9 شرکت برتر میزبانی VPS ارزان در سال 2020 – قدرت در بودجه

VPS یک قدم از میزبانی مشترک است ، اما می توانید برخی از معاملات محکم را برای نگه داشتن ارتقاء قدرتمند در بودجه خود بیابید.


اگر سایتی با حجم بالا راه اندازی کرده اید یا فقط به عملکرد فوق العاده ای نیاز دارید ، میزبانی VPS راهی است که باید انجام دهید.

بهترین هاستینگ برای مشاغل کوچک

یافتن گزینه ارزان میزبانی VPS کاری است که مورد توجه قرار می گیرد. نرخ معاملات در صنعت برای معاملات VPS حدود 30 دلار در هر ماه است ، اما اگر می دانید کجا را جستجو کنید ، یک سرور VPS ارزان وجود دارد..

با این وجود ، عاقلانه است که درباره برخی از الزامات خاص شما برای میزبانی یک سایت فکر کنید. به عنوان مثال ، ارزش آن را دارد که بپرسید:

 • آیا به میزبانی ویندوز نیاز دارید یا سیستم عامل لینوکس به اندازه کافی خوب است?
 • آیا میزبانی وب ضروری است ، یا می توانید سرور را به تنهایی حفظ کنید?
 • به سایت های شما به چه پهنای باند نیاز دارند?
 • سطح مهارت کلی شما با دسترسی به ریشه ، یک صفحه کنترل ، یک پوسته SSH و یک پیکربندی مشتری / سرور FTP چیست؟?

به عنوان مثال ، یافتن یک ارائه دهنده VPS کم هزینه که شامل کمک مدیریت میزبانی VPS نیز می شود ، امکان پذیر است. اگر به عنوان مدیر سرور ماهر نیستید ، باید در هنگام بررسی برنامه های VPS ، آن را در اولویت قرار دهید. با نگاه جدی به آنچه که کاملاً به آن احتیاج دارید و ارائه دهنده خدمات میزبان ارائه می دهد ، باید بتوانید برنامه های میزبانی VPS را پیدا کنید که بودجه شما را خراب نمی کند..

1. میزبانی A2

میزبانی وب a2 میزبان V2

کمترین قیمت: 5 دلار در ماه برای یک VPS کاملاً کنترل نشده

زمان پاسخ: 279 ms

Uptime: 99.66٪

برنامه های A2Hosting را مشاهده کنید

مانند بسیاری از گزینه های موجود در این لیست ، ارزان ترین پیشنهاد VPS از A2 به طور مستقیم برای افرادی انجام می شود که مهارت های فنی لازم برای از راه دور در یک سیستم را دارند و بدون کمک آن را حفظ می کنند. گزینه های خدمات مدیریتی وجود دارد که از A2 Hosting در دسترس است ، اما هزینه آن به طور قابل توجهی بیشتر ، با 35 دلار در هر ماه به صدا در می آید.

پیشنهاد کم قیمت از نظر عملکرد بسیار محدود است. فقط به یک هسته پردازنده دسترسی خواهید داشت ، اما می توانید برای دریافت منابع اضافی مانند هسته های بیشتر ، فضای دیسک و رم نیز کمی بیشتر پرداخت کنید. ما اجرای یک سایت با کارآیی را در پایین ترین سطح از A2 توصیه نمی کنیم ، اما این یک گزاره ارزش جامد را برای هر کسی که فقط نیاز به صفحات استاتیک داشته باشد یا باید از اسکریپت پویایی اساسی در PHP استفاده کند ، نشان می دهد..

این بدان معنا نیست که عملکرد وحشتناک است. با برنامه خود یک درایو SSD رایگان دریافت خواهید کرد. A2 همچنین دسترسی به Cloudflare را فراهم می کند تا ثبات و امنیت بیشتری را فراهم کند. پیکربندی سرور نیز بسیار سریع است و فقط چند دقیقه طول می کشد. بسیاری از ویژگی ها ، مانند cPanel ، افزونه ها نیز هستند.

برای قیمت نیز شکایت از سرعت بسیار سخت است. با زمان پاسخگویی به زیر 300 میلی ثانیه ، شما باید نسخه وردپرس بسیار کم وردپرس را روی سرور بگذارید تا زمان بارگذاری شما حتی متوسط ​​باشد. با پرداخت فقط 5 دلار ، A2 به درستی جایگاهی را در بالای لیست های ارائه دهنده VPS مقرون به صرفه کسب می کند. ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

بررسی کامل A2Hosting را مشاهده کنید

2. iPage

ipage vps hosting

کمترین قیمت: 19.99 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 708 ms

Uptime: 99.75٪

برنامه های میزبانی iPage را مشاهده کنید

افرادی که در iPage با ارائه برنامه های کاملاً کمربند میزبانی برای زباله ارزان قیمت نیستند ، از بین نمی روند. درعوض ، این شرکت بر ارائه آنچه می تواند به عنوان گزینه مناسبی توصیف شود و استاندارد صنعت میزبانی وب 30 دلار در هر ماه برای VPS با یک حاشیه مناسب ضرب کند ، متمرکز شده است..

تا کنون بزرگترین عدم موفقیت در استفاده از iPage ، ارائه پشتیبانی فنی و مشتری با قیمت آنها است. اگر نگران ماندن در بیابان با سروری هستید که نمی توانید آن را حفظ کنید ، این کار بزرگی است. به همین دلیل ، iPage ممکن است برای بازاریابان ، طراحان و آژانس هایی که با شروع به کار فناوری به کمی کمک نیاز دارند ایده آل باشد..

برای 20 دلار ، شما یک سرور تک هسته ای ، 40 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، یک سل پهنای باند و نصب رایگان cPanel دریافت می کنید. در روند نزولی ، هیچ سرور ویندوز ارائه نشده است ، و حتی ارائه Linux نیز محدود به CentOS است. همچنین با یک نصب پشته LAMP که دارای محوریت PHP 5 است ، برخورد خواهید کرد.

آنچه که iPage ارائه می دهد ، بهترین گزینه برای افرادی که به گزاره قیمت به عملکرد خود نیاز دارند ، خارج از نمودار نیست. اگر شما فقط نیاز به مهارت های میزبانی اولیه و اسکریپت پویایی با قیمت مناسب دارید ، بد نیست. پشتیبانی از خدمات رایگان مدیریت شده را پرتاب کنید ، و iPage یک انتخاب عالی برای مشتریان آگاه از قیمت است که هر از گاهی نیاز به کمک کمی دارند.

بررسی کامل iPage را مشاهده کنید

3. Dreamhost

میزبان VPS dreamhost

کمترین قیمت: 10 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 418 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبانی Dreamhost را مشاهده کنید

یکی از نقاط قوت Dreamhost این است که آنها تقریباً نزدیک به یک شرکت میزبانی وب با خدمات کامل هستند. آنها نام دامنه را به فروش می رسانند ، و یک بسته میزبانی VPS 10 دلاری را ارائه می دهند که شامل پهنای باند کاملاً نامشخص است. اگر نیاز به خرید آدرس IP در بلوک IPv4 دارید ، آنها را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد.

همانطور که رایج تر شده است ، شما همچنین می توانید سایت خود را بر روی درایوهای SSD بسیار پاسخگو اجرا کنید. برنامه پایه فقط 10 گیگابایت فضای دیسک را شامل می شود ، بنابراین مردمی با سایت های سنگین که شامل تعداد زیادی رسانه هستند ممکن است بخواهند به جای دیگری بنگرند..

Dreamhost همچنین یک ارائه دهنده خدمات کاملاً مدیریت شده است و 10 دلار در هر ماه ارزان ترین قیمتی است که برای آن پیدا می کنید. آنها همچنین کادر پشتیبانی مشتری خود را برای تماس تلفنی از طریق 24/7 نیز در دسترس دارند.

یکی دیگر از مزایای اصلی ، ارائه رایگان نسخه پشتیبان خودکار از شرکت برای سایت های وردپرس است. شما سرور ویندوز دریافت نخواهید کرد. در روند صعودی ، آنها افزودن RAM را برای موارد مجازی بسیار آسان می کنند ، اگرچه این بدیهی است که با هزینه ای همراه است.

Uptime سنگ جامد است. همچنین می توانید انتظار داشته باشید که سیستم شما بسیار پاسخگو باشد. اگر به دنبال یک رسانه شاد بین خدمات مدیریتی ، سرعت و قیمت هستید ، Dreamhost با تعادل بسیار خوبی روبرو می شود.

بررسی کامل Dreamhost را مشاهده کنید

4- میزبان ها

میزبان VPS میزبان

کمترین قیمت: 4.49 دلار در ماه برای میزبانی بدون کنترل ، مبتنی بر لینوکس

زمان پاسخ: 1،093 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبان میزبان را مشاهده کنید

ورودی دیگر در پایان بسیار پایین مقیاس قیمت ها ، میزبان هاست. این شرکت برای خدمات کنترل نشده یک ردیف 4.49 دلاری را ارائه می دهد ، اما همچنین 10.99 دلار برای میزبانی وب مدیریت شده نیز وجود دارد. رده پایین سیستم ها شامل یک پردازنده تک هسته ای با VPS ، 30 گیگابایت حافظه دیسک مبتنی بر SSD ، یک باند پهنای باند و یک گیگابایت رم است..

بزرگترین صعب العبور در مورد Hostwinds این است که آنها علاوه بر لینوکس ، سیستم های ویندوز نیز ارائه می دهند. آنها پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهند ، اما این شرکت ترجیح می دهد کاربران به سیستم چت زنده آن بروند. شما می توانید نقل و انتقالات را بصورت رایگان انجام دهید و از این طریق کمک بگیرید.

عملکرد در حاشیه غیرقابل قبول است ، با زمان پاسخ اولیه فقط بیش از یک ثانیه کامل. آنها شامل یک فایروال در سطح سازمانی هستند و محیط برنامه نویسی پویا یک سیستم مدرن PHP 7 است. امنیت ممکن است شما را به سمت Hostwinds سوق دهد ، زیرا ممکن است نیاز به خدمات میزبانی مدیریت شده باشد ، اما در غیر این صورت ، ما احساس می کنیم مشتریان می توانند در رده های قیمت یکسانی ، پیشنهادهای بهتری پیدا کنند.

بررسی کامل Hostwinds را مشاهده کنید

5. 1and1 IONOS

میزبان 1 و 1 یونیوس vps

کمترین قیمت: 2 دلار در ماه برای هاست بدون کنترل ، مبتنی بر لینوکس

زمان پاسخ: 918 ms

Uptime: 100٪

نمایش 1&1 برنامه های میزبانی IONOS

قیمت آن به همان اندازه ارزان است که می خواهید در این تجارت بیابید و احتمالاً تعجب کرده اید که چه چیزی ممکن است باشد. بزرگترین واقعیت این است که فقط به یک پردازنده مجازی و نیم گیگابایت رم دسترسی خواهید داشت. همچنین ، فضای ذخیره سازی ، با کمال تعجب ، تنها 10 گیگابایت است ، اما حداقل SSD است.

شما فقط به قیمت 2 دلار لیستی از سیستم عاملهای رایج لینوکس دریافت می کنید. هرچند چشمگیر ، می توانید مراکز داده را در آمریکا ، آلمان یا اسپانیا انتخاب کنید.

مشاهده کامل 1&1 بررسی IONOS

6. ابر AWS

چراغ قوه amazon

قیمت شروع: 3.50 دلار در هر ماه

زمان پاسخ: 500 میلی ثانیه

Uptime: 99.99٪

برنامه های میزبانی ابر AWS را مشاهده کنید

به بیان دقیق ، پیشنهاد آمازون یک راه حل میزبانی VPS واقعی نیست. با این حال ، با استفاده از معماری گسترده شرکت ابر ، AWS Cloud یک تجربه یکپارچه را ارائه می دهد که تقریباً دقیقاً مانند یک VPS معمولی کار می کند.

ضرب و شتم قیمت هر ماه 3.50 دلار در هر ماه دشوار است ، اگرچه این بدین معنی است که شما وارد محیطی می شوید که 100٪ بدون کنترل است. AWS Cloud برای شرکتهای بزرگ سخت افزاری در شرکتهای بزرگ چندملیتی ساخته شده است ، و این مجموعه کاملاً برای افرادی که حداقل در سطح متوسط ​​متوسط ​​و پیشرفته کار با سیستم عامل ها ، دسترسی از راه دور و سایر اجزای سازنده کاملاً فراموش ناپذیر هستند ، ناشناخته است..

برای افرادی که نیاز به مقیاس پذیری در ارزان دارند ، یک برنامه پرداخت به عنوان شما می تواند بسیار خوب باشد. این بدان معنی است که فقط هزینه چرخه پردازنده را پرداخت می کنید و می تواند برای مشاغلی که با چیزهایی مانند فروش تعطیلات زمستانی سر و کار دارند جذاب باشد. اگر نمی خواهید سیستم خود را برای برآورده کردن تقاضا و پرداخت هزینه کنید تا این مقیاس در خارج از فصل حفظ شود ، AWS ارزشمند است نگاهی طولانی داشته باشد.

وجه اصلی این است که شما می توانید هر آنچه را که می خواهید بر روی نمونه خود نصب کنید. اگر می خواهید به جای PHP Node.JS را اجرا کنید ، خودتان را بکشید. به همین دلیل ، برای متخصصان بسیار ماهر که می دانند چگونه سرورها را از راه دور تنظیم کنند ، گزینه خوبی است. برای هر کس دیگری ، شاید عاقلانه نگاه کردن به جای دیگر باشد.

مشاهده کامل بررسی AWS Cloud

7. Alibaba Cloud ECS

alibaba cloud vps hosting

کمترین قیمت: 4.50 دلار در هر 1 ترابایت انتقال داده

زمان پاسخ: 2،000 ms

Uptime: 100٪

برنامه های میزبانی Alibaba Cloud ECS را مشاهده کنید

Alibaba به بهترین شکل مانند نسخه چین آمازون فکر می کند و جای تعجب نیست که این شرکت همچنین با VPS مبتنی بر ابر وارد پیشنهادات مشابهی می شود. قیمت گذاری بسیار ارزان است ، و این یک نقطه شروع خوب برای پرداخت پهنای باند بر اساس صرف استفاده است. کاربران از یک پردازنده مجازی ، یک گیگابایت حافظه و 40 گیگابایت حافظه SSD برای قیمت دریافت می کنند. این یک فضای دیسک زیادی برای دلار است. این شرکت همچنین متعهد به استفاده از سری E5 پردازنده های Intel Xeon است.

زمان واکنش در خارج از آسیا بسیار بد است. اگر در حال تنظیم سرورهای قشرهای مختلف در آسیا یا استرالیا باشید ، ممکن است با AWS اعدادی را نزدیک کنید..

اگر تنظیم AWS Cloud کاربر غیر دوستانه به نظر می رسد ، برای رابط کاربری خصمانه کاربرپس از Alibaba آماده شوید. پیدا کردن گزینه دقیق برای نیازهای میزبان VPS شما می تواند یک چالش باشد. اگر به دنبال جایگزینی برای AWS Cloud هستید ، ممکن است Alibaba ارزشمند باشد. اگر اجناس فنی برای مرتب کردن بر اساس مراحل راه اندازی خود به خود ندارید ، می خواهید شکار خود را ادامه دهید.

VPS چیست و چرا همیشه ارزان نیست?

نسبت به آنچه در تلاش است تا از رقابت خارج شود ، میزبانی VPS در واقع ارزان است. اگرچه ممکن است استاندارد صنعت 30 دلار در هر ماه به خصوص مقرون به صرفه نباشد ، به خصوص در مقایسه با برخی از گزینه های هاستینگ مانند سرورهای ابری و میزبانی مشترک ، بسیار مناسب است ، اما در مقایسه با آنچه از شرکتهای میزبان اختصاصی مشاهده خواهید کرد ، برخورد خوبی است. بسته به نوع دستگاهی که کار میزبانی را انجام می دهد ، ممکن است سرور کاملاً اختصاصی از هر صد دلار تا چند هزار دلار در هر ماه هزینه کند..

هاستینگ VPS از بسیاری جهات محصولی است که با هدف افرادی صورت می گیرد که می توانند اختلاف را تقسیم کنند. آنها به چیزی ارزان تر از یک سرور اختصاصی احتیاج دارند ، اما هنوز دوست دارند چیزی داشته باشند که دسترسی کامل به آنها داشته باشد ، امکان نصب نرم افزار مخصوص به خود و کنترل گسترده مدیر.

دقیقاً یک VPS چیست?

مجازی سازی فرایندی است که یک شرکت منابع یک ماشین فیزیکی را به یک سری از سرورهای خصوصی مجازی تقسیم می کند. هر یک از این نمونه های مجازی قادر به ارائه نسخه مستقل و کاملاً کاربردی از موارد زیر است:

 • یک سیستم عامل
 • یک محیط وب سرور
 • یک سیستم کامل پرونده

به عبارت دیگر ، این یک کامپیوتر کاملاً عملی است که در یک پارتیشن در یک دستگاه بسیار بزرگتر کار می کند. برای ماشینهای میزبان صدها هسته پردازنده ، تعداد زیادی ترابایت ذخیره سازی و بارهای رم غیر معمول نیست. مقابله با این منابع به یک سرور سرور مجازی بدین معنی است که یک شرکت می تواند بدون نیاز به ایجاد یک ماشین اختصاصی برای هر یک از آنها ، سرورهایی را به چند صد مشتری ارائه دهد..

شاید تعجب کنید که چرا VPS همیشه ارزان نیست. نکته مهم برای شرکتهایی که از سرورهای VPS پشتیبانی می کنند ، این است که آنها مجبورند پشتیبانی کاملاً فنی و مشتری را ارائه دهند. میزبانی VPS ارزان تقریباً همیشه کنترل نشده است ، و این بدان معنی است که بخش زیادی از قسمت پشتیبان معادله را ریخته است. شرکتها همچنین برای کاهش هزینه ها ، از جمله ارائه:

 • هسته های CPU کمتری دارند
 • حافظه کمتری
 • کاهش مقیاس پذیری
 • مجوزهای کنترل پنل منبع باز یا خاک ارزان
 • نرم افزار بدون مجوز ، به ویژه پشته LAMP

آنها همچنین ممکن است از ارائه چیزهایی مانند:

 • ویندوز VPS
 • محافظت DDoS
 • درایوهای SSD
 • منابع اختصاصی

هیچ کدام از اینها ذاتاً وحشتناک نیستند. اگر شما در حال میزبانی یک سایت واحد هستید که یک تن ترافیک ایجاد نمی کند و به قدرت پردازش زیادی احتیاج ندارد ، یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه است.

از یک ارائه دهنده VPS ارزان چه انتظاری دارید

یافتن یک شرکت میزبان VPS مقرون به صرفه غیرممکن نیست ، اما شما باید مجبور به سازش هایی شوید. در بیشتر موارد ، شما سرورهای لینوکس VPS و نه سرورهای ویندوز را اجرا می کنید. فضای ذخیره سازی نیز ممکن است نسبتاً محدود باشد ، معمولاً بین 10 تا 40 گیگابایت. این برای اکثر وب سایت ها مشکلی ایجاد نمی کند ، اما می تواند مشکلات را با رشد سایت ایجاد کند. همچنین شما به احتمال زیاد به تعداد انگشت شماری از توزیعهای لینوکس ، مانند اوبونتو ، CentOS یا دبیان محدود خواهید شد.

فقدان کمک مدیریت شده با ارائه دهندگان میزبانی ارزان VPS می تواند مشکلی برای کاربران با تکنولوژی کم مصرف یا با تجربه باشد. میزبانی مدیریت شده به افرادی اختصاص داده شده است که در مورد تنظیمات و مشکلات عیب یابی به کمک نیاز دارند. در یک محیط کنترل نشده ، شما به اندازه شخصی که با یک ماشین واقعی در یک اتاق نشسته اید ، به تنهایی خودتان هستید. نکته قابل توجه این است که ماشین مجازی در یک دستگاه واقعی است که باید از راه دور به آن دسترسی داشته باشید و در صورت عدم پاسخگویی ویژگی هایی مانند SSH و FTP می تواند مجموعه چالش های خاص خود را ارائه دهد..

معمولاً برای افرادی که تجربه سرور لینوکس را ندارند برای خرید سرور VPS ارزان قیمت توصیه نمی شود. مگر در مواردی که بتوانید یک معامله قاتل را روی یک سرور مدیریت شده بدست آورید ، کار کردن به عنوان بازاریاب یا آژانس تلاش برای مدیریت سرور می تواند یک آشفتگی باشد. بهترین معاملات VPS توجیه نمی شود که بدون قطع پشتیبانی از فناوری آویزان شوید. اگر کار با CLI و در رابط کاربری مانند PuTTY خیلی راحت نباشد ، مطلقاً می خواهید یک برنامه میزبانی کاملاً مدیریت شده دریافت کنید.

از طرف دیگر ، VPS کم هزینه یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه در صورت داشتن مهارت های لازم برای حفظ آن است. سرورهای VPS ارزان ممکن است به شما در تحقق صدها دلار پس انداز کمک کنند ، به ویژه اگر نیاز به اجرای چندین مورد از آنها داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map