7 ارائه دهنده رایگان میزبان VPS – با یک اخطار بزرگ! (ماه مه 2020)

7 ارائه دهنده رایگان میزبان VPS – با یک اخطار بزرگ! (ماه مه 2020)

7 ارائه دهنده رایگان میزبان VPS – با یک اخطار بزرگ! (ماه مه 2020)

به میزبانی VPS رایگان نیاز دارید زیرا برنامه های واقعی از بودجه شما خارج است?


ما شما را می شنویم. 

هرچند ، احتیاط ، هیچ چیز در زندگی رایگان نیست. و این مربوط به این ارائه دهندگان VPS است.

بهترین هاست برای صاحبان سایت

استفاده از یک سرور خصوصی مجازی (VPS) موردی است که اغلب می توانید صدای جنجال زیادی را برای جفتک خود به دست آورید.

این قابل درک است ، اگر چه ، چرا افراد ممکن است به دنبال میزبانی VPS رایگان باشند حتی اگر بیشتر راه حل های میزبانی وب در این بخش قبلاً کاملاً مقرون به صرفه باشند.

شما غالباً گزینه های میزبانی اشتراکی رایگان را مشاهده خواهید کرد ، و شاید به سادگی تعجب کنید که چقدر شرکت های عالی حاضر به پیشبرد برنامه هستند.

در واقعیت ، هیچ برنامه میزبانی وجود ندارد که صلاحیت 100٪ رایگان VPS را داشته باشد. یعنی هیچ نسخه ای از یک سرور VPS رایگان وجود ندارد که در آن هرگز هرگز مبلغی پرداخت نکنید.

با این وجود می توانید به راحتی یک آزمایش رایگان VPS را بیابید ، همچنین بسیاری از خدمات میزبانی تقریباً رایگان نیز وجود دارند که تقریباً به ارائه یک تجربه رایگان نزدیک هستند. بیایید نگاهی به برخی از گزینه هایی بیندازیم که ممکن است باعث شود شما VPS رایگان دریافت کنید. در پایان ، ما همچنین در مورد برخی از جوانب مثبت و منفی بودن این مسیر صحبت خواهیم کرد.

برنامه های VPS نزدیک به رایگان

1. میزبان VPS میزبان

میزبان vps

کمترین قیمت: 5.17 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 640 ms

Uptime: 100٪

مشاهده برنامه های میزبان میزبان

به سخت ترین مفهوم ، برنامه های کم هزینه ترین در HostWinds نماینده واقعی VPS را نشان نمی دهند زیرا ارائه کم هزینه این شرکت نمونه ای مبتنی بر ابر است. برای اکثریت قشر علاقه مند به ارائه دهندگان میزبانی VPS ، این تمایز حتی قابل توجه نخواهد بود. دلیل این امر آن است که هنگامی که منابع سرور فیزیکی برای ایجاد یک VPS در ابر قسمت می شوند ، چیزی در مورد استفاده از سرور مجازی منتج شده حاصل نمی شود که از یک VPS مبتنی بر یک دستگاه واحد متفاوت است. تنها موردی که توجه خواهید کرد این است که سیستم به طور کلی نسبت به برنامه های میزبانی VPS سنتی بیشتر پاسخگو است.

در پایان معادله ، دسترسی به موارد زیر را خواهید داشت:

 • کنترل پنل
 • فضای دیسک
 • ویژگی های سطح سیستم عامل

به عبارت دیگر ، شما می توانید از طریق رابط وب وارد شوید یا از یک پوسته راه دور برای دسترسی به آن از طریق SSH استفاده کنید دقیقاً مانند هر راه اندازی دیگر میزبان سرور.

HostWinds تجارب کافی و نیرومندی را ارائه می دهد که افراد باهوش فناوری می توانند خوشحال شوند. همانطور که ممکن است در محدوده قیمت نزدیک به آزاد انتظار داشته باشید ، قصد ندارید هیچ مدرک واقعی از پشتیبانی HostWinds دریافت کنید. با این حال ، آنها پیکربندی بسیار قوی لینوکس را ارائه می دهند که برای هر کسی که قبلاً از سرورهای VPS استفاده کرده است ، آشنا خواهد بود. همچنین خواهید دید که این شرکت از فروش محصولات مرتبط مانند میزبانی ویندوز خوشحال است. به طرز چشمگیر ، این تنظیمات همچنین شامل یک گیگابایت رم ، یک هسته پردازنده واحد و 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی است.

هرچند که برنامه های میزبانی پیش می رود ، شکایت از دریافت یک تجربه مناسب VPS به صورت رایگان شکایت دارد. فقط آماده باشید تا برخی از کارهای فنی را با ذکاوت انجام دهید تا اجرای آن ادامه یابد زیرا این یک VPS بدون کنترل است.

مشاهده کامل بررسی میزبانی InMotion

2. InterServer.net

interserver vps

کمترین قیمت: 6 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 684 ms

Uptime: 99.96٪

برنامه های میزبانی InterServer را مشاهده کنید

InterServer.net یکی دیگر از شرکتی است که به ارائه میزبانی VPS رایگان نزدیک می شود. ارزانترین برنامه VPS شرکت میزبان وب شامل موارد زیر است:

 • یک هسته پردازنده
 • دو گیگابایت حافظه
 • سه گیگابایت حافظه SSD
 • دو بار سل در هر ماه

این یک مجموعه عالی از ویژگی های برنامه معمولی میزبان VPS است که در هر ماه 30 دلار هزینه دارد. اگر ظرفیت پردازش ، ذخیره سازی و حافظه به اندازه کافی برای نیازهای شما مناسب نیست ، می توانید به راحتی برنامه VPS خود را به اندازه 16 هسته تنظیم کنید. شما همچنان می توانید مبلغ 96 دلار بسیار قابل احترام در ماه را برای آنچه که نسبتاً با کیفیت ارائه می شود بپردازید.

یک مورد استاندارد که تقریباً با تمام این برنامه هاست میزبانی VPS مشاهده خواهید کرد این است که آنها مبتنی بر نمونه های ابری هستند. باز هم ، برای یک کاربر متوسط ​​یک معامله بزرگ نیست ، اما اگر در مورد تمایز نسبتاً جزئی بین سرویس های میزبانی VPS که مستقیماً بر روی یک دستگاه واحد اجرا می شوند و اجرای آن ها در بسیاری از دستگاه ها با ارائه نمونه های مبتنی بر ابر خیلی سخت است ، می تواند یک نکته مهم باشد..

موضوع دیگری که در حال ظهور خواهید دید این است که بسیاری از این ارائه دهندگان هاستینگ از ارائه راه حل های مبتنی بر لینوکس خوشحال هستند ، اما آنها همیشه اولین افرادی نیستند که به نصب یک سیستم عامل مانند ویندوز اهمیت می دهند. خوشبختانه سرورهای ویندوز با هزینه اضافی در دسترس هستند. سیستم های لینوکس نسبتاً قوی هستند ، از جمله:

 • پایگاه داده MySQL
 • پایتون ، روبی ، پرل و سایر محیط ها برای تولید محتوای پویا در وب سایت ها
 • نصب کامل cPanel برای مدیریت آسان

همچنین گزینه های پشتیبانی پشتیبانی شده وجود دارد که بصورت رایگان در دسترس هستند. این ممکن است یک سرور VPS واقعی نباشد ، اما هنوز هم برای چند دلار در ماه ارزش بسیار خوبی دارد.

بررسی کامل InterServer را مشاهده کنید

3. میزبان

میزبان VPS میزبان

کمترین قیمت: 3.95 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 309 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبان میزبان را مشاهده کنید

بله ، اکنون به پیدا کردن یک سرور VPS واقعا رایگان نزدیک می شویم. نکته قابل توجه در مورد هاستینجر این است که آنها می توانند سرورهای بسیار پاسخگو را به کار گیرند که دارای شماره های بلوتوث عالی هستند با ارزانترین پیشنهاد آنها ، فقط 10 گیگابایت ، یک تن ذخیره نمی توانید دریافت کنید ، اما می توانید برنامه خود را به یکی از گزینه های مختلف ارتقا دهید. همه چیز مبتنی بر SSD است ، بنابراین انتظار می رود زمان پاسخگویی بسیار سریع باشد.

مدل تجاری Hostinger در مرکز فروش سایر موارد مورد نیاز وب سایت مانند نام دامنه و گواهی SSL است. آنها شامل هر دو آدرس IPv4 و IPv6 اختصاصی به صورت رایگان با هر طرح هستند ، پیشنهادی چشمگیر برای طرحی که کمتر از یک نقطه پنج باشد..

برنامه های VPS که کمی از قیمت استفاده می کنند

4. میزبانی InMotion

میزبانی اختصاصی Inmotion

کمترین قیمت: 19.99 دلار در هر ماه با 63٪ تخفیف در ماه اول

زمان پاسخ: 640 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبانی InMotion را مشاهده کنید

با کمال تعجب ، میزبان InMotion یکی دیگر از شرکت کنندگان با ارائه ارزانتر ساخته شده بر روی سیستم عامل های ابری است. در حالی که قیمت طول عمر یک طرح به اندازه برنامه های دیگر در این لیست نیست ، ارزش آن وجود دارد. به ویژه ، InMotion مساعدت اصلی مدیریت سرور رایگان را ارائه می دهد. این بدان معنی است که آنها برای حفظ امنیت و ثبات سیستم شما ، به مدیریت تکه ها و به روز رسانی ها می پردازند.

تمام سخت افزارهای InMotion بر روی درایوهای SSD تنظیم شده در آرایه های RAID-6 کار می کنند. برای افراد ناآگاه ، این بدان معنی است که احتمال شکست فاجعه بار که در آن هیچ داده ای قابل بازیابی نیست ، مسخره اندک است. هر نصب شامل نسخه سازمانی CentOS است ، همچنین می توانید سرور VPS خود را از طریق cPanel سرپرستی کنید. زیرساخت های پشتیبانی نیز مبتنی بر ابر است ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که به روز بودن کامل خواهد بود.

آنها همچنین 90 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، معامله ای به همان خوبی که در تجارت می بینید. اگرچه کار شما را برای راه اندازی سرور باز نمی گرداند ، حداقل می تواند خطر شما را کاهش دهد تا زمانی که بلافاصله یک حضور وب قدرتمند ایجاد نکنید..

مشاهده کامل بررسی میزبانی InMotion

5. AccuWebHosting

میزبانی وب vs.

کمترین قیمت: 14.97 دلار در هر ماه با یک آزمایش رایگان یک ماهه

زمان پاسخ: 1000+ ms

Uptime: 100٪

برنامه های AccuWebHosting را مشاهده کنید

عدم تصمیم گیری سرورهای ویندوز در این لیست ، AccuWebHosting را به یک انتخاب ویژه جذاب برای طرفداران مایکروسافت و پلتفرم NET آن تبدیل کرده است. در حالی که 15 دلار در هر ماه ارزانترین انتخاب نیست ، تقریباً نزدیک است که بخواهید به یک سرور VPS رایگان که از ویندوز استفاده می کند برسید ، در این حالت سرور ویندوز 2008.

شما همچنین می توانید بدون نیاز به تهیه کارت اعتباری از آزمایش رایگان استفاده کنید. اگر از این تجربه راضی نیستید ، می توانید به راحتی اجازه دهید حساب بدون تمدید منقضی شود.

هر سیستم پشتیبانی از RDP و SSH را دارد. این ماشین ها سرورهای مجازی هستند ، نه نمونه های مبتنی بر VPS. این بدان معناست که شما با استفاده از پردازنده های Intel Xeon از سری E5 یا E7 با منابع اختصاصی کار می کنید. مهمتر از همه برای سرورهای سخت افزاری ویندوز ، سیستم مجازی سازی HyperV مایکروسافت کاملاً پشتیبانی می شود.

اگر باید محیط ویندوز یا سازگاری دات نت را داشته باشید ، بهترین گزینه AccuWebHosting است. سایر پیشنهادات ویندوز را با قیمت اضافی ارائه می دهند ، اما AccuWebHosting آن را در قیمت اولیه گنجانده است زیرا آنها در ارائه سطح بالای ویندوز VPS با قیمت مناسب متمرکز هستند..

گزینه های ساخته شده در مدل های تجاری آزاد اما محدود

6. x10Hosting

x10hosting اصلی

کمترین قیمت: رایگان ، اما . . .

زمان پاسخ: 428 ms

Uptime: 100٪

مشاهده برنامه های ذخیره سازی x10

هنگامی که از x10Hosting استفاده می کنید ، به نوعی می توانید VPS را در یک فضای ابری به صورت رایگان دریافت کنید ، اما این یک راه حل بسیار محدود با ویژگی است. این بدان معنی است که سرپرستان جهان بدون پوسته SSH ، ورود به سیستم cPanel و سایر ویژگی ها ناامیدانه از بین خواهند رفت. هر حساب کاربری در x10Hosting می تواند از یک آدرس IP استفاده کند. جای تعجب نیست که ، شما یک رم به طور دقیق wimpy ، فقط 512 مگابایت خواهید داشت. سیستم عامل فقط لینوکس است ، اما شما هم به فضای نامحدود و هم از پهنای باند دسترسی خواهید داشت.

آنچه x10Hosting امیدوار است که شما انجام دهید این است که در زمان خودتان به صعودی خرید کنید. آنها در واقع یک شرکت با فشار کم هستند ، اما مطمئناً وقتی تصمیم می گیرید که به چیزی مانند دسترسی به ریشه یا پشتیبانی مشتری احتیاج دارید ، میزان فروش آن ساخته می شود. اگر می خواهید به سرعت مقیاس بزنید و نگران محدودیت های ذخیره سازی نباشید ، x10Hosting یک انتخاب عالی است.

7. VPSWALA

vpswala

کمترین قیمت: رایگان است ، اما یک افزایش قیمت وجود دارد

زمان پاسخ: 800 میلی ثانیه

Uptime: 100٪

برنامه های میزبانی VPSWALA را مشاهده کنید

VPSWALA شرط بندی بسیار ساده را انجام می دهد. آنها فرض می کنند وب سایت شما در برخی از نقاط رشد می کند. در بعضی از مواقع ، شما نیاز به میزبانی دامنه دوم یا استفاده از آدرس IP دوم دارید. شاید شما فقط به رم ، هسته پردازنده ، پهنای باند یا فضای ذخیره سازی بیشتری احتیاج دارید.

بله ، برای شروع این کار رایگان است ، اما هنگامی که نیاز به بالا رفتن دارید ، قیمت تقریباً به 60 دلار در هر ماه می رسد. نکته مثبت این است که این برنامه رایگان نسبتاً قوی است و دو هسته CPU ، 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، دو گیگابایت رم و یک سل پهنای باند را بسته بندی می کند. همچنین در برنامه VPS رایگان خود می توانید از یک آدرس IP واحد استفاده کنید.

افرادی که در VPSWALA هستند ، نسبت به اوج فروششان بسیار مقدم هستند. به ویژه ، برنامه های رایگان شامل 24/7 فناوری و پشتیبانی مشتری است. این یک نوع چشمگیر است ، حتی اگر مدل کسب و کار نوعی تله ای برای رشد وب سایت ها باشد. اگر 100٪ مطمئن باشید که سایت شما هرگز از 30 گیگابایت ذخیره سازی SSD پیشی نمی گیرد ، این یک کار خوب است.

هیچ چیز در زندگی رایگان نیست ، اما این تقریباً نزدیک است

این که آیا این یک آزمایش رایگان VPS است ، به نوعی رایگان با ستاره یا فقط یک راه حل بسیار کم هزینه ، راه های زیادی برای دریافت واقعاً ، واقعاً نزدیک به پرداخت نکردن وجود دارد. در بعضی موارد ، مانند VPSWALA ، شما باید از نزدیک منابع مصرفی خود را از نزدیک نظارت کنید. موارد دیگر ، مانند Hostingeringer ، تا حدی که قابل توجه نیستند ، مقرون به صرفه هستند.

یک نکته توصیه ای که باید دنبال کنید این است که مراقب افرادی باشید که برنامه های رایگان و بدون هیچ گونه اعلامیه واضحی از آنچه در آن کسب می شود ، مراقبت کنند. کلاهبرداری فیشینگ از کلمه کلیدی “میزبانی مجانی” همیشه استفاده می کند ، و عاقلانه است که از دادن اطلاعات کارت اعتباری خود به هر شرکتی که تاکنون کسی در مورد آنها نشنیده خودداری کنید..

چه انتظاری دارم

حتی هنگام برخورد با راه حل های بسیاری که نقطه قیمتی 30 دلاری را که در این صنعت معمول است ، در آغوش بگیرید ، می توانید انتظار داشته باشید که یک تجربه کاملاً بدون کنترل داشته باشید.

در حالی که ممکن است برخی از اصلاحات و به روزرسانی ها انجام شود ، فقط این شرکت میزبان است که از خطاهای سخت افزار خود محافظت می کند.

اگر یک اسکریپت PHP نصب کنید و وب سایت شما را خراب کند ، به احتمال زیاد شما می توانید از پشتیبانی مدیریت شده رایگان استفاده کنید و هر کاری اشتباه انجام داده است را برطرف کنید..

به همین دلیل ، رویکرد آزاد به کسی که دارای قطعه قطعه فنی نیست ، توصیه نمی شود.

اگر به دنبال یک طرح فوق العاده ارزان هستید و چیز زیادی راجع به Remoting به سرورها ندارید ، حتماً برنامه ای را پیدا کنید که شامل برخی از پشتیبانی های مدیریت شده باشد. احتمالاً آن دسته از کاربران به رده بعدی می روند ، جایی که برنامه ها معمولاً حدود 30 دلار در ماه هزینه می کنند. اگر حتی با مفاهیم سرپرست ترسناک مانند “دسترسی به ریشه” و “SSH” آشنا نباشید ، حتی در این صورت نیز می خواهید به دنبال میزبانی مدیریت شده باشید.

برای افرادی که دارای معیارهای فنی کاملاً محکمی هستند ، به دلیل تلاش برای یافتن یک راه حل رایگان یا راه حل ای که نزدیک به بی هزینه بودن باشد ، چیزی گفته می شود. حتی اگر شما فقط به چیزی مانند برنامه های غیرقابل تصور از Hostinger بپردازید ، یک سیستم پاسخگو به طرز شگفت آور پاسخ می دهید که شامل محیطی قوی برای استقرار صفحات وب و برنامه های وب است. شاید 100٪ رایگان نباشد ، اما شما همچنین هر ماه هنگام تأخیر صورتحساب سرور از ترس وجودی رنج نخواهید برد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector