشد و یک زیرساخت بزرگتر و متوسط ​​را فراهم کند.

از طرف دیگر ، پیشنهادات آنها برای افرادی که می خواهند میزبان پایتون یا Node.JS باشند ، تنظیم شده است. اگر این خط شما باشد ، DreamHost ممکن است جالب باشد. با این حال ، هر کس دیگری می تواند پیشنهادات بهتری داشته باشد و سردرگمی کمتری در این نقطه قیمت پیدا کند.

بررسی کامل Dreamhost ما را مشاهده کنید

8. Bluehost

bluehost

قیمت شروع: 9.99 دلار در هر ماه به مدت 36 ماه

زمان پاسخ: 590 ms

Uptime: 100٪

مشاهده قیمت گذاری Bluehost

BlueHost حسابهایی را ارائه می دهد که به صورت 12 یا 24 ماهه یا 36 ماه صورتحساب می گیرند. برای افرادی که می خواهند با کمترین قیمت به پایین ترین رده میزبانی وب بپردازند ، این می تواند کمی تحمیل کننده باشد. تا زمانی که می توانید از ضمانت برگشت پول بهره مند شوید

این شرکت سرعت عالی و زمان بی نظیر را ارائه می دهد. اگر به عملکرد جامد سنگ علاقه دارید ، BlueHost بسته ای با کارایی و پایدار را با قیمتی ارزان با قیمت ارزان به شما ارائه می دهد..

جایی که برخی از مشتریان توسط BlueHost کنار گذاشته می شوند ساختار افزودنی نیکل و دیم این شرکت است. یک IP اختصاصی می خواهید؟ این افزودنی ماهانه 5.99 دلار است. یک گواهی حق بیمه SSL می خواهید؟ این مبلغ 49.99 دلار در سال خواهد بود. به سرعت اضافه می شود.

همچنین برای بدست آوردن نام دامنه نامحدود روی یک حساب ، باید یک ردیف بالاتر حرکت کنید. بسته اصلی دو CPU ، هرچند که قیمت خوبی دارد. به همین ترتیب ، پهنای باند فاقد اندازه گیری است و cPanel با SSH به صورت رایگان درج شده است.

BlueHost یک گزینه عالی است ، اما برخی از نتایج آن وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که بسته ای که دریافت می کنید ، تمام نیازهای شما را پوشش می دهد ، زیرا افزودنیها می توانند به سرعت شما را خرد کنند.

بررسی کامل Bluehost ما را مشاهده کنید

9. 1&1 IONOS

1 و 1ionos

قیمت شروع: 15 دلار در ماه

زمان پاسخ: 330 ms

Uptime: 99.8٪

بررسی کنید 1&1 IONOS هاستینگ

گزاره قیمت به عملکرد با 1&1 IONOS عالی نیست. اما در جایی که شرکت زمینی ایجاد می کند ، در ارائه خدمات مدیریت شده است. افراد با صرفه جویی در فن آوری ، با صراحت می گویند با تنظیماتی که از یک هسته پردازنده شروع می شود و فقط یک گیگابایت رم اختصاص می یابد ، تحت تأثیر قرار نمی گیرند. هرچند مشتریانی که دارای تکنولوژی کمتری هستند ، خوشحال خواهند شد که از فناوری و پشتیبانی مشتری در آنجا پشتیبانی می کنند تا آنها را از طریق تعدادی فرآیند راهنمایی کنند..

همانطور که معمولاً وقتی در بخش میزبانی وب ابری به زیر 50 دلار می روید ، به لینوکس و نرم افزار منبع باز قفل می شوید. 1&1 اطلاعات کمی بیشتر در این فریم محدود به شما ارائه می دهد ، سرورهای Apache ، Nginx و Tomcat که با Python و PHP به خوبی بازی خواهند کرد. زمان پاسخگویی نیز نزدیک به بهترین کلاس است.

اگر به بهترین زمان بار در دسترس نزدیک نیاز دارید ، 1&1 ممکن است ارزش دیدن داشته باشد. هرکسی که به سرور ابری ویندوز علاقه مند باشد باید حرکت کند و پیشنهادات آنها از نظر سخت افزاری عالی نیست.

مشاهده کامل 1 ما&1 بررسی یونس

10. موتور WP

wpengine

قیمت شروع: 35 دلار در ماه

زمان پاسخ: 650 ms

Uptime: 100٪

مشاهده قیمت گذاری موتور WP

WP Engine همانطور که از نام آن پیداست ، پیشنهادی برای مشتریان WordPress است. مقیاس بندی برای مشتریان سازمانی طراحی شده است ، و می یابید که لایه ها به سرعت در صدها دلار بالا می روند. رده های پایین پشتیبانی عالی مشتری ندارند و تنها دو ردیف بالاتر از تلفن پشتیبانی می کنند. ضمانت 60 روزه برگشت پول ممکن است برخی از مشکلات راجع به گزینه های شما به دست آورد.

هر بسته شامل پشتیبانی چند سایت به صورت رایگان می باشد ، بنابراین مجبور نیستید فقط برای افزودن دامنه هزینه اضافی بپردازید. اگر به مراکز داده جهانی برای خدمت رسانی به بازدید کنندگان در سراسر سیاره نیاز دارید ، WP Engine شما را پوشش داده است. آنها شرکتی هستند که خود را به عنوان پذیرنده های اولیه مهندسی وردپرس می دانند ، و تیم به ارائه این سطح از پشتیبانی فنی به مشتریان افتخار می کنند..

مطمئناً این یک پیشنهاد کاملاً محدود است. اما آنهایی که فقط میزبان وردپرس سخت و سنگین را می خواهند که هرگز پایین نمی آیند و می توانند به سرعت رشد کنند ، اما از WP Engine قدردانی می کنند.

بررسی کامل WP Engine ما را مشاهده کنید

11. کینستا

کینستا

قیمت شروع: 30 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 230 میلی ثانیه

Uptime: 99.8٪

میزبانی Kinsta را ببینید

Kinsta با استفاده از بستر های نرم افزاری Google Cloud ، به معنای ارائه میزبانی از ابر ردیف منحصرا برای صاحبان سایت وردپرس است. این همه WP و هیچ چیز دیگری نیست. این شرکت طیف وسیعی از آگهی های آزاد ، مانند:

 • سایت های مرحله بندی
 • گزینه های مدیریت حساب کاربری ساده
 • پشتیبانی از آژانس ها
 • ردیف مستقیم 1 از تکنسین های آگاه پشتیبانی می کند

ویژگی های مدیریت حساب یک نقطه فروش عمده است. در اصل این ایده وجود دارد که آژانس های خلاق می توانند سایت هایی را برای مشتری ایجاد کنند ، آنها را مستقر کرده و سپس کلیدها را به مشتری تبدیل کنند. همه چیز خیلی سریع اجرا می شود ، و زمان به روز بسیار عالی است. اگر یک آژانس را اداره کنید که بر روی پلت فرم وردپرس متمرکز باشد ، کینستا مطابقت با آن دشوار است.

بررسی کامل Kinsta ما را مشاهده کنید

12. DigitalOcean

دیجیتال

قیمت شروع: 5 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 360 میلی ثانیه

Uptime: 99.99٪

مشاهده قیمت اقیانوس دیجیتال

DigitalOcean یک برنامه ورود به سطح خاکی ارزان قیمت ارائه می دهد ، اما شما باید برای یافتن آن در وب سایت خود به برخی طول ها بروید و آن را تنظیم کنید تا میزبانی وب سرور را انجام دهید. پیشنهادات این شرکت ظاهراً در تقابل مستقیم با کاربر دوستی طراحی شده است.

بله ، می توانید یک راه حل با یک کلیک را پیدا کنید که به شما امکان می دهد یک سرور LAMP یا هر یک از تعدادی از پیشنهادات مشابه را در مدت زمان دوم مستقر کنید. موفق باشید پیداش کنید باشه، خوبه, ایناهاش زیرا هرگز نمی خواستید آن را به تنهایی پیدا کنید.

وسواس این شرکت با “قطرات” و نمونه های محاسباتی اطمینان چندانی برای مراقبت از میزبانی مشتریان فراهم نمی کند. شما قصد دارید به تنهایی باشید. بدتر اینکه ، گزینه های کم مصرف از سطح پایینی برای عملکرد این بخش شروع می شوند. شما یک پردازنده و یک گیگابایت حافظه دریافت خواهید کرد.

صعود بزرگ یک رویکرد با یک کلیک برای شلیک سرورها است. شما یک نرم افزار منبع باز نسبتاً مدرن مانند MySQL 5.7 و PHP 5.2 دریافت خواهید کرد. اگر شما یک تکنسین سخت افزاری نیستید ، ممکن است عاقلانه تر باشد که به یکی از شرکای DigitalOcean بروید ، مانند Cloudways که قبلاً گفته شد..

13. ابر AWS

عالی آمازون

قیمت شروع: 3.50 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 500 میلی ثانیه

Uptime: 99.99٪

مشاهده چراغ قوه AWS

سرورهای مجازی Lightsail پایه تمام پیشنهادات AWS Cloud را تشکیل می دهند زیرا به هاست وب مربوط می شوند. آمازون سطح قابل توجهی از دسترسی را ارائه می دهد ، و می توانید راه حل های یک کلیک را برای سرورهای لینوکس و ویندوز ویندوز ایجاد کنید. تعادل بار درست در داخل ساخته شده است ، و مقیاس پذیری خودکار است.

دو فراز بزرگ وجود دارد. اول ، میزبان ابر AWS یک مجموعه پرداخت به عنوان یک پرداخت است. می توانید قیمت های تخت را دریافت کنید ، اما باید در مورد نحوه پیکربندی حساب خود بسیار مراقب باشید. همچنین ، همه با استعدادترین فنون ، خود را ناامیدکننده از دست می دهند و ناوبری را که در گزینه های آمازون ابر مشاهده کرده اند از دست داده اند..

گواهینامه SSL رایگان دریافت می کنید ، و ماه اول به صورت رایگان به صورت آزمایشی در دسترس است. متأسفانه ، شما باید اطلاعات صورتحساب خود را درج کنید. به همین ترتیب ، لغو مورد نیاز است یا صورتحساب دیگر در ماه آینده آغاز می شود.

شرکت های بزرگ اینترنتی مانند Netflix در AWS Cloud فعالیت می کنند. اگر شما همان قدرت را می خواهید و راحت هستید که به درون راه حل میزبانی بروید ، این یک انتخاب عالی است. برای کسانی که به راهنمایی نیاز دارند ، پیشنهاد خوبی نیست ، هرچند که قیمت آن خوب باشد.

با این حال ، از بین بازیکنان بزرگ ، آمازون به عنوان کسی است که بیشترین احساس را برای شما احساس می کند که می خواهند یک تجارت کوچک در سخت افزار ابری خود اجرا کند. با این حال این نوار بسیار کم است.

14. Google Cloud

گوگل ابر

قیمت شروع: 45 دلار در ماه

زمان پاسخ: 300 میلی ثانیه

Uptime: 99.99٪

Google Cloud را مشاهده کنید

Google نام بزرگ دیگری در این صنعت است که به نظر می رسد در کمک به بازیکنان کوچک برای راه اندازی میزبانی وب در موارد سرور ابر کاملاً ابراز علاقه نمی کند. پشتیبانی مشتری از گوگل بسیار وحشتناک است ، و مشتریان با فن آوری به خصوص تمایل شرکت را برای شروع همه سوالات در پایین ترین سطح تحقیر می کنند. در Google حتی از هوشمندترین فرد جهان باید سؤال شود ، “آیا شما سعی کرده اید آن را خاموش کنید و سپس دوباره روشن کنید؟”

به عبارت دیگر ، Google Cloud از بسیاری از سیستم عامل هایی که فقط به تنهایی شما را ترک می کنند ، بدتر است. تعداد زیادی ارائه دهنده خدمات دیگر وجود دارند که در بالای Google Cloud Platform ساخته شده اند و بهتر است از آنها استفاده کنید. حتی اگر به دنبال قدرت محاسباتی با کارایی بالا هستید ، AWS بدون تجربه پشتیبانی پشتیبانی کننده بد عملکرد مشابه را ارائه می دهد.

فقط دو گروه مشتری وجود دارند که باید از وحشت گوگل رنج ببرند. اول ، کسانی هستند که سایت های میزبان آنها به داده های G یا سیستم عامل های یادگیری ماشین بستگی دارد. دوم ، در هر قاره پرجمعیت کسانی هستند که به مراکز داده با کارایی بالا نیاز دارند. در غیر این صورت ، به یک شریک پایین دستی مانند Kinsta یا Cloudways نگاه کنید تا به مشکلات سخت افزاری دسترسی نداشته باشید..

سرور ابر چیست؟?

سرور ابری سیستمی است که برای ارائه منابع عظیم به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری به عنوان یک سرویس (SaaS) طراحی شده است. نکته مهم این است که بپرسید سرور ابری قسمت بزرگی از نکته را از دست می دهد. سرور ابری به هیچ وجه یک دستگاه واحد نیست. در عوض ، این مجموعه ای از بسیاری از ماشین ها است که برای عملکرد به عنوان یک نمونه واحد طراحی شده اند.

موارد را می توان به روش های مختلفی بین مشتری یا وظایف تقسیم کرد. مهمتر از همه ، برای اطمینان از ثبات و مقیاس پذیری می توان به سرعت منابع را به مواردی اضافه کرد.

این یک مورد است که باعث می شود محاسبات ابری چنین گزینه ای جذاب را هم برای شرکت ها و هم برای مشتریان فراهم کند. یک ارائه دهنده برتر ابر می تواند به تقاضای خود پیش از گسترش مشتری ادامه دهد و امکان مقیاس پذیری بی نهایت را فراهم می کند. از زمانی که مشتری برای میزبانی وب ابری پرداخت می کند ، می توانید با اطمینان کلیک بر روی گزینه ای در داشبورد میزبان خود ، در کمترین مقیاس خدمات را خریداری کرده و در عرض چند ثانیه برق اضافه کنید..

Cloud Hosting چیست؟?

راه حل های میزبانی ابر فقط یک قطعه از پای بخش ابر است ، علاوه بر مواردی مانند یادگیری ماشین ، میزبانی پرونده ، داده کاوی ، فناوری اطلاعات از راه دور ، میزبانی VPS و حتی خدمات اضطراری. با اتفاق دیگری که در دنیای رایانش ابری در جریان است ، ممکن است تعجب کنید که “میزبانی ابر چیست؟”

بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابر از منابع لازم برای ارائه تجربه ای که غیرقابل تشخیص از استفاده از سرور اختصاصی یا VDS است ، برخوردار نیستند ، مگر در مواردی که خدمات میزبانی ابر از ثبات و در دسترس تر بودن استفاده می کنند. برخی از ارائه دهندگان حتی می خواهند موارد Cloud Cloud را به مشتریان خود ارائه دهند ، در واقع این امکان را به آنها می دهد که ارائه دهنده خدمات میزبانی خود باشند.

مقیاس پذیری یک امتیاز بزرگ با میزبانی ابر در مقابل گزینه های مشابه است. در حالی که قطعاً سرورهای اختصاصی و مجازی قطعاً قدمی از انتخابهای کمتری مانند میزبانی مشترک دارند ، همه آنها محدودیت خود را دارند. به ویژه ، هنگامی که منابع خود را به حداکثر رسانده باشید ، تنها راه حل برای انتقال همه چیز به یک سرور جدید و قدرتمندتر است.

با این حال ، در قلمرو رایانش ابری ، منابع بیشتری به سادگی می توانند به عنوان مثال شما هدایت شوند. در عرض چند ثانیه می توانید هسته های بیشتری از CPU ، RAM و حتی حافظه در دسترس داشته باشید. این کار بسیار دشوار است ، در بهترین حالت ، هنگام کار با سرور فیزیکی یا یک ماشین مجازی.

انواع مختلف خدمات میزبانی ابر

وقتی از سرور مبتنی بر cloud از شرکتی استفاده می کنید که عملکرد خود را در کنار هم انجام می دهد ، واقعاً فقط نسخه بهتر از هاستینگ وب را خریداری می کنید. تا زمانی که شما برنامه های مناسب میزبانی cloud را انتخاب کنید ، قادر خواهید بود هر آنچه را که می خواهید روی سیستمهای خود مانند WordPress یا Magento اجرا کنید..

در سطح سیستم عامل ، شرکت هایی را پیدا می کنید که توزیع های لینوکس زیادی را ارائه می دهند. تعدادی نیز سیستم های ویندوز را ارائه می دهند و با ادامه حمله مایکروسافت به فضای پلتفرم ابر ، تعداد آنها افزایش می یابد.

همچنین بسیاری از نرم افزارهای موجود ، از جمله پیشنهادات استاندارد مانند Linux ، Apache ، MySQL و PHP را نیز پیدا خواهید کرد. بسیاری از شرکت ها همچنین با سرورهای وب سبک Nginx ، مترجمین پایتون و حتی گزینه های میزبانی Node.JS وارد بازار شده اند. با یک سرور اختصاصی کاملاً اختصاصی یا سرور خصوصی مجازی در ابر ، دسترسی ریشه ای خواهید داشت که به شما امکان می دهد پروژه مورد نظر خود را نصب کنید.

بسیاری از بهترین ارائه دهندگان میزبان ابری نیز راه حل های باریک متناسب ارائه می دهند. به عنوان مثال ، بسیاری از شرکتهای میزبان اکنون میزبان وردپرس را ارائه می دهند که شامل پشتیبانی مدیریت شده از خارج از جعبه نیز می شود. شما به سادگی یک حساب کاربری در کنترل پنل میزبان راه اندازی می کنید ، آنها آن را با تمام نرم افزارهای لازم تهیه می کنند و سپس می توانید درست مانند هر وب سایت دیگر وردپرس در هر وب سرور دیگری روی آن کار کنید. در صورت وجود هرگونه نگرانی ، با پشتیبانی از مشتری تماس بگیرید و آنها یک متخصص فناوری به شما در مرتب کردن موارد کمک می کنند.

نتیجه

بین شرکت هایی که به مشاغل کوچک اهمیت می دهند (به میزبان مشاغل کوچک مورد علاقه ما مراجعه کنید) و شرکت هایی که انجام نمی دهند ، یک شکاف مطلق در جهان میزبان ابر وجود دارد. هر بار که یکی از صفحات آنها بارگیری می شود ، تفاوت را مشاهده می کنید. اگر آنها از اصطلاحاتی مانند “میزبانی” استفاده می کنند و قیمت خود را از قبل نشان می دهند ، در مکان خوبی هستید. اگر آنها از کلمه “محاسبه” استفاده کرده و اصرار دارند درباره همه چیز از جریان تا AI صحبت کنند ، شما گیر می کنید که کارهای زیادی را به تنهایی انجام می دهید..

به طور تعادل ، بیشتر مشتریان قدرت ارائه شده توسط بازیکنان بزرگی مانند Google ، DigitalOcean و AWS را نمی یابند که ارزش اندوه را داشته باشند. خوشبختانه بازیکنان کوچک زیادی هستند که دلار سخت درآمد شما را می خواهند. اولویت های خود را از قبل مشخص کنید ، به خصوص چقدر به مقیاس پذیری گسترده در مقابل قیمت پایین احتیاج دارید ، و به سرعت سه یا چند شرکت را متناسب با صورتحساب شناسایی خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector