כיצד לבחור אירוח שמות מתחם יצירתי – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

כיצד לבחור אירוח שמות מתחם יצירתי – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

כיצד לבחור אירוח שמות מתחם יצירתי – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

אז אתה חושב שיש לך רעיון עסקי נהדר? גדול! לפני שתתחיל, אולי תרצה להקדיש זמן לניסיון ליצור שם תחום יצירתי ובלתי נשכח. הקדישו לזה קצת זמן, פשוט לא יותר מדי. הרבה יותר מדי אנשים מבלים זמן רב בניסיון להמציא שם תחום מושלם ולעולם לא להסתפק ברעיונות שלהם. אל תיתקע בשקע ההוא. למען האמת, עדיף שתקח את ששת הטיפים וששת הכלים האלה שיעזרו לך ליצור את שם התחום המושלם שלך.


שישה טיפים בעת יצירת שם הדומיין שלך.

ראשית, התחל על ידי הוצאת דף נייר לבן ועיפרון. חשוב על כל השמות שבהם תרצה להשתמש בשם הדומיין שלך. כתוב הכל. לאחר השלמתם, עברו על רשימת הבדיקה הקצרה הזו והתחילו למחוק את אלה שלא עוברים את רשימת השיש-פוינט הזו.

1. להקל

הפוך את זה לקל. שמך צריך להיות קל לאיית, קל לומר ולגלגל את הלשון. אחת המטרות של יצירת אתר אינטרנט היא שיהיה שם תוכן שאנשים מוכנים לשתף. אם אנשים לא יכולים לאיית את שם הדומיין שלך או אפילו לומר את שם הדומיין שלך בקלות, סביר להניח שהתוכן שלך לא ישתף באותה קלות.

2. הפוך את זה לייחודי

לעתים קרובות זה לא מספיק רק כדי לומר שזה ייחודי. כשאנו אומרים ייחודי, אנו מתכוונים שלא לגרום לזה להישמע כמו שום דבר אחר שם בחוץ. זה כבר נתון שאתה לא יכול לרשום את אותו שם הדומיין שלך כמו מישהו אחר. עם זאת, לא יהיה לך חכם לרשום שם אתר כלשהו לאתר שלך שנשמע יותר מדי כמו “מיקרוסופט” או כל שם אחר כזה. זה יטעה בקלות רבה מדי.

3. שמות התחום של Com אינם היחידים שיש להם בחוץ

אל תסתפקו בשמות “.COM” כל הזמן. למעשה, אם אתה מתגורר מחוץ לארה”ב, ייתכן שעדיף שיהיה לך דומיין שממוקם במדינה כגון “CO.UK.” כמו כן, זכור למה COM מייצג. COM הוא קיצור של מסחר, ORG הוא קיצור של ארגון, MIL הוא קיצור צבאי, GOV הוא קיצור של הממשלה והטלוויזיה היא קיצור של אתרים מבוססי טלוויזיה. יש עוד – השתמש בתוסף שמתאים לסוג האתר שאתה מנסה ליצור. אם אתה נמצא במעגלים טכניים, נפוץ סיום התחום “.io”. זהו סיום TLD מוזר (תחום ברמה העליונה), מכיוון שהוא שייך לשטח האוקיאנוס הבריטי מעבר לים. למעשה יש רק תושבים צבאיים באי, כך שזה קצת אנומליה. סיומת נוספת הנמצאת בשימוש נפוץ ללא “.com” היא “.co”. זה כל כך קרוב ל- .com ורוב האנשים לא יכבו אותו. זה הופך להיות נפוץ יותר ויותר. יש גם “.xyz”, “.ninja”, “.guru” וטונות רבים אחרים לבחון אותם.

4. שקול את הקהל שלך.

זהו אחד הסודות שהתעלמו מכל כשמדובר ברישום שם הדומיין שלך. כשאתה מחשיב את הקהל שלך, אתה שוקל את מה שהם מצפים. האם אתה מתכוון להשתמש בשם שלך כדי להפוך למותג משלך, כגון NathanBarry.com? או שאתה מתכוון להיות המותג שלך אבל גם לפתוח בתנועה, כמו של פט פלין SmartPassiveIncome.com? האם אתה מנסה להקים חברה ותתחיל רק עם אתר? חשוב לזכור ששם האתר ושם החברה לא תמיד צריכים להיות זהים, אבל זה בהחלט עוזר. אם יש לך שאיפות להרחיב מעבר לאתר וורדפרס פשוט שאתה מפעיל אותו, אל תחליצי את עצמך עם שם ספציפי מדי. אם בסופו של דבר תרצו להפוך לסוכנות שיווק כללית גדולה, לקרוא את האתר שלכם HundredDollarBacklinks זה כנראה לא רעיון טוב. לכו על משהו שעונה על שאיפותיכם כמו Connect2020 או SimpleSurge (שניהם מורכבים).

5. היו יצירתיים

אם שמך נלקח, שקול לקצר אותו, להוסיף קו תג בסוף או לשנות את השם. אתה יכול לנסות לחבר מילים כמו [YouTube], להשתמש בביטוי כמו [24seven], לצבוט מילה כמו [Flickr], או אפילו לשלב קידומת עם סיומת כגון [Shopify].

6. שמור על זה קצר ופשוט

מעל לכל השאר, שמור את זה קצר ופשוט. אל תעשה את שם הדומיין שלך מסובך מדי לאיית, מסובך מכדי לומר או קשה לשינון. זה צריך להיות קצר וקליט.

שישה כלים שיעזרו לך לגלות את שם התחום שלך

הכללים האלה נהדרים. הם יכולים לעזור לך ליצור שם תחום יצירתי וייחודי. עם זאת, אנו מבינים שאולי אתה עדיין תקוע. הרכבנו שישה כלים שיעזרו לך לגלות את שם התחום שלך.

חיפוש תחום רזה

זהו מחולל שמות דומיין שיעזור לכם למצוא שם ייחודי. הוא מתמחה בשימוש בקידומות ובסיומות והרכבתם. נוסף על כך, היא תבדוק את השמות שבהם הוא עוסק בזמינות.

Leandomainsearch.com

GoSpaces

זהו מחולל שמות דומיין בחינם נוסף המבוסס על מילת מפתח. כל שעליך לעשות הוא להקליד מילת מפתח ולתת לה להמציא רעיונות ייחודיים לעסק ולשם התחום שלך.

Gospaces.com

שם סטיישן

ממש כמו GoSpaces, NameStation יביא מספר רעיונות חינמיים וייחודיים המבוססים על מילות מפתח שהוגשו. כל שעליך לעשות הוא להכניס מילת מפתח שאתה רוצה, כגון נושא הגומחה שלך, ולתת ל- NameStationgo לעבוד.

Namestation.com

דומינטייפר

ברגע שיש לך רעיון לשמות הייחודי שלך מ- NameStation, GoSpaces או Search Domain Domain, בדוק אם הזמינות קיימת ב- Domaintyper. זוהי דרך מצוינת לצמצם את הרעיונות שלך את מה שיש לך שניים או שלוש בחירות בעבודות.

Domaintyper.com

יונת התחום

זהו כלי מצוין שמחפש תוצאות במנועי חיפוש. פשוט קח את הנישה שלך וגלה מה אנשים מחפשים. בדרך זו תוכלו להוסיף מילות מפתח ישירות לשם הדומיין שלכם.

Leandomainsearch.com

Domainr

זהו כלי מסודר וייחודי שיעזור לך “לפרוץ” את שמך. כשאתה מבקר לראשונה בדף האינטרנט, הוא מעודד אותך לנסות את השירות על ידי חיפוש אחר משהו כמו “מוכר פרחים”. מייד יופיעו 15 שמות ייחודיים, וייתן לך מידע כמו שמות דומיינים זמינים ואילו חונים.. Domainr.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector