22 מחוללי שמות הדומיינים הטובים ביותר לשנת 2020

22 מחוללי שמות הדומיינים הטובים ביותר לשנת 2020

22 מחוללי שמות הדומיינים הטובים ביותר לשנת 2020

“אבל מה אני קורא לאתר שלי !?”


“כל הדומיינים הטובים נלקחים!”

“אין לי רעיונות!”

ווש.

אם אתה חדש לגמרי ביצירת אתר ומחפש שם רוצח, יש לנו שלך.

עשיתי הרבה רטמות דומיינים במהלך השנים, וכנראה שקניתי יותר מדי דומיינים.

נכון לעכשיו יש לי 30+ “דומיינים גאוניים” שישבו שם ונרקבים בחשבונות ה- Namecheap וה- GoDaddy שלי.

אבל זה בסדר, כי זה קשור אליך.

אתה בונה אתר חדש.

מזל טוב.

אני בטוח שהצעדים שלך כרגע נראים כך:

שלב 1: שם

שלב 2: תחום

שלב 3: ???

שלב 4: רווח!

אני ילד, אני באמת גאה בך, זה צעד גדול.

לפני שאחשוף את רשימת הסוד העל שלי עם מיטב מחוללי שמות הדומיינים הידועים לאדם, בוא נסקור במהירות את מה שאתה רוצה ממחולל שם דומיין:

 1. זה צריך להיות סופר מהיר – אין לך את כל היום
 2. זה אמור להיות מדויק – אינך רוצה מילים אקראיות
 3. זה אמור להיות בזמן אמת – ולהראות לך תחומים שהם למעשה זמינים
 4. זה אמור להיות יצירתי – ולהראות לך דברים שלא חשבת עליהם
 5. זה אמור להקל על הקנייה – לחיצה אחת וביצוע

עכשיו לא כל הגנרטורים האלה הולכים להכות את כל אלה בסימנים מושלמים, אבל בדקו את כל אלה שאני ממליץ עליהם, ותמצאו מה מתאים לכם.

בונוס!: למעשה, כפי שתראה בהמשך, מחולל שמות דומיין הוא גם מחולל שמות עסק. מכיוון שסטארט-אפים חדשים ברשת חושבים על התחום והעסק בו זמנית, הם הולכים יד ביד. כפי שאתה רואה בהמשך עם אפשרות Shopify, הם קוראים זאת באופן ספציפי, אך אתה יכול להשתמש בכל אחד מהם כדי ליצור גם את שם העסק הסקסי הזה..

1. חיפוש תחום רזה

חיפוש תחום רזה

באמצעות חיפוש תחומים רזה אתה יכול להתחיל עם מילת מפתח אחת בלבד ואז לחפש את אפשרויות שם הדומיין שלך. תוצאות החיפוש שלך יציגו מאות, אם לא אלפי, שמות דומיינים אפשריים לבלוג או לאתר שלך. כל התוצאות הללו הן דומיינים “.com” זמינים. באמצעות חיפוש תחומים רזה, באפשרותך גם לסנן שמות דומיינים באופן אלפביתי, לפי אורך או לפי פופולריות; שמור את שמות הדומיינים המועדפים עליך, עקוב אחר היסטוריית החיפוש שלך, שתף את תוצאות החיפוש שלך וחפש מייד ברעיונות שלך כדי לראות אם הם זמינים בשמות “.com”..

Lean Domain Search הוא כלי המחולל לתחום בו יש לך רעיון למילות מפתח בהן תרצה להשתמש בשם הדומיין שלך, אך אתה זקוק לכמה רעיונות טריים לדומיין מלא לבלוג שלך או לאתר שלך..

2. מחולל שם העסק של Shopify

מחולל שם העסק של Shopify

למרות ששמו של מחולל דומיינים זה עשוי לרמוז שהכלי מיועד רק ליצירת רעיונות שמות לעסקים, Shopify Generator Name Name יכול גם לספק רעיונות שמות נהדרים וזמינים עבור דומיינים ברשת. אתה יכול להתחיל בבחירת כל מילת מפתח שתרצה לכלול בדומיין שלך, ו- Shopify Generator Name Name יביא עם מאות הצעות אפשריות וזמינות. למרות שמחולל שם העסק של Shopify יעודד אותך ליצור איתם חנות Shopify באמצעות שם הדומיין שהציעו, אתה יכול ללכת לכל מקום אחר שתרצה לרכוש את הזכויות בכתובת האינטרנט. חשוב לציין כי מחולל שם העסק של Shopify יציע רק שמות מתחם המשתמשים בתוסף “.com” כך שאם אתה צריך להשתמש בכל סיומת אחרת כמו “.net” או “.org” יתכן וזה לא יהיה מחולל שם הדומיין. כלי עבורך.

3. חזה שם 

חזה שם

Bust A Name הוא כלי מחולל דומיינים שמגיע עם כלי סינון רבים ושונים שיעזרו לך למצוא שם תחום איכותי העונה על כל הצרכים הספציפיים שלך. פשוט התחל על ידי סינון לפי מילות מפתח, ואז בחר אפשרויות כמו “מתחיל” או “נגמר” באמצעות מילת המפתח שלך. לאחר מכן תוכל לסנן לפי כמה אותנטי, יצירתי או טבעי אתה רוצה ששם התחום שלך ייראה. אתה יכול גם לבחור מגבלת תווים משלך או להציג דומיינים שצולמים ולא זמינים, כמו גם לסנן לפי סיומות כמו “.com,” .org “,” .net “, וכו ‘. תוכלו גם לראות הצעות למילות מפתח דומות לנסות בתחתית העמוד. אם אין לך מילת מפתח בראש מסיבה כלשהי, לחץ על הלחצן “הפוך דומיין אקראי” כדי להצית רעיונות, לעודד יצירתיות והשראה ולכוד שם דומיין זמין. אם במקרה מצאת שם דומיין שלדעתך הוא זה, אתה יכול לשמור אותו למועד מאוחר יותר או לרכוש אותו באמצעות קישורים לרשמי תחום כמו GoDaddy.com. לבסוף, עם Bust A Name אתה יכול לבצע חיפוש תחום באתר כדי לראות אם שם הדומיין שאתה אוהב ומשותף הוא זמין או צולם או לא..

4. שם רשת 

שם רשת

שם רשת היה אחד מיישומי הגנרטורים של שמות הדומיינים שלי מזה זמן מה.

זה סופר ישר קדימה לשימוש ומאוד אינטואיטיבי.

מה שאני אוהב ב- Name Mesh (מקצוענים):

 • זה מהיר
 • זה יצירתי
 • זה מציג המון קטגוריות שונות עבור דומיינים (נפוץ, חדש, קצר וכו ‘)
 • זה עבד לי זמן מה!

איפה שם רשת יכול לשפר (חסרונות):

 • זה לא מאפשר לך לציין קבוצות של מילות מפתח כמו שעושה Bust A Name
 • לא ניתן להזין טון רעיונות בכמות גדולה בבת אחת

אם יש לך כמה מילות מפתח בראש, Name Mesh הוא כלי המחולל של שם הדומיין עבורך. זה יאפשר לך לבחור עד 2 או 3 מילות מפתח להזין לתיבת החיפוש, ואז ליצור את הרשימה המותאמת אישית שלך עם שמות דומיין מוצעים וזמינים. Name Mesh יציע רעיונות המבוססים על חמש קטגוריות: כמה זה נפוץ, כמה הוא חדש, כמה קצר הוא, כמה הוא דומה וכמה סביר להעלות את דירוג SEO. לאחר שתחבר את מילות המפתח שלך לתיבת החיפוש, תוכל לסנן את התוצאות שלך על סמך סיומת דומיין, אורך מקסימלי ותחומים שעדיין אינם רשומים. Name Mesh יציע גם מילות מפתח אחרות שתוכלו לחפש עליהן מבוסס על מילות המפתח שכבר חיפשתם.

5. NameStall

NameStall

NameStall הוא מחולל שמות תחום המציע מגוון רחב של כלים ותכונות שיעזרו לכם בחיפוש אחר שם תחום מושלם וזמין. תכונות אלה כוללות כלי הצעות שמות מתחם דומה, כלי חיפוש שמות תחום מיידי, רשימת שמות מתחם המותאמת למותג וכלי חיפוש למילות מפתח בעלות שכר גבוה. אתה יכול להתחיל את החיפוש שלך עם כלי המחולל של שמות הדומיינים שלהם, שיעזור לך לחפש לפי מילות מפתח וכל מסנן אחר שתרצה להשתמש בו, כגון מילות מפתח פופולריות, מילים באנגלית בסיסיות, קטגוריות בתעשייה או חלקי דיבור. אתה יכול גם לבחור היכן ברצונך למקם את מילת המפתח שלך בשם הדומיין, כמו בתחילת או בסוף, או אם אתה רוצה שם מתחם מקף. ניתן גם לסנן לפי סיומת. אם כן, תקבל רשימת אפשרויות שתהיה זמינה ונלקחת, רשומה או שטרם נרשמה. פשוט לחץ על הקישור “הרשמה” מלבד שם הדומיין שאתה רוצה בכדי לקחת אותו רשמית.

6. Nameboy 

Nameboy

Nameboy הוא מחולל שמות דומיין שיעזור לך למצוא כל שמות מתחם זמינים על סמך מילות המפתח שאתה בוחר. אתה יכול להזין עד שתי מילות מפתח בכל חיפוש ו- Nameboy יביא מייד רשימה של שמות דומיין שהוצעו באמצעות מילות מפתח אלה. תרשימי ההצעות שלהם מקלים על קביעת התוספים הזמינים ואילו כבר נלקחו. אתה יכול גם לראות אילו שמות דומיין זמינים למכירה חוזרת, וכן לאפשר הצעות מקף או מילות מפתח החריזה. Nameboy הוא כלי שעובד טוב עבור אלו שכבר יש להם מושג באילו מילות מפתח הם רוצים להשתמש, אך מחפשים הצעות לגרסאות שונות או גרסאות שונות של מילות מפתח אלה..

ז. פאזלר דומיינים 

פאזלר דומיינים

Domain Puzzler הוא כלי מחולל שמות דומיין פשוט וקל לשימוש שמגיע עם אפשרויות ותכונות רבות לפיתוח שם הדומיין הזמין המושלם עבור הבלוג או האתר שלך. התחל עם הגרסה ה”קלילה “והוסף את מילות המפתח האידיאליות שלך, בחר את תוספי שמות הדומיין שלך וחפש רעיונות לשמות תחום על סמך הקריטריונים שבחרת. Puzzler Domain הוא כלי נהדר מכיוון שהוא מאפשר לך לכלול מספר מילות מפתח בניגוד רק להגביל אותך לאחד או שניים כמו רוב הכלים האחרים למחוללי שם הדומיין ברשימה זו. זה גם ישלב את מילות המפתח שלך להרבה וריאציות שונות. אתה יכול להוסיף תוצאות לרשימת שמות הדומיינים המועדפים עליך או לנסות לחפש חיפוש מתקדם וספציפי יותר, וכן להשתמש בכלי כדי להשוות את דירוג העמודים של SEO של שמות דומיינים רבים ושונים..

8. דומיינים בוט

דומיינים בוט

דומיינים בוט עובד גם ככלי להצעת שמות דומיין וככלי לחיפוש שמות דומיין. אתה יכול להתחיל בחיפוש מילת מפתח שאתה רוצה עבור שם הדומיין שלך ו- Bot Domain יראה לך את כל הרעיונות הזמינים לדומיין המבוססים על מילת מפתח זו, מילות מפתח משולבות או מילות מפתח דומות. אחרת, אתה יכול פשוט לחפש את שם הדומיין הרצוי אם כבר זכור לו. אם שם הדומיין שאתה רוצה לזכור זמין, אתה יכול לרכוש ולרשום אותו באמצעות קישורים לרשמי שמות תחום שונים. דומיין בוט יראה לך גם הצעות המבוססות על שמות דומיין דומים. דומיינים בוט מאפשר לך גם לסנן שמות דומיינים לפי סיומת ושפה, ולהוסיף מילים נרדפות משלך, קידומות או סיומות.

9. תחנת שם 

תחנת שם

אתה יכול להתחיל לחפש את שם הדומיין המושלם והזמין עבור המותג המקוון שלך, על ידי הרשמה לחשבון בחינם ב- Name Station, שתוכל לעשות באמצעות הדוא”ל או חשבון הפייסבוק שלך. באמצעות Name Station תקבל גישה למחוללי שמות דומיינים, הצעות למילות מפתח, בודקי זמינות מיידית ותחרויות שמות מתחם ציבורי. אתה יכול לסנן תוצאות של שם דומיין על סמך קריטריונים כמו סיומת, אורך שם וכו ‘. עם זאת, אם אין לך רעיונות למילות מפתח, נסה לחפש לפי המותג או התעשייה העסקית שלך כמה רעיונות למילות מפתח. תחנת ה- Name מתגאה גם בהשתתפות באתרים כמו Mashable, SEOMoz, TechCrunch, ורבים אחרים, מה שמעניק ל- Name Station אמינות רבה שעושה את זה כדאי לבדוק..

10. פנאבי

פנאבי

Panabee הוא כלי חיפוש שמות תחום, מחולל שמות דומיין ומחולל שמות עסק הכל עטוף באחד. אתה יכול להתחיל עם Panabee על ידי התחל עם שתי מילות מפתח בלבד וחיפוש אחר הצעות שמות מתחם מבוסס על שתי מילות המפתח האלה. אם שם הדומיין הרצוי לבלוג או לאתר שלך כבר נלקח, אתה יכול לבקר ברשמי שמות דומיין כמו GoDaddy.com, שם תוכל להציג תוספים זמינים אחרים של שם הדומיין הרצוי. עם זאת, אם אינך אוהב את ההצעות שפנבי נותן לך, Panabee תביא מונחים הקשורים למילות המפתח שלך שתוכל לחפש אחריה. כמו כן מראה לך שמות דומיין זמינים ולא רשומים, Panabee גם יראה לך אם שם הדומיין האידיאלי שלך משמש כשם משתמש במדיה החברתית..

11. חור התחום

חור התחום

Domainhole הוא כלי מחולל שמות דומיינים שמגיע עם שבעה כלים של סיעור מוחות שיכולים לעזור לך למצוא את שם הדומיין הזמין המושלם עבור הבלוג, האתר או המותג שלך, ללא קשר אם יש לך מקלדת בראש או לא. חור התחום יעזור לכם לחפש אחר שמות דומיין שפג תוקפם לאחרונה, או לעזור לכם ליצור שמות דומיין אקראיים, קליטים, יצירתיים וקלים להגייה. Domainhole יאפשר לך גם לבדוק את כל הרחבות הדומיין ואת כל התוספות כדי לעזור לך למצוא בדיוק את מה שאתה צריך לבלוג או לכתובת האתר שלך. Domainnhole הוצג גם באתרים כמו Killer Startups, PR Web ו- SlapStart, מה שהעניק לו אמינות מסוימת והפך את זה לשווה לבדוק. לבסוף, Domainhole זמין להורדה כאפליקציה לנייד, מה שהופך את בחירת שם הדומיין וכתובת האינטרנט המתאימים לבלוג או לאתר שלך לקלים ונוחים יותר אם אתה עסוק ותמיד בדרכים..

12. Domainr 

Domainr

Domainr הוא כלי מחולל שמות דומיינים המאפשר לחקור את כל הרעיונות האפשריים לשמות תחום מעבר לתוספים הנפוצים ביותר: “. Com”, “.net” ו- “.org”. במילים אחרות, Domainr יגרום למציאת גרסה זמינה של שם הדומיין וכתובת האינטרנט המושלמת שלך על ידי כך שתסייע לך למצוא סיומות פחות נפוצות אך עדיין לגיטימיות. תכונה מחולל שם דומיין ייחודית זו גם הופכת את Domainr נהדרת לגילוי רעיונות ואפשרויות שמות מתחם חדשים ומעניינים. Domainr פועל על ידי רישום אנונימי של חיפושים ומעקב אחר אלפי שמות דומיין ברמה העליונה ו- TLDs כלליים הזמינים לרישום בלמעלה מ -200 רשמי שם תחום וכתובות אתרים. Domainr מגיע גם עם שני ממשקי API חיצוניים שונים ליישום בצד הלקוח ושירותי אינטרנט אחרים הקשורים לשם תחום.

13. חוסר אפשרות!

חוסר אפשרות!

בהשוואה למחוללי שם הדומיין האחרים ברשימה זו, חוסר אפשרות! משתמש בגישה מעט שונה וייחודית יותר כדי למצוא את כתובת האינטרנט המושלמת עבור הבלוג או האתר שלך. זה יתחיל בכך שתמצא את מילת המפתח שהכנסת ואז תאפשר לך לבחור להוסיף שמות עצם, פעלים או תארים לתחילת או סוף מילת המפתח שלך. אפשרויות אלה נבחרות בקפידה ולכן קל יותר למצוא שם דומיין שאינו רשום וזמין, וליצור שם תחום שהוא ייחודי ומעניין. זה גם נותן לך את האפשרות לבחור בין מילות ארבע אותיות, חמש אותיות ואפילו שש אותיות, ואת האפשרות פשוט לערבב הכל יחד עם מילת המפתח שלך שבחרת. זה לא רק הופך את החוויה של מציאת שם תחום לקלה בהרבה ממה שהיא בדרך כלל, אלא גם מהנה! חוסר אפשרות! משתמש גם במספר שרתים בכדי להפוך את התהליך המתסכל לעיתים קרובות, שדורש זמן רב למצוא את שם הדומיין הנכון במהירות האפשרית.

14. תחום טייפר

תחום טייפר דומיין טייפר

Domain Typer הוא כלי מחולל שמות תחום שהוא מהיר, קל לשימוש ואינטואיטיבי. כל שעליך לעשות הוא פשוט להזין את מילות המפתח הרצויות עבור שם הדומיין שלך ו- Typer Domain יראה לך אם שם התחום הזה זמין לרכישה ורישום. זה גם ייצור עבורך במקביל רעיונות לשמות דומיינים אקראיים אם אין לך כבר מושג מה תרצה לשם הדומיין שלך. ובמקרים שבהם הבחירה הראשונה שלך לשם שם דומיין אינה זמינה, אז Typer Domain יאפשר לך להציג רשימה של פריצות לשם תחום וחלופות שהיא מציעה.

15. להשתלט

להשתלט

Domize מציעה בטיחות מלאה, אבטחה ומהירות ככלי מחולל שמות דומיינים. בעיקרון Domize מאפשר לך לחפש אחר שמות דומיין טובים וזמינים בסביבה מוצפנת תוך כדי לבדוק אם שם תחום נרשם בעבר, עקב תפוגו או זמין לרכישה. זה יכול לספק תוצאות מיידיות גם בזמן שאתה מקליד את מילות המפתח לפונקציית החיפוש.

16. Wordoid

Wordoid

Wordoid באמת מאפשר לך לעבד את הצד היצירתי שלך מכיוון שזה כלי מחולל שמות תחום שיוצר מילים מורכבות לשם הדומיין או כתובת האינטרנט שלך. מילים מורכבות אלו הינן ייחודיות והן ייראו ונשמעות נהדר, כאשר כל מילה אורכה לא יותר מעשרה אותיות. Wordoid גם יאפשר לכם לבחור עד חמש שפות שונות ואפילו לערבב ולהתאים שפות אלה כדי ליצור תערובת מילים ייחודית, מעניינת ותופסת תשומת לב. Wordoid מאפשר לך לשנות את רמת האיכות מנמוכה לגבוהה, מה שאומר שככל שהאיכות נמוכה יותר, כך המילה לא שטוחה יותר וכמובן שמורכבת ממנה, ואילו ככל שהאיכות גבוהה יותר משמעותה המילה נשמעת טבעית ואמיתית יותר. כל התכונות הללו הופכות את Wordoid למאוד להסרת חלק גדול מהלחץ והתסכול מתהליך מציאת שם דומיין, שכן יצירת מילים חדשות ומיזוג מילים משפות רבות ושונות יחד מקטינה את הסיכוי למצוא שם דומיין שכבר צולם..

17. NameTumbler 

NameTumbler

NameTumbler הוא כלי מחולל שמות דומיינים אשר נותן לך שמות דומיין על ידי שילוב של כל מילת מפתח שאתה רוצה ובחר עם מילת מפתח ש- NameTumblerchooses ממסד הנתונים שלה. לאחר שתשלב מילים אלה, תוכל לבחור את מיקום מילות המפתח שלך או כיצד ברצונך להזמין את מילות המפתח שלך בכתובת האינטרנט שלך, למשל בתחילת או בסוף שם הדומיין שלך. אתה יכול גם להשתמש במקפים כדי להפריד בין מונחים ומילות מפתח מוצעות, לבחור את התוסף הרצוי ולצפות בתוצאות הסיום כדי לראות איך הן נראות ונשמעות ואם תרצה או לא..

18. Dot-O-Mator 

Dot-O-Mator

Dot-O-Mator הוא הכלי למחולל שמות הדומיינים הנכון עבורך אם אתה אפילו לא יודע איפה להתחיל עם שם תחום ואין לך רעיונות לשמות מלכתחילה. Dot-O-Mator מאפשר לך ליצור הצעות לשמות תחום על ידי בחירת רשימת מילים כלשהי משתי קטגוריות, כמו צבעים וצורות, להתחלה ולסוף של שם הדומיין שלך. אם אתה רואה שם דומיין שאתה אוהב מההצעות, אתה יכול לשלב בין השניים ולראות את התוצאה. לאחר מכן ניתן להעביר את התוצאות לתכונה “שריטה” כדי לבדוק אם היא זמינה או לא לרכישה ורישום. Dot-O-Mator זמין גם להורדה ב- IOS, מה שהופך את בחירת שם הדומיין וכתובת האינטרנט המתאימים לבלוג או לאתר שלך לקלים ונוחים יותר אם אתה עסוק ותמיד בדרכים..

19. מציע שם

מציע שם

SuggestName הוא מחולל שמות דומיין שעוזר לכם ליצור שם דומיין בכך שהוא מאפשר לבחור ולהזין קידומת וסיומת ואז לשלב אותם כדי לראות אם שם הדומיין שהתקבל זמין או לא. יש לך גם אפשרויות רבות להתאים אישית ולתבל את שם התחום שלך על ידי בחירה מתוך רשימת צבעים, מילות אינטרנט 2.0 פופולריות, מונחי טק ועוד. אתה יכול להעביר את שמות הדומיינים שהתקבלו לתכונה “לוח השיר” ואז לנקות את הבחירה שלך או לבדוק אם היא זמינה.

21. Bulktopia 

Bulktopia

Bulktopia הוא כלי מחולל שמות דומיין המספק הצעות לשמות תחום על סמך בחירת מילות המפתח המועדפות עליך וכן מחקר על שמות תחום פוטנציאליים הזמינים לרישום. מחקר זה מבוסס על קריטריון חשוב כמו גיל, דרגת דף, קישורים נכנסים, תפוגה וזמינות חשבון מדיה חברתית. לאחר שבחרת שם תחום מוצע, אתה יכול ללחוץ על “רכישה” ולקנות את שם הדומיין באמצעות מגוון רחב של רשמי שמות תחום. 

ולבסוף,

22. אני רוצה את שמי 

אני רוצה את שמי

I Want My Name הוא כלי המחולל לחיפוש שמות תחום המתאים ביותר אם כבר יש לך שם תחום לבלוג, לאתר האינטרנט שלך ולמותג שלך בראש. הזן את שם הדומיין ואת כתובת האינטרנט שאתה רוצה ואני רוצה שהשם שלי יודיע לך אם זה מתאים לתפוס או אם זה כבר נלקח. אם זה כבר נלקח, אז אני רוצה שמי יראה לכם שמות דומיינים חלופיים ואת המחירים לרישום אותם בשמות תחום שונים וכתובת אינטרנט רשומים מקוונים שונים. ניתן גם לסנן את תוצאות החיפוש על ידי הסתרת שמות דומיין שכבר צולמו.

23. BatName

batname-screen-1

אוקיי, BatName בהחלט נוצר על ידי מהנדסים.

זה מהיר, יעיל והם לא מנסים לייצר רווחים!

BatName הוא למעשה די ייחודי בהשוואה לגנרטורים האחרים.

איך זה עובד:

 • הזן כמה רעיונות למילות מפתח
 • לחפש
 • בום – סיים מהר

אוקיי, אבל מה שגורם לו להתבלט באמת זה חשיפת האש:

batname-screen-2

אז לאחר הזנת תגיות hasht, הכלי רואה את אלה כקבוצה ומוצא את כל המילים הנרדפות של אותה מילה.

סופר מגניב.

זה יעלה על פי חיפוש הדומיין שלך מאחר ואינך צריך לחשוב על מילים נרדפות לבד.

החיסרון הוא שכרגע זה רק מראה של .com – אבל זה בסדר. אנחנו עדיין אוהבים את זה.

בונוס: מחפש להזמין תחום אחורי לדומיין? יש לנו מדריך לזה.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector