بهترین سایت های میزبانی وب رایگان (مه 2020)

بهترین سایت های میزبانی وب رایگان (مه 2020)

بهترین سایت های میزبانی وب رایگان (مه 2020)

شما به تازگی یک تجارت آغاز کرده اید و یک وب سایت می خواهید ، اما نمی توانید پول نقدی را تعیین کنید?


خوشبختانه ، برخی از گزینه های میزبانی وب رایگان وجود دارد – اگرچه باید از آنچه که می شوید آگاه باشید یا ممکن است خود را ناامیدتر از همیشه بدانید.

میزبان وب سایت خود از خانه

راه اندازی وب سایت می تواند یک کار چالش برانگیز باشد ، و بسیاری از افراد به دنبال گزینه های میزبانی سرور رایگان می باشند..

بسیاری از جوانب مثبت و منفی وجود دارد که همراه با سایت های میزبانی رایگان می باشد. اگر به میزبانی سرور رایگان علاقه دارید ، ایده خوبی است که کمی در مورد چگونگی عملکرد و برخی از برترین شرکت های میزبانی وب رایگان رایگان بیاموزید. بیایید به برخی از بزرگترین مشاغل نگاهی بیندازیم و سپس در مورد آنچه باید در مورد استفاده از یک وب سرور رایگان در نظر داشته باشید بحث خواهیم کرد.

000Whosting

000webhost

زمان پاسخ: 230 میلی ثانیه

Uptime: 99.75٪

برنامه های 000wehhosting را مشاهده کنید

000webhosting یک شرکت میزبانی وب وب سایت رایگان ارائه داده است که سطح سرعتی از سگ های بزرگ در تجارت را ارائه می دهد. کاربران با حساب های رایگان خود تعدادی مزیت دریافت می کنند ، از جمله:

 • پهنای باند 10 گیگابایت
 • یک گیگابایت فضای دیسک
 • دسترسی به نرم افزار فروم و سیستم های گفتگوی Discord

همانطور که انتظار می رود با یک وب سرور رایگان با عملکرد بالا ، بله ، برخی از هشدارها وجود دارد. نکته مهم برای هرکسی که یک مشاغل کوچک را راه اندازی کند این است که آنها میزبان حساب های ایمیل نیستند. به همین ترتیب ، می توانید هر چیزی را که شبیه پشتیبانی مشتری است فراموش کنید. و یک doozie نیز وجود دارد: آنها همچنین روزانه یک ساعت سایت شما را آفلاین می کنند.

شما می توانید یک پایگاه داده MySQL راه اندازی کنید و می توانید دو وب سایت را در حساب خود قرار دهید. دسترسی FTP نیز موجود است. شاید از همه چشمگیرتر ، آنها PHP 7.3 و بالاتر را روی سرورهای خود اجرا کنند. می توانید از نام دامنه خود استفاده کنید و زیر دامنه ها به صورت رایگان مجاز هستند. این شامل نصب کننده های خودکار است که می توانند وردپرس ، جوملا و سایر سیستم های وبلاگ نویسی و CMS را تنظیم کنند.

همچنین گزارش هایی درمورد “تبلیغات عدم فعالیت” در سایتهای اینترنتی 000Whosting منتشر شده است. اینها از یک سبک پاپ آپ استفاده می کنند و ممکن است با افرادی که به صورت رایگان شکار می شوند برای میزبانی وب و بدون هیچ گونه تبلیغی ، مناسب باشند. ظاهرا ، شما می توانید این عملکرد را در cPanel غیرفعال کنید ، اما این چیزی نیست که افراد مبتدی تا زمانی که مشکل پیدا کنند ، بدانند..

مشاهده کامل بررسی 000webhosting

بی نهایت

اصلی بی نهایت اصلی

زمان پاسخ: 1000+ ms

Uptime: 99.9٪

برنامه های بی نهایت را مشاهده کنید

اوج فروش عمده Infinityfree این است که هم پهنای باند نامحدود و هم فضای دیسک را ارائه می دهند. البته باید توجه داشته باشید که بازدیدهای صفحه وب در هر روز 50،000 پوشش داده می شود. این برای هر کسی که فقط یک سایت برای عکس های خانوادگی یا یک پروژه شخصی ارسال می کند بیش از حد کافی است ، اما برای مشاغل عالی نیست. همچنین می توانید در MySQL میزبان 400 بانک اطلاعاتی باشید.

یکی از پیشنهادهای چشمگیر این شرکت ، رایگان SSL ، DNS و Cloudflare CDN است. اگر می خواهید مطابق دستورالعمل های فعلی سئو گوگل ، ترافیک ایجاد کنید ، چیزهای خوبی در این زمینه وجود دارد. اگر به دنبال راه اندازی یک حساب میزبانی دامنه ساده و رایگان هستید ، این می تواند بسیار سودمند باشد. به همین ترتیب ، شما می توانید نام دامنه نامحدود را روی حساب خود میزبان کنید. کاربران همچنین می توانند حداکثر 10 اکانت ایمیل را استفاده کنند و در هر یک از آنها یک حساب FTP مجاز است. بی نهایت خود را به عنوان “تبلیغات اجباری” اعلام می کند. این کمی معلوم نیست که منظور آنها چیست ، اما این شرکت کاربران حامی را برای خاموش کردن مسدود کننده های تبلیغاتی خود ترغیب می کند.

سرعت کمی مسئله است. بار بارگذاری سایت اغلب به ده ها ثانیه می رسد ، مخصوصاً برای نصب وردپرس. اگر به دنبال برنامه میزبانی با زمان بار صاعقه هستید ، احتمالاً می خواهید در میان سایر خدمات میزبانی وب رایگان شکار کنید. همچنین ، حد مجاز مقدار زیادی از مقدار فضای دیسک بدون پهنای باند و پهنای باند را نفی می کند.

ویکس

ویکس

زمان پاسخ: 400 میلی ثانیه

Uptime: 99.9٪

برنامه های میزبانی Wix را مشاهده کنید

ممکن است متوجه ایجاد یک الگوی شوید. همه افراد در بخش سرور وب رایگان دارای یک طاقچه هستند که زمینه فروش خود را در اطراف خود ایجاد می کنند. برای Wix ، این موضوع در مورد سریعترین یا مطلق ترین قابل اعتماد بودن نیست. درعوض ، آنها بر این شرکت متمرکز هستند که بهترین رابط سازنده وب سایت را با رابط کشیدن و کشیدن ارائه می دهند. به خصوص برای افرادی که در طراحی وب تازه کار هستند ، ارائه دهندگان میزبانی با برنامه های ساختمانی خوب که در پیشنهادات خود ادغام شده اند می توانند بسیار جذاب باشند.

Wix هم از نظر شرکت و هم در زمان پاسخگویی از بهترین شرکت هاست. این نتیجه زیادی را برای گرفتن یک برنامه رایگان کسب می کند. آنها باند پهنای باند 500 مگابایتی در هر ماه و 500 مگابایت فضای بسیار زیاد را نیز در اختیار شما قرار می دهند. حساب های ایمیل نیز موجود نیست.

سازنده وب سایت رایگان ، همانطور که تصور می کنید ، می تواند عادت کند. خوشبختانه ، Wix همچنین از طریق چت ، ایمیل و تلفن پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. سازنده همچنین قادر به راه اندازی فروشگاه های آنلاین است. اگر کدهای زیادی را نمی دانید و سعی می کنید در مدت چند دقیقه سایتی بسازید ، استدلال بسیار خوبی برای رفتن با Wix وجود دارد.

x10hosting

x10hosting اصلی

زمان پاسخ: 340 ms

Uptime: 100٪

برنامه های x10hosting را مشاهده کنید

یکی دیگر از شرکت کنندگان در فضای نامحدود دیسک و پهنای باند بازار ، x10hosting است. آنها از یک سیستم مبتنی بر ابر استفاده می کنند که از درایوهای SSD بهره می برد تا پاسخگویی خوبی را ارائه دهد. شما همچنین می توانید به cPanel ، PHP و MySQL دسترسی داشته باشید ، و این باعث می شود که پیشنهادات شرکت برای هر کسی که حداقل یک پیشینه متوسط ​​در برنامه نویسی وب داشته باشد ، یک انتخاب عالی باشد. کلیه بسته های نرم افزاری موجود در پشته بر روی جدیدترین نسخه ها تنظیم شده است. آنها همچنین بیش از یک دهه در تجارت بوده اند و بسته آنها شامل سازنده وب سایت است.

x10hosting با تلاش برای تمایز کمی خود ، قصد دارد یک شرکت نصب کننده یک کلیک باشد. می توانید برنامه های مختلفی را بارگیری کنید ، از جمله:

 • وردپرس
 • جوملا
 • PHPBB
 • مگنتو

پیشنهاد Magento یک افزودنی خوب است زیرا به مبتدیان اجازه می دهد تا به سرعت با تجارت الکترونیکی شروع به کار کنند.

همانطور که در بیشتر شرکت ها در زمینه ارائه وب رایگان میزبانی وب بدون تبلیغات رایج است ، می توانید انتظار داشته باشید که ایمیل در سرور خود نداشته باشید. در هر حساب فقط یک دامنه و وب سایت مجاز است.

دلخوری بزرگی که با x10hosting به عنوان یکی از شرکتهای میزبان وب “رایگان و نامحدود” وجود دارد این است که آنها از سیاست تعلیق حسابهایی استفاده می کنند که از منابع زیادی استفاده می کنند. این کار به اختیار آنها انجام می شود و برای خارج کردن این بلاک به مداخله کاربر نیاز دارد. برخی از کاربران حتی حذف وب سایت را گزارش کرده اند.

سرعت عالی و بروزرسانی عالی وسوسه انگیز است. با این حال ، برخورد با سیاست استفاده از منابع به معنای برخورد با وضعیت تقریباً بد به همان اندازه که فقیرنشین باشد. این فقط سرمایه گذاری می کند تا کارهای زیادی را برای ساختن یک سایت بر روی سکوی میزبانی سرمایه گذاری کند و فقط ببیند که چگونه می توان از آن استفاده کرد.

جایزه

فضای جایزه

زمان پاسخ: 800 میلی ثانیه

Uptime: 100٪

مشاهده برنامه های میزبانی AwardSpace

AwardSpace به عنوان یک شرکت تبلیغاتی 100 درصدی تبلیغاتی ارائه می شود که 27/7 مشتری پشتیبانی می کند. برای نصب هر دو جوملا و وردپرس گزینه های یک کلیک وجود دارد و آنها حتی 99٪ ضمانت به موقع را نیز فراهم می کنند ، حتی اگر بیشتر ارزیابی های ارائه شده از آنها با سرعت 100٪ به موقع آنها را بچسبانید..

صید چیست؟ فقط یک گیگابایت فضای دیسک و 5 گیگابایت پهنای باند دریافت خواهید کرد. این وحشتناک نیست ، اما وقتی به خدمات خدمات شرکت می پردازید ، چیزهای کمی پیچیده تر می شوند. دفن شده در ToS مجاز به فروش اطلاعات شما به اشخاص ثالث است.

سرعت همچنین مسئله ای با AwardSpace است. در حالی که به نظر می رسد آزمایش زمان پاسخ 800 میلی بد را نشان می دهد ، گزارش هایی از مواردی وجود دارد که نزدیک به 1.500 میلی ثانیه است.

این شرکت تلاش می کند تا شما را نسبت به رده های پرداخت شده خود نیز ارتقا بخشد. اگرچه برخی از قیمت های آنها ارزان قیمت ، دلار به دلار است ، احتمالاً می توانید در بخش بعدی ما در ارائه دهندگان میزبانی وب تقریباً رایگان یک پکیج میزبانی پیدا کنید که عملکرد بسیار بهتری خواهد داشت.

FreeHosting.com

فریزر اصلی

زمان پاسخ: 948 ms

Uptime: 98.79٪

مشاهده برنامه های FreeHosting

از نظر امکانات ، FreeHosting.com یکی از بهترین شرکتهای میزبانی وب رایگان در خارج از کشور است. شما در یک خط مشی استفاده دقیق و قابل قبول ، 10 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند بدون اندازه دریافت می کنید. کاربران همچنین می توانند در هر سایت یک حساب ایمیل ارسال کنند! کنترل پنل به تعدادی زبان نیز موجود است.

با داشتن مراکز داده واقع در اروپا ، کارایی یک مسئله بزرگ با FreeHosting.com است. زمان Uptime قابل قبول کم است ، و به معادل بودن آفلاین حداقل برای هر روز نیمی از روز نزدیک می شود. پاسخگویی بسیار بد است. زمان بارگذاری صفحه بدتر است ، و شما انتظار دارید سایتهایی که از سیستم های مدیریت محتوا مبتنی بر PHP بهره می گیرند چند ثانیه طول بکشد.

FreeHosting.com برای کسی که مشاغل کوچک را اداره می کند ، سختی نیست. به راستی ، حتی اگر شما فقط می خواهید برخی از عکس های خانوادگی را روی یک صفحه پرتاب کنید ، احتمالاً می توانید بهتر عمل کنید. در صورت نیاز به یک کلاه پهنای باند واقعاً بدون نیاز ، به دنبال خدمات رایگان در جای دیگری باشید.

جوانب مثبت و منفی سایتهای میزبان وب رایگان

طرفداران

منصفانه است که بگوییم بزرگترین مزیت استفاده از ارائه دهندگان رایگان این است که آنها مطالب خود را به صورت رایگان ارائه می دهند. این یک تعجب بزرگ است. اگرچه ، به طور کلی ، مسیری است که شما باید تنها در صورتی جستجو کنید که به دنبال چیزی مانند میزبانی دامنه رایگان هستید که در آن فقط نامهای پارکینگ را برای استفاده های بعدی یا فروش قرار دهید. همچنین می تواند یک روش مناسب برای انجام برخی تمرینات با استفاده از بسته های نرم افزاری مانند PHP و MySQL باشد ، اما توجه داشته باشید که محدودیت های مربوط به مدیر فایل و دسترسی به بانک اطلاعاتی هنوز می تواند شما را از رشد به عنوان یک طراح وب یا برنامه نویسان وب سایت حفظ کند. اما مردمی که سعی در دستگیری HTML و CSS دارند ، باید خوب باشند.

منفی

یکی از منفی کاملاً مشهود است. رایگان به ندرت به معنای واقعاً رایگان است. به عنوان مثال ، اندازه گیری نامحدود پهنای باند ، تقریباً همیشه در معرض محدودیت استفاده ، محدودیت منابع و حتی محدودیت های دلخواه در مورد تعداد بازدیدهای روزانه سایت شما می باشد.

اگر کاملاً با نحوه پیکربندی میانگین خدمات میزبانی رایگان رایگان آشنا نباشید ، یک مسئله اصلی وجود ندارد. میزبانی رایگان تقریباً به معنای جهانی به معنای میزبانی مشترک است. این بدان معنی است که وب سایت شما نه تنها از همان منابع مشابه سایر سایت های روی سرور استفاده می کند ، بلکه یک احتمال جدی وجود دارد که سایت شما نیز در همان سیستم فایل میزبانی شود.

بسیاری از وب سایت های میزبان وب کم ، حتی آنهایی که پرداخت می شوند ، از این مدل برای پایین آمدن هزینه های خود استفاده می کنند ، اما به دلایل امنیتی مشکل ساز است. ما نمی توانیم به اندازه کافی تأکید کنیم که شما نباید داده های حساس را روی هر نوع سیستم میزبانی مشترک ذخیره کنید. اگر 100٪ مطمئن نیستید که برنامه شما حداقل یک سرور اختصاصی مجازی را در خود جای داده باشد که دارای حافظه تفکیک شده و فضای ذخیره سازی خاص خود باشد ، قطعاً نباید چیزی را که نیاز به امنیت در سیستم فایل یا پایگاه داده دارد ، ذخیره کنید..

در دسترس نبودن ویژگی ها یک مشکل است. به ویژه ، نبود ایمیل رایگان تمایل به آزاردهنده دارد. شما همچنین بسیاری از پیشنهادات “رایگان” را مشاهده می کنید که در واقع همه چیز را به صورت رایگان ارائه نمی دهند. به عنوان مثال ، “SSL رایگان” معمولاً فقط یک گواهی تولید شده توسط کاربر است که به طور کامل تأیید نشده است.

در واقع یک گواهینامه SSL رایگان در یک برنامه میزبانی بدون هزینه نخواهد بود. برای به دست آوردن یک گواهی مناسب SSL رایگان که از طریق یک شرکت امنیتی شناخته شده می رود ، به احتمال زیاد باید حداقل 10 دلار در ماه بپردازید. در مورد گرفتن نام دامنه واقعاً آزاد نیز همین کار را می کند.

برای افرادی که نسبتاً با تجربه هستند ، به خصوص رمزگذار ، آزاد بودن اغلب بسیار مشکل ساز است. میزبان های رایگان معمولاً با پشته LAMP در مدرسه قدیمی می چسبند. برای مثال می توانید سایتی را که از Node.JS یا Ruby استفاده می کند فراموش کنید. پایگاه داده های مدرن تر ، مانند NoSQL ، فقط می توانید در لایه آزاد آن را فراموش کنید.

شما ممکن است بپرسید جایگزین چیست؟ بیایید فرض کنیم که شما به دنبال میزبان های رایگان نیستید زیرا می خواهید با پول زیادی چنگ بزنید. با توجه به این نکته ، در اینجا گزینه های تقریباً رایگان وجود دارد که ارزش ارزیابی کردن دارند.

بهتر از رایگان: برنامه های میزبانی وب بسیار ارزان

ارزان بهتر از رایگان است زیرا شما در واقع میزبانی بدون آگهی و پشتیبانی واقعی دریافت خواهید کرد. هاستینگ رایگان واقعاً کاری نیست ، آنها قصد دارند شما را به نوعی جذب کنند. همچنین ممکن است فقط به تعقیب و پیاده و چند دلار در ماه برش دهید.

iPage

ipage

قیمت شروع: 1.99 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 780 ms

Uptime: 99.95٪

برنامه های میزبانی iPage را مشاهده کنید

رفتن با iPage بیشتر مربوط به گرفتن فضای نامحدود دیسک و پهنای باند با قیمت بسیار پایین است. آنها رعد و برق سریعترین ارائه دهنده های تقریباً آزاد نیستند و فقط دو مرکز داده در ایالات متحده دارند. این شرکت همچنین از نزدیک روی پشته LAMP متمرکز شده است ، بنابراین شما از بدترین عیب های رایگان دور نمی شوید. سایت های میزبانی آنها همچنین پشتیبانی کامل مشتری از طریق سیستم چت ارائه می دهند ، اما پشتیبانی تلفنی و ایمیل در دسترس نیست.

می توانید برای سال اول خود یک نام دامنه رایگان دریافت کنید ، و حتی یک مجوز SSL رایگان نیز وجود دارد. قیمت عالی است ، اما احتمالاً در جاهای دیگر گزینه های سریعتر و قدرتمند تری می توانید پیدا کنید. همچنین تضمین قیمت کمی خوب است ، و iPage 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

بررسی کامل بررسی میزبانی iPage

NameCheap

namecheap اصلی ژوئیه 19

قیمت شروع: $ 1.37 در هر ماه

زمان پاسخ: 535 ms

Uptime: 100٪

مشاهده برنامه های میزبانی نام

NameCheap شرکتی است که بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت می کند و آنها مدت هاست که روی فروش دامنه ها و برنامه های میزبانی کم هزینه متمرکز شده اند. نکته مهم فروش این است که آنها با مهاجرت وب سایت کمک رایگان می کنند. اگر قبلاً در سرورهای شرکت دیگری حضور پیدا کرده اید ، خوب است بدانید که پشتیبانی فنی در آنجا وجود دارد تا بتواند روند کار شما را راهنمایی کند..

این شرکت در بین تاجران نام دامنه اعتبار کمی دارد. اگر به دنبال یک گزینه مناسب برای پارکینگ هستید که بتوانید دامنه را رها کنید ، ضرب و شتم NameCheap دشوار است.

پشتیبانی مشتری کمی با نامCheap مقصر است. حتی مردمی که با نمایندگان رده دوم سر و کار داشته اند ، پاسخهای کپی و چسباندن را از پایگاه دانش دریافت کرده اند.

اگر مبتدی هستید که می ترسید از برخی کمک ها استفاده کنید ، NameCheap برای شما نیست. با این حال ، برای افراد متخصص و باتجربه تر ، NameCheap کاملا قیمت بسیار سنگینی را که می خواهید برای یک میزبان وب قابل استفاده و بدون تبلیغات در سایت خود پیدا کنید ، ارائه می دهد.

مشاهده کامل بررسی NameCheap Hosting

SiteGround

سایت اصلی ژوئیه 19

قیمت شروع: 3.95 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 570 ms

Uptime: 99.97٪

برنامه های میزبانی سایت SiteGround را مشاهده کنید

Siteground شرکتی است که در ارائه کارایی در سطح سازمانی متمرکز است و بیشتر برنامه های آن براساس آن قیمت گذاری شده اند. آنها نمی خواهند کاربران و مبتدیان سطح ورودی را در بیابان بگذارند ، و این جایی است که رده میزبانی ارزان آنها به مرحله اجرا در می آید. نقل و انتقالات رایگان وب سایت ارائه می شود و می توانید از طریق تلفن ، ایمیل یا گپ پشتیبانی 24/7 مشتری و فناوری دریافت کنید.

پایداری جامد سنگ عامل مهمی است ، به خصوص هنگامی که شروع به پرداخت یک شرکت برای ادامه کار و کار سایت خود کردید. خوشبختانه ، Siteground طیف گسترده ای از افزودنی ها را ارائه می دهد که ثبات را تضمین می کند. این شامل:

 • CDN رایگان
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان
 • مراکز داده در چندین مکان در سراسر جهان

در صفحه میزبان به روشنی بیان نشده است ، اما پهنای باند نامشخص است. همچنین 10 گیگابایت فضای دیسک دریافت خواهید کرد. فضای ذخیره سازی MySQL نامحدود است ، و شما به cPanel و SSH دسترسی خواهید داشت. SSL و HTTPS نیز به صورت رایگان درج شده اند.

کسانی که می خواهند چیزی نزدیک به عملکرد در سطح شرکت داشته باشند بدون اینکه مقدار زیادی پول ارائه دهند ، می توانند SiteGround را گزینه ای جذاب بدانند. همچنین می توانید به راحتی و با قیمت چند دلار بیشتر به ذخیره و منابع بیشتر ارتقا دهید. کمک در هر مرحله از راه برای شما وجود خواهد داشت ، و این باعث می شود SiteGround به یکی از گزینه های جالب تقریباً رایگان برای مبتدیان تبدیل شود.

مشاهده کامل بررسی میزبانی سایت SiteGround

AWS ابر

چراغ قوه amazon

قیمت شروع: 3.50 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 500 میلی ثانیه

Uptime: 99.99٪

برنامه های آمازون را بررسی کنید

در مورد استفاده از خدمات وب آمازون برای میزبانی یک سایت ، باید دو نکته اساسی بیان شود. اول ، این است که به سادگی برای مبتدیان به هیچ وجه نیست. AWS برای سازمانهایی مانند Netflix و Major League Baseball ساخته شده است که باید روزانه حجم عظیمی از فیلم و داده را پخش کنند. مکان شنا دوستانه ای برای شنا کردن بچه کوچک نیست.

ثانیا ، ساختار قیمت گذاری می تواند کاملاً گیج کننده باشد. تمام استفاده در سرورهای آمازون بر اساس چرخه CPU استفاده شده اندازه گیری و صورتحساب می شوند. آنها سعی می كنند ساختارهای قیمتی ساده تری را با قیمت 3.50 دلار در هر ماه در ردیف ارزان قیمت قرار دهند ، اما در واقع راه اندازی آن بسیار سخت است.

اندازه گیری و صورتحساب به این شکل می تواند چیز خوبی باشد. به خصوص اگر سعی دارید در طی نوسانات بین اوج و فصول کم ، سایتی را نگه دارید. به عنوان مثال ، یک تجارت کوچک که دارای یک سایت خرده فروشی است و فقط در طول فصل خرید تعطیلات ترافیک سنگین را به خود جلب می کند ، احتمالاً نمی خواهد همانطور که در ماه دسامبر انجام می دهد مبلغی را برای میزبانی در ماه ژوئن بپردازد..

AWS امکان مقیاس خودکار را ممکن می سازد ، اما می خواهید در صفحه صورتحساب نیز مراقب باشید تا مطمئن شوید که هزینه ها از کنترل خارج نمی شوند. حتی اگر یک وب سایت ریز راه اندازی کرده و در AWS میزبان آن هستید ، روی این مشکل خواب نکنید. یک تکذیب غیرقابل انکار از حمله خدمات می تواند منابع را بخورد و برای شما هزینه ای داشته باشد.

یکی از مهمترین مزیت های AWS این است که می توانید هر سر و سویی را که می خواهید در سرورهای آمازون داشته باشید. هیچ چیز مانع از پارتیشن کردن یک نمونه ابری و نصب سیستم عامل مورد نظر شما بر روی آن نمی شود. این یک سطح کنترل مجنون برای این لایه است.

نتیجه

میزبانی رایگان با تعداد زیادی رشته متصل می شود. این عاقلانه است که قبل از انتخاب میزبان به این فکر کنید که اولویت های شما چیست. آیا تبلیغات روی صفحه ای نگران کننده هستند؟ آیا شما نیاز به تأمین اطلاعات دارید؟ آیا شما یک مبتدی یا یک حرفه ای فصلی هستید?

اکیداً به افراد توصیه می کنیم در صورت امکان بر روی گزینه تقریباً آزاد فکر کنند. برنامه های میزبانی رایگان فقط برای بدست آوردن پروژه ها یا ارسال اطلاعات کمی در مورد اشتیاق شخصی بسیار عالی است. اگر می خواهید یک مشاغل یا سازمان کوچک را در وب نگه دارید ، ممکن است بخواهید کمی پول نقد داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector